4 x 200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 21.2.2021 - 14:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Müller V., Macík O., Rusek J., Koška M. Müller V., Macík O., Rusek J., Koška M. | TJ Dukla Praha | 5 | WL 1:26.49 | 0.191 | ||||||||||||||
2 | Kováč D., Růžička M., Mach M., Drahota J. Kováč D., Růžička M., Mach M., Drahota J. | ASK Slavia Praha | 3 | 1:28.43 | 0.174 | ||||||||||||||
3 | A - Maruštík D., Páník M., Míka O., Procházka J. A - Maruštík D., Páník M., Míka O., Procházka J. | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 1:28.57 | 0.183 | ||||||||||||||
4 | Tuček M., Plaček T., Musil L., Klézl D. Tuček M., Plaček T., Musil L., Klézl D. | VSK Univerzita Brno | 6 | 1:29.07 | 0.194 | ||||||||||||||
5 | A - Řehák M., Kratochvíl Š., Šámal J., Soukal L. A - Řehák M., Kratochvíl Š., Šámal J., Soukal L. | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 1:29.64 | 0.140 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 21.2.2021 - 14:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dvořák T., Hudeček P., Jarušek M., Ullman J. Dvořák T., Hudeček P., Jarušek M., Ullman J. | A. C. TEPO Kladno | 5 | 1:33.04 | 0.237 | ||||||||||||||
2 | B - Kabyš D., Vrba V., Haidelmeier M., Štefela J. B - Kabyš D., Vrba V., Haidelmeier M., Štefela J. | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 1:33.05 | 0.188 | ||||||||||||||
3 | Zuna J., Zuna M., Vaněček J., Jahoda J. Zuna J., Zuna M., Vaněček J., Jahoda J. | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 1:33.70 | 0.127 | ||||||||||||||
4 | B - Rosenberger M., Vinduška V., Pernica V., Synek J. B - Rosenberger M., Vinduška V., Pernica V., Synek J. | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 1:35.26 | 0.156 | ||||||||||||||
5 | Grégr J., Hřebíček A., Janošík A., Tůma J. Grégr J., Hřebíček A., Janošík A., Tůma J. | AK Šternberk z.s. | 2 | 1:39.34 | 0.198 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Müller V., Macík O., Rusek J., Koška M. Müller V., Macík O., Rusek J., Koška M. | TJ Dukla Praha | 5 | WL 1:26.49 | 0.191 | |||
2 | Kováč D., Růžička M., Mach M., Drahota J. Kováč D., Růžička M., Mach M., Drahota J. | ASK Slavia Praha | 3 | 1:28.43 | 0.174 | |||
3 | A - Maruštík D., Páník M., Míka O., Procházka J. A - Maruštík D., Páník M., Míka O., Procházka J. | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 1:28.57 | 0.183 | |||
4 | Tuček M., Plaček T., Musil L., Klézl D. Tuček M., Plaček T., Musil L., Klézl D. | VSK Univerzita Brno | 6 | 1:29.07 | 0.194 | |||
5 | A - Řehák M., Kratochvíl Š., Šámal J., Soukal L. A - Řehák M., Kratochvíl Š., Šámal J., Soukal L. | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 1:29.64 | 0.140 | |||
6 | Dvořák T., Hudeček P., Jarušek M., Ullman J. Dvořák T., Hudeček P., Jarušek M., Ullman J. | A. C. TEPO Kladno | 5 | 1:33.04 | 0.237 | |||
7 | B - Kabyš D., Vrba V., Haidelmeier M., Štefela J. B - Kabyš D., Vrba V., Haidelmeier M., Štefela J. | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 1:33.05 | 0.188 | |||
8 | Zuna J., Zuna M., Vaněček J., Jahoda J. Zuna J., Zuna M., Vaněček J., Jahoda J. | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 1:33.70 | 0.127 | |||
9 | B - Rosenberger M., Vinduška V., Pernica V., Synek J. B - Rosenberger M., Vinduška V., Pernica V., Synek J. | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 1:35.26 | 0.156 | |||
