Back

 / II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje

Zlín (15. 5. 2019)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 17:35) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 20.86
2 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 21.19
3 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 21.74
4 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 22.33
5 Vít MasaříkVít Masařík 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 24.49
6 Michal JurčaMichal Jurča 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 27.76
Šimon VaculaŠimon Vacula 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 DNS
Matyáš NemčekMatyáš Nemček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 17:35) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 21.33
2 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 21.93
3 Josef PodlouckýJosef Podloucký 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 23.09
4 Václav PořízkaVáclav Pořízka 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 23.12
5 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 24.58
6 Adam KostkaAdam Kostka 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 24.86
7 Ladislav HráčekLadislav Hráček 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 24.99
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 20.86
2 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 21.19
3 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 21.33
4 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 21.74
5 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 21.93
6 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 22.33
7 Josef PodlouckýJosef Podloucký 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 23.09
8 Václav PořízkaVáclav Pořízka 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 23.12
9 Vít MasaříkVít Masařík 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 24.49
10 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 24.58
11 Adam KostkaAdam Kostka 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 24.86
12 Ladislav HráčekLadislav Hráček 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 24.99
13 Michal JurčaMichal Jurča 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 27.76
Šimon VaculaŠimon Vacula 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 DNS
Matyáš NemčekMatyáš Nemček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 17:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 21.26
2 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 5 21.91
3 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 6 22.03
4 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 22.43
5 Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 7 22.54
6 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 1 22.87
7 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 23.19
8 Julia KudlováJulia Kudlová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 8 23.25
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 17:25) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 22.85
2 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 23.49
3 Lenka JanotováLenka Janotová 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 7 24.05
4 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 6 24.09
5 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 5 24.21
6 Natálie KoutskáNatálie Koutská 07 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 3 24.97
7 Lenka VrzalíkováLenka Vrzalíková 07 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 2 24.98
8 Bára NedbalováBára Nedbalová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 28.23
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 17:25) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela HabartováDaniela Habartová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 21.57
2 Adriana PagáčováAdriana Pagáčová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 1 22.12
3 Kamila BrlicováKamila Brlicová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 22.13
4 Vendula MynaříkováVendula Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 22.92
5 Michaela Marie KusákováMichaela Marie Kusáková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 23.08
6 Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 23.14
7 Lucie JanošcováLucie Janošcová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 24.24
8 Klára KužmováKlára Kužmová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 25.85
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 21.26
2 Daniela HabartováDaniela Habartová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 21.57
3 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 5 21.91
4 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 6 22.03
5 Adriana PagáčováAdriana Pagáčová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 1 22.12
6 Kamila BrlicováKamila Brlicová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 22.13
7 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 22.43
8 Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 7 22.54
9 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 22.85
10 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 1 22.87
11 Vendula MynaříkováVendula Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 22.92
12 Michaela Marie KusákováMichaela Marie Kusáková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 23.08
13 Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 23.14
14 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 23.19
15 Julia KudlováJulia Kudlová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 8 23.25
16 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 23.49
17 Lenka JanotováLenka Janotová 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 7 24.05
18 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 6 24.09
19 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 5 24.21
20 Lucie JanošcováLucie Janošcová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 24.24
21 Natálie KoutskáNatálie Koutská 07 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 3 24.97
22 Lenka VrzalíkováLenka Vrzalíková 07 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 2 24.98
23 Klára KužmováKlára Kužmová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 25.85
24 Bára NedbalováBára Nedbalová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 28.23