Back

 / Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou

Plzeň (11. 6. 2019)

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 11.6.2019 - 14:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 2 2:24.93
2 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 2:26.63
3 Melanie SchneebergerMelanie Schneeberger 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 2:27.02
4 Barbora TeclováBarbora Teclová 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 7 2:28.00
5 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 6 2:28.88
6 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 2:30.84
7 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 9 2:32.44
8 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 11 2:39.69
9 Lucie BačováLucie Bačová 04 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 10 2:52.45
Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 1 DNS
Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (út, 11.6.2019 - 14:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová 19 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 8 2:42.89
2 Anna WickováAnna Wicková 19 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 11 2:43.82
3 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 2:44.68
4 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 2:45.71
5 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3 2:51.34
6 Simona PlosováSimona Plosová 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 10 2:58.13
7 Natálie StrakošováNatálie Strakošová 04 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 7 2:58.69
8 Lucie PekárkováLucie Pekárková 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 4 2:59.26
9 Alexandra KučerováAlexandra Kučerová 05 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 6 3:01.70
10 Sára StaškováSára Stašková 03 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1 3:11.90
11 Pavlína KliglováPavlína Kliglová 04 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 9 3:37.31
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 2 2:24.93
2 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 2:26.63
3 Melanie SchneebergerMelanie Schneeberger 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 2:27.02
4 Barbora TeclováBarbora Teclová 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 7 2:28.00
5 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 6 2:28.88
6 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 2:30.84
7 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 9 2:32.44
8 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 11 2:39.69
9 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová 19 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 8 2:42.89
10 Anna WickováAnna Wicková 19 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 11 2:43.82
11 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 2:44.68
12 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 2:45.71
13 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3 2:51.34
14 Lucie BačováLucie Bačová 04 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 10 2:52.45
15 Simona PlosováSimona Plosová 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 10 2:58.13
16 Natálie StrakošováNatálie Strakošová 04 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 7 2:58.69
17 Lucie PekárkováLucie Pekárková 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 4 2:59.26
18 Alexandra KučerováAlexandra Kučerová 05 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 6 3:01.70
19 Sára StaškováSára Stašková 03 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1 3:11.90
20 Pavlína KliglováPavlína Kliglová 04 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 9 3:37.31
Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 1 DNS
Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 DNS