Back

 / Horst Seifert Meeting 2019

Zittau (27. 4. 2019)

Skok vysoký - Muži

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Jan RejhaJan Rejha
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 1.71
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
4 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 1.56
1 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 1.80
2 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 1.59
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
2 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 1.62
6 Jan KrupaJan Krupa
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 1.50
1 Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 1.70
Celkem 3 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
4 Lukáš MoudrýLukáš Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 1.40
1 Jakub VorlíčekJakub Vorlíček
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 1.45
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
5 Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 1.30
7 Petr FicajPetr Ficaj
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 1.20
10 Matyáš KorbMatyáš Korb
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 1.15
4 Filip HejnaFilip Hejna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1.41
1 Lukáš HornaLukáš Horna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1.47
7 Florián Pavel JindraFlorián Pavel Jindra
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1.20
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
12 Pavlína PrudíkováPavlína Prudíková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 1.25
8 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1.40
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
4 Vanesa PojerováVanesa Pojerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 1.25
Celkem 1 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
3 Ema KupcováEma Kupcová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 1.35
7 Eliška HýřováEliška Hýřová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1.25
4 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1.30
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
8 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 1.30
6 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 1.36
9 Veronika BeránkováVeronika Beránková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1.30
13 Barbora HanžlováBarbora Hanžlová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1.10
10 Karolína SvatáKarolína Svatá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1.20
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
4 Oliver BěličOliver Bělič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 1.05
4 Jan SeifertJan Seifert
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 1.05
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
4 Veronika DitrichováVeronika Ditrichová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 1.10
5 Klára ReinováKlára Reinová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 1.05
6 Karolína TomancováKarolína Tomancová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 1.00
Celkem 3 závodníků
Finále B (so, 27.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
5 Františka LandováFrantiška Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 1.05
Celkem 1 závodníků