600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (so, 8.2.2020 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš DašekLukáš Dašek | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 1:57.72 | ||||||||||||||
2 | Dominik DostálDominik Dostál | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 15 | 2:01.05 | ||||||||||||||
3 | Josef ŠimončíkJosef Šimončík | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 13 | 2:01.69 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch VrablicVojtěch Vrablic | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 11 | 2:02.66 | ||||||||||||||
5 | Šimon EllingerŠimon Ellinger | 09 | ASK Blansko | 6 | 2:02.96 | ||||||||||||||
6 | Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 12 | 2:06.98 | ||||||||||||||
7 | Jakub GrünwaldJakub Grünwald | 09 | TJ TŽ Třinec | 3 | 2:07.15 | ||||||||||||||
8 | Radim GorgošRadim Gorgoš | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 16 | 2:07.16 | ||||||||||||||
9 | Lukáš NavrátilLukáš Navrátil | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 17 | 2:10.45 | ||||||||||||||
10 | Šimon BajcarŠimon Bajcar | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 9 | 2:13.12 | ||||||||||||||
11 | Michal KozielekMichal Kozielek | 10 | TJ TŽ Třinec | 2 | 2:13.50 | ||||||||||||||
12 | Kevin ŠustrKevin Šustr | 09 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 8 | 2:16.02 | ||||||||||||||
13 | Matouš KoláčekMatouš Koláček | 10 | ASB | 7 | 2:23.72 | ||||||||||||||
14 | Tomáš RaszkaTomáš Raszka | 10 | TJ TŽ Třinec | 4 | 2:27.40 | ||||||||||||||
15 | Radek SamohylRadek Samohyl | 10 | TJ TŽ Třinec | 10 | 2:27.88 | ||||||||||||||
Hynek SvobodaHynek Svoboda | 09 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Václav KreidlVáclav Kreidl | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 14 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
Běh 02 (so, 8.2.2020 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal OlejníčekMichal Olejníček | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 2:06.64 | ||||||||||||||
2 | Metoděj KraisMetoděj Krais | 09 | Orel Vyškov | 14 | 2:06.77 | ||||||||||||||
3 | Viktor StrnadelViktor Strnadel | 10 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 9 | 2:11.13 | ||||||||||||||
4 | Samuel KřivánekSamuel Křivánek | 10 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 10 | 2:14.64 | ||||||||||||||
5 | Kryštof HolubKryštof Holub | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 11 | 2:14.95 | ||||||||||||||
6 | Štěpán PaweraŠtěpán Pawera | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 2:15.36 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch MaršálekVojtěch Maršálek | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 2:15.94 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch KřížVojtěch Kříž | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 2:17.26 | ||||||||||||||
9 | David NovákDavid Novák | 10 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 2:18.76 | ||||||||||||||
10 | Jan HajtmarJan Hajtmar | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 2 | 2:20.48 | ||||||||||||||
11 | Radek StrnadelRadek Strnadel | 10 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 13 | 2:21.63 | ||||||||||||||
12 | Matěj MusilMatěj Musil | 10 | ASK Blansko | 3 | 2:24.43 | ||||||||||||||
13 | Jakub OlšinaJakub Olšina | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 15 | 2:25.07 | ||||||||||||||
14 | Matyáš ŽákMatyáš Žák | 10 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 7 | 2:27.46 | ||||||||||||||
15 | Jakub VolekJakub Volek | 10 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 16 | 2:27.99 | ||||||||||||||
16 | Jakub KovářJakub Kovář | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 12 | 2:34.55 | ||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Běh 03 (so, 8.2.2020 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel ČechDaniel Čech | 09 | AK Elim Vsetín | 2 | 1:59.80 | ||||||||||||||
2 | Jaromír PešekJaromír Pešek | 09 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 13 | 2:00.67 | ||||||||||||||
3 | Jan StanislavJan Stanislav | 09 | AK Elim Vsetín | 17 | 2:04.50 | ||||||||||||||
4 | Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský | 10 | Atletika Poruba z.s. | 15 | 2:06.76 | ||||||||||||||
5 | Radek HeczkoRadek Heczko | 10 | TJ TŽ Třinec | 5 | 2:11.24 | ||||||||||||||
6 | Adam PetrželaAdam Petržela | 09 | Atletika Holešov | 14 | 2:13.47 | ||||||||||||||
7 | Ondřej MatýsekOndřej Matýsek | 10 | AK Hošťálkovice, z.s. | 10 | 2:14.71 | ||||||||||||||
8 | Ondřej HlatkýOndřej Hlatký | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:21.50 | ||||||||||||||
9 | Alexandr PečonkaAlexandr Pečonka | 10 | TJ Jäkl Karviná | 12 | 2:26.72 | ||||||||||||||
10 | Matěj DobišMatěj Dobiš | 09 | TJ Jäkl Karviná | 3 | 2:30.63 | ||||||||||||||
11 | Jan UnzeitigJan Unzeitig | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 1 | 2:32.57 | ||||||||||||||
12 | Roman KulhánekRoman Kulhánek | 09 | TJ TŽ Třinec | 8 | 2:42.89 | ||||||||||||||
13 | Matěj HorvátMatěj Horvát | 10 | TJ TŽ Třinec | 7 | 2:44.66 | ||||||||||||||
14 | Ondřej SanakOndřej Sanak | 09 | TJ TŽ Třinec | 16 | 2:50.47 | ||||||||||||||
Jaroslav MarekJaroslav Marek | 10 | Atletika Poruba z.s. | 9 | DNS | |||||||||||||||
Andrzej GociekAndrzej Gociek | 10 | TJ TŽ Třinec | 4 | DNS | |||||||||||||||
Antonín PajdlaAntonín Pajdla | 09 | Atletika Poruba z.s. | 11 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
Běh 04 (so, 8.2.2020 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor PelcViktor Pelc | 09 | TJ Valašské Meziříčí | 11 | 1:57.34 | ||||||||||||||
2 | Marek KunčarMarek Kunčar | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 9 | 1:58.65 | ||||||||||||||
3 | Alexandr PelcAlexandr Pelc | 09 | TJ Valašské Meziříčí | 12 | 2:04.69 | ||||||||||||||
4 | David TykvaDavid Tykva | 09 | Atletika Poruba z.s. | 17 | 2:07.64 | ||||||||||||||
5 | Rafael ProvazníkRafael Provazník | 10 | Orel Vyškov | 14 | 2:08.69 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch ZonekVojtěch Zonek | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:08.99 | ||||||||||||||
7 | Adam KollegaAdam Kollega | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 2:11.71 | ||||||||||||||
8 | Ondřej PopOndřej Pop | 10 | TJ Valašské Meziříčí | 13 | 2:14.50 | ||||||||||||||
9 | Jakub ŠimečekJakub Šimeček | 10 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:18.23 | ||||||||||||||
10 | Lukáš KuncLukáš Kunc | 10 | TJ Jäkl Karviná | 18 | 2:18.51 | ||||||||||||||
11 | Daniel VaryšDaniel Varyš | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:19.23 | ||||||||||||||
12 | Jan StackeJan Stacke | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 16 | 2:19.89 | ||||||||||||||
13 | Martin VorelMartin Vorel | 09 | TJ Jäkl Karviná | 4 | 2:20.98 | ||||||||||||||
14 | Kryštof PupíkKryštof Pupík | 09 | TJ Valašské Meziříčí | 15 | 2:23.39 | ||||||||||||||
15 | Jiří HudecJiří Hudec | 09 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 2:25.65 | ||||||||||||||
16 | Jakub SzlaurJakub Szlaur | 09 | TJ TŽ Třinec | 1 | 2:26.96 | ||||||||||||||
17 | Jaroslav PalátJaroslav Palát | 10 | TJ Valašské Meziříčí | 10 | 2:43.29 | ||||||||||||||
Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor PelcViktor Pelc | 09 | TJ Valašské Meziříčí | 11 | 1:57.34 | |||
2 | Lukáš DašekLukáš Dašek | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 1:57.72 | |||
3 | Marek KunčarMarek Kunčar | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 9 | 1:58.65 | |||
4 | Daniel ČechDaniel Čech | 09 | AK Elim Vsetín | 2 | 1:59.80 | |||
5 | Jaromír PešekJaromír Pešek | 09 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 13 | 2:00.67 | |||
6 | Dominik DostálDominik Dostál | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 15 | 2:01.05 | |||
7 | Josef ŠimončíkJosef Šimončík | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 13 | 2:01.69 | |||
8 | Vojtěch VrablicVojtěch Vrablic | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 11 | 2:02.66 | |||
9 | Šimon EllingerŠimon Ellinger | 09 | ASK Blansko | 6 | 2:02.96 | |||
10 | Jan StanislavJan Stanislav | 09 | AK Elim Vsetín | 17 | 2:04.50 | |||
11 | Alexandr PelcAlexandr Pelc | 09 | TJ Valašské Meziříčí | 12 | 2:04.69 | |||
12 | Michal OlejníčekMichal Olejníček | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 2:06.64 | |||
13 | Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský | 10 | Atletika Poruba z.s. | 15 | 2:06.76 | |||
14 | Metoděj KraisMetoděj Krais | 09 | Orel Vyškov | 14 | 2:06.77 | |||
15 | Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 12 | 2:06.98 | |||
16 | Jakub GrünwaldJakub Grünwald | 09 | TJ TŽ Třinec | 3 | 2:07.15 | |||
17 | Radim GorgošRadim Gorgoš | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 16 | 2:07.16 | |||
18 | David TykvaDavid Tykva | 09 | Atletika Poruba z.s. | 17 | 2:07.64 | |||
19 | Rafael ProvazníkRafael Provazník | 10 | Orel Vyškov | 14 | 2:08.69 | |||
20 | Vojtěch ZonekVojtěch Zonek | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:08.99 | |||
21 | Lukáš NavrátilLukáš Navrátil | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 17 | 2:10.45 | |||
22 | Viktor StrnadelViktor Strnadel | 10 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 9 | 2:11.13 | |||
23 | Radek HeczkoRadek Heczko | 10 | TJ TŽ Třinec | 5 | 2:11.24 | |||
24 | Adam KollegaAdam Kollega | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 2:11.71 | |||
25 | Šimon BajcarŠimon Bajcar | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 9 | 2:13.12 | |||
26 | Adam PetrželaAdam Petržela | 09 | Atletika Holešov | 14 | 2:13.47 | |||
27 | Michal KozielekMichal Kozielek | 10 | TJ TŽ Třinec | 2 | 2:13.50 | |||
28 | Ondřej PopOndřej Pop | 10 | TJ Valašské Meziříčí | 13 | 2:14.50 | |||
29 | Samuel KřivánekSamuel Křivánek | 10 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 10 | 2:14.64 | |||
30 | Ondřej MatýsekOndřej Matýsek | 10 | AK Hošťálkovice, z.s. | 10 | 2:14.71 | |||
31 | Kryštof HolubKryštof Holub | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 11 | 2:14.95 | |||
32 | Štěpán PaweraŠtěpán Pawera | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 2:15.36 | |||
33 | Vojtěch MaršálekVojtěch Maršálek | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 2:15.94 | |||
34 | Kevin ŠustrKevin Šustr | 09 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 8 | 2:16.02 | |||
35 | Vojtěch KřížVojtěch Kříž | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 2:17.26 | |||
36 | Jakub ŠimečekJakub Šimeček | 10 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:18.23 | |||
37 | Lukáš KuncLukáš Kunc | 10 | TJ Jäkl Karviná | 18 | 2:18.51 | |||
38 | David NovákDavid Novák | 10 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 2:18.76 | |||
39 | Daniel VaryšDaniel Varyš | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:19.23 | |||
40 | Jan StackeJan Stacke | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 16 | 2:19.89 | |||
41 | Jan HajtmarJan Hajtmar | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 2 | 2:20.48 | |||
42 | Martin VorelMartin Vorel | 09 | TJ Jäkl Karviná | 4 | 2:20.98 | |||
43 | Ondřej HlatkýOndřej Hlatký | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:21.50 | |||
44 | Radek StrnadelRadek Strnadel | 10 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 13 | 2:21.63 | |||
45 | Kryštof PupíkKryštof Pupík | 09 | TJ Valašské Meziříčí | 15 | 2:23.39 | |||
46 | Matouš KoláčekMatouš Koláček | 10 | ASB | 7 | 2:23.72 | |||
47 | Matěj MusilMatěj Musil | 10 | ASK Blansko | 3 | 2:24.43 | |||
48 | Jakub OlšinaJakub Olšina | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 15 | 2:25.07 | |||
49 | Jiří HudecJiří Hudec | 09 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 2:25.65 | |||
50 | Alexandr PečonkaAlexandr Pečonka | 10 | TJ Jäkl Karviná | 12 | 2:26.72 | |||
51 | Jakub SzlaurJakub Szlaur | 09 | TJ TŽ Třinec | 1 | 2:26.96 | |||
52 | Tomáš RaszkaTomáš Raszka | 10 | TJ TŽ Třinec | 4 | 2:27.40 | |||
53 | Matyáš ŽákMatyáš Žák | 10 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 7 | 2:27.46 | |||
54 | Radek SamohylRadek Samohyl | 10 | TJ TŽ Třinec | 10 | 2:27.88 | |||
55 | Jakub VolekJakub Volek | 10 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 16 | 2:27.99 | |||
56 | Matěj DobišMatěj Dobiš | 09 | TJ Jäkl Karviná | 3 | 2:30.63 | |||
57 | Jan UnzeitigJan Unzeitig | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 1 | 2:32.57 | |||
58 | Jakub KovářJakub Kovář | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 12 | 2:34.55 | |||
59 | Roman KulhánekRoman Kulhánek | 09 | TJ TŽ Třinec | 8 | 2:42.89 | |||
60 | Jaroslav PalátJaroslav Palát | 10 | TJ Valašské Meziříčí | 10 | 2:43.29 | |||
61 | Matěj HorvátMatěj Horvát | 10 | TJ TŽ Třinec | 7 | 2:44.66 | |||
62 | Ondřej SanakOndřej Sanak | 09 | TJ TŽ Třinec | 16 | 2:50.47 | |||
Hynek SvobodaHynek Svoboda | 09 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | ||||
Václav KreidlVáclav Kreidl | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 14 | DNF | ||||
Jaroslav MarekJaroslav Marek | 10 | Atletika Poruba z.s. | 9 | DNS | ||||
Andrzej GociekAndrzej Gociek | 10 | TJ TŽ Třinec | 4 | DNS | ||||
Antonín PajdlaAntonín Pajdla | 09 | Atletika Poruba z.s. | 11 | DNS | ||||
Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | DNS |
600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (so, 8.2.2020 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára ProcházkováSára Procházková | 09 | TJ Sokol Přísnotice | 4 | 1:55.55 | ||||||||||||||
2 | Agáta HolubováAgáta Holubová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 17 | 1:57.36 | ||||||||||||||
3 | Eliška ZamazalováEliška Zamazalová | 09 | ASK Blansko | 13 | 1:59.75 | ||||||||||||||
4 | Eliška ZapletalováEliška Zapletalová | 10 | ZŠ VALTICE | 8 | 2:00.14 | ||||||||||||||
5 | Kateřina RybováKateřina Rybová | 09 | ASK Blansko | 12 | 2:01.03 | ||||||||||||||
6 | Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková | 10 | ASK Blansko | 9 | 2:03.90 | ||||||||||||||
7 | Nela PavlicováNela Pavlicová | 10 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 11 | 2:04.00 | ||||||||||||||
8 | Kristýna BastováKristýna Bastová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:04.46 | ||||||||||||||
9 | Mariana Ballon-MiernáMariana Ballon-Mierná | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 14 | 2:04.88 | ||||||||||||||
10 | Ema JámborováEma Jámborová | 10 | SC Radotín Praha | 7 | 2:05.13 | ||||||||||||||
11 | Barbora KrejčíBarbora Krejčí | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 10 | 2:05.16 | ||||||||||||||
12 | Trombiková LenkaTrombiková Lenka | 10 | TJ TŽ Třinec | 3 | 2:05.89 | ||||||||||||||
13 | Sofie DaněčkováSofie Daněčková | 09 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 2:06.77 | ||||||||||||||
14 | Michaela MinistrováMichaela Ministrová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 2:08.75 | ||||||||||||||
15 | Gabriela PetrováGabriela Petrová | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 18 | 2:12.26 | ||||||||||||||
16 | Ema BurešováEma Burešová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 16 | 2:14.55 | ||||||||||||||
Elen KoubováElen Koubová | 09 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 5 | DNS | |||||||||||||||
Zofia ZichlarzZofia Zichlarz | 10 | UKS Diament Godów | 15 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Běh 02 (so, 8.2.2020 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie SoučkováMarie Součková | 09 | TJ Sokol Přísnotice | 9 | 1:59.20 | ||||||||||||||
2 | Karolína ŽidlíkováKarolína Židlíková | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 2:07.05 | ||||||||||||||
3 | Tereza KeprtováTereza Keprtová | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 8 | 2:08.13 | ||||||||||||||
4 | Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková | 09 | Atletika Kotlářská | 6 | 2:08.37 | ||||||||||||||
5 | Maja TomanováMaja Tomanová | 10 | Orel Vyškov | 15 | 2:12.86 | ||||||||||||||
6 | Nela DrozdováNela Drozdová | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 11 | 2:13.81 | ||||||||||||||
7 | Natálie SikorováNatálie Sikorová | 09 | TJ TŽ Třinec | 1 | 2:14.28 | ||||||||||||||
8 | Tereza NovotnáTereza Novotná | 09 | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 2:16.04 | ||||||||||||||
9 | Adéla KalandrováAdéla Kalandrová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 12 | 2:16.65 | ||||||||||||||
10 | Nina StonavskáNina Stonavská | 09 | TJ TŽ Třinec | 5 | 2:19.23 | ||||||||||||||
11 | Albína VlašicováAlbína Vlašicová | 09 | ZŠ VALTICE | 14 | 2:20.02 | ||||||||||||||
12 | Veronika BuryVeronika Bury | 10 | TJ TŽ Třinec | 4 | 2:20.84 | ||||||||||||||
13 | Markéta HrubáMarkéta Hrubá | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 7 | 2:21.92 | ||||||||||||||
14 | Aneta ŠkolováAneta Školová | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 16 | 2:22.52 | ||||||||||||||
15 | Tereza StonáčkováTereza Stonáčková | 10 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 18 | 2:24.21 | ||||||||||||||
16 | Tereza NetopilováTereza Netopilová | 10 | ZŠ VALTICE | 13 | 2:24.49 | ||||||||||||||
Nela BrzobohatáNela Brzobohatá | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 10 | DNS | |||||||||||||||
Klaudia GajdaKlaudia Gajda | 10 | UKS Diament Godów | 17 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Běh 03 (so, 8.2.2020 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela MeluzínováNela Meluzínová | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 11 | 2:06.85 | ||||||||||||||
2 | Leontýna EliášováLeontýna Eliášová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 2:09.33 | ||||||||||||||
3 | Viktorie VaňkováViktorie Vaňková | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 13 | 2:11.22 | ||||||||||||||
4 | Anna HrazdirováAnna Hrazdirová | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 12 | 2:13.16 | ||||||||||||||
5 | Nela FridrichováNela Fridrichová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:14.94 | ||||||||||||||
6 | Laura KožuchováLaura Kožuchová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 2:16.65 | ||||||||||||||
7 | Klára OdstrčilováKlára Odstrčilová | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 9 | 2:16.70 | ||||||||||||||
8 | Nikol ProcházkováNikol Procházková | 09 | TJ Sokol Přísnotice | 3 | 2:19.58 | ||||||||||||||
9 | Lucie MaňákováLucie Maňáková | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 2:20.93 | ||||||||||||||
10 | Eliška FaranováEliška Faranová | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 2:21.67 | ||||||||||||||
11 | Tatiana HejčováTatiana Hejčová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 2:23.67 | ||||||||||||||
12 | Andrea LeberováAndrea Leberová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 2:25.05 | ||||||||||||||
13 | Lucie KvapilováLucie Kvapilová | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 15 | 2:25.90 | ||||||||||||||
14 | Markéta ZukalováMarkéta Zukalová | 09 | ASK Blansko | 14 | 2:26.00 | ||||||||||||||
15 | Stella GorkováStella Gorková | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 16 | 2:31.91 | ||||||||||||||
16 | Klára ŽižkováKlára Žižková | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 2:32.82 | ||||||||||||||
17 | Amálie PalováAmálie Palová | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 17 | 2:33.35 | ||||||||||||||
18 | Ella HelsteinováElla Helsteinová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 18 | 2:39.87 | ||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Běh 04 (so, 8.2.2020 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie DundrováNatálie Dundrová | 09 | AK Hošťálkovice, z.s. | 13 | 2:10.72 | ||||||||||||||
2 | Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 18 | 2:14.18 | ||||||||||||||
3 | Adéla KříbíkováAdéla Kříbíková | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1 | 2:14.28 | ||||||||||||||
4 | Sofie BarošováSofie Barošová | 09 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 10 | 2:15.36 | ||||||||||||||
5 | Karla ApriasováKarla Apriasová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:15.52 | ||||||||||||||
6 | Tina HorákováTina Horáková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 17 | 2:19.49 | ||||||||||||||
7 | Karolína GolkováKarolína Golková | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 14 | 2:20.18 | ||||||||||||||
8 | Adéla TrávničkováAdéla Trávničková | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 5 | 2:23.11 | ||||||||||||||
9 | Markéta SikorováMarkéta Sikorová | 10 | TJ TŽ Třinec | 2 | 2:23.56 | ||||||||||||||
10 | Anna JankůAnna Janků | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 4 | 2:25.10 | ||||||||||||||
11 | Eliška HorákováEliška Horáková | 09 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 16 | 2:27.42 | ||||||||||||||
12 | Sára KollegováSára Kollegová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 2:30.28 | ||||||||||||||
13 | Elen BártkováElen Bártková | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 2:32.69 | ||||||||||||||
14 | Michaela SvákováMichaela Sváková | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 2:33.19 | ||||||||||||||
15 | Dorota HodaňováDorota Hodaňová | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 15 | 2:36.28 | ||||||||||||||
16 | Sára SeidlováSára Seidlová | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 6 | 2:38.71 | ||||||||||||||
17 | Vendula ČápováVendula Čápová | 10 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 12 | 2:43.54 | ||||||||||||||
18 | Veronika MališováVeronika Mališová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 2:45.42 | ||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Běh 05 (so, 8.2.2020 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MáchováBarbora Máchová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 9 | 2:02.41 | ||||||||||||||
2 | Adéla NevrlováAdéla Nevrlová | 09 | SK Hranice, z.s. | 12 | 2:04.04 | ||||||||||||||
3 | Valerie KrálováValerie Králová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 2:07.32 | ||||||||||||||
4 | Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:12.97 | ||||||||||||||
5 | Nela PospíšilováNela Pospíšilová | 09 | TJ TŽ Třinec | 17 | 2:15.44 | ||||||||||||||
6 | Karolína JavorskáKarolína Javorská | 10 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 2:15.57 | ||||||||||||||
7 | Klára KáňováKlára Káňová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:19.61 | ||||||||||||||
8 | Karolína KašpárkováKarolína Kašpárková | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 2:19.92 | ||||||||||||||
9 | Marianna PavlováMarianna Pavlová | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 14 | 2:20.07 | ||||||||||||||
10 | Lucie PetrželováLucie Petrželová | 09 | Atletika Holešov | 15 | 2:20.45 | ||||||||||||||
11 | Tereza KozlováTereza Kozlová | 10 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 6 | 2:20.89 | ||||||||||||||
12 | Bára KahánkováBára Kahánková | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 2:21.36 | ||||||||||||||
13 | Barbora ProkopováBarbora Prokopová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 18 | 2:24.22 | ||||||||||||||
14 | Lucie KajzarováLucie Kajzarová | 09 | TJ TŽ Třinec | 3 | 2:27.19 | ||||||||||||||
15 | Karolína MichlováKarolína Michlová | 09 | TJ Jäkl Karviná | 11 | 2:29.11 | ||||||||||||||
16 | Barbora PosmykováBarbora Posmyková | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 16 | 2:30.55 | ||||||||||||||
17 | Valérie LaníkováValérie Laníková | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:31.58 | ||||||||||||||
18 | Libuše OdstrčilíkováLibuše Odstrčilíková | 10 | Atletika Holešov | 13 | 2:32.17 | ||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Běh 06 (so, 8.2.2020 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zofia ZichlarzZofia Zichlarz | 10 | UKS Diament Godów | 20 | 2:01.83 | ||||||||||||||
2 | Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová | 09 | SK Hranice, z.s. | 8 | 2:01.89 | ||||||||||||||
3 | Karin FojtíkováKarin Fojtíková | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 11 | 2:05.81 | ||||||||||||||
4 | Lucie KřížkováLucie Křížková | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 16 | 2:09.88 | ||||||||||||||
5 | Petra GabčanováPetra Gabčanová | 09 | AK Šternberk z.s. | 12 | 2:13.15 | ||||||||||||||
6 | Linda ChovancováLinda Chovancová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 14 | 2:13.92 | ||||||||||||||
7 | Kamila DrdováKamila Drdová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 10 | 2:14.01 | ||||||||||||||
8 | Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 17 | 2:15.36 | ||||||||||||||
9 | Lucie ŠteinigerováLucie Šteinigerová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:17.78 | ||||||||||||||
10 | Lara QuittováLara Quittová | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 2:19.57 | ||||||||||||||
11 | Michaela RichterováMichaela Richterová | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 2:21.29 | ||||||||||||||
12 | Klára HrubáKlára Hrubá | 09 | AK Šternberk z.s. | 13 | 2:23.59 | ||||||||||||||
13 | Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká | 09 | TJ TŽ Třinec | 7 | 2:24.18 | ||||||||||||||
14 | Eliška KoupilováEliška Koupilová | 09 | AK Šternberk z.s. | 15 | 2:25.28 | ||||||||||||||
15 | Eliška SehnalováEliška Sehnalová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 2:25.32 | ||||||||||||||
16 | Anna RettováAnna Rettová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 2:29.22 | ||||||||||||||
17 | Klaudia GajdaKlaudia Gajda | 10 | UKS Diament Godów | 19 | 2:29.31 | ||||||||||||||
18 | Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková | 10 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 2:29.51 | ||||||||||||||
19 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:31.57 | ||||||||||||||
Anna OmachelováAnna Omachelová | 09 | AK Šternberk z.s. | 18 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára ProcházkováSára Procházková | 09 | TJ Sokol Přísnotice | 4 | 1:55.55 | |||
2 | Agáta HolubováAgáta Holubová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 17 | 1:57.36 | |||
3 | Marie SoučkováMarie Součková | 09 | TJ Sokol Přísnotice | 9 | 1:59.20 | |||
4 | Eliška ZamazalováEliška Zamazalová | 09 | ASK Blansko | 13 | 1:59.75 | |||
5 | Eliška ZapletalováEliška Zapletalová | 10 | ZŠ VALTICE | 8 | 2:00.14 | |||
6 | Kateřina RybováKateřina Rybová | 09 | ASK Blansko | 12 | 2:01.03 | |||
7 | Zofia ZichlarzZofia Zichlarz | 10 | UKS Diament Godów | 20 | 2:01.83 | |||
8 | Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová | 09 | SK Hranice, z.s. | 8 | 2:01.89 | |||
9 | Barbora MáchováBarbora Máchová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 9 | 2:02.41 | |||
10 | Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková | 10 | ASK Blansko | 9 | 2:03.90 | |||
11 | Nela PavlicováNela Pavlicová | 10 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 11 | 2:04.00 | |||
12 | Adéla NevrlováAdéla Nevrlová | 09 | SK Hranice, z.s. | 12 | 2:04.04 | |||
13 | Kristýna BastováKristýna Bastová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:04.46 | |||
14 | Mariana Ballon-MiernáMariana Ballon-Mierná | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 14 | 2:04.88 | |||
15 | Ema JámborováEma Jámborová | 10 | SC Radotín Praha | 7 | 2:05.13 | |||
16 | Barbora KrejčíBarbora Krejčí | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 10 | 2:05.16 | |||
17 | Karin FojtíkováKarin Fojtíková | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 11 | 2:05.81 | |||
18 | Trombiková LenkaTrombiková Lenka | 10 | TJ TŽ Třinec | 3 | 2:05.89 | |||
19 | Sofie DaněčkováSofie Daněčková | 09 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 2:06.77 | |||
20 | Nela MeluzínováNela Meluzínová | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 11 | 2:06.85 | |||
21 | Karolína ŽidlíkováKarolína Židlíková | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 2:07.05 | |||
22 | Valerie KrálováValerie Králová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 2:07.32 | |||
23 | Tereza KeprtováTereza Keprtová | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 8 | 2:08.13 | |||
24 | Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková | 09 | Atletika Kotlářská | 6 | 2:08.37 | |||
25 | Michaela MinistrováMichaela Ministrová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 2:08.75 | |||
26 | Leontýna EliášováLeontýna Eliášová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 2:09.33 | |||
27 | Lucie KřížkováLucie Křížková | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 16 | 2:09.88 | |||
28 | Natálie DundrováNatálie Dundrová | 09 | AK Hošťálkovice, z.s. | 13 | 2:10.72 | |||
29 | Viktorie VaňkováViktorie Vaňková | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 13 | 2:11.22 | |||
30 | Gabriela PetrováGabriela Petrová | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 18 | 2:12.26 | |||
31 | Maja TomanováMaja Tomanová | 10 | Orel Vyškov | 15 | 2:12.86 | |||
32 | Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:12.97 | |||
33 | Petra GabčanováPetra Gabčanová | 09 | AK Šternberk z.s. | 12 | 2:13.15 | |||
34 | Anna HrazdirováAnna Hrazdirová | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 12 | 2:13.16 | |||
35 | Nela DrozdováNela Drozdová | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 11 | 2:13.81 | |||
36 | Linda ChovancováLinda Chovancová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 14 | 2:13.92 | |||
37 | Kamila DrdováKamila Drdová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 10 | 2:14.01 | |||
38 | Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 18 | 2:14.18 | |||
39 | Natálie SikorováNatálie Sikorová | 09 | TJ TŽ Třinec | 1 | 2:14.28 | |||
39 | Adéla KříbíkováAdéla Kříbíková | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1 | 2:14.28 | |||
41 | Ema BurešováEma Burešová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 16 | 2:14.55 | |||
42 | Nela FridrichováNela Fridrichová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:14.94 | |||
43 | Sofie BarošováSofie Barošová | 09 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 10 | 2:15.36 | |||
43 | Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 17 | 2:15.36 | |||
45 | Nela PospíšilováNela Pospíšilová | 09 | TJ TŽ Třinec | 17 | 2:15.44 | |||
46 | Karla ApriasováKarla Apriasová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:15.52 | |||
47 | Karolína JavorskáKarolína Javorská | 10 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 2:15.57 | |||
48 | Tereza NovotnáTereza Novotná | 09 | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 2:16.04 | |||
49 | Adéla KalandrováAdéla Kalandrová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 12 | 2:16.65 | |||
49 | Laura KožuchováLaura Kožuchová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 2:16.65 | |||
51 | Klára OdstrčilováKlára Odstrčilová | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 9 | 2:16.70 | |||
52 | Lucie ŠteinigerováLucie Šteinigerová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:17.78 | |||
53 | Nina StonavskáNina Stonavská | 09 | TJ TŽ Třinec | 5 | 2:19.23 | |||
54 | Tina HorákováTina Horáková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 17 | 2:19.49 | |||
55 | Lara QuittováLara Quittová | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 2:19.57 | |||
56 | Nikol ProcházkováNikol Procházková | 09 | TJ Sokol Přísnotice | 3 | 2:19.58 | |||
57 | Klára KáňováKlára Káňová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:19.61 | |||
58 | Karolína KašpárkováKarolína Kašpárková | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 2:19.92 | |||
59 | Albína VlašicováAlbína Vlašicová | 09 | ZŠ VALTICE | 14 | 2:20.02 | |||
60 | Marianna PavlováMarianna Pavlová | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 14 | 2:20.07 | |||
61 | Karolína GolkováKarolína Golková | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 14 | 2:20.18 | |||
62 | Lucie PetrželováLucie Petrželová | 09 | Atletika Holešov | 15 | 2:20.45 | |||
63 | Veronika BuryVeronika Bury | 10 | TJ TŽ Třinec | 4 | 2:20.84 | |||
64 | Tereza KozlováTereza Kozlová | 10 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 6 | 2:20.89 | |||
65 | Lucie MaňákováLucie Maňáková | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 2:20.93 | |||
66 | Michaela RichterováMichaela Richterová | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 2:21.29 | |||
67 | Bára KahánkováBára Kahánková | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 2:21.36 | |||
68 | Eliška FaranováEliška Faranová | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 2:21.67 | |||
69 | Markéta HrubáMarkéta Hrubá | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 7 | 2:21.92 | |||
70 | Aneta ŠkolováAneta Školová | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 16 | 2:22.52 | |||
71 | Adéla TrávničkováAdéla Trávničková | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 5 | 2:23.11 | |||
72 | Markéta SikorováMarkéta Sikorová | 10 | TJ TŽ Třinec | 2 | 2:23.56 | |||
73 | Klára HrubáKlára Hrubá | 09 | AK Šternberk z.s. | 13 | 2:23.59 | |||
74 | Tatiana HejčováTatiana Hejčová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 2:23.67 | |||
75 | Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká | 09 | TJ TŽ Třinec | 7 | 2:24.18 | |||
76 | Tereza StonáčkováTereza Stonáčková | 10 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 18 | 2:24.21 | |||
77 | Barbora ProkopováBarbora Prokopová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 18 | 2:24.22 | |||
78 | Tereza NetopilováTereza Netopilová | 10 | ZŠ VALTICE | 13 | 2:24.49 | |||
79 | Andrea LeberováAndrea Leberová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 2:25.05 | |||
80 | Anna JankůAnna Janků | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 4 | 2:25.10 | |||
81 | Eliška KoupilováEliška Koupilová | 09 | AK Šternberk z.s. | 15 | 2:25.28 | |||
82 | Eliška SehnalováEliška Sehnalová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 2:25.32 | |||
83 | Lucie KvapilováLucie Kvapilová | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 15 | 2:25.90 | |||
84 | Markéta ZukalováMarkéta Zukalová | 09 | ASK Blansko | 14 | 2:26.00 | |||
85 | Lucie KajzarováLucie Kajzarová | 09 | TJ TŽ Třinec | 3 | 2:27.19 | |||
86 | Eliška HorákováEliška Horáková | 09 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 16 | 2:27.42 | |||
87 | Karolína MichlováKarolína Michlová | 09 | TJ Jäkl Karviná | 11 | 2:29.11 | |||
88 | Anna RettováAnna Rettová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 2:29.22 | |||
89 | Klaudia GajdaKlaudia Gajda | 10 | UKS Diament Godów | 19 | 2:29.31 | |||
90 | Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková | 10 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 2:29.51 | |||
91 | Sára KollegováSára Kollegová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 2:30.28 | |||
92 | Barbora PosmykováBarbora Posmyková | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 16 | 2:30.55 | |||
93 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:31.57 | |||
94 | Valérie LaníkováValérie Laníková | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:31.58 | |||
95 | Stella GorkováStella Gorková | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 16 | 2:31.91 | |||
96 | Libuše OdstrčilíkováLibuše Odstrčilíková | 10 | Atletika Holešov | 13 | 2:32.17 | |||
97 | Elen BártkováElen Bártková | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 2:32.69 | |||
98 | Klára ŽižkováKlára Žižková | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 2:32.82 | |||
99 | Michaela SvákováMichaela Sváková | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 2:33.19 | |||
100 | Amálie PalováAmálie Palová | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 17 | 2:33.35 | |||
101 | Dorota HodaňováDorota Hodaňová | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 15 | 2:36.28 | |||
102 | Sára SeidlováSára Seidlová | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 6 | 2:38.71 | |||
103 | Ella HelsteinováElla Helsteinová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 18 | 2:39.87 | |||
104 | Vendula ČápováVendula Čápová | 10 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 12 | 2:43.54 | |||
105 | Veronika MališováVeronika Mališová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 2:45.42 | |||
Elen KoubováElen Koubová | 09 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 5 | DNS | ||||
Zofia ZichlarzZofia Zichlarz | 10 | UKS Diament Godów | 15 | DNS | ||||
Nela BrzobohatáNela Brzobohatá | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 10 | DNS | ||||
Klaudia GajdaKlaudia Gajda | 10 | UKS Diament Godów | 17 | DNS | ||||
Anna OmachelováAnna Omachelová | 09 | AK Šternberk z.s. | 18 | DNS |