200 m - Muži (Běh)
Běh 01 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicolas VojtášNicolas Vojtáš | 00 | ZŤS Martin | 1 | 23.51 | 0.225 | |||||||||||||
2 | Matěj KábeleMatěj Kábele | 04 | AC Pardubice | 4 | 23.94 | 0.182 | |||||||||||||
3 | Michal NovotnýMichal Novotný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 25.01 | 0.189 | |||||||||||||
4 | Matyáš BallaMatyáš Balla | 04 | AC Pardubice | 2 | 25.73 | 0.160 | |||||||||||||
5 | Adam OutrataAdam Outrata | 04 | AC Pardubice | 3 | 25.94 | 0.173 | |||||||||||||
6 | Petr BoarPetr Boar | 05 | AC Pardubice | 5 | 26.96 | 0.163 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Przemysław KozłowskiPrzemysław Kozłowski | 98 | TL Pogoń Ruda Śląska | 5 | 21.75 | 0.169 | |||||||||||||
2 | Adam BelošAdam Beloš | 98 | ZŤS Martin | 3 | 22.97 | 0.172 | |||||||||||||
3 | Lukáš PúchovskýLukáš Púchovský | 98 | ŠK ŠOG Nitra | 4 | 22.99 | 0.159 | |||||||||||||
4 | Lukáš SvědínekLukáš Svědínek | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 23.38 | 0.164 | |||||||||||||
5 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 23.72 | 0.165 | |||||||||||||
Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 23.21 | 0.130 | |||||||||||||
2 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 23.46 | 0.162 | |||||||||||||
3 | Michał ChlubaMichał Chluba | 03 | MKS MOSM BYTOM | 2 | 23.63 | 0.171 | |||||||||||||
4 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 23.84 | 0.182 | |||||||||||||
5 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 24.06 | 0.183 | |||||||||||||
6 | Dawid BernardDawid Bernard | 03 | RMKS Rybnik | 5 | 24.30 | 0.195 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartosz TaradajBartosz Taradaj | 01 | MKS MOS Katowice | 6 | 21.94 | 0.168 | |||||||||||||
2 | Martin KučeraMartin Kučera | 90 | HNTN Bratislava | 5 | 22.14 | 0.203 | |||||||||||||
3 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 22.27 | 0.167 | |||||||||||||
4 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 23.44 | 0.210 | |||||||||||||
5 | Szymon NowakSzymon Nowak | 04 | MKS MOSM BYTOM | 2 | 23.69 | 0.184 | |||||||||||||
6 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 23.91 | 0.175 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matej BaluchMatej Baluch | 00 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | 5 | 21.61 | 0.199 | |||||||||||||
2 | Michal KuligowskiMichal Kuligowski | 02 | RMKS Rybnik | 6 | 21.98 | 0.201 | |||||||||||||
3 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 23.60 | 0.187 | |||||||||||||
4 | Samuel KopčekSamuel Kopček | 03 | ŠK ŠOG Nitra | 3 | 24.54 | 0.153 | |||||||||||||
David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matouš BudigMatouš Budig | 03 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 4 | 22.38 | 0.176 | |||||||||||||
2 | Jakub NemecJakub Nemec | 03 | Atletický oddiel Partizánske | 6 | 22.43 | 0.132 | |||||||||||||
3 | Stefan SedlakStefan Sedlak | 95 | SK Dukla Banska Bystrica | 3 | 23.84 | 0.184 | |||||||||||||
4 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 23.91 | 0.158 | |||||||||||||
5 | Maciej OLESIŃSKIMaciej OLESIŃSKI | 04 | GKS PIAST GLIWICE | 1 | 24.22 | 0.183 | |||||||||||||
Oliver HrudkayOliver Hrudkay | 02 | SK Dukla Banska Bystrica | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip FederičFilip Federič | 04 | Naša atletika Bratislava | 4 | 22.24 | 0.127 | |||||||||||||
2 | Paweł WiewiórkaPaweł Wiewiórka | 02 | MKS MOS Katowice | 5 | 22.33 | 0.171 | |||||||||||||
3 | Lukas GlozakLukas Glozak | 99 | SK Dukla Banska Bystrica | 6 | 22.80 | 0.141 | |||||||||||||
4 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 23.25 | 0.164 | |||||||||||||
5 | Ondřej StaśOndřej Staś | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 24.48 | 0.172 | |||||||||||||
6 | Martin OstrovskýMartin Ostrovský | 03 | ŠK ŠOG Nitra | 1 | 24.70 | 0.218 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 08 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš RojkaTomáš Rojka | 04 | ŠK ŠOG Nitra | 6 | 22.72 | 0.163 | |||||||||||||
2 | MATEUSZ KONIECZNYMATEUSZ KONIECZNY | 02 | UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY | 5 | 23.07 | 0.203 | |||||||||||||
3 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 23.34 | 0.195 | |||||||||||||
4 | Tomáš KutrucTomáš Kutruc | 01 | ŠK ŠOG Nitra | 3 | 23.57 | 0.190 | |||||||||||||
5 | Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 24.94 | 0.227 | |||||||||||||
6 | Matěj HoppMatěj Hopp | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 1 | 25.20 | 0.190 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 09 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavol AntolíkPavol Antolík | 99 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 4 | 23.00 | 0.142 | |||||||||||||
2 | Justin DutellyJustin Dutelly | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 23.07 | 0.189 | |||||||||||||
3 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 23.36 | 0.176 | |||||||||||||
4 | Robert PŁACHECKIRobert PŁACHECKI | 01 | MKS ISKRA Pszczyna | 3 | 24.15 | 0.218 | |||||||||||||
5 | Dominik MelegaDominik Melega | 02 | TJ TATRAN SPIŠSKÁ NOVÁ VES | 2 | 24.67 | 0.178 | |||||||||||||
6 | Michal BartoníčekMichal Bartoníček | 03 | ŠK ŠOG Nitra | 1 | 25.36 | 0.175 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 22.46 | 0.171 | |||||||||||||
2 | Michal BorekMichal Borek | 90 | AK Slovan Moravská Třebová | 5 | 22.85 | 0.162 | |||||||||||||
3 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 23.14 | 0.164 | |||||||||||||
4 | Casey Constantine LongCasey Constantine Long | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 23.66 | 0.189 | |||||||||||||
5 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 24.37 | 0.158 | |||||||||||||
6 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 1 | 24.57 | 0.160 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 11 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David LaboDavid Labo | 00 | Ak Spartak Dubnica nad Váhom | 3 | 23.67 | 0.155 | |||||||||||||
2 | Tomáš VašíčekTomáš Vašíček | 94 | SK Hranice, z.s. | 1 | 23.70 | 0.138 | |||||||||||||
3 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 24.77 | 0.151 | |||||||||||||
4 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 25.00 | 0.141 | |||||||||||||
5 | Ondřej MaršálOndřej Maršál | 03 | SSK Vítkovice z.s. | 5 | 25.24 | 0.149 | |||||||||||||
6 | TYMOTEUSZ KEMPNYTYMOTEUSZ KEMPNY | 04 | UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY | 4 | 25.61 | 0.139 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 12 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub VojtekJakub Vojtek | 03 | ŠK ŠOG Nitra | 4 | 25.31 | 0.174 | |||||||||||||
2 | Jakub KněžíkJakub Kněžík | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 25.61 | 0.178 | |||||||||||||
3 | Tomáš ČulákTomáš Čulák | 04 | ŠK ŠOG Nitra | 2 | 26.05 | 0.158 | |||||||||||||
4 | Matouš ČernýMatouš Černý | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 26.10 | 0.136 | |||||||||||||
5 | Sam NavrátilSam Navrátil | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 27.11 | 0.329 | |||||||||||||
6 | Peter DávidPeter Dávid | 06 | ŠK ŠOG Nitra | 3 | 28.22 | 0.141 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 13 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 25.05 | 0.169 | |||||||||||||
2 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 25.57 | 0.188 | |||||||||||||
3 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 26.59 | 0.211 | |||||||||||||
4 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 26.82 | 0.256 | |||||||||||||
5 | Šimon LánskýŠimon Lánský | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 27.09 | 0.208 | |||||||||||||
6 | Jiří UrbanJiří Urban | 55 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 28.09 | 0.218 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 14 (pá, 7.2.2020 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub WilczekJakub Wilczek | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 24.68 | 0.202 | |||||||||||||
2 | Michal KozaMichal Koza | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 26.52 | 0.200 | |||||||||||||
3 | Jakub JasiokJakub Jasiok | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 26.68 | 0.167 | |||||||||||||
4 | Matěj StachMatěj Stach | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 27.49 | 0.356 | |||||||||||||
5 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 28.58 | 0.175 | |||||||||||||
Jakub BlablaJakub Blabla | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matej BaluchMatej Baluch | 00 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | 5 | 21.61 | 0.199 | ||
2 | Przemysław KozłowskiPrzemysław Kozłowski | 98 | TL Pogoń Ruda Śląska | 5 | 21.75 | 0.169 | ||
3 | Bartosz TaradajBartosz Taradaj | 01 | MKS MOS Katowice | 6 | 21.94 | 0.168 | ||
4 | Michal KuligowskiMichal Kuligowski | 02 | RMKS Rybnik | 6 | 21.98 | 0.201 | ||
5 | Martin KučeraMartin Kučera | 90 | HNTN Bratislava | 5 | 22.14 | 0.203 | ||
6 | Filip FederičFilip Federič | 04 | Naša atletika Bratislava | 4 | 22.24 | 0.127 | ||
7 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 22.27 | 0.167 | ||
8 | Paweł WiewiórkaPaweł Wiewiórka | 02 | MKS MOS Katowice | 5 | 22.33 | 0.171 | ||
9 | Matouš BudigMatouš Budig | 03 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 4 | 22.38 | 0.176 | ||
10 | Jakub NemecJakub Nemec | 03 | Atletický oddiel Partizánske | 6 | 22.43 | 0.132 | ||
11 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 22.46 | 0.171 | ||
12 | Tomáš RojkaTomáš Rojka | 04 | ŠK ŠOG Nitra | 6 | 22.72 | 0.163 | ||
13 | Lukas GlozakLukas Glozak | 99 | SK Dukla Banska Bystrica | 6 | 22.80 | 0.141 | ||
14 | Michal BorekMichal Borek | 90 | AK Slovan Moravská Třebová | 5 | 22.85 | 0.162 | ||
15 | Adam BelošAdam Beloš | 98 | ZŤS Martin | 3 | 22.97 | 0.172 | ||
16 | Lukáš PúchovskýLukáš Púchovský | 98 | ŠK ŠOG Nitra | 4 | 22.99 | 0.159 | ||
17 | Pavol AntolíkPavol Antolík | 99 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 4 | 23.00 | 0.142 | ||
18 | MATEUSZ KONIECZNYMATEUSZ KONIECZNY | 02 | UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY | 5 | 23.07 | 0.203 | ||
18 | Justin DutellyJustin Dutelly | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 23.07 | 0.189 | ||
20 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 23.14 | 0.164 | ||
21 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 23.21 | 0.130 | ||
22 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 23.25 | 0.164 | ||
23 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 23.34 | 0.195 | ||
24 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 23.36 | 0.176 | ||
25 | Lukáš SvědínekLukáš Svědínek | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 23.38 | 0.164 | ||
26 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 23.44 | 0.210 | ||
27 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 23.46 | 0.162 | ||
28 | Nicolas VojtášNicolas Vojtáš | 00 | ZŤS Martin | 1 | 23.51 | 0.225 | ||
29 | Tomáš KutrucTomáš Kutruc | 01 | ŠK ŠOG Nitra | 3 | 23.57 | 0.190 | ||
30 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 23.60 | 0.187 | ||
31 | Michał ChlubaMichał Chluba | 03 | MKS MOSM BYTOM | 2 | 23.63 | 0.171 | ||
32 | Casey Constantine LongCasey Constantine Long | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 23.66 | 0.189 | ||
33 | David LaboDavid Labo | 00 | Ak Spartak Dubnica nad Váhom | 3 | 23.67 | 0.155 | ||
34 | Szymon NowakSzymon Nowak | 04 | MKS MOSM BYTOM | 2 | 23.69 | 0.184 | ||
