Back

 / Okresní kolo SAP - Zlín

Otrokovice (12. 9. 2019)

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 12.9.2019 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť AGymnázium Zlín, Lesní čtvrť A 2 50.24
2 Jiří KovářJiří Kovář 03 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť AGymnázium Zlín, Lesní čtvrť A 3 53.44
3 Jakub HašaJakub Haša 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť AGymnázium Zlín, Lesní čtvrť A 4 54.82
4 Adam GajdůšekAdam Gajdůšek 00 SPŠ OtrokoviceSPŠ Otrokovice 5 60.06
5 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 SPŠ OtrokoviceSPŠ Otrokovice 6 63.46
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 12.9.2019 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JanečekMartin Janeček 00 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 3 52.88
2 Tomáš MajzlíkTomáš Majzlík 01 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 4 58.57
3 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 Gymnázium OtrokoviceGymnázium Otrokovice 2 58.81
4 Martin HeinzMartin Heinz 01 spšp Zlínspšp Zlín 6 61.29
Pavel NěmečekPavel Němeček 01 spšp Zlínspšp Zlín 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 12.9.2019 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 Gymnázium OtrokoviceGymnázium Otrokovice 2 54.21
2 Jakub SkálaJakub Skála 01 spšp Zlínspšp Zlín 5 55.43
3 Jan PavelecJan Pavelec 03 OATB a VOŠE ZlínOATB a VOŠE Zlín 3 55.91
4 Eduard PešatEduard Pešat 04 OATB a VOŠE ZlínOATB a VOŠE Zlín 4 63.40
5 Jakub ŠkrabalJakub Škrabal 03 OATB a VOŠE ZlínOATB a VOŠE Zlín 6 64.09
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť AGymnázium Zlín, Lesní čtvrť A 2 50.24
2 Martin JanečekMartin Janeček 00 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 3 52.88
3 Jiří KovářJiří Kovář 03 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť AGymnázium Zlín, Lesní čtvrť A 3 53.44
4 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 Gymnázium OtrokoviceGymnázium Otrokovice 2 54.21
5 Jakub HašaJakub Haša 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrť AGymnázium Zlín, Lesní čtvrť A 4 54.82
6 Jakub SkálaJakub Skála 01 spšp Zlínspšp Zlín 5 55.43
7 Jan PavelecJan Pavelec 03 OATB a VOŠE ZlínOATB a VOŠE Zlín 3 55.91
8 Tomáš MajzlíkTomáš Majzlík 01 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 4 58.57
9 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 Gymnázium OtrokoviceGymnázium Otrokovice 2 58.81
10 Adam GajdůšekAdam Gajdůšek 00 SPŠ OtrokoviceSPŠ Otrokovice 5 60.06
11 Martin HeinzMartin Heinz 01 spšp Zlínspšp Zlín 6 61.29
12 Eduard PešatEduard Pešat 04 OATB a VOŠE ZlínOATB a VOŠE Zlín 4 63.40
13 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 SPŠ OtrokoviceSPŠ Otrokovice 6 63.46
14 Jakub ŠkrabalJakub Škrabal 03 OATB a VOŠE ZlínOATB a VOŠE Zlín 6 64.09
Pavel NěmečekPavel Němeček 01 spšp Zlínspšp Zlín 5 DNS