60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 07.46 | |||||||||||||||
4 | Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.53 | |||||||||||||||
7 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 07.72 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 2 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.57 | |||||||||||||||
2 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.63 | |||||||||||||||
3 | Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.63 | |||||||||||||||
4 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 07.67 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.88 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 07.73 | |||||||||||||||
2 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 07.75 | |||||||||||||||
5 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 07.95 | |||||||||||||||
6 | Josef ŠedivýJosef Šedivý | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.97 | |||||||||||||||
8 | Tom HrbáčTom Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 08.39 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 07.85 | |||||||||||||||
4 | Jáchym ŠtanclJáchym Štancl | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 07.94 | |||||||||||||||
5 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 08.02 | |||||||||||||||
8 | Martin SkotákMartin Skoták | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 08.17 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 5 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 07.77 | |||||||||||||||
2 | Ondřej StaśOndřej Staś | 03 | TJ Start Havířov | 07.95 | |||||||||||||||
3 | Jiří ŠantavýJiří Šantavý | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 07.98 | |||||||||||||||
4 | Matyáš PlouharMatyáš Plouhar | 03 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 08.04 | |||||||||||||||
7 | Jan BrátJan Brát | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.18 | |||||||||||||||
8 | David CzepiecDavid Czepiec | 03 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 08.27 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 6 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 08.09 | |||||||||||||||
1 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 07.94 | |||||||||||||||
2 | Radim MlečkaRadim Mlečka | 03 | BYAC Brno | 07.94 | |||||||||||||||
6 | Michal KuchařMichal Kuchař | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.40 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch JežekVojtěch Ježek | 03 | SK Žirovnice | 08.41 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 7 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam DokoupilAdam Dokoupil | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 08.01 | |||||||||||||||
3 | Martin VlkMartin Vlk | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.47 | |||||||||||||||
4 | Tomáš MenclTomáš Mencl | 03 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 08.45 | |||||||||||||||
5 | Jan BukovskýJan Bukovský | 03 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 08.46 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš | 03 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 08.52 | |||||||||||||||
7 | Daniel PoštolkaDaniel Poštolka | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.83 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 8 (út, 12.9.2017) | Vítr: +3.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Lukáš VlkLukáš Vlk | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 08.42 | |||||||||||||||
3 | Jakub KopečekJakub Kopeček | 03 | BYAC Brno | 08.51 | |||||||||||||||
4 | Martin ŠustrMartin Šustr | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.58 | |||||||||||||||
5 | Šimon PácalŠimon Pácal | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 08.59 | |||||||||||||||
6 | Jan StaněkJan Staněk | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 08.70 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch HonzíčekVojtěch Honzíček | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 09.06 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 9 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr KuchařPetr Kuchař | 03 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 08.54 | |||||||||||||||
2 | Václav MalíkVáclav Malík | 03 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 08.60 | |||||||||||||||
3 | Jakub StehlíkJakub Stehlík | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 08.75 | |||||||||||||||
4 | Adam PolenaAdam Polena | 03 | TJ Dukla Praha | 08.84 | |||||||||||||||
5 | Martin SchwoiserMartin Schwoiser | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 08.85 | |||||||||||||||
6 | Marek MyškaMarek Myška | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 08.92 | |||||||||||||||
7 | Jakub HemberaJakub Hembera | 03 | SK Žirovnice | 09.13 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 10 (út, 12.9.2017) | Vítr: +2.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš BalochLukáš Baloch | 03 | AK Bílina | 08.27 | |||||||||||||||
2 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | BYAC Brno | 08.33 | |||||||||||||||
4 | Jan BürgerJan Bürger | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 08.57 | |||||||||||||||
6 | Martin FialaMartin Fiala | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 08.82 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 11 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel LawsonSamuel Lawson | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.32 | |||||||||||||||
2 | Armin NtemoArmin Ntemo | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 07.34 | |||||||||||||||
3 | Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 07.40 | |||||||||||||||
4 | Matyáš NovákMatyáš Novák | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 07.48 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 12 (út, 12.9.2017) | Vítr: +2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | David BatelkaDavid Batelka | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.49 | |||||||||||||||
3 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 07.52 | |||||||||||||||
4 | Jan TichýJan Tichý | 02 | AK Šternberk z.s. | 07.53 | |||||||||||||||
5 | Merek CelfrMerek Celfr | 02 | BYAC Brno | 07.61 | |||||||||||||||
6 | Filip ZdražilaFilip Zdražila | 02 | Atletika Poruba z.s. | 07.86 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 13 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Michal KadlecMichal Kadlec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 07.65 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | BYAC Brno | 07.67 | |||||||||||||||
7 | Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.79 | |||||||||||||||
8 | Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš | 02 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 07.89 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 14 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 07.68 | |||||||||||||||
2 | Maximilian MajerMaximilian Majer | 02 | TJ Valašské Meziříčí | 07.77 | |||||||||||||||
4 | Adam UrbánekAdam Urbánek | 02 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 08.10 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 15 (út, 12.9.2017) | Vítr: +2.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Tomáš SeveraTomáš Severa | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 07.85 | |||||||||||||||
3 | Šimon HrčkaŠimon Hrčka | 02 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 07.88 | |||||||||||||||
4 | Ivo BřezkaIvo Březka | 02 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 07.88 | |||||||||||||||
5 | Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.03 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 16 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří RothanzlJiří Rothanzl | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.03 | |||||||||||||||
2 | Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.05 | |||||||||||||||
3 | Matěj PoličanskýMatěj Poličanský | 02 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 08.11 | |||||||||||||||
4 | Jakub JurášJakub Juráš | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 08.18 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch HyánekVojtěch Hyánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.36 | |||||||||||||||
6 | Jakub DudášJakub Dudáš | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.39 | |||||||||||||||
7 | David CelýDavid Celý | 02 | Orel jednota Vyškov - atletika | 09.08 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 17 (út, 12.9.2017) | Vítr: +2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann | 02 | AK Bílina | 08.09 | |||||||||||||||
3 | Václav ČečrleVáclav Čečrle | 02 | AK Bílina | 08.14 | |||||||||||||||
4 | Tomáš BuchalTomáš Buchal | 02 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 08.32 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (út, 12.9.2017) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 07.48 | |||||||||||||||
5 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.62 | |||||||||||||||
6 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.63 | |||||||||||||||
7 | Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.64 | |||||||||||||||
8 | Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.66 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále B (út, 12.9.2017) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 07.72 | |||||||||||||||
3 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 07.74 | |||||||||||||||
4 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 07.79 | |||||||||||||||
5 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 07.82 | |||||||||||||||
6 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 07.82 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále C (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel LawsonSamuel Lawson | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.31 | |||||||||||||||
2 | Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 07.35 | |||||||||||||||
3 | Armin NtemoArmin Ntemo | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 07.43 | |||||||||||||||
4 | David BatelkaDavid Batelka | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.48 | |||||||||||||||
5 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 07.51 | |||||||||||||||
7 | Jan TichýJan Tichý | 02 | AK Šternberk z.s. | 07.56 | |||||||||||||||
8 | Matyáš NovákMatyáš Novák | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 07.58 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Finále D (út, 12.9.2017) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | BYAC Brno | 07.67 | |||||||||||||||
5 | Michal KadlecMichal Kadlec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 07.67 | |||||||||||||||
6 | Merek CelfrMerek Celfr | 02 | BYAC Brno | 07.71 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Jiří SynekJiří Synek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.28 | |||||||||||||||
5 | Václav HanulíkVáclav Hanulík | 05 | Orel jednota Vyškov - atletika | 08.38 | |||||||||||||||
7 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 08.61 | |||||||||||||||
8 | Adam DostálAdam Dostál | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 08.64 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 1 (po, 11.9.2017) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.94 | |||||||||||||||
3 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 08.03 | |||||||||||||||
4 | Lukáš KvapilLukáš Kvapil | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 08.07 | |||||||||||||||
5 | Jakub GrusJakub Grus | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 08.08 | |||||||||||||||
7 | Ondřej StrapáčOndřej Strapáč | 04 | VSK Univerzita Brno | 08.28 | |||||||||||||||
8 | Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas | 04 | TJ Dukla Praha | 08.40 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (po, 11.9.2017) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Martin SedlákMartin Sedlák | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.01 | |||||||||||||||
3 | Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.19 | |||||||||||||||
4 | Filip MaňásekFilip Maňásek | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 08.55 | |||||||||||||||
6 | Ondřej DrnekOndřej Drnek | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.69 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 2 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | David KovářDavid Kovář | 05 | BYAC Brno | 08.37 | |||||||||||||||
4 | Marek PavlíčekMarek Pavlíček | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.77 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Rozběh 3 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ŠátekOndřej Šátek | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 08.38 | |||||||||||||||
2 | Lukáš VacekLukáš Vacek | 05 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 08.64 | |||||||||||||||
3 | Jan BoháčJan Boháč | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 08.80 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch HladíkVojtěch Hladík | 05 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 08.89 | |||||||||||||||
6 | David NevařilDavid Nevařil | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 08.95 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (po, 11.9.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.26 | |||||||||||||||
4 | Michal TikalMichal Tikal | 04 | TJ ČZ Strakonice | 08.48 | |||||||||||||||
5 | Roman PrincRoman Princ | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 08.55 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 4 (po, 11.9.2017) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Jakub ŠantavýJakub Šantavý | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 08.39 | |||||||||||||||
4 | Josef FrecerJosef Frecer | 04 | BYAC Brno | 08.53 | |||||||||||||||
5 | Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský | 04 | Atletický klub Blansko Dvorská | 08.58 | |||||||||||||||
6 | Filip LudesFilip Ludes | 04 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 08.63 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 4 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Jan HlaváčJan Hlaváč | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.77 | |||||||||||||||
4 | Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich | 05 | SK Nové Město nad Metují | 09.02 | |||||||||||||||
5 | Kryštof HanekKryštof Hanek | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 09.06 | |||||||||||||||
6 | Jakub GregovskýJakub Gregovský | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.09 | |||||||||||||||
8 | Karol RaffayKarol Raffay | 05 | AK Olymp Brno | 09.44 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 5 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Jindřich HolinaJindřich Holina | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.09 | |||||||||||||||
4 | Dominik ManďákDominik Manďák | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 09.13 | |||||||||||||||
5 | Martin BartošMartin Bartoš | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 09.16 | |||||||||||||||
6 | Filip PostupaFilip Postupa | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 09.36 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 5 (po, 11.9.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej PavelekOndřej Pavelek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 08.37 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 08.63 | |||||||||||||||
4 | Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.78 | |||||||||||||||
5 | Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.88 | |||||||||||||||
6 | Pavel DědekPavel Dědek | 04 | SK Nové Město nad Metují | 09.13 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 6 (po, 11.9.2017) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Matěj HyclMatěj Hycl | 04 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 08.65 | |||||||||||||||
5 | Martin PhamMartin Pham | 04 | AK Olymp Brno | 08.87 | |||||||||||||||
7 | Michal NovákMichal Novák | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 09.15 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 6 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav HamšíkVáclav Hamšík | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 08.97 | |||||||||||||||
3 | Adam HoněkAdam Honěk | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.19 | |||||||||||||||
4 | Štěpán SuchanŠtěpán Suchan | 05 | TJ Dukla Praha | 09.32 | |||||||||||||||
7 | Kevin LeupoldKevin Leupold | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 09.72 | |||||||||||||||
8 | Jan PodrábskýJan Podrábský | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 09.97 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 7 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej GregrOndřej Gregr | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.12 | |||||||||||||||
3 | Martin VlkMartin Vlk | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.47 | |||||||||||||||
4 | Matyáš UrbanMatyáš Urban | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.51 | |||||||||||||||
5 | Petr VeselýPetr Veselý | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.62 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 7 (po, 11.9.2017) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Ladislav DrongLadislav Drong | 04 | TJ TŽ Třinec | 09.13 | |||||||||||||||
3 | Michael ZdobinskýMichael Zdobinský | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 09.20 | |||||||||||||||
4 | Matyáš MüllerMatyáš Müller | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 09.23 | |||||||||||||||
6 | Jan StejskalJan Stejskal | 04 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 09.39 | |||||||||||||||
7 | Jaroslav JarýJaroslav Jarý | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.56 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 8 (po, 11.9.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel SmetanaPavel Smetana | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 08.95 | |||||||||||||||
2 | Adam JelínekAdam Jelínek | 04 | TJ Dukla Praha | 08.96 | |||||||||||||||
3 | Richard HrádockýRichard Hrádocký | 04 | TJ Dukla Praha | 08.99 | |||||||||||||||
4 | Jiří MarčíkJiří Marčík | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 09.04 | |||||||||||||||
5 | Radek PetržálekRadek Petržálek | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.07 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský | 04 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 09.39 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 8 (út, 12.9.2017) | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 09.03 | |||||||||||||||
2 | Lukáš SasínekLukáš Sasínek | 05 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 09.43 | |||||||||||||||
3 | Martin LangerMartin Langer | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.62 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch LukaštíkVojtěch Lukaštík | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.83 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 9 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David TřískaDavid Tříska | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 08.63 | |||||||||||||||
2 | Marek MálekMarek Málek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.17 | |||||||||||||||
3 | Ondřej SojákOndřej Soják | 05 | BYAC Brno | 09.60 | |||||||||||||||
5 | Adam BoďaAdam Boďa | 05 | Atletika Poruba z.s. | 09.95 | |||||||||||||||
6 | Adam CzepiecAdam Czepiec | 05 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 10.55 | |||||||||||||||
7 | Jakub TobolaJakub Tobola | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 10.63 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 9 (po, 11.9.2017) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Ondřej SchreiberOndřej Schreiber | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 09.49 | |||||||||||||||
3 | Dominik HanákDominik Hanák | 04 | ASK Blansko | 09.56 | |||||||||||||||
4 | Marek MalitsMarek Malits | 04 | ASK Blansko | 09.78 | |||||||||||||||
5 | Lukáš FilandrLukáš Filandr | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 09.89 | |||||||||||||||
6 | Lukáš BambuchLukáš Bambuch | 04 | BYAC Brno | 10.71 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále A (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.92 | |||||||||||||||
3 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 07.97 | |||||||||||||||
5 | Jakub GrusJakub Grus | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 08.06 | |||||||||||||||
6 | Martin SedlákMartin Sedlák | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.08 | |||||||||||||||
8 | Lukáš KvapilLukáš Kvapil | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 08.13 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále A (st, 13.9.2017) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Jiří SynekJiří Synek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.37 | |||||||||||||||
6 | Václav HanulíkVáclav Hanulík | 05 | Orel jednota Vyškov - atletika | 08.37 | |||||||||||||||
7 | David KovářDavid Kovář | 05 | BYAC Brno | 08.40 | |||||||||||||||
8 | Ondřej ŠátekOndřej Šátek | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 08.43 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále B (st, 13.9.2017) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam DostálAdam Dostál | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 08.58 | |||||||||||||||
3 | Lukáš VacekLukáš Vacek | 05 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 08.71 | |||||||||||||||
4 | David TřískaDavid Tříska | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 08.72 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Finále B (út, 12.9.2017) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.13 | |||||||||||||||
3 | Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.35 | |||||||||||||||
4 | Ondřej StrapáčOndřej Strapáč | 04 | VSK Univerzita Brno | 08.37 | |||||||||||||||
7 | Jakub ŠantavýJakub Šantavý | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 08.57 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 07.97 | |||||||||||||||
2 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.00 | |||||||||||||||
3 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 08.07 | |||||||||||||||
4 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.19 | |||||||||||||||
5 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | JAC Brno | 08.24 | |||||||||||||||
6 | Petra MlejnkováPetra Mlejnková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 08.48 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Karolína KořínkováKarolína Kořínková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 08.29 | |||||||||||||||
3 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ ČZ Strakonice | 08.31 | |||||||||||||||
4 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno | 08.35 | |||||||||||||||
5 | Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.39 | |||||||||||||||
6 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 08.54 | |||||||||||||||
7 | Simona ŽiškováSimona Žišková | 02 | TJ Valašské Meziříčí | 08.99 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Johana CoufalováJohana Coufalová | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.33 | |||||||||||||||
5 | Kristina NováKristina Nová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 08.49 | |||||||||||||||
6 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 08.53 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 4 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina StruskováKateřina Strusková | 02 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.34 | |||||||||||||||
2 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.40 | |||||||||||||||
4 | Eliška AndrlováEliška Andrlová | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 08.50 | |||||||||||||||
5 | Michaela HorváthováMichaela Horváthová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 08.71 | |||||||||||||||
8 | Klára HavlíčkováKlára Havlíčková | 02 | JAC Brno | 09.35 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 5 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa PláškováDenisa Plášková | 02 | VSK Univerzita Brno | 08.56 | |||||||||||||||
3 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 08.70 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Rozběh 6 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 08.69 | |||||||||||||||
4 | Kateřina MaňáskováKateřina Maňásková | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 08.98 | |||||||||||||||
5 | Martina SalčákováMartina Salčáková | 02 | JAC Brno | 08.99 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 7 (út, 12.9.2017) | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 08.37 | |||||||||||||||
2 | Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 08.41 | |||||||||||||||
3 | Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.66 | |||||||||||||||
4 | Bára KotkováBára Kotková | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 08.69 | |||||||||||||||
6 | Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 08.90 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 8 (út, 12.9.2017) | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 08.82 | |||||||||||||||
3 | Alžběta BlažkováAlžběta Blažková | 02 | TJ Dvůr Králové n/L. | 09.18 | |||||||||||||||
4 | Denisa PánkováDenisa Pánková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.23 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 9 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna MaškováKristýna Mašková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 08.74 | |||||||||||||||
2 | Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.90 | |||||||||||||||
3 | Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.14 | |||||||||||||||
4 | Barbora SlavíkováBarbora Slavíková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.20 | |||||||||||||||
5 | Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.27 | |||||||||||||||
6 | Magdaléna SikstováMagdaléna Sikstová | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.33 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 10 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára NovákováKlára Nováková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.02 | |||||||||||||||
2 | Caroline Patric LaubováCaroline Patric Laubová | 02 | VSK Univerzita Brno | 09.30 | |||||||||||||||
4 | Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.66 | |||||||||||||||
5 | Klára TrnkováKlára Trnková | 02 | JAC Brno | 09.66 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 11 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 07.61 | |||||||||||||||
3 | Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.95 | |||||||||||||||
5 | Valérie PelcováValérie Pelcová | 03 | TJ MDDM Ostrov | 08.18 | |||||||||||||||
6 | Radka NiebauerováRadka Niebauerová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.32 | |||||||||||||||
7 | Hana MarciánováHana Marciánová | 03 | VSK Univerzita Brno | 08.41 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 12 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.09 | |||||||||||||||
3 | Eliška VébrováEliška Vébrová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 08.19 | |||||||||||||||
4 | Simona ŠvarcováSimona Švarcová | 03 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 08.20 | |||||||||||||||
5 | Eliška DoubravováEliška Doubravová | 03 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 08.23 | |||||||||||||||
7 | Jana SombergováJana Sombergová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.45 | |||||||||||||||
8 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 08.51 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 13 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 08.19 | |||||||||||||||
2 | Daniela JurečkováDaniela Jurečková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 08.19 | |||||||||||||||
3 | Eliška CzeschováEliška Czeschová | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 08.23 | |||||||||||||||
5 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 08.28 | |||||||||||||||
7 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.46 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 14 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika SvobodováDominika Svobodová | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 08.28 | |||||||||||||||
4 | Eliška NovákováEliška Nováková | 03 | TJ Dukla Praha | 08.40 | |||||||||||||||
5 | Zuzana RašovskáZuzana Rašovská | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 08.43 | |||||||||||||||
8 | Vendula HajnáVendula Hajná | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 08.81 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 15 (út, 12.9.2017) | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 08.33 | |||||||||||||||
2 | Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 08.39 | |||||||||||||||
6 | Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 08.71 | |||||||||||||||
7 | Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 08.75 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 16 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Michaela HarlasováMichaela Harlasová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 08.56 | |||||||||||||||
6 | Zuzana JanouškováZuzana Janoušková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.73 | |||||||||||||||
7 | Eliška PavlíkováEliška Pavlíková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.78 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 17 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Tereza VáchováTereza Váchová | 03 | AC Vysoké Mýto z.s. | 08.61 | |||||||||||||||
4 | Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.62 | |||||||||||||||
5 | Karolína JuřákováKarolína Juřáková | 03 | AK Šternberk z.s. | 08.88 | |||||||||||||||
6 | Michaela DostálováMichaela Dostálová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 08.92 | |||||||||||||||
8 | Zuzana JungováZuzana Jungová | 03 | SK Nové Město nad Metují | 09.02 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 18 (út, 12.9.2017) | Vítr: +2.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ester VančurováEster Vančurová | 03 | TJ Valašské Meziříčí | 08.52 | |||||||||||||||
2 | Sabina SobotkováSabina Sobotková | 03 | JAC Brno | 08.54 | |||||||||||||||
3 | Aneta VentrubováAneta Ventrubová | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 08.61 | |||||||||||||||
4 | Desislava HristovaDesislava Hristova | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 08.68 | |||||||||||||||
6 | Michaela KřovákováMichaela Křováková | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 08.81 | |||||||||||||||
7 | Alena CejnarováAlena Cejnarová | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 08.86 | |||||||||||||||
8 | Ema MikanováEma Mikanová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.99 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 19 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 08.55 | |||||||||||||||
3 | Iveta HolešinskáIveta Holešinská | 03 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 08.66 | |||||||||||||||
5 | Michaela ChmelováMichaela Chmelová | 03 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 08.73 | |||||||||||||||
6 | Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková | 03 | SK Nové Město nad Metují | 08.75 | |||||||||||||||
7 | Lucie ČermákováLucie Čermáková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.81 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 20 (út, 12.9.2017) | Vítr: +2.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Michaela BurianováMichaela Burianová | 03 | AK Olymp Brno | 08.66 | |||||||||||||||
4 | Martina GalburováMartina Galburová | 03 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 08.95 | |||||||||||||||
5 | Nikola ŠtikováNikola Štiková | 03 | TJ Spartak Vlašim | 08.96 | |||||||||||||||
6 | Tereza KotroušováTereza Kotroušová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 09.05 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 21 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 08.37 | |||||||||||||||
2 | Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.51 | |||||||||||||||
3 | Kateřina MaškováKateřina Mašková | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 08.79 | |||||||||||||||
4 | Lucie OlivováLucie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.01 | |||||||||||||||
5 | Vanessa HelešicováVanessa Helešicová | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 09.09 | |||||||||||||||
6 | Marcela NajmanováMarcela Najmanová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.25 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 22 (út, 12.9.2017) | Vítr: +3.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna DušánkováAnna Dušánková | 03 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 08.47 | |||||||||||||||
2 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 08.57 | |||||||||||||||
3 | Kateřina VejbornáKateřina Vejborná | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.79 | |||||||||||||||
4 | Helena RothanzlováHelena Rothanzlová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.83 | |||||||||||||||
5 | Marta KlobáskováMarta Klobásková | 03 | JAC Brno | 08.88 | |||||||||||||||
6 | Sára ErbenováSára Erbenová | 03 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 08.96 | |||||||||||||||
7 | Tereza MerhautováTereza Merhautová | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 09.09 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 23 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amálie MynářováAmálie Mynářová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 08.72 | |||||||||||||||
3 | Simona ŠtyxováSimona Štyxová | 03 | TJ Spartak Vlašim | 08.93 | |||||||||||||||
4 | Sára FantyšováSára Fantyšová | 03 | TJ Spartak Vlašim | 08.96 | |||||||||||||||
5 | Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková | 03 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 09.10 | |||||||||||||||
7 | Anna EhrmanováAnna Ehrmanová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.25 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 24 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta LondinováAlžběta Londinová | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 09.07 | |||||||||||||||
