Hod raketkou - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále 01 (st, 11.5.2022 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 385 |
Jan GalvasJan Galvas
ZŠ Opava, Vrchní 19 - P.O. |
11 | 34.00 | |||||||||||||||
2 | 432 |
Adam PečeňaAdam Pečeňa
SK Hranice |
11 | 32.80 | |||||||||||||||
3 | 440 |
František MrkvanFrantišek Mrkvan
Atletika Krnov |
11 | 28.80 | |||||||||||||||
4 | 489 |
Matěj ImrichMatěj Imrich
Atletika Krnov |
11 | 28.70 | |||||||||||||||
5 | 436 |
Samuel LatoňSamuel Latoň
ZŠ Opava-Kylešovice, P.O. |
12 | 28.40 | |||||||||||||||
6 | 497 |
Marcel KovalMarcel Koval
Atletika Krnov |
11 | 28.00 | |||||||||||||||
7 | 391 |
Matyáš HodečekMatyáš Hodeček
Pohodová škola s.r.o, Ostra... |
11 | 24.60 | |||||||||||||||
8 | 371 |
Robert GilíkRobert Gilík
ZŠ Opava, Englišova 82 - P.O. |
12 | 22.10 | |||||||||||||||
9 | 194 |
Vojtěch HudečkaVojtěch Hudečka
Sokol Opava |
11 | 19.50 | |||||||||||||||
10 | 446 |
Adam KurkaAdam Kurka
ZS edvarda benese |
11 | 19.40 | |||||||||||||||
11 | 447 |
Matěj RuskýMatěj Ruský
Opava |
12 | 18.90 | |||||||||||||||
12 | 390 |
Jaroslav KordulaJaroslav Kordula
ZŠ Oldřišov, TJ Slezan Opava |
11 | 17.50 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Hod raketkou - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (st, 11.5.2022 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 500 |
Nikol DostálováNikol Dostálová
ZŠ a MŠ Otice - P.O. |
11 | 21.80 | |||||||||||||||
2 | 465 |
Karen BitomskáKaren Bitomská
TJ Slezan Opava |
12 | 18.10 | |||||||||||||||
3 | 471 |
Karolína TicháčkováKarolína Ticháčková
ZŠ Labyrint Lhota, s.r.o. |
11 | 17.50 | |||||||||||||||
4= | 452 |
Justina LudwigováJustina Ludwigová
ZŠ Oldřišov, okres Opava, P.O. |
12 | 10.50 | |||||||||||||||
4= | 208 |
Viktorie RinkováViktorie Rinková
Prajzský BK Kravaře |
12 | 10.50 | |||||||||||||||
6 | 438 |
Adéla StaňkováAdéla Staňková
Sokol Opava |
11 | 10.40 | |||||||||||||||
7 | 458 |
Adéla BilíčkováAdéla Bilíčková
ZŠ Englišova |
11 | 09.90 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |