Back

 / Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Hodonín (2. 6. 2019)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 2.6.2019 - 11:10) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 11.72
2 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 11.89
3 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 11.95
4 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 12.08
5 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 12.11
6 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 12.34
7 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 13.47
Henrich StrýčekHenrich Strýček 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:15) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 11.64
2 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 11.88
3 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 12.01
4 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 12.02
5 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 12.23
6 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 12.36
7 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 13.40
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:10) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 11.66
2 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 JAC BrnoJAC Brno 6 11.86
3 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 12.00
4 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.03
5 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 12.09
6 Václav KrauerVáclav Krauer 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 12.11
7 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 12.18
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 2.6.2019 - 11:00) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 11.70
2 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 JAC BrnoJAC Brno 2 12.06
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.07
4 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 12.25
5 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 12.34
6 Petr KuchařPetr Kuchař 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 13.25
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 2.6.2019 - 11:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.86
2 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.86
3 Václav KrauerVáclav Krauer 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 12.11
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 12.34
5 Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 12.56
Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 11.70
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.86
2 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.86
4 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 JAC BrnoJAC Brno 2 12.06
5 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.07
6 Václav KrauerVáclav Krauer 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 12.11
7 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 12.25
8 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 12.34
8 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 12.34
10 Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 12.56
11 Petr KuchařPetr Kuchař 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 13.25
Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 DNS

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 2.6.2019 - 10:50) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.43
2 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 12.48
3 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 13.08
4 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 13.55
5 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 14.22
6 Adéla KelblováAdéla Kelblová 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 15.06
7 Markéta HavlíčkováMarkéta Havlíčková 78 Orel VyškovOrel Vyškov 3 15.69
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:05) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.70
2 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 14.53
3 Markéta HavlíčkováMarkéta Havlíčková 78 Orel VyškovOrel Vyškov 1 16.24
Celkem 3 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:05) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 13.45
2 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 13.87
3 Adéla KelblováAdéla Kelblová 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 15.33
Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 DNS
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 2.6.2019 - 10:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 12.81
2 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 13.39
3 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5 13.48
4 Kateřina KoutnáKateřina Koutná 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 13.58
5 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 6 14.07
6 Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 14.25
Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 2.6.2019 - 12:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 13.14
2 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 13.73
3 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 13.76
4 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 14.39
5 Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 14.56
6 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 14.77
Kateřina KoutnáKateřina Koutná 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků