Back

 / 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva

Ústí nad Labem (14. 5. 2019)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 18:05) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 17.95
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 3 18.02
3 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 18.87
4 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 19.44
5 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 19.57
6 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 20.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 18:05) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 20.27
2 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 AK BílinaAK Bílina 1 20.27
3 Vojtěch JersákVojtěch Jersák 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 23.01
Matěj LněníčekMatěj Lněníček 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 DNS
Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík 04 AK BílinaAK Bílina 4 DNS
Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 18:05) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 20.16
2 Jan ApolenJan Apolen 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 20.44
3 Zdeněk TouškaZdeněk Touška 04 AK BílinaAK Bílina 6 20.96
4 Jindřich SmutnýJindřich Smutný 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 21.41
5 Adam HruškaAdam Hruška 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 21.42
6 David VlkDavid Vlk 05 AK MostAK Most 3 22.14
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 14.5.2019 - 18:05) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 19.72
2 Jakub KuřilJakub Kuřil 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 21.16
3 Jan MalýJan Malý 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 21.36
4 Jan GergelJan Gergel 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 28.58
Timothy WangleTimothy Wangle 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 DNS
Richard FlőterRichard Flőter 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 17.95
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 3 18.02
3 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 18.87
4 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 19.44
5 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 19.57
6 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 19.72
7 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 20.00
8 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 20.16
9 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 20.27
9 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 AK BílinaAK Bílina 1 20.27
11 Jan ApolenJan Apolen 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 20.44
12 Zdeněk TouškaZdeněk Touška 04 AK BílinaAK Bílina 6 20.96
13 Jakub KuřilJakub Kuřil 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 21.16
14 Jan MalýJan Malý 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 21.36
15 Jindřich SmutnýJindřich Smutný 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 21.41
16 Adam HruškaAdam Hruška 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 21.42
17 David VlkDavid Vlk 05 AK MostAK Most 3 22.14
18 Vojtěch JersákVojtěch Jersák 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 23.01
19 Jan GergelJan Gergel 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 28.58
Matěj LněníčekMatěj Lněníček 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 DNS
Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík 04 AK BílinaAK Bílina 4 DNS
Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 DNS
Timothy WangleTimothy Wangle 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 DNS
Richard FlőterRichard Flőter 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 18:20) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 19.74
2 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 4 20.26
3 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 20.63
4 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 20.96
5 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 21.15
Kateřina BeňováKateřina Beňová 05 AK MostAK Most 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 18:20) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 AK MostAK Most 3 21.16
2 Kateřina VrábíkováKateřina Vrábíková 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 22.58
3 Lucie BrožkováLucie Brožková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 28.11
Tereza PokornáTereza Pokorná 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 DNS
Kristýna LánováKristýna Lánová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 DNS
Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 18:20) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 21.33
2 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 21.44
3 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 6 21.74
4 Andrea SlabáAndrea Slabá 04 ASK LovosiceASK Lovosice 1 23.72
5 Karolína MarešováKarolína Marešová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 24.63
Anna HolcováAnna Holcová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 14.5.2019 - 18:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ChýlováKarolína Chýlová 05 AK MostAK Most 2 21.66
2 Magdaléna DzivjakováMagdaléna Dzivjaková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 21.97
3 Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 23.34
4 Adéla SmetkováAdéla Smetková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 23.70
5 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 05 AK BílinaAK Bílina 6 23.84
6 Adéla ČížkováAdéla Čížková 04 ASK LovosiceASK Lovosice 3 24.44
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 14.5.2019 - 18:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PeškováVeronika Pešková 04 AK BílinaAK Bílina 3 22.28
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 22.28
3 Viktorie VorlíčkováViktorie Vorlíčková 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 22.46
4 Jaroslava LečbychováJaroslava Lečbychová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 5 23.45
5 Magdaléna TauškováMagdaléna Taušková 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 25.07
Anna SlámováAnna Slámová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 19.74
2 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 4 20.26
3 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 20.63
4 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 20.96
5 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 21.15
6 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 AK MostAK Most 3 21.16
7 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 21.33
8 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 21.44
9 Karolína ChýlováKarolína Chýlová 05 AK MostAK Most 2 21.66
10 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 6 21.74
11 Magdaléna DzivjakováMagdaléna Dzivjaková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 21.97
12 Veronika PeškováVeronika Pešková 04 AK BílinaAK Bílina 3 22.28
12 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 22.28
14 Viktorie VorlíčkováViktorie Vorlíčková 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 22.46
15 Kateřina VrábíkováKateřina Vrábíková 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 22.58
16 Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 23.34
17 Jaroslava LečbychováJaroslava Lečbychová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 5 23.45
18 Adéla SmetkováAdéla Smetková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 23.70
19 Andrea SlabáAndrea Slabá 04 ASK LovosiceASK Lovosice 1 23.72
20 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 05 AK BílinaAK Bílina 6 23.84
21 Adéla ČížkováAdéla Čížková 04 ASK LovosiceASK Lovosice 3 24.44
22 Karolína MarešováKarolína Marešová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 24.63
23 Magdaléna TauškováMagdaléna Taušková 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 25.07
24 Lucie BrožkováLucie Brožková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 28.11
Kateřina BeňováKateřina Beňová 05 AK MostAK Most 2 DNS
Tereza PokornáTereza Pokorná 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 DNS
Kristýna LánováKristýna Lánová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 DNS
Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 DNS
Anna HolcováAnna Holcová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 4 DNS
Anna SlámováAnna Slámová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 1 DNS