Back

 / Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV

Tyršův stadión, Opava (27. 5. 2019)

Skok vysoký - Žáci

(po, 27.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.281.361.441.481.521.561.601.641.681.721.761.80
1 Vojta RadošVojta Radoš
ZŠ OtickáZŠ Otická
03 22 1.76 --ooooooxoxxoox
2 Jan BaranJan Baran
ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov
03 16 1.68 oooooooxoxoxxx
3 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 19 1.68 --ooooxoxoxoxxx
4 Jan KupkaJan Kupka
ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice
04 20 1.68 -ooooooxoxxoxx
5 Martin SolnýMartin Solný
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
19 18 1.64 -ooooxooxoxx
6= Lukáš ManderlaLukáš Manderla
ZŠ OtickáZŠ Otická
03 23 1.60 -ooooooxxx
6= Tadeáš VlachTadeáš Vlach
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 11 1.60 --oooooxxx
8 Ladislav ŽlebekLadislav Žlebek
ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr...
03 21 1.60 ooooxoooxxx
9 Daniel TomekDaniel Tomek
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
03 15 1.60 -oooooxxoxx
10 Vít PflegrVít Pflegr
ZŠ OtickáZŠ Otická
03 17 1.56 --xooooxxx
11= František OdlevákFrantišek Odlevák
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
04 2 1.52 oooooxxx
11= Adam SochorAdam Sochor
ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice
04 13 1.52 oooooxxx
13 Ondřej HrabinaOndřej Hrabina
ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov
04 8 1.52 ooooxoxxx
14 Matyáš ThimelMatyáš Thimel
ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice
04 14 1.48 -ooxoxxx
15 Kryštof KovaříkKryštof Kovařík
ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov
05 1 1.48 xooxxoxoxxx
16 Adam TomisAdam Tomis
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
05 4 1.48 xoooxxoxxx
17 Jan ZdražilaJan Zdražila
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 7 1.44 oooxx
18 Jesse TiburcioJesse Tiburcio
ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr...
04 9 1.44 oxoxoxxx
19= Ondřej RadilOndřej Radil
ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400
04 3 1.36 ooxxx
19= Alex KiszaAlex Kisza
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
03 10 1.36 ooxxx
19= Martin SobotaMartin Sobota
ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr...
04 12 1.36 -oxxx
19= Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 6 1.36 ooxxx
23 David BezručDavid Bezruč
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
03 5 0.00 xxx
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(po, 27.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.231.311.351.391.431.471.511.551.591.631.67
1 Alex HurinaAlex Hurina
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 25 1.63 ooooooooxxooxxx
2 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 23 1.63 ---ooooooxxoxxx
3 Eda MyšákEda Myšák
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 22 1.59 ooooooxxooxoxxx
4 Tomáš KlimíčekTomáš Klimíček
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
05 17 1.51 ooxooxxoxoxoxxx
5 Vojtěch StypaVojtěch Stypa
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
06 19 1.51 oooxoooxxoxxx
6 Ondřej HejdukOndřej Hejduk
ZŠ OtickáZŠ Otická
06 14 1.47 ooooooxxx
7 Patrik BabinecPatrik Babinec
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
05 21 1.47 ooooxoo-xxx
8 Jonáš BorovskýJonáš Borovský
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 15 1.47 ooxxoxoxoxoxxx
9 Jan CharvátekJan Charvátek
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 18 1.43 ooooo--xxx
10 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123
06 24 1.43 ooxoxooxxx
11= Nikos SiderasNikos Sideras
ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol...
06 12 1.39 ooxooxxx
11= Rostislav MichálekRostislav Michálek
ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol...
05 11 1.39 oxoooxxx
13 Carlos GalařCarlos Galař
ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol...
05 10 1.39 oooxoxxx
14= Patrik HorvátPatrik Horvát
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana...
05 3 1.39 oooxxoxxx
14= Danny GráfDanny Gráf
ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice
05 2 1.39 oooxxoxxx
16 Lukáš VyvialLukáš Vyvial
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
05 20 1.35 oooxxx
17 Josef JuřenaJosef Juřena
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123
06 16 1.35 oxooxxx
18 Jan VlčekJan Vlček
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123
05 9 1.35 oxxooxxx
19 Adam MertaAdam Merta
ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana...
05 4 1.35 ooxoxxx
20 Alex SikoraAlex Sikora
ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice
05 6 1.35 oxoxoxxx
21 Šimon SlobodaŠimon Sloboda
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
06 7 1.35 ooxxoxxx
22 Matěj BorunskýMatěj Borunský
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
06 8 1.31 oxoxxx
23 Jan SajdokJan Sajdok
ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice
07 5 1.31 xoxxoxxx
24 Pavel CzudekPavel Czudek
ZŠ OtickáZŠ Otická
06 13 1.23 oxxx
25 Filip GnidaFilip Gnida
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
06 1 1.23 xoxxx
