Back

 / Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV

Tyršův stadión, Opava (27. 5. 2019)

1000 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (po, 27.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 3:06.65
2 Lukáš VyvialLukáš Vyvial 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 2 3:08.98
3 Jan CharvátekJan Charvátek 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 3:13.69
4 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7 3:14.11
5 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 8 3:16.70
6 Patrik BabinecPatrik Babinec 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 13 3:17.64
7 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 11 3:18.11
8 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 3:19.85
9 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 9 3:21.02
10 Daniel KudelaDaniel Kudela 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 14 3:23.42
11 Jan KřesťanJan Křesťan 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 10 3:23.55
12 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 3:30.76
MS Daniel DostálDaniel Dostál 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 6 3:30.62
Roman MarekRoman Marek 05 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol... 12 DNS
Ondra HejdukOndra Hejduk 06 ZŠ OtickáZŠ Otická 15 DNS
Celkem 15 závodníků
Ml. žáci 02 (po, 27.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matyáš KrestaMatyáš Kresta 06 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... 10 3:22.82
2 Petr VosmíkPetr Vosmík 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 1 3:23.23
3 Filip GnidaFilip Gnida 06 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 8 3:33.01
4 Vítek BednarzVítek Bednarz 05 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 6 3:33.41
5 Štěpán HořákŠtěpán Hořák 06 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 9 3:36.58
6 Michal TrombikMichal Trombik 05 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 2 3:36.62
7 Jaroslav BožoňJaroslav Božoň 05 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... 7 3:38.67
8 Marek BakotaMarek Bakota 05 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... 5 3:43.40
9 Jan NoháčekJan Noháček 05 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol... 4 3:47.04
10 Jan VlčekJan Vlček 05 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 3 4:05.38
11 Vojtěch ZvědělíkVojtěch Zvědělík 07 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol... 12 4:12.13
Alex SikoraAlex Sikora 05 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 11 DNS
Celkem 12 závodníků