35 | Tomáš VašíčekTomáš Vašíček | 94 | SK Hranice, z.s. | 1 | 23.70 | 0.138 | ||
36 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 23.72 | 0.165 | ||
37 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 23.84 | 0.182 | ||
37 | Stefan SedlakStefan Sedlak | 95 | SK Dukla Banska Bystrica | 3 | 23.84 | 0.184 | ||
39 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 23.91 | 0.175 | ||
39 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 23.91 | 0.158 | ||
41 | Matěj KábeleMatěj Kábele | 04 | AC Pardubice | 4 | 23.94 | 0.182 | ||
42 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 24.06 | 0.183 | ||
43 | Robert PŁACHECKIRobert PŁACHECKI | 01 | MKS ISKRA Pszczyna | 3 | 24.15 | 0.218 | ||
44 | Maciej OLESIŃSKIMaciej OLESIŃSKI | 04 | GKS PIAST GLIWICE | 1 | 24.22 | 0.183 | ||
45 | Dawid BernardDawid Bernard | 03 | RMKS Rybnik | 5 | 24.30 | 0.195 | ||
46 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 24.37 | 0.158 | ||
47 | Ondřej StaśOndřej Staś | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 24.48 | 0.172 | ||
48 | Samuel KopčekSamuel Kopček | 03 | ŠK ŠOG Nitra | 3 | 24.54 | 0.153 | ||
49 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 1 | 24.57 | 0.160 | ||
50 | Dominik MelegaDominik Melega | 02 | TJ TATRAN SPIŠSKÁ NOVÁ VES | 2 | 24.67 | 0.178 | ||
51 | Jakub WilczekJakub Wilczek | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 24.68 | 0.202 | ||
52 | Martin OstrovskýMartin Ostrovský | 03 | ŠK ŠOG Nitra | 1 | 24.70 | 0.218 | ||
53 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 24.77 | 0.151 | ||
54 | Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 24.94 | 0.227 | ||
55 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 25.00 | 0.141 | ||
56 | Michal NovotnýMichal Novotný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 25.01 | 0.189 | ||
57 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 25.05 | 0.169 | ||
58 | Matěj HoppMatěj Hopp | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 1 | 25.20 | 0.190 | ||
59 | Ondřej MaršálOndřej Maršál | 03 | SSK Vítkovice z.s. | 5 | 25.24 | 0.149 | ||
60 | Jakub VojtekJakub Vojtek | 03 | ŠK ŠOG Nitra | 4 | 25.31 | 0.174 | ||
61 | Michal BartoníčekMichal Bartoníček | 03 | ŠK ŠOG Nitra | 1 | 25.36 | 0.175 | ||
62 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 25.57 | 0.188 | ||
63 | TYMOTEUSZ KEMPNYTYMOTEUSZ KEMPNY | 04 | UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY | 4 | 25.61 | 0.139 | ||
63 | Jakub KněžíkJakub Kněžík | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 25.61 | 0.178 | ||
65 | Matyáš BallaMatyáš Balla | 04 | AC Pardubice | 2 | 25.73 | 0.160 | ||
66 | Adam OutrataAdam Outrata | 04 | AC Pardubice | 3 | 25.94 | 0.173 | ||
67 | Tomáš ČulákTomáš Čulák | 04 | ŠK ŠOG Nitra | 2 | 26.05 | 0.158 | ||
68 | Matouš ČernýMatouš Černý | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 26.10 | 0.136 | ||
69 | Michal KozaMichal Koza | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 26.52 | 0.200 | ||
70 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 26.59 | 0.211 | ||
71 | Jakub JasiokJakub Jasiok | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 26.68 | 0.167 | ||
72 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 26.82 | 0.256 | ||
73 | Petr BoarPetr Boar | 05 | AC Pardubice | 5 | 26.96 | 0.163 | ||
74 | Šimon LánskýŠimon Lánský | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 27.09 | 0.208 | ||
75 | Sam NavrátilSam Navrátil | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 27.11 | 0.329 | ||
76 | Matěj StachMatěj Stach | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 27.49 | 0.356 | ||
77 | Jiří UrbanJiří Urban | 55 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 28.09 | 0.218 | ||
78 | Peter DávidPeter Dávid | 06 | ŠK ŠOG Nitra | 3 | 28.22 | 0.141 | ||
