Back

 / Čokoládová tretra Zlín

Zlín (16. 5. 2017)

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (út, 16.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan RichterJan Richter 10 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 1 17.80
2 Adam SkoupilAdam Skoupil 10 NULLNULL 2 18.09
3 Filip OrbesFilip Orbes 11 SSC OtrokoviceSSC Otrokovice 3 18.35
4 Michal MazáčMichal Mazáč 10 AK EZ KopřivniceAK EZ Kopřivnice 4 18.70
5 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 NULLNULL 5 19.30
6 Nikos KotopulosNikos Kotopulos 10 ZlínZlín 6 19.41
7 david Lagadavid Laga 10 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 7 19.66
8 Matúš HálaMatúš Hála 10 NULLNULL 8 19.67
9 Erik ZavřelErik Zavřel 11 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 9 20.43
10 RADIM STANĚKRADIM STANĚK 10 ZlínZlín 10 21.11
11 Lukáš ŠilhartLukáš Šilhart 11 MŠ Osvoboditelů ZlínMŠ Osvoboditelů Zlín 11 21.16
12= Jozef TinákJozef Tinák 11 NULLNULL 13 21.18
12= Tobiáš BřezíkTobiáš Březík 11 MŠ Osvoboditelů ZlínMŠ Osvoboditelů Zlín 12 21.18
14 Adam ŽákAdam Žák 11 MŠ Osvoboditelů ZlínMŠ Osvoboditelů Zlín 14 21.20
15 Daniel VyoralDaniel Vyoral 11 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 15 21.25
16 adam tomaštíkadam tomaštík 10 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 16 21.27
17 Jan SmutnýJan Smutný 11 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 17 21.94
18 Joshua ČervinkaJoshua Červinka 10 MŠ Osvoboditelů ZlínMŠ Osvoboditelů Zlín 18 22.21
19 Daniel BahulíkDaniel Bahulík 11 MŠ Osvoboditelů ZlínMŠ Osvoboditelů Zlín 19 22.23
20 Antonín NovotnýAntonín Novotný 10 NULLNULL 20 22.60
21 Matyáš HubáčekMatyáš Hubáček 10 MŠ Osvoboditelů ZlínMŠ Osvoboditelů Zlín 21 23.22
22 Adam JulinaAdam Julina 11 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 22 23.68
23 Michal StránskýMichal Stránský 10 MŠ Osvoboditelů ZlínMŠ Osvoboditelů Zlín 23 23.78
24 Vojtěch JuranVojtěch Juran 11 MŠ Osvoboditelů ZlínMŠ Osvoboditelů Zlín 24 23.96
25 Lukáš BřezíkLukáš Březík 11 MŠ Osvoboditelů ZlínMŠ Osvoboditelů Zlín 26 24.17
26 Duc Huy NguyenDuc Huy Nguyen 11 MŠ Osvoboditelů ZlínMŠ Osvoboditelů Zlín 25 24.17
27 Tomáš BřezíkTomáš Březík 11 MŠ Osvoboditelů ZlínMŠ Osvoboditelů Zlín 27 24.65
28 Matyáš BřezíkMatyáš Březík 11 MŠ LípaMŠ Lípa 28 24.87
29 Jakub GybasJakub Gybas 10 MŠ Osvoboditelů ZlínMŠ Osvoboditelů Zlín 29 24.95
30 daniel bonddaniel bond 10 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 30 25.52
31 Filip KrejčíFilip Krejčí 10 MŠ Osvoboditelů ZlínMŠ Osvoboditelů Zlín 31 26.78
32 Martin MaňákMartin Maňák 11 MŠ Osvoboditelů ZlínMŠ Osvoboditelů Zlín 32 26.86
Celkem 32 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (út, 16.5.2017) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela PavlíkováNela Pavlíková 10 ZŠ HovězíZŠ Hovězí 1 18.96
2 Adéla ZemlákováAdéla Zemláková 10 NULLNULL 2 20.48
3 Veronika LáčíkováVeronika Láčíková 11 NULLNULL 3 20.53
4 Ella LindnerováElla Lindnerová 10 AK ZlínAK Zlín 4 20.56
5 Kateřina MoravčíkováKateřina Moravčíková 11 SPORT CLUB K.A.R.SPORT CLUB K.A.R. 5 21.74
6 Elen GraubnerováElen Graubnerová 10 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 6 21.94
7 Kateřina RemešováKateřina Remešová 11 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 7 21.98
8 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 10 NULLNULL 8 22.37
9 Kristýna MiclíkováKristýna Miclíková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 22.41
10 Alexandra SmočkováAlexandra Smočková 10 MŠ LípaMŠ Lípa 10 22.61
11 Kristýna GrygerováKristýna Grygerová 10 AK ZlínAK Zlín 11 22.63
12 Nicola MaršálkováNicola Maršálková 11 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 12 22.81
13 Marie PilíkováMarie Pilíková 10 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 13 22.95
14 Markéta ČelechovskáMarkéta Čelechovská 11 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 14 23.36
15 Linda ŠilberskáLinda Šilberská 11 NULLNULL 15 23.56
16 Simona MěřínskáSimona Měřínská 10 AK ZlínAK Zlín 16 23.82
17 Alžběta MoravčíkováAlžběta Moravčíková 11 SPORT CLUB K.A.R.SPORT CLUB K.A.R. 17 23.85
18 Hana ZelíkováHana Zelíková 11 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 18 24.14
19 Viktorie PolanskáViktorie Polanská 10 MŠ LípaMŠ Lípa 19 24.40
20 Kristýnka ŠpalkováKristýnka Špalková 10 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 20 24.99
21 Karolína HábováKarolína Hábová 11 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 21 25.20
22 Kateřina DudákováKateřina Dudáková 11 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 22 25.28
23 Marie MálkováMarie Málková 10 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 23 25.75
24 Taťána KostkováTaťána Kostková 11 NULLNULL 24 27.47
25 Stanislava PoláškováStanislava Polášková 11 MŠ osvoboditelůMŠ osvoboditelů 25 27.51
26 Nela ManišováNela Manišová 11 MŠ Osvoboditelů ZlínMŠ Osvoboditelů Zlín 26 28.36
Celkem 26 závodníků