Back

 / Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou

Plzeň (11. 6. 2019)

Skok vysoký - Žáci

(út, 11.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.801.841.881.92
1 Richard ŠenkRichard Šenk
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 22 1.84 -----o-oooooxxx
2 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
ZŠ Mírová Ústí nad LabemZŠ Mírová Ústí nad Labem
03 23 1.80 -------xooxxoxoxxx
3 Daniel FabikovičDaniel Fabikovič
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
04 21 1.76 -----oooooxxx
4 Thai Bao TranThai Bao Tran
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
04 20 1.76 -----ooxoooxxx
5 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 14 1.68 --ooooxooxxx
6 Richard StruškaRichard Struška
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
04 19 1.64 ----oxooxxx
7 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
04 16 1.64 ooooooxoxxx
8 Matyáš MottelMatyáš Mottel
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
03 15 1.64 oxooxoxooxoxxx
9 Ondřej KomárekOndřej Komárek
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
04 3 1.60 ooooxooxxx
10= Daniel KhýrDaniel Khýr
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
04 2 1.56 ooooxoxxx
10= Jan HofmanJan Hofman
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
03 17 1.56 ooooxoxxx
10= Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
03 5 1.56 ooooxoxxx
13 Michal SvobodaMichal Svoboda
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
03 9 1.56 oooxxoxoxxx
14 Filip MatoušekFilip Matoušek
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
03 4 1.56 xoooxxoxoxxx
15 Matouš VrabecMatouš Vrabec
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
03 10 1.56 ooooxxoxxx
16 Martin SolnýMartin Solný
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
19 12 1.56 o-oxoxxoxxx
17 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
ZŠ Mírová Ústí nad LabemZŠ Mírová Ústí nad Labem
03 8 1.52 xoxoooxxx
18= Tomáš BačinaTomáš Bačina
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
04 7 1.52 oooxoxxx
18= Lukáš HerčíkLukáš Herčík
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
04 11 1.52 oooxoxxx
20 Daniel ČervášekDaniel Červášek
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
03 18 1.48 --o-xxx
21 Michal KrejčíkMichal Krejčík
ZŠ Mírová Ústí nad LabemZŠ Mírová Ústí nad Labem
03 6 1.44 xooxxx
22 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
03 1 1.44 oxoxxx
Lukáš SoukalLukáš Soukal
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
03 13 DNS
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 11.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.301.341.381.421.461.501.541.581.621.661.701.741.781.821.86
1 David KožíšekDavid Kožíšek
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 23 1.82 ----o--oooooooxx
2 Alex HurinaAlex Hurina
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 22 1.66 --ooooooxxooxxx
3 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 21 1.58 --ooxooxxooxxx
4 Martin MlčochMartin Mlčoch
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
06 5 1.50 ooooooxxx
5= Jakub ŠkaloudJakub Škaloud
skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz
05 20 1.50 oxooxoooxxx
5= Ondřej MachůOndřej Machů
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 16 1.50 ooxooxooxxx
7= Tobiáš BočekTobiáš Boček
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
05 17 1.50 oooooxoxxx
7= Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
06 19 1.50 -ooooxoxxx
9 Aleš ValentaAleš Valenta
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 7 1.46 oooooxxx
10 Lukáš HornaLukáš Horna
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
06 18 1.46 oxoooxoxxx
11 Jáchym PrůšekJáchym Průšek
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
06 11 1.42 -xoxooxxx
12 Kryštof NovákKryštof Novák
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 6 1.42 oooxoxxx
13 Matěj KoravskýMatěj Koravský
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 8 1.42 oooxxoxxx
14 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
06 3 1.42 xoxooxxoxxx
15= Jan HurdálekJan Hurdálek
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
06 9 1.38 oooxxx
15= Vladimír BurešVladimír Bureš
skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz
05 1 1.38 oooxxx
17 Martin CardaMartin Carda
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
05 2 1.38 oxooxxx
18 Šimon ZlámalŠimon Zlámal
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 12 1.38 xooxoxxx
19 Ondřej KindlOndřej Kindl
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
05 10 1.34 xxooxxx
20= Denis HušekDenis Hušek
skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz
05 14 1.34 oxxoxxx
20= Tomáš BronecTomáš Bronec
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
06 13 1.34 oxxoxxx
22 Petr KosíkPetr Kosík
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 4 1.30 oxxx
23 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 15 0.00 xxx
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 11.6.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.251.291.331.371.411.451.491.531.571.611.651.691.731.771.811.85
1 Klára ToováKlára Toová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 19 1.65 ----oooxooxxooxxx
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
05 20 1.61 ----ooooooxxx
3 Simona RučováSimona Ručová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 5 1.61 ----ooooxooxxx
4 Tereza VlkováTereza Vlková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
04 15 1.57 ooooooxooxoxxx
5 Alžběta RečkováAlžběta Rečková
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
03 17 1.57 -ooooooxoxxoxxx
6 Melanie SchneebergerMelanie Schneeberger
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 18 1.53 ---oooxoxxoxxx
7 Anna BázlerováAnna Bázlerová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
03 22 1.49 --oooooxxx
8 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
05 16 1.49 --oooxoxoxxx
9 Jana PoláškováJana Polášková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 13 1.49 oooooxoxxoxxx
10= Valentýna HomolkováValentýna Homolková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 14 1.45 -ooo-oxxx
10= Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
19 6 1.45 -oooooxxx
12 Eliška NěmečkováEliška Němečková
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
19 4 1.45 -ooooxoxxx
13 Lucie MrázováLucie Mrázová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
03 21 1.45 ooooxoxoxxx
14 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
04 1 1.41 --xoxxoxxoxxx
15 Anna PřibylováAnna Přibylová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
04 11 1.37 oooox-xxx
16 Barbora MoravcováBarbora Moravcová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
03 3 1.37 oooxox-xxx
17 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 2 1.33 oxooxxx
18= Aneta FikesováAneta Fikesová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
04 10 1.33 xooxxoxxx
18= Monika PapírníkováMonika Papírníková
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
05 8 1.33 oxoxxoxxx
20 Julie MichálkováJulie Michálková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
03 12 1.29 oxxoxxx
Elena RůžičkováElena Růžičková
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
05 9 NM
Kateřina LípováKateřina Lípová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
05 7 NM
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 11.6.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.80
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
07 17 1.52 --oooooxxoxxoxxx
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
05 23 1.48 ----ooxooxxx
3 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
19 5 1.48 --ooooxoxxoxxx
4 Barbora HolasováBarbora Holasová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
06 22 1.48 ---ooxoxoxxoxxx
5= Tereza MatýskováTereza Matýsková
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 21 1.44 -ooooooxxx
5= Julie VlčkováJulie Vlčková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 16 1.44 o-oooooxxx
5= Adéla BrichtováAdéla Brichtová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 20 1.44 --oooooxxx
8 Tereza KrajčováTereza Krajčová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
06 19 1.44 oooxooxoxoxxx
9 Lenka BerkováLenka Berková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
06 18 1.40 o-oxoxxooxxx
10 Tereza GrygarováTereza Grygarová
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
19 3 1.40 -xooooxoxxx
11 Eliška ZelováEliška Zelová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 14 1.40 ooooxoxxoxxx
12 Alžběta HájkováAlžběta Hájková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 15 1.36 oxooooxxx
13 Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 11 1.32 oxoooxxx
14 Jana MooreJana Moore
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
07 12 1.32 oxxooxoxxx
15 Anna BendováAnna Bendová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
06 1 1.28 oxooxxx
16= Natálie ZachariNatálie Zachari
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
05 10 1.28 ooxoxxx
16= Nicole ČížkováNicole Čížková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 2 1.28 ooxoxxx
16= Kristýna PeterkováKristýna Peterková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
06 13 1.28 ooxoxxx
19= Eliška PalyzováEliška Palyzová
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 8 1.24 xooxxx
19= Adéla FrajbišováAdéla Frajbišová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
06 6 1.24 xooxxx
21 Zdena PoborskáZdena Poborská
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
05 7 1.20 oxxx
22 Sára PerlíkováSára Perlíková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
07 9 1.20 xoxxx
Eliška HríbováEliška Hríbová
ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV
19 4 DNS
Celkem 23 závodníků