79 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 28.58 | 0.175 | ||
Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | DNS | ||||
David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNS | ||||
Oliver HrudkayOliver Hrudkay | 02 | SK Dukla Banska Bystrica | 5 | DNS | ||||
Jakub BlablaJakub Blabla | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | DNS |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (pá, 7.2.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 5 | 24.84 | 0.164 | |||||||||||||
2 | Miriam CidoríkováMiriam Cidoríková | 99 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 4 | 25.42 | 0.156 | |||||||||||||
3 | Anna DZIADZIAAnna DZIADZIA | 04 | GKS PIAST GLIWICE | 2 | 27.19 | 0.134 | |||||||||||||
4 | Natália AnnusováNatália Annusová | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 3 | 30.32 | 0.158 | |||||||||||||
Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | Atletický klub Sokolov, spolek | 6 | DNS | 0.164 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (pá, 7.2.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona MalatincovaSimona Malatincova | 97 | SK Dukla Banska Bystrica | 5 | 25.06 | 0.186 | |||||||||||||
2 | Denisa KudlováDenisa Kudlová | 01 | AŠK Slávia Trnava | 6 | 25.54 | 0.198 | |||||||||||||
3 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 26.83 | 0.158 | |||||||||||||
4 | Nina HúskováNina Húsková | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 4 | 27.46 | 0.164 | |||||||||||||
5 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 27.49 | 0.130 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (pá, 7.2.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora TomkováBarbora Tomková | 96 | ŠK Dukla Banská Bystrica | 6 | 25.17 | 0.168 | |||||||||||||
2 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 25.48 | 0.187 | |||||||||||||
3 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 25.68 | 0.199 | |||||||||||||
4 | Iva RigouletováIva Rigouletová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 28.09 | 0.188 | |||||||||||||
5 | Vendula MatějkováVendula Matějková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 28.15 | 0.174 | |||||||||||||
6 | EMILIA KOSTELNIKEMILIA KOSTELNIK | 04 | UKS PIĄTKA PLUS | 2 | 29.74 | 0.165 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (pá, 7.2.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zofia TkoczZofia Tkocz | 03 | TL Pogoń Ruda Śląska | 5 | 25.87 | 0.164 | |||||||||||||
2 | Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná | 00 | Ak Spartak Dubnica nad Váhom | 4 | 26.39 | 0.231 | |||||||||||||
3 | Janka KusyováJanka Kusyová | 03 | ŠK ŠOG Nitra | 2 | 26.49 | 0.210 | |||||||||||||
4 | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková | 96 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 27.09 | 0.170 | |||||||||||||
5 | Barbora BroďániováBarbora Broďániová | 04 | ŠK ŠOG Nitra | 6 | 27.94 | 0.156 | |||||||||||||
6 | Gabriela PreissováGabriela Preissová | 02 | TJ TŽ Třinec | 1 | 28.04 | 0.187 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (pá, 7.2.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 25.78 | 0.143 | |||||||||||||
2 | Monika LehenováMonika Lehenová | 02 | AŠK Slávia Trnava | 4 | 26.41 | 0.242 | |||||||||||||
3 | Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska | 01 | MUKS SZS Cieszyn | 6 | 26.67 | 0.231 | |||||||||||||
4 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 27.81 | 0.143 | |||||||||||||
5 | Nina PetrováNina Petrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 28.62 | 0.175 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (pá, 7.2.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emilia GuttEmilia Gutt | 03 | RMKS Rybnik | 4 | 26.66 | ||||||||||||||
2 | Eliška VébrováEliška Vébrová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 27.12 | ||||||||||||||