2 | Tereza KrálíčkováTereza Králíčková | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.09 | |||||||||||||||
3 | Žofie RožánkováŽofie Rožánková | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 09.14 | |||||||||||||||
4 | Tereza MirovskáTereza Mirovská | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 09.20 | |||||||||||||||
5 | Aneta FingerováAneta Fingerová | 03 | VSK Univerzita Brno | 09.20 | |||||||||||||||
6 | Mojisola AkereleMojisola Akerele | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.23 | |||||||||||||||
7 | Vendula ŽáčkováVendula Žáčková | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.30 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 25 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beáta RubášováBeáta Rubášová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 08.86 | |||||||||||||||
2 | Ivana MáchováIvana Máchová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.07 | |||||||||||||||
3 | Anita HruškováAnita Hrušková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.15 | |||||||||||||||
4 | Kateřina MelicharováKateřina Melicharová | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 09.16 | |||||||||||||||
5 | Eva DušánkováEva Dušánková | 03 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 09.39 | |||||||||||||||
6 | Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.45 | |||||||||||||||
7 | Zuzana VastlováZuzana Vastlová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 09.46 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 26 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna VařekováAnna Vařeková | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 09.49 | |||||||||||||||
2 | Hana KopelováHana Kopelová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.61 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková | 03 | AK Olymp Brno | 09.80 | |||||||||||||||
5 | Tereza VrátnáTereza Vrátná | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 09.91 | |||||||||||||||
6 | Alena ApltauerováAlena Apltauerová | 03 | AC Čáslav z.s. | 10.05 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (út, 12.9.2017) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 07.60 | |||||||||||||||
4 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.04 | |||||||||||||||
5 | Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.05 | |||||||||||||||
6 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 08.29 | |||||||||||||||
7 | Valérie PelcováValérie Pelcová | 03 | TJ MDDM Ostrov | 08.34 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále B (út, 12.9.2017) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška VébrováEliška Vébrová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 08.26 | |||||||||||||||
3 | Eliška DoubravováEliška Doubravová | 03 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 08.32 | |||||||||||||||
4 | Simona ŠvarcováSimona Švarcová | 03 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 08.37 | |||||||||||||||
5 | Daniela JurečkováDaniela Jurečková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 08.37 | |||||||||||||||
7 | Eliška CzeschováEliška Czeschová | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 08.40 | |||||||||||||||
8 | Dominika SvobodováDominika Svobodová | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 08.43 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále C (út, 12.9.2017) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 07.98 | |||||||||||||||
2 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 08.02 | |||||||||||||||
3 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.09 | |||||||||||||||
5 | Karolína KořínkováKarolína Kořínková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 08.27 | |||||||||||||||
6 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | JAC Brno | 08.30 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále D (út, 12.9.2017) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno | 08.30 | |||||||||||||||
2 | Johana CoufalováJohana Coufalová | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.30 | |||||||||||||||
3 | Kateřina StruskováKateřina Strusková | 02 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.38 | |||||||||||||||
6 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ ČZ Strakonice | 08.44 | |||||||||||||||
7 | Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.44 | |||||||||||||||
8 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 08.67 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (po, 11.9.2017) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Daniela BártováDaniela Bártová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 08.52 | |||||||||||||||
5 | Kateřina RichterováKateřina Richterová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 08.54 | |||||||||||||||
7 | Bára HudrlíkováBára Hudrlíková | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 08.56 | |||||||||||||||
8 | Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 08.63 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 1 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 08.21 | |||||||||||||||
4 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 08.39 | |||||||||||||||
5 | Ivana RýdlováIvana Rýdlová | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 08.53 | |||||||||||||||
6 | Tereza MyškováTereza Myšková | 05 | JAC Brno | 08.65 | |||||||||||||||
7 | Eliška AugustováEliška Augustová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 08.73 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (út, 12.9.2017) | Vítr: +2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ŠulcováAdéla Šulcová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 08.36 | |||||||||||||||
2 | Monika JakouběováMonika Jakouběová | 05 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 08.51 | |||||||||||||||
3 | Michaela PoštulkováMichaela Poštulková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 08.53 | |||||||||||||||
5 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 08.60 | |||||||||||||||
7 | Nela ŠteierováNela Šteierová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.84 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (po, 11.9.2017) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 08.17 | |||||||||||||||
2 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 08.35 | |||||||||||||||
5 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 08.58 | |||||||||||||||
8 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 08.67 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 3 (po, 11.9.2017) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 08.39 | |||||||||||||||
3 | Rozálie PesslováRozálie Pesslová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.50 | |||||||||||||||
4 | Zuzana DrápalováZuzana Drápalová | 04 | JAC Brno | 08.55 | |||||||||||||||
7 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 08.67 | |||||||||||||||
8 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 08.77 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.49 | |||||||||||||||
2 | Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová | 05 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 08.62 | |||||||||||||||
3 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 08.65 | |||||||||||||||
5 | Melanie sofie SchneebergerMelanie sofie Schneeberger | 05 | Atletika Poruba z.s. | 08.83 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 4 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Gabriela BegováGabriela Begová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.01 | |||||||||||||||
5 | Klára BělíčkováKlára Bělíčková | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.10 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Rozběh 4 (po, 11.9.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Anna PetruželkováAnna Petruželková | 04 | SK Nové Město nad Metují | 08.49 | |||||||||||||||
5 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.54 | |||||||||||||||
6 | Klára KlementováKlára Klementová | 04 | JAC Brno | 08.54 | |||||||||||||||
7 | Natálie BáňováNatálie Báňová | 04 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 08.73 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 5 (po, 11.9.2017) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára NavrátilováSára Navrátilová | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 08.47 | |||||||||||||||
2 | Kateřina KukalováKateřina Kukalová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.54 | |||||||||||||||
3 | Hana SoukalováHana Soukalová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 08.59 | |||||||||||||||
4 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 08.64 | |||||||||||||||
5 | Klára KusáKlára Kusá | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.72 | |||||||||||||||
7 | Eva KovaříkováEva Kovaříková | 04 | TJ TŽ Třinec | 08.93 | |||||||||||||||
8 | Markéta VaňkováMarkéta Vaňková | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 09.12 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 5 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 09.15 | |||||||||||||||
1 | Marie VoborníkováMarie Voborníková | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 08.77 | |||||||||||||||
2 | Michaela NechvílováMichaela Nechvílová | 05 | AC Čáslav z.s. | 09.01 | |||||||||||||||
3 | Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 09.07 | |||||||||||||||
4 | Lenka BurešováLenka Burešová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 09.08 | |||||||||||||||
7 | Mariola LyskováMariola Lysková | 05 | TJ TŽ Třinec | 09.25 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 6 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina MaškováKateřina Mašková | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 08.99 | |||||||||||||||
2 | Lenka KollarováLenka Kollarová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.04 | |||||||||||||||
3 | Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková | 05 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 09.08 | |||||||||||||||
4 | Eliška ZelováEliška Zelová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.08 | |||||||||||||||
5 | Lucie PetrlováLucie Petrlová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.23 | |||||||||||||||
6 | Nikola JiříčkováNikola Jiříčková | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 09.57 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 6 (po, 11.9.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára KřížkováSára Křížková | 04 | TJ Dvůr Králové n/L. | 08.56 | |||||||||||||||
2 | Anna SkálováAnna Skálová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 08.63 | |||||||||||||||
3 | Daniela DutkováDaniela Dutková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 08.63 | |||||||||||||||
4 | Julie VoráčkováJulie Voráčková | 04 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 08.66 | |||||||||||||||
6 | Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová | 04 | JAC Brno | 08.88 | |||||||||||||||
8 | Tereza LukoszováTereza Lukoszová | 04 | TJ TŽ Třinec | 09.45 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 7 (po, 11.9.2017) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika SalčákováDominika Salčáková | 04 | JAC Brno | 08.70 | |||||||||||||||
2 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 08.71 | |||||||||||||||
3 | Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková | 04 | ASK Blansko | 08.72 | |||||||||||||||
4 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 08.87 | |||||||||||||||
5 | Lia VilhelmováLia Vilhelmová | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.89 | |||||||||||||||
6 | Anna RadikovskáAnna Radikovská | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.91 | |||||||||||||||
7 | Barbora KučerováBarbora Kučerová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 08.98 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 7 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 08.90 | |||||||||||||||
3 | Tereza DoubkováTereza Doubková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 08.92 | |||||||||||||||
4 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 08.95 | |||||||||||||||
5 | Markéta MaškováMarkéta Mašková | 05 | AK Olymp Brno | 09.02 | |||||||||||||||
6 | Daniela MacnarováDaniela Macnarová | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 09.17 | |||||||||||||||
7 | Adéla RutrlováAdéla Rutrlová | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 09.20 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 8 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika VrbováVeronika Vrbová | 05 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 08.82 | |||||||||||||||
2 | Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová | 05 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 09.08 | |||||||||||||||
4 | Michaela DrábkováMichaela Drábková | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 09.21 | |||||||||||||||
5 | Adéla FryčováAdéla Fryčová | 05 | SKP Nymburk, z.s. | 09.24 | |||||||||||||||
7 | Barbora TrefilováBarbora Trefilová | 05 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 09.88 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 8 (po, 11.9.2017) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana HorňákováZuzana Horňáková | 04 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 08.87 | |||||||||||||||
2 | Aneta HloucalováAneta Hloucalová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.94 | |||||||||||||||
3 | Natálie KottováNatálie Kottová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 08.99 | |||||||||||||||
4 | Nina PetrováNina Petrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 09.03 | |||||||||||||||
5 | Monika LorenzováMonika Lorenzová | 04 | TJ Sokol Přísnotice | 09.04 | |||||||||||||||
6 | Eliška BendováEliška Bendová | 04 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.08 | |||||||||||||||
7 | Tereza DubováTereza Dubová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.40 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 9 (po, 11.9.2017) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 08.62 | |||||||||||||||
2 | Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová | 04 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 08.80 | |||||||||||||||
4 | Nela AnýžováNela Anýžová | 04 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.00 | |||||||||||||||
5 | Lucie BačováLucie Bačová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.07 | |||||||||||||||
6 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.09 | |||||||||||||||
7 | Kateřina HovorkováKateřina Hovorková | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.09 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 9 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Michaela SochováMichaela Sochová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.08 | |||||||||||||||
4 | Markéta FričováMarkéta Fričová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 09.20 | |||||||||||||||
5 | Nicol SamohýlováNicol Samohýlová | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 09.22 | |||||||||||||||
6 | Marie BohdálkováMarie Bohdálková | 05 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 09.37 | |||||||||||||||
7 | Franziska SchmidFranziska Schmid | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10.46 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 10 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.15 | |||||||||||||||
4 | Kathrin HohbergKathrin Hohberg | 05 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 09.19 | |||||||||||||||
5 | Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 09.25 | |||||||||||||||
6 | Sára JanákováSára Janáková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.43 | |||||||||||||||
7 | Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.46 | |||||||||||||||
8 | Barbora VedralováBarbora Vedralová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 09.50 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 10 (po, 11.9.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková | 04 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 08.82 | |||||||||||||||
2 | Adriana NerudaAdriana Neruda | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 08.94 | |||||||||||||||
3 | Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 09.01 | |||||||||||||||
4 | Vendula HroudováVendula Hroudová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.07 | |||||||||||||||
5 | Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková | 04 | JAC Brno | 09.09 | |||||||||||||||
6 | Aneta MacúchováAneta Macúchová | 04 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 09.14 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 11 (po, 11.9.2017) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Dorota SochováDorota Sochová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.08 | |||||||||||||||
3 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.11 | |||||||||||||||
4 | Sára FojtíkováSára Fojtíková | 04 | JAC Brno | 09.14 | |||||||||||||||
5 | Barbora TalpováBarbora Talpová | 04 | TJ Dukla Praha | 09.15 | |||||||||||||||
6 | Šárka MilotováŠárka Milotová | 04 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 09.25 | |||||||||||||||
7 | Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 09.36 | |||||||||||||||
8 | Kateřina ŠimončíkováKateřina Šimončíková | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 09.58 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 11 (út, 12.9.2017) | Vítr: +2.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valentýna KozlováValentýna Kozlová | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.26 | |||||||||||||||
4 | Michaela MelčákováMichaela Melčáková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.43 | |||||||||||||||
6 | Aneta MotykováAneta Motyková | 05 | TJ TŽ Třinec | 10.17 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 12 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Helena BryšováHelena Bryšová | 05 | JAC Brno | 09.54 | |||||||||||||||
5 | Kristýna KoděrováKristýna Koděrová | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.60 | |||||||||||||||
6 | Johana KalnáJohana Kalná | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 09.67 | |||||||||||||||
7 | Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.85 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 12 (po, 11.9.2017) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka BojkováAnežka Bojková | 04 | TJ TŽ Třinec | 08.78 | |||||||||||||||
2 | Veronika RočkováVeronika Ročková | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.87 | |||||||||||||||
3 | Klára RusmanováKlára Rusmanová | 04 | AK Olymp Brno | 09.15 | |||||||||||||||
5 | Sabina VolkováSabina Volková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 09.59 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 13 (po, 11.9.2017) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie LátalováJulie Látalová | 04 | ASK Blansko | 08.81 | |||||||||||||||
2 | Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.97 | |||||||||||||||
3 | Magdaléna ČížkováMagdaléna Čížková | 04 | SK Nové Město nad Metují | 09.00 | |||||||||||||||
4 | Denisa SommerováDenisa Sommerová | 04 | TJ Sokol Přísnotice | 09.05 | |||||||||||||||
5 | Marie VrbováMarie Vrbová | 04 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 09.07 | |||||||||||||||
6 | Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová | 04 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 09.35 | |||||||||||||||
7 | Antonie BočkováAntonie Bočková | 04 | JAC Brno | 09.39 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 13 (út, 12.9.2017) | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema VálkováEma Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 09.47 | |||||||||||||||
3 | Klára JančováKlára Jančová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 09.58 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Rozběh 14 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BobokováNikola Boboková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.53 | |||||||||||||||
2 | Sára HryzákováSára Hryzáková | 05 | SK Žirovnice | 09.63 | |||||||||||||||
3 | Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 09.75 | |||||||||||||||
4 | Barbora SasínováBarbora Sasínová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 10.07 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 14 (po, 11.9.2017) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla SopuchováPavla Sopuchová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.08 | |||||||||||||||
2 | Denisa MarčíkováDenisa Marčíková | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 09.10 | |||||||||||||||
3 | Vendula MatějkováVendula Matějková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 09.15 | |||||||||||||||
4 | Alžběta ČernáAlžběta Černá | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.32 | |||||||||||||||
5 | Lenka LhotováLenka Lhotová | 04 | TJ Spartak Vlašim | 09.39 | |||||||||||||||
6 | Patrície MartinkovičováPatrície Martinkovičová | 04 | JAC Brno | 09.48 | |||||||||||||||
7 | Viktorie HroudováViktorie Hroudová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.63 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 15 (po, 11.9.2017) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 09.26 | |||||||||||||||
3 | Tereza TeichmannováTereza Teichmannová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 09.29 | |||||||||||||||
4 | Martina ŠroubkováMartina Šroubková | 04 | JAC Brno | 09.30 | |||||||||||||||
5 | Nela SovováNela Sovová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 09.40 | |||||||||||||||
6 | Barbora BrckováBarbora Brcková | 04 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 09.45 | |||||||||||||||
7 | Eva PatočkováEva Patočková | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 09.47 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 15 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Petra BlažkováPetra Blažková | 05 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 09.67 | |||||||||||||||
4 | Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.69 | |||||||||||||||
6 | Sára KušnirákováSára Kušniráková | 05 | TJ TŽ Třinec | 10.03 | |||||||||||||||
7 | Františka SekaninováFrantiška Sekaninová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 10.31 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 16 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Ema MlsováEma Mlsová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.75 | |||||||||||||||
5 | Anna KalinAnna Kalin | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10.30 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Rozběh 16 (po, 11.9.2017) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Nikola JeníšováNikola Jeníšová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.44 | |||||||||||||||
4 | Beáta JakubskáBeáta Jakubská | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 09.52 | |||||||||||||||
6 | Terezie MasopustováTerezie Masopustová | 04 | TJ Dukla Praha | 09.59 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 17 (po, 11.9.2017) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HomerováKateřina Homerová | 04 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 09.21 | |||||||||||||||
2 | Leona KratochvilováLeona Kratochvilová | 04 | AK Šternberk z.s. | 09.27 | |||||||||||||||
3 | Klára KuncováKlára Kuncová | 04 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.44 | |||||||||||||||
4 | Vanesa NechalováVanesa Nechalová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 09.47 | |||||||||||||||
5 | Nikola KlusákováNikola Klusáková | 04 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 09.57 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 18 (po, 11.9.2017) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie LukášováMarie Lukášová | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 09.70 | |||||||||||||||
2 | Rozálie KutějováRozálie Kutějová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 09.70 | |||||||||||||||
3 | Hana ŠpalkováHana Špalková | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 09.80 | |||||||||||||||
5 | Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.85 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (út, 12.9.2017) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 08.28 | |||||||||||||||
7 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 08.36 | |||||||||||||||
8 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 08.44 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Finále A (st, 13.9.2017) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 08.36 | |||||||||||||||
3 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 08.40 | |||||||||||||||
5 | Michaela PoštulkováMichaela Poštulková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 08.59 | |||||||||||||||
6 | Adéla ŠulcováAdéla Šulcová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 08.60 | |||||||||||||||
7 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.64 | |||||||||||||||
8 | Monika JakouběováMonika Jakouběová | 05 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 08.68 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivana RýdlováIvana Rýdlová | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 08.54 | |||||||||||||||
2 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 08.66 | |||||||||||||||
5 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 08.76 | |||||||||||||||
7 | Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová | 05 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 08.82 | |||||||||||||||
8 | Tereza MyškováTereza Myšková | 05 | JAC Brno | 08.84 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále B (út, 12.9.2017) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Daniela BártováDaniela Bártová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 08.56 | |||||||||||||||
4 | Anna PetruželkováAnna Petruželková | 04 | SK Nové Město nad Metují | 08.59 | |||||||||||||||
6 | Sára NavrátilováSára Navrátilová | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 08.63 | |||||||||||||||
7 | Rozálie PesslováRozálie Pesslová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.63 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Ondřej MikulíkOndřej Mikulík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 08.66 | |||||||||||||||
3 | Adam KališAdam Kališ | 06 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 08.68 | |||||||||||||||
6 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 09.06 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 2 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KlimasJan Klimas | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 08.56 | |||||||||||||||
2 | Vít HolíkVít Holík | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.78 | |||||||||||||||
3 | Ondřej BeránekOndřej Beránek | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.22 | |||||||||||||||
4 | Jakub FojtíkJakub Fojtík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 09.28 | |||||||||||||||
5 | Robert KučeraRobert Kučera | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 09.42 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (út, 12.9.2017) | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KroupaOndřej Kroupa | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 08.92 | |||||||||||||||
2 | Fillipos DimitriadisFillipos Dimitriadis | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 09.08 | |||||||||||||||
3 | Adam KrobotAdam Krobot | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.11 | |||||||||||||||
4 | Marek KunaMarek Kuna | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 09.13 | |||||||||||||||
5 | Jiří SedláčekJiří Sedláček | 06 | AK Olymp Brno | 09.15 | |||||||||||||||
6 | Michal KociánMichal Kocián | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 09.17 | |||||||||||||||
8 | Tomáš KučeraTomáš Kučera | 06 | JAC Brno | 09.96 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 08.85 | |||||||||||||||
2 | Lukáš KrbecLukáš Krbec | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 09.08 | |||||||||||||||
3 | Jonáš ValešJonáš Valeš | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 09.16 | |||||||||||||||
7 | Dalibor DvořákDalibor Dvořák | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 10.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 5 (út, 12.9.2017) | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík | 06 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 08.95 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch PelclVojtěch Pelcl | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.03 | |||||||||||||||
5 | Martin SedleckýMartin Sedlecký | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 09.13 | |||||||||||||||
6 | Josef JuřenaJosef Juřena | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.30 | |||||||||||||||
7 | Jakub MaslaňákJakub Maslaňák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.30 | |||||||||||||||
8 | Daniel MarákDaniel Marák | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 09.39 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 6 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub BouškaJakub Bouška | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.97 | |||||||||||||||
2 | Václav ApltauerVáclav Apltauer | 07 | AC Čáslav z.s. | 08.99 | |||||||||||||||
4 | Matěj KovářMatěj Kovář | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 09.30 | |||||||||||||||
5 | Matěj ČermákMatěj Čermák | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 09.46 | |||||||||||||||
6 | Adam NagyAdam Nagy | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 09.55 | |||||||||||||||
8 | Lukáš MarhanLukáš Marhan | 06 | AK Bílina | 09.70 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 7 (út, 12.9.2017) | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ŠiškaMatěj Šiška | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.22 | |||||||||||||||
2 | Jan HumlJan Huml | 06 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.26 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.46 | |||||||||||||||
6 | Václav HladíkVáclav Hladík | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 09.53 | |||||||||||||||
7 | Teodor BrckoTeodor Brcko | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 09.71 | |||||||||||||||
8 | Radovan KrejčíRadovan Krejčí | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.76 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 8 (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikuláš PetrMikuláš Petr | 06 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 09.25 | |||||||||||||||
2 | Šimon IndruchŠimon Indruch | 06 | JAC Brno | 09.51 | |||||||||||||||
3 | Jan SladkovskýJan Sladkovský | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 09.52 | |||||||||||||||
4 | František NovotnýFrantišek Novotný | 06 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 09.80 | |||||||||||||||
5 | Patrik FilkaPatrik Filka | 07 | ASK Blansko | 09.92 | |||||||||||||||
6 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 10.23 | |||||||||||||||
7 | Adam UxaAdam Uxa | 06 | JAC Brno | 10.53 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 9 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolek KočíBolek Kočí | 06 | JAC Brno | 09.39 | |||||||||||||||
2 | Martin JanouchMartin Janouch | 06 | SK Nové Město nad Metují | 09.40 | |||||||||||||||
3 | Jaroslav MoravecJaroslav Moravec | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 09.58 | |||||||||||||||
4 | Patrik RusekPatrik Rusek | 06 | TJ Sokol Přísnotice | 09.91 | |||||||||||||||
6 | Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda | 06 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.99 | |||||||||||||||
7 | Jan KuchařJan Kuchař | 06 | BYAC Brno | 10.73 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 10 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan CharvátekJan Charvátek | 06 | Atletika Poruba z.s. | 09.15 | |||||||||||||||
2 | Filip MífekFilip Mífek | 06 | BYAC Brno | 09.41 | |||||||||||||||
3 | Jan BílekJan Bílek | 06 | BYAC Brno | 09.51 | |||||||||||||||
4 | Dominik MachalaDominik Machala | 06 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 10.06 | |||||||||||||||
5 | Ondřej ZemanOndřej Zeman | 06 | BYAC Brno | 10.39 | |||||||||||||||
6 | Jakub SměšnýJakub Směšný | 06 | BYAC Brno | 10.46 | |||||||||||||||
7 | Matěj BělockýMatěj Bělocký | 06 | BYAC Brno | 10.90 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále A (st, 13.9.2017) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Ondřej MikulíkOndřej Mikulík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 08.71 | |||||||||||||||
3 | Jan KlimasJan Klimas | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 08.75 | |||||||||||||||
4 | Adam KališAdam Kališ | 06 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 08.78 | |||||||||||||||
5 | Vít HolíkVít Holík | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.80 | |||||||||||||||
7 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 08.94 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále B (st, 13.9.2017) | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KroupaOndřej Kroupa | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 08.91 | |||||||||||||||
2 | Václav ApltauerVáclav Apltauer | 07 | AC Čáslav z.s. | 09.04 | |||||||||||||||
4 | Jakub BouškaJakub Bouška | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.07 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch PelclVojtěch Pelcl | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 09.09 | |||||||||||||||
6 | Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík | 06 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 09.15 | |||||||||||||||
7 | Lukáš KrbecLukáš Krbec | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 09.16 | |||||||||||||||
8 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 09.26 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luisa KlementováLuisa Klementová | 06 | ACTIVITY Lanškroun | 08.76 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Rozběh 2 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema ŠefránkováEma Šefránková | 06 | TJ ČZ Strakonice | 08.67 | |||||||||||||||
4 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 08.98 | |||||||||||||||
