300 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 13:45) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 205 | Vít HolubVít Holub | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | 36.55 | |||||||||||||
2 | 43 | Jan ŠulcJan Šulc | 05 | ASK Slavia Praha | 5 | 37.45 | |||||||||||||
3 | 71 | Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 37.94 | |||||||||||||
4 | 136 | Martin KrubertMartin Krubert | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 38.53 | |||||||||||||
5 | 21 | Filip SolskýFilip Solský | 05 | SK Jeseniova | 1 | 39.59 | |||||||||||||
35 | Patrik MarinovPatrik Marinov | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 13:45) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 111 | Matěj KoravskýMatěj Koravský | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 38.72 | |||||||||||||
2 | 165 | Vojtěch Pavel PodveskýVojtěch Pavel Podveský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | PB 39.78 | |||||||||||||
3 | 212 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | PB 39.88 | |||||||||||||
4 | 69 | Oliver SoukupOliver Soukup | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 40.07 | |||||||||||||
5 | 29 | Jan BöhmJan Böhm | 05 | ASK Slavia Praha | 2 | PB 40.19 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (ne, 4.10.2020 - 13:45) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 83 | Dominik MráčekDominik Mráček | 06 | A. C. TEPO Kladno | 3 | SB 39.54 | |||||||||||||
2 | 207 | Pavel KowalaPavel Kowala | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | SB 40.86 | |||||||||||||
3 | 89 | Jakub ŠašekJakub Šašek | 07 | A. C. TEPO Kladno | 6 | SB 42.32 | |||||||||||||
4 | 21 | David DuroňDavid Duroň | 05 | SK Jeseniova | 2 | 42.87 | |||||||||||||
47 | Max ZámorskýMax Zámorský | 05 | ASK Slavia Praha | 5 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 205 | Vít HolubVít Holub | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | 36.55 | ||
2 | 43 | Jan ŠulcJan Šulc | 05 | ASK Slavia Praha | 5 | 37.45 | ||
3 | 71 | Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 37.94 | ||
4 | 136 | Martin KrubertMartin Krubert | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 38.53 | ||
5 | 111 | Matěj KoravskýMatěj Koravský | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 38.72 | ||
6 | 83 | Dominik MráčekDominik Mráček | 06 | A. C. TEPO Kladno | 3 | SB 39.54 | ||
7 | 21 | Filip SolskýFilip Solský | 05 | SK Jeseniova | 1 | 39.59 | ||
8 | 165 | Vojtěch Pavel PodveskýVojtěch Pavel Podveský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | PB 39.78 | ||
9 | 212 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | PB 39.88 | ||
10 | 69 | Oliver SoukupOliver Soukup | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 40.07 | ||
11 | 29 | Jan BöhmJan Böhm | 05 | ASK Slavia Praha | 2 | PB 40.19 | ||
12 | 207 | Pavel KowalaPavel Kowala | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | SB 40.86 | ||
13 | 89 | Jakub ŠašekJakub Šašek | 07 | A. C. TEPO Kladno | 6 | SB 42.32 | ||
14 | 21 | David DuroňDavid Duroň | 05 | SK Jeseniova | 2 | 42.87 | ||
35 | Patrik MarinovPatrik Marinov | 05 | ASK Slavia Praha | 4 | DNS | |||
47 | Max ZámorskýMax Zámorský | 05 | ASK Slavia Praha | 5 | DNS |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 13:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 318 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | SK Jeseniova | 3 | 40.67 | |||||||||||||
2 | 413 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | PB 41.26 | |||||||||||||
3 | 338 | Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | PB 41.89 | |||||||||||||
4 | 356 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | SB 42.39 | |||||||||||||
5 | 263 | Valentýna JindrováValentýna Jindrová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 42.89 | |||||||||||||
6 | 351 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 42.96 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 13:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 303 | Nela DorazinováNela Dorazinová | 05 | SK Jeseniova | 4 | SB 42.52 | |||||||||||||
2 | 487 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 5 | PB 42.75 | |||||||||||||
3 | 331 | Eliška HýblováEliška Hýblová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 42.80 | |||||||||||||
4 | 253 | Adriana MatouškováAdriana Matoušková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 43.57 | |||||||||||||
5 | 440 | Veronika VackováVeronika Vacková | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 44.66 | |||||||||||||
6 | 440 | Sára ŠťastnáSára Šťastná | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 44.97 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 4.10.2020 - 13:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 427 | Adéla FojtováAdéla Fojtová | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | PB 43.78 | |||||||||||||
2 | 407 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | PB 44.03 | |||||||||||||
3 | 383 | Barbora JandejskováBarbora Jandejsková | 05 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | PB 44.79 | |||||||||||||
4 | 334 | Tereza KrykorkováTereza Krykorková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | SB 45.20 | |||||||||||||
5 | 404 | Rozálie BojkováRozálie Bojková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | PB 45.21 | |||||||||||||
6 | 387 | Anežka LankováAnežka Lanková | 05 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | PB 47.23 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 318 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | SK Jeseniova | 3 | 40.67 | ||
2 | 413 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | PB 41.26 | ||
3 | 338 | Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | PB 41.89 | ||
4 | 356 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | SB 42.39 | ||
5 | 303 | Nela DorazinováNela Dorazinová | 05 | SK Jeseniova | 4 | SB 42.52 | ||
6 | 487 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 5 | PB 42.75 | ||
7 | 331 | Eliška HýblováEliška Hýblová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 42.80 | ||
8 | 263 | Valentýna JindrováValentýna Jindrová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 42.89 | ||
9 | 351 | Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 42.96 | ||
10 | 253 | Adriana MatouškováAdriana Matoušková | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 43.57 | ||
11 | 427 | Adéla FojtováAdéla Fojtová | 07 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | PB 43.78 | ||
12 | 407 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | PB 44.03 | ||
13 | 440 | Veronika VackováVeronika Vacková | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 44.66 | ||
14 | 383 | Barbora JandejskováBarbora Jandejsková | 05 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | PB 44.79 | ||
15 | 440 | Sára ŠťastnáSára Šťastná | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 44.97 | ||
16 | 334 | Tereza KrykorkováTereza Krykorková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | SB 45.20 | ||
17 | 404 | Rozálie BojkováRozálie Bojková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | PB 45.21 | ||
18 | 387 | Anežka LankováAnežka Lanková | 05 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | PB 47.23 |