Celkem 25 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(po, 27.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.231.271.311.351.391.431.471.511.551.591.631.671.711.75
1 Klára ToováKlára Toová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 22 1.59 ---oooooxxoxxoxx
2 Tereza WittasskováTereza Wittassková
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
04 20 1.55 -o-oooooxxoxxx
3 Alžběta RečkováAlžběta Rečková
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
03 21 1.55 -ooooooxoxxox
4 Melanie SchneebergerMelanie Schneeberger
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 19 1.51 --ooxoxxooxxoxxx
5 Eva AdámkováEva Adámková
Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N...
04 1 1.47 ooooooox
6 Adéla GrabiášováAdéla Grabiášová
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
03 15 1.47 -o-ooxxooxxx
7 Viktorie NovotnáViktorie Novotná
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 18 1.47 --ooxooxoxxx
8 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
05 23 1.47 --ooooxxoxxx
9 Hana HerudkováHana Herudková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 16 1.47 --oxooxxoxxoxxx
10 Karolína KnapkováKarolína Knapková
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
05 11 1.43 ooooxoxo
11 Zuzana CiencialováZuzana Ciencialová
Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N...
04 2 1.39 oooooxxx
12 Vendula RybkováVendula Rybková
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
04 5 1.39 ooooxxoxxx
13 Veronika NevřalováVeronika Nevřalová
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
05 3 1.39 ooxooxxoxxx
14= Jana NavrátilováJana Navrátilová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 17 1.35 oooo
14= Barbora RakowskáBarbora Rakowská
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
03 4 1.35 --ooxx
16= Martina EndlicherováMartina Endlicherová
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
03 8 1.35 ooxxoxxoxxx
16= Ivana HořínkováIvana Hořínková
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
04 9 1.35 oxoxoxxoxxx
18 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
04 12 1.31 oooxxx
19 Amálie ZineckerováAmálie Zineckerová
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
04 13 1.31 ooxoxxx
20 Kristina KubáňováKristina Kubáňová
ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava
03 7 1.23 o-xxx
21 Kateřina LípováKateřina Lípová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
05 14 1.23 xoxxx
Anna KrajíčkováAnna Krajíčková
ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov
05 10 NM
Veronika SamcováVeronika Samcová
Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N...
03 6 NM
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(po, 27.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.581.621.66
1 Tereza MatýskováTereza Matýsková
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 21 1.54 --oooooooxxoxxx
2 Barbora HolasováBarbora Holasová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
06 24 1.50 --oooooxxoxoxxx
3 VERONIKA SCHLISCHKOVÁVERONIKA SCHLISCHKOVÁ
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
05 23 1.46 ---oooxoxoxxx
4 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
05 22 1.42 ooooooxoxxx
5 Jana MooreJana Moore
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
07 17 1.38 oooxxooxoxxx
6= Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 9 1.34 oooooxxx
6= Sára KušnirákováSára Kušniráková
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
05 5 1.34 ooooox
8 Karolína StodolováKarolína Stodolová
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
06 7 1.34 oxoxoooxxx
9 Eva GrůberováEva Grůberová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 10 1.34 oooxoxxoxxx
10 KLÁRA HERIÁNOVÁKLÁRA HERIÁNOVÁ
Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š...
05 16 1.34 oxoxoxxoxxox
11= Eliška PalyzováEliška Palyzová
ZŠ OtickáZŠ Otická
05 14 1.30 ooxxooxxx
11= Vivian PospíšilováVivian Pospíšilová
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
05 15 1.30 oxxoooxx
13= Tereza KemlováTereza Kemlová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
06 13 1.30 oooxoxxx
13= Karolína HradilováKarolína Hradilová
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
06 12 1.30 oooxoxxx
15 Veronika JachnickáVeronika Jachnická
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
05 4 1.26 oxxooxxx
16 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková
ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo...
06 6 1.26 ooxoxxx
17 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 18 1.26 ooxxoxxx
18 Sandra HubováSandra Hubová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
06 8 1.22 xooxxx
19 Štěpánka DubcováŠtěpánka Dubcová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
06 11 1.22 oxoxxx
20 Vanessa GleňováVanessa Gleňová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
05 19 1.22 oxxoxxx
21 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
06 2 1.18 oxxx
MS Julie VlčkováJulie Vlčková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
05 20 1.42 -oooooxoxxx
Veronika BelásováVeronika Belásová
ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo...
06 1 NM
Vendula FrankováVendula Franková
ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo...
07 3 NM
Celkem 24 závodníků