5 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.15 | |||||||||||||||
6 | Sandra VeteškováSandra Vetešková | 06 | AK Olymp Brno | 09.33 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 3 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna BradováKristýna Bradová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 08.85 | |||||||||||||||
3 | Karolína LackováKarolína Lacková | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 09.11 | |||||||||||||||
4 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 09.14 | |||||||||||||||
5 | Agáta AndělováAgáta Andělová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 09.30 | |||||||||||||||
6 | Amélie ZemanováAmélie Zemanová | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 09.38 | |||||||||||||||
7 | Kateřina MikyskováKateřina Mikysková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 09.53 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola MusilováNikola Musilová | 06 | SK Žirovnice | 08.81 | |||||||||||||||
4 | Anna FialováAnna Fialová | 06 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.28 | |||||||||||||||
6 | Nikola VenclováNikola Venclová | 06 | SK Nové Město nad Metují | 09.60 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 5 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta SchönováAneta Schönová | 06 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 08.98 | |||||||||||||||
3 | Klára KonfrštováKlára Konfrštová | 06 | Atletika Písek, z.s. | 09.36 | |||||||||||||||
4 | Adéla KopelentováAdéla Kopelentová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.38 | |||||||||||||||
6 | Michaela BašováMichaela Bašová | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 09.45 | |||||||||||||||
7 | Lucia JuríkováLucia Juríková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 09.46 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 6 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ŠmídováJana Šmídová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.18 | |||||||||||||||
2 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 09.28 | |||||||||||||||
3 | Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.34 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 7 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie TomicováMarie Tomicová | 06 | TJ TŽ Třinec | 09.42 | |||||||||||||||
2 | Veronika VackováVeronika Vacková | 06 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 09.45 | |||||||||||||||
3 | Julie MikováJulie Miková | 06 | AK Olymp Brno | 09.54 | |||||||||||||||
4 | Tereza ŠvarcováTereza Švarcová | 06 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.72 | |||||||||||||||
5 | Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová | 06 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 09.74 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 8 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valérie SvobodováValérie Svobodová | 06 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 09.30 | |||||||||||||||
2 | Kateřina VydrováKateřina Vydrová | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 09.35 | |||||||||||||||
4 | Beata HradeckáBeata Hradecká | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 09.60 | |||||||||||||||
6 | Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 09.80 | |||||||||||||||
7 | Anna SchönigerováAnna Schönigerová | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 09.83 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 9 (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie JadrnáJulie Jadrná | 06 | AK Olymp Brno | 09.24 | |||||||||||||||
2 | Anežka HorníkováAnežka Horníková | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 09.36 | |||||||||||||||
3 | Eliška NeužilováEliška Neužilová | 06 | JAC Brno | 09.67 | |||||||||||||||
4 | Monika ChloupkováMonika Chloupková | 06 | ASK Blansko | 10.13 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 10 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.22 | |||||||||||||||
2 | Eliška VavřečkováEliška Vavřečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 09.56 | |||||||||||||||
3 | Zuzana MachůZuzana Machů | 06 | JAC Brno | 09.92 | |||||||||||||||
5 | Nikola TešnarováNikola Tešnarová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10.01 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 11 (út, 12.9.2017) | Vítr: +2.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠvehlováAnna Švehlová | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 09.60 | |||||||||||||||
2 | Leona JandákováLeona Jandáková | 06 | ASK Blansko | 09.82 | |||||||||||||||
4 | Viktorie ZnášikováViktorie Znášiková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 10.14 | |||||||||||||||
6 | Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová | 06 | ASK Blansko | 10.39 | |||||||||||||||
7 | Sára SpáčilováSára Spáčilová | 06 | JAC Brno | 11.11 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 12 (út, 12.9.2017) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová | 06 | JAC Brno | 09.80 | |||||||||||||||
3 | Leontýna IrajnováLeontýna Irajnová | 06 | JAC Brno | 09.88 | |||||||||||||||
4 | Kateřina FojtíkováKateřina Fojtíková | 06 | JAC Brno | 10.01 | |||||||||||||||
5 | Sára KolencováSára Kolencová | 06 | TJ Dukla Praha | 10.16 | |||||||||||||||
6 | Kristýna GottvaldováKristýna Gottvaldová | 06 | JAC Brno | 10.43 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 13 (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa SedlákováDenisa Sedláková | 06 | ASK Blansko | 10.06 | |||||||||||||||
2 | Dana StupkováDana Stupková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10.16 | |||||||||||||||
3 | Anna ŽižkováAnna Žižková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10.24 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále A (st, 13.9.2017) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema ŠefránkováEma Šefránková | 06 | TJ ČZ Strakonice | 08.77 | |||||||||||||||
3 | Nikola MusilováNikola Musilová | 06 | SK Žirovnice | 08.85 | |||||||||||||||
4 | Luisa KlementováLuisa Klementová | 06 | ACTIVITY Lanškroun | 08.86 | |||||||||||||||
6 | Kristýna BradováKristýna Bradová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 08.94 | |||||||||||||||
8 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.14 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále B (st, 13.9.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta SchönováAneta Schönová | 06 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 08.98 | |||||||||||||||
5 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 09.29 | |||||||||||||||
6 | Karolína LackováKarolína Lacková | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 09.30 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 12.9.2017) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 19.56 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Rozběh 2 (út, 12.9.2017) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 18.84 | |||||||||||||||
3 | Jakub GrusJakub Grus | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 19.93 | |||||||||||||||
4 | Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 19.98 | |||||||||||||||
5 | Filip MaňásekFilip Maňásek | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 20.68 | |||||||||||||||
7 | Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 21.30 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KvapilLukáš Kvapil | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 19.97 | |||||||||||||||
2 | Matyáš GalvasMatyáš Galvas | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 20.07 | |||||||||||||||
4 | Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas | 04 | TJ Dukla Praha | 20.85 | |||||||||||||||
6 | Roman PrincRoman Princ | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 20.93 | |||||||||||||||
7 | Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 21.41 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 19.59 | |||||||||||||||
2 | Jakub ŠantavýJakub Šantavý | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 20.55 | |||||||||||||||
3 | Hynek BartoňHynek Bartoň | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 20.93 | |||||||||||||||
4 | Ondřej DrnekOndřej Drnek | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 21.33 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 5 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Michal NovákMichal Novák | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 21.89 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Rozběh 6 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej StrapáčOndřej Strapáč | 04 | VSK Univerzita Brno | 20.67 | |||||||||||||||
2 | Matěj HyclMatěj Hycl | 04 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 21.24 | |||||||||||||||
3 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 21.61 | |||||||||||||||
4 | Jan PalatkaJan Palatka | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 21.65 | |||||||||||||||
6 | Jakub ŽačokJakub Žačok | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 21.80 | |||||||||||||||
7 | Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 22.42 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 7 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip LudesFilip Ludes | 04 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 20.88 | |||||||||||||||
3 | Adam JelínekAdam Jelínek | 04 | TJ Dukla Praha | 22.08 | |||||||||||||||
4 | Richard HrádockýRichard Hrádocký | 04 | TJ Dukla Praha | 22.20 | |||||||||||||||
5 | Jakub SurgaJakub Surga | 04 | TJ Dukla Praha | 22.57 | |||||||||||||||
7 | Jaroslav JarýJaroslav Jarý | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 23.21 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 8 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 20.70 | |||||||||||||||
2 | Tomáš GerlaTomáš Gerla | 04 | TJ Valašské Meziříčí | 21.10 | |||||||||||||||
5 | Marek DítěMarek Dítě | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 21.56 | |||||||||||||||
6 | Jiří MarčíkJiří Marčík | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 22.45 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 9 (út, 12.9.2017) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej PavelekOndřej Pavelek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 20.00 | |||||||||||||||
5 | Michael ZdobinskýMichael Zdobinský | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 22.55 | |||||||||||||||
7 | Ondřej ČechOndřej Čech | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 23.84 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 10 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Vojtěch PotočekVojtěch Potoček | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 21.62 | |||||||||||||||
3 | Radek PetržálekRadek Petržálek | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 22.49 | |||||||||||||||
6 | Dominik HanákDominik Hanák | 04 | ASK Blansko | 23.07 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský | 04 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 24.62 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Finále)
Finále A (st, 13.9.2017) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 18.65 | |||||||||||||||
4 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 19.37 | |||||||||||||||
5 | Jakub GrusJakub Grus | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 19.46 | |||||||||||||||
6 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 19.56 | |||||||||||||||
7 | Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 19.69 | |||||||||||||||
8 | Lukáš KvapilLukáš Kvapil | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 19.77 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (st, 13.9.2017) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Matyáš GalvasMatyáš Galvas | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 20.14 | |||||||||||||||
4 | Ondřej StrapáčOndřej Strapáč | 04 | VSK Univerzita Brno | 20.31 | |||||||||||||||
7 | Ondřej PavelekOndřej Pavelek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 20.44 | |||||||||||||||
8 | Jakub ŠantavýJakub Šantavý | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 20.60 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 12.9.2017) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 19.83 | |||||||||||||||
3 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 20.09 | |||||||||||||||
6 | Kateřina RichterováKateřina Richterová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 20.39 | |||||||||||||||
7 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 21.08 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 2 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | VSK Univerzita Brno | 20.66 | |||||||||||||||
6 | Anna SkálováAnna Skálová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 21.25 | |||||||||||||||
7 | Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 21.61 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 3 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 20.12 | |||||||||||||||
2 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 20.92 | |||||||||||||||
3 | Daniela BártováDaniela Bártová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 20.94 | |||||||||||||||
4 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 21.33 | |||||||||||||||
5 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 21.37 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára KlementováKlára Klementová | 04 | JAC Brno | 20.61 | |||||||||||||||
2 | Sára KřížkováSára Křížková | 04 | TJ Dvůr Králové n/L. | 20.89 | |||||||||||||||
3 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 21.07 | |||||||||||||||
4 | Natálie BáňováNatálie Báňová | 04 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 21.23 | |||||||||||||||
5 | Andrea VlkováAndrea Vlková | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 21.29 | |||||||||||||||
6 | Daniela DutkováDaniela Dutková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 21.64 | |||||||||||||||
8 | Markéta VaňkováMarkéta Vaňková | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 22.87 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 5 (út, 12.9.2017) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára NavrátilováSára Navrátilová | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 20.92 | |||||||||||||||
2 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 21.04 | |||||||||||||||
3 | Anna PetruželkováAnna Petruželková | 04 | SK Nové Město nad Metují | 21.08 | |||||||||||||||
5 | Kateřina KukalováKateřina Kukalová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 21.18 | |||||||||||||||
7 | Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká | 04 | TJ MDDM Ostrov | 21.86 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 6 (út, 12.9.2017) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára HudrlíkováBára Hudrlíková | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 21.04 | |||||||||||||||
2 | Hana SoukalováHana Soukalová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 21.25 | |||||||||||||||
3 | Monika LorenzováMonika Lorenzová | 04 | TJ Sokol Přísnotice | 22.08 | |||||||||||||||
4 | Zuzana BaškováZuzana Bašková | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 22.25 | |||||||||||||||
5 | Barbora KučerováBarbora Kučerová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 22.28 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 7 (út, 12.9.2017) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka BojkováAnežka Bojková | 04 | TJ TŽ Třinec | 21.25 | |||||||||||||||
2 | Dominika SalčákováDominika Salčáková | 04 | JAC Brno | 21.68 | |||||||||||||||
3 | Rozálie PesslováRozálie Pesslová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 22.07 | |||||||||||||||
4 | Lia VilhelmováLia Vilhelmová | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 22.09 | |||||||||||||||
5 | Aneta HloucalováAneta Hloucalová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 22.11 | |||||||||||||||
8 | Zuzana FrancováZuzana Francová | 04 | AK Olymp Brno | 24.24 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 8 (út, 12.9.2017) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 21.43 | |||||||||||||||
3 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 22.10 | |||||||||||||||
4 | Adriana NerudaAdriana Neruda | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 22.15 | |||||||||||||||
5 | Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková | 04 | JAC Brno | 22.18 | |||||||||||||||
6 | Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová | 04 | JAC Brno | 22.26 | |||||||||||||||
7 | Aneta MacúchováAneta Macúchová | 04 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 22.32 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 9 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana DrápalováZuzana Drápalová | 04 | JAC Brno | 21.05 | |||||||||||||||
2 | Julie VoráčkováJulie Voráčková | 04 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 21.09 | |||||||||||||||
3 | Nikola VálkováNikola Válková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 22.35 | |||||||||||||||
4 | Eliška PelíškováEliška Pelíšková | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 22.42 | |||||||||||||||
5 | Eliška BendováEliška Bendová | 04 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 22.76 | |||||||||||||||
6 | Kristýna PacltováKristýna Pacltová | 04 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 22.80 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 10 (út, 12.9.2017) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie LátalováJulie Látalová | 04 | ASK Blansko | 21.42 | |||||||||||||||
2 | Nela AnýžováNela Anýžová | 04 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 21.77 | |||||||||||||||
3 | Anna RadikovskáAnna Radikovská | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 21.84 | |||||||||||||||
4 | Lucie BačováLucie Bačová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 22.32 | |||||||||||||||
5 | Klára RusmanováKlára Rusmanová | 04 | AK Olymp Brno | 22.43 | |||||||||||||||
6 | Barbora TalpováBarbora Talpová | 04 | TJ Dukla Praha | 22.69 | |||||||||||||||
7 | Sára FojtíkováSára Fojtíková | 04 | JAC Brno | 22.75 | |||||||||||||||
8 | Pavla SopuchováPavla Sopuchová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 23.09 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 11 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 21.26 | |||||||||||||||
2 | Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková | 04 | ASK Blansko | 21.70 | |||||||||||||||
3 | Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 21.92 | |||||||||||||||
4 | Denisa MarčíkováDenisa Marčíková | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 22.63 | |||||||||||||||
6 | Eva PatočkováEva Patočková | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 23.18 | |||||||||||||||
8 | Tereza RačanskáTereza Račanská | 04 | Orel jednota Vyškov - atletika | 24.83 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 12 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa SommerováDenisa Sommerová | 04 | TJ Sokol Přísnotice | 21.88 | |||||||||||||||
2 | Ella FinsterlováElla Finsterlová | 04 | AK Šternberk z.s. | 22.30 | |||||||||||||||
3 | Jana LeblochováJana Leblochová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 22.44 | |||||||||||||||
5 | Klára HájkováKlára Hájková | 04 | TJ Sokol Přísnotice | 22.58 | |||||||||||||||
6 | Martina ŠroubkováMartina Šroubková | 04 | JAC Brno | 23.50 | |||||||||||||||
7 | Patrície MartinkovičováPatrície Martinkovičová | 04 | JAC Brno | 23.52 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 13 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ŠirokáEliška Široká | 04 | Atletický klub Blansko Dvorská | 21.78 | |||||||||||||||
2 | Vendula HroudováVendula Hroudová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 22.34 | |||||||||||||||
3 | Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková | 05 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 22.65 | |||||||||||||||
4 | Alžběta ČernáAlžběta Černá | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 22.90 | |||||||||||||||
5 | Beáta JakubskáBeáta Jakubská | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 23.11 | |||||||||||||||
6 | Kateřina ŠimončíkováKateřina Šimončíková | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 23.24 | |||||||||||||||
7 | Sabina VolkováSabina Volková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 23.84 | |||||||||||||||
8 | Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková | 04 | Orel jednota Vyškov - atletika | 24.11 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 14 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klaudie KulichováKlaudie Kulichová | 04 | TJ TŽ Třinec | 21.41 | |||||||||||||||
2 | Johana ČmielováJohana Čmielová | 04 | TJ TŽ Třinec | 22.13 | |||||||||||||||
3 | Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 22.47 | |||||||||||||||
4 | Tereza TeichmannováTereza Teichmannová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 22.84 | |||||||||||||||
6 | Viktorie HroudováViktorie Hroudová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 23.13 | |||||||||||||||
7 | Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 23.59 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 15 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová | 04 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 22.21 | |||||||||||||||
2 | Dorota SochováDorota Sochová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 22.33 | |||||||||||||||
3 | Kateřina HomerováKateřina Homerová | 04 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 22.67 | |||||||||||||||
4 | Marie VrbováMarie Vrbová | 04 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 22.78 | |||||||||||||||
5 | Marie HolakovskáMarie Holakovská | 04 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 23.21 | |||||||||||||||
6 | Nikola JeníšováNikola Jeníšová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 23.89 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 16 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina PetrováNina Petrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 21.76 | |||||||||||||||
2 | Leona KratochvilováLeona Kratochvilová | 04 | AK Šternberk z.s. | 22.33 | |||||||||||||||
3 | Magdaléna ČížkováMagdaléna Čížková | 04 | SK Nové Město nad Metují | 22.53 | |||||||||||||||
4 | Vendula MatějkováVendula Matějková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 22.79 | |||||||||||||||
5 | Klára KuncováKlára Kuncová | 04 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 23.25 | |||||||||||||||
6 | Vanesa NechalováVanesa Nechalová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 23.42 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 17 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HovorkováKateřina Hovorková | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 22.96 | |||||||||||||||
2 | Kateřina DudlováKateřina Dudlová | 04 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 23.35 | |||||||||||||||
3 | Barbora BrckováBarbora Brcková | 04 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 23.74 | |||||||||||||||
4 | Nikola KlusákováNikola Klusáková | 04 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 24.22 | |||||||||||||||
5 | Marie LukášováMarie Lukášová | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 25.09 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (st, 13.9.2017) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 19.53 | |||||||||||||||
3 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 19.66 | |||||||||||||||
4 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 19.90 | |||||||||||||||
7 | Kateřina RichterováKateřina Richterová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 20.32 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále B (st, 13.9.2017) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára KlementováKlára Klementová | 04 | JAC Brno | 20.38 | |||||||||||||||
4 | Sára NavrátilováSára Navrátilová | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 20.64 | |||||||||||||||
5 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 20.66 | |||||||||||||||
6 | Daniela BártováDaniela Bártová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 20.72 | |||||||||||||||
7 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | VSK Univerzita Brno | 20.77 | |||||||||||||||
8 | Sára KřížkováSára Křížková | 04 | TJ Dvůr Králové n/L. | 21.06 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 36.21 | |||||||||||||||
4 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 38.44 | |||||||||||||||
5 | Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 38.87 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 39.20 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 38.72 | |||||||||||||||
2 | Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 39.50 | |||||||||||||||
3 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 39.59 | |||||||||||||||
4 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 40.53 | |||||||||||||||
5 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 41.93 | |||||||||||||||
7 | Tom HrbáčTom Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 44.51 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch StodolaVojtěch Stodola | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 39.68 | |||||||||||||||
2 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 40.06 | |||||||||||||||
3 | Josef ŠedivýJosef Šedivý | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 40.53 | |||||||||||||||
4 | Jaromír MorávekJaromír Morávek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 41.48 | |||||||||||||||
5 | Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 41.60 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 39.74 | |||||||||||||||
2 | Radim HrizcoRadim Hrizco | 03 | VSK Univerzita Brno | 40.24 | |||||||||||||||
3 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 40.65 | |||||||||||||||
4 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 40.99 | |||||||||||||||
6 | Jan BrátJan Brát | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 42.81 | |||||||||||||||
7 | Lukáš BudíkLukáš Budík | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 44.37 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Štěpan SchubertŠtěpan Schubert | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 40.03 | |||||||||||||||
3 | Adam DokoupilAdam Dokoupil | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 40.58 | |||||||||||||||
7 | Tomáš MenclTomáš Mencl | 03 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 43.88 | |||||||||||||||
8 | Jan StaněkJan Staněk | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 44.23 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | Atletika Poruba z.s. | 42.73 | |||||||||||||||
4 | Jan BürgerJan Bürger | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 43.92 | |||||||||||||||
5 | Jan BukovskýJan Bukovský | 03 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 44.41 | |||||||||||||||
6 | Pavel HlavinkaPavel Hlavinka | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 44.94 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik VebrDominik Vebr | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 41.29 | |||||||||||||||
3 | Radim JanůRadim Janů | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 42.47 | |||||||||||||||
4 | David CzepiecDavid Czepiec | 03 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 43.36 | |||||||||||||||
5 | Lukáš VlkLukáš Vlk | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 44.29 | |||||||||||||||
6 | Petr KuchařPetr Kuchař | 03 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 44.67 | |||||||||||||||
7 | Martin ŠustrMartin Šustr | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 45.63 | |||||||||||||||
8 | Daniel PoštolkaDaniel Poštolka | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 49.70 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 8 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 43.57 | |||||||||||||||
2 | Matyáš PlouharMatyáš Plouhar | 03 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 44.48 | |||||||||||||||
3 | Michal KuchařMichal Kuchař | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 44.86 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch JežekVojtěch Ježek | 03 | SK Žirovnice | 44.87 | |||||||||||||||
5 | Adam PolenaAdam Polena | 03 | TJ Dukla Praha | 44.95 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch HonzíčekVojtěch Honzíček | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 47.27 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 9 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 41.46 | |||||||||||||||
2 | Lukáš BalochLukáš Baloch | 03 | AK Bílina | 44.59 | |||||||||||||||
3 | Ondřej DubjákOndřej Dubják | 03 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 45.01 | |||||||||||||||
4 | Václav MalíkVáclav Malík | 03 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 45.52 | |||||||||||||||
6 | Marek MyškaMarek Myška | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 47.32 | |||||||||||||||
7 | Jakub HemberaJakub Hembera | 03 | SK Žirovnice | 51.05 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 36.64 | |||||||||||||||
3 | David BatelkaDavid Batelka | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 37.57 | |||||||||||||||
4 | Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 37.62 | |||||||||||||||
5 | Matyáš NovákMatyáš Novák | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 38.72 | |||||||||||||||
6 | Jan TichýJan Tichý | 02 | AK Šternberk z.s. | 39.26 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 11 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 37.75 | |||||||||||||||
2 | Filip ZdražilaFilip Zdražila | 02 | Atletika Poruba z.s. | 39.49 | |||||||||||||||
3 | Maximilian MajerMaximilian Majer | 02 | TJ Valašské Meziříčí | 39.51 | |||||||||||||||
5 | Adam SudekAdam Sudek | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 40.52 | |||||||||||||||
6 | Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 40.90 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 12 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 37.95 | |||||||||||||||
4 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 41.04 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 13 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš SeveraTomáš Severa | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 38.58 | |||||||||||||||
2 | Merek CelfrMerek Celfr | 02 | BYAC Brno | 38.95 | |||||||||||||||
3 | Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 40.73 | |||||||||||||||
5 | Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš | 02 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 41.34 | |||||||||||||||
6 | Michal SlavíčekMichal Slavíček | 02 | VSK Univerzita Brno | 41.70 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 14 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Michal KadlecMichal Kadlec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 40.29 | |||||||||||||||
3 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 41.30 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch HyánekVojtěch Hyánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 41.43 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 15 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 40.92 | |||||||||||||||
2 | Matěj PoličanskýMatěj Poličanský | 02 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 41.82 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 16 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | BYAC Brno | 39.41 | |||||||||||||||
2 | Milan ChaloupkaMilan Chaloupka | 02 | VSK Univerzita Brno | 39.97 | |||||||||||||||
5 | Jiří RothanzlJiří Rothanzl | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 43.49 | |||||||||||||||
7 | Tomáš BuchalTomáš Buchal | 02 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 44.44 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 38.92 | |||||||||||||||
3 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 40.93 | |||||||||||||||
6 | Hana MarciánováHana Marciánová | 03 | VSK Univerzita Brno | 44.83 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 42.39 | |||||||||||||||
3 | Elen UrbáškováElen Urbášková | 03 | AK Šternberk z.s. | 42.66 | |||||||||||||||
6 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 44.83 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Eliška CzeschováEliška Czeschová | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 42.91 | |||||||||||||||
3 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 43.31 | |||||||||||||||
4 | Simona ŠvarcováSimona Švarcová | 03 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 43.85 | |||||||||||||||
5 | Valérie PelcováValérie Pelcová | 03 | TJ MDDM Ostrov | 45.80 | |||||||||||||||
6 | Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 46.77 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radka NiebauerováRadka Niebauerová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 43.22 | |||||||||||||||
2 | Eliška VébrováEliška Vébrová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 43.69 | |||||||||||||||
5 | Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková | 03 | SK Nové Město nad Metují | 46.74 | |||||||||||||||
6 | Zuzana JungováZuzana Jungová | 03 | SK Nové Město nad Metují | 47.26 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 43.52 | |||||||||||||||
2 | Eliška PavlíkováEliška Pavlíková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 44.28 | |||||||||||||||
4 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 45.37 | |||||||||||||||
5 | Amálie MynářováAmálie Mynářová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 45.44 | |||||||||||||||
6 | Eliška NovákováEliška Nováková | 03 | TJ Dukla Praha | 45.56 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 43.84 | |||||||||||||||
2 | Anna DušánkováAnna Dušánková | 03 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 44.26 | |||||||||||||||
4 | Dorota KotáskováDorota Kotásková | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 44.99 | |||||||||||||||
5 | Daniela JurečkováDaniela Jurečková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 45.02 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška MertlíkováEliška Mertlíková | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 44.78 | |||||||||||||||
2 | Iveta HolešinskáIveta Holešinská | 03 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 45.04 | |||||||||||||||
3 | Sabina SobotkováSabina Sobotková | 03 | JAC Brno | 45.64 | |||||||||||||||
4 | Lucie ČermákováLucie Čermáková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 46.54 | |||||||||||||||
5 | Michaela KřovákováMichaela Křováková | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 46.69 | |||||||||||||||
6 | Karolína JuřákováKarolína Juřáková | 03 | AK Šternberk z.s. | 46.76 | |||||||||||||||
7 | Jitka MenclováJitka Menclová | 03 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 46.87 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 8 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 48.22 | |||||||||||||||
5 | Kateřina HodačováKateřina Hodačová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 48.44 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 9 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana RašovskáZuzana Rašovská | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 45.78 | |||||||||||||||
2 | Vendula FrantováVendula Frantová | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 46.44 | |||||||||||||||
7 | Martina GalburováMartina Galburová | 03 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 47.58 | |||||||||||||||
8 | Michaela DostálováMichaela Dostálová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 47.70 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 10 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 46.46 | |||||||||||||||
2 | Lucie ŠtůskováLucie Štůsková | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 47.15 | |||||||||||||||
4 | Kateřina VejbornáKateřina Vejborná | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 47.57 | |||||||||||||||
5 | Dominika SvobodováDominika Svobodová | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 47.63 | |||||||||||||||
6 | Iveta FilounováIveta Filounová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 48.74 | |||||||||||||||
7 | Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 48.94 | |||||||||||||||
8 | Tereza KotroušováTereza Kotroušová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 50.80 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 11 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Beáta RubášováBeáta Rubášová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 47.86 | |||||||||||||||
4 | Zuzana VastlováZuzana Vastlová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 52.10 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 12 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela ChmelováMichaela Chmelová | 03 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 47.05 | |||||||||||||||
2 | Desislava HristovaDesislava Hristova | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 48.29 | |||||||||||||||
3 | Marcela NajmanováMarcela Najmanová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 49.30 | |||||||||||||||
4 | Vendula HajnáVendula Hajná | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 49.98 | |||||||||||||||
5 | Zuzana JanouškováZuzana Janoušková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 50.00 | |||||||||||||||
6 | Ema MikanováEma Mikanová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 50.82 | |||||||||||||||
7 | Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 51.68 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 13 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ProcházkováKlára Procházková | 03 | AK Bílina | 47.46 | |||||||||||||||
2 | Iveta TrojancováIveta Trojancová | 03 | Orel jednota Vyškov - atletika | 48.03 | |||||||||||||||
3 | Aneta VeseláAneta Veselá | 03 | Orel jednota Vyškov - atletika | 48.55 | |||||||||||||||
4 | Alžběta LondinováAlžběta Londinová | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 49.99 | |||||||||||||||
5 | Hana KopelováHana Kopelová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 50.16 | |||||||||||||||
6 | Tereza VrátnáTereza Vrátná | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 58.27 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 14 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 39.78 | |||||||||||||||
2 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 41.70 | |||||||||||||||
4 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 43.40 | |||||||||||||||
5 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 43.68 | |||||||||||||||
6 | Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová | 02 | TJ MDDM Ostrov | 44.66 | |||||||||||||||
7 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 44.77 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 15 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová | 02 | TJ Svitavy, z . s. | 42.14 | |||||||||||||||
2 | Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 42.76 | |||||||||||||||
3 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 43.11 | |||||||||||||||
4 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | JAC Brno | 43.26 | |||||||||||||||
5 | Alžběta PourováAlžběta Pourová | 02 | TJ Sokol Jaroměř | 43.62 | |||||||||||||||
6 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 43.97 | |||||||||||||||
7 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ ČZ Strakonice | 44.38 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 16 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie BartůškováLucie Bartůšková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 44.52 | |||||||||||||||
2 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 44.61 | |||||||||||||||
3 | Tereza SupováTereza Supová | 02 | TJ Dukla Praha | 44.66 | |||||||||||||||
5 | Bára KotkováBára Kotková | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 45.02 | |||||||||||||||
6 | Kristina NováKristina Nová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 45.05 | |||||||||||||||
7 | Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 45.42 | |||||||||||||||
8 | Kristýna KorandováKristýna Korandová | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 48.73 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 17 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Adéla ŠevčíkováAdéla Ševčíková | 02 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 45.33 | |||||||||||||||
6 | Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 45.53 | |||||||||||||||
7 | Natálie ŘehákováNatálie Řeháková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 48.20 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 18 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 44.75 | |||||||||||||||
3 | Kateřina StruskováKateřina Strusková | 02 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 45.30 | |||||||||||||||
4 | Erika ZahalukováErika Zahaluková | 02 | TJ TŽ Třinec | 46.12 | |||||||||||||||
5 | Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová | 02 | TJ TŽ Třinec | 46.67 | |||||||||||||||
6 | Eva VlkováEva Vlková | 02 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 46.88 | |||||||||||||||
7 | Eliška AndrlováEliška Andrlová | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 47.68 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 19 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 46.30 | |||||||||||||||
3 | Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková | 02 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 46.34 | |||||||||||||||
4 | Adéla PohlováAdéla Pohlová | 02 | JAC Brno | 47.03 | |||||||||||||||
5 | Denisa PánkováDenisa Pánková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 47.84 | |||||||||||||||
6 | Kateřina MaňáskováKateřina Maňásková | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 49.08 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 20 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 47.55 | |||||||||||||||
2 | Barbora SlavíkováBarbora Slavíková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 49.37 | |||||||||||||||
3 | Magdaléna SikstováMagdaléna Sikstová | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 51.10 | |||||||||||||||
4 | Nicole PřibylováNicole Přibylová | 02 | TJ Dukla Praha | 51.55 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 21 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová | 02 | AK Bílina | 44.69 | |||||||||||||||
2 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 45.25 | |||||||||||||||
4 | Karolína KleiblováKarolína Kleiblová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 47.84 | |||||||||||||||
6 | Klára NovákováKlára Nováková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 49.14 | |||||||||||||||
7 | Anna RyšaváAnna Ryšavá | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 51.53 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KlimasJan Klimas | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1:48.06 | |||||||||||||||
2 | Jakub OdehnalJakub Odehnal | 06 | VSK Univerzita Brno | 1:48.82 | |||||||||||||||
3 | Jan VodičkaJan Vodička | 06 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 1:48.85 | |||||||||||||||
4 | Daniel MarákDaniel Marák | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 1:50.39 | |||||||||||||||
5 | Jan HurdálekJan Hurdálek | 06 | ASK Slavia Praha | 1:51.39 | |||||||||||||||
6 | Václav ApltauerVáclav Apltauer | 07 | AC Čáslav z.s. | 1:53.16 | |||||||||||||||
7 | Matěj BokMatěj Bok | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1:53.22 | |||||||||||||||
8 | Matěj MelčákMatěj Melčák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1:54.33 | |||||||||||||||
9 | Jan CharvátekJan Charvátek | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1:54.36 | |||||||||||||||
10 | Teodor BrckoTeodor Brcko | 06 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 1:54.78 | |||||||||||||||
13 | Adam KališAdam Kališ | 06 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 2:00.70 | |||||||||||||||
14 | Josef BurešJosef Bureš | 06 | Českotřebovský běžecký klub... | 2:00.80 | |||||||||||||||
15 | Dalibor DvořákDalibor Dvořák | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2:03.25 | |||||||||||||||
16 | Fillipos DimitriadisFillipos Dimitriadis | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 2:07.60 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Běh 2 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1:52.11 | |||||||||||||||
2 | Matěj ČermákMatěj Čermák | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 1:53.02 | |||||||||||||||
4 | Richard KřivánekRichard Křivánek | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 1:56.43 | |||||||||||||||
5 | Jonáš ValešJonáš Valeš | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 1:57.23 | |||||||||||||||
6 | Václav HladíkVáclav Hladík | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 1:57.63 | |||||||||||||||
7 | Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda | 06 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 1:58.37 | |||||||||||||||
8 | Vít HolíkVít Holík | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1:58.67 | |||||||||||||||
9 | Adam NagyAdam Nagy | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 1:59.14 | |||||||||||||||
10 | Šimon IndruchŠimon Indruch | 06 | JAC Brno | 2:01.98 | |||||||||||||||
13 | Lukáš MarhanLukáš Marhan | 06 | AK Bílina | 2:08.08 | |||||||||||||||
14 | Bolek KočíBolek Kočí | 06 | JAC Brno | 2:09.38 | |||||||||||||||
15 | Lukáš MertaLukáš Merta | 07 | BYAC Brno | 2:16.89 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 3 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal KociánMichal Kocián | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1:53.39 | |||||||||||||||
2 | Jakub BouškaJakub Bouška | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 1:59.28 | |||||||||||||||
3 | Mikuláš PetrMikuláš Petr | 06 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 2:00.76 | |||||||||||||||
5 | Radovan KrejčíRadovan Krejčí | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:01.77 | |||||||||||||||
6 | Jan HumlJan Huml | 06 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2:06.34 | |||||||||||||||
7 | Jakub MaslaňákJakub Maslaňák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2:08.31 | |||||||||||||||
9 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2:08.84 | |||||||||||||||
10 | Vojtěch MaxaVojtěch Maxa | 06 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 2:09.60 | |||||||||||||||
11 | František NovotnýFrantišek Novotný | 06 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 2:11.78 | |||||||||||||||
12 | Adam UxaAdam Uxa | 06 | JAC Brno | 2:11.83 | |||||||||||||||
13 | Tomáš KučeraTomáš Kučera | 06 | JAC Brno | 2:12.74 | |||||||||||||||
14 | Jan BílekJan Bílek | 06 | BYAC Brno | 2:21.07 | |||||||||||||||
15 | Matěj BělockýMatěj Bělocký | 06 | BYAC Brno | 2:24.04 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1:47.98 | |||||||||||||||
2 | Ema ŠefránkováEma Šefránková | 06 | TJ ČZ Strakonice | 1:48.43 | |||||||||||||||
4 | Zuzana BokováZuzana Boková | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1:51.16 | |||||||||||||||
5 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 1:53.03 | |||||||||||||||
7 | Sára ŠťastnáSára Šťastná | 06 | VSK Univerzita Brno | 1:53.74 | |||||||||||||||
8 | Klára KonfrštováKlára Konfrštová | 06 | Atletika Písek, z.s. | 1:55.87 | |||||||||||||||
11 | Kristýna BradováKristýna Bradová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 1:58.45 | |||||||||||||||
12 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1:58.58 | |||||||||||||||
13 | Eliška BundilováEliška Bundilová | 06 | AK Šternberk z.s. | 1:58.63 | |||||||||||||||
15 | Sandra VeteškováSandra Vetešková | 06 | AK Olymp Brno | 2:03.29 | |||||||||||||||
16 | Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 2:07.33 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 1:53.00 | |||||||||||||||
2 | Barbora KadlecováBarbora Kadlecová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1:55.07 | |||||||||||||||
3 | Tereza ŘádováTereza Řádová | 06 | SKOK J. Hradec, z.s. | 1:57.82 | |||||||||||||||
5 | Eliška VavřečkováEliška Vavřečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2:00.43 | |||||||||||||||
6 | Veronika VackováVeronika Vacková | 06 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 2:03.03 | |||||||||||||||
7 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2:03.85 | |||||||||||||||
8 | Tereza PlecháčováTereza Plecháčová | 06 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2:04.80 | |||||||||||||||
10 | Kateřina VydrováKateřina Vydrová | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 2:05.12 | |||||||||||||||
12 | Dagmar PeštováDagmar Peštová | 06 | JAC Brno | 2:08.85 | |||||||||||||||
13 | Tereza ŠvarcováTereza Švarcová | 06 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2:11.87 | |||||||||||||||
14 | Beata HradeckáBeata Hradecká | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:14.52 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 3 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová | 06 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 1:53.96 | |||||||||||||||
2 | Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1:54.58 | |||||||||||||||
3 | Jana ŠmídováJana Šmídová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:03.57 | |||||||||||||||
4 | Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:04.03 | |||||||||||||||
5 | Natálie SeifertováNatálie Seifertová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2:04.85 | |||||||||||||||
6 | Anna ŠvehlováAnna Švehlová | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2:05.47 | |||||||||||||||
7 | Nikola MusilováNikola Musilová | 06 | SK Žirovnice | 2:05.63 | |||||||||||||||
11 | Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová | 06 | JAC Brno | 2:12.34 | |||||||||||||||
12 | Anna FialováAnna Fialová | 06 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2:12.38 | |||||||||||||||
13 | Adéla KeberlováAdéla Keberlová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2:16.21 | |||||||||||||||
14 | Monika ChloupkováMonika Chloupková | 06 | ASK Blansko | 2:17.04 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 4 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | Tereza KrchňákováTereza Krchňáková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2:11.10 | |||||||||||||||
7 | Zuzana MachůZuzana Machů | 06 | JAC Brno | 2:12.14 | |||||||||||||||
8 | Sára KolencováSára Kolencová | 06 | TJ Dukla Praha | 2:12.18 | |||||||||||||||
9 | Anna BílkováAnna Bílková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:13.28 | |||||||||||||||
10 | Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová | 06 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2:13.67 | |||||||||||||||
11 | Kateřina FojtíkováKateřina Fojtíková | 06 | JAC Brno | 2:15.54 | |||||||||||||||
12 | Dana StupkováDana Stupková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:19.75 | |||||||||||||||
13 | Kristýna GottvaldováKristýna Gottvaldová | 06 | JAC Brno | 2:23.26 | |||||||||||||||
14 | Leontýna IrajnováLeontýna Irajnová | 06 | JAC Brno | 2:26.11 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | František SzkatulaFrantišek Szkatula | 04 | TJ TŽ Třinec | 2:15.03 | |||||||||||||||
3 | Jan OdehnalJan Odehnal | 04 | VSK Univerzita Brno | 2:16.06 | |||||||||||||||
5 | Daniel ZoicasDaniel Zoicas | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 2:20.31 | |||||||||||||||
6 | Jan PalatkaJan Palatka | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 2:20.72 | |||||||||||||||
7 | Jakub ŠantavýJakub Šantavý | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 2:21.14 | |||||||||||||||
8 | Jonáš VávraJonáš Vávra | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2:22.03 | |||||||||||||||
9 | Tomáš DoušekTomáš Doušek | 04 | VSK Univerzita Brno | 2:23.26 | |||||||||||||||
10 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:24.09 | |||||||||||||||
11 | Jakub ŽačokJakub Žačok | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2:26.52 | |||||||||||||||
12 | Ondřej DrnekOndřej Drnek | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:29.67 | |||||||||||||||
13 | Michal NovákMichal Novák | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2:32.13 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 1 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 2:27.37 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch HladíkVojtěch Hladík | 05 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 2:32.33 | |||||||||||||||
5 | Kryštof HanekKryštof Hanek | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 2:33.77 | |||||||||||||||
7 | Abdellatif Jonas BenAbdellatif Jonas Ben | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2:36.42 | |||||||||||||||
8 | David TřískaDavid Tříska | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2:40.27 | |||||||||||||||
9 | Lukáš HamataLukáš Hamata | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2:41.26 | |||||||||||||||
10 | Adam DostálAdam Dostál | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 2:42.97 | |||||||||||||||
11 | Karol RaffayKarol Raffay | 05 | AK Olymp Brno | 2:45.28 | |||||||||||||||
12 | Ondřej SamiecOndřej Samiec | 05 | TJ TŽ Třinec | 2:46.35 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HoněkAdam Honěk | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:31.60 | |||||||||||||||
2 | Marek MálekMarek Málek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:35.10 | |||||||||||||||
3 | Tomáš JančaříkTomáš Jančařík | 05 | VSK Univerzita Brno | 2:37.43 | |||||||||||||||
4 | Jakub DusilJakub Dusil | 05 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2:39.25 | |||||||||||||||
5 | Matyáš UrbanMatyáš Urban | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2:39.78 | |||||||||||||||
7 | Petr VeselýPetr Veselý | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2:41.10 | |||||||||||||||
8 | Adam KaňaAdam Kaňa | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2:42.37 | |||||||||||||||
12 | Matyáš CharvátMatyáš Charvát | 05 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 2:46.13 | |||||||||||||||
13 | Filip PostupaFilip Postupa | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 2:57.94 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej PavelekOndřej Pavelek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:20.20 | |||||||||||||||
4 | Jakub SurgaJakub Surga | 04 | TJ Dukla Praha | 2:27.24 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch PotočekVojtěch Potoček | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 2:27.51 | |||||||||||||||
6 | Kryštof VetchýKryštof Vetchý | 04 | Českotřebovský běžecký klub... | 2:32.10 | |||||||||||||||
8 | Matyáš MüllerMatyáš Müller | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 2:37.70 | |||||||||||||||
9 | Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:38.95 | |||||||||||||||
10 | Pavel DědekPavel Dědek | 04 | SK Nové Město nad Metují | 2:40.43 | |||||||||||||||
12 | Jiří MarčíkJiří Marčík | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:50.76 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Josef RacekJosef Racek | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:34.91 | |||||||||||||||
4 | Martin VitoulMartin Vitoul | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2:35.11 | |||||||||||||||
5 | Pavel SmetanaPavel Smetana | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2:36.54 | |||||||||||||||
6 | Jan KostruhJan Kostruh | 04 | VSK Univerzita Brno | 2:37.30 | |||||||||||||||
7 | Hynek JurkovičHynek Jurkovič | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2:39.62 | |||||||||||||||
8 | Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka | 04 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 2:41.64 | |||||||||||||||
9 | Richard HrádockýRichard Hrádocký | 04 | TJ Dukla Praha | 2:43.45 | |||||||||||||||
11 | Ondřej ČechOndřej Čech | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 2:44.28 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Martin VlkMartin Vlk | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:49.54 | |||||||||||||||
3 | Ondřej SojákOndřej Soják | 05 | BYAC Brno | 2:54.38 | |||||||||||||||
4 | Bernard OžanaBernard Ožana | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3:00.45 | |||||||||||||||
5 | Jan HlaváčJan Hlaváč | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 3:02.35 | |||||||||||||||
6 | Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek | 05 | BYAC Brno | 3:02.85 | |||||||||||||||
7 | Lukáš SasínekLukáš Sasínek | 05 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 3:10.23 | |||||||||||||||
8 | Adam BoďaAdam Boďa | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3:13.36 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek DítěMarek Dítě | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 2:38.75 | |||||||||||||||
2 | Matěj SulákMatěj Sulák | 04 | AK Šternberk z.s. | 2:41.68 | |||||||||||||||
3 | Tomáš JungwirthTomáš Jungwirth | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2:42.34 | |||||||||||||||
4 | Michal SlezáčekMichal Slezáček | 04 | Orel jednota Vyškov - atletika | 2:42.39 | |||||||||||||||
7 | Adam JelínekAdam Jelínek | 04 | TJ Dukla Praha | 2:44.92 | |||||||||||||||
10 | Nicolas VicenteNicolas Vicente | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:53.88 | |||||||||||||||
11 | Lukáš BambuchLukáš Bambuch | 04 | BYAC Brno | 3:04.59 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KučerováEliška Kučerová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2:22.58 | |||||||||||||||
2 | Monika JakouběováMonika Jakouběová | 05 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2:30.95 | |||||||||||||||
4 | Veronika ŠalátováVeronika Šalátová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2:34.05 | |||||||||||||||
5 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2:36.52 | |||||||||||||||
6 | Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:37.24 | |||||||||||||||
7 | Karolína VilčkováKarolína Vilčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:38.64 | |||||||||||||||
8 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2:40.85 | |||||||||||||||
9 | Michaela PlešákováMichaela Plešáková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 2:41.09 | |||||||||||||||
11 | Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová | 05 | Českotřebovský běžecký klub... | 2:44.61 | |||||||||||||||
13 | Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová | 05 | SKP Nymburk, z.s. | 2:51.73 | |||||||||||||||
14 | Adéla FryčováAdéla Fryčová | 05 | SKP Nymburk, z.s. | 2:59.00 | |||||||||||||||
15 | Tereza PetráskováTereza Petrásková | 05 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 3:10.63 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 1 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:18.29 | |||||||||||||||
2 | Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková | 04 | Českotřebovský běžecký klub... | 2:21.29 | |||||||||||||||
3 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 04 | VSK Univerzita Brno | 2:24.38 | |||||||||||||||
4 | Tereza PijákováTereza Pijáková | 04 | VSK Univerzita Brno | 2:25.38 | |||||||||||||||
6 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2:30.87 | |||||||||||||||
7 | Sára NavrátilováSára Navrátilová | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2:32.88 | |||||||||||||||
10 | Elen MelcrováElen Melcrová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2:34.53 | |||||||||||||||
11 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | VSK Univerzita Brno | 2:37.52 | |||||||||||||||
13 | Barbora MarkováBarbora Marková | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:39.68 | |||||||||||||||
15 | Anežka MislerováAnežka Mislerová | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 3:00.64 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2:32.22 | |||||||||||||||
3 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:36.00 | |||||||||||||||
4 | Jana LeblochováJana Leblochová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2:36.01 | |||||||||||||||
5 | Beáta JakubskáBeáta Jakubská | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 2:37.54 | |||||||||||||||
6 | Vendula KociánováVendula Kociánová | 04 | TJ Valašské Meziříčí | 2:38.68 | |||||||||||||||
7 | Zuzana HorňákováZuzana Horňáková | 04 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 2:39.91 | |||||||||||||||
8 | Kristýna JežkováKristýna Ježková | 04 | JAC Brno | 2:41.90 | |||||||||||||||
9 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 2:43.26 | |||||||||||||||
10 | Andrea VlkováAndrea Vlková | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:45.55 | |||||||||||||||
12 | Veronika RočkováVeronika Ročková | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:47.56 | |||||||||||||||
14 | Eliška BendováEliška Bendová | 04 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2:56.95 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Anna MacharáčkováAnna Macharáčková | 05 | VSK Univerzita Brno | 2:39.94 | |||||||||||||||
3 | Marie VoborníkováMarie Voborníková | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 2:41.15 | |||||||||||||||
4 | Adéla SigmundováAdéla Sigmundová | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 2:41.62 | |||||||||||||||
5 | Ema KlimentováEma Klimentová | 05 | AK Šternberk z.s. | 2:42.06 | |||||||||||||||
6 | Markéta SikorováMarkéta Sikorová | 05 | TJ TŽ Třinec | 2:42.88 | |||||||||||||||
7 | Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2:42.90 | |||||||||||||||
9 | Tereza HamplováTereza Hamplová | 05 | Českotřebovský běžecký klub... | 2:45.16 | |||||||||||||||
10 | Julie MatuškováJulie Matušková | 05 | ASK Blansko | 2:49.76 | |||||||||||||||
12 | Michaela NechvílováMichaela Nechvílová | 05 | AC Čáslav z.s. | 2:50.19 | |||||||||||||||
15 | Natálie BieniekováNatálie Bienieková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3:05.76 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 3 (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2:42.25 | |||||||||||||||
3 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:45.18 | |||||||||||||||
4 | Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková | 05 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 2:46.68 | |||||||||||||||
6 | Nicol SamohýlováNicol Samohýlová | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 2:48.32 | |||||||||||||||
8 | Kristýna GrégrováKristýna Grégrová | 05 | AK Šternberk z.s. | 2:56.47 | |||||||||||||||
9 | Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 2:59.31 | |||||||||||||||
10 | Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 2:59.84 | |||||||||||||||
11 | Michaela DrábkováMichaela Drábková | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 3:01.77 | |||||||||||||||
12 | Hana ApltauerováHana Apltauerová | 05 | AC Čáslav z.s. | 3:02.43 | |||||||||||||||
14 | Martina VodičkováMartina Vodičková | 05 | JAC Brno | 3:19.10 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 3 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klaudie KulichováKlaudie Kulichová | 04 | TJ TŽ Třinec | 2:40.84 | |||||||||||||||
2 | Johana ČmielováJohana Čmielová | 04 | TJ TŽ Třinec | 2:43.32 | |||||||||||||||
4 | Barbora BrckováBarbora Brcková | 04 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 2:44.13 | |||||||||||||||
5 | Nicol GruberováNicol Gruberová | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2:45.95 | |||||||||||||||
6 | Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2:46.02 | |||||||||||||||
7 | Kateřina ŠimončíkováKateřina Šimončíková | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2:48.09 | |||||||||||||||
8 | Vendula MatějkováVendula Matějková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2:48.19 | |||||||||||||||
9 | Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková | 04 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2:49.91 | |||||||||||||||
10 | Klára HájkováKlára Hájková | 04 | TJ Sokol Přísnotice | 2:52.32 | |||||||||||||||
12 | Kateřina PotužníkováKateřina Potužníková | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3:06.83 | |||||||||||||||
13 | Eliška DvořáčkováEliška Dvořáčková | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3:12.15 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 4 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HomerováKateřina Homerová | 04 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 2:45.75 | |||||||||||||||
2 | Rozálie KutějováRozálie Kutějová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2:50.90 | |||||||||||||||
3 | Daniela DutkováDaniela Dutková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2:54.36 | |||||||||||||||
4 | Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:55.22 | |||||||||||||||
5 | Viktorie HroudováViktorie Hroudová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:55.42 | |||||||||||||||
6 | Hana ŠpalkováHana Špalková | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:56.36 | |||||||||||||||
7 | Marie HolakovskáMarie Holakovská | 04 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2:59.58 | |||||||||||||||
9 | Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková | 04 | Orel jednota Vyškov - atletika | 3:00.23 | |||||||||||||||
10 | Anežka JežováAnežka Ježová | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3:03.22 | |||||||||||||||
12 | Tereza RačanskáTereza Račanská | 04 | Orel jednota Vyškov - atletika | 3:20.18 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 4 (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valentýna KozlováValentýna Kozlová | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:51.05 | |||||||||||||||
2 | Nela ŠteierováNela Šteierová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:52.70 | |||||||||||||||
3 | Anna VýmolováAnna Výmolová | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:53.10 | |||||||||||||||
4 | Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2:57.51 | |||||||||||||||
5 | Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2:58.10 | |||||||||||||||
6 | Lilla LojkováLilla Lojková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3:07.95 | |||||||||||||||
7 | Petra BlažkováPetra Blažková | 05 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 3:09.07 | |||||||||||||||
8 | Barbora TrefilováBarbora Trefilová | 05 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 3:09.45 | |||||||||||||||
10 | Barbora SasínováBarbora Sasínová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3:21.92 | |||||||||||||||
12 | Tereza TočíkováTereza Točíková | 05 | JAC Brno | 3:28.31 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 5 (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Emma KordulíkováEmma Kordulíková | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2:53.72 | |||||||||||||||
4 | Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 3:02.96 | |||||||||||||||
5 | Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3:03.55 | |||||||||||||||
6 | Nikola BobokováNikola Boboková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3:03.83 | |||||||||||||||
7 | Sára HryzákováSára Hryzáková | 05 | SK Žirovnice | 3:05.32 | |||||||||||||||
9 | Kristýna KoděrováKristýna Koděrová | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3:12.43 | |||||||||||||||
10 | Anežka KraisováAnežka Kraisová | 05 | Orel jednota Vyškov - atletika | 3:27.88 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
1500 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4:28.67 | |||||||||||||||
3 | Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | Atletika Poruba z.s. | 4:33.43 | |||||||||||||||
4 | Tomáš PřidalTomáš Přidal | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4:34.26 | |||||||||||||||
5 | Dominik VebrDominik Vebr | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 4:41.73 | |||||||||||||||
7 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4:49.99 | |||||||||||||||
10 | Lukáš BudíkLukáš Budík | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 4:57.41 | |||||||||||||||
11 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 5:03.39 | |||||||||||||||
12 | Jaromír MorávekJaromír Morávek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5:04.63 | |||||||||||||||
13 | Martin FialaMartin Fiala | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 5:05.76 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal HrochMichal Hroch | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4:49.03 | |||||||||||||||
2 | Jakub UrbánekJakub Urbánek | 03 | BYAC Brno | 4:52.90 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš | 03 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 4:59.87 | |||||||||||||||
4 | Ondřej DubjákOndřej Dubják | 03 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... | 5:08.64 | |||||||||||||||
5 | Jan BürgerJan Bürger | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 5:12.32 | |||||||||||||||
6 | David ŠvandaDavid Švanda | 03 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 5:16.65 | |||||||||||||||
7 | Petr KuchařPetr Kuchař | 03 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 5:18.07 | |||||||||||||||
8 | Lukáš BalochLukáš Baloch | 03 | AK Bílina | 5:23.93 | |||||||||||||||
9 | Lukáš VlkLukáš Vlk | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5:27.45 | |||||||||||||||
10 | Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba | 03 | AK Šternberk z.s. | 5:47.09 | |||||||||||||||
11 | Filip TrávničekFilip Trávniček | 03 | JAC Brno | 6:09.98 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1500 m - Žáci
(st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 4:20.52 | |||||||||||||||
3 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 4:33.85 | |||||||||||||||
5 | Milan ChaloupkaMilan Chaloupka | 02 | VSK Univerzita Brno | 4:39.91 | |||||||||||||||
9 | Jiří KristJiří Krist | 02 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 4:49.27 | |||||||||||||||
10 | Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4:52.21 | |||||||||||||||
15 | Vojtěch KonečnýVojtěch Konečný | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5:13.41 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1500 m - Žákyně
(út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 4:54.22 | |||||||||||||||
2 | Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová | 02 | TJ TŽ Třinec | 5:00.31 | |||||||||||||||
3 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 5:00.59 | |||||||||||||||
4 | Tereza CharvátováTereza Charvátová | 02 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 5:09.69 | |||||||||||||||
6 | Vendula KamenickáVendula Kamenická | 02 | AK Olymp Brno | 5:22.63 | |||||||||||||||
7 | Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová | 02 | AK Bílina | 5:24.69 | |||||||||||||||
8 | Karolína KleiblováKarolína Kleiblová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5:24.84 | |||||||||||||||
9 | Šárka PůstováŠárka Půstová | 02 | VSK Univerzita Brno | 5:25.17 | |||||||||||||||
10 | Adéla PohlováAdéla Pohlová | 02 | JAC Brno | 5:26.21 | |||||||||||||||
11 | Denisa JansováDenisa Jansová | 02 | SK Deštné v Orlických horách | 5:26.44 | |||||||||||||||
12 | Natálie ŘehákováNatálie Řeháková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5:30.25 | |||||||||||||||
13 | Adéla BreitrováAdéla Breitrová | 02 | SK Nové Město nad Metují | 5:37.97 | |||||||||||||||
15 | Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 5:47.88 | |||||||||||||||
16 | Anna RyšaváAnna Ryšavá | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5:47.93 | |||||||||||||||
17 | Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5:48.98 | |||||||||||||||
18 | Nicole PřibylováNicole Přibylová | 02 | TJ Dukla Praha | 5:49.21 | |||||||||||||||
19 | Ema BajčíkováEma Bajčíková | 02 | TJ Valašské Meziříčí | 5:51.30 | |||||||||||||||
20 | Sabina KovářováSabina Kovářová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 6:20.54 | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
1500 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 4:48.78 | |||||||||||||||
3 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 5:05.10 | |||||||||||||||
5 | Edita VaculíkováEdita Vaculíková | 03 | TJ Dukla Praha | 5:07.41 | |||||||||||||||
6 | Věra PodrábskáVěra Podrábská | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 5:08.76 | |||||||||||||||
7 | Kateřina SupikováKateřina Supiková | 03 | TJ TŽ Třinec | 5:12.92 | |||||||||||||||
8 | Hana KielarováHana Kielarová | 03 | TJ Sokol Bílovice nad Svitavou | 5:13.07 | |||||||||||||||
9 | Zuzana ZádrapováZuzana Zádrapová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5:16.15 | |||||||||||||||
10 | Ivana MáchováIvana Máchová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5:16.90 | |||||||||||||||
11 | Adéla StřídováAdéla Střídová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5:23.05 | |||||||||||||||
12 | Barbora LoufkováBarbora Loufková | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5:26.75 | |||||||||||||||
15 | Karolína TobiškováKarolína Tobišková | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 5:35.52 | |||||||||||||||
16 | Kateřina HodačováKateřina Hodačová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 5:42.08 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 2 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel jednota Vyškov - atletika | 5:32.98 | |||||||||||||||
2 | Marta KlobáskováMarta Klobásková | 03 | JAC Brno | 5:36.03 | |||||||||||||||
4 | Vendula ŽáčkováVendula Žáčková | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5:36.56 | |||||||||||||||
5 | Klára ProcházkováKlára Procházková | 03 | AK Bílina | 5:41.26 | |||||||||||||||
8 | Iveta FilounováIveta Filounová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 5:44.35 | |||||||||||||||
10 | Lucie ŠtůskováLucie Štůsková | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5:50.52 | |||||||||||||||
11 | Alena ApltauerováAlena Apltauerová | 03 | AC Čáslav z.s. | 5:54.67 | |||||||||||||||
13 | Kateřina MelicharováKateřina Melicharová | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5:59.80 | |||||||||||||||
14 | Eva DušánkováEva Dušánková | 03 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 6:01.50 | |||||||||||||||
15 | Hana KopelováHana Kopelová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6:06.33 | |||||||||||||||
16 | Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6:12.74 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 12.9.2017) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef ŠedivýJosef Šedivý | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 14.73 | |||||||||||||||
5 | Jan BrátJan Brát | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 15.75 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Rozběh 2 (út, 12.9.2017) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jáchym ŠtanclJáchym Štancl | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 14.97 | |||||||||||||||
2 | Cyril ŽeravaCyril Žerava | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 16.30 | |||||||||||||||
3 | Dušan VodičkaDušan Vodička | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 16.46 | |||||||||||||||
4 | David CzepiecDavid Czepiec | 03 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 18.52 | |||||||||||||||
5 | Jakub StehlíkJakub Stehlík | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 19.36 | |||||||||||||||
6 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 19.68 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (út, 12.9.2017) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 14.29 | |||||||||||||||
2 | Jakub DoležalJakub Doležal | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 15.76 | |||||||||||||||
3 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 16.55 | |||||||||||||||
4 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | BYAC Brno | 16.81 | |||||||||||||||
5 | Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 17.20 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch JežekVojtěch Ježek | 03 | SK Žirovnice | 18.48 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (út, 12.9.2017) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 14.83 | |||||||||||||||
2 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 15.10 | |||||||||||||||
3 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 15.15 | |||||||||||||||
4 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 16.17 | |||||||||||||||
5 | Lukáš BudíkLukáš Budík | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 18.31 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 5 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel LawsonSamuel Lawson | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 13.86 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch KupkaVojtěch Kupka | 02 | TJ Dukla Praha | 13.94 | |||||||||||||||
3 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 14.26 | |||||||||||||||
5 | Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 14.43 | |||||||||||||||
8 | Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 17.18 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 6 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KloudVojtěch Kloud | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 14.50 | |||||||||||||||
2 | Adam SudekAdam Sudek | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 14.71 | |||||||||||||||
3 | Filip ZdražilaFilip Zdražila | 02 | Atletika Poruba z.s. | 15.60 | |||||||||||||||
5 | Václav ČečrleVáclav Čečrle | 02 | AK Bílina | 16.33 | |||||||||||||||
6 | Jakub BělíkJakub Bělík | 02 | TJ Sokol Jaroměř | 16.67 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 7 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivo BřezkaIvo Březka | 02 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 15.82 | |||||||||||||||
2 | Jakub JurášJakub Juráš | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 16.43 | |||||||||||||||
3 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 16.69 | |||||||||||||||
4 | Filip CharvátFilip Charvát | 02 | TJ Dvůr Králové n/L. | 16.70 | |||||||||||||||
5 | Tomáš BuchalTomáš Buchal | 02 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 18.74 | |||||||||||||||
6 | Kryštof AxmanKryštof Axman | 02 | AK Šternberk z.s. | 19.20 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Finále)
Finále A (st, 13.9.2017) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 14.55 | |||||||||||||||
2 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 14.58 | |||||||||||||||
3 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 14.91 | |||||||||||||||
4 | Josef ŠedivýJosef Šedivý | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 14.91 | |||||||||||||||
5 | Jáchym ŠtanclJáchym Štancl | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 15.12 | |||||||||||||||
6 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 15.56 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (st, 13.9.2017) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DoležalJakub Doležal | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 15.41 | |||||||||||||||
3 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 15.67 | |||||||||||||||
4 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 15.92 | |||||||||||||||
5 | Jan BrátJan Brát | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 15.96 | |||||||||||||||
7 | Dušan VodičkaDušan Vodička | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 16.79 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále C (st, 13.9.2017) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KupkaVojtěch Kupka | 02 | TJ Dukla Praha | 13.90 | |||||||||||||||
3 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 14.29 | |||||||||||||||
4 | Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 14.55 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch KloudVojtěch Kloud | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 14.59 | |||||||||||||||
6 | Adam SudekAdam Sudek | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 15.30 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále D (st, 13.9.2017) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Jakub JurášJakub Juráš | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 16.34 | |||||||||||||||
3 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 16.87 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 12.9.2017) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 14.98 | |||||||||||||||
2 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 15.63 | |||||||||||||||
4 | Sára ČihulováSára Čihulová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 15.94 | |||||||||||||||
5 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 16.19 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 2 (út, 12.9.2017) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Eliška VébrováEliška Vébrová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 15.95 | |||||||||||||||
3 | Nela DrozdováNela Drozdová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 16.65 | |||||||||||||||
5 | Kateřina MaškováKateřina Mašková | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 17.10 | |||||||||||||||
6 | Patricie AugustinováPatricie Augustinová | 03 | JAC Brno | 17.21 | |||||||||||||||
7 | Ema SvědíkováEma Svědíková | 03 | SKOK J. Hradec, z.s. | 18.95 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (út, 12.9.2017) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 16.90 | |||||||||||||||
2 | Lucie OlivováLucie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 17.42 | |||||||||||||||
3 | Martina GalburováMartina Galburová | 03 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 17.42 | |||||||||||||||
4 | Michaela KřovákováMichaela Křováková | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 17.61 | |||||||||||||||
5 | Helena JankůHelena Janků | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 17.92 | |||||||||||||||
6 | Žofie RožánkováŽofie Rožánková | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 18.73 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška MertlíkováEliška Mertlíková | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 17.07 | |||||||||||||||
2 | Zuzana RašovskáZuzana Rašovská | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 17.59 | |||||||||||||||
4 | Edita VaculíkováEdita Vaculíková | 03 | TJ Dukla Praha | 17.68 | |||||||||||||||
5 | Aneta VentrubováAneta Ventrubová | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 18.16 | |||||||||||||||
6 | Lucie ČermákováLucie Čermáková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 18.57 | |||||||||||||||
7 | Zuzana VastlováZuzana Vastlová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 21.47 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena RothanzlováHelena Rothanzlová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 18.08 | |||||||||||||||
2 | Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 18.39 | |||||||||||||||
3 | Amélie VoříškováAmélie Voříšková | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 18.54 | |||||||||||||||
4 | Ema MikanováEma Mikanová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 18.73 | |||||||||||||||
5 | Romana MaděřičováRomana Maděřičová | 03 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 18.78 | |||||||||||||||
6 | Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 19.22 | |||||||||||||||
7 | Anita HruškováAnita Hrušková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 19.24 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 6 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno | 15.17 | |||||||||||||||
3 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 15.40 | |||||||||||||||
4 | Karolína KořínkováKarolína Kořínková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 15.44 | |||||||||||||||
5 | Veronika EichlerováVeronika Eichlerová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 15.83 | |||||||||||||||
7 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 16.23 | |||||||||||||||
8 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 16.58 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 7 (út, 12.9.2017) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Tereza SupováTereza Supová | 02 | TJ Dukla Praha | 15.99 | |||||||||||||||
6 | Petra MlejnkováPetra Mlejnková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 17.68 | |||||||||||||||
7 | Adéla SavarováAdéla Savarová | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 18.59 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 8 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára HercíkováKlára Hercíková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 16.04 | |||||||||||||||
2 | Lucie BartůškováLucie Bartůšková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 16.25 | |||||||||||||||
3 | Erika ZahalukováErika Zahaluková | 02 | TJ TŽ Třinec | 16.83 | |||||||||||||||
4 | Bára KotkováBára Kotková | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 16.92 | |||||||||||||||
5 | Kristýna KorandováKristýna Korandová | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 19.16 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 9 (út, 12.9.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 17.39 | |||||||||||||||
3 | Martina PražákováMartina Pražáková | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 18.06 | |||||||||||||||
4 | Šárka OdstrčilováŠárka Odstrčilová | 02 | JAC Brno | 18.14 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)
Finále A (st, 13.9.2017) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 15.02 | |||||||||||||||
4 | Eliška VébrováEliška Vébrová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 15.81 | |||||||||||||||
5 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 16.23 | |||||||||||||||
6 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 16.28 | |||||||||||||||
7 | Nela DrozdováNela Drozdová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 16.88 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále B (st, 13.9.2017) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 16.42 | |||||||||||||||
2 | Eliška MertlíkováEliška Mertlíková | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 16.80 | |||||||||||||||
3 | Kateřina MaškováKateřina Mašková | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 17.41 | |||||||||||||||
4 | Martina GalburováMartina Galburová | 03 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 17.43 | |||||||||||||||
5 | Lucie OlivováLucie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 17.49 | |||||||||||||||
7 | Patricie AugustinováPatricie Augustinová | 03 | JAC Brno | 18.48 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále C (st, 13.9.2017) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno | 15.11 | |||||||||||||||
4 | Karolína KořínkováKarolína Kořínková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 15.51 | |||||||||||||||
6 | Veronika EichlerováVeronika Eichlerová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 15.96 | |||||||||||||||
7 | Tereza SupováTereza Supová | 02 | TJ Dukla Praha | 16.31 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále D (st, 13.9.2017) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Klára HercíkováKlára Hercíková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 16.30 | |||||||||||||||
3 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 16.41 | |||||||||||||||
4 | Erika ZahalukováErika Zahaluková | 02 | TJ TŽ Třinec | 16.62 | |||||||||||||||
5 | Lucie BartůškováLucie Bartůšková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 16.65 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále D (út, 12.9.2017) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | Bára KotkováBára Kotková | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 17.09 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sládek, Šalman, Horák, Lochman Sládek, Šalman, Horák, Lochman | Atletický klub Olomouc z.s. | 27.96 | ||||||||||||||||
2 | A Šedivý, Konvalina, Zakora, Batelka A Šedivý, Konvalina, Zakora, Batelka | TJ Sokol Kolín-atletika | 28.05 | ||||||||||||||||
3 | Lenhart, Grégr J., Dohnal, Tichý J. Lenhart, Grégr J., Dohnal, Tichý J. | AK Šternberk z.s. | 28.59 | ||||||||||||||||
5 | Kadeřábek, Kadlec, Konečný J., Křivánek Kadeřábek, Kadlec, Konečný J., Křivánek | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 28.61 | ||||||||||||||||
6 | Dočkal, Sychra, Bujdák, Budík Dočkal, Sychra, Bujdák, Budík | TJ Jiskra Otrokovice | 29.05 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ježek, Plaček, Chaloupka, Hriczo Ježek, Plaček, Chaloupka, Hriczo | VSK Univerzita Brno | 28.77 | ||||||||||||||||
2 | Smutný, Mlečka, Ondráček, Celfr Smutný, Mlečka, Ondráček, Celfr | BYAC Brno | 28.91 | ||||||||||||||||
4 | Hlavačka, Dorotík, Dokoupil, Vlk L. Hlavačka, Dorotík, Dokoupil, Vlk L. | TJ Slezan Frýdek-Místek | 31.21 | ||||||||||||||||
5 | Poličanský, Mencl, Bukovský, Grus Poličanský, Mencl, Bukovský, Grus | TJ Dvůr Králové n/L. | 31.35 | ||||||||||||||||
8 | Malík, Drachovský, Plouhar, Czepiec Malík, Drachovský, Plouhar, Czepiec | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 34.03 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | B Poštolka, Rothanz, Brát, Sojka B Poštolka, Rothanz, Brát, Sojka | TJ Sokol Kolín-atletika | 31.15 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Bartoň, Melčák, Juřena, Raška Bartoň, Melčák, Juřena, Raška | Atletický klub Emila Zátopk... | 34.36 | ||||||||||||||||
5 | Bouška, Drnek, Hlaváč, Krejčí Bouška, Drnek, Hlaváč, Krejčí | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 34.58 | ||||||||||||||||
6 | A Pavelek O., Pavelek V., Klimas, Škapa A Pavelek O., Pavelek V., Klimas, Škapa | TJ Slezan Frýdek-Místek | 35.23 | ||||||||||||||||
7 | Boďa, Charvátek, Ožana, Zach Boďa, Charvátek, Ožana, Zach | Atletika Poruba z.s. | 36.63 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marčík, Galvas, Pavlíček, Žižka Marčík, Galvas, Pavlíček, Žižka | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 32.89 | ||||||||||||||||
2 | Synek, Jarý, Konvalina, Kratochvíl Synek, Jarý, Konvalina, Kratochvíl | TJ Sokol Kolín-atletika | 33.12 | ||||||||||||||||
3 | Hradocký, Jelínek, Sup, Pavlas Hradocký, Jelínek, Sup, Pavlas | TJ Dukla Praha | 33.24 | ||||||||||||||||
4 | Dítě, Čech, Potoček, Kvapil Dítě, Čech, Potoček, Kvapil | TJ Sokol Jaroměř | 34.10 | ||||||||||||||||
6 | Ben Abdelllatif, kučera, Bartoš, Krbec Ben Abdelllatif, kučera, Bartoš, Krbec | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 35.19 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | B Honěk, Vlk, Langer, Tobola B Honěk, Vlk, Langer, Tobola | TJ Slezan Frýdek-Místek | 37.56 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | A Jurečková, Mynářová, Pánková, Ningerová A Jurečková, Mynářová, Pánková, Ningerová | TJ Slezan Frýdek-Místek | 32.34 | ||||||||||||||||
3 | Přibylová, Supová, Nováková, Vaculíková Přibylová, Supová, Nováková, Vaculíková | TJ Dukla Praha | 32.63 | ||||||||||||||||
5 | Erbenová, Dušánsková, Doubravová, Rutrlová Erbenová, Dušánsková, Doubravová, Rutrlová | TJ Dvůr Králové n/L. | 32.76 | ||||||||||||||||
6 | Mašková, Štyxová, Fantyšová, Štiková Mašková, Štyxová, Fantyšová, Štiková | TJ Spartak Vlašim | 33.05 | ||||||||||||||||
7 | Burlanová, Krejčiříková, Rusmanová, Francová Burlanová, Krejčiříková, Rusmanová, Francová | AK Olymp Brno | 36.18 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Kotkolíková, Krchová, Malíková, Hájková Kotkolíková, Krchová, Malíková, Hájková | Atletika Poruba z.s. | 31.40 | ||||||||||||||||
4 | Svobodová, Cejharová, Křováková, Merlíková Svobodová, Cejharová, Křováková, Merlíková | TJ Sokol Jaroměř | 32.46 | ||||||||||||||||
5 | Janoušková, Čermáková, Krejčí, Strusková Janoušková, Čermáková, Krejčí, Strusková | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 32.73 | ||||||||||||||||
6 | Vébrová, Loufková, Kotroušová, Nová Vébrová, Loufková, Kotroušová, Nová | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 32.78 | ||||||||||||||||
7 | Kuchmister, Mitevová, Savarová, Dostálová Kuchmister, Mitevová, Savarová, Dostálová | TJ Jiskra Otrokovice | 33.24 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A Šlehubrová, Novotná, Růžičková, Šafránková A Šlehubrová, Novotná, Růžičková, Šafránková | TJ Sokol Kolín-atletika | 30.81 | ||||||||||||||||
3 | Klementová, Slavíčková, Neužilová, Sobotková Klementová, Slavíčková, Neužilová, Sobotková | JAC Brno | 31.92 | ||||||||||||||||
6 | Čížková, Petruželková, Maršíková, Jungová Čížková, Petruželková, Maršíková, Jungová | SK Nové Město nad Metují | 33.22 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čihulová, Kořínková, Novotná, Hercíková Čihulová, Kořínková, Novotná, Hercíková | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 30.27 | ||||||||||||||||
2 | Kubíčková, Niebauerová, Petrová, Svozilová Kubíčková, Niebauerová, Petrová, Svozilová | Atletický klub Olomouc z.s. | 31.05 | ||||||||||||||||
4 | Korandová, Svědíková, Dvořáková, Andrlová Korandová, Svědíková, Dvořáková, Andrlová | SKOK J. Hradec, z.s. | 33.21 | ||||||||||||||||
5 | Kotková, Leblochová, Holubcová, Szelkeová Kotková, Leblochová, Holubcová, Szelkeová | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 33.28 | ||||||||||||||||
6 | Voráčková, Menclová, Anýžová, Švorcová Voráčková, Menclová, Anýžová, Švorcová | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 33.53 | ||||||||||||||||
7 | Najmanová, Bělohlávková, Mikanová, Pražáková Najmanová, Bělohlávková, Mikanová, Pražáková | TJ Sokol Hradec Králové | 33.99 | ||||||||||||||||
8 | Štůsová, Kleiblová, Ryšavá, Zádrapová Štůsová, Kleiblová, Ryšavá, Zádrapová | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 35.80 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 5 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | B Kukalová, Vejdělková, Pavlíková, Znaminková B Kukalová, Vejdělková, Pavlíková, Znaminková | TJ Sokol Kolín-atletika | 32.72 | ||||||||||||||||
3 | Fingerová, Laubová, Plášková, Marcianová Fingerová, Laubová, Plášková, Marcianová | VSK Univerzita Brno | 33.56 | ||||||||||||||||
4 | C Špringerová, Olivová, Vejborná, Rothantlová C Špringerová, Olivová, Vejborná, Rothantlová | TJ Sokol Kolín-atletika | 33.64 | ||||||||||||||||
5 | Drozdová, Máchová, Žáčková, Hrnčárková Drozdová, Máchová, Žáčková, Hrnčárková | Atletický klub Emila Zátopk... | 33.95 | ||||||||||||||||
6 | D Slavíková, Sikstová, Vlková, Ehrmanová D Slavíková, Sikstová, Vlková, Ehrmanová | TJ Sokol Kolín-atletika | 34.20 | ||||||||||||||||
7 | B Nováková, Štalzerová, Kopelová, Žurovcová B Nováková, Štalzerová, Kopelová, Žurovcová | TJ Slezan Frýdek-Místek | 35.85 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | A Pindorová, Bojková, Kulichová, Kováříková A Pindorová, Bojková, Kulichová, Kováříková | TJ TŽ Třinec | 33.08 | ||||||||||||||||
5 | Kollarová, Vilhémová, Steierová, Jindrová Kollarová, Vilhémová, Steierová, Jindrová | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 33.45 | ||||||||||||||||
6 | Kusá, Radikovská, Hroudová Ve., Hroudová Vi. Kusá, Radikovská, Hroudová Ve., Hroudová Vi. | TJ Sokol Kolín-atletika | 33.71 | ||||||||||||||||
7 | Petrlová, Begová, Zelová, Stejskalová Petrlová, Begová, Zelová, Stejskalová | Atletický klub Olomouc z.s. | 34.95 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hutárková, Pijáková, Svobodová, Teplá Hutárková, Pijáková, Svobodová, Teplá | VSK Univerzita Brno | 32.40 | ||||||||||||||||
2 | A Tkáčová, Bačová, Soukalová, Feilhauerová A Tkáčová, Bačová, Soukalová, Feilhauerová | Atletický klub Emila Zátopk... | 32.95 | ||||||||||||||||
3 | A Cagašová, Ťahanová, Vilčková, Výmolová A Cagašová, Ťahanová, Vilčková, Výmolová | TJ Slezan Frýdek-Místek | 33.88 | ||||||||||||||||
4 | Ročková, Špalková, Hradecká, Hudečková Ročková, Špalková, Hradecká, Hudečková | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 34.56 | ||||||||||||||||
6 | Jadrná, Miková, Mašková, Vetešková Jadrná, Miková, Mašková, Vetešková | AK Olymp Brno | 35.93 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vaňková, Augustová, Šalátová, Dušková Vaňková, Augustová, Šalátová, Dušková | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 33.54 | ||||||||||||||||
2 | A Bašková, Hochsteigerová, Voborníková, Prouzová A Bašková, Hochsteigerová, Voborníková, Prouzová | TJ Sokol Jaroměř | 33.74 | ||||||||||||||||
3 | Dvořáková, Fryčová, Vyletalová, Heryánová Dvořáková, Fryčová, Vyletalová, Heryánová | SKP Nymburk, z.s. | 34.89 | ||||||||||||||||
4 | Kucharčíková, Hlaváčková, Doubková, Lhotová Kucharčíková, Hlaváčková, Doubková, Lhotová | TJ Spartak Vlašim | 35.04 | ||||||||||||||||
5 | Nedopilková, Trefilová, Šimončíková, Navrátilová Nedopilková, Trefilová, Šimončíková, Navrátilová | TJ Olympia Bruntál z.s. | 35.79 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | A Zdražilová, Válková, Fialová, Bártová A Zdražilová, Válková, Fialová, Bártová | Atletika Poruba z.s. | 32.30 | ||||||||||||||||
4 | Hercogová, Krejčiříková, Vrbová, Zemčíková Hercogová, Krejčiříková, Vrbová, Zemčíková | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 34.77 | ||||||||||||||||
5 | Hloucaová, Šarounová, Marková, Havlíčková Hloucaová, Šarounová, Marková, Havlíčková | TJ Sokol Hradec Králové | 34.79 | ||||||||||||||||
7 | Grégrová T., Grégrová K., Bundilová, Finsterlová Grégrová T., Grégrová K., Bundilová, Finsterlová | AK Šternberk z.s. | 36.12 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B Dutková, Toová, Vantudová, Poštulková B Dutková, Toová, Vantudová, Poštulková | Atletika Poruba z.s. | 32.09 | ||||||||||||||||
2 | Voráčková, Bendová, Anýžová, Béličková Voráčková, Bendová, Anýžová, Béličková | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 33.29 | ||||||||||||||||
4 | B Sikorová, Čmielová, Lukoszová, Lysková B Sikorová, Čmielová, Lukoszová, Lysková | TJ TŽ Třinec | 35.56 | ||||||||||||||||
6 | Jakusidisová, Bezdíčková, Jandáková, Poláčková Jakusidisová, Bezdíčková, Jandáková, Poláčková | ASK Blansko | 35.94 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C Březná, Válková E., Petrová, Schneeberger C Březná, Válková E., Petrová, Schneeberger | Atletika Poruba z.s. | 33.66 | ||||||||||||||||
2 | B Pešlová, Bělunková, Janáková, Sochová B Pešlová, Bělunková, Janáková, Sochová | Atletický klub Emila Zátopk... | 34.21 | ||||||||||||||||
3 | C Sochová, Šebestíková, Jeníšová, Melčáková C Sochová, Šebestíková, Jeníšová, Melčáková | Atletický klub Emila Zátopk... | 35.15 | ||||||||||||||||
4 | B Kozlová, Boboková, Šurmanová, Kuřilová B Kozlová, Boboková, Šurmanová, Kuřilová | TJ Slezan Frýdek-Místek | 35.98 | ||||||||||||||||
5 | B Jakuská, Patočková, Schönigerová, Hejzlarová B Jakuská, Patočková, Schönigerová, Hejzlarová | TJ Sokol Jaroměř | 36.29 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále A (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Jaroměř |
02 | 1.82 | ||||||||||||||||
13 |
Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 1.46 | ||||||||||||||||
14 |
Šimon HrčkaŠimon Hrčka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
02 | 1.41 | ||||||||||||||||
15 |
Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný
BYAC Brno |
02 | 1.41 | ||||||||||||||||
2 |
Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 1.74 | ||||||||||||||||
6 |
Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
02 | 1.66 | ||||||||||||||||
7= |
Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
02 | 1.66 | ||||||||||||||||
7= |
Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 1.66 | ||||||||||||||||
9 |
Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK Bílina |
02 | 1.56 | ||||||||||||||||
11= |
Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
02 | 1.51 | ||||||||||||||||
11= |
Adam UrbánekAdam Urbánek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
02 | 1.51 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Finále B (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 1.76 | ||||||||||||||||
3 |
Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC Brno |
03 | 1.70 | ||||||||||||||||
5= |
Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 1.62 | ||||||||||||||||
7 |
Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 1.62 | ||||||||||||||||
8= |
Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z . s. |
03 | 1.62 | ||||||||||||||||
11 |
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
03 | 1.57 | ||||||||||||||||
12 |
Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
03 | 1.52 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Finále C (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start Havířov |
03 | 1.62 | ||||||||||||||||
3 |
Robin DorotíkRobin Dorotík
TJ Slezan Frýdek-Místek |
03 | 1.52 | ||||||||||||||||
4 |
Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak Vlašim |
03 | 1.52 | ||||||||||||||||
5 |
Jan ČertekJan Čertek
BYAC Brno |
03 | 1.47 | ||||||||||||||||
7 |
Daniel PoštolkaDaniel Poštolka
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 1.47 | ||||||||||||||||
8 |
Václav MalíkVáclav Malík
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
03 | 1.47 | ||||||||||||||||
9 |
Adam DokoupilAdam Dokoupil
TJ Slezan Frýdek-Místek |
03 | 1.42 | ||||||||||||||||
10 |
Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka
Atletický klub Hodonín,z.s. |
03 | 1.42 | ||||||||||||||||
11 |
David ŠvandaDavid Švanda
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
03 | 1.42 | ||||||||||||||||
12 |
David CzepiecDavid Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
03 | 1.37 | ||||||||||||||||
13 |
Matyáš PlouharMatyáš Plouhar
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
03 | 1.37 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále A (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj HyclMatěj Hycl
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
04 | 1.61 | ||||||||||||||||
2 |
Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 1.56 | ||||||||||||||||
5 |
Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s. |
04 | 1.53 | ||||||||||||||||
6= |
Daniel FabikovičDaniel Fabikovič
BYAC Brno |
04 | 1.48 | ||||||||||||||||
6= |
Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 1.48 | ||||||||||||||||
9 |
Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 1.43 | ||||||||||||||||
10= |
Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 1.43 | ||||||||||||||||
10= |
Filip MaňásekFilip Maňásek
TJ Jiskra Otrokovice |
04 | 1.43 | ||||||||||||||||
12 |
Josef RacekJosef Racek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 1.43 | ||||||||||||||||
13 |
Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 1.43 | ||||||||||||||||
15 |
Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 1.33 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Finále B (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
04 | 1.48 | ||||||||||||||||
3 |
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 1.48 | ||||||||||||||||
