Back

 / Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Hodonín (2. 6. 2019)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 3 6.44 +1.1 m/s 6.44  +1.1xx6.446.31  +1.90.00.0
2 Jakub JeřábekJakub Jeřábek
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
91 1 5.47 +1.3 m/s 5.10  +0.35.10  -0.15.34  -0.55.345.47  +1.30.00.0
3 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 2 5.44 +0.3 m/s x5.35  -0.25.44  +0.35.44x0.00.0
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 4 6.53 -1.0 m/s 6.44  +0.46.46  -1.56.53  -1.06.536.47  +2.30.00.0
2 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 3 5.78 -0.6 m/s 5.45  +0.35.62  -0.95.78  -0.65.78-0.00.0
3 Daniel HubačkaDaniel Hubačka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 1 4.99 +1.4 m/s 4.79  -0.84.86  -0.24.99  +1.44.99x0.00.0
4 Jakub VrátnýJakub Vrátný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
00 2 4.82 -1.6 m/s 4.55  +1.14.82  -1.64.70  +0.54.824.76  +0.80.00.0
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 9 6.50 +1.8 m/s 5.91  -0.6xx5.916.50  +1.80.00.0
2 Ondřej BudíkOndřej Budík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 5 5.88 -0.1 m/s 5.88  -0.15.67  -1.15.86  +1.25.885.76  +0.20.00.0
3 Robert GondaRobert Gonda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 6 5.88 -0.1 m/s 5.71  -0.35.66  -0.65.80  +1.75.805.88  -0.10.00.0
4 Václav KrauerVáclav Krauer
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 7 5.86 +0.6 m/s 5.60  +0.05.85  -0.75.50  +1.45.855.86  +0.60.00.0
5 František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 1 5.57 +1.2 m/s 5.30  -1.15.57  +1.22.73  -0.35.57x0.00.0
6 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3 5.11 -0.4 m/s 5.11  -0.45.08  +0.45.00  +0.05.115.11  -2.60.00.0
Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 8 DNS
Michal NovotnýMichal Novotný
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
03 2 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 1 4.91 +0.6 m/s 4.81  -0.24.91  +0.64.68  +0.04.914.57  +0.60.00.0
2 Andrea ValentováAndrea Valentová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 2 4.72 +1.6 m/s x4.68  +1.04.65  +0.94.684.72  +1.60.00.0
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 3 5.29 -0.4 m/s 5.29  -0.45.26  +1.75.18  +0.55.29-0.00.0
2 Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 2 4.97 +0.9 m/s 4.74  +0.74.78  +2.54.97  +0.94.97x0.00.0
Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 1 DNS
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina OsičkováKateřina Osičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 7 5.21 +3.9 m/s 5.03 +0.8 m/s 5.03  +0.85.21  +3.94.87  +1.05.214.90  -0.30.00.0
2 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 8 4.86 +1.0 m/s xx4.86  +1.04.864.69  -0.90.00.0
3 Agáta TepláAgáta Teplá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 4 4.76 +2.5 m/s 4.40 +1.8 m/s 4.76  +2.54.56  +2.24.40  +1.84.764.28  -1.50.00.0
4 Michaela BurianováMichaela Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 2 4.61 +1.9 m/s x4.38  +1.24.50  +1.24.504.61  +1.90.00.0
5 Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 5 4.57 +2.1 m/s 4.28 -1.0 m/s 4.51  +2.44.48  +2.64.57  +2.14.574.28  -1.00.00.0
6 Kateřina KoutnáKateřina Koutná
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 6 4.57 +0.8 m/s 4.57  +0.84.51  +1.1x4.57-0.00.0
7 Anna VařekováAnna Vařeková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 3 4.48 +1.6 m/s 4.48  +1.64.15  +3.84.38  +2.64.484.45  +0.10.00.0
8 Iveta TrojancováIveta Trojancová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 1 3.99 +1.8 m/s 3.99  +1.83.95  +1.23.97  +1.03.993.75  +1.60.00.0
Celkem 8 závodníků