3 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 28.69 | ||||||||||||||
Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:DQ - 5.dr 162.7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 07 (pá, 7.2.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 25.72 | 0.210 | |||||||||||||
2 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 25.98 | 0.186 | |||||||||||||
3 | Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 26.04 | 0.172 | |||||||||||||
4 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 27.01 | 0.160 | |||||||||||||
5 | Iveta HolešinskáIveta Holešinská | 03 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 2 | 28.44 | 0.173 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 08 (pá, 7.2.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 26.43 | 0.143 | |||||||||||||
2 | Ela ČederlováEla Čederlová | 04 | Naša atletika Bratislava | 3 | 26.65 | 0.196 | |||||||||||||
3 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 26.67 | 0.203 | |||||||||||||
4 | Barbora MoravcováBarbora Moravcová | 03 | AC Pardubice | 6 | 27.04 | 0.220 | |||||||||||||
5 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 28.21 | 0.168 | |||||||||||||
6 | Veronika VackováVeronika Vacková | 06 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 1 | 28.80 | 0.193 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 09 (pá, 7.2.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 27.83 | 0.325 | |||||||||||||
2 | Karolína VajdováKarolína Vajdová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 28.70 | 0.210 | |||||||||||||
3 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 29.92 | 0.178 | |||||||||||||
4 | Eliška TarkotováEliška Tarkotová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 30.20 | 0.182 | |||||||||||||
5 | Tereza BalabánováTereza Balabánová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 31.97 | 0.189 | |||||||||||||
Natálie DrbolováNatálie Drbolová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (pá, 7.2.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ela GogováEla Gogová | 05 | ŠK ŠOG Nitra | 4 | 28.75 | 0.184 | |||||||||||||
2 | Natálie ZychováNatálie Zychová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 29.20 | 0.273 | |||||||||||||
3 | Barbora OndováBarbora Ondová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 29.38 | 0.171 | |||||||||||||
4 | Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 29.94 | 0.200 | |||||||||||||
5 | Daniela BazsováDaniela Bazsová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 31.02 | 0.210 | |||||||||||||
Kateřina HolešováKateřina Holešová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 5 | 24.84 | 0.164 | ||
2 | Simona MalatincovaSimona Malatincova | 97 | SK Dukla Banska Bystrica | 5 | 25.06 | 0.186 | ||
3 | Barbora TomkováBarbora Tomková | 96 | ŠK Dukla Banská Bystrica | 6 | 25.17 | 0.168 | ||
4 | Miriam CidoríkováMiriam Cidoríková | 99 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 4 | 25.42 | 0.156 | ||
5 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 25.48 | 0.187 | ||
6 | Denisa KudlováDenisa Kudlová | 01 | AŠK Slávia Trnava | 6 | 25.54 | 0.198 | ||
7 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 25.68 | 0.199 | ||
8 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 25.72 | 0.210 | ||
9 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 25.78 | 0.143 | ||
10 | Zofia TkoczZofia Tkocz | 03 | TL Pogoń Ruda Śląska | 5 | 25.87 | 0.164 | ||
11 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 25.98 | 0.186 | ||
12 | Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 26.04 | 0.172 | ||
13 | Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná | 00 | Ak Spartak Dubnica nad Váhom | 4 | 26.39 | 0.231 | ||
14 | Monika LehenováMonika Lehenová | 02 | AŠK Slávia Trnava | 4 | 26.41 | 0.242 | ||
15 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 26.43 | 0.143 | ||
16 | Janka KusyováJanka Kusyová | 03 | ŠK ŠOG Nitra | 2 | 26.49 | 0.210 | ||
17 | Ela ČederlováEla Čederlová | 04 | Naša atletika Bratislava | 3 | 26.65 | 0.196 | ||
18 | Emilia GuttEmilia Gutt | 03 | RMKS Rybnik | 4 | 26.66 | |||
19 | Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska | 01 | MUKS SZS Cieszyn | 6 | 26.67 | 0.231 | ||
19 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 26.67 | 0.203 | ||
21 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 26.83 | 0.158 | ||
22 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 27.01 | 0.160 | ||
23 | Barbora MoravcováBarbora Moravcová | 03 | AC Pardubice | 6 | 27.04 | 0.220 | ||
24 | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková | 96 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 27.09 | 0.170 | ||
25 | Eliška VébrováEliška Vébrová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 27.12 | |||
26 | Anna DZIADZIAAnna DZIADZIA | 04 | GKS PIAST GLIWICE | 2 | 27.19 | 0.134 | ||
27 | Nina HúskováNina Húsková | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 4 | 27.46 | 0.164 | ||
28 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 27.49 | 0.130 | ||
29 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 27.81 | 0.143 | ||
30 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 27.83 | 0.325 | ||
31 | Barbora BroďániováBarbora Broďániová | 04 | ŠK ŠOG Nitra | 6 | 27.94 | 0.156 | ||
32 | Gabriela PreissováGabriela Preissová | 02 | TJ TŽ Třinec | 1 | 28.04 | 0.187 | ||
33 | Iva RigouletováIva Rigouletová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 28.09 | 0.188 | ||
34 | Vendula MatějkováVendula Matějková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 28.15 | 0.174 | ||
35 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 28.21 | 0.168 | ||
36 | Iveta HolešinskáIveta Holešinská | 03 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 2 | 28.44 | 0.173 | ||
37 | Nina PetrováNina Petrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 28.62 | 0.175 | ||
38 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 28.69 | |||
39 | Karolína VajdováKarolína Vajdová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 28.70 | 0.210 | ||
40 | Ela GogováEla Gogová | 05 | ŠK ŠOG Nitra | 4 | 28.75 | 0.184 | ||
41 | Veronika VackováVeronika Vacková | 06 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 1 | 28.80 | 0.193 | ||
42 | Natálie ZychováNatálie Zychová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 29.20 | 0.273 | ||
43 | Barbora OndováBarbora Ondová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 29.38 | 0.171 | ||
44 | EMILIA KOSTELNIKEMILIA KOSTELNIK | 04 | UKS PIĄTKA PLUS | 2 | 29.74 | 0.165 | ||
45 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 29.92 | 0.178 | ||
46 | Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 29.94 | 0.200 | ||
47 | Eliška TarkotováEliška Tarkotová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 30.20 | 0.182 | ||
48 | Natália AnnusováNatália Annusová | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 3 | 30.32 | 0.158 | ||
49 | Daniela BazsováDaniela Bazsová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 31.02 | 0.210 | ||
50 | Tereza BalabánováTereza Balabánová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 31.97 | 0.189 | ||
Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | Atletický klub Sokolov, spolek | 6 | DNS | 0.164 | |||
Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | DNS | ||||
Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DQ | ||||
Natálie DrbolováNatálie Drbolová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | DNS | ||||
Kateřina HolešováKateřina Holešová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS |