Back

 / Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou

Plzeň (11. 6. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 11.6.2019 - 12:30) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít HlavenkaVít Hlavenka 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 4 07.24
2 Pavel HalátekPavel Halátek 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 07.38
3 Richard ŠenkRichard Šenk 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 6 07.48
4 Adam PeštálAdam Peštál 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 2 07.63
5 Filip NýčFilip Nýč 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 8 07.63
6 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 7 07.64
7 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 07.83
Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 11.6.2019 - 12:30) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 4 07.72
2 Petr ProkešPetr Prokeš 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 5 07.80
3 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 07.92
4 Jakub ČermákJakub Čermák 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 6 07.98
5 Matias ŠpičákMatias Špičák 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 08.10
6 Martin MartákMartin Marták 04 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 8 08.12
7 Lukáš PetrtýlLukáš Petrtýl 03 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 7 08.15
8 Michal ZalasMichal Zalas 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1 08.61
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 11.6.2019 - 12:30) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 ZŠ Mírová Ústí nad LabemZŠ Mírová Ústí nad Labem 8 07.57
2 Josef BonkaJosef Bonka 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 7 07.68
3 Jan AuředníkJan Auředník 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 07.77
4 Jaroslav KáninskýJaroslav Káninský 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 4 07.83
5 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 03 ZŠ Mírová Ústí nad LabemZŠ Mírová Ústí nad Labem 2 08.05
6 Denis PolákDenis Polák 04 ZŠ Mírová Ústí nad LabemZŠ Mírová Ústí nad Labem 1 08.24
7 Matěj TyleMatěj Tyle 04 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 6 08.36
8 Marek VitásekMarek Vitásek 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 08.43
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vít HlavenkaVít Hlavenka 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 4 07.24
2 Pavel HalátekPavel Halátek 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 07.38
3 Richard ŠenkRichard Šenk 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 6 07.48
4 Tomáš MajerTomáš Majer 04 ZŠ Mírová Ústí nad LabemZŠ Mírová Ústí nad Labem 8 07.57
5 Adam PeštálAdam Peštál 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 2 07.63
5 Filip NýčFilip Nýč 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 8 07.63
7 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 7 07.64
8 Josef BonkaJosef Bonka 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 7 07.68
9 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 4 07.72
10 Jan AuředníkJan Auředník 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 5 07.77
11 Petr ProkešPetr Prokeš 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 5 07.80
12 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1 07.83
12 Jaroslav KáninskýJaroslav Káninský 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 4 07.83
14 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 07.92
15 Jakub ČermákJakub Čermák 04 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 6 07.98
16 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 03 ZŠ Mírová Ústí nad LabemZŠ Mírová Ústí nad Labem 2 08.05
17 Matias ŠpičákMatias Špičák 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 08.10
18 Martin MartákMartin Marták 04 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 8 08.12
19 Lukáš PetrtýlLukáš Petrtýl 03 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 7 08.15
20 Denis PolákDenis Polák 04 ZŠ Mírová Ústí nad LabemZŠ Mírová Ústí nad Labem 1 08.24
21 Matěj TyleMatěj Tyle 04 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 6 08.36
22 Marek VitásekMarek Vitásek 03 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 08.43
23 Michal ZalasMichal Zalas 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1 08.61
Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 5 DNS

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 11.6.2019 - 12:45) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 4 07.54
2 David KožíšekDavid Kožíšek 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 6 07.72
3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 07.81
4 Matěj HorákMatěj Horák 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 7 07.83
5 Lukáš HornaLukáš Horna 06 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 2 07.85
6 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 06 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 07.96
7 Šimon PekařŠimon Pekař 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 08.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 11.6.2019 - 12:45) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 07.76
2 Jan ZávodskýJan Závodský 07 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 6 07.81
3 Lukáš BobekLukáš Bobek 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 07.87
4 Martin HollýMartin Hollý 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 07.96
5 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 08.08
6 Nikolas ČurdaNikolas Čurda 05 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 7 08.16
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 11.6.2019 - 12:45) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch WeraniVojtěch Werani 05 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 4 07.94
2 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 7 08.24
3 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 5 08.28
4 Adam PůtaAdam Půta 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 3 08.46
5 Ondřej ZámečníkOndřej Zámečník 05 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 2 08.48
Jan CharvátekJan Charvátek 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 11.6.2019 - 12:45) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof NovákKryštof Novák 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 2 07.90
2 Rostislav MikšlRostislav Mikšl 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 7 08.19
3 David RajchartDavid Rajchart 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 4 08.32
4 Jakub MatuškaJakub Matuška 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 3 08.50
5 Tomáš VrbaTomáš Vrba 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 08.63
MS Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 6 08.84
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 4 07.54
2 David KožíšekDavid Kožíšek 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 6 07.72
3 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 07.76
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 07.81
4 Jan ZávodskýJan Závodský 07 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 6 07.81
6 Matěj HorákMatěj Horák 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 7 07.83
7 Lukáš HornaLukáš Horna 06 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 2 07.85
8 Lukáš BobekLukáš Bobek 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 07.87
9 Kryštof NovákKryštof Novák 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 2 07.90
10 Vojtěch WeraniVojtěch Werani 05 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 4 07.94
11 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 06 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 07.96
11 Martin HollýMartin Hollý 05 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 07.96
13 Šimon PekařŠimon Pekař 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 08.00
14 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 08.08
15 Nikolas ČurdaNikolas Čurda 05 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 7 08.16
16 Rostislav MikšlRostislav Mikšl 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 7 08.19
17 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 7 08.24
18 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 5 08.28
19 David RajchartDavid Rajchart 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 4 08.32
20 Adam PůtaAdam Půta 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 3 08.46
21 Ondřej ZámečníkOndřej Zámečník 05 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 2 08.48
22 Jakub MatuškaJakub Matuška 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 3 08.50
23 Tomáš VrbaTomáš Vrba 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 08.63
24 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 6 08.84
Jan CharvátekJan Charvátek 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 6 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 11.6.2019 - 13:00) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 07.78
2 Klára ToováKlára Toová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 07.85
3 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 6 08.08
4 Dominika FialováDominika Fialová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 08.17
5 Nina VálkováNina Válková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 08.44
6 Julie MichálkováJulie Michálková 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 08.53
7 Monika PapírníkováMonika Papírníková 05 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 8 08.74
Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 11.6.2019 - 13:00) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 4 08.11
2 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 19 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 7 08.18
3 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 08.22
4 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 08.29
5 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3 08.31
6 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 1 08.40
7 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2 08.58
8 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 8 08.71
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 11.6.2019 - 13:00) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana SoukalováHana Soukalová 04 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 5 08.48
2 Ester ČernáEster Černá 19 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 4 08.50
3 Nela ProcházkováNela Procházková 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 7 08.82
4 Lucie BačováLucie Bačová 04 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 3 08.95
5 Anna PřibylováAnna Přibylová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 6 08.99
6 Valerie VáclavíkováValerie Václavíková 19 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 8 09.35
7 Nikola JeníšováNikola Jeníšová 04 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 2 09.48
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 07.78
2 Klára ToováKlára Toová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 07.85
3 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 6 08.08
4 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 4 08.11
5 Dominika FialováDominika Fialová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 08.17
6 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 19 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 7 08.18
7 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 08.22
8 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 08.29
9 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3 08.31
10 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 1 08.40
11 Nina VálkováNina Válková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 08.44
12 Hana SoukalováHana Soukalová 04 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 5 08.48
13 Ester ČernáEster Černá 19 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 4 08.50
14 Julie MichálkováJulie Michálková 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 08.53
15 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2 08.58
16 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 8 08.71
17 Monika PapírníkováMonika Papírníková 05 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 8 08.74
18 Nela ProcházkováNela Procházková 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 7 08.82
19 Lucie BačováLucie Bačová 04 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 3 08.95
20 Anna PřibylováAnna Přibylová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 6 08.99
21 Valerie VáclavíkováValerie Václavíková 19 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 8 09.35
22 Nikola JeníšováNikola Jeníšová 04 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 2 09.48
Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 3 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 11.6.2019 - 13:15) official Vítr: -2.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 4 08.14
2 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 08.14
3 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 08.19
4 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 7 08.20
5 Ema JelínkováEma Jelínková 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 3 08.35
6 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2 08.42
7 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 8 08.67
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 11.6.2019 - 13:15) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KrajčováTereza Krajčová 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 5 08.30
2 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 6 08.44
3 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 4 08.47
4 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 08.52
5 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 19 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 2 08.65
6 Veronika KokešováVeronika Kokešová 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 7 08.78
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 11.6.2019 - 13:15) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 08.55
2 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2 08.56
3 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 6 08.71
4 Zdena PoborskáZdena Poborská 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 7 09.08
5 Valerie LiškováValerie Lišková 19 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 5 09.10
6 Hana PflegrováHana Pflegrová 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 3 09.13
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 11.6.2019 - 13:15) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 3 08.74
2 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 4 08.85
3 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 08.92
4 Tereza GrygarováTereza Grygarová 19 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 6 08.97
5 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 09.10
MS Kristýna FaltejskováKristýna Faltejsková 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 7 09.31
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 4 08.14
1 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 08.14
3 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 08.19
4 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 7 08.20
5 Tereza KrajčováTereza Krajčová 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 5 08.30
6 Ema JelínkováEma Jelínková 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 3 08.35
7 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2 08.42
8 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 6 08.44
9 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 4 08.47
10 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 08.52
11 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 08.55
12 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2 08.56
13 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 19 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 2 08.65
14 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 8 08.67
15 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 6 08.71
16 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 3 08.74
17 Veronika KokešováVeronika Kokešová 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 7 08.78
18 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 4 08.85
19 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2 08.92
20 Tereza GrygarováTereza Grygarová 19 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 6 08.97
21 Zdena PoborskáZdena Poborská 05 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 7 09.08
22 Valerie LiškováValerie Lišková 19 ZŠ Jitřní s RvTVZŠ Jitřní s RvTV 5 09.10
22 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5 09.10
24 Hana PflegrováHana Pflegrová 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 3 09.13
25 Kristýna FaltejskováKristýna Faltejsková 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 7 09.31