Back

 / Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV

Tyršův stadión, Opava (27. 5. 2019)

Skok daleký - Žáci

(po, 27.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel HalátekPavel Halátek
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 25 7.02 +0.6 m/s 6.43  +1.77.02  +0.66.99  +1.97.026.75  +0.40.00.0
2 Michal GlocmanMichal Glocman
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 23 5.68 +1.6 m/s 5.65  +0.55.64  +0.25.66  +0.65.665.68  +1.60.00.0
3 Martin SolnýMartin Solný
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
19 21 5.57 +0.8 m/s 5.41  +1.14.96  +0.84.91  +0.65.415.57  +0.80.00.0
4 Roman HradilRoman Hradil
ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov
03 17 5.56 +0.4 m/s -5.32  +0.05.56  +0.45.565.35  +0.20.00.0
5 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice
04 22 5.45 +1.5 m/s 5.45  +1.55.25  +0.65.19  +0.45.455.20  +0.30.00.0
6 Jan JablončíkJan Jablončík
ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov
03 24 5.42 +0.7 m/s 5.02  +1.05.31  +0.25.42  +0.75.425.25  +0.70.00.0
7 Martin PorembskiMartin Porembski
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
05 14 5.31 +1.3 m/s 5.31  +1.3-2.86  +0.65.314.98  +0.50.00.0
8 Tomáš MusialTomáš Musial
ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr...
04 13 5.30 +1.7 m/s 5.28  +1.65.30  +1.73.52  +2.05.30-0.00.0
9 Vít PflegrVít Pflegr
ZŠ OtickáZŠ Otická
03 20 5.20 +0.2 m/s 3.69  +0.45.20  +0.2-5.205.15  +0.80.00.0
10 Robin HendrychRobin Hendrych
ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice
04 16 5.18 +0.5 m/s 5.01  +0.65.10  +0.85.14  +1.25.145.18  +0.50.00.0
11 Tomáš HyblTomáš Hybl
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
04 15 5.12 +1.9 m/s 4.92  +0.7-5.12  +1.95.124.81  +1.00.00.0
12 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek
ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice
05 9 5.07 +0.8 m/s 4.75  +0.35.07  +0.85.04  +0.65.074.88  +0.8-0.0
13 Matěj KulišťákMatěj Kulišťák
ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr...
04 11 5.04 +0.4 m/s 5.04  +0.44.90  +0.44.44  +0.15.043.99  +0.80.00.0
14 Mojmír HajkaMojmír Hajka
ZŠ OtickáZŠ Otická
03 18 4.99 +0.2 m/s 4.90  +0.84.99  +0.24.75  +0.14.994.97  +2.20.00.0
15 Ondřej ChudjakOndřej Chudjak
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
04 1 4.94 +0.7 m/s 4.94  +0.74.88  +0.54.69  +0.24.94-0.00.0
16 Jan ZdražilaJan Zdražila
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 8 4.92 +0.9 m/s -4.50  +0.24.92  +0.94.924.83  +1.80.00.0
17 Robin FilipRobin Filip
ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr...
04 6 4.85 +0.0 m/s 4.73  +0.64.85  +0.0-4.854.48  +0.30.00.0
18 Patrik VolnýPatrik Volný
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 7 4.81 +0.4 m/s -4.81  +0.44.80  +1.04.814.47  +0.00.00.0
19 Martin LindauerMartin Lindauer
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 5 4.74 +2.2 m/s 4.21 +0.8 m/s 4.21  +0.8-4.74  +2.24.744.60  +2.70.00.0
20 Daniel HudecDaniel Hudec
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
04 12 4.68 +0.2 m/s 4.65  +2.34.49  +0.34.68  +0.24.684.57  +1.00.00.0
21 Jan KnitlJan Knitl
ZŠ OtickáZŠ Otická
03 19 4.58 +0.0 m/s 4.58  +0.03.56  +0.33.03  +2.54.584.02  +0.80.00.0
22 František OdlevákFrantišek Odlevák
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
04 3 4.40 +0.5 m/s ---04.40  +0.50.00.0
23 Ondřej RadilOndřej Radil
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
04 4 4.31 +1.7 m/s 4.31  +1.74.14  +0.94.23  +1.84.313.94  +1.40.00.0
24 Ivan KotlárikIvan Kotlárik
ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov
04 2 4.11 +0.6 m/s 4.11  +0.6--4.11-0.00.0
25 Kryštof KovaříkKryštof Kovařík
ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov
05 10 0.00 ---0-0.00.0
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(po, 27.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan DubecJan Dubec
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
05 27 5.20 -0.4 m/s 4.73  +0.03.69  -1.45.20  -0.45.20 -0.10.00.0
2 Tomáš JanákTomáš Janák
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
05 24 5.16 +0.0 m/s 4.57  -0.5 +0.04.29  -0.14.575.16  +0.00.00.0
3 Marek HolešMarek Holeš
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 23 5.11 -0.5 m/s  -0.45.06  -0.45.11  -0.55.115.11  +0.00.00.0
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 26 5.08 -0.5 m/s  -0.15.08  -0.55.07  -0.15.085.01  +0.00.00.0
5 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 25 5.02 -0.7 m/s 4.46  -0.25.02  -0.74.56  +0.05.024.56  +0.00.00.0
6 Eda MyšákEda Myšák
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 18 4.99 -0.4 m/s 4.04  -0.14.99  -0.4 -0.84.994.60  +0.00.00.0
7 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 16 4.96 -0.4 m/s 4.92  -0.74.96  -0.44.86  -1.74.964.80  -0.60.00.0
8 Jakub ŠtěpánekJakub Štěpánek
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123
06 17 4.87 -0.1 m/s 4.56  -0.24.87  -0.14.65  -1.14.874.79  -0.40.00.0
9 Dominik HeczkoDominik Heczko
ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice
05 19 4.79 4.60  -0.84.58  -0.24.61  +0.04.614.790.00.0
10 Jan KlimasJan Klimas
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana...
06 1 4.76 +0.0 m/s 4.67  -0.44.57  -0.94.60  -1.94.674.76  +0.00.00.0
11 Jakub RajčanJakub Rajčan
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 22 4.72 -0.1 m/s 4.49  -1.14.53  -0.14.61  -1.64.614.72  -0.10.00.0
12 Štěpán KavanŠtěpán Kavan
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 13 4.71 -0.3 m/s 4.71  -0.34.62  -0.14.71  -1.14.714.62  -1.00.00.0
13 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 14 4.62 +0.0 m/s 4.30  -0.34.62  +0.04.39  -1.04.624.52  -1.00.00.0
14 Radek MikeskaRadek Mikeska
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
05 11 4.61  +0.04.27  -0.74.424.424.610.00.0
15 Josef JuřenaJosef Juřena
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123
06 21 4.55 +0.0 m/s 4.41  -0.24.14  -0.24.55  +0.04.554.19  -0.60.00.0
16 Filip TomisFilip Tomis
ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice
05 20 4.55 -0.3 m/s 3.98  -0.94.55  -0.3 +0.04.554.390.00.0
17 Kamil HrbáčKamil Hrbáč
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 10 4.52 +0.0 m/s 4.49  -0.74.22  -1.5 +0.04.494.52  +0.00.00.0
18 Vojtěch PetříkVojtěch Petřík
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
05 3 4.47 +0.0 m/s 4.41  -0.54.42  -1.83.95  -0.54.424.47  +0.00.00.0
19 Matěj MelčákMatěj Melčák
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123
06 12 4.47 -0.1 m/s 4.47  -0.14.30  -0.44.31  -0.44.474.38  -1.70.00.0
20 Lukáš KlausLukáš Klaus
ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol...
05 9 4.47 -1.4 m/s  -0.64.47  -1.4 +0.04.473.50  +0.20.00.0
21 Adam MertaAdam Merta
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana...
05 2 4.36 -0.6 m/s 4.35  -0.54.00  -0.14.36  -0.64.363.72  +0.10.00.0
22 Nikolas VizvaryNikolas Vizvary
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
06 6 4.30 -1.0 m/s 4.18  -0.54.30  -1.0 +0.04.304.26  +0.00.00.0
23 Richard ŠvubRichard Švub
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana...
06 5 4.13 -0.6 m/s 4.13  -0.6-4.09  -0.34.133.97  -0.10.00.0
24 Lukáš BuršíkLukáš Buršík
ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol...
05 8 4.03 -0.8 m/s 4.03  -0.83.89  -0.53.83  -0.74.03 +0.10.00.0
25 Roman MarekRoman Marek
ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol...
05 7 3.62 +0.0 m/s 3.49  -0.5 +0.03.62  +0.03.62-0.00.0
26 Ondřej ŠařecOndřej Šařec
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
06 4 3.56 -0.6 m/s 3.56  -0.6--3.56-0.00.0
MS Jan MatýsekJan Matýsek
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 15 4.61 -0.3 m/s 3.98  -0.54.61  -0.34.07  -1.14.614.28  -0.50.00.0
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(po, 27.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
05 23 5.48 +0.3 m/s --5.15  +2.45.155.48  +0.30.00.0
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
05 24 5.12 +1.9 m/s 4.95  +0.35.06  +1.05.12  +1.95.124.98  +0.20.00.0
3 Zina PindorováZina Pindorová
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
04 5 5.06 +0.3 m/s 4.80  -0.25.06  +0.34.72  +0.95.06-0.00.0
4 Sabina VantuchováSabina Vantuchová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 20 4.99 +0.3 m/s 4.91  +1.54.99  +0.34.89  +0.54.99-0.00.0
5 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
05 22 4.88 +0.3 m/s 4.66  +0.44.88  +0.34.79  +0.74.88-0.00.0
6 Dominika FialováDominika Fialová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 18 4.81 +1.0 m/s 4.81  +1.04.57  +0.24.72  +1.04.814.81  +0.10.00.0
7 Nina PetrováNina Petrová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 17 4.72 +0.0 m/s 4.50  +0.24.60  +1.64.50  +0.34.604.72  +0.00.00.0
8 Mercedes MatulováMercedes Matulová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 16 4.69 +0.3 m/s 4.69  +0.3-4.34  +1.64.694.36  +0.10.00.0
9 Michaela VíchováMichaela Víchová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 19 4.68 +0.9 m/s 4.68  +0.94.33  +1.4-4.684.40  +0.00.00.0
10 Angelika HýblováAngelika Hýblová
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
04 12 4.61 +0.7 m/s 4.61  +0.73.86  +1.5-4.61-0.00.0
11 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N...
04 3 4.58 +0.6 m/s -4.58  +0.6-4.584.18  +2.00.00.0
12 Karolína KnapkováKarolína Knapková
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
05 9 4.57 +0.6 m/s 4.42  +1.04.24  +1.54.57  +0.64.57-0.00.0
13 Hana HerudkováHana Herudková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 21 4.51 +1.1 m/s 4.50  +1.84.38  +1.84.51  +1.14.514.23  +1.10.00.0
14 Tereza LukoszováTereza Lukoszová
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
04 4 4.45 +1.0 m/s 4.05  -1.04.45  +1.04.33  +0.84.454.33  +1.50.00.0
15 Natálie DostálováNatálie Dostálová
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
03 10 4.29 +0.9 m/s 4.29  +0.9-4.22  +0.54.293.80  +0.70.00.0
16 Eva KovaříkováEva Kovaříková
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
04 2 4.28 +1.0 m/s 4.28  +1.04.11  +0.0-4.28-0.00.0
17 Klára TomíčkováKlára Tomíčková
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
04 11 4.22 +1.8 m/s 4.10  +0.94.22  +1.83.74  +0.74.224.120.00.0
18 Lenka ValáškováLenka Valášková
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
04 7 4.21 +1.1 m/s 4.01  +0.34.21  +1.13.85  +1.64.214.07  +2.60.00.0
19 Marie SedláčkováMarie Sedláčková
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
04 14 4.20 +0.9 m/s 3.75  +0.04.20  +0.9-4.204.10  +0.10.00.0
20 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
04 15 4.19 +1.6 m/s 4.08  +0.04.06  +0.64.19  +1.64.194.01  +0.10.00.0
21 Kristina KubáňováKristina Kubáňová
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
03 8 4.06 +2.6 m/s 3.94 +1.1 m/s 3.73  +0.63.94  +1.64.06  +2.64.063.94  +1.10.00.0
22 Natálie BuryNatálie Bury
Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N...
05 1 3.98 -0.5 m/s 3.98  -0.53.55  +0.33.86  +0.63.983.93  +1.20.00.0
23 Tereza DubováTereza Dubová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
04 13 3.97 +2.1 m/s 3.78 +0.4 m/s 3.78  +0.43.97  +2.1-3.97-0.00.0
24 Kateřina RychlíkováKateřina Rychlíková
Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N...
