Skok o tyči - Muži
Muži A (ne, 11.2.2018 - 14:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 4.304.404.504.604.704.804.905.00 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Trpimir ŠirokiTrpimir Široki
Croatia |
98 | 2 | 4.90 | ---O-OOXXX | ||||||||||||||
2 |
Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s. |
96 | 5 | 4.90 | --O-OOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s. |
91 | 4 | 4.80 | ---OOXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice |
98 | 3 | 4.70 | ---OXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s. |
91 | 6 | 4.60 | ---O-XXX | ||||||||||||||
6 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 1 | 4.40 | -XO-XXX | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Muži B (ne, 11.2.2018 - 14:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 3.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.604.70 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David HájekDavid Hájek
SSK Vítkovice, z.s. |
96 | 4 | 4.50 | ---------O-OOOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 5 | 4.50 | ----------O-XO-O-XXX | ||||||||||||||
3 |
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 7 | 4.30 | ---------XXOOOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
97 | 3 | 4.10 | ------O-XOXOXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolek |
98 | 2 | 3.90 | -----OOOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s. |
88 | 1 | 3.60 | --O-OOXXX | ||||||||||||||
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 8 | NM | ||||||||||||||||
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 6 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Skok o tyči - Junioři
Junioři A (ne, 11.2.2018 - 10:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.50 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
99 | 5 | 4.20 | --------O-O-OOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC Pardubice |
99 | 6 | 4.00 | ---------OO-OXXX | ||||||||||||||
3 |
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC Pardubice |
99 | 3 | 3.80 | ----XO-O-O-O-XX | ||||||||||||||
4 |
Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia Praha |
99 | 1 | 3.70 | ----XOXOOOOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 4 | 3.40 | ------XO-X | ||||||||||||||
Jan RejhaJan Rejha
AC TJ Jičín |
99 | 2 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Junioři B (ne, 11.2.2018 - 10:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.50 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel PadělekPavel Padělek
ASK Slavia Praha |
00 | 1 | 3.30 | OOXOOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Jan LepeškaJan Lepeška
AK Bílina |
00 | 4 | 3.20 | --O-O-XXX | ||||||||||||||
3 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 2 | 3.10 | XOXXOXOXXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Vladimir KostičVladimir Kostič
ASK Slavia Praha |
00 | 3 | 2.80 | XOXXX | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Skok o tyči - Dorostenci
Dorostenci A (ne, 11.2.2018 - 10:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.802.903.003.103.203.303.403.503.603.70 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 5 | 3.60 | ----XXO-OOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 4 | 3.50 | --O-OOOOXXX | ||||||||||||||
3 |
František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová Paka |
02 | 6 | 3.40 | ----XXO-O | ||||||||||||||
4 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 3 | 3.30 | XOOOXOOXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 1 | 3.10 | OOOOXXX | ||||||||||||||
Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC Pardubice |
01 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Dorostenci B (ne, 11.2.2018 - 10:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.60 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 6 | 3.50 | -----XXOOXOOXXOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 1 | 3.10 | --XOXOXXOOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC Pardubice |
02 | 4 | 3.10 | O-O-OOXOXXX | ||||||||||||||
4= |
Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 7 | 2.80 | OOOOXXX | ||||||||||||||
4= |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 5 | 2.80 | OOOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia Praha |
02 | 2 | 2.80 | O-XOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 3 | 2.70 | OXOOXXX | ||||||||||||||
8 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC Pardubice |
02 | 8 | 2.50 | O-XXX | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Skok o tyči - Žáci
(so, 10.2.2018 - 12:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.704.004.10 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 17 | 4.00 | ----------O-O-OOXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 15 | 3.50 | --------O-OOXOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Štěpan SchubertŠtěpan Schubert
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 13 | 3.50 | ----XO-OOXOXOXOXXOOXXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s. |
03 | 16 | 3.40 | --------O-OOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 12 | 3.40 | ----O-OXOOOOXXOXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 11 | 3.10 | ----OXOOOOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 14 | 3.10 | ----XXO-XXO-OXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol Opava |
04 | 9 | 3.00 | --O--O-OOXXX | ||||||||||||||
9 |
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. |
04 | 7 | 2.80 | OOOOOXXOOXXX | ||||||||||||||
10 |
Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4 |
03 | 4 | 2.70 | OOOOOOXXX | ||||||||||||||
11 |
Patrik KremelPatrik Kremel
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 2 | 2.30 | OXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 5 | 2.20 | XXOXXX | ||||||||||||||
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Lukáš FejfarLukáš Fejfar
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 10 | NM | ||||||||||||||||
Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 8 | NM | ||||||||||||||||
Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 6 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |