Skok vysoký - Muži
Muži A (so, 10.2.2018 - 17:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.781.811.841.871.901.931.961.992.022.052.08 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s. |
91 | 8 | 2.05 | ----OOOOOXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Trpimir ŠirokiTrpimir Široki
Croatia |
98 | 7 | 2.05 | ------O-OXXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s. |
96 | 6 | 1.99 | ----OOOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolek |
98 | 5 | 1.96 | ---OOOXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s. |
91 | 3 | 1.93 | --XOXOOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 4 | 1.90 | -OOOOXXX | ||||||||||||||
7 |
David HájekDavid Hájek
SSK Vítkovice, z.s. |
96 | 2 | 1.87 | -O-O-XXX | ||||||||||||||
8 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC Pardubice |
98 | 1 | 1.84 | --OXXX | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Muži B (so, 10.2.2018 - 17:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.96 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 6 | 1.93 | ------O-O-XOOXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
97 | 5 | 1.90 | -------OOOOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 4 | 1.81 | -----O-XXOXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 2 | 1.81 | ----XOOOOXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s. |
88 | 3 | 1.75 | ---OOOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 1 | 1.69 | O-O-XOXXX | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Skok vysoký - Junioři
Junioři A (so, 10.2.2018 - 14:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.90 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan RejhaJan Rejha
AC TJ Jičín |
99 | 5 | 1.87 | ------O-OOXXX | ||||||||||||||
2 |
Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC Pardubice |
99 | 3 | 1.84 | ---OOXXOXOXXOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC Pardubice |
99 | 2 | 1.78 | ---OOOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 4 | 1.78 | ----XOXOXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Pavel PadělekPavel Padělek
ASK Slavia Praha |
00 | 1 | 1.75 | O-OOOXXOXXX | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Junioři B (so, 10.2.2018 - 14:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.511.541.571.601.631.661.691.721.751.78 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
99 | 2 | 1.75 | OOOOOOXXOXXOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 3 | 1.72 | OOXOOOXOXXOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Jan LepeškaJan Lepeška
AK Bílina |
00 | 4 | 1.69 | -O-OXOOXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia Praha |
99 | 5 | 1.66 | -O-OOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Vladimir KostičVladimir Kostič
ASK Slavia Praha |
00 | 1 | 1.63 | OXOOOOXXX | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Skok vysoký - Dorostenci
Dorostenci A (so, 10.2.2018 - 14:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.96 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 5 | 1.93 | ------O-OXOOXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 3 | 1.90 | ---O-OOOXOXOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 4 | 1.84 | ----OOOXXOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 2 | 1.78 | O-OOOXOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 1 | 1.75 | OOOXOOXXOXXX | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Dorostenci B (so, 10.2.2018 - 14:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.84 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 8 | 1.81 | -----O-OOOOOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC Pardubice |
01 | 7 | 1.72 | ---OOOOOOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 4 | 1.66 | --O-OXXOXXOOXXX | ||||||||||||||
4 |
František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová Paka |
02 | 2 | 1.63 | O-O--OXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC Pardubice |
02 | 9 | 1.63 | -OOOOXXOXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia Praha |
02 | 3 | 1.60 | OOXOXOXOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 5 | 1.60 | --O-OXXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC Pardubice |
02 | 6 | 1.54 | OOOXOXXX | ||||||||||||||
Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Skok vysoký - Žáci
(pá, 9.2.2018 - 14:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Sedmiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.81 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol Opava |
04 | 18 | 1.78 | --------O-OOOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Štěpan SchubertŠtěpan Schubert
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 9 | 1.78 | -O---OOOOXOOXXOOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 16 | 1.69 | ----O-OOOOXXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 17 | 1.66 | ----O-XOOXOXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 14 | 1.66 | --OOOXOOOOXXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Pavel GondaPavel Gonda
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 13 | 1.63 | ----O-O-OXXX | ||||||||||||||
7 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 15 | 1.63 | ----OOOXOXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Lukáš FejfarLukáš Fejfar
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 6 | 1.60 | --OOOOXOXXOXXX | ||||||||||||||
9 |
Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 4 | 1.60 | OOOXXOXOXXOXOXXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4 |
03 | 7 | 1.57 | OOXOXOOXXOXOXXX | ||||||||||||||
11 |
Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 12 | 1.57 | -O-OOOXXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Patrik KremelPatrik Kremel
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 1 | 1.57 | OOOXOOOXXOXXX | ||||||||||||||
13 |
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. |
04 | 10 | 1.54 | OOOOOOXXX | ||||||||||||||
14 |
Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 8 | 1.54 | -OOOOXXOXXX | ||||||||||||||
15 |
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s. |
03 | 5 | 1.54 | OOXOOOXXOXXX | ||||||||||||||
16 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 3 | 1.54 | OOOOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
17 |
Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 2 | 1.48 | XOXOXXOXOXXX | ||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
Skok vysoký - Ženy
(so, 10.2.2018 - 12:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.87 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub ... |
88 | 8 | 1.84 | -------OOOXOXXOXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub ... |
90 | 5 | 1.75 | -----OOOXOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 6 | 1.75 | ----OOOOOXXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Slovakia |
88 | 7 | 1.75 | ---OOXOXOOXOXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 2 | 1.66 | --OOXOXOOXXX | ||||||||||||||
6= |
Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská Praha |
96 | 4 | 1.66 | --OOOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
6= |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 3 | 1.66 | --OOOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 1 | 1.60 | OOOXOOXXX | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Skok vysoký - Juniorky
Juniorky A (so, 10.2.2018 - 12:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.78 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla Praha |
99 | 3 | 1.75 | ---OOOXOOXOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 2 | 1.75 | -OOOXOOOXOXOXXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 1 | 1.69 | ---OOOXOOXXX | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Juniorky B (so, 10.2.2018 - 12:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.421.451.481.511.541.571.601.63 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 8 | 1.60 | -OOOOOXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 13 | 1.60 | --OOOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva Rakovník |
00 | 9 | 1.57 | O-OOXOOX | ||||||||||||||
4 |
Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
99 | 11 | 1.57 | -OOXXOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia Praha |
00 | 1 | 1.51 | XOXOOXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto z.s. |
99 | 5 | 1.51 | XOXOOXXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Eliška PernáEliška Perná
AC Pardubice |
99 | 10 | 1.48 | OOOXXX | ||||||||||||||
8 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha |
99 | 3 | 1.48 | XXOOOXXX | ||||||||||||||
9= |
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia Praha |
99 | 2 | 1.48 | -OXOXXX | ||||||||||||||
9= |
Renata ProcházkováRenata Procházková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
99 | 12 | 1.48 | -OXOXXX | ||||||||||||||
9= |
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 7 | 1.48 | -OXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 4 | 1.45 | OXOXXX | ||||||||||||||
Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol Opava |
00 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Skok vysoký - Dorostenky
(pá, 9.2.2018 - 12:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.78 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 16 | 1.75 | --------OOOXOXOXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia Praha |
01 | 11 | 1.72 | -----O-OOOXOOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ Jičín |
02 | 14 | 1.72 | -----O--OOXOOXXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
01 | 10 | 1.69 | ---O-OXOOOXOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 15 | 1.66 | ------O-OXXOXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 2 | 1.63 | -O-OXOOOOOXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 7 | 1.60 | ---OOOOOOXXX | ||||||||||||||
8 |
Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC Pardubice |
01 | 9 | 1.60 | ----OOOOXXOXXX | ||||||||||||||
9 |
Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK Bílina |
01 | 3 | 1.60 | -O-OOOOXOXXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4 |
02 | 4 | 1.57 | OOOOOOXOXXOXXX | ||||||||||||||
11 |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 13 | 1.54 | ----OOXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 12 | 1.54 | -----XOXXOXXX | ||||||||||||||
13 |
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z... |
02 | 8 | 1.54 | ---OXXOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
14 |
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK Dobruška z.s. |
01 | 5 | 1.51 | --OOOXXOXXX | ||||||||||||||
15 |
Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC Pardubice |
01 | 6 | 1.48 | --OOXXOXXX | ||||||||||||||
16 |
Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 1 | 1.39 | OOXXX | ||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok vysoký - Žákyně
(pá, 9.2.2018 - 12:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Pětiboj hala |
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.69 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 12 | 1.66 | --O-O-OOOOOOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 15 | 1.66 | -----OO-OOOXXOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 16 | 1.66 | -----O-OOOOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 14 | 1.63 | ----OOXOXXOXXOXOXXOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 8 | 1.57 | --OOOOOXOXOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4 |
03 | 13 | 1.51 | ----OXOXXOXOXXX | ||||||||||||||
7= |
Ester BendováEster Bendová
PSK Olymp Praha, z.s. |
03 | 2 | 1.48 | OOOOOOXOXXX | ||||||||||||||
7= |
Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 10 | 1.48 | OOOOOOXOXXX | ||||||||||||||
9 |
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 6 | 1.45 | OOXOOXOXXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s. |
04 | 11 | 1.42 | --OOOXXX | ||||||||||||||
11 |
Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
03 | 5 | 1.42 | O-OXOOXXX | ||||||||||||||
12 |
Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 9 | 1.42 | OOOOXXOXXX | ||||||||||||||
13 |
Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 1 | 1.39 | OOXOOXXX | ||||||||||||||
14 |
Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 7 | 1.39 | OOOXOXXX | ||||||||||||||
15 |
Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 3 | 1.36 | OOOXXX | ||||||||||||||
Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 4 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |