Back

 / Olympic Hopes Meeting

Bratislava (27. 1. 2018)

60 m - Dorostenci

(so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
6 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 01:31.23
Celkem 1 závodníků

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 5 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 07.38
Celkem 1 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 07.36
Celkem 1 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 2 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.80
Celkem 1 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
7 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.84
Celkem 1 závodníků

60 m - Juniorky (Běh)

Běh 2 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
6 Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.58
Celkem 1 závodníků
Běh 3 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.05
Celkem 1 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále B (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.84
7 Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.45
Celkem 2 závodníků

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
7 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.91
Celkem 1 závodníků
Běh 2 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 08.49
Celkem 1 závodníků
Běh 3 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 08.74
Celkem 1 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále B (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
6 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 08.69
Celkem 1 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 2 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.20
Celkem 1 závodníků
Běh 3 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
7 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.19
Celkem 1 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.27
Celkem 1 závodníků
Finále D (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
7 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.17
Celkem 1 závodníků

300 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 44.55
3 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 47.22
4 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 51.05
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 50.19
Celkem 1 závodníků

300 m - Dorostenky (Běh)

Běh 3 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 46.44
4 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 46.89
Celkem 2 závodníků
Běh 4 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 47.68
Celkem 1 závodníků
Běh 6 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Adéla ŠevčíkováAdéla Ševčíková 02 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 46.71
Celkem 1 závodníků
Běh 7 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 46.27
Celkem 1 závodníků

500 m - Junioři

(so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1:05.66
2 Petr PazourekPetr Pazourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:11.17
Celkem 2 závodníků

500 m - Dorostenci

(so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1:06.61
Celkem 1 závodníků

500 m - Juniorky

(so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
4 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1:24.77
Celkem 1 závodníků

500 m - Dorostenky

(so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
3 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:24.85
4 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1:25.69
Celkem 2 závodníků

800 m - Junioři

(so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
5 Petr PazourekPetr Pazourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:10.21
Celkem 1 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:23.73
4 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:39.59
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 2 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spoleAC Moravská Slavia Brno, spole 2:27.78
4 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:36.45
5 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:40.12
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:35.56
3 Dorota KotáskováDorota Kotásková 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2:36.75
Celkem 2 závodníků

1500 m - Junioři

(so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
4 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4:14.70
Celkem 1 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
2 Radim KliglRadim Kligl 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:23.80
3 Jiří KabrdaJiří Kabrda 01 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s.  4:24.67
Celkem 2 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4:54.13
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
6 Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.26
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 6.00
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
5 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 2:47.09
2 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 6.41
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 5.45
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 5.17
Celkem 1 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 13.27
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 27.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Ivana KoktaváIvana Koktavá
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 12.76
Celkem 1 závodníků