1500 m - Muži (Běh)
Běh 1 (út, 13.2.2018 - 17:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KlíčDavid Klíč | 00 | VSK Univerzita Brno | 2 | 4:04.22 | ||||||||||||||
2 | Jan KosteckýJan Kostecký | 91 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 4:05.96 | ||||||||||||||
3 | Štefan PrášekŠtefan Prášek | 00 | VSK Univerzita Brno | 4 | 4:13.15 | ||||||||||||||
4 | Jan BergerJan Berger | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 4:15.03 | ||||||||||||||
5 | Martin GogelaMartin Gogela | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 4:17.27 | ||||||||||||||
6 | Patrik PastorPatrik Pastor | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 14 | 4:17.72 | ||||||||||||||
7 | Patrik StankovPatrik Stankov | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10 | 4:17.73 | ||||||||||||||
8 | Lukáš VíchaLukáš Vícha | 02 | TJ Sokol Opava | 6 | 4:18.76 | ||||||||||||||
9 | Patrik LučanPatrik Lučan | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 4:21.21 | ||||||||||||||
10 | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | VSK Univerzita Brno | 9 | 4:23.28 | ||||||||||||||
11 | Tomáš BernášekTomáš Bernášek | 02 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 12 | 4:29.33 | ||||||||||||||
12 | Michal DžuberaMichal Džubera | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 4:30.63 | ||||||||||||||
Jan KohutJan Kohut | 85 | VSK Univerzita Brno | 1 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Běh 2 (út, 13.2.2018 - 17:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ŠpokDavid Špok | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 13 | 4:27.77 | ||||||||||||||
2 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 2 | 4:29.23 | ||||||||||||||
3 | Filip TlamkaFilip Tlamka | 02 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 11 | 4:30.67 | ||||||||||||||
4 | Jan BužgaJan Bužga | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 4:39.58 | ||||||||||||||
5 | Jakub KonderlaJakub Konderla | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | 4:43.98 | ||||||||||||||
6 | Daniel JuříčekDaniel Juříček | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 4:46.19 | ||||||||||||||
7 | Denis VáclavíkDenis Václavík | 04 | TJ Sokol Opava | 6 | 4:55.45 | ||||||||||||||
8 | Marek LorenčíkMarek Lorenčík | 03 | TJ Sokol Opava | 10 | 4:55.66 | ||||||||||||||
9 | Radomír BřezinaRadomír Březina | 67 | Běžecký klub Ludgeřovice | 14 | 4:56.14 | ||||||||||||||
10 | Michal BauerMichal Bauer | 82 | SSK Vítkovice, z.s. | 12 | 4:58.36 | ||||||||||||||
11 | Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik | 03 | TJ TŽ Třinec | 9 | 5:06.15 | ||||||||||||||
12 | Adam ZončaAdam Zonča | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 5:11.28 | ||||||||||||||
Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Martin VitoulMartin Vitoul | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KlíčDavid Klíč | 00 | VSK Univerzita Brno | 2 | 4:04.22 | |||
2 | Jan KosteckýJan Kostecký | 91 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 4:05.96 | |||
3 | Štefan PrášekŠtefan Prášek | 00 | VSK Univerzita Brno | 4 | 4:13.15 | |||
4 | Jan BergerJan Berger | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 4:15.03 | |||
5 | Martin GogelaMartin Gogela | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 4:17.27 | |||
6 | Patrik PastorPatrik Pastor | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 14 | 4:17.72 | |||
7 | Patrik StankovPatrik Stankov | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10 | 4:17.73 | |||
8 | Lukáš VíchaLukáš Vícha | 02 | TJ Sokol Opava | 6 | 4:18.76 | |||
9 | Patrik LučanPatrik Lučan | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 4:21.21 | |||
10 | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | VSK Univerzita Brno | 9 | 4:23.28 | |||
11 | David ŠpokDavid Špok | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 13 | 4:27.77 | |||
12 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 2 | 4:29.23 | |||
13 | Tomáš BernášekTomáš Bernášek | 02 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 12 | 4:29.33 | |||
14 | Michal DžuberaMichal Džubera | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 4:30.63 | |||
15 | Filip TlamkaFilip Tlamka | 02 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 11 | 4:30.67 | |||
16 | Jan BužgaJan Bužga | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 4:39.58 | |||
17 | Jakub KonderlaJakub Konderla | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | 4:43.98 | |||
18 | Daniel JuříčekDaniel Juříček | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 4:46.19 | |||
19 | Denis VáclavíkDenis Václavík | 04 | TJ Sokol Opava | 6 | 4:55.45 | |||
20 | Marek LorenčíkMarek Lorenčík | 03 | TJ Sokol Opava | 10 | 4:55.66 | |||
21 | Radomír BřezinaRadomír Březina | 67 | Běžecký klub Ludgeřovice | 14 | 4:56.14 | |||
22 | Michal BauerMichal Bauer | 82 | SSK Vítkovice, z.s. | 12 | 4:58.36 | |||
23 | Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik | 03 | TJ TŽ Třinec | 9 | 5:06.15 | |||
24 | Adam ZončaAdam Zonča | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 5:11.28 | |||
Jan KohutJan Kohut | 85 | VSK Univerzita Brno | 1 | DNF | ||||
Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNS | ||||
Martin VitoulMartin Vitoul | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | DNS |
1500 m - Ženy (Běh)
Běh (út, 13.2.2018 - 17:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla HlucháAdéla Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 3 | 4:43.47 | ||||||||||||||
2 | Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 4:45.02 | ||||||||||||||
3 | Lucie FilipováLucie Filipová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 4:48.89 | ||||||||||||||
4 | Tereza HlucháTereza Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 6 | 4:49.21 | ||||||||||||||
5 | Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová | 99 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 5 | 4:58.16 | ||||||||||||||
6 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 1 | 5:06.40 | ||||||||||||||
7 | Marta KlobáskováMarta Klobásková | 03 | JAC Brno | 8 | 5:06.62 | ||||||||||||||
8 | Veronika PopelkováVeronika Popelková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 10 | 5:12.83 | ||||||||||||||
9 | Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová | 03 | SK Hranice, z.s. | 9 | 5:28.58 | ||||||||||||||
10 | Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 5:43.89 | ||||||||||||||
11 | Michaela BaklikováMichaela Bakliková | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 11 | 5:48.52 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |