Back

 / Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV

Tyršův stadión, Opava (27. 5. 2019)

60 m - Žáci

Žáci 01 (po, 27.5.2019 - 12:00) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel HalátekPavel Halátek 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 07.44
2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 5 07.66
3 Jakub KnitlJakub Knitl 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 2 07.71
4 Philipp SkrontPhilipp Skront 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 7 07.75
5 Michal GlocmanMichal Glocman 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1 07.87
6 Ondřej HrabinaOndřej Hrabina 04 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 3 07.88
7 Roman HradilRoman Hradil 03 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 8 08.03
8 Tomáš MusialTomáš Musial 04 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... 6 08.14
Celkem 8 závodníků
Žáci 02 (po, 27.5.2019 - 12:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PorembskiMartin Porembski 05 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 8 07.73
2 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 07.85
3 Robin HendrychRobin Hendrych 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 5 07.91
4 Ladislav ŽlebekLadislav Žlebek 03 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... 6 07.96
5 Jan JablončíkJan Jablončík 03 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 3 07.97
6 Matěj KrömerMatěj Krömer 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 7 08.08
7 Jan KnitlJan Knitl 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 2 08.20
8 Martin SobotaMartin Sobota 04 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... 1 08.63
Celkem 8 závodníků
Žáci 03 (po, 27.5.2019 - 12:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HyblTomáš Hybl 04 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 4 07.91
2 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 6 08.06
3 Ondřej ChudjakOndřej Chudjak 04 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 3 08.09
4 Jan HaratykJan Haratyk 03 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 5 08.31
5 Josef DraxlerJosef Draxler 03 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 2 08.42
6 Václav KrupicaVáclav Krupica 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 7 08.43
7 Tadeáš VlachTadeáš Vlach 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 08.78
Celkem 7 závodníků
Žáci 04 (po, 27.5.2019 - 12:00) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ČechFilip Čech 04 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 5 08.23
2 David BezručDavid Bezruč 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 09.67
Poznámky:
SNAJPNI JARDU
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (po, 27.5.2019 - 11:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 07.86
2 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 6 07.88
3 Lukáš KlausLukáš Klaus 05 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol... 3 08.03
4 Jan DubecJan Dubec 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 4 08.11
5 Carlos GalařCarlos Galař 05 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol... 1 08.24
6 Marek BystroňMarek Bystroň 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 2 08.50
7 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 05 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Škol... 7 08.57
MS Jan MatýsekJan Matýsek 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 8 08.23
Celkem 8 závodníků
Ml. žáci 02 (po, 27.5.2019 - 11:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip TomisFilip Tomis 05 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 7 08.17
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 6 08.22
3 Marek HolešMarek Holeš 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 3 08.32
4 Dominik HeczkoDominik Heczko 05 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 2 08.40
5 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1 08.44
6 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 4 08.46
7 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 5 08.49
8 Jiří HanzelkaJiří Hanzelka 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 8 08.57
Celkem 8 závodníků
Ml. žáci 03 (po, 27.5.2019 - 11:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 08.31
2 Ondřej ŠimíkOndřej Šimík 06 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... 8 08.56
3 Kryštof SuchoňKryštof Suchoň 05 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 5 08.58
4 Jakub RajčanJakub Rajčan 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 3 08.66
5 Jan KlimasJan Klimas 06 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... 1 08.71
6 Jaroslav BožoňJaroslav Božoň 05 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana... 7 08.74
7 Stanislav HolubStanislav Holub 05 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 6 08.82
Daniel DostálDaniel Dostál 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Ml. žáci 04 (po, 27.5.2019 - 11:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠařecOndřej Šařec 06 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 5 08.74
2 Vojtěch PetříkVojtěch Petřík 05 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 4 08.82
3 Nikolas VizvaryNikolas Vizvary 06 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 3 08.94
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně

Žákyně 01 (po, 27.5.2019 - 11:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ToováKlára Toová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 07.94
2 Dominika FialováDominika Fialová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 08.22
3 Zina PindorováZina Pindorová 04 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 6 08.29
4 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 3 08.46
5= Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N... 1 08.47
5= Anna StrnadelAnna Strnadel 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2 08.47
7 Hana SoukalováHana Soukalová 04 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 8 08.55
8 Michaela VíchováMichaela Víchová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7 08.56
Celkem 8 závodníků
Žákyně 02 (po, 27.5.2019 - 11:30) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina VálkováNina Válková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 6 08.58
2= Tereza WittasskováTereza Wittassková 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 3 08.68
2= Lucie BačováLucie Bačová 04 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 4 08.68
4 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 5 08.89
5 Eva KovaříkováEva Kovaříková 04 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 8 08.97
6 Kateřina HorňáčkováKateřina Horňáčková 04 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 2 09.14
7 Adéla GrabiášováAdéla Grabiášová 03 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 1 09.16
8 Tereza DubováTereza Dubová 04 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 7 09.17
Celkem 8 závodníků
Žákyně 03 (po, 27.5.2019 - 11:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mercedes MatulováMercedes Matulová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1 08.88
2 Klára NierostkováKlára Nierostková 03 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 3 08.95
3 Klára TomíčkováKlára Tomíčková 04 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 5 09.01
4 Natálie BuryNatálie Bury 05 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N... 2 09.11
5 Lenka ValáškováLenka Valášková 04 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 6 09.16
6 Natálie DostálováNatálie Dostálová 03 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 4 09.21
7 Veronika SamcováVeronika Samcová 03 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola N... 8 09.66
8 Irena KrištófováIrena Krištófová 05 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 7 09.77
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (po, 27.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 08.20
2 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 5 08.48
3 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 08.50
4 EVA BĚLÁKOVÁEVA BĚLÁKOVÁ 07 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 6 08.67
5 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 08.76
6 Veronika KokešováVeronika Kokešová 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 3 08.86
7 Rozálie CickováRozálie Cicková 05 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 8 08.97
8 VILMA HALFAROVÁVILMA HALFAROVÁ 06 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 7 08.99
Celkem 8 závodníků
Ml. žákyně 02 (po, 27.5.2019 - 10:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7 08.75
2 Tereza KemlováTereza Kemlová 06 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 3 08.80
3 Marie DlabajováMarie Dlabajová 06 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 4 08.88
4 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 08.94
5= Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1 09.01
5= Klára KubesováKlára Kubesová 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 2 09.01
7 Sabina SikorováSabina Sikorová 06 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 8 09.10
8 ADRIANA ŠIMEČKOVÁADRIANA ŠIMEČKOVÁ 06 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská š... 6 09.11
Celkem 8 závodníků
Ml. žákyně 03 (po, 27.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 8 09.01
2 Veronika JachnickáVeronika Jachnická 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 4 09.02
3 Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová 05 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 5 09.30
4 Eliška HorkáEliška Horká 06 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 1 09.47
5 Karolína TonowskáKarolína Tonowská 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 6 09.56
6 Vendula VaryšováVendula Varyšová 06 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 3 09.61
7 Vendula FrankováVendula Franková 07 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 2 09.84
8 Michaela FujakováMichaela Fujaková 05 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... 7 10.21
Celkem 8 závodníků