200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (po, 6.5.2019 - 08:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1159 | Radek HolečekRadek Holeček | 10 | ZŠ Úšovice Mariánské Lázně | 1 | 34.68 | |||||||||||||
2 | 1137 | Lukáš BlackýLukáš Blacký | 10 | Základní škola Staňkov, okr... | 6 | 35.04 | |||||||||||||
3 | 1113 | Matěj ŠkultétyMatěj Škultéty | 10 | Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... | 5 | 35.87 | |||||||||||||
4 | 1107 | Kryštof KarlíkKryštof Karlík | 10 | Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... | 7 | 36.70 | |||||||||||||
5 | 1138 | Václav DuchoňVáclav Duchoň | 10 | Základní škola Staňkov, okr... | 8 | 37.20 | |||||||||||||
6 | 1157 | Vítek DibďákVítek Dibďák | 11 | ZŠ Úšovice Mariánské Lázně | 4 | 38.02 | |||||||||||||
7 | 1128 | Jiří SýkoraJiří Sýkora | 10 | ZŠ Starý Plzenec | 2 | 38.32 | |||||||||||||
8 | 1164 | Adam PlzákAdam Plzák | 10 | ZŠ Úšovice Mariánské Lázně | 3 | 38.66 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (po, 6.5.2019 - 08:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1004 | Ondřej SykoraOndřej Sykora | 10 | 1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... | 4 | 35.96 | |||||||||||||
2 | 989 | Petr HajnovičPetr Hajnovič | 10 | ZŠ Plánická ul .194, Klatovy | 6 | 37.05 | |||||||||||||
3 | 1143 | TiepMinn NguyenTiepMinn Nguyen | 10 | Základní škola Staňkov, okr... | 3 | 37.25 | |||||||||||||
4 | 1169 | Jáchym DuníkJáchym Duník | 10 | 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň | 5 | 37.30 | |||||||||||||
5 | 1111 | Miroslav ŘezníčekMiroslav Řezníček | 10 | Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... | 2 | 37.88 | |||||||||||||
6 | 1129 | Jan LevoraJan Levora | 10 | ZŠ Starý Plzenec | 1 | 39.85 | |||||||||||||
7 | 997 | Tadeáš LedvinaTadeáš Ledvina | 10 | 1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... | 7 | 40.20 | |||||||||||||
8 | 1002 | Lukáš MlčochLukáš Mlčoch | 10 | 1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... | 8 | 40.96 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (po, 6.5.2019 - 08:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 972 | Jan SchveinerJan Schveiner | 10 | 6. základní škola Cheb, Obě... | 2 | 37.56 | |||||||||||||
2 | 988 | Jan ŠlofJan Šlof | 11 | ZŠ Plánická ul .194, Klatovy | 3 | 38.42 | |||||||||||||
3 | 962 | Diminik RichterDiminik Richter | 11 | 6. základní škola Cheb, Obě... | 1 | 38.90 | |||||||||||||
4 | 983 | Jan KováříkJan Kovářík | 11 | ZŠ Plánická ul .194, Klatovy | 6 | 40.08 | |||||||||||||
5 | 912 | Petr KrejčíkPetr Krejčík | 11 | Základní škola a mateřská š... | 7 | 40.68 | |||||||||||||
6 | 911 | Jáchym BrandnerJáchym Brandner | 11 | Základní škola a mateřská š... | 4 | 41.24 | |||||||||||||
7 | 971 | Jaroslav SoubustaJaroslav Soubusta | 10 | 6. základní škola Cheb, Obě... | 5 | 42.47 | |||||||||||||
8 | 932 | Jiří ČábalJiří Čábal | 11 | ZŠ Kolová | 8 | 44.76 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (po, 6.5.2019 - 08:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1130 | Adam VoldřichAdam Voldřich | 10 | ZŠ Starý Plzenec | 5 | 42.97 | |||||||||||||
2 | 920 | Jan RosolJan Rosol | 10 | ZŠ a MŠ Tři Sekery | 3 | 43.92 | |||||||||||||
3 | 919 | Tomáš HavelkaTomáš Havelka | 11 | ZŠ a MŠ Tři Sekery | 44.98 | ||||||||||||||
4 | 934 | František HeřmanFrantišek Heřman | 11 | ZŠ Kolová | 1 | 45.64 | |||||||||||||
5 | 921 | Miroslav MrázekMiroslav Mrázek | 10 | ZŠ a MŠ Tři Sekery | 4 | 47.69 | |||||||||||||
6 | 933 | Václav ČábalVáclav Čábal | 11 | ZŠ Kolová | 2 | 49.03 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1159 | Radek HolečekRadek Holeček | 10 | ZŠ Úšovice Mariánské Lázně | 1 | 34.68 | ||
2 | 1137 | Lukáš BlackýLukáš Blacký | 10 | Základní škola Staňkov, okr... | 6 | 35.04 | ||
3 | 1113 | Matěj ŠkultétyMatěj Škultéty | 10 | Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... | 5 | 35.87 | ||
4 | 1004 | Ondřej SykoraOndřej Sykora | 10 | 1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... | 4 | 35.96 | ||
5 | 1107 | Kryštof KarlíkKryštof Karlík | 10 | Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... | 7 | 36.70 | ||
6 | 989 | Petr HajnovičPetr Hajnovič | 10 | ZŠ Plánická ul .194, Klatovy | 6 | 37.05 | ||
7 | 1138 | Václav DuchoňVáclav Duchoň | 10 | Základní škola Staňkov, okr... | 8 | 37.20 | ||
8 | 1143 | TiepMinn NguyenTiepMinn Nguyen | 10 | Základní škola Staňkov, okr... | 3 | 37.25 | ||
9 | 1169 | Jáchym DuníkJáchym Duník | 10 | 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň | 5 | 37.30 | ||
10 | 972 | Jan SchveinerJan Schveiner | 10 | 6. základní škola Cheb, Obě... | 2 | 37.56 | ||
11 | 1111 | Miroslav ŘezníčekMiroslav Řezníček | 10 | Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... | 2 | 37.88 | ||
12 | 1157 | Vítek DibďákVítek Dibďák | 11 | ZŠ Úšovice Mariánské Lázně | 4 | 38.02 | ||
13 | 1128 | Jiří SýkoraJiří Sýkora | 10 | ZŠ Starý Plzenec | 2 | 38.32 | ||
14 | 988 | Jan ŠlofJan Šlof | 11 | ZŠ Plánická ul .194, Klatovy | 3 | 38.42 | ||
15 | 1164 | Adam PlzákAdam Plzák | 10 | ZŠ Úšovice Mariánské Lázně | 3 | 38.66 | ||
16 | 962 | Diminik RichterDiminik Richter | 11 | 6. základní škola Cheb, Obě... | 1 | 38.90 | ||
17 | 1129 | Jan LevoraJan Levora | 10 | ZŠ Starý Plzenec | 1 | 39.85 | ||
18 | 983 | Jan KováříkJan Kovářík | 11 | ZŠ Plánická ul .194, Klatovy | 6 | 40.08 | ||
19 | 997 | Tadeáš LedvinaTadeáš Ledvina | 10 | 1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... | 7 | 40.20 | ||
20 | 912 | Petr KrejčíkPetr Krejčík | 11 | Základní škola a mateřská š... | 7 | 40.68 | ||
21 | 1002 | Lukáš MlčochLukáš Mlčoch | 10 | 1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... | 8 | 40.96 | ||
22 | 911 | Jáchym BrandnerJáchym Brandner | 11 | Základní škola a mateřská š... | 4 | 41.24 | ||
23 | 971 | Jaroslav SoubustaJaroslav Soubusta | 10 | 6. základní škola Cheb, Obě... | 5 | 42.47 | ||
24 | 1130 | Adam VoldřichAdam Voldřich | 10 | ZŠ Starý Plzenec | 5 | 42.97 | ||
25 | 920 | Jan RosolJan Rosol | 10 | ZŠ a MŠ Tři Sekery | 3 | 43.92 | ||
26 | 932 | Jiří ČábalJiří Čábal | 11 | ZŠ Kolová | 8 | 44.76 | ||
27 | 919 | Tomáš HavelkaTomáš Havelka | 11 | ZŠ a MŠ Tři Sekery | 44.98 | |||
28 | 934 | František HeřmanFrantišek Heřman | 11 | ZŠ Kolová | 1 | 45.64 | ||
29 | 921 | Miroslav MrázekMiroslav Mrázek | 10 | ZŠ a MŠ Tři Sekery | 4 | 47.69 | ||
30 | 933 | Václav ČábalVáclav Čábal | 11 | ZŠ Kolová | 2 | 49.03 |
200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (po, 6.5.2019 - 08:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 999 | Alžběta LevováAlžběta Levová | 10 | 1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... | 1 | 35.09 | |||||||||||||
2 | 1104 | Anna HuttováAnna Huttová | 11 | Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... | 4 | 37.66 | |||||||||||||