04 6 3.56 +1.1 m/s 3.33  +0.53.24  +0.93.26  +1.03.333.56  +1.10.00.0
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(po, 27.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 20 4.79 +0.2 m/s -4.79  +0.24.39  -0.64.794.52  -0.40.00.0
2 Veronika KokešováVeronika Kokešová
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 23 4.78 -1.2 m/s 4.65  +0.04.78  -1.2-4.784.41  -1.00.00.0
3 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
05 19 4.59 -0.5 m/s -4.56  -0.34.59  -0.54.59-0.00.0
4 Štěpánka DubcováŠtěpánka Dubcová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
06 22 4.57 -1.0 m/s 4.31  -2.14.48  -2.04.56  -0.44.564.57  -1.00.00.0
5 Klára KubesováKlára Kubesová
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 16 4.44 -0.3 m/s --4.44  -0.34.444.07  -1.00.00.0
6 Tereza SvobodováTereza Svobodová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
06 21 4.41 +0.7 m/s 4.15  -0.74.41  +0.74.24  -0.84.414.18  -1.00.00.0
7 Linda KrálováLinda Králová
ZŠ OtickáZŠ Otická
06 12 4.40 -1.1 m/s 3.71  -0.64.19  -0.84.40  -1.14.404.03  -1.40.00.0
8 Ema VontrobováEma Vontrobová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
06 15 4.33 +0.0 m/s 4.07  +0.04.33  +0.04.23  -0.84.333.46  -0.70.00.0
9 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 14 4.26 -1.2 m/s 4.25  +0.0-3.90  -0.94.254.26  -1.20.00.0
10 EVA BĚLÁKOVÁEVA BĚLÁKOVÁ
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
07 17 4.26 -1.0 m/s 3.88  -0.64.10  -0.14.15  -2.24.154.26  -1.00.00.0
11 Karolína StodolováKarolína Stodolová
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
06 6 4.22 -0.3 m/s 4.15  -1.74.14  -0.64.16  -1.34.164.22  -0.30.00.0
12 Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
05 8 4.11 -1.2 m/s 3.94  -0.74.11  -1.2-4.114.08  -0.10.00.0
13 Anna LegierskáAnna Legierská
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
07 3 4.11 -0.1 m/s 3.90  -0.44.11  -0.13.77  +0.34.113.23  -2.70.00.0
14 Vendula VaryšováVendula Varyšová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
06 11 4.03 -1.2 m/s -3.84  -2.13.92  -1.43.924.03  -1.20.00.0
15 Karolína KřížováKarolína Křížová
ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo...
06 2 4.02 -0.4 m/s 3.78  -0.5-4.02  -0.44.023.90  -1.20.00.0
16 NIKOL ŽÍDKOVÁNIKOL ŽÍDKOVÁ
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
06 9 3.96 -2.0 m/s 3.96  -2.03.73  -0.4-3.963.68  -1.20.00.0
17 Vanda KřížkováVanda Křížková
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
06 10 3.93 -1.0 m/s 3.93  -1.03.91  +0.03.93  -0.93.933.89  -1.40.00.0
18 Markéta PelánkováMarkéta Pelánková
ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo...
05 4 3.93 -0.2 m/s --3.93  -0.23.93-0.00.0
19 HANA DROBILÍKOVÁHANA DROBILÍKOVÁ
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
06 18 3.88 -0.3 m/s 3.85  -0.53.88  -0.33.67  -1.53.883.88  -1.90.00.0
20 Lucie NebesováLucie Nebesová
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
05 7 3.75 -1.3 m/s 3.67  -2.03.75  -1.33.64  -0.73.753.65  -0.40.00.0
21 Barbora HotováBarbora Hotová
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
05 1 3.57 ---03.570.00.0
22 Lucie DrozdováLucie Drozdová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 13 3.47 -0.5 m/s 3.20  -0.33.47  -0.5-3.473.19  -1.30.00.0
23 Adéla SlívováAdéla Slívová
ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo...
05 5 3.15 -1.3 m/s 3.15  -1.3--3.15-0.00.0
Amálie HolšánováAmálie Holšánová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 24 DNS
Celkem 24 závodníků