Back

 / 3. kolo KPD a J Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň

Dvůr Králové nad Labem (16. 6. 2019)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan KořénekJan Kořének
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 22 5.69 +0.1 m/s 5.47  +0.05.32  +0.05.28  +0.05.474.77  +0.05.69  +0.13.94  +0.0
2 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 21 5.50 +0.0 m/s 5.40  +0.05.50  +0.05.34  +0.35.50x--
3 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 20 5.46 +0.0 m/s 5.24  +0.05.18  +0.05.41  +0.05.415.46  +0.05.27  +0.05.13
4 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 2 5.37 +0.0 m/s 5.21  +0.04.86  +0.04.87  +0.05.215.37  +0.05.18  +0.05.09  +0.0
5 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 19 5.15 -0.1 m/s 4.33  +0.05.15  -0.15.08  +0.05.15xxx
6 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 17 5.04 +0.0 m/s 4.94  +0.0x4.54  +0.04.945.04  +0.0--
7 Ondřej BergerOndřej Berger
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 12 4.92 +0.0 m/s 4.71  +0.04.37  +0.04.92  +0.04.924.43  +0.04.82  +0.04.88  +0.0
8 Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 15 4.83 +0.0 m/s 4.18  +0.04.83  +0.04.78  +0.04.834.15  +0.04.22  +0.2x
9 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 9 4.80 +0.0 m/s 4.80  +0.04.78  -0.2x4.800.00.00.0
10 Lukáš PetrželaLukáš Petržela
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 13 4.67 +0.0 m/s 4.54  +0.04.67  +0.03.99  +0.04.670.00.00.0
11 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 11 4.54 +0.0 m/s 4.54  +0.04.41  +0.03.88  +0.14.540.00.00.0
12 Marek MatějákMarek Matěják
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 18 4.52 +0.0 m/s 3.87  +0.04.36  +0.04.52  +0.04.520.00.00.0
13 Matěj BezroukMatěj Bezrouk
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 16 4.52 +0.0 m/s 4.52  +0.04.22  +0.0x4.520.00.00.0
14 Daniel HornychDaniel Hornych
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 1 4.49 +0.0 m/s 4.13  +0.14.39  +0.04.49  +0.04.490.00.00.0
15 Antonín MalichAntonín Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 8 4.37 +0.0 m/s 4.37  +0.0x3.95  +0.04.370.00.00.0
16 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 10 4.33 +0.0 m/s 4.33  +0.04.07  +0.04.25  +0.04.330.00.00.0
17 Marek FátorMarek Fátor
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 14 4.28 +0.0 m/s xx4.28  +0.04.280.00.00.0
MS Mikuláš JežekMikuláš Ježek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 5 4.16 +0.0 m/s 4.15  +0.04.16  +0.03.90  +0.04.160.00.00.0
MS Dan SalabaDan Salaba
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 6 4.05 +0.1 m/s x3.85  +0.04.05  +0.14.050.00.00.0
20 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 7 3.99 +0.0 m/s 3.81  +0.03.99  +0.03.98  +0.03.990.00.00.0
MS Jonáš JežekJonáš Ježek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 3 3.99 +0.0 m/s 3.99  +0.03.89  +0.23.77  +0.03.990.00.00.0
22 Vojtěch SkuhravýVojtěch Skuhravý
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 4 3.94 +0.0 m/s 3.94  +0.03.85  +0.0x3.940.00.00.0
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bára StrnádkováBára Strnádková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 26 5.01 +0.0 m/s 5.01  +0.0-3.64  +0.05.014.48  +0.14.92  +0.0x
2 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
04 7 4.89 +0.4 m/s 4.20  +0.04.15  +0.04.89  +0.44.890.00.00.0
3 Anna PetruželkováAnna Petruželková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 17 4.80 +0.0 m/s 4.64  +0.04.61  +0.04.38  +0.04.644.52  +0.04.80  +0.04.64  +0.0
4 Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 25 4.77 +0.0 m/s 4.33  -0.24.69  +0.04.51  +0.04.694.70  +0.0x4.77  +0.0
5 Eliška KarlováEliška Karlová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 19 4.71 +0.0 m/s 4.55  +0.04.40  +0.04.27  +0.04.554.71  +0.04.50  +0.03.90  +0.0
6 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 22 4.70 +0.0 m/s 4.33  +0.04.49  +0.04.70  +0.04.704.61  +0.04.43  +0.04.48
7 Klára VymetalováKlára Vymetalová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 18 4.57 +0.1 m/s 4.29  +0.04.23  +0.04.57  +0.14.574.34  +0.0--
8 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 23 4.54 +0.0 m/s 4.36  +0.04.46  +0.0x4.464.15  +0.04.17  +0.24.54  +0.0
9 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 10 4.41 +0.0 m/s 4.41  +0.04.40  +0.04.40  +0.04.410.00.00.0
10 Barbora FicencováBarbora Ficencová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 20 4.38 +0.1 m/s 4.33  +0.04.38  +0.1x4.380.00.00.0
11 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 16 4.38 +0.1 m/s 4.38  +0.14.07  +0.04.26  +0.04.380.00.00.0
12 Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 9 4.38 +0.0 m/s 4.20  +0.0x4.38  +0.04.380.00.00.0
13 Daniela DrašarováDaniela Drašarová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 2 4.31 +0.0 m/s 4.31  +0.03.95  +0.24.25  +0.04.310.00.00.0
14 Vendula PavelkováVendula Pavelková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 4 4.29 +0.0 m/s 4.29  +0.04.27  +0.0x4.290.00.00.0
15 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 21 4.22 +0.0 m/s x4.22  +0.04.18  +0.04.220.00.00.0
16 Nikola VenclováNikola Venclová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 12 4.20 +0.0 m/s 4.20  +0.04.07  +0.03.98  +0.04.200.00.00.0
17 Pavla MánkováPavla Mánková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 13 4.20 +0.0 m/s 4.20  +0.04.02  +0.13.79  +0.04.200.00.00.0
18 Lucie MatyášováLucie Matyášová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 11 4.18 +0.0 m/s 3.79  +0.04.18  +0.04.17  +0.04.180.00.00.0
19 Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 14 4.09 +0.0 m/s 4.09  +0.03.77  +0.0x4.090.00.00.0
20 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 8 4.05 +0.0 m/s 4.02  +0.03.94  +0.04.05  +0.04.050.00.00.0
21 Barbora HyskováBarbora Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 3 4.02 +0.0 m/s xx4.02  +0.04.020.00.00.0
22 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 15 3.88 +0.0 m/s 3.88  +0.03.81  +0.03.58  +0.03.880.00.00.0
23 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 24 3.85 +0.0 m/s 3.85  +0.03.65  +0.03.23  +0.03.850.00.00.0
24 Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 6 3.84 +0.0 m/s xx3.84  +0.03.840.00.00.0
25 Anna SedláčkováAnna Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 5 3.80 +0.0 m/s x3.80  +0.03.46  +0.03.800.00.00.0
26 Kamila BudínováKamila Budínová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 1 3.79 -0.3 m/s 3.79  -0.3x3.45  +0.03.790.00.00.0
Celkem 26 závodníků