1000 m - Muži
(ne, 9.2.2020 - 20:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon h |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | AC Pardubice | 7 | 2:46.67 | |||||||||||||||||||||
2 | 43 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 1 | 2:48.41 | |||||||||||||||||||||
3 | 134 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 5 | 2:48.83 | |||||||||||||||||||||
4 | 137 | Reinis KregersReinis Kregers | 92 | Latvia | 9 | 2:52.01 | |||||||||||||||||||||
5 | 114 | Pavel KrejčaPavel Krejča | 93 | TJ Sokol Kolín-atletika | 10 | 2:52.74 | |||||||||||||||||||||
6 | 112 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 2:52.98 | |||||||||||||||||||||
7 | 67 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 2:55.23 | |||||||||||||||||||||
8 | 97 | Ondřej PáleníkOndřej Páleník | 99 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 12 | 2:55.42 | |||||||||||||||||||||
9 | 70 | Petr JindřichPetr Jindřich | 88 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 2:55.71 | |||||||||||||||||||||
10 | 118 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 2 | 2:58.12 | |||||||||||||||||||||
11 | 89 | Radek HykešRadek Hykeš | 90 | Školní atletický klub Slaný | 3 | 2:59.47 | |||||||||||||||||||||
12 | 2 | Vít MolvaVít Molva | 95 | A. C. Sparta Praha | 11 | 3:06.23 | |||||||||||||||||||||
13 | 31 | Slavomír JaššoSlavomír Jaššo | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 14 | 3:18.88 | |||||||||||||||||||||
99 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 15 | DNS | ||||||||||||||||||||||
76 | ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 13 | DNS | ||||||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1000 m - Junioři
(ne, 9.2.2020 - 14:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon h |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 7 | 2:46.50 | |||||||||||||||||||||
2 | 58 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 2:46.62 | |||||||||||||||||||||
3 | 47 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 11 | 2:52.95 | |||||||||||||||||||||
4 | 16 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | AC Pardubice | 8 | 2:53.75 | |||||||||||||||||||||
5 | 82 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 1 | 2:54.96 | |||||||||||||||||||||
6 | 94 | Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta | 01 | TJ Dukla Praha | 4 | 2:56.21 | |||||||||||||||||||||
7 | 45 | Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 2:59.43 | |||||||||||||||||||||
8 | 8 | Vojtěch DresslerVojtěch Dressler | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 6 | 3:02.15 | |||||||||||||||||||||
9 | 139 | Matěj SádovskýMatěj Sádovský | 02 | AC Pardubice | 9 | 3:09.19 | |||||||||||||||||||||
10 | 133 | Ivan CharbakaIvan Charbaka | 01 | VSK Univerzita Brno | 5 | 3:14.89 | |||||||||||||||||||||
11 | 14 | Jakub MarečekJakub Mareček | 02 | AC Pardubice | 10 | 3:16.85 | |||||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1000 m - Dorostenci
(ne, 9.2.2020 - 14:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon h |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 123 | Adam HavlíčekAdam Havlíček | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 2:46.23 | |||||||||||||||||||||
2 | 6 | Petr StránskýPetr Stránský | 03 | AC Česká Lípa | 4 | 2:53.89 | |||||||||||||||||||||
3 | 128 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 9 | 2:54.41 | |||||||||||||||||||||
4 | 11 | Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 3:00.05 | |||||||||||||||||||||
5 | 79 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 5 | 3:00.86 | |||||||||||||||||||||
6 | 20 | Jakub ŠafářJakub Šafář | 04 | AC Turnov, z. s. | 8 | 3:01.11 | |||||||||||||||||||||
7 | 21 | Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Turnov, z. s. | 2 | 3:05.35 | |||||||||||||||||||||
8 | 75 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | 3:06.49 | |||||||||||||||||||||
9 | 32 | Tomáš KozaTomáš Koza | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 3:07.97 | |||||||||||||||||||||
110 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | DNF | ||||||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1000 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 8.2.2020 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon h |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Štěpán PíchaŠtěpán Pícha | 05 | AC Česká Lípa | 6 | 3:00.42 | |||||||||||||||||||||
2 | 33 | Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 3:01.08 | |||||||||||||||||||||
3 | 55 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 3:02.19 | |||||||||||||||||||||
4 | 9 | Jan FilipecJan Filipec | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 3:03.73 | |||||||||||||||||||||
5 | 87 | Daniel MandysDaniel Mandys | 05 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 7 | 3:03.93 | |||||||||||||||||||||
6 | 68 | Richard RozkydálekRichard Rozkydálek | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 3:05.09 | |||||||||||||||||||||
7 | 80 | Matyáš LukešMatyáš Lukeš | 06 | Spartak Praha 4 | 4 | 3:05.83 | |||||||||||||||||||||
8 | 63 | Daniel KopřivaDaniel Kopřiva | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | 3:31.73 | |||||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 8.2.2020 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Heptathlon h |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 111 | Dominik NovákDominik Novák | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 3:01.19 | |||||||||||||||||||||
2 | 107 | Filip SvobodaFilip Svoboda | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 3:02.85 | |||||||||||||||||||||
3 | 92 | Jan MozgaJan Mozga | 05 | TJ Dukla Praha | 3 | 3:04.10 | |||||||||||||||||||||
4 | 81 | Viktor VacekViktor Vacek | 05 | Spartak Praha 4 | 5 | 3:04.64 | |||||||||||||||||||||
5 | 73 | Jan AuředníkJan Auředník | 05 | SK Jeseniova | 4 | 3:04.77 | |||||||||||||||||||||
6 | 98 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 3:09.33 | |||||||||||||||||||||
7 | 66 | Martin BuchtaMartin Buchta | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 3:31.31 | |||||||||||||||||||||
8 | 119 | Jan KrčekJan Krček | 05 | TJ Sokol Opava | 8 | 3:46.05 | |||||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Štěpán PíchaŠtěpán Pícha | 05 | AC Česká Lípa | 6 | 3:00.42 | ||
2 | 33 | Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 3:01.08 | ||
3 | 111 | Dominik NovákDominik Novák | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 3:01.19 | ||
4 | 55 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 3:02.19 | ||
5 | 107 | Filip SvobodaFilip Svoboda | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 3:02.85 | ||
6 | 9 | Jan FilipecJan Filipec | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 3:03.73 | ||
7 | 87 | Daniel MandysDaniel Mandys | 05 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 7 | 3:03.93 | ||
8 | 92 | Jan MozgaJan Mozga | 05 | TJ Dukla Praha | 3 | 3:04.10 | ||
9 | 81 | Viktor VacekViktor Vacek | 05 | Spartak Praha 4 | 5 | 3:04.64 | ||
10 | 73 | Jan AuředníkJan Auředník | 05 | SK Jeseniova | 4 | 3:04.77 | ||
11 | 68 | Richard RozkydálekRichard Rozkydálek | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 3:05.09 | ||
12 | 80 | Matyáš LukešMatyáš Lukeš | 06 | Spartak Praha 4 | 4 | 3:05.83 | ||
13 | 98 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 3:09.33 | ||
14 | 66 | Martin BuchtaMartin Buchta | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 3:31.31 | ||
15 | 63 | Daniel KopřivaDaniel Kopřiva | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | 3:31.73 | ||
16 | 119 | Jan KrčekJan Krček | 05 | TJ Sokol Opava | 8 | 3:46.05 |