200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (st, 16.9.2020 - 17:55) official | Vítr: -0.9 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tazana Kamanga-dyrbakTazana Kamanga-dyrbak | 02 | Denmark | 6 | PB 20.91 | 0.199 | |||||||||||||
2 | Jan VelebaJan Veleba | 86 | TJ Dukla Praha | 4 | 20.98 | 0.134 | |||||||||||||
3 | Simon HansenSimon Hansen | 98 | Denmark | 3 | SB 21.35 | 0.137 | |||||||||||||
4 | Petar PeevPetar Peev | 96 | Bulgaria | 5 | SB 21.71 | 0.160 | |||||||||||||
5 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 22.11 | 0.134 | |||||||||||||
Jan ValášekJan Valášek | 94 | ASK Slavia Praha | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 16.9.2020 - 17:55) official | Vítr: +1.0 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KlvaňaFilip Klvaňa | 77 | AK Kroměříž | 4 | 22.46 | 0.161 | |||||||||||||
2 | Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 95 | A. C. Sparta Praha | 6 | SB 22.56 | 0.199 | |||||||||||||
3 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 22.71 | 0.140 | |||||||||||||
4 | Martin KašparMartin Kašpar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 2 | SB 23.16 | 0.159 | |||||||||||||
5 | Vojtěch VrbaVojtěch Vrba | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 23.36 | 0.136 | |||||||||||||
6 | Matěj JarušekMatěj Jarušek | 04 | A. C. TEPO Kladno | 1 | PB 23.57 | 0.161 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tazana Kamanga-dyrbakTazana Kamanga-dyrbak | 02 | Denmark | 6 | PB 20.91 | 0.199 | ||
2 | Jan VelebaJan Veleba | 86 | TJ Dukla Praha | 4 | 20.98 | 0.134 | ||
3 | Simon HansenSimon Hansen | 98 | Denmark | 3 | SB 21.35 | 0.137 | ||
4 | Petar PeevPetar Peev | 96 | Bulgaria | 5 | SB 21.71 | 0.160 | ||
5 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 22.11 | 0.134 | ||
6 | Filip KlvaňaFilip Klvaňa | 77 | AK Kroměříž | 4 | 22.46 | 0.161 | ||
7 | Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 95 | A. C. Sparta Praha | 6 | SB 22.56 | 0.199 | ||
8 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 22.71 | 0.140 | ||
9 | Martin KašparMartin Kašpar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 2 | SB 23.16 | 0.159 | ||
10 | Vojtěch VrbaVojtěch Vrba | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 23.36 | 0.136 | ||
11 | Matěj JarušekMatěj Jarušek | 04 | A. C. TEPO Kladno | 1 | PB 23.57 | 0.161 | ||
Jan ValášekJan Valášek | 94 | ASK Slavia Praha | 1 | DNS |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (st, 16.9.2020 - 18:10) official | Vítr: +0.7 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bassant HemidaBassant Hemida | 96 | Egypt | 4 | MR 22.91 | 0.134 | |||||||||||||
2 | Nikola BendováNikola Bendová | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | NL 23.16 | 0.307 | |||||||||||||
3 | Irene SiragusaIrene Siragusa | 93 | Italy | 6 | SB 23.37 | 0.166 | |||||||||||||
4 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 23.48 | 0.135 | |||||||||||||
5 | Mathilde KramerMathilde Kramer | 93 | Denmark | 1 | 24.29 | 0.145 | |||||||||||||
Carolle ZahiCarolle Zahi | 94 | France | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 16.9.2020 - 18:10) official | Vítr: +0.0 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 24.89 | 0.180 | |||||||||||||
2 | Adriana HavlováAdriana Havlová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 27.11 | 0.184 | |||||||||||||
3 | Adéla AlexováAdéla Alexová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 27.97 | 0.246 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bassant HemidaBassant Hemida | 96 | Egypt | 4 | MR 22.91 | 0.134 | ||
2 | Nikola BendováNikola Bendová | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | NL 23.16 | 0.307 | ||
3 | Irene SiragusaIrene Siragusa | 93 | Italy | 6 | SB 23.37 | 0.166 | ||
4 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 23.48 | 0.135 | ||
5 | Mathilde KramerMathilde Kramer | 93 | Denmark | 1 | 24.29 | 0.145 | ||
6 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 24.89 | 0.180 | ||
7 | Adriana HavlováAdriana Havlová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 27.11 | 0.184 | ||
8 | Adéla AlexováAdéla Alexová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 27.97 | 0.246 | ||
Carolle ZahiCarolle Zahi | 94 | France | 5 | DNS |