300 m - Žáci (Běh)
Rekord | Výkon | Jméno | Oddíl/stát | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
NR | 35.09 | Tadeáš Plaček | CZE | 04.03.2018 | Ostrava |
NL | 37.99 | Adam Pernica | CZE | 08.01.2022 | Praha - Strahov |
Běh 1 (so, 15.1.2022 - 12:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David PavlišinecDavid Pavlišinec | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 39.80 | ||||||||||||||
2 | Jakub ČížJakub Číž | 07 | Atletika Havířov 1965 | 4 | 41.00 | ||||||||||||||
3 | Jonáš BordovskýJonáš Bordovský | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | 41.22 | ||||||||||||||
4 | Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr | 07 | TJ Sokol Opava | 5 | PB 42.78 | ||||||||||||||
5 | Adam MalíkAdam Malík | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | PB 45.15 | ||||||||||||||
6 | Jonáš LejsalJonáš Lejsal | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 48.92 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 15.1.2022 - 12:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán BednářŠtěpán Bednář | 07 | TJ Sokol Opava | 4 | 38.18 | ||||||||||||||
2 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 39.97 | ||||||||||||||
3 | Jakub KokořJakub Kokoř | 07 | TJ Sokol Opava | 5 | 42.68 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch GašmanVojtěch Gašman | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 43.67 | ||||||||||||||
5 | Tomáš RaszkaTomáš Raszka | 07 | TJ TŽ Třinec | 3 | 44.77 | ||||||||||||||
Haija Shakib AbuHaija Shakib Abu | 08 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán BednářŠtěpán Bednář | 07 | TJ Sokol Opava | 4 | 38.18 | |||
2 | David PavlišinecDavid Pavlišinec | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 39.80 | |||
3 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 39.97 | |||
4 | Jakub ČížJakub Číž | 07 | Atletika Havířov 1965 | 4 | 41.00 | |||
5 | Jonáš BordovskýJonáš Bordovský | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | 41.22 | |||
6 | Jakub KokořJakub Kokoř | 07 | TJ Sokol Opava | 5 | 42.68 | |||
7 | Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr | 07 | TJ Sokol Opava | 5 | PB 42.78 | |||
8 | Vojtěch GašmanVojtěch Gašman | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 43.67 | |||
9 | Tomáš RaszkaTomáš Raszka | 07 | TJ TŽ Třinec | 3 | 44.77 | |||
10 | Adam MalíkAdam Malík | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | PB 45.15 | |||
11 | Jonáš LejsalJonáš Lejsal | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 48.92 | |||
Haija Shakib AbuHaija Shakib Abu | 08 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS |
300 m - Žákyně (Běh)
Rekord | Výkon | Jméno | Oddíl/stát | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
NR | 38.88 | Adéla Novotná | CZE | 15.12.2018 | Praha |
NL | 42.37 | Eliška Lacková | CZE | 08.01.2022 | Praha - Strahov |
Běh 1 (so, 15.1.2022 - 11:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 43.60 | ||||||||||||||
2 | Aneta SeberováAneta Seberová | 07 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 4 | 44.15 | ||||||||||||||
3 | Tereza CiorováTereza Ciorová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 45.66 | ||||||||||||||
4 | Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková | 08 | Atletika Havířov 1965 | 5 | PB 46.22 | ||||||||||||||
5 | Agáta HanzelAgáta Hanzel | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 48.42 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 15.1.2022 - 11:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 42.77 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ValečkováKateřina Valečková | 07 | TJ Sokol Opava | 5 | PB 46.70 | ||||||||||||||
3 | Lucie GorčíkováLucie Gorčíková | 07 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 6 | 47.27 | ||||||||||||||
4 | Nela MoisesováNela Moisesová | 08 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 3 | 47.82 | ||||||||||||||
5 | Viktorie KociánováViktorie Kociánová | 07 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 49.50 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 15.1.2022 - 11:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ella BartošováElla Bartošová | 08 | TJ Sokol Opava | 4 | 45.91 | ||||||||||||||
2 | Nora PindorováNora Pindorová | 07 | TJ TŽ Třinec | 2 | 46.20 | ||||||||||||||
3 | Victoria ŠteflováVictoria Šteflová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 47.65 | ||||||||||||||
4 | Aneta ŽáčkováAneta Žáčková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 51.56 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 42.77 | |||
2 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 43.60 | |||
3 | Aneta SeberováAneta Seberová | 07 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 4 | 44.15 | |||
4 | Tereza CiorováTereza Ciorová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 45.66 | |||
5 | Ella BartošováElla Bartošová | 08 | TJ Sokol Opava | 4 | 45.91 | |||
6 | Nora PindorováNora Pindorová | 07 | TJ TŽ Třinec | 2 | 46.20 | |||
7 | Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková | 08 | Atletika Havířov 1965 | 5 | PB 46.22 | |||
8 | Kateřina ValečkováKateřina Valečková | 07 | TJ Sokol Opava | 5 | PB 46.70 | |||
9 | Lucie GorčíkováLucie Gorčíková | 07 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 6 | 47.27 | |||
10 | Victoria ŠteflováVictoria Šteflová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 47.65 | |||
11 | Nela MoisesováNela Moisesová | 08 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 3 | 47.82 | |||
12 | Agáta HanzelAgáta Hanzel | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 48.42 | |||
13 | Viktorie KociánováViktorie Kociánová | 07 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 49.50 | |||
14 | Aneta ŽáčkováAneta Žáčková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 51.56 |