3 | 1142 | Silvie KramerováSilvie Kramerová | 10 | Základní škola Staňkov, okr... | 8 | 38.23 | |||||||||||||
4 | 1153 | Patricie BrillováPatricie Brillová | 10 | ZŠ Úšovice Mariánské Lázně | 7 | 39.63 | |||||||||||||
5 | 1125 | Barbora KnížákováBarbora Knížáková | 10 | ZŠ Starý Plzenec | 2 | 40.08 | |||||||||||||
6 | 1127 | Alena KuchynkováAlena Kuchynková | 10 | ZŠ Starý Plzenec | 3 | 40.48 | |||||||||||||
7 | 1126 | Anna JelínkováAnna Jelínková | 10 | ZŠ Starý Plzenec | 5 | 41.19 | |||||||||||||
8 | 1154 | Tereza BrtníkováTereza Brtníková | 11 | ZŠ Úšovice Mariánské Lázně | 6 | 42.27 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (po, 6.5.2019 - 08:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1168 | Anna LukavskáAnna Lukavská | 11 | 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň | 2 | 36.83 | |||||||||||||
2 | 998 | Julie MecnerováJulie Mecnerová | 11 | 1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... | 1 | 36.94 | |||||||||||||
3 | 1110 | Eliška NováEliška Nová | 10 | Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... | 3 | 40.59 | |||||||||||||
4 | 1140 | Julie KozákováJulie Kozáková | 11 | Základní škola Staňkov, okr... | 4 | 41.38 | |||||||||||||
5 | 986 | Aneta OlšavskáAneta Olšavská | 11 | ZŠ Plánická ul .194, Klatovy | 7 | 41.59 | |||||||||||||
6 | 1136 | Eliška BernklauováEliška Bernklauová | 10 | Základní škola Staňkov, okr... | 5 | 41.89 | |||||||||||||
7 | 987 | Jolana SlivoňováJolana Slivoňová | 10 | ZŠ Plánická ul .194, Klatovy | 8 | 42.32 | |||||||||||||
8 | 1149 | Magdaléna HolecováMagdaléna Holecová | 11 | 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň | 6 | 43.09 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (po, 6.5.2019 - 08:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 908 | Leona RůžkováLeona Růžková | 10 | Základní škola a mateřská š... | 3 | 39.95 | |||||||||||||
2 | 909 | Simona MimrováSimona Mimrová | 10 | Základní škola a mateřská š... | 2 | 40.09 | |||||||||||||
3 | 1115 | Vanessa VařekováVanessa Vařeková | 11 | Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... | 4 | 41.15 | |||||||||||||
4 | 1006 | Laura VašákováLaura Vašáková | 10 | 1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... | 1 | 42.19 | |||||||||||||
5 | 981 | Nela KalivodováNela Kalivodová | 10 | ZŠ Plánická ul .194, Klatovy | 5 | 43.19 | |||||||||||||
6 | 958 | Eliška PaškováEliška Pašková | 11 | ZŠ Kolová | 7 | 44.02 | |||||||||||||
7 | 964 | Kamila PostlováKamila Postlová | 11 | 6. základní škola Cheb, Obě... | 6 | 46.19 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (po, 6.5.2019 - 08:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 959 | Michaela SchaferováMichaela Schaferová | 10 | ZŠ Kolová | 5 | 36.90 | |||||||||||||
2 | 1167 | Barbora BlažkováBarbora Blažková | 09 | 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň | 6 | 38.70 | |||||||||||||
3 | 924 | Klára HrbkováKlára Hrbková | 10 | ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021 | 7 | 41.59 | |||||||||||||
4 | 968 | Eliška MetzgerováEliška Metzgerová | 11 | 6. základní škola Cheb, Obě... | 1 | 42.16 | |||||||||||||
5 | 930 | Sára BáčováSára Báčová | 10 | ZŠ Kolová | 4 | 43.27 | |||||||||||||
6 | 923 | Nela ProcházkováNela Procházková | 11 | ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021 | 45.05 | ||||||||||||||
7 | 965 | Sofie ImamovičSofie Imamovič | 11 | 6. základní škola Cheb, Obě... | 3 | 45.47 | |||||||||||||
8 | 922 | Barbora KatinováBarbora Katinová | 11 | ZŠ a MŠ Tři Sekery | 46.13 | ||||||||||||||
9 | 910 | Kristýna ŠtulíkováKristýna Štulíková | 11 | Základní škola a mateřská š... | 2 | 47.22 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 999 | Alžběta LevováAlžběta Levová | 10 | 1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... | 1 | 35.09 | ||
2 | 1168 | Anna LukavskáAnna Lukavská | 11 | 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň | 2 | 36.83 | ||
3 | 959 | Michaela SchaferováMichaela Schaferová | 10 | ZŠ Kolová | 5 | 36.90 | ||
4 | 998 | Julie MecnerováJulie Mecnerová | 11 | 1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... | 1 | 36.94 | ||
5 | 1104 | Anna HuttováAnna Huttová | 11 | Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... | 4 | 37.66 | ||
6 | 1142 | Silvie KramerováSilvie Kramerová | 10 | Základní škola Staňkov, okr... | 8 | 38.23 | ||
7 | 1167 | Barbora BlažkováBarbora Blažková | 09 | 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň | 6 | 38.70 | ||
8 | 1153 | Patricie BrillováPatricie Brillová | 10 | ZŠ Úšovice Mariánské Lázně | 7 | 39.63 | ||
9 | 908 | Leona RůžkováLeona Růžková | 10 | Základní škola a mateřská š... | 3 | 39.95 | ||
10 | 1125 | Barbora KnížákováBarbora Knížáková | 10 | ZŠ Starý Plzenec | 2 | 40.08 | ||
11 | 909 | Simona MimrováSimona Mimrová | 10 | Základní škola a mateřská š... | 2 | 40.09 | ||
12 | 1127 | Alena KuchynkováAlena Kuchynková | 10 | ZŠ Starý Plzenec | 3 | 40.48 | ||
13 | 1110 | Eliška NováEliška Nová | 10 | Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... | 3 | 40.59 | ||
14 | 1115 | Vanessa VařekováVanessa Vařeková | 11 | Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí p... | 4 | 41.15 | ||
15 | 1126 | Anna JelínkováAnna Jelínková | 10 | ZŠ Starý Plzenec | 5 | 41.19 | ||
16 | 1140 | Julie KozákováJulie Kozáková | 11 | Základní škola Staňkov, okr... | 4 | 41.38 | ||
17 | 986 | Aneta OlšavskáAneta Olšavská | 11 | ZŠ Plánická ul .194, Klatovy | 7 | 41.59 | ||
17 | 924 | Klára HrbkováKlára Hrbková | 10 | ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021 | 7 | 41.59 | ||
19 | 1136 | Eliška BernklauováEliška Bernklauová | 10 | Základní škola Staňkov, okr... | 5 | 41.89 | ||
20 | 968 | Eliška MetzgerováEliška Metzgerová | 11 | 6. základní škola Cheb, Obě... | 1 | 42.16 | ||
21 | 1006 | Laura VašákováLaura Vašáková | 10 | 1.ZŠ Cheb, Americká 36, pří... | 1 | 42.19 | ||
22 | 1154 | Tereza BrtníkováTereza Brtníková | 11 | ZŠ Úšovice Mariánské Lázně | 6 | 42.27 | ||
23 | 987 | Jolana SlivoňováJolana Slivoňová | 10 | ZŠ Plánická ul .194, Klatovy | 8 | 42.32 | ||
24 | 1149 | Magdaléna HolecováMagdaléna Holecová | 11 | 2.ZŠ, Schwarzova 20, Plzeň | 6 | 43.09 | ||
25 | 981 | Nela KalivodováNela Kalivodová | 10 | ZŠ Plánická ul .194, Klatovy | 5 | 43.19 | ||
26 | 930 | Sára BáčováSára Báčová | 10 | ZŠ Kolová | 4 | 43.27 | ||
27 | 958 | Eliška PaškováEliška Pašková | 11 | ZŠ Kolová | 7 | 44.02 | ||
28 | 923 | Nela ProcházkováNela Procházková | 11 | ZŠ a MŠ Tři Sekery AK0021 | 45.05 | |||
29 | 965 | Sofie ImamovičSofie Imamovič | 11 | 6. základní škola Cheb, Obě... | 3 | 45.47 | ||
30 | 922 | Barbora KatinováBarbora Katinová | 11 | ZŠ a MŠ Tři Sekery | 46.13 | |||
31 | 964 | Kamila PostlováKamila Postlová | 11 | 6. základní škola Cheb, Obě... | 6 | 46.19 | ||
32 | 910 | Kristýna ŠtulíkováKristýna Štulíková | 11 | Základní škola a mateřská š... | 2 | 47.22 |