Back

 / 1.kola KP družstev mužů a žen

Lovosice (8. 5. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 8.5.2019 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 4 11.57
2 Lukáš LachmanLukáš Lachman 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 12.27
3 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.67
4 Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 5 12.73
5 Michal HoloubekMichal Holoubek 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 12.95
6 Petr PlechatýPetr Plechatý 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 13.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (st, 8.5.2019 - 10:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 11.48
2 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 11.85
3 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 3 12.42
4 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 12.49
MS Filip SelingerFilip Selinger 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.81
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (st, 8.5.2019 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 11.76
2 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.42
3 Vít KnoblochVít Knobloch 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 12.65
4 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 12.98
5 Tomáš ChalupaTomáš Chalupa 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.09
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (st, 8.5.2019 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11.62
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 3 11.95
3 Dominik DuffekDominik Duffek 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 12.60
4 Jan MalýJan Malý 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 13.84
Radek PokornýRadek Pokorný 96 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (st, 8.5.2019 - 10:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.06
2 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 3 12.39
3 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 13.19
4 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.20
5 David KubištaDavid Kubišta 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 14.19
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (st, 8.5.2019 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.28
2 Karel DittrichKarel Dittrich 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 12.40
3 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 3 13.18
4 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 13.76
5 Vít JünglingVít Jüngling 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 14.20
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 11.48
2 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 4 11.57
3 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11.62
4 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 11.76
5 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 11.85
6 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 3 11.95
7 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.06
8 Lukáš LachmanLukáš Lachman 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 12.27
9 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.28
10 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 3 12.39
11 Karel DittrichKarel Dittrich 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 12.40
12 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 3 12.42
12 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.42
14 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 12.49
15 Dominik DuffekDominik Duffek 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 12.60
16 Vít KnoblochVít Knobloch 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 12.65
17 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.67
18 Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 5 12.73
19 Filip SelingerFilip Selinger 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.81
20 Michal HoloubekMichal Holoubek 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 12.95
21 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 12.98
22 Tomáš ChalupaTomáš Chalupa 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.09
23 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 3 13.18
24 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 13.19
25 Petr PlechatýPetr Plechatý 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 13.20
25 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.20
27 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 13.76
28 Jan MalýJan Malý 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 13.84
29 David KubištaDavid Kubišta 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 14.19
30 Vít JünglingVít Jüngling 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 14.20
Radek PokornýRadek Pokorný 96 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (st, 8.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 3 11.42
2 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 11.66
3 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 11.67
4 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 11.90
5 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 1 12.03
Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 8.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 11.89
2 Lukáš LachmanLukáš Lachman 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 12.16
3 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 12.26
4 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 4 12.28
5 Karel DittrichKarel Dittrich 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 12.29
6 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.53
Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 7 DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 8.5.2019 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 13.05
2 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 13.80
3 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 13.94
4 Tereza FidlerováTereza Fidlerová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 5 14.31
5 Nela SchornáNela Schorná 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 15.11
Natálie MikešováNatálie Mikešová 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (st, 8.5.2019 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 13.02
2 Tereza DivišováTereza Divišová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 13.90
3 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 3 14.44
4 Lucie BrožkováLucie Brožková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 17.84
Andrea SlabáAndrea Slabá 04 ASK LovosiceASK Lovosice 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (st, 8.5.2019 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 13.25
2 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 14.10
3 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 14.17
4 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 5 14.21
5 Nikola RusnákováNikola Rusnáková 04 ASK DěčínASK Děčín 3 14.90
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (st, 8.5.2019 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 13.37
2 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 14.18
3 Andrea ČápováAndrea Čápová 05 ASK DěčínASK Děčín 3 14.85
4 Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 15.39
5 Nicol HefnerováNicol Hefnerová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 15.63
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (st, 8.5.2019 - 11:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 13.59
2 Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 14.01
3 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 14.33
4 Kristýna HráskáKristýna Hráská 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 15.97
MS Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 13.63
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (st, 8.5.2019 - 11:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 13.43
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 13.80
3 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 ASK LovosiceASK Lovosice 4 13.96
4 Markéta NeimontaiteMarkéta Neimontaite 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 14.30
5 Markéta MaláMarkéta Malá 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 14.56
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 13.02
2 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 13.05
3 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 13.25
4 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 13.37
5 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 13.43
6 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 13.59
7 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 13.63
8 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 13.80
8 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 13.80
10 Tereza DivišováTereza Divišová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 13.90
11 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 13.94
12 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 ASK LovosiceASK Lovosice 4 13.96
13 Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 14.01
14 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 14.10
15 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 14.17
16 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 14.18
17 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 5 14.21
18 Markéta NeimontaiteMarkéta Neimontaite 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 14.30
19 Tereza FidlerováTereza Fidlerová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 5 14.31
20 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 14.33
21 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 3 14.44
22 Markéta MaláMarkéta Malá 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 14.56
23 Andrea ČápováAndrea Čápová 05 ASK DěčínASK Děčín 3 14.85
24 Nikola RusnákováNikola Rusnáková 04 ASK DěčínASK Děčín 3 14.90
25 Nela SchornáNela Schorná 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 15.11
26 Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 15.39
27 Nicol HefnerováNicol Hefnerová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 15.63
28 Kristýna HráskáKristýna Hráská 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 15.97
29 Lucie BrožkováLucie Brožková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 17.84
Natálie MikešováNatálie Mikešová 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 DNS
Andrea SlabáAndrea Slabá 04 ASK LovosiceASK Lovosice 6 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (st, 8.5.2019 - 11:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 12.91
2 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 12.97
3 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 13.26
4 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 13.42
5 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 13.44
6 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 13.56
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 8.5.2019 - 11:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 13.73
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 13.82
3 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 13.88
4 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 ASK LovosiceASK Lovosice 6 13.98
5 Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 14.01
6 Tereza DivišováTereza Divišová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 14.03
Celkem 6 závodníků