30 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (so, 14.5.2022 - 09:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1025 | Jakub FrýdlJakub Frýdl | 19 | Vsetín | 2 | 13.48 | |||||||||||||
2 | 1170 | Tomáš FilgasTomáš Filgas | 19 | Vsetín | 1 | 13.97 | |||||||||||||
3 | 1158 | Ondřej LasákOndřej Lasák | 19 | Vsetín | 3 | 14.19 | |||||||||||||
4 | 1160 | František OsičkaFrantišek Osička | 20 | Vsetín | 4 | 16.54 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 14.5.2022 - 09:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1152 | Jordan Odinaka DimJordan Odinaka Dim | 19 | ZŠ Liptál, okres Vsetín | 1 | 14.82 | |||||||||||||
2 | 1020 | Štépán OndraŠtépán Ondra | 19 | Sychrov | 2 | 16.97 | |||||||||||||
3 | 1066 | Radek HalašRadek Halaš | 20 | ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 | 26.29 | ||||||||||||||
4 | 1009 | Adam ŠerýAdam Šerý | 20 | Mámina sukně | 3 | 31.46 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 14.5.2022 - 09:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1029 | Jonáš ValaJonáš Vala | 19 | MŠ Vsetín Luh | 3 | 12.08 | |||||||||||||
2 | 1007 | Karel KřenKarel Křen | 19 | Hodonín | 2 | 14.38 | |||||||||||||
3 | 1040 | Metoděj KlimešMetoděj Klimeš | 20 | batole | 1 | 16.44 | |||||||||||||
4 | 1163 | Václav GorkaVáclav Gorka | 20 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 58.26 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1029 | Jonáš ValaJonáš Vala | 19 | MŠ Vsetín Luh | 3 | 12.08 | ||
2 | 1025 | Jakub FrýdlJakub Frýdl | 19 | Vsetín | 2 | 13.48 | ||
3 | 1170 | Tomáš FilgasTomáš Filgas | 19 | Vsetín | 1 | 13.97 | ||
4 | 1158 | Ondřej LasákOndřej Lasák | 19 | Vsetín | 3 | 14.19 | ||
5 | 1007 | Karel KřenKarel Křen | 19 | Hodonín | 2 | 14.38 | ||
6 | 1152 | Jordan Odinaka DimJordan Odinaka Dim | 19 | ZŠ Liptál, okres Vsetín | 1 | 14.82 | ||
7 | 1040 | Metoděj KlimešMetoděj Klimeš | 20 | batole | 1 | 16.44 | ||
8 | 1160 | František OsičkaFrantišek Osička | 20 | Vsetín | 4 | 16.54 | ||
9 | 1020 | Štépán OndraŠtépán Ondra | 19 | Sychrov | 2 | 16.97 | ||
10 | 1066 | Radek HalašRadek Halaš | 20 | ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 | 26.29 | |||
11 | 1009 | Adam ŠerýAdam Šerý | 20 | Mámina sukně | 3 | 31.46 | ||
12 | 1163 | Václav GorkaVáclav Gorka | 20 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 58.26 |
30 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (so, 14.5.2022 - 09:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1010 | Plyasetskaya ValeriyaPlyasetskaya Valeriya | 19 | Ukraina | 4 | 10.32 | |||||||||||||
2 | 1155 | Elena DaňkováElena Daňková | 19 | Janová | 1 | 11.05 | |||||||||||||
3 | 1032 | Isabella HolcováIsabella Holcová | 20 | Břeclav | 2 | 18.51 | |||||||||||||
4 | 1016 | Lada NesétováLada Nesétová | 20 | Zubří | 3 | 22.15 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 14.5.2022 - 09:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1142 | Vivien DaňkováVivien Daňková | 19 | MŠ Francova Lhota,okres Vsetín | 1 | 12.90 | |||||||||||||
2 | 1012 | Marketa SkalakovaMarketa Skalakova | 19 | MŠ Lilie, Centrum dramatick... | 3 | 20.38 | |||||||||||||
3 | 1176 | Zoe Alisha ChrásteckáZoe Alisha Chrástecká | 19 | Elim Vsetín | 20.67 | ||||||||||||||
4 | 1006 | Tatiana KřenováTatiana Křenová | 19 | Hodonín | 2 | 26.83 | |||||||||||||
5 | 1017 | Olívie VlkOlívie Vlk | 21 | SSK Vítkovice | 4 | 35.92 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1010 | Plyasetskaya ValeriyaPlyasetskaya Valeriya | 19 | Ukraina | 4 | 10.32 | ||
2 | 1155 | Elena DaňkováElena Daňková | 19 | Janová | 1 | 11.05 | ||
3 | 1142 | Vivien DaňkováVivien Daňková | 19 | MŠ Francova Lhota,okres Vsetín | 1 | 12.90 | ||
4 | 1032 | Isabella HolcováIsabella Holcová | 20 | Břeclav | 2 | 18.51 | ||
5 | 1012 | Marketa SkalakovaMarketa Skalakova | 19 | MŠ Lilie, Centrum dramatick... | 3 | 20.38 | ||
6 | 1176 | Zoe Alisha ChrásteckáZoe Alisha Chrástecká | 19 | Elim Vsetín | 20.67 | |||
7 | 1016 | Lada NesétováLada Nesétová | 20 | Zubří | 3 | 22.15 | ||
8 | 1006 | Tatiana KřenováTatiana Křenová | 19 | Hodonín | 2 | 26.83 | ||
9 | 1017 | Olívie VlkOlívie Vlk | 21 | SSK Vítkovice | 4 | 35.92 |