Back

 / 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva

Hodonín (15. 6. 2019)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.6.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.351.401.451.501.551.601.631.661.691.721.751.781.811.841.90
1 Damián SüsenbekDamián Süsenbek
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 14 1.72 oooooooo-xxoxxx
2 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 13 1.66 --oooooxxoxxx
3 Jan DonnebergerJan Donneberger
BYAC BrnoBYAC Brno
05 15 1.63 -ooooooxx
4 Kryštof KroupaKryštof Kroupa
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 10 1.60 oooooxoxxx
5= Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 12 1.55 oooooxxx
5= Adam NečasAdam Nečas
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 11 1.55 oooooxxx
7 Jan UrbanJan Urban
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 1 1.55 xoooooxxx
8= Zdeněk DubZdeněk Dub
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 6 1.50 oooxoxxx
8= Ivar AchrerIvar Achrer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 9 1.50 oooxoxxx
10 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 8 1.50 ooxoxxoxxx
11 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 5 1.45 oooxxx
12 Metoděj HolzerMetoděj Holzer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 7 1.45 xooxoxxx
13 Lukáš NěmecLukáš Němec
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 2 1.45 oxxoxoxxx
14 Michal SlabýMichal Slabý
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 4 1.45 xooxxoxx-
15 Martin KlobásaMartin Klobása
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
04 3 1.40 oxoxxx
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.6.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.251.301.351.401.451.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.92
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
JAC BrnoJAC Brno
05 19 1.65 ----oooooooxxx
2 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 18 1.65 ---oooooxxooxoxxx
3 Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 17 1.56 --oooxoxxoxxoxxx
4 Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 14 1.50 -oooooxxx
5= Eva RajskáEva Rajská
JAC BrnoJAC Brno
04 13 1.50 oooooxoxxx
5= Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 11 1.50 oooooxoxxx
7 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 10 1.45 ooxooxoxxx
8 Veronika KrálíkováVeronika Králíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 7 1.40 ooooxxx
9 Natálie SlezákováNatálie Slezáková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 9 1.40 oooxoxxx
10= Emily EdesováEmily Edesová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
04 12 1.40 oooxxoxxx
10= Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 1 1.40 oooxxoxxx
12 Martina ŠroubkováMartina Šroubková
JAC BrnoJAC Brno
04 8 1.35 oxooxxx
13 Nikola NáplavováNikola Náplavová
Orel VyškovOrel Vyškov
04 3 1.30 xoxoxxx
14 Tereza HrbáčkováTereza Hrbáčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 6 1.25 oxxx
Adéla TurečkováAdéla Turečková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 15 DNS
Simona TihlaříkováSimona Tihlaříková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 4 DNS
Kristýna HricováKristýna Hricová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 5 NM
Nela KozumplíkováNela Kozumplíková
Orel VyškovOrel Vyškov
05 2 NM
MS Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 16 1.53
Celkem 19 závodníků