Back

 / Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze

Jablonec nad Nisou (17. - 18. 9. 2022)

1500 m překážek [76,2 cm] - Žáci

(Sun, 18.9.2022 - 10:50) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 543 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 NL 4:34.51
2 566 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 4:37.95
3 30 Jiří MilerJiří Miler 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 4:38.54
4 397 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12 PB 4:48.83
5 399 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 PB 4:51.83
6 126 Adam BradáčAdam Bradáč 07 ASK LovosiceASK Lovosice 5 4:58.56
7 419 David SurgaDavid Surga 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 5:00.92
8 135 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 5:03.34
9 68 Matěj MařasMatěj Mařas 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 5:05.39
10 75 Pavel FormánekPavel Formánek 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 9 5:06.16
11 617 Tomáš DoškářTomáš Doškář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11 5:12.48
12 434 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 14 5:13.35
13 608 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 16 5:14.83
14 341 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 15 5:15.70
15 285 Martin ŠírMartin Šír 08 BYAC BrnoBYAC Brno 17 5:22.23
16 494 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 5:26.85
7 Filip SlabýFilip Slabý 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13 DNF
Split times:
Mark Bib Racer Time
400543Štencel Matěj (SOKOP)1:06.27
800543Štencel Matěj (SOKOP)2:19.12
1200543Štencel Matěj (SOKOP)3:36.10
Total 17 racers

1500 m překážek [76,2 cm] - Žákyně

(Sun, 18.9.2022 - 10:35) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Bib Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 588 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 NL 5:16.67
2 103 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 5:22.15
3 583 Lucie JílkováLucie Jílková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 5:26.42
4 421 Alice GregorováAlice Gregorová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 PB 5:26.56
5 154 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 5:31.95
6 73 Jana CsizmaziováJana Csizmaziová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10 5:36.93
7 342 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 5:37.13
8 259 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 5:42.83
9 201 Tereza VrbováTereza Vrbová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 5:45.19
10 29 Natálie HolingrováNatálie Holingrová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 11 5:50.82
11 110 Klára SlavíkováKlára Slavíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 5:53.80
12 549 Lenka KolenovskáLenka Kolenovská 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16 5:55.20
13 111 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15 5:55.36
14 548 Anna HudečkováAnna Hudečková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18 5:58.79
15 623 Eliška JebaváEliška Jebavá 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14 6:00.98
16 602 Nora PlacháNora Plachá 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 17 6:02.00
17 590 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 13 6:03.48
496 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 DNF
Split times:
Mark Bib Racer Time
400154Šenkeříková Lucie (AKEZK)1:23.01
800154Šenkeříková Lucie (AKEZK)2:52.52
1200588Berková Ema (SUMPE)4:17.80
Total 18 racers