Back

 / Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV

Tyršův stadión, Opava (27. 5. 2019)

Pohár rozhlasu - Žáci
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1= Martin PorembskiMartin Porembski 05 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 1619
1= Robin HendrychRobin Hendrych 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 1619
3 Pavel HalátekPavel Halátek 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1550
4 Ondřej HrabinaOndřej Hrabina 04 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 1535
5 Tomáš MusialTomáš Musial 04 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 1499
6 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1345
7 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1310
8 Jakub KnitlJakub Knitl 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 1296
9 Philipp SkrontPhilipp Skront 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 1238
10 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 1133
11 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1076
12 Ladislav ŽlebekLadislav Žlebek 03 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 1035
13 Jan JablončíkJan Jablončík 03 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 1033
14 Daniel TomekDaniel Tomek 03 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 1000
15= Tomáš HyblTomáš Hybl 04 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0991
15= Filip ČechFilip Čech 04 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0991
17 Alexandr LiškaAlexandr Liška 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0930
18 Alex KiszaAlex Kisza 03 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0923
19 Ondřej ChudjakOndřej Chudjak 04 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0905
20 Matěj KulišťákMatěj Kulišťák 04 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 0902
21 Jan BátlaJan Bátla 04 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0877
22 Mojmír HajkaMojmír Hajka 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0852
23 Martin VajdaMartin Vajda 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0713
24 Jan ZdražilaJan Zdražila 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0712
25 František OdlevákFrantišek Odlevák 04 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0677
26 Ondřej KotásekOndřej Kotásek 04 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0644
27 Dalibor OttDalibor Ott 03 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 0627
28 Štěpán SurmaŠtěpán Surma 04 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0597
29 Vojta RadošVojta Radoš 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0593
30 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0575
31 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0574
32= Jan ZátopekJan Zátopek 04 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 0532
32= Ota BenešOta Beneš 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0532
34= Jan BaranJan Baran 03 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0528
34= Jan KupkaJan Kupka 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0528
36 Zdeněk ZavadilZdeněk Zavadil 04 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0524
37 Michal GlocmanMichal Glocman 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0519
38 Ondřej RadilOndřej Radil 04 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0510
39 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0503
40 Martin SolnýMartin Solný 19 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0496
41 Roman HradilRoman Hradil 03 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0494
42 František SázelFrantišek Sázel 05 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0486
43 Daniel HudecDaniel Hudec 04 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0484
44 Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0478
45= Matěj KrömerMatěj Krömer 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0475
45= Jan HaratykJan Haratyk 03 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0475
47= Lukáš ManderlaLukáš Manderla 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0464
47= Tadeáš VlachTadeáš Vlach 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0464
49 David ŠtefekDavid Štefek 04 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 0454
50 Michal GrufíkMichal Grufík 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0443
51 Václav KrupicaVáclav Krupica 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0441
52 Lukáš RittmannLukáš Rittmann 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0439
53 Martin LindauerMartin Lindauer 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0432
54 Vít PflegrVít Pflegr 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0421
55 Josef DraxlerJosef Draxler 03 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0410
56 Adam SochorAdam Sochor 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0404
57 Adam TomisAdam Tomis 05 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0374
58 Patrik VolnýPatrik Volný 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0346
59 Jesse TiburcioJesse Tiburcio 04 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 0345
60 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0322
61 Kryštof KovaříkKryštof Kovařík 05 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0000
62= Martin SobotaMartin Sobota 04 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 0000
62= David BezručDavid Bezruč 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
62= Adam BortlíčekAdam Bortlíček 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
62= Richard JanošRichard Janoš 04 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
62= Jakub KlimšaJakub Klimša 03 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0000
62= Jonáš GebauerJonáš Gebauer 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
62= Josef BílýJosef Bílý 04 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0000
62= Jan KnitlJan Knitl 03 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
62= Robin FilipRobin Filip 04 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 0000
62= Richard ŠenkRichard Šenk 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
62= Ivan KotlárikIvan Kotlárik 04 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0000
62= Vojtěch DudaVojtěch Duda 03 ZŠ FM, Pionýrů 400ZŠ FM, Pionýrů 400 0000
62= Rostislav VálekRostislav Válek 03 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913 0000
62= Matyáš ThimelMatyáš Thimel 04 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 0000
62= Adam ČermákAdam Čermák 03 ZŠ Jelínkova RýmařovZŠ Jelínkova Rýmařov 0000
Celkem 76 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan DubecJan Dubec 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 1468
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1399
3 Dominik HeczkoDominik Heczko 05 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 1260
4 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 1155
5 Jan CharvátekJan Charvátek 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1100
6 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0999
7 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0976
8 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0929
9= Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0874
9= Marek HolešMarek Holeš 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0874
11 Patrik BabinecPatrik Babinec 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 0869
12 Alex HurinaAlex Hurina 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0866
13 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0851
14 Eda MyšákEda Myšák 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0837
15 Lukáš KlausLukáš Klaus 05 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 0836
16 Jan KřesťanJan Křesťan 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0824
17 Filip TomisFilip Tomis 05 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 0810
18 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 0778
19 Kryštof SuchoňKryštof Suchoň 05 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 0750
20 Jan KlimasJan Klimas 06 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 0708
21 Ondřej ŠimíkOndřej Šimík 06 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 0705
22 Michal TrombikMichal Trombik 05 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 0661
23 Patrik HorvátPatrik Horvát 05 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 0648
24 Nikos SiderasNikos Sideras 06 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 0647
25 Štěpán HořákŠtěpán Hořák 06 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 0640
26 Vojtěch PetříkVojtěch Petřík 05 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 0630
27 Nikolas VizvaryNikolas Vizvary 06 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 0620
28 Filip GnidaFilip Gnida 06 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 0583
29 Lukáš VyvialLukáš Vyvial 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 0579
30 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 05 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 0568
31 Adam MertaAdam Merta 05 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 0549
32 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0533
33 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 0510
34 Carlos GalařCarlos Galař 05 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 0492
35 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0483
36 Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0473
37 Matyáš KrestaMatyáš Kresta 06 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 0458
38 Daniel KudelaDaniel Kudela 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0453
39 Marek BystroňMarek Bystroň 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 0423
40 Tomáš JanákTomáš Janák 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 0413
41 Tomáš KlimíčekTomáš Klimíček 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 0396
42 Vladimír HlávkaVladimír Hlávka 06 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 0383
43 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0375
44 Vítek BednarzVítek Bednarz 05 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 0374
45= Ondřej HejdukOndřej Hejduk 06 ZŠ OtickáZŠ Otická 0367
45= Jonáš BorovskýJonáš Borovský 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0367
47= Ondřej ŠařecOndřej Šařec 06 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 0364
47= Radek MikeskaRadek Mikeska 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 0364
49 Jakub ŠtěpánekJakub Štěpánek 06 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 0358
50 David SchwanDavid Schwan 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0343
51 Jaroslav BožoňJaroslav Božoň 05 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 0336
52 Josef ŠindelářJosef Šindelář 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0330
53 Matěj KramolišMatěj Kramoliš 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0323
54 Richard ŠvubRichard Švub 06 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 0321
55 Manuel HidalgoManuel Hidalgo 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 0318
56 Marek OndřejekMarek Ondřejek 06 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 0315
57= Danny GráfDanny Gráf 05 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 0310
57= Rostislav MichálekRostislav Michálek 05 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 0310
59 Kryštof GrygarKryštof Grygar 06 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 0304
60 Josef JuřenaJosef Juřena 06 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 0299
61= Šimon SlobodaŠimon Sloboda 06 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 0283
61= Jan VlčekJan Vlček 05 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 0283
61= Alex SikoraAlex Sikora 05 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 0283
64 Jan NoháčekJan Noháček 05 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 0278
65 Vojtěch ZvědělíkVojtěch Zvědělík 07 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 0136
66= Drahoslav ČervenkaDrahoslav Červenka 06 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 0000
66= Ondra HejdukOndra Hejduk 06 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
66= Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
66= Jan SmijaJan Smija 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
66= Roman MarekRoman Marek 05 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 0000
66= Drahoslav ČervenkaDrahoslav Červenka 06 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o. 0000
66= Petr VosmíkPetr Vosmík 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 0000
66= Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
66= Jan SajdokJan Sajdok 07 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 0000
66= David VojtalDavid Vojtal 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
66= Daniel DostálDaniel Dostál 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
66= Pavel CzudekPavel Czudek 06 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
66= Matěj KováčMatěj Kováč 06 ZŠ a MŠ BystřiceZŠ a MŠ Bystřice 0000
66= Adam GrossAdam Gross 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
66= Ondřej ZvědělíkOndřej Zvědělík 05 ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477ZŠ Vrbno pod Pradědem, Školní 477 0000
66= Jiří HanzelkaJiří Hanzelka 05 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 0000
66= Marek BakotaMarek Bakota 05 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 0000
66= Stanislav HolubStanislav Holub 05 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 0000
66= Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123 0000
66= Jakub RajčanJakub Rajčan 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
86= Jan MatýsekJan Matýsek 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
86= Žabka RadovanŽabka Radovan 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
86= Jáchym HenzlJáchym Henzl 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
Celkem 88 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2091
2 Tereza WittasskováTereza Wittassková 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 1949
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1928
4 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 1832
5 Eva AdámkováEva Adámková 04 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola Návsí 1632
6 Klára NierostkováKlára Nierostková 03 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 1623
7 Karolína KnapkováKarolína Knapková 05 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 1610
8 Klára ToováKlára Toová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1591
9 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1478
10 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1430
11 Zina PindorováZina Pindorová 04 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 1337
12 Melanie SchneebergerMelanie Schneeberger 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1326
13 Dominika FialováDominika Fialová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1290
14 Hana SoukalováHana Soukalová 04 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1254
15 Michaela VíchováMichaela Víchová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1158
16 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola Návsí 1157
17 Lucie BačováLucie Bačová 04 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1151
18 Adéla GrabiášováAdéla Grabiášová 03 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 1114
19 Vendula RybkováVendula Rybková 04 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 1072
20 Alžběta RečkováAlžběta Rečková 03 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1068
21 Zuzana CiencialováZuzana Ciencialová 04 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola Návsí 1051
22 Kateřina HorňáčkováKateřina Horňáčková 04 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 1015
23 Angelika HýblováAngelika Hýblová 04 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0968
24 Klára TomíčkováKlára Tomíčková 04 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0923
25 Natálie BuryNatálie Bury 05 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola Návsí 0841
26 Martina EndlicherováMartina Endlicherová 03 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0785
27 Simona BartošováSimona Bartošová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0647
28 Karolína KlechováKarolína Klechová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0600
29 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0595
30= Viktorie NovotnáViktorie Novotná 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0588
30= Hana HerudkováHana Herudková 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0588
32 Eliška TylšarováEliška Tylšarová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0554
33 Valérie LuzarováValérie Luzarová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0548
34 Daniela BártováDaniela Bártová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0526
35 Veronika NevřalováVeronika Nevřalová 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0502
36 Romana HaltofováRomana Haltofová 04 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0492
37 Mercedes MatulováMercedes Matulová 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0477
38 Eliška StonišováEliška Stonišová 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0455
39 Adéla StonišováAdéla Stonišová 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0451
40 Anna KrajíčkováAnna Krajíčková 05 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0449
41 Amálie ZineckerováAmálie Zineckerová 04 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0419
42 Lucie BednářováLucie Bednářová 04 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0418
43 Tereza LukoszováTereza Lukoszová 04 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0416
44 Nikola VálkováNikola Válková 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0408
45 Lucie ŠkarupováLucie Škarupová 03 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0399
46 Michaela KonečnáMichaela Konečná 03 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0382
47 Markéta KluzováMarkéta Kluzová 03 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola Návsí 0380
48 Natálie DostálováNatálie Dostálová 03 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0376
49 Eliška BarwenczikováEliška Barwencziková 03 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0374
50 Tereza KiszováTereza Kiszová 04 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0369
51 Ivana HořínkováIvana Hořínková 04 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0361
52 Barbora RakowskáBarbora Rakowská 03 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0359
53 Marie SedláčkováMarie Sedláčková 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0355
54 Nikol SzlauerováNikol Szlauerová 04 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola Návsí 0347
55= Kateřina RychlíkováKateřina Rychlíková 04 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola Návsí 0000
55= Alexandra PetričováAlexandra Petričová 04 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 0000
55= Natálie StrakošováNatálie Strakošová 04 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 0000
55= Natálie DostálováNatálie Dostálová 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0000
55= Alexandra PetričováAlexandra Petričová 05 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 0000
55= Denisa DaňkováDenisa Daňková 04 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0000
55= Anežka BravencováAnežka Bravencová 04 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0000
55= Eliška KolarczykováEliška Kolarczyková 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0000
55= Jana NavrátilováJana Navrátilová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
55= Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
55= Anna ChlachulováAnna Chlachulová 03 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0000
55= Eva KovaříkováEva Kovaříková 04 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0000
55= Veronika SamcováVeronika Samcová 03 Masarykova základní škola NávsíMasarykova základní škola Návsí 0000
55= Tereza DubováTereza Dubová 04 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 0000
55= Anna ChlachulováAnna Chlachulová 04 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0000
55= Nina VálkováNina Válková 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
55= Kristina KubáňováKristina Kubáňová 03 ZŠ Vrchní, OpavaZŠ Vrchní, Opava 0000
55= Nina PetrováNina Petrová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
55= Nela SovováNela Sovová 04 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
55= Irena KrištófováIrena Krištófová 05 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0000
55= Lenka ValáškováLenka Valášková 04 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0000
55= Kristýna HudcováKristýna Hudcová 04 ZŠ M. Kudeříkové HavířovZŠ M. Kudeříkové Havířov 0000
55= Kateřina LípováKateřina Lípová 05 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 0000
MS Veronika TomisováVeronika Tomisová 03 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
Celkem 78 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2157
2 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 2027
3 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o. 1469
4 Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová 05 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 1416
5 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1291
6 Marie DlabajováMarie Dlabajová 06 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 1285
7 Anna LegierskáAnna Legierská 07 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 1220
8 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 1210
9 Veronika KokešováVeronika Kokešová 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 1103
10 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1101
11 Tereza KemlováTereza Kemlová 06 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 1027
12 EVA BĚLÁKOVÁEVA BĚLÁKOVÁ 07 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská škola Kobeřice 1023
13 VILMA HALFAROVÁVILMA HALFAROVÁ 06 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská škola Kobeřice 0993
14 SOPHIE STEUEROVÁSOPHIE STEUEROVÁ 05 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská škola Kobeřice 0992
15 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 05 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0985
16 VERONIKA SCHLISCHKOVÁVERONIKA SCHLISCHKOVÁ 05 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská škola Kobeřice 0963
17 Sabina SikorováSabina Sikorová 06 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0961
18 Karolína PeňázováKarolína Peňázová 07 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0883
19 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o. 0876
20 Karolína StodolováKarolína Stodolová 06 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0808
21 Štěpánka DubcováŠtěpánka Dubcová 06 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 0777
22 Markéta PelánkováMarkéta Pelánková 05 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o. 0774
23= Magdaléna CetlováMagdaléna Cetlová 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0738
23= Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0738
25 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0632
26 Eva GruberovaEva Gruberova 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0630
27 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0629
28 Barbora HolasováBarbora Holasová 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0621
29 Eliška RandýskováEliška Randýsková 06 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 0604
30 Vanda KřížkováVanda Křížková 06 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 0600
31 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0579
32 Rozálie CickováRozálie Cicková 05 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0574
33 Veronika JachnickáVeronika Jachnická 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0561
34 Zuzana HrňováZuzana Hrňová 05 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 0515
35 Jana MooreJana Moore 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0491
36 Emma VocetkováEmma Vocetková 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0484
37 Markéta MotykováMarkéta Motyková 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0470
38= Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0449
38= Eva GrůberováEva Grůberová 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0449
38= Sára KušnirákováSára Kušniráková 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0449
38= KLÁRA HERIÁNOVÁKLÁRA HERIÁNOVÁ 05 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská škola Kobeřice 0449
42 Anna GureckáAnna Gurecká 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0446
43 Barbora LosertováBarbora Losertová 05 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 0434
44 Tereza LoveckáTereza Lovecká 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0426
45 Eliška ŠkárkováEliška Škárková 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0420
46 Linda KrálováLinda Králová 06 ZŠ OtickáZŠ Otická 0418
47 Klára KubesováKlára Kubesová 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0413
48 Karolína HradilováKarolína Hradilová 06 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0409
49 Martina JankůMartina Janků 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0376
50 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o. 0372
51 Vendula FrankováVendula Franková 07 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o. 0369
52 Michaela FujakováMichaela Fujaková 05 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o. 0356
53 Klára KocurováKlára Kocurová 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0339
54 Vendula VaryšováVendula Varyšová 06 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 0315
55 NIKOL ŽÍDKOVÁNIKOL ŽÍDKOVÁ 06 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská škola Kobeřice 0299
56 Lucie NebesováLucie Nebesová 05 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0272
57 HANA DROBILÍKOVÁHANA DROBILÍKOVÁ 06 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská škola Kobeřice 0268
58 Eliška HorkáEliška Horká 06 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0257
59 Lucie DrozdováLucie Drozdová 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0194
60= Nela MarkusováNela Markusová 06 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
60= Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová 07 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0000
60= Barbora HotováBarbora Hotová 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0000
60= Julie ŠevčíkováJulie Ševčíková 05 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 0000
60= Martina KociánováMartina Kociánová 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
60= Eva RozumováEva Rozumová 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
60= VANDA NOVÁKOVÁVANDA NOVÁKOVÁ 07 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská škola Kobeřice 0000
60= Eliška ŠkarkováEliška Škarková 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
60= Adéla SlívováAdéla Slívová 05 ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o.ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvonek, p. o. 0000
60= Eliška PalyzováEliška Palyzová 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
60= Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 0000
60= Nikol SukeníkováNikol Sukeníková 05 ZŠ OtickáZŠ Otická 0000
60= STEFANIE KUBNÁSTEFANIE KUBNÁ 06 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská škola Kobeřice 0000
60= Karolína TonowskáKarolína Tonowská 05 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec 0000
60= Sandra HubováSandra Hubová 06 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 0000
60= Vivian PospíšilováVivian Pospíšilová 05 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 0000
60= ADRIANA ŠIMEČKOVÁADRIANA ŠIMEČKOVÁ 06 Základní škola a mateřská škola KobeřiceZákladní škola a mateřská škola Kobeřice 0000
60= Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
78= Ema FinsterlováEma Finsterlová 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
78= Julie VlčkováJulie Vlčková 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0000
Celkem 79 závodníků