Back

 / II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje

Zlín (15. 5. 2019)

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:28.52
2 Michal KociánMichal Kocián 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 2:32.44
3 Šimon KopunecŠimon Kopunec 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:34.37
4 Josef PodlouckýJosef Podloucký 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 2:35.26
5 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 2:36.02
6 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 2:36.92
7 Václav PořízkaVáclav Pořízka 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 2:38.35
8 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 2:55.81
9 Vít MasaříkVít Masařík 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 9 2:56.20
10 Vít PeprníčekVít Peprníček 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 14 2:58.77
11 Marek RybenskýMarek Rybenský 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 15 3:05.20
12 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 13 3:18.95
13 Erik MičutkaErik Mičutka 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10 3:20.04
14 Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11 3:20.36
Matyáš KlementMatyáš Klement 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12 DNS
Celkem 15 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 2:35.81
2 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 2:36.60
3 Tereza PetrošováTereza Petrošová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 2:40.82
4 Tereza RiedlováTereza Riedlová 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 15 2:44.59
5 Kamila BrlicováKamila Brlicová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 2:45.73
6 Tereza VrbováTereza Vrbová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 7 2:51.25
7 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 2:52.37
8 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 2:58.17
9 Klára AndrýskováKlára Andrýsková 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12 2:59.87
10 Natálie LehockáNatálie Lehocká 07 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 10 3:00.52
11 Vendula MynaříkováVendula Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 9 3:01.49
12 Klára BártkováKlára Bártková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11 3:01.61
13 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 8 3:02.85
14 Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 14 3:13.19
15 Zuzana KadlčíkováZuzana Kadlčíková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 13 3:45.36
Celkem 15 závodníků