10 | Grégr J., Hřebíček A., Janošík A., Tůma J. Grégr J., Hřebíček A., Janošík A., Tůma J. | AK Šternberk z.s. | 2 | 1:39.34 | 0.198 |
4 x 200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 21.2.2021 - 14:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maštalířová E., Seidlová Z., Minářová P., Jíchová N. Maštalířová E., Seidlová Z., Minářová P., Jíchová N. | TJ Dukla Praha | 5 | 1:38.81 | 0.157 | ||||||||||||||
2 | A - Suchá L., Píchalová B., Salcmanová K., Matoušková K. A - Suchá L., Píchalová B., Salcmanová K., Matoušková K. | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 1:40.38 | 0.183 | ||||||||||||||
3 | Sobotková K., Voříšková A., Vébrová E., Zavadilová L. Sobotková K., Voříšková A., Vébrová E., Zavadilová L. | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 1:41.54 | 0.162 | ||||||||||||||
4 | Vlková T., Somrová Š., Havlová A., Lamačová T. Vlková T., Somrová Š., Havlová A., Lamačová T. | A. C. TEPO Kladno | 4 | 1:43.02 | 0.191 | ||||||||||||||
5 | Fialová D., Březná G., Holšánová A., Schneeberger M. Fialová D., Březná G., Holšánová A., Schneeberger M. | Atletika Poruba z.s. | 2 | 1:44.87 | 0.169 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 21.2.2021 - 14:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bisová N., Černohorská A., Kokšálová H., Řeháková M. Bisová N., Černohorská A., Kokšálová H., Řeháková M. | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 1:44.00 | 0.171 | ||||||||||||||
2 | Zunová A., Stará E., Stránecká A., Lopušková M. Zunová A., Stará E., Stránecká A., Lopušková M. | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 1:45.50 | 0.157 | ||||||||||||||
3 | Červená M., Hřebíčková L., Černocká K., Klimentová E. Červená M., Hřebíčková L., Černocká K., Klimentová E. | AK Šternberk z.s. | 3 | 1:50.99 | 0.168 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maštalířová E., Seidlová Z., Minářová P., Jíchová N. Maštalířová E., Seidlová Z., Minářová P., Jíchová N. | TJ Dukla Praha | 5 | 1:38.81 | 0.157 | |||
2 | A - Suchá L., Píchalová B., Salcmanová K., Matoušková K. A - Suchá L., Píchalová B., Salcmanová K., Matoušková K. | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 1:40.38 | 0.183 | |||
3 | Sobotková K., Voříšková A., Vébrová E., Zavadilová L. Sobotková K., Voříšková A., Vébrová E., Zavadilová L. | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 1:41.54 | 0.162 | |||
4 | Vlková T., Somrová Š., Havlová A., Lamačová T. Vlková T., Somrová Š., Havlová A., Lamačová T. | A. C. TEPO Kladno | 4 | 1:43.02 | 0.191 | |||
5 | Bisová N., Černohorská A., Kokšálová H., Řeháková M. Bisová N., Černohorská A., Kokšálová H., Řeháková M. | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 1:44.00 | 0.171 | |||
6 | Fialová D., Březná G., Holšánová A., Schneeberger M. Fialová D., Březná G., Holšánová A., Schneeberger M. | Atletika Poruba z.s. | 2 | 1:44.87 | 0.169 | |||
7 | Zunová A., Stará E., Stránecká A., Lopušková M. Zunová A., Stará E., Stránecká A., Lopušková M. | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 1:45.50 | 0.157 | |||
8 | Červená M., Hřebíčková L., Černocká K., Klimentová E. Červená M., Hřebíčková L., Černocká K., Klimentová E. | AK Šternberk z.s. | 3 | 1:50.99 | 0.168 |