4 |
Adrian OndraszekAdrian Ondraszek
TJ TŽ Třinec |
04 | 1.43 | ||||||||||||||||
5 |
Maxim FedkivMaxim Fedkiv
Orel jednota Vyškov - atletika |
04 | 1.43 | ||||||||||||||||
6= |
Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 1.38 | ||||||||||||||||
6= |
Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 1.38 | ||||||||||||||||
9 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 1.38 | ||||||||||||||||
10 |
Jaroslav JarýJaroslav Jarý
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 1.28 | ||||||||||||||||
11 |
Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
04 | 1.28 | ||||||||||||||||
12 |
Martin PhamMartin Pham
AK Olymp Brno |
04 | 1.28 | ||||||||||||||||
13 |
Martin KlobásaMartin Klobása
AK Olymp Brno |
04 | 1.13 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Finále C (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 1.46 | ||||||||||||||||
5 |
Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ Třinec |
05 | 1.38 | ||||||||||||||||
6 |
David KovářDavid Kovář
BYAC Brno |
05 | 1.38 | ||||||||||||||||
9 |
Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk z.s. |
05 | 1.28 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále D (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 1.38 | ||||||||||||||||
3= |
Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
05 | 1.33 | ||||||||||||||||
5 |
Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 1.33 | ||||||||||||||||
6 |
Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 1.33 | ||||||||||||||||
7 |
Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
05 | 1.28 | ||||||||||||||||
8= |
Ivo DubšIvo Dubš
JAC Brno |
05 | 1.23 | ||||||||||||||||
8= |
Martin LangerMartin Langer
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 1.23 | ||||||||||||||||
10 |
Jakub DusilJakub Dusil
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
05 | 1.18 | ||||||||||||||||
11 |
Jakub TobolaJakub Tobola
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 1.13 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále A (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 1.68 | ||||||||||||||||
2 |
Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 1.56 | ||||||||||||||||
4 |
Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol Jaroměř |
03 | 1.53 | ||||||||||||||||
5 |
Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC Brno |
03 | 1.48 | ||||||||||||||||
6= |
Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková
JAC Brno |
03 | 1.43 | ||||||||||||||||
6= |
Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
03 | 1.43 | ||||||||||||||||
8 |
Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 1.43 | ||||||||||||||||
9= |
Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | 1.43 | ||||||||||||||||
9= |
Helena JankůHelena Janků
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | 1.43 | ||||||||||||||||
11 |
Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 1.43 | ||||||||||||||||
12= |
Sofie HaráskováSofie Harásková
AK Olymp Brno |
03 | 1.43 | ||||||||||||||||
12= |
Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 1.43 | ||||||||||||||||
12= |
Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 1.43 | ||||||||||||||||
15= |
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 1.38 | ||||||||||||||||
15= |
Anna DušánkováAnna Dušánková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
03 | 1.38 | ||||||||||||||||
19 |
Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 1.38 | ||||||||||||||||
20= |
Patricie AugustinováPatricie Augustinová
JAC Brno |
03 | 1.38 | ||||||||||||||||
20= |
Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
03 | 1.38 | ||||||||||||||||
22 |
Tereza VáchováTereza Váchová
AC Vysoké Mýto z.s. |
03 | 1.33 | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
Finále B (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marta KurachováMarta Kurachová
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
03 | 1.48 | ||||||||||||||||
2 |
Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
03 | 1.43 | ||||||||||||||||
4= |
Eva DušánkováEva Dušánková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
03 | 1.38 | ||||||||||||||||
4= |
Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 1.38 | ||||||||||||||||
6 |
Anna HalasováAnna Halasová
Orel jednota Vyškov - atletika |
03 | 1.38 | ||||||||||||||||
7= |
Tereza MirovskáTereza Mirovská
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 1.33 | ||||||||||||||||
7= |
Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 1.33 | ||||||||||||||||
7= |
Anna EhrmanováAnna Ehrmanová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 1.33 | ||||||||||||||||
10 |
Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
03 | 1.33 | ||||||||||||||||
11 |
Romana MaděřičováRomana Maděřičová
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
03 | 1.33 | ||||||||||||||||
12 |
Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 1.33 | ||||||||||||||||
13 |
Simona ŠtyxováSimona Štyxová
TJ Spartak Vlašim |
03 | 1.33 | ||||||||||||||||
14 |
Nikola ŠtikováNikola Štiková
TJ Spartak Vlašim |
03 | 1.33 | ||||||||||||||||
15 |
Sára FantyšováSára Fantyšová
TJ Spartak Vlašim |
03 | 1.28 | ||||||||||||||||
16 |
Vanessa HelešicováVanessa Helešicová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
03 | 1.23 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Finále C (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 1.65 | ||||||||||||||||
2 |
Simona SvozilováSimona Svozilová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 1.62 | ||||||||||||||||
3 |
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno |
02 | 1.59 | ||||||||||||||||
4 |
Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
02 | 1.48 | ||||||||||||||||
5 |
Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak Vlašim |
02 | 1.48 | ||||||||||||||||
6 |
Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 1.48 | ||||||||||||||||
7 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno |
02 | 1.48 | ||||||||||||||||
8= |
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice |
02 | 1.43 | ||||||||||||||||
8= |
Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ Třinec |
02 | 1.43 | ||||||||||||||||
11 |
Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 1.43 | ||||||||||||||||
12 |
Alžběta BlažkováAlžběta Blažková
TJ Dvůr Králové n/L. |
02 | 1.38 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Finále D (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Simona WeberováSimona Weberová
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 1.43 | ||||||||||||||||
2 |
Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 1.43 | ||||||||||||||||
3= |
Klára HavlíčkováKlára Havlíčková
JAC Brno |
02 | 1.38 | ||||||||||||||||
6 |
Denisa PánkováDenisa Pánková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
02 | 1.28 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (po, 11.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
05 | 1.43 | ||||||||||||||||
3 |
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK Blansko |
05 | 1.38 | ||||||||||||||||
4 |
Tereza MyškováTereza Myšková
JAC Brno |
05 | 1.38 | ||||||||||||||||
5= |
Daniela MacnarováDaniela Macnarová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
05 | 1.33 | ||||||||||||||||
5= |
Adéla RutrlováAdéla Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
05 | 1.33 | ||||||||||||||||
8 |
Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 1.28 | ||||||||||||||||
10= |
Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
05 | 1.28 | ||||||||||||||||
10= |
Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
05 | 1.28 | ||||||||||||||||
10= |
Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 1.28 | ||||||||||||||||
10= |
Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 1.28 | ||||||||||||||||
14 |
Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 1.28 | ||||||||||||||||
15 |
Pavla KumstátováPavla Kumstátová
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
05 | 1.28 | ||||||||||||||||
16 |
Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak Vlašim |
05 | 1.23 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Finále A (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 1.53 | ||||||||||||||||
3 |
Klára KlementováKlára Klementová
JAC Brno |
04 | 1.43 | ||||||||||||||||
5 |
Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 1.43 | ||||||||||||||||
8 |
Eliška ŠirokáEliška Široká
Atletický klub Blansko Dvorská |
04 | 1.38 | ||||||||||||||||
9= |
Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC Brno |
04 | 1.38 | ||||||||||||||||
9= |
Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 1.38 | ||||||||||||||||
9= |
Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 1.38 | ||||||||||||||||
12= |
Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 1.33 | ||||||||||||||||
12= |
Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 1.33 | ||||||||||||||||
12= |
Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ Třinec |
04 | 1.33 | ||||||||||||||||
17= |
Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
04 | 1.33 | ||||||||||||||||
19 |
Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 1.33 | ||||||||||||||||
20 |
Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra Otrokovice |
04 | 1.28 | ||||||||||||||||
21 |
Kateřina ŠimončíkováKateřina Šimončíková
TJ Olympia Bruntál z.s. |
04 | 1.28 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Finále B (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC Brno |
04 | 1.43 | ||||||||||||||||
2= |
Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 1.38 | ||||||||||||||||
2= |
Kateřina KukalováKateřina Kukalová
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 1.38 | ||||||||||||||||
4 |
Marie VrbováMarie Vrbová
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
04 | 1.38 | ||||||||||||||||
5 |
Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | 1.33 | ||||||||||||||||
6 |
Aneta DokulilováAneta Dokulilová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 1.33 | ||||||||||||||||
8 |
Klára KusáKlára Kusá
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 1.28 | ||||||||||||||||
9 |
Nikola VálkováNikola Válková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 1.28 | ||||||||||||||||
11 |
Emily EdesováEmily Edesová
AK Olymp Brno |
04 | 1.28 | ||||||||||||||||
12 |
Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 1.28 | ||||||||||||||||
13= |
Tereza HolubářováTereza Holubářová
AK Olymp Brno |
04 | 1.23 | ||||||||||||||||
13= |
Kateřina HomerováKateřina Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
04 | 1.23 | ||||||||||||||||
15 |
Lenka LhotováLenka Lhotová
TJ Spartak Vlašim |
04 | 1.23 | ||||||||||||||||
16 |
Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ Třinec |
04 | 1.23 | ||||||||||||||||
17= |
Dominika FialováDominika Fialová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 1.23 | ||||||||||||||||
17= |
Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ Třinec |
04 | 1.23 | ||||||||||||||||
19= |
Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková
JAC Brno |
04 | 1.23 | ||||||||||||||||
19= |
Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 1.23 | ||||||||||||||||
21= |
Kristýna LugošováKristýna Lugošová
AK Olymp Brno |
04 | 1.23 | ||||||||||||||||
23= |
Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 1.18 | ||||||||||||||||
23= |
Martina ŠroubkováMartina Šroubková
JAC Brno |
04 | 1.18 | ||||||||||||||||
23= |
Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | 1.18 | ||||||||||||||||
23= |
Barbora MarkováBarbora Marková
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 1.18 | ||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
Finále B (po, 11.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Marie BohdálkováMarie Bohdálková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
05 | 1.28 | ||||||||||||||||
4 |
Lucie DvořákováLucie Dvořáková
SKP Nymburk, z.s. |
05 | 1.28 | ||||||||||||||||
5 |
Tereza JanouškováTereza Janoušková
JAC Brno |
05 | 1.28 | ||||||||||||||||
6 |
Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
05 | 1.23 | ||||||||||||||||
8= |
Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 1.23 | ||||||||||||||||
8= |
Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová
SKP Nymburk, z.s. |
05 | 1.23 | ||||||||||||||||
11 |
Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
05 | 1.23 | ||||||||||||||||
12 |
Petra ŠkodováPetra Škodová
JAC Brno |
05 | 1.18 | ||||||||||||||||
13 |
Nina VálkováNina Válková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 1.18 | ||||||||||||||||
14 |
Anna VýmolováAnna Výmolová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 1.18 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Skok vysoký - Atletická přípravka-hoši
(út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
06 | 1.34 | ||||||||||||||||
3 |
Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 1.31 | ||||||||||||||||
4= |
Jan VodičkaJan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
06 | 1.23 | ||||||||||||||||
7 |
Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 1.23 | ||||||||||||||||
8 |
Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 1.23 | ||||||||||||||||
9 |
Patrik RusekPatrik Rusek
TJ Sokol Přísnotice |
06 | 1.18 | ||||||||||||||||
10 |
Matěj BokMatěj Bok
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 1.18 | ||||||||||||||||
11 |
Matyáš ZachMatyáš Zach
Atletika Poruba z.s. |
06 | 1.13 | ||||||||||||||||
13 |
Jakub SměšnýJakub Směšný
BYAC Brno |
06 | 1.13 | ||||||||||||||||
14= |
Ondřej KroupaOndřej Kroupa
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
06 | 1.08 | ||||||||||||||||
16 |
Dominik MachalaDominik Machala
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
06 | 1.08 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Skok vysoký - Atletická přípravka-dívky
(út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 1.40 | ||||||||||||||||
4 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 1.34 | ||||||||||||||||
5 |
Nikola MusilováNikola Musilová
SK Žirovnice |
06 | 1.23 | ||||||||||||||||
6= |
Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 1.23 | ||||||||||||||||
6= |
Zuzana BokováZuzana Boková
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 1.23 | ||||||||||||||||
8 |
Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
06 | 1.23 | ||||||||||||||||
9 |
Nikola TešnarováNikola Tešnarová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 1.23 | ||||||||||||||||
10 |
Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno |
06 | 1.18 | ||||||||||||||||
11= |
Beata HradeckáBeata Hradecká
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 1.13 | ||||||||||||||||
14 |
Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
06 | 1.13 | ||||||||||||||||
15 |
Julie JadrnáJulie Jadrná
AK Olymp Brno |
06 | 1.13 | ||||||||||||||||
19 |
Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová
ASK Blansko |
06 | 1.03 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Skok daleký - Žáci (Kvalifikace)
Kvalifikace A (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 6.55 | ||||||||||||||||
2 |
Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 6.12 | ||||||||||||||||
3 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
02 | 6.11 | ||||||||||||||||
5 |
Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla Praha |
02 | 5.94 | ||||||||||||||||
6 |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 5.86 | ||||||||||||||||
7 |
Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 5.81 | ||||||||||||||||
8 |
Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s. |
02 | 5.72 | ||||||||||||||||
9 |
Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 5.70 | ||||||||||||||||
10 |
Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný
BYAC Brno |
02 | 5.65 | ||||||||||||||||
11 |
Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 5.62 | ||||||||||||||||
12 |
Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
02 | 5.33 | ||||||||||||||||
13 |
Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Jaroměř |
02 | 5.13 | ||||||||||||||||
14 |
Adam UrbánekAdam Urbánek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
02 | 5.05 | ||||||||||||||||
15 |
Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
02 | 4.97 | ||||||||||||||||
16 |
Merek CelfrMerek Celfr
BYAC Brno |
02 | 4.89 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Kvalifikace B (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké Meziříčí |
02 | 5.26 | ||||||||||||||||
2 |
Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 5.23 | ||||||||||||||||
3 |
Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
02 | 5.17 | ||||||||||||||||
4 |
Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK Bílina |
02 | 5.17 | ||||||||||||||||
5 |
David BatelkaDavid Batelka
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 5.10 | ||||||||||||||||
6 |
František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 5.07 | ||||||||||||||||
7 |
Michal KadlecMichal Kadlec
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 4.96 | ||||||||||||||||
8 |
Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 4.95 | ||||||||||||||||
9 |
Filip CharvátFilip Charvát
TJ Dvůr Králové n/L. |
02 | 4.88 | ||||||||||||||||
10 |
Šimon HrčkaŠimon Hrčka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
02 | 4.83 | ||||||||||||||||
11 |
Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
02 | 4.79 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Kvalifikace C (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 5.92 | ||||||||||||||||
2 |
Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 5.85 | ||||||||||||||||
8 |
Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 5.25 | ||||||||||||||||
9 |
Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start Havířov |
03 | 5.22 | ||||||||||||||||
11 |
Matyáš PlouharMatyáš Plouhar
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
03 | 5.04 | ||||||||||||||||
13 |
Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 5.02 | ||||||||||||||||
14 |
David CzepiecDavid Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
03 | 4.62 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Kvalifikace D (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 5.33 | ||||||||||||||||
2 |
Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 5.32 | ||||||||||||||||
3 |
Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 5.23 | ||||||||||||||||
7 |
Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček
BYAC Brno |
03 | 5.10 | ||||||||||||||||
8 |
Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 5.02 | ||||||||||||||||
9 |
Radim JanůRadim Janů
TJ Svitavy, z . s. |
03 | 4.95 | ||||||||||||||||
10 |
Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
03 | 4.84 | ||||||||||||||||
11 |
Michal KadeřábekMichal Kadeřábek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 4.78 | ||||||||||||||||
13 |
Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 4.73 | ||||||||||||||||
14 |
Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 4.72 | ||||||||||||||||
15 |
Michal KuchařMichal Kuchař
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 4.66 | ||||||||||||||||
17 |
Robin DorotíkRobin Dorotík
TJ Slezan Frýdek-Místek |
03 | 4.45 | ||||||||||||||||
18 |
Daniel PoštolkaDaniel Poštolka
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 4.43 | ||||||||||||||||
19 |
Jan BukovskýJan Bukovský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
03 | 3.66 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Kvalifikace E (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC Brno |
03 | 5.19 | ||||||||||||||||
2 |
Adam DokoupilAdam Dokoupil
TJ Slezan Frýdek-Místek |
03 | 4.90 | ||||||||||||||||
5 |
Lukáš VlkLukáš Vlk
TJ Slezan Frýdek-Místek |
03 | 4.70 | ||||||||||||||||
6 |
Václav MalíkVáclav Malík
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
03 | 4.61 | ||||||||||||||||
7 |
Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel jednota Vyškov - atletika |
03 | 4.54 | ||||||||||||||||
8 |
Lukáš BalochLukáš Baloch
AK Bílina |
03 | 4.44 | ||||||||||||||||
10 |
David ŠvandaDavid Švanda
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
03 | 4.19 | ||||||||||||||||
11 |
Martin ŠustrMartin Šustr
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
03 | 4.13 | ||||||||||||||||
12 |
Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak Vlašim |
03 | 4.13 | ||||||||||||||||
13 |
Jakub HemberaJakub Hembera
SK Žirovnice |
03 | 3.94 | ||||||||||||||||
14 |
Marek MyškaMarek Myška
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | 3.90 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Skok daleký - Žáci (Finále)
Finále A (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 6.59 -0.2 m/s | ||||||||||||||||
2 |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 6.39 +1.0 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla Praha |
02 | 6.10 -0.2 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 5.95 +1.1 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 5.90 -0.7 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
02 | 5.74 +2.0 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s. |
02 | 5.64 +0.7 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Finále B (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 5.89 -0.5 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 5.85 -0.6 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 5.46 -0.5 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 5.36 -0.3 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Skok daleký - Ml. žáci (Kvalifikace)
Kvalifikace A (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 5.11 | ||||||||||||||||
5 |
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 4.98 | ||||||||||||||||
7 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 4.96 | ||||||||||||||||
8 |
Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 4.93 | ||||||||||||||||
10 |
Patrik KremelPatrik Kremel
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 4.81 | ||||||||||||||||
11 |
Martin SedlákMartin Sedlák
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 4.75 | ||||||||||||||||
12 |
Adrian OndraszekAdrian Ondraszek
TJ TŽ Třinec |
04 | 4.73 | ||||||||||||||||
13 |
Matyáš GalvasMatyáš Galvas
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 4.66 | ||||||||||||||||
17 |
Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 4.37 | ||||||||||||||||
18 |
Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 4.32 | ||||||||||||||||
19 |
Pavel SmetanaPavel Smetana
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 4.24 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Kvalifikace B (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej PavelekOndřej Pavelek
TJ Slezan Frýdek-Místek |
04 | 4.90 | ||||||||||||||||
2 |
Hynek BartoňHynek Bartoň
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 4.50 | ||||||||||||||||
4 |
Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský
Atletický klub Blansko Dvorská |
04 | 4.46 | ||||||||||||||||
5 |
Lukáš KvapilLukáš Kvapil
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 4.34 | ||||||||||||||||
7 |
Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 4.30 | ||||||||||||||||
8 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 4.29 | ||||||||||||||||
10 |
Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 4.21 | ||||||||||||||||
11 |
Matěj HyclMatěj Hycl
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
04 | 4.20 | ||||||||||||||||
12 |
František RajchlFrantišek Rajchl
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
04 | 4.18 | ||||||||||||||||
13 |
Josef FrecerJosef Frecer
BYAC Brno |
04 | 4.10 | ||||||||||||||||
14 |
Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek
TJ Slezan Frýdek-Místek |
04 | 4.06 | ||||||||||||||||
15 |
Jaroslav JarýJaroslav Jarý
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 4.01 | ||||||||||||||||
16 |
Maxim FedkivMaxim Fedkiv
Orel jednota Vyškov - atletika |
04 | 4.01 | ||||||||||||||||
18 |
Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 3.95 | ||||||||||||||||
19 |
Ladislav DrongLadislav Drong
TJ TŽ Třinec |
04 | 3.91 | ||||||||||||||||
20 |
Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 3.88 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Kvalifikace C (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 4.87 | ||||||||||||||||
2 |
Martin PhamMartin Pham
AK Olymp Brno |
04 | 4.37 | ||||||||||||||||
4 |
Adam JelínekAdam Jelínek
TJ Dukla Praha |
04 | 4.20 | ||||||||||||||||
6 |
Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
04 | 4.13 | ||||||||||||||||
7 |
Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
04 | 4.08 | ||||||||||||||||
8 |
Tomáš BohuslavTomáš Bohuslav
Orel jednota Vyškov - atletika |
04 | 4.07 | ||||||||||||||||
10 |
Jakub SurgaJakub Surga
TJ Dukla Praha |
04 | 4.01 | ||||||||||||||||
11 |
Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela
Atletický klub Hodonín,z.s. |
04 | 4.01 | ||||||||||||||||
15 |
Michal SlezáčekMichal Slezáček
Orel jednota Vyškov - atletika |
04 | 3.87 | ||||||||||||||||
16 |
Hynek JurkovičHynek Jurkovič
Atletický klub Hodonín,z.s. |
04 | 3.87 | ||||||||||||||||
17 |
Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
04 | 3.75 | ||||||||||||||||
18 |
Marek MalitsMarek Malits
ASK Blansko |
04 | 3.74 | ||||||||||||||||
19 |
Filip LudesFilip Ludes
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 3.72 | ||||||||||||||||
20 |
Radek PetržálekRadek Petržálek
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 3.68 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Kvalifikace D (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 |
Roman KadavýRoman Kadavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
05 | 4.72 | ||||||||||||||||
8 |
Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich
SK Nové Město nad Metují |
05 | 4.47 | ||||||||||||||||
9 |
Václav HanulíkVáclav Hanulík
Orel jednota Vyškov - atletika |
05 | 4.42 | ||||||||||||||||
11 |
Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
05 | 4.37 | ||||||||||||||||
12 |
Adam DostálAdam Dostál
TJ Jiskra Otrokovice |
05 | 4.32 | ||||||||||||||||
13 |
Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
05 | 4.26 | ||||||||||||||||
14 |
Vojtěch HladíkVojtěch Hladík
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
05 | 4.17 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Kvalifikace E (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ Třinec |
05 | 4.25 | ||||||||||||||||
3 |
Ondřej GregrOndřej Gregr
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 4.20 | ||||||||||||||||
6 |
Martin BartošMartin Bartoš
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 4.03 | ||||||||||||||||
7 |
Adam HoněkAdam Honěk
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 4.02 | ||||||||||||||||
8 |
Václav HamšíkVáclav Hamšík
ŠAK Židlochovice, zapsaný s... |
05 | 3.98 | ||||||||||||||||
9 |
David NevařilDavid Nevařil
TJ Jiskra Otrokovice |
05 | 3.84 | ||||||||||||||||
10 |
Lukáš SasínekLukáš Sasínek
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
05 | 3.78 | ||||||||||||||||
11 |
Jan BoháčJan Boháč
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
05 | 3.76 | ||||||||||||||||
12 |
Ondřej SojákOndřej Soják
BYAC Brno |
05 | 3.67 | ||||||||||||||||
13 |
Jakub DusilJakub Dusil
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
05 | 2.78 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Kvalifikace F (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Marek PavlíčekMarek Pavlíček
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 4.33 | ||||||||||||||||
3 |
Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 4.29 | ||||||||||||||||
4 |
Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
05 | 4.24 | ||||||||||||||||
5 |
Abdellatif Jonas BenAbdellatif Jonas Ben
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 4.15 | ||||||||||||||||
6 |
Dominik ManďákDominik Manďák
TJ Sokol Velké Meziříčí |
05 | 3.93 | ||||||||||||||||
7 |
Jan PodrábskýJan Podrábský
TJ Sokol Velké Meziříčí |
05 | 3.92 | ||||||||||||||||
8 |
Martin VlkMartin Vlk
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 3.91 | ||||||||||||||||
9 |
Štěpán HanekŠtěpán Hanek
ŠAK Židlochovice, zapsaný s... |
05 | 3.72 | ||||||||||||||||
11 |
Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 3.68 | ||||||||||||||||
12 |
Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 3.63 | ||||||||||||||||
13 |
Vojtěch LukaštíkVojtěch Lukaštík
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 3.61 | ||||||||||||||||
14 |
Štěpán SuchanŠtěpán Suchan
TJ Dukla Praha |
05 | 3.61 | ||||||||||||||||
18 |
Petr VeselýPetr Veselý
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 3.24 | ||||||||||||||||
19 |
Jakub TobolaJakub Tobola
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 3.21 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále A (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 |
Roman KadavýRoman Kadavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
05 | 4.76 +0.9 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Finále B (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 5.41 +1.2 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 5.35 +1.4 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 5.18 +1.6 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 5.14 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Skok daleký - Žákyně (Kvalifikace)
Kvalifikace A (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno |
02 | 5.03 | ||||||||||||||||
5 |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 4.98 | ||||||||||||||||
6 |
Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 4.94 | ||||||||||||||||
8 |
Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak Vlašim |
02 | 4.89 | ||||||||||||||||
9 |
Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ Třinec |
02 | 4.88 | ||||||||||||||||
10 |
Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 4.81 | ||||||||||||||||
11 |
Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
02 | 4.81 | ||||||||||||||||
12 |
Vendula MaršíkováVendula Maršíková
SK Nové Město nad Metují |
02 | 4.75 | ||||||||||||||||
14 |
Ludmila HájkováLudmila Hájková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 4.75 | ||||||||||||||||
15 |
Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 4.68 | ||||||||||||||||
16 |
Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
02 | 4.66 | ||||||||||||||||
17 |
Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TJ MDDM Ostrov |
02 | 4.64 | ||||||||||||||||
18 |
Adéla SavarováAdéla Savarová
TJ Jiskra Otrokovice |
02 | 4.42 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Kvalifikace B (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anežka VoříškováAnežka Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
02 | 4.96 | ||||||||||||||||
3 |
Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla Praha |
02 | 4.79 | ||||||||||||||||
4 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno |
02 | 4.78 | ||||||||||||||||
5 |
Dominika MikováDominika Miková
AK Olymp Brno |
02 | 4.64 | ||||||||||||||||
6 |
Anna KalincováAnna Kalincová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 4.56 | ||||||||||||||||
7 |
Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ Strakonice |
02 | 4.51 | ||||||||||||||||
8 |
Klára HavlíčkováKlára Havlíčková
JAC Brno |
02 | 4.47 | ||||||||||||||||
12 |
Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK Bílina |
02 | 4.36 | ||||||||||||||||
17 |
Simona ŽiškováSimona Žišková
TJ Valašské Meziříčí |
02 | 4.08 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Kvalifikace C (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Yevheniya MurnykYevheniya Murnyk
JAC Brno |
02 | 4.82 | ||||||||||||||||
3 |
Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
02 | 4.33 | ||||||||||||||||
4 |
Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC Brno |
02 | 4.31 | ||||||||||||||||
5 |
Klára NovákováKlára Nováková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
02 | 4.24 | ||||||||||||||||
6 |
Kristýna MaškováKristýna Mašková
TJ Spartak Vlašim |
02 | 4.21 | ||||||||||||||||
7 |
Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 4.17 | ||||||||||||||||
8 |
Kristýna PetrováKristýna Petrová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 4.09 | ||||||||||||||||
9 |
Denisa PláškováDenisa Plášková
VSK Univerzita Brno |
02 | 4.07 | ||||||||||||||||
10 |
Denisa PánkováDenisa Pánková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
02 | 4.00 | ||||||||||||||||
11 |
Nicole PřibylováNicole Přibylová
TJ Dukla Praha |
02 | 3.83 | ||||||||||||||||
12 |
Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
02 | 3.82 | ||||||||||||||||
13 |
Barbora SlavíkováBarbora Slavíková
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 3.75 | ||||||||||||||||
14 |
Klára TrnkováKlára Trnková
JAC Brno |
02 | 3.56 | ||||||||||||||||
15 |
Šárka OdstrčilováŠárka Odstrčilová
JAC Brno |
02 | 2.89 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Kvalifikace D (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Adéla NovotnáAdéla Novotná
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 5.25 | ||||||||||||||||
4 |
Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 5.01 | ||||||||||||||||
5 |
Elen UrbáškováElen Urbášková
AK Šternberk z.s. |
03 | 4.93 | ||||||||||||||||
6 |
Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 4.93 | ||||||||||||||||
7 |
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 4.88 | ||||||||||||||||
9 |
Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
03 | 4.78 | ||||||||||||||||
10 |
Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla Praha |
03 | 4.77 | ||||||||||||||||
11 |
Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba z.s. |
03 | 4.70 | ||||||||||||||||
12 |
Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 4.68 | ||||||||||||||||
14 |
Anna DušánkováAnna Dušánková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
03 | 4.63 | ||||||||||||||||
15 |
Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol Jaroměř |
03 | 4.61 | ||||||||||||||||
16 |
Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 4.60 | ||||||||||||||||
17 |
Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
03 | 4.59 | ||||||||||||||||
20 |
Tereza SklenářováTereza Sklenářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
03 | 4.45 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Kvalifikace E (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 5.09 | ||||||||||||||||
2 |
Michaela HarlasováMichaela Harlasová
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 4.65 | ||||||||||||||||
3 |
Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
03 | 4.64 | ||||||||||||||||
6 |
Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková
JAC Brno |
03 | 4.51 | ||||||||||||||||
7 |
Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 4.50 | ||||||||||||||||
8 |
Michaela BurianováMichaela Burianová
AK Olymp Brno |
03 | 4.45 | ||||||||||||||||
10 |
Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
03 | 4.42 | ||||||||||||||||
11 |
Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | 4.39 | ||||||||||||||||
13 |
Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 4.34 | ||||||||||||||||
14 |
Simona ŠvarcováSimona Švarcová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
03 | 4.32 | ||||||||||||||||
15 |
Nikola ŠtikováNikola Štiková
TJ Spartak Vlašim |
03 | 4.31 | ||||||||||||||||
16 |
Desislava HristovaDesislava Hristova
TJ Sokol Přísnotice |
03 | 4.28 | ||||||||||||||||
17 |
Ester VančurováEster Vančurová
TJ Valašské Meziříčí |
03 | 4.19 | ||||||||||||||||
18 |
Eliška CzeschováEliška Czeschová
TJ Olympia Bruntál z.s. |
03 | 4.03 | ||||||||||||||||
19 |
Eliška DoubravováEliška Doubravová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
03 | 3.99 | ||||||||||||||||
21 |
Michaela DostálováMichaela Dostálová
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 3.95 | ||||||||||||||||
22 |
Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 3.94 | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
Kvalifikace F (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Amálie MynářováAmálie Mynářová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
03 | 4.36 | ||||||||||||||||
6 |
Sabina SobotkováSabina Sobotková
JAC Brno |
03 | 4.31 | ||||||||||||||||
7 |
Eva DušánkováEva Dušánková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
03 | 4.28 | ||||||||||||||||
8 |
Romana MaděřičováRomana Maděřičová
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
03 | 4.10 | ||||||||||||||||
9 |
Sára FantyšováSára Fantyšová
TJ Spartak Vlašim |
03 | 4.09 | ||||||||||||||||
10 |
Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp Praha, z.s. |
03 | 4.08 | ||||||||||||||||
11 |
Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC Brno |
03 | 4.06 | ||||||||||||||||
12 |
Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 4.05 | ||||||||||||||||
13 |
Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek |
03 | 4.04 | ||||||||||||||||
14 |
Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
03 | 4.04 | ||||||||||||||||
15 |
Ema MikanováEma Mikanová
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 4.00 | ||||||||||||||||
16 |
Tereza MerhautováTereza Merhautová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | 4.00 | ||||||||||||||||
17 |
Eliška PavlíkováEliška Pavlíková
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 3.98 | ||||||||||||||||
18 |
Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 3.97 | ||||||||||||||||
19 |
Patricie AugustinováPatricie Augustinová
JAC Brno |
03 | 3.97 | ||||||||||||||||
20 |
Simona ŠtyxováSimona Štyxová
TJ Spartak Vlašim |
03 | 3.96 | ||||||||||||||||
22 |
Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 3.95 | ||||||||||||||||
23 |
Vendula HajnáVendula Hajná
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | 3.91 | ||||||||||||||||
24 |
Jana SombergováJana Sombergová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 3.85 | ||||||||||||||||
25 |
Karolína JuřákováKarolína Juřáková
AK Šternberk z.s. |
03 | 2.92 | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
Kvalifikace G (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina GalburováMartina Galburová
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
03 | 4.38 | ||||||||||||||||
3 |
Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 4.29 | ||||||||||||||||
4 |
Tereza MirovskáTereza Mirovská
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 4.23 | ||||||||||||||||
5 |
Anna HalasováAnna Halasová
Orel jednota Vyškov - atletika |
03 | 4.16 | ||||||||||||||||
6 |
Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
03 | 4.16 | ||||||||||||||||
7 |
Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
03 | 4.10 | ||||||||||||||||
8 |
Kateřina VejbornáKateřina Vejborná
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 4.02 | ||||||||||||||||
9 |
Hana KopelováHana Kopelová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
03 | 4.01 | ||||||||||||||||
10 |
Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 3.98 | ||||||||||||||||
11 |
Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 3.98 | ||||||||||||||||
12 |
Marcela NajmanováMarcela Najmanová
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 3.97 | ||||||||||||||||
13 |
Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
03 | 3.87 | ||||||||||||||||
14 |
Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 3.84 | ||||||||||||||||
15 |
Anna VařekováAnna Vařeková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 3.83 | ||||||||||||||||
16 |
Aneta VeseláAneta Veselá
Orel jednota Vyškov - atletika |
03 | 3.75 | ||||||||||||||||
17 |
Iveta FilounováIveta Filounová
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 3.74 | ||||||||||||||||
18 |
Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 3.73 | ||||||||||||||||
19 |
Vendula ŽáčkováVendula Žáčková
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 3.72 | ||||||||||||||||
20 |
Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková
AK Olymp Brno |
03 | 3.24 | ||||||||||||||||
21 |
Nela PernicováNela Pernicová
ASK Blansko |
03 | 3.18 | ||||||||||||||||
22 |
Klára ProcházkováKlára Procházková
AK Bílina |
03 | 2.70 | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
Skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále A (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla NovotnáAdéla Novotná
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 5.68 +1.5 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 5.46 +0.7 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 5.08 -2.1 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 5.02 +0.1 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Elen UrbáškováElen Urbášková
AK Šternberk z.s. |
03 | 5.01 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 4.68 +1.2 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 |
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno |
02 | 5.25 +1.7 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 5.15 -0.1 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 5.09 -0.5 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Anežka VoříškováAnežka Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
02 | 5.01 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Skok daleký - Ml. žákyně (Kvalifikace)
Kvalifikace A (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla ŠulcováAdéla Šulcová
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 4.65 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza MyškováTereza Myšková
JAC Brno |
05 | 4.63 | ||||||||||||||||
3 |
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 4.53 | ||||||||||||||||
5 |
Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 4.31 | ||||||||||||||||
6 |
Lucie DvořákováLucie Dvořáková
SKP Nymburk, z.s. |
05 | 4.31 | ||||||||||||||||
7 |
Monika JakouběováMonika Jakouběová
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
05 | 4.28 | ||||||||||||||||
8 |
Lenka BurešováLenka Burešová
TJ MDDM Ostrov |
05 | 4.20 | ||||||||||||||||
9 |
Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké Meziříčí |
05 | 4.19 | ||||||||||||||||
10 |
Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 4.16 | ||||||||||||||||
11 |
Michaela SochováMichaela Sochová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 4.13 | ||||||||||||||||
12 |
Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 4.13 | ||||||||||||||||
13 |
Eliška ZelováEliška Zelová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 4.09 | ||||||||||||||||
14 |
Adéla RutrlováAdéla Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
05 | 4.09 | ||||||||||||||||
15 |
Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
05 | 4.07 | ||||||||||||||||
16 |
Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 4.04 | ||||||||||||||||
17 |
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 4.03 | ||||||||||||||||
19 |
Pavla KumstátováPavla Kumstátová
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
05 | 4.02 | ||||||||||||||||
20 |
Eliška AugustováEliška Augustová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 4.01 | ||||||||||||||||
21 |
Veronika ŠalátováVeronika Šalátová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 3.97 | ||||||||||||||||
23 |
Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
05 | 3.90 | ||||||||||||||||
24 |
Markéta MaškováMarkéta Mašková
AK Olymp Brno |
05 | 3.87 | ||||||||||||||||
25 |
Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 3.85 | ||||||||||||||||
26 |
Ivana RýdlováIvana Rýdlová
TJ Valašské Meziříčí |
05 | 3.73 | ||||||||||||||||
27 |
Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
TJ Jiskra Otrokovice |
05 | 3.71 | ||||||||||||||||
28 |
Nikola JiříčkováNikola Jiříčková
TJ Valašské Meziříčí |
05 | 3.62 | ||||||||||||||||
29 |
Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová
TJ Sokol Jaroměř |
05 | 3.61 | ||||||||||||||||
30 |
Tereza JanouškováTereza Janoušková
JAC Brno |
05 | 3.60 | ||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
Kvalifikace B (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK Blansko |
05 | 4.30 | ||||||||||||||||
3 |
Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
05 | 4.13 | ||||||||||||||||
5 |
Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 4.05 | ||||||||||||||||
8 |
Markéta SikorováMarkéta Sikorová
TJ TŽ Třinec |
05 | 4.01 | ||||||||||||||||
10 |
Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 3.97 | ||||||||||||||||
11= |
Markéta FričováMarkéta Fričová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 3.96 | ||||||||||||||||
13 |
Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová
SKP Nymburk, z.s. |
05 | 3.95 | ||||||||||||||||
14 |
Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
05 | 3.93 | ||||||||||||||||
16= |
Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
05 | 3.83 | ||||||||||||||||
16= |
Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak Vlašim |
05 | 3.83 | ||||||||||||||||
18 |
Adéla FryčováAdéla Fryčová
SKP Nymburk, z.s. |
05 | 3.82 | ||||||||||||||||
20 |
Lucie PetrlováLucie Petrlová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 3.76 | ||||||||||||||||
23 |
Mariola LyskováMariola Lysková
TJ TŽ Třinec |
05 | 3.70 | ||||||||||||||||
25 |
Kateřina MaškováKateřina Mašková
Atletický klub Hodonín,z.s. |
05 | 3.54 | ||||||||||||||||
26 |
Melanie sofie SchneebergerMelanie sofie Schneeberger
Atletika Poruba z.s. |
05 | 3.49 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Kvalifikace C (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 |
Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
05 | 4.04 | ||||||||||||||||
5 |
Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková
TJ Spartak Vlašim |
05 | 3.92 | ||||||||||||||||
7 |
Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
05 | 3.85 | ||||||||||||||||
8 |
Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková
TJ Spartak Vlašim |
05 | 3.83 | ||||||||||||||||
9 |
Sára JanákováSára Janáková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 3.83 | ||||||||||||||||
10 |
Johana KalnáJohana Kalná
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 3.81 | ||||||||||||||||
14 |
Helena BryšováHelena Bryšová
JAC Brno |
05 | 3.59 | ||||||||||||||||
15 |
Michaela PoštulkováMichaela Poštulková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 3.57 | ||||||||||||||||
16 |
Tereza PetráskováTereza Petrásková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
05 | 3.50 | ||||||||||||||||
17 |
Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 3.40 | ||||||||||||||||
20 |
Hana ApltauerováHana Apltauerová
AC Čáslav z.s. |
05 | 3.38 | ||||||||||||||||
21 |
Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
05 | 3.36 | ||||||||||||||||
22 |
Sára KušnirákováSára Kušniráková
TJ TŽ Třinec |
05 | 3.27 | ||||||||||||||||
24 |
Franziska SchmidFranziska Schmid
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 3.05 | ||||||||||||||||
25 |
Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 2.86 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Kvalifikace D (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Michaela MelčákováMichaela Melčáková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 3.88 | ||||||||||||||||
3 |
Marie BohdálkováMarie Bohdálková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
05 | 3.80 | ||||||||||||||||
6 |
Nikola BobokováNikola Boboková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 3.63 | ||||||||||||||||
7 |
Gabriela BřeznáGabriela Březná
Atletika Poruba z.s. |
05 | 3.59 | ||||||||||||||||
8 |
Petra BlažkováPetra Blažková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
05 | 3.45 | ||||||||||||||||
12 |
Kristýna KoděrováKristýna Koděrová
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 3.40 | ||||||||||||||||
13 |
Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 3.35 | ||||||||||||||||
14 |
Anežka KraisováAnežka Kraisová
Orel jednota Vyškov - atletika |
05 | 3.34 | ||||||||||||||||
18 |
Ema MlsováEma Mlsová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
05 | 3.30 | ||||||||||||||||
19 |
Klára JančováKlára Jančová
Atletika Poruba z.s. |
05 | 3.29 | ||||||||||||||||
20 |
Lilla LojkováLilla Lojková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 3.25 | ||||||||||||||||
22 |
Františka SekaninováFrantiška Sekaninová
Atletika Poruba z.s. |
05 | 3.22 | ||||||||||||||||
23 |
Natálie BieniekováNatálie Bienieková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 3.09 | ||||||||||||||||
24 |
Aneta MotykováAneta Motyková
TJ TŽ Třinec |
05 | 3.08 | ||||||||||||||||
25 |
Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 3.01 | ||||||||||||||||
26 |
Nela MatuchováNela Matuchová
BYAC Brno |
05 | 2.94 | ||||||||||||||||
27 |
Barbora TrefilováBarbora Trefilová
TJ Olympia Bruntál z.s. |
05 | 2.46 | ||||||||||||||||
28 |
Anna KalinAnna Kalin
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 2.45 | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Kvalifikace E (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna CagašováAnna Cagašová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
04 | 5.25 | ||||||||||||||||
3 |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 5.11 | ||||||||||||||||
7 |
Bára HudrlíkováBára Hudrlíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 4.79 | ||||||||||||||||
8 |
Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC Brno |
04 | 4.78 | ||||||||||||||||
10 |
Radka KučerováRadka Kučerová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 4.74 | ||||||||||||||||
11 |
Sára KřížkováSára Křížková
TJ Dvůr Králové n/L. |
04 | 4.71 | ||||||||||||||||
12 |
Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 4.68 | ||||||||||||||||
13 |
Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 4.65 | ||||||||||||||||
14 |
Barbora KučerováBarbora Kučerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 4.64 | ||||||||||||||||
15 |
Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM Ostrov |
04 | 4.61 | ||||||||||||||||
16 |
Aneta DokulilováAneta Dokulilová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 4.52 | ||||||||||||||||
17 |
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
04 | 4.50 | ||||||||||||||||
18 |
Kateřina RichterováKateřina Richterová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 4.49 | ||||||||||||||||
19 |
Klára KlementováKlára Klementová
JAC Brno |
04 | 4.46 | ||||||||||||||||
20 |
Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 4.46 | ||||||||||||||||
21 |
Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
04 | 4.44 | ||||||||||||||||
24 |
Eva KovaříkováEva Kovaříková
TJ TŽ Třinec |
04 | 4.27 | ||||||||||||||||
25 |
Hana BlažkováHana Blažková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 4.12 | ||||||||||||||||
26 |
Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 4.05 | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
Kvalifikace F (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC Brno |
04 | 4.73 | ||||||||||||||||
5 |
Sabina VantuchováSabina Vantuchová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 4.51 | ||||||||||||||||
6 |
Andrea VlkováAndrea Vlková
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 4.48 | ||||||||||||||||
9 |
Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
04 | 4.44 | ||||||||||||||||
11 |
Lenka LhotováLenka Lhotová
TJ Spartak Vlašim |
04 | 4.37 | ||||||||||||||||
12 |
Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková
JAC Brno |
04 | 4.36 | ||||||||||||||||
13 |
Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 4.34 | ||||||||||||||||
14 |
Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
04 | 4.31 | ||||||||||||||||
15 |
Dominika FialováDominika Fialová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 4.26 | ||||||||||||||||
16 |
Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková
ASK Blansko |
04 | 4.24 | ||||||||||||||||
17 |
Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 4.23 | ||||||||||||||||
19 |
Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 4.18 | ||||||||||||||||
20 |
Dorota SochováDorota Sochová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 4.18 | ||||||||||||||||
21 |
Anita GoraniAnita Gorani
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 4.13 | ||||||||||||||||
23 |
Denisa MarčíkováDenisa Marčíková
TJ Jiskra Otrokovice |
04 | 4.10 | ||||||||||||||||
24 |
Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 4.08 | ||||||||||||||||
25 |
Julie HendrychováJulie Hendrychová
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 4.04 | ||||||||||||||||
26 |
Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 4.01 | ||||||||||||||||
27 |
Eliška PelíškováEliška Pelíšková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 3.95 | ||||||||||||||||
28 |
Denisa SommerováDenisa Sommerová
TJ Sokol Přísnotice |
04 | 3.86 | ||||||||||||||||
29 |
Vendula HroudováVendula Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 3.80 | ||||||||||||||||
30 |
Alžběta ČernáAlžběta Černá
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 3.64 | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
Kvalifikace G (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 4.55 | ||||||||||||||||
2 |
Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ Třinec |
04 | 4.47 | ||||||||||||||||
3 |
Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ Třinec |
04 | 4.33 | ||||||||||||||||
4 |
Ella FinsterlováElla Finsterlová
AK Šternberk z.s. |
04 | 4.27 | ||||||||||||||||
5 |
Natálie BáňováNatálie Báňová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 4.20 | ||||||||||||||||
6 |
Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 4.17 | ||||||||||||||||
7 |
Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 4.15 | ||||||||||||||||
8 |
Monika LorenzováMonika Lorenzová
TJ Sokol Přísnotice |
04 | 4.15 | ||||||||||||||||
10 |
Sára FojtíkováSára Fojtíková
JAC Brno |
04 | 4.10 | ||||||||||||||||
11 |
Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 4.10 | ||||||||||||||||
12 |
Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková
JAC Brno |
04 | 4.08 | ||||||||||||||||
13 |
Tereza HolubářováTereza Holubářová
AK Olymp Brno |
04 | 4.06 | ||||||||||||||||
14 |
Klára KusáKlára Kusá
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 4.06 | ||||||||||||||||
15 |
Anna SkálováAnna Skálová
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 4.05 | ||||||||||||||||
16 |
Tereza LukoszováTereza Lukoszová
TJ TŽ Třinec |
04 | 4.03 | ||||||||||||||||
17 |
Sára NavrátilováSára Navrátilová
TJ Olympia Bruntál z.s. |
04 | 4.02 | ||||||||||||||||
18 |
Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková
Atletický klub Hodonín,z.s. |
04 | 3.93 | ||||||||||||||||
19 |
Lucie BačováLucie Bačová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 3.90 | ||||||||||||||||
22 |
Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová
JAC Brno |
04 | 3.80 | ||||||||||||||||
23 |
Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
04 | 3.77 | ||||||||||||||||
24 |
Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 3.77 | ||||||||||||||||
25= |
Tereza DubováTereza Dubová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 3.62 | ||||||||||||||||
25= |
Eva PatočkováEva Patočková
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 3.62 | ||||||||||||||||
27 |
Emily EdesováEmily Edesová
AK Olymp Brno |
04 | 2.90 | ||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
Kvalifikace H (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina HomerováKateřina Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
04 | 4.38 | ||||||||||||||||
3 |
Veronika RočkováVeronika Ročková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 4.14 | ||||||||||||||||
4 |
Marie HolakovskáMarie Holakovská
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
04 | 4.01 | ||||||||||||||||
5 |
Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
04 | 3.99 | ||||||||||||||||
6 |
Kateřina KukalováKateřina Kukalová
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 3.99 | ||||||||||||||||
7 |
Julie LátalováJulie Látalová
ASK Blansko |
04 | 3.95 | ||||||||||||||||
8 |
Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková
TJ Olympia Bruntál z.s. |
04 | 3.85 | ||||||||||||||||
10 |
Nikola JeníšováNikola Jeníšová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 3.76 | ||||||||||||||||
11 |
Natálie MalcováNatálie Malcová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 3.76 | ||||||||||||||||
13 |
Marie LukášováMarie Lukášová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 3.73 | ||||||||||||||||
14 |
Nela AnýžováNela Anýžová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
04 | 3.72 | ||||||||||||||||
15 |
Patrície MartinkovičováPatrície Martinkovičová
JAC Brno |
04 | 3.72 | ||||||||||||||||
17 |
Antonie BočkováAntonie Bočková
JAC Brno |
04 | 3.65 | ||||||||||||||||
18 |
Barbora MarkováBarbora Marková
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 3.65 | ||||||||||||||||
19 |
Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
04 | 3.62 | ||||||||||||||||
21 |
Nela SovováNela Sovová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 3.56 | ||||||||||||||||
22 |
Šárka MilotováŠárka Milotová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 3.56 | ||||||||||||||||
23 |
Terezie MasopustováTerezie Masopustová
TJ Dukla Praha |
04 | 3.55 | ||||||||||||||||
24 |
Kristýna LugošováKristýna Lugošová
AK Olymp Brno |
04 | 3.53 | ||||||||||||||||
26 |
Nikola KlusákováNikola Klusáková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
04 | 3.15 | ||||||||||||||||
27 |
Barbora BodečkováBarbora Bodečková
AK Olymp Brno |
04 | 3.09 | ||||||||||||||||
28 |
Rozálie PesslováRozálie Pesslová
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 2.83 | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna CagašováAnna Cagašová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
04 | 5.37 +1.2 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z . s. |
04 | 5.31 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Bára HudrlíkováBára Hudrlíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 4.91 +1.1 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Finále B (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza MyškováTereza Myšková
JAC Brno |
05 | 4.94 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK Blansko |
05 | 4.81 +2.1 m/s | 4.71 +1.6 m/s | |||||||||||||||
4 |
Adéla ŠulcováAdéla Šulcová
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 4.62 +0.4 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Lucie DvořákováLucie Dvořáková
SKP Nymburk, z.s. |
05 | 4.54 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Monika JakouběováMonika Jakouběová
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
05 | 4.49 +0.2 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 4.41 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
05 | 4.05 +0.1 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Kvalifikace)
Kvalifikace A (po, 11.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 |
Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
06 | 4.33 | ||||||||||||||||
5 |
Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 4.29 | ||||||||||||||||
6 |
Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 4.18 | ||||||||||||||||
7 |
Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 4.07 | ||||||||||||||||
8 |
Matěj ŠiškaMatěj Šiška
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 4.07 | ||||||||||||||||
9 |
Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 4.01 | ||||||||||||||||
11 |
Jan KlimasJan Klimas
TJ Slezan Frýdek-Místek |
06 | 3.96 | ||||||||||||||||
12 |
Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 3.93 | ||||||||||||||||
14 |
Matěj ČermákMatěj Čermák
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
06 | 3.88 | ||||||||||||||||
16 |
Fillipos DimitriadisFillipos Dimitriadis
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 3.80 | ||||||||||||||||
17 |
Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 3.72 | ||||||||||||||||
18 |
Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 3.71 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Kvalifikace B (po, 11.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 4.13 | ||||||||||||||||
2 |
Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 4.12 | ||||||||||||||||
3 |
Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
06 | 4.05 | ||||||||||||||||
4 |
Matyáš ZachMatyáš Zach
Atletika Poruba z.s. |
06 | 4.00 | ||||||||||||||||
6 |
Michal KociánMichal Kocián
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 3.84 | ||||||||||||||||
7 |
Ondřej BeránekOndřej Beránek
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 3.82 | ||||||||||||||||
8 |
Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s. |
06 | 3.70 | ||||||||||||||||
9 |
Lukáš KrbecLukáš Krbec
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 3.70 | ||||||||||||||||
10 |
Jonáš ValešJonáš Valeš
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
06 | 3.68 | ||||||||||||||||
11 |
Václav HladíkVáclav Hladík
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
06 | 3.59 | ||||||||||||||||
12 |
Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 3.55 | ||||||||||||||||
13 |
Filip MífekFilip Mífek
BYAC Brno |
06 | 3.55 | ||||||||||||||||
14 |
Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
06 | 3.47 | ||||||||||||||||
15 |
Matěj BokMatěj Bok
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 3.40 | ||||||||||||||||
16 |
Jakub MaslaňákJakub Maslaňák
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 2.50 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Kvalifikace C (po, 11.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub BouškaJakub Bouška
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
06 | 3.90 | ||||||||||||||||
2 |
Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp Brno |
06 | 3.79 | ||||||||||||||||
3 |
Ondřej KroupaOndřej Kroupa
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
06 | 3.74 | ||||||||||||||||
4 |
Daniel MarákDaniel Marák
SKP Nymburk, z.s. |
06 | 3.74 | ||||||||||||||||
5 |
Mikuláš PetrMikuláš Petr
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
06 | 3.59 | ||||||||||||||||
6 |
Jan SladkovskýJan Sladkovský
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 3.47 | ||||||||||||||||
7 |
Jan BílekJan Bílek
BYAC Brno |
06 | 3.44 | ||||||||||||||||
8 |
František NovotnýFrantišek Novotný
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
06 | 3.44 | ||||||||||||||||
9 |
Patrik FilkaPatrik Filka
ASK Blansko |
07 | 3.43 | ||||||||||||||||
10 |
Matěj BělockýMatěj Bělocký
BYAC Brno |
06 | 3.42 | ||||||||||||||||
11 |
Šimon IndruchŠimon Indruch
JAC Brno |
06 | 3.39 | ||||||||||||||||
12 |
Tomáš KučeraTomáš Kučera
JAC Brno |
06 | 3.38 | ||||||||||||||||
13 |
Adam UxaAdam Uxa
JAC Brno |
06 | 3.36 | ||||||||||||||||
14 |
Dominik MachalaDominik Machala
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
06 | 3.28 | ||||||||||||||||
15 |
Dalibor DvořákDalibor Dvořák
TJ Olympia Bruntál z.s. |
06 | 3.23 | ||||||||||||||||
16 |
Jakub SměšnýJakub Směšný
BYAC Brno |
06 | 3.21 | ||||||||||||||||
18 |
Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
06 | 3.10 | ||||||||||||||||
19 |
Jaroslav MoravecJaroslav Moravec
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 3.05 | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 |
Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
06 | 4.54 +2.0 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 4.30 -1.2 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 4.21 +0.8 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 4.15 -1.3 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 4.03 +1.8 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Kvalifikace)
Kvalifikace A (po, 11.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 4.30 | ||||||||||||||||
2 |
Luisa KlementováLuisa Klementová
ACTIVITY Lanškroun |
06 | 4.21 | ||||||||||||||||
5 |
Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 4.15 | ||||||||||||||||
8 |
Nikola VenclováNikola Venclová
SK Nové Město nad Metují |
06 | 3.98 | ||||||||||||||||
10 |
Ema ŠefránkováEma Šefránková
TJ ČZ Strakonice |
06 | 3.96 | ||||||||||||||||
11 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 3.96 | ||||||||||||||||
12 |
Amélie ZemanováAmélie Zemanová
AC Vysoké Mýto z.s. |
06 | 3.94 | ||||||||||||||||
14 |
Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 3.85 | ||||||||||||||||
16 |
Agáta AndělováAgáta Andělová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 3.70 | ||||||||||||||||
18 |
Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 3.65 | ||||||||||||||||
19 |
Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno |
06 | 3.63 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Kvalifikace B (po, 11.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
06 | 3.83 | ||||||||||||||||
3 |
Aneta SchönováAneta Schönová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
06 | 3.78 | ||||||||||||||||
5 |
Kateřina MikyskováKateřina Mikysková
AC Vysoké Mýto z.s. |
06 | 3.75 | ||||||||||||||||
6 |
Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 3.72 | ||||||||||||||||
9 |
Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
06 | 3.64 | ||||||||||||||||
10 |
Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 3.56 | ||||||||||||||||
12 |
Zuzana BokováZuzana Boková
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 3.50 | ||||||||||||||||
16 |
Julie JadrnáJulie Jadrná
AK Olymp Brno |
06 | 3.28 | ||||||||||||||||
17 |
Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
06 | 3.26 | ||||||||||||||||
18 |
Kateřina FojtíkováKateřina Fojtíková
JAC Brno |
06 | 3.18 | ||||||||||||||||
19 |
Dagmar PeštováDagmar Peštová
JAC Brno |
06 | 2.88 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Kvalifikace C (po, 11.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Viktorie KřížováViktorie Křížová
Elite Sport Boskovice, z. s. |
06 | 3.89 | ||||||||||||||||
2 |
Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK Blansko |
06 | 3.75 | ||||||||||||||||
3 |
Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s. |
06 | 3.58 | ||||||||||||||||
4 |
Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
06 | 3.53 | ||||||||||||||||
6 |
Lucia JuríkováLucia Juríková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 3.46 | ||||||||||||||||
7 |
Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková
SKP Nymburk, z.s. |
06 | 3.40 | ||||||||||||||||
8 |
Adéla KopelentováAdéla Kopelentová
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 3.36 | ||||||||||||||||
9 |
Anna SchönigerováAnna Schönigerová
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 3.35 | ||||||||||||||||
10 |
Tereza KrchňákováTereza Krchňáková
Atletika Poruba z.s. |
06 | 3.34 | ||||||||||||||||
11 |
Nikola TešnarováNikola Tešnarová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 3.23 | ||||||||||||||||
12 |
Tereza ŠvarcováTereza Švarcová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
06 | 3.12 | ||||||||||||||||
14 |
Zuzana MachůZuzana Machů
JAC Brno |
06 | 3.09 | ||||||||||||||||
15 |
Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová
ASK Blansko |
06 | 2.96 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Kvalifikace D (po, 11.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška NeužilováEliška Neužilová
JAC Brno |
06 | 3.53 | ||||||||||||||||
2 |
Anna FialováAnna Fialová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
06 | 3.42 | ||||||||||||||||
4 |
Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s. |
06 | 3.37 | ||||||||||||||||
6 |
Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
06 | 3.34 | ||||||||||||||||
7 |
Julie MikováJulie Miková
AK Olymp Brno |
06 | 3.30 | ||||||||||||||||
8 |
Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová
JAC Brno |
06 | 3.29 | ||||||||||||||||
9 |
Leona JandákováLeona Jandáková
ASK Blansko |
06 | 3.25 | ||||||||||||||||
12 |
Kristýna GottvaldováKristýna Gottvaldová
JAC Brno |
06 | 3.15 | ||||||||||||||||
14 |
Viktorie ZnášikováViktorie Znášiková
Atletika Poruba z.s. |
06 | 3.04 | ||||||||||||||||
15 |
Marie TomicováMarie Tomicová
TJ TŽ Třinec |
06 | 3.03 | ||||||||||||||||
16 |
Sára KolencováSára Kolencová
TJ Dukla Praha |
06 | 2.89 | ||||||||||||||||
17 |
Anna ŽižkováAnna Žižková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 2.84 | ||||||||||||||||
18 |
Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 2.82 | ||||||||||||||||
19 |
Sára SpáčilováSára Spáčilová
JAC Brno |
06 | 2.69 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 4.48 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 4.43 +1.5 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Luisa KlementováLuisa Klementová
ACTIVITY Lanškroun |
06 | 4.29 +0.8 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Nikola VenclováNikola Venclová
SK Nové Město nad Metují |
06 | 3.76 +0.8 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále A (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice |
03 | 12.53 | ||||||||||||||||
4 |
Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia Praha |
03 | 11.30 | ||||||||||||||||
7 |
Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 11.00 | ||||||||||||||||
8 |
Marta KurachováMarta Kurachová
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
03 | 10.87 | ||||||||||||||||
9 |
Ema SedlákováEma Sedláková
Atletický klub Kyjov, z.s. |
03 | 10.19 | ||||||||||||||||
10 |
Ema SvědíkováEma Svědíková
SKOK J. Hradec, z.s. |
03 | 09.57 | ||||||||||||||||
11 |
Klára MarkofováKlára Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
03 | 09.36 | ||||||||||||||||
12 |
Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 09.34 | ||||||||||||||||
13 |
Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 09.32 | ||||||||||||||||
14 |
Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
03 | 09.32 | ||||||||||||||||
16 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 08.78 | ||||||||||||||||
18 |
Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 07.98 | ||||||||||||||||
19 |
Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
03 | 07.84 | ||||||||||||||||
20 |
Sabina SobotkováSabina Sobotková
JAC Brno |
03 | 07.79 | ||||||||||||||||
21 |
Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek |
03 | 07.66 | ||||||||||||||||
22 |
Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
03 | 07.54 | ||||||||||||||||
23 |
Jitka MenclováJitka Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
03 | 07.40 | ||||||||||||||||
24 |
Adéla SchneiderováAdéla Schneiderová
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
03 | 06.77 | ||||||||||||||||
25 |
Nela PernicováNela Pernicová
ASK Blansko |
03 | 06.54 | ||||||||||||||||
26 |
Mona El-KayssiMona El-Kayssi
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
03 | 06.50 | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
Finále B (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice |
02 | 12.76 | ||||||||||||||||
6 |
Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L. |
02 | 11.09 | ||||||||||||||||
7 |
Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 11.01 | ||||||||||||||||
8 |
Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková
AC Vysoké Mýto z.s. |
02 | 09.59 | ||||||||||||||||
9 |
Adriana MášováAdriana Mášová
AK Olymp Brno |
02 | 09.52 | ||||||||||||||||
10 |
Yevheniya MurnykYevheniya Murnyk
JAC Brno |
02 | 09.39 | ||||||||||||||||
11 |
Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 08.94 | ||||||||||||||||
12 |
Kristýna PetrováKristýna Petrová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 08.93 | ||||||||||||||||
13 |
Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
02 | 08.85 | ||||||||||||||||
14 |
Alžběta BlažkováAlžběta Blažková
TJ Dvůr Králové n/L. |
02 | 08.26 | ||||||||||||||||
15 |
Andrea LetochováAndrea Letochová
JAC Brno |
02 | 07.50 | ||||||||||||||||
16 |
Lucie PařízkováLucie Pařízková
JAC Brno |
02 | 07.19 | ||||||||||||||||
17 |
Nela BlažkováNela Blažková
JAC Brno |
02 | 07.06 | ||||||||||||||||
18 |
Klára TrnkováKlára Trnková
JAC Brno |
02 | 06.10 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále A (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 |
Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK Vítkovice |
02 | 14.63 | ||||||||||||||||
4 |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 14.19 | ||||||||||||||||
5 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
02 | 13.21 | ||||||||||||||||
6 |
Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK Vítkovice |
02 | 12.98 | ||||||||||||||||
7 |
Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 12.79 | ||||||||||||||||
10 |
Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 10.65 | ||||||||||||||||
11 |
Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný
BYAC Brno |
02 | 10.35 | ||||||||||||||||
12 |
David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
02 | 09.99 | ||||||||||||||||
13 |
Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
02 | 09.89 | ||||||||||||||||
14 |
Václav ČečrleVáclav Čečrle
AK Bílina |
02 | 08.26 | ||||||||||||||||
16 |
David CelýDavid Celý
Orel jednota Vyškov - atletika |
02 | 07.61 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Finále B (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 11.93 | ||||||||||||||||
3 |
Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 11.80 | ||||||||||||||||
5 |
Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 11.44 | ||||||||||||||||
6 |
Štěpan SchubertŠtěpan Schubert
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 11.00 | ||||||||||||||||
7 |
Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 10.94 | ||||||||||||||||
8 |
Marta KurachováMarta Kurachová
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
03 | 10.87 | ||||||||||||||||
9 |
Ema SedlákováEma Sedláková
Atletický klub Kyjov, z.s. |
03 | 10.19 | ||||||||||||||||
13 |
Jiří ŠantavýJiří Šantavý
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 09.39 | ||||||||||||||||
15 |
Jan BürgerJan Bürger
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 08.89 | ||||||||||||||||
16 |
Václav KratochvílVáclav Kratochvíl
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 08.78 | ||||||||||||||||
17 |
Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel jednota Vyškov - atletika |
03 | 08.69 | ||||||||||||||||
18 |
František RajchlFrantišek Rajchl
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
04 | 08.67 | ||||||||||||||||
19 |
Václav MalíkVáclav Malík
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
03 | 08.27 | ||||||||||||||||
20 |
Matyáš PlouharMatyáš Plouhar
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
03 | 08.10 | ||||||||||||||||
21 |
Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
03 | 07.70 | ||||||||||||||||
22 |
David CzepiecDavid Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
03 | 07.45 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)
Finále A (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak Vlašim |
02 | 41.27 | ||||||||||||||||
3 |
Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 40.84 | ||||||||||||||||
6 |
Hana HájkováHana Hájková
AK Slovan Moravská Třebová |
02 | 36.45 | ||||||||||||||||
7 |
Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak Vlašim |
02 | 32.90 | ||||||||||||||||
9 |
Marie SvozilováMarie Svozilová
TJ Valašské Meziříčí |
02 | 30.14 | ||||||||||||||||
10 |
Adéla SavarováAdéla Savarová
TJ Jiskra Otrokovice |
02 | 29.76 | ||||||||||||||||
12 |
Andrea LetochováAndrea Letochová
JAC Brno |
02 | 28.56 | ||||||||||||||||
13 |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 27.49 | ||||||||||||||||
14 |
Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková
AC Vysoké Mýto z.s. |
02 | 27.27 | ||||||||||||||||
16 |
Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L. |
02 | 26.30 | ||||||||||||||||
17 |
Adriana MášováAdriana Mášová
AK Olymp Brno |
02 | 23.82 | ||||||||||||||||
18 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno |
02 | 23.66 | ||||||||||||||||
19 |
Simona WeberováSimona Weberová
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 23.16 | ||||||||||||||||
20 |
Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková
PSK Olymp Praha, z.s. |
02 | 22.99 | ||||||||||||||||
21 |
Lucie PařízkováLucie Pařízková
JAC Brno |
02 | 22.71 | ||||||||||||||||
22 |
Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
02 | 21.80 | ||||||||||||||||
23 |
Anna KalincováAnna Kalincová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 21.05 | ||||||||||||||||
24 |
Klára HavlíčkováKlára Havlíčková
JAC Brno |
02 | 20.28 | ||||||||||||||||
26 |
Nela BlažkováNela Blažková
JAC Brno |
02 | 17.27 | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
Finále B (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Julie SmetanováJulie Smetanová
Atletika Poruba z.s. |
03 | 38.89 | ||||||||||||||||
4 |
Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 34.52 | ||||||||||||||||
7 |
Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia Praha |
03 | 30.70 | ||||||||||||||||
8 |
Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 28.56 | ||||||||||||||||
9 |
Jitka MenclováJitka Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
03 | 27.97 | ||||||||||||||||
10 |
Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 27.65 | ||||||||||||||||
11 |
Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 27.42 | ||||||||||||||||
12 |
Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 25.27 | ||||||||||||||||
13 |
Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
03 | 25.25 | ||||||||||||||||
15 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 24.77 | ||||||||||||||||
16 |
Mona El-KayssiMona El-Kayssi
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
03 | 24.62 | ||||||||||||||||
17 |
Romana MaděřičováRomana Maděřičová
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
03 | 23.38 | ||||||||||||||||
18 |
Marta KlobáskováMarta Klobásková
JAC Brno |
03 | 23.04 | ||||||||||||||||
19 |
Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
03 | 22.90 | ||||||||||||||||
20 |
Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp Praha, z.s. |
03 | 22.36 | ||||||||||||||||
21 |
Nikola ŠtikováNikola Štiková
TJ Spartak Vlašim |
03 | 21.56 | ||||||||||||||||
23 |
Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková
AK Olymp Brno |
03 | 19.73 | ||||||||||||||||
24 |
Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 19.64 | ||||||||||||||||
25 |
Nela PernicováNela Pernicová
ASK Blansko |
03 | 19.49 | ||||||||||||||||
26 |
Iveta TrojancováIveta Trojancová
Orel jednota Vyškov - atletika |
03 | 18.88 | ||||||||||||||||
27 |
Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 18.87 | ||||||||||||||||
28 |
Ivana MáchováIvana Máchová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 16.45 | ||||||||||||||||
29 |
Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC Brno |
03 | 16.37 | ||||||||||||||||
30 |
Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 14.81 | ||||||||||||||||
31 |
Klára MarkofováKlára Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
03 | 12.30 | ||||||||||||||||
33 |
Tereza VrátnáTereza Vrátná
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 10.74 | ||||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
Hod oštěpem 600g - Žáci
(út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 59.66 | ||||||||||||||||
4 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
02 | 51.10 | ||||||||||||||||
5 |
David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
02 | 48.88 | ||||||||||||||||
6 |
Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 46.72 | ||||||||||||||||
8 |
Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
02 | 37.86 | ||||||||||||||||
9 |
Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 36.09 | ||||||||||||||||
10 |
Václav ČečrleVáclav Čečrle
AK Bílina |
02 | 36.03 | ||||||||||||||||
11 |
Ondřej LenhartOndřej Lenhart
AK Šternberk z.s. |
02 | 31.96 | ||||||||||||||||
14 |
Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 25.31 | ||||||||||||||||
16 |
David CelýDavid Celý
Orel jednota Vyškov - atletika |
02 | 22.52 | ||||||||||||||||
17 |
Kryštof AxmanKryštof Axman
AK Šternberk z.s. |
02 | 22.51 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
(st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC Brno |
03 | 46.30 | ||||||||||||||||
3 |
Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 42.27 | ||||||||||||||||
5 |
Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 40.91 | ||||||||||||||||
6 |
Václav KratochvílVáclav Kratochvíl
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 40.18 | ||||||||||||||||
8 |
Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 39.39 | ||||||||||||||||
9 |
Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 38.85 | ||||||||||||||||
11 |
Štěpan SchubertŠtěpan Schubert
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 33.77 | ||||||||||||||||
13 |
Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel jednota Vyškov - atletika |
03 | 33.41 | ||||||||||||||||
14 |
Radim JanůRadim Janů
TJ Svitavy, z . s. |
03 | 33.08 | ||||||||||||||||
15 |
Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
03 | 31.35 | ||||||||||||||||
16 |
Michal KadeřábekMichal Kadeřábek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 28.71 | ||||||||||||||||
17 |
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 27.80 | ||||||||||||||||
18 |
Martin ŠustrMartin Šustr
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
03 | 26.93 | ||||||||||||||||
19 |
Vojtěch HonzíčekVojtěch Honzíček
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 25.93 | ||||||||||||||||
20 |
Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak Vlašim |
03 | 24.67 | ||||||||||||||||
21 |
Vojtěch JežekVojtěch Ježek
SK Žirovnice |
03 | 23.85 | ||||||||||||||||
23 |
Jiří ŠantavýJiří Šantavý
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 23.15 | ||||||||||||||||
25 |
Jan BürgerJan Bürger
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 21.32 | ||||||||||||||||
26 |
Jan BukovskýJan Bukovský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
03 | 20.35 | ||||||||||||||||
27 |
Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 17.30 | ||||||||||||||||
28 |
Jakub StehlíkJakub Stehlík
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 14.53 | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Kvalifikace)
Kvalifikace A (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 75.45 | ||||||||||||||||
2 |
Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 70.42 | ||||||||||||||||
3 |
Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ Strakonice |
04 | 69.08 | ||||||||||||||||
4 |
Michael ZdobinskýMichael Zdobinský
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 68.03 | ||||||||||||||||
5 |
Hynek BartoňHynek Bartoň
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 64.59 | ||||||||||||||||
6 |
Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 63.42 | ||||||||||||||||
8 |
Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek
TJ Slezan Frýdek-Místek |
04 | 62.36 | ||||||||||||||||
9 |
Martin SedlákMartin Sedlák
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 61.39 | ||||||||||||||||
11 |
Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 59.65 | ||||||||||||||||
13 |
Antonín NěmecAntonín Němec
VSK Univerzita Brno |
04 | 57.97 | ||||||||||||||||
14 |
Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
04 | 57.62 | ||||||||||||||||
15 |
Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 57.19 | ||||||||||||||||
16 |
Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 55.70 | ||||||||||||||||
18 |
Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 55.23 | ||||||||||||||||
19 |
David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice |
04 | 54.31 | ||||||||||||||||
21 |
Šimon ČechŠimon Čech
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 52.95 | ||||||||||||||||
22 |
Marcel VavříkMarcel Vavřík
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 52.34 | ||||||||||||||||
23 |
Josef RacekJosef Racek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 51.46 | ||||||||||||||||
25 |
Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
04 | 50.09 | ||||||||||||||||
27 |
Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 48.24 | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
Kvalifikace A (po, 11.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
David KovářDavid Kovář
BYAC Brno |
05 | 50.68 | ||||||||||||||||
4 |
David NevařilDavid Nevařil
TJ Jiskra Otrokovice |
05 | 48.81 | ||||||||||||||||
5 |
David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
05 | 47.98 | ||||||||||||||||
6 |
Václav HanulíkVáclav Hanulík
Orel jednota Vyškov - atletika |
05 | 47.46 | ||||||||||||||||
8 |
Jiří SynekJiří Synek
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 47.02 | ||||||||||||||||
10 |
Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 45.80 | ||||||||||||||||
13 |
Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 44.90 | ||||||||||||||||
16 |
Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk z.s. |
05 | 42.43 | ||||||||||||||||
17 |
Jan DonnebergerJan Donneberger
Orel jednota Vyškov - atletika |
05 | 42.10 | ||||||||||||||||
18 |
Roman KadavýRoman Kadavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
05 | 40.77 | ||||||||||||||||
19 |
Filip PostupaFilip Postupa
TJ Sokol Jaroměř |
05 | 40.69 | ||||||||||||||||
20 |
Adam CzepiecAdam Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
05 | 40.61 | ||||||||||||||||
22 |
Marek PavlíčekMarek Pavlíček
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 38.31 | ||||||||||||||||
23 |
Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich
SK Nové Město nad Metují |
05 | 38.23 | ||||||||||||||||
24 |
Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 38.00 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Kvalifikace B (po, 11.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
05 | 47.87 | ||||||||||||||||
2 |
Kevin LeupoldKevin Leupold
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 44.03 | ||||||||||||||||
3 |
Martin LangerMartin Langer
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 41.69 | ||||||||||||||||
5 |
Štěpán HanekŠtěpán Hanek
ŠAK Židlochovice, zapsaný s... |
05 | 40.35 | ||||||||||||||||
6 |
Kryštof HanekKryštof Hanek
ŠAK Židlochovice, zapsaný s... |
05 | 40.19 | ||||||||||||||||
7 |
Karol RaffayKarol Raffay
AK Olymp Brno |
05 | 39.98 | ||||||||||||||||
9 |
Bernard OžanaBernard Ožana
Atletika Poruba z.s. |
05 | 39.21 | ||||||||||||||||
11 |
Martin BartošMartin Bartoš
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
05 | 37.67 | ||||||||||||||||
12 |
Ondřej SojákOndřej Soják
BYAC Brno |
05 | 35.43 | ||||||||||||||||
13 |
Vojtěch LukaštíkVojtěch Lukaštík
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 34.76 | ||||||||||||||||
14 |
Ivo DubšIvo Dubš
JAC Brno |
05 | 33.60 | ||||||||||||||||
15 |
Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek
BYAC Brno |
05 | 26.58 | ||||||||||||||||
16 |
Adam BoďaAdam Boďa
Atletika Poruba z.s. |
05 | 22.60 | ||||||||||||||||
17 |
Marek MálekMarek Málek
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 17.11 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Kvalifikace B (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin PhamMartin Pham
AK Olymp Brno |
04 | 56.01 | ||||||||||||||||
2 |
František RajchlFrantišek Rajchl
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
04 | 52.13 | ||||||||||||||||
3 |
Lukáš KvapilLukáš Kvapil
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 52.11 | ||||||||||||||||
5 |
František SzkatulaFrantišek Szkatula
TJ TŽ Třinec |
04 | 48.63 | ||||||||||||||||
8 |
Pavel SmetanaPavel Smetana
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 46.35 | ||||||||||||||||
9 |
Michal NovákMichal Novák
TJ Olympia Bruntál z.s. |
04 | 44.73 | ||||||||||||||||
11 |
Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s. |
04 | 41.63 | ||||||||||||||||
12 |
Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 41.38 | ||||||||||||||||
13 |
Maxim FedkivMaxim Fedkiv
Orel jednota Vyškov - atletika |
04 | 41.01 | ||||||||||||||||
14 |
Adam JelínekAdam Jelínek
TJ Dukla Praha |
04 | 40.18 | ||||||||||||||||
15 |
Tomáš BohuslavTomáš Bohuslav
Orel jednota Vyškov - atletika |
04 | 40.16 | ||||||||||||||||
16 |
Lukáš FilandrLukáš Filandr
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 39.62 | ||||||||||||||||
19 |
Nicolas VicenteNicolas Vicente
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 38.28 | ||||||||||||||||
20 |
Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
04 | 36.01 | ||||||||||||||||
21 |
Marek MalitsMarek Malits
ASK Blansko |
04 | 32.92 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále A (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
David KovářDavid Kovář
BYAC Brno |
05 | 54.00 | ||||||||||||||||
3 |
Václav HanulíkVáclav Hanulík
Orel jednota Vyškov - atletika |
05 | 53.27 | ||||||||||||||||
4 |
David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
05 | 51.86 | ||||||||||||||||
6 |
Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
05 | 46.43 | ||||||||||||||||
8 |
David NevařilDavid Nevařil
TJ Jiskra Otrokovice |
05 | 46.09 | ||||||||||||||||
9 |
Jiří SynekJiří Synek
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 37.40 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 71.56 | ||||||||||||||||
2 |
Hynek BartoňHynek Bartoň
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 65.40 | ||||||||||||||||
3 |
Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 64.99 | ||||||||||||||||
4 |
Michael ZdobinskýMichael Zdobinský
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 64.25 | ||||||||||||||||
5 |
Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ Strakonice |
04 | 62.88 | ||||||||||||||||
7 |
Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek
TJ Slezan Frýdek-Místek |
04 | 61.25 | ||||||||||||||||
8 |
Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 61.21 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Kvalifikace)
Kvalifikace A (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 51.75 | ||||||||||||||||
3 |
Julie HendrychováJulie Hendrychová
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 50.49 | ||||||||||||||||
5 |
Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 48.53 | ||||||||||||||||
6 |
Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
04 | 48.37 | ||||||||||||||||
9 |
Lucie BačováLucie Bačová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 45.66 | ||||||||||||||||
10 |
Viktorie SršňováViktorie Sršňová
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 45.51 | ||||||||||||||||
12 |
Vendula HroudováVendula Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 45.06 | ||||||||||||||||
13 |
Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
04 | 44.88 | ||||||||||||||||
15 |
Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 44.40 | ||||||||||||||||
17 |
Vendula KociánováVendula Kociánová
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 42.56 | ||||||||||||||||
21 |
Eliška PelíškováEliška Pelíšková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 39.39 | ||||||||||||||||
23 |
Terezie MasopustováTerezie Masopustová
TJ Dukla Praha |
04 | 38.76 | ||||||||||||||||
24 |
Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra Otrokovice |
04 | 36.42 | ||||||||||||||||
25 |
Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
04 | 28.60 | ||||||||||||||||
26 |
Sára FojtíkováSára Fojtíková
JAC Brno |
04 | 28.03 | ||||||||||||||||
27 |
Hana ŠpalkováHana Špalková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 26.94 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Kvalifikace B (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Josefína MelicharováJosefína Melicharová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 43.07 | ||||||||||||||||
3 |
Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ Třinec |
04 | 40.36 | ||||||||||||||||
4 |
Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ Třinec |
04 | 38.41 | ||||||||||||||||
5 |
Kateřina HomerováKateřina Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
04 | 37.99 | ||||||||||||||||
6 |
Nikola JeníšováNikola Jeníšová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 37.95 | ||||||||||||||||
7 |
Zuzana FrancováZuzana Francová
AK Olymp Brno |
04 | 37.40 | ||||||||||||||||
8 |
Eliška DvořáčkováEliška Dvořáčková
Elite Sport Boskovice, z. s. |
04 | 36.54 | ||||||||||||||||
9 |
Veronika HartmannováVeronika Hartmannová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 36.23 | ||||||||||||||||
10 |
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
04 | 35.47 | ||||||||||||||||
11 |
Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 35.33 | ||||||||||||||||
13 |
Dorota SochováDorota Sochová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 33.08 | ||||||||||||||||
14 |
Antonie BočkováAntonie Bočková
JAC Brno |
04 | 32.53 | ||||||||||||||||
15 |
Barbora MarkováBarbora Marková
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 32.30 | ||||||||||||||||
16 |
Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 30.79 | ||||||||||||||||
17 |
Kateřina PotužníkováKateřina Potužníková
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
04 | 29.57 | ||||||||||||||||
18 |
Barbora BodečkováBarbora Bodečková
AK Olymp Brno |
04 | 28.85 | ||||||||||||||||
19 |
Michaela MinaříkováMichaela Minaříková
Atletický klub Hodonín,z.s. |
04 | 27.19 | ||||||||||||||||
20 |
Marie VrbováMarie Vrbová
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
04 | 27.14 | ||||||||||||||||
21 |
Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 26.68 | ||||||||||||||||
22 |
Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
04 | 26.13 | ||||||||||||||||
24 |
Tereza DubováTereza Dubová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 20.78 | ||||||||||||||||
25 |
Sabina VolkováSabina Volková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 20.76 | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
Kvalifikace C (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Adéla DekanováAdéla Dekanová
Atletický klub Blansko Dvorská |
05 | 46.50 | ||||||||||||||||
3 |
Valentýna KozlováValentýna Kozlová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 42.60 | ||||||||||||||||
4 |
Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 42.27 | ||||||||||||||||
5 |
Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 39.99 | ||||||||||||||||
6 |
Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
05 | 39.89 | ||||||||||||||||
7 |
Tereza PetráskováTereza Petrásková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
05 | 39.48 | ||||||||||||||||
8 |
Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
05 | 39.28 | ||||||||||||||||
9 |
Lucie DvořákováLucie Dvořáková
SKP Nymburk, z.s. |
05 | 38.98 | ||||||||||||||||
10 |
Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
05 | 38.94 | ||||||||||||||||
12 |
Sára JanákováSára Janáková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 35.48 | ||||||||||||||||
14 |
Markéta MaškováMarkéta Mašková
AK Olymp Brno |
05 | 32.60 | ||||||||||||||||
15 |
Michaela MelčákováMichaela Melčáková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 32.54 | ||||||||||||||||
18 |
Michaela DrábkováMichaela Drábková
TJ Jiskra Otrokovice |
05 | 28.04 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Kvalifikace D (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová
TJ Sokol Jaroměř |
05 | 43.53 | ||||||||||||||||
3 |
Emma KordulíkováEmma Kordulíková
Atletický klub Hodonín,z.s. |
05 | 38.21 | ||||||||||||||||
7 |
Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 31.04 | ||||||||||||||||
10 |
Lilla LojkováLilla Lojková
Atletika Poruba z.s. |
05 | 28.43 | ||||||||||||||||
11 |
Ema MlsováEma Mlsová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
05 | 27.74 | ||||||||||||||||
12 |
Michaela SochováMichaela Sochová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 27.54 | ||||||||||||||||
13 |
Aneta MotykováAneta Motyková
TJ TŽ Třinec |
05 | 25.21 | ||||||||||||||||
14 |
Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
05 | 25.18 | ||||||||||||||||
15 |
Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 22.59 | ||||||||||||||||
16 |
Sára HryzákováSára Hryzáková
SK Žirovnice |
05 | 21.87 | ||||||||||||||||
17 |
Johana KalnáJohana Kalná
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 21.14 | ||||||||||||||||
18 |
Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 21.04 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Adéla DekanováAdéla Dekanová
Atletický klub Blansko Dvorská |
05 | 49.81 | ||||||||||||||||
3 |
Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 47.93 | ||||||||||||||||
5 |
Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová
TJ Sokol Jaroměř |
05 | 44.75 | ||||||||||||||||
6 |
Valentýna KozlováValentýna Kozlová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
05 | 42.01 | ||||||||||||||||
7 |
Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
05 | 40.17 | ||||||||||||||||
8 |
Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 39.93 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 53.30 | ||||||||||||||||
4 |
Julie HendrychováJulie Hendrychová
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 52.68 | ||||||||||||||||
5 |
Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
04 | 47.94 | ||||||||||||||||
6 |
Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 47.88 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Kvalifikace)
Kvalifikace (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
06 | 58.48 | ||||||||||||||||
2 |
Jaroslav MoravecJaroslav Moravec
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 53.25 | ||||||||||||||||
3 |
Jan HurdálekJan Hurdálek
ASK Slavia Praha |
06 | 48.48 | ||||||||||||||||
4 |
Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 48.43 | ||||||||||||||||
5 |
Jan VodičkaJan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
06 | 48.09 | ||||||||||||||||
7 |
Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp Brno |
06 | 46.39 | ||||||||||||||||
8 |
Robert KučeraRobert Kučera
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 44.87 | ||||||||||||||||
9 |
Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 43.71 | ||||||||||||||||
10 |
Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 42.74 | ||||||||||||||||
11 |
Martin JanouchMartin Janouch
SK Nové Město nad Metují |
06 | 42.17 | ||||||||||||||||
15 |
Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 39.84 | ||||||||||||||||
16 |
Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC Brno |
07 | 39.23 | ||||||||||||||||
17 |
Ondřej BeránekOndřej Beránek
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 39.08 | ||||||||||||||||
18 |
Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 38.42 | ||||||||||||||||
19 |
Lukáš KrbecLukáš Krbec
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 38.02 | ||||||||||||||||
20 |
Bolek KočíBolek Kočí
JAC Brno |
06 | 37.65 | ||||||||||||||||
22 |
Jan HumlJan Huml
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
06 | 37.11 | ||||||||||||||||
23 |
Patrik FilkaPatrik Filka
ASK Blansko |
07 | 35.91 | ||||||||||||||||
24 |
Jan KuchařJan Kuchař
BYAC Brno |
06 | 35.09 | ||||||||||||||||
25 |
Patrik RusekPatrik Rusek
TJ Sokol Přísnotice |
06 | 35.00 | ||||||||||||||||
26 |
Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 34.78 | ||||||||||||||||
27 |
Radovan KrejčíRadovan Krejčí
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
06 | 31.35 | ||||||||||||||||
28 |
Jan BílekJan Bílek
BYAC Brno |
06 | 30.76 | ||||||||||||||||
29 |
Ondřej ZemanOndřej Zeman
BYAC Brno |
06 | 29.97 | ||||||||||||||||
30 |
Matěj BělockýMatěj Bělocký
BYAC Brno |
06 | 28.14 | ||||||||||||||||
31 |
Filip MífekFilip Mífek
BYAC Brno |
06 | 26.45 | ||||||||||||||||
32 |
Tomáš KučeraTomáš Kučera
JAC Brno |
06 | 25.84 | ||||||||||||||||
34 |
Lukáš MarhanLukáš Marhan
AK Bílina |
06 | 15.85 | ||||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |
Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
06 | 55.12 | ||||||||||||||||
2 |
Jaroslav MoravecJaroslav Moravec
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 50.91 | ||||||||||||||||
3 |
Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp Brno |
06 | 47.83 | ||||||||||||||||
4 |
Jan VodičkaJan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
06 | 44.57 | ||||||||||||||||
5 |
Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 44.46 | ||||||||||||||||
6 |
Jan HurdálekJan Hurdálek
ASK Slavia Praha |
06 | 42.24 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Kvalifikace)
Kvalifikace (út, 12.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 47.61 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 47.08 | ||||||||||||||||
4 |
Lucie HudečkováLucie Hudečková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 40.64 | ||||||||||||||||
6 |
Luisa KlementováLuisa Klementová
ACTIVITY Lanškroun |
06 | 38.08 | ||||||||||||||||
8 |
Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 36.50 | ||||||||||||||||
10 |
Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 35.23 | ||||||||||||||||
11 |
Dagmar PeštováDagmar Peštová
JAC Brno |
06 | 35.08 | ||||||||||||||||
12 |
Anna SchönigerováAnna Schönigerová
TJ Sokol Jaroměř |
06 | 33.70 | ||||||||||||||||
13 |
Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 33.67 | ||||||||||||||||
14 |
Aneta SchönováAneta Schönová
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
06 | 33.26 | ||||||||||||||||
16 |
Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 32.20 | ||||||||||||||||
17 |
Anna ŠvehlováAnna Švehlová
Atletický klub Kuřim, z.s. |
06 | 32.00 | ||||||||||||||||
21 |
Natálie SeifertováNatálie Seifertová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
06 | 29.34 | ||||||||||||||||
22 |
Adéla KeberlováAdéla Keberlová
Atletika Poruba z.s. |
06 | 27.30 | ||||||||||||||||
23 |
Marie TomicováMarie Tomicová
TJ TŽ Třinec |
06 | 26.47 | ||||||||||||||||
24 |
Adéla KopelentováAdéla Kopelentová
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 26.11 | ||||||||||||||||
25 |
Denisa SedlákováDenisa Sedláková
ASK Blansko |
06 | 25.59 | ||||||||||||||||
27 |
Anna ŽižkováAnna Žižková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 22.10 | ||||||||||||||||
28 |
Julie MikováJulie Miková
AK Olymp Brno |
06 | 20.04 | ||||||||||||||||
29 |
Leontýna IrajnováLeontýna Irajnová
JAC Brno |
06 | 16.97 | ||||||||||||||||
30 |
Anna BílkováAnna Bílková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 15.50 | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (st, 13.9.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 49.43 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 48.35 | ||||||||||||||||
5 |
Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 36.59 | ||||||||||||||||
6 |
Lucie HudečkováLucie Hudečková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 35.18 | ||||||||||||||||
7 |
Luisa KlementováLuisa Klementová
ACTIVITY Lanškroun |
06 | 34.58 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |