60 m - Junioři (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 11:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 06.82 | Q | 0.148 | ||||||||||||
2 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 3 | 06.92 | Q | 0.157 | ||||||||||||
3 | Adam HavlasAdam Havlas | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 07.02 | q | 0.156 | ||||||||||||
4 | Ladislav TöpferLadislav Töpfer | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 07.10 | 0.130 | |||||||||||||
5 | Matouš BoudnýMatouš Boudný | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 07.15 | 0.225 | |||||||||||||
6 | Šimon NěmecŠimon Němec | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | 07.46 | 0.232 | |||||||||||||
7 | Radek StehnoRadek Stehno | 99 | ASK Slavia Praha | 8 | 07.48 | 0.187 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 11:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 06.94 | Q | 0.160 | ||||||||||||
2 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 06.98 | Q | 0.158 | ||||||||||||
3 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 07.04 | 0.132 | |||||||||||||
4 | Matěj NamysloMatěj Namyslo | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.09 | 0.152 | |||||||||||||
5 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 07.34 | 0.177 | |||||||||||||
6 | Vladimir KostičVladimir Kostič | 00 | ASK Slavia Praha | 7 | 07.55 | 0.163 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 11:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 06.87 | Q | 0.141 | ||||||||||||
2 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 06.93 | Q | 0.145 | ||||||||||||
3 | Jan BenešJan Beneš | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 06.96 | q | 0.133 | ||||||||||||
4 | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 07.12 | 0.180 | |||||||||||||
5 | Tomáš MoravecTomáš Moravec | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.32 | 0.146 | |||||||||||||
6 | Matyáš KoškaMatyáš Koška | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 7 | 07.33 | 0.171 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 06.82 | Q | 0.148 | |
2 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 06.87 | Q | 0.141 | |
3 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 3 | 06.92 | Q | 0.157 | |
4 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 06.93 | Q | 0.145 | |
5 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 06.94 | Q | 0.160 | |
6 | Jan BenešJan Beneš | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 06.96 | q | 0.133 | |
7 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 06.98 | Q | 0.158 | |
8 | Adam HavlasAdam Havlas | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 07.02 | q | 0.156 | |
9 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 07.04 | 0.132 | ||
10 | Matěj NamysloMatěj Namyslo | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.09 | 0.152 | ||
11 | Ladislav TöpferLadislav Töpfer | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 07.10 | 0.130 | ||
12 | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 07.12 | 0.180 | ||
13 | Matouš BoudnýMatouš Boudný | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 07.15 | 0.225 | ||
14 | Tomáš MoravecTomáš Moravec | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.32 | 0.146 | ||
15 | Matyáš KoškaMatyáš Koška | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 7 | 07.33 | 0.171 | ||
16 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 07.34 | 0.177 | ||
17 | Šimon NěmecŠimon Němec | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | 07.46 | 0.232 | ||
18 | Radek StehnoRadek Stehno | 99 | ASK Slavia Praha | 8 | 07.48 | 0.187 | ||
19 | Vladimir KostičVladimir Kostič | 00 | ASK Slavia Praha | 7 | 07.55 | 0.163 |
60 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 24.2.2018 - 13:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 06.81 | 0.137 | |||||||||||||
2 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 06.82 | 0.167 | |||||||||||||
3 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 06.86 | 0.169 | |||||||||||||
4 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 06.91 | 0.128 | |||||||||||||
5 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 3 | 06.93 | 0.162 | |||||||||||||
6 | Jan BenešJan Beneš | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 06.96 | 0.145 | |||||||||||||
7 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 06.97 | 0.150 | |||||||||||||
8 | Adam HavlasAdam Havlas | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 07.02 | 0.157 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 07.11 | Q | 0.178 | ||||||||||||
2 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 07.27 | Q | 0.172 | ||||||||||||
3 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 07.29 | 0.158 | |||||||||||||
4 | Viktor KašákViktor Kašák | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 07.32 | 0.207 | |||||||||||||
5 | Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 07.32 | 0.190 | |||||||||||||
6 | Zdeněk KřečekZdeněk Křeček | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 07.39 | 0.144 | |||||||||||||
7 | Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz | 01 | SK Jeseniova | 2 | 07.40 | 0.170 | |||||||||||||
8 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 1 | 07.50 | 0.171 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 07.09 | Q | 0.173 | ||||||||||||
2 | Michal PazderaMichal Pazdera | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 07.19 | Q | 0.164 | ||||||||||||
3 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 07.22 | q | 0.196 | ||||||||||||
4 | Tomáš TláskalTomáš Tláskal | 01 | AC Čáslav z.s. | 6 | 07.28 | q | 0.185 | ||||||||||||
5 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 1 | 07.31 | 0.286 | |||||||||||||
6 | Viktor KocourekViktor Kocourek | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.33 | 0.192 | |||||||||||||
7 | Matěj PonocnýMatěj Ponocný | 02 | AC Turnov, z. s. | 8 | 07.40 | 0.177 | |||||||||||||
8 | Matyáš NovákMatyáš Novák | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | 07.40 | 0.170 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Armin NtemoArmin Ntemo | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 07.03 | Q | 0.132 | ||||||||||||
2 | Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Spartak Praha 4 | 2 | 07.17 | Q | 0.125 | ||||||||||||
3 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 3 | 07.29 | 0.144 | |||||||||||||
4 | Tomáš RadostnýTomáš Radostný | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 07.32 | 0.158 | |||||||||||||
5 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 07.36 | 0.220 | |||||||||||||
6 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 07.38 | 0.182 | |||||||||||||
7 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 07.49 | 0.205 | |||||||||||||
Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský | 01 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Armin NtemoArmin Ntemo | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 07.03 | Q | 0.132 | |
2 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 07.09 | Q | 0.173 | |
3 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 07.11 | Q | 0.178 | |
4 | Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Spartak Praha 4 | 2 | 07.17 | Q | 0.125 | |
5 | Michal PazderaMichal Pazdera | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 07.19 | Q | 0.164 | |
6 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 07.22 | q | 0.196 | |
7 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 07.27 | Q | 0.172 | |
8 | Tomáš TláskalTomáš Tláskal | 01 | AC Čáslav z.s. | 6 | 07.28 | q | 0.185 | |
9 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 07.29 | 0.158 | ||
10 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 3 | 07.29 | 0.144 | ||
11 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 1 | 07.31 | 0.286 | ||
12 | Tomáš RadostnýTomáš Radostný | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 07.32 | 0.158 | ||
13 | Viktor KašákViktor Kašák | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 07.32 | 0.207 | ||
14 | Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 07.32 | 0.190 | ||
15 | Viktor KocourekViktor Kocourek | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.33 | 0.192 | ||
16 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 07.36 | 0.220 | ||
17 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 07.38 | 0.182 | ||
18 | Zdeněk KřečekZdeněk Křeček | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 07.39 | 0.144 | ||
19 | Matěj PonocnýMatěj Ponocný | 02 | AC Turnov, z. s. | 8 | 07.40 | 0.177 | ||
20 | Matyáš NovákMatyáš Novák | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | 07.40 | 0.170 | ||
21 | Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz | 01 | SK Jeseniova | 2 | 07.40 | 0.170 | ||
22 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 07.49 | 0.205 | ||
23 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 1 | 07.50 | 0.171 | ||
Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský | 01 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 7 | DNS |
60 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 24.2.2018 - 13:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | NL 06.97 | 0.164 | |||||||||||||
2 | Armin NtemoArmin Ntemo | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 07.02 | 0.135 | |||||||||||||
3 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 6 | 07.06 | 0.188 | |||||||||||||
4 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | 07.15 | 0.176 | |||||||||||||
5 | Michal PazderaMichal Pazdera | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 7 | 07.19 | 0.191 | |||||||||||||
6 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | 07.23 | 0.184 | |||||||||||||
7 | Tomáš TláskalTomáš Tláskal | 01 | AC Čáslav z.s. | 1 | 07.27 | 0.164 | |||||||||||||
Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | DQ 162.7 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ZáhorováAdéla Záhorová | 99 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 07.70 | Q | 0.150 | ||||||||||||
2 | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | SK Jeseniova | 3 | 07.72 | Q | 0.163 | ||||||||||||
3 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 07.80 | Q | 0.155 | ||||||||||||
4 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 07.94 | q | 0.563 | ||||||||||||
5 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 1 | 07.95 | 0.169 | |||||||||||||
6 | Sára ČelišováSára Čelišová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 07.98 | 0.151 | |||||||||||||
7 | Lucie HrdličkováLucie Hrdličková | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.23 | 0.182 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | SK Jeseniova | 4 | 07.66 | Q | 0.144 | ||||||||||||
2 | Johana KaiserováJohana Kaiserová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 07.71 | Q | 0.348 | ||||||||||||
3 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 07.82 | Q | 0.320 | ||||||||||||
4 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.84 | q | 0.187 | ||||||||||||
5 | Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | AC Pardubice | 1 | 08.03 | 0.144 | |||||||||||||
6 | Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková | 99 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 08.05 | 0.331 | |||||||||||||
7 | Kateřina VildováKateřina Vildová | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 08.10 | 0.176 | |||||||||||||
8 | Iva SkalickáIva Skalická | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 8 | 08.19 | 0.167 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | SK Jeseniova | 4 | 07.66 | Q | 0.144 | |
2 | Adéla ZáhorováAdéla Záhorová | 99 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 07.70 | Q | 0.150 | |
3 | Johana KaiserováJohana Kaiserová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 07.71 | Q | 0.348 | |
4 | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | SK Jeseniova | 3 | 07.72 | Q | 0.163 | |
5 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 07.80 | Q | 0.155 | |
6 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 07.82 | Q | 0.320 | |
7 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.84 | q | 0.187 | |
8 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 07.94 | q | 0.563 | |
9 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 1 | 07.95 | 0.169 | ||
10 | Sára ČelišováSára Čelišová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 07.98 | 0.151 | ||
11 | Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | AC Pardubice | 1 | 08.03 | 0.144 | ||
12 | Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková | 99 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 08.05 | 0.331 | ||
13 | Kateřina VildováKateřina Vildová | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 08.10 | 0.176 | ||
14 | Iva SkalickáIva Skalická | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 8 | 08.19 | 0.167 | ||
15 | Lucie HrdličkováLucie Hrdličková | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.23 | 0.182 |
60 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 24.2.2018 - 13:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ZáhorováAdéla Záhorová | 99 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | NL 07.58 | 0.116 | |||||||||||||
2 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | SK Jeseniova | 4 | 07.63 | 0.145 | |||||||||||||
3 | Johana KaiserováJohana Kaiserová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 07.63 | 0.337 | |||||||||||||
4 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.73 | 0.164 | |||||||||||||
5 | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | SK Jeseniova | 6 | 07.74 | 0.167 | |||||||||||||
6 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 07.76 | 0.228 | |||||||||||||
7 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 07.80 | 0.311 | |||||||||||||
8 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 8 | 07.96 | 0.289 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 07.76 | Q | 0.146 | ||||||||||||
2 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 07.85 | Q | 0.347 | ||||||||||||
3 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 07.87 | q | 0.158 | ||||||||||||
4 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | 07.99 | 0.212 | |||||||||||||
5 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 2 | 08.02 | 0.182 | |||||||||||||
6 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 7 | 08.04 | 0.346 | |||||||||||||
7 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 08.09 | 0.160 | |||||||||||||
8 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 8 | 08.22 | 0.211 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | NL 07.69 | Q | 0.142 | ||||||||||||
2 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | AC Pardubice | 5 | 07.82 | Q | 0.134 | ||||||||||||
3 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 3 | 07.89 | q | 0.182 | ||||||||||||
4 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 08.01 | 0.158 | |||||||||||||
5 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 08.06 | 0.219 | |||||||||||||
6 | Tereza ČermochováTereza Čermochová | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 08.09 | 0.169 | |||||||||||||
7 | Sofie ŠámalováSofie Šámalová | 01 | ASK Slavia Praha | 1 | 08.15 | 0.234 | |||||||||||||
8 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | SK Jeseniova | 8 | 08.20 | 0.183 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 5 | 07.76 | Q | 0.176 | ||||||||||||
2 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.80 | Q | 0.157 | ||||||||||||
3 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 07.90 | 0.332 | |||||||||||||
4 | Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 08.05 | 0.179 | |||||||||||||
5 | Kateřina DondováKateřina Dondová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 8 | 08.07 | 0.203 | |||||||||||||
6 | Adéla JedličkováAdéla Jedličková | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 08.12 | 0.176 | |||||||||||||
7 | Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 08.19 | 0.191 | |||||||||||||
Veronika NoskováVeronika Nosková | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | NL 07.69 | Q | 0.142 | |
2 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 07.76 | Q | 0.146 | |
3 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 5 | 07.76 | Q | 0.176 | |
4 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.80 | Q | 0.157 | |
5 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | AC Pardubice | 5 | 07.82 | Q | 0.134 | |
6 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 07.85 | Q | 0.347 | |
7 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 07.87 | q | 0.158 | |
8 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 3 | 07.89 | q | 0.182 | |
9 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 07.90 | 0.332 | ||
10 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | 07.99 | 0.212 | ||
11 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 08.01 | 0.158 | ||
12 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 2 | 08.02 | 0.182 | ||
13 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 7 | 08.04 | 0.346 | ||
14 | Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 08.05 | 0.179 | ||
15 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 08.06 | 0.219 | ||
16 | Kateřina DondováKateřina Dondová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 8 | 08.07 | 0.203 | ||
17 | Tereza ČermochováTereza Čermochová | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 08.09 | 0.169 | ||
18 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 08.09 | 0.160 | ||
19 | Adéla JedličkováAdéla Jedličková | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 08.12 | 0.176 | ||
20 | Sofie ŠámalováSofie Šámalová | 01 | ASK Slavia Praha | 1 | 08.15 | 0.234 | ||
21 | Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 08.19 | 0.191 | ||
22 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | SK Jeseniova | 8 | 08.20 | 0.183 | ||
23 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 8 | 08.22 | 0.211 | ||
Veronika NoskováVeronika Nosková | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | DNS |
60 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 24.2.2018 - 13:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | NL 07.67 | 0.139 | |||||||||||||
2 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 3 | 07.75 | 0.161 | |||||||||||||
3 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 07.79 | 0.153 | |||||||||||||
4 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | AC Pardubice | 2 | 07.79 | 0.130 | |||||||||||||
5 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 1 | 07.81 | 0.138 | |||||||||||||
6 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.90 | 0.164 | |||||||||||||
7 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 07.93 | 0.480 | |||||||||||||
8 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 8 | 07.94 | 0.189 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Junioři (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (ne, 25.2.2018 - 10:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | NL 21.33 | Q | 0.158 | ||||||||||||
2 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 22.10 | 0.216 | |||||||||||||
3 | Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský | 99 | TJ Dukla Praha | 4 | 22.51 | 0.239 | |||||||||||||
4 | Matěj NamysloMatěj Namyslo | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 22.71 | 0.174 | |||||||||||||
5 | Filip ZemanFilip Zeman | 99 | JAC Brno | 2 | 22.98 | 0.194 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 25.2.2018 - 10:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | 21.46 | Q | 0.158 | ||||||||||||
2 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 21.95 | q | 0.196 | ||||||||||||
3 | David RybaDavid Ryba | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 22.21 | 0.180 | |||||||||||||
4 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 22.59 | 0.226 | |||||||||||||
5 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 23.29 | 0.155 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 25.2.2018 - 10:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HavlasAdam Havlas | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 21.74 | Q | 0.156 | ||||||||||||
2 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 6 | 21.82 | q | 0.174 | ||||||||||||
3 | Jan BenešJan Beneš | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 21.96 | 0.148 | |||||||||||||
4 | Ladislav TöpferLadislav Töpfer | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 22.33 | 0.135 | |||||||||||||
5 | Hynek HampelHynek Hampel | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 22.98 | 0.140 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | NL 21.33 | Q | 0.158 | |
2 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | 21.46 | Q | 0.158 | |
3 | Adam HavlasAdam Havlas | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 21.74 | Q | 0.156 | |
4 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 6 | 21.82 | q | 0.174 | |
5 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 21.95 | q | 0.196 | |
6 | Jan BenešJan Beneš | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 21.96 | 0.148 | ||
7 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 22.10 | 0.216 | ||
8 | David RybaDavid Ryba | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 22.21 | 0.180 | ||
9 | Ladislav TöpferLadislav Töpfer | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 22.33 | 0.135 | ||
10 | Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský | 99 | TJ Dukla Praha | 4 | 22.51 | 0.239 | ||
11 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 22.59 | 0.226 | ||
12 | Matěj NamysloMatěj Namyslo | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 22.71 | 0.174 | ||
13 | Filip ZemanFilip Zeman | 99 | JAC Brno | 2 | 22.98 | 0.194 | ||
14 | Hynek HampelHynek Hampel | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 22.98 | 0.140 | ||
15 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 23.29 | 0.155 |
200 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 25.2.2018 - 13:05) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | NL 21.26 | 0.164 | |||||||||||||
2 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | 21.31 | 0.171 | |||||||||||||
3 | Adam HavlasAdam Havlas | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 21.89 | 0.160 | |||||||||||||
4 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 3 | 21.90 | 0.155 | |||||||||||||
5 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 22.23 | 0.142 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)
Rozběh 1 (ne, 25.2.2018 - 10:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | A. C. Sparta Praha | 5 | 22.55 | Q | 0.182 | ||||||||||||
2 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 22.90 | 0.191 | |||||||||||||
3 | David ČechtickýDavid Čechtický | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 23.25 | 0.214 | |||||||||||||
4 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 4 | 23.30 | 0.157 | |||||||||||||
5 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 23.45 | 0.168 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 25.2.2018 - 10:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 22.11 | Q | 0.189 | ||||||||||||
2 | Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Spartak Praha 4 | 6 | 22.78 | 0.185 | |||||||||||||
3 | Armin NtemoArmin Ntemo | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 22.98 | 0.164 | |||||||||||||
4 | Sebastian MertaSebastian Merta | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 23.29 | 0.150 | |||||||||||||
5 | Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 24.08 | 0.123 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 25.2.2018 - 10:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 5 | 22.56 | Q | 0.206 | ||||||||||||
2 | Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz | 01 | SK Jeseniova | 6 | 23.09 | 0.233 | |||||||||||||
3 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 4 | 23.12 | 0.140 | |||||||||||||
4 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 23.13 | 0.236 | |||||||||||||
5 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 23.91 | 0.216 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 25.2.2018 - 10:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 22.53 | Q | 0.178 | ||||||||||||
2 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 22.71 | q | 0.229 | ||||||||||||
3 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | JAC Brno | 4 | 23.25 | 0.178 | |||||||||||||
4 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 23.81 | 0.224 | |||||||||||||
5 | Tomáš WoollerTomáš Wooller | 02 | Spartak Praha 4 | 2 | 24.06 | 0.153 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 22.11 | Q | 0.189 | |
2 | Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 22.53 | Q | 0.178 | |
3 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | A. C. Sparta Praha | 5 | 22.55 | Q | 0.182 | |
4 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 5 | 22.56 | Q | 0.206 | |
5 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 22.71 | q | 0.229 | |
6 | Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Spartak Praha 4 | 6 | 22.78 | 0.185 | ||
7 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 22.90 | 0.191 | ||
8 | Armin NtemoArmin Ntemo | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 22.98 | 0.164 | ||
9 | Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz | 01 | SK Jeseniova | 6 | 23.09 | 0.233 | ||
10 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 4 | 23.12 | 0.140 | ||
11 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 23.13 | 0.236 | ||
12 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | JAC Brno | 4 | 23.25 | 0.178 | ||
13 | David ČechtickýDavid Čechtický | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 23.25 | 0.214 | ||
14 | Sebastian MertaSebastian Merta | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 23.29 | 0.150 | ||
15 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 4 | 23.30 | 0.157 | ||
16 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 23.45 | 0.168 | ||
17 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 23.81 | 0.224 | ||
18 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 23.91 | 0.216 | ||
19 | Tomáš WoollerTomáš Wooller | 02 | Spartak Praha 4 | 2 | 24.06 | 0.153 | ||
20 | Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 24.08 | 0.123 |
200 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 25.2.2018 - 12:55) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | A. C. Sparta Praha | 4 | NL 21.89 | 0.160 | |||||||||||||
2 | Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | NL 22.03 | 0.190 | |||||||||||||
3 | Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 22.55 | 0.244 | |||||||||||||
4 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 23.17 | 0.226 | |||||||||||||
Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 3 | DNF | 0.197 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)
Rozběh 1 (ne, 25.2.2018 - 10:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 25.07 | Q | 0.211 | ||||||||||||
2 | Anna TouskováAnna Tousková | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 25.82 | 0.218 | |||||||||||||
3 | Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | AC Pardubice | 3 | 26.14 | 0.143 | |||||||||||||
4 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 4 | 26.26 | 0.152 | |||||||||||||
5 | Kateřina VildováKateřina Vildová | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 26.85 | 0.228 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 25.2.2018 - 10:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 25.25 | Q | 0.172 | ||||||||||||
2 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 6 | 25.40 | 0.228 | |||||||||||||
3 | Eva KunováEva Kunová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 26.04 | 0.343 | |||||||||||||
4 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | SK Jeseniova | 3 | 26.76 | 0.364 | |||||||||||||
5 | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 2 | 26.92 | 0.353 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 25.2.2018 - 10:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 25.03 | Q | 0.341 | ||||||||||||
2 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 25.39 | q | 0.580 | ||||||||||||
3 | Eliška NovotnáEliška Novotná | 00 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 26.26 | 0.443 | |||||||||||||
4 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | 26.32 | 0.160 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 25.2.2018 - 10:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová | 00 | AC Pardubice | 6 | 26.36 | Q | 0.212 | ||||||||||||
2 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 26.66 | 0.147 | |||||||||||||
3 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 26.80 | 0.361 | |||||||||||||
Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | SK Jeseniova | 5 | DNF | |||||||||||||||
Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 25.03 | Q | 0.341 | |
2 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 25.07 | Q | 0.211 | |
3 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 25.25 | Q | 0.172 | |
4 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 25.39 | q | 0.580 | |
5 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 6 | 25.40 | 0.228 | ||
6 | Anna TouskováAnna Tousková | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 25.82 | 0.218 | ||
7 | Eva KunováEva Kunová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 26.04 | 0.343 | ||
8 | Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | AC Pardubice | 3 | 26.14 | 0.143 | ||
9 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 4 | 26.26 | 0.152 | ||
9 | Eliška NovotnáEliška Novotná | 00 | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 26.26 | 0.443 | ||
11 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | 26.32 | 0.160 | ||
12 | Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová | 00 | AC Pardubice | 6 | 26.36 | Q | 0.212 | |
13 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 26.66 | 0.147 | ||
14 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | SK Jeseniova | 3 | 26.76 | 0.364 | ||
15 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 26.80 | 0.361 | ||
16 | Kateřina VildováKateřina Vildová | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 26.85 | 0.228 | ||
17 | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 2 | 26.92 | 0.353 | ||
Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | SK Jeseniova | 5 | DNF | ||||
Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | DNS |
200 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 25.2.2018 - 12:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 24.57 | 0.256 | |||||||||||||
2 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 24.79 | 0.178 | |||||||||||||
3 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 24.83 | 0.159 | |||||||||||||
4 | Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová | 00 | AC Pardubice | 3 | 25.47 | 0.167 | |||||||||||||
5 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 25.53 | 0.569 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)
Rozběh 1 (ne, 25.2.2018 - 10:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 24.77 | Q | 0.176 | ||||||||||||
2 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 25.43 | 0.166 | |||||||||||||
3 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 25.81 | 0.156 | |||||||||||||
4 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 25.90 | 0.170 | |||||||||||||
5 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | SK Jeseniova | 2 | 26.70 | 0.205 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 25.2.2018 - 10:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 24.74 | Q | 0.169 | ||||||||||||
2 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | AC Pardubice | 3 | 26.03 | 0.149 | |||||||||||||
3 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 26.33 | 0.169 | |||||||||||||
4 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 4 | 26.42 | 0.287 | |||||||||||||
5 | Natálie KopeckáNatálie Kopecká | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 26.92 | 0.243 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 25.2.2018 - 10:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 25.06 | Q | 0.236 | ||||||||||||
2 | Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 25.53 | 0.247 | |||||||||||||
3 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | 26.15 | 0.237 | |||||||||||||
Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | DQ 162.7 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 25.2.2018 - 10:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 25.22 | Q | 0.373 | ||||||||||||
2 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 25.23 | q | 0.143 | ||||||||||||
3 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 4 | 26.01 | 0.184 | |||||||||||||
Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 3 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 24.74 | Q | 0.169 | |
2 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 24.77 | Q | 0.176 | |
3 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 25.06 | Q | 0.236 | |
4 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 25.22 | Q | 0.373 | |
5 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 25.23 | q | 0.143 | |
6 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 25.43 | 0.166 | ||
7 | Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 25.53 | 0.247 | ||
8 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 25.81 | 0.156 | ||
9 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 25.90 | 0.170 | ||
10 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 4 | 26.01 | 0.184 | ||
11 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | AC Pardubice | 3 | 26.03 | 0.149 | ||
12 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | 26.15 | 0.237 | ||
13 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 26.33 | 0.169 | ||
14 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 4 | 26.42 | 0.287 | ||
15 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | SK Jeseniova | 2 | 26.70 | 0.205 | ||
16 | Natálie KopeckáNatálie Kopecká | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 26.92 | 0.243 | ||
Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | DQ 162.7 | ||||
Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 3 | DQ |
200 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 25.2.2018 - 12:35) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | MR 24.17 | 0.265 | |||||||||||||
2 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 24.27 | 0.177 | |||||||||||||
3 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 25.11 | 0.214 | |||||||||||||
4 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 25.61 | 0.151 | |||||||||||||
5 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 27.77 | 0.371 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Junioři (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 16:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 50.04 | Q | 0.147 | ||||||||||||
2 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 50.41 | 0.176 | |||||||||||||
3 | Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 6 | 50.46 | 0.252 | |||||||||||||
4 | Jiří SekyraJiří Sekyra | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 51.66 | 0.365 | |||||||||||||
5 | František KraklFrantišek Krakl | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 52.93 | 0.614 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 16:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HolubOndřej Holub | 99 | AC Pardubice | 6 | 49.26 | Q | 0.368 | ||||||||||||
2 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | JAC Brno | 5 | 49.66 | q | 0.205 | ||||||||||||
3 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 4 | 51.47 | 0.218 | |||||||||||||
4 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 52.40 | 0.142 | |||||||||||||
5 | Bořek PeštaBořek Pešta | 00 | Spartak Praha 4 | 2 | 52.79 | 0.218 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 16:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip LičmanFilip Ličman | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 49.59 | Q | 0.188 | ||||||||||||
2 | Ladislav TöpferLadislav Töpfer | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 49.84 | 0.148 | |||||||||||||
3 | Marek SechraMarek Sechra | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 50.19 | 0.247 | |||||||||||||
4 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 50.56 | 0.183 | |||||||||||||
5 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 52.86 | 0.225 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (so, 24.2.2018 - 16:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 49.37 | Q | 0.263 | ||||||||||||
2 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 5 | 49.44 | q | 0.184 | ||||||||||||
3 | Lukáš ŠebíkLukáš Šebík | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 51.45 | 0.180 | |||||||||||||
4 | Josef AdamecJosef Adamec | 99 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 51.95 | 0.210 | |||||||||||||
5 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 54.95 | 0.184 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HolubOndřej Holub | 99 | AC Pardubice | 6 | 49.26 | Q | 0.368 | |
2 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 49.37 | Q | 0.263 | |
3 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 5 | 49.44 | q | 0.184 | |
4 | Filip LičmanFilip Ličman | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 49.59 | Q | 0.188 | |
5 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | JAC Brno | 5 | 49.66 | q | 0.205 | |
6 | Ladislav TöpferLadislav Töpfer | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 49.84 | 0.148 | ||
7 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 50.04 | Q | 0.147 | |
8 | Marek SechraMarek Sechra | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 50.19 | 0.247 | ||
9 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 50.41 | 0.176 | ||
10 | Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 6 | 50.46 | 0.252 | ||
11 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 50.56 | 0.183 | ||
12 | Lukáš ŠebíkLukáš Šebík | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 51.45 | 0.180 | ||
13 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 4 | 51.47 | 0.218 | ||
14 | Jiří SekyraJiří Sekyra | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 51.66 | 0.365 | ||
15 | Josef AdamecJosef Adamec | 99 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 51.95 | 0.210 | ||
16 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 52.40 | 0.142 | ||
17 | Bořek PeštaBořek Pešta | 00 | Spartak Praha 4 | 2 | 52.79 | 0.218 | ||
18 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 52.86 | 0.225 | ||
19 | František KraklFrantišek Krakl | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 52.93 | 0.614 | ||
20 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 54.95 | 0.184 |
400 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 25.2.2018 - 12:20) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 3 | MR 47.62 | 0.119 | |||||||||||||
2 | Filip LičmanFilip Ličman | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 48.26 | 0.160 | |||||||||||||
3 | Ondřej HolubOndřej Holub | 99 | AC Pardubice | 5 | 48.61 | 0.214 | |||||||||||||
4 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 49.12 | 0.275 | |||||||||||||
5 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 2 | 49.99 | 0.185 | |||||||||||||
6 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | JAC Brno | 1 | 50.35 | 0.176 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenci
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)
Dorostenci 1 (so, 24.2.2018 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 51.13 | Q | 0.241 | ||||||||||||
2 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 51.65 | 0.174 | |||||||||||||
3 | Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 52.28 | 0.166 | |||||||||||||
4 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 2 | 53.26 | 0.250 | |||||||||||||
5 | Tomáš SeveraTomáš Severa | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 54.60 | 0.562 | |||||||||||||
Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | DQ 162.7 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Dorostenci 2 (so, 24.2.2018 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 50.60 | Q | 0.197 | ||||||||||||
2 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC Pardubice | 6 | 50.74 | q | 0.171 | ||||||||||||
3 | Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 51.34 | 0.185 | |||||||||||||
4 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | ASK Slavia Praha | 1 | 52.09 | 0.217 | |||||||||||||
5 | František HorkýFrantišek Horký | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 53.10 | 0.207 | |||||||||||||
6 | Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 2 | 54.08 | 0.174 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Dorostenci 3 (so, 24.2.2018 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KubanOndřej Kuban | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 51.54 | Q | 0.163 | ||||||||||||
2 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 52.31 | 0.354 | |||||||||||||
3 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 4 | 52.39 | 0.186 | |||||||||||||
4 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 52.87 | 0.175 | |||||||||||||
5 | Jan ZasadilJan Zasadil | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | 54.10 | 0.219 | |||||||||||||
6 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 54.35 | 0.197 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Dorostenci 4 (so, 24.2.2018 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David NěmečekDavid Němeček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 50.79 | Q | 0.205 | ||||||||||||
2 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 50.84 | q | 0.192 | ||||||||||||
3 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | 51.33 | 0.171 | |||||||||||||
4 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 4 | 52.33 | 0.157 | |||||||||||||
5 | Jakub ChloupekJakub Chloupek | 02 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 1 | 53.51 | 0.415 | |||||||||||||
6 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 53.78 | 0.215 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 50.60 | Q | 0.197 | |
2 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC Pardubice | 6 | 50.74 | q | 0.171 | |
3 | David NěmečekDavid Němeček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 50.79 | Q | 0.205 | |
4 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 50.84 | q | 0.192 | |
5 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 51.13 | Q | 0.241 | |
6 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | 51.33 | 0.171 | ||
7 | Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 51.34 | 0.185 | ||
8 | Ondřej KubanOndřej Kuban | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 51.54 | Q | 0.163 | |
9 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 51.65 | 0.174 | ||
10 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | ASK Slavia Praha | 1 | 52.09 | 0.217 | ||
11 | Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 52.28 | 0.166 | ||
12 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 52.31 | 0.354 | ||
13 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 4 | 52.33 | 0.157 | ||
14 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 4 | 52.39 | 0.186 | ||
15 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 52.87 | 0.175 | ||
16 | František HorkýFrantišek Horký | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 53.10 | 0.207 | ||
17 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 2 | 53.26 | 0.250 | ||
18 | Jakub ChloupekJakub Chloupek | 02 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 1 | 53.51 | 0.415 | ||
19 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 53.78 | 0.215 | ||
20 | Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 2 | 54.08 | 0.174 | ||
21 | Jan ZasadilJan Zasadil | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | 54.10 | 0.219 | ||
22 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 54.35 | 0.197 | ||
23 | Tomáš SeveraTomáš Severa | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 54.60 | 0.562 | ||
Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | DQ 162.7 |
400 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 25.2.2018 - 12:10) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 6 | NL 50.05 | 0.242 | |||||||||||||
2 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC Pardubice | 2 | 50.64 | 0.179 | |||||||||||||
3 | Ondřej KubanOndřej Kuban | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 50.75 | 0.254 | |||||||||||||
4 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 51.05 | 0.158 | |||||||||||||
5 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 51.11 | 0.179 | |||||||||||||
6 | David NěmečekDavid Němeček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 52.92 | 0.195 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 16:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Edita SklenskáEdita Sklenská | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 58.44 | Q | 0.224 | ||||||||||||
2 | Kateřina MachalcováKateřina Machalcová | 00 | SC Start Karlovy Vary | 4 | 59.25 | 0.200 | |||||||||||||
3 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 59.81 | 0.437 | |||||||||||||
4 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 5 | 60.07 | 0.247 | |||||||||||||
5 | Jitka NečáskováJitka Nečásková | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 60.62 | 0.364 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 16:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PetráskováVeronika Petrásková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 58.01 | Q | 0.206 | ||||||||||||
2 | Anna VýletováAnna Výletová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 58.44 | 0.364 | |||||||||||||
3 | Klára HulínskáKlára Hulínská | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 60.72 | 0.421 | |||||||||||||
4 | Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková | 00 | TJ Dukla Praha | 4 | 60.84 | 0.556 | |||||||||||||
5 | Libuše ŠantováLibuše Šantová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 61.32 | 0.221 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 16:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika BochníčkováDominika Bochníčková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 57.50 | Q | 0.278 | ||||||||||||
2 | Tereza ŠkodováTereza Škodová | 99 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 57.98 | q | 0.159 | ||||||||||||
3 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 59.85 | 0.178 | |||||||||||||
4 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 60.16 | 0.146 | |||||||||||||
5 | Tereza GrodlováTereza Grodlová | 00 | AC Čáslav z.s. | 2 | 62.72 | 0.213 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (so, 24.2.2018 - 16:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | AK Sokolov | 6 | 58.24 | Q | 0.198 | ||||||||||||
2 | Ester MerunkováEster Merunková | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 58.25 | q | 0.217 | ||||||||||||
3 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | SK Jeseniova | 4 | 59.72 | 0.172 | |||||||||||||
4 | Lucía VítováLucía Vítová | 00 | TJ Sokol na Mělníce, oddíl ... | 3 | 62.50 | 0.400 | |||||||||||||
5 | Tereza BeranováTereza Beranová | 99 | AC Čáslav z.s. | 2 | 64.18 | 0.615 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika BochníčkováDominika Bochníčková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 57.50 | Q | 0.278 | |
2 | Tereza ŠkodováTereza Škodová | 99 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 57.98 | q | 0.159 | |
3 | Veronika PetráskováVeronika Petrásková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 58.01 | Q | 0.206 | |
4 | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | AK Sokolov | 6 | 58.24 | Q | 0.198 | |
5 | Ester MerunkováEster Merunková | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 58.25 | q | 0.217 | |
6 | Anna VýletováAnna Výletová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 58.44 | 0.364 | ||
7 | Edita SklenskáEdita Sklenská | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 58.44 | Q | 0.224 | |
8 | Kateřina MachalcováKateřina Machalcová | 00 | SC Start Karlovy Vary | 4 | 59.25 | 0.200 | ||
9 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | SK Jeseniova | 4 | 59.72 | 0.172 | ||
10 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 59.81 | 0.437 | ||
11 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 59.85 | 0.178 | ||
12 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 5 | 60.07 | 0.247 | ||
13 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 60.16 | 0.146 | ||
14 | Jitka NečáskováJitka Nečásková | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 60.62 | 0.364 | ||
15 | Klára HulínskáKlára Hulínská | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 60.72 | 0.421 | ||
16 | Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková | 00 | TJ Dukla Praha | 4 | 60.84 | 0.556 | ||
17 | Libuše ŠantováLibuše Šantová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 61.32 | 0.221 | ||
18 | Lucía VítováLucía Vítová | 00 | TJ Sokol na Mělníce, oddíl ... | 3 | 62.50 | 0.400 | ||
19 | Tereza GrodlováTereza Grodlová | 00 | AC Čáslav z.s. | 2 | 62.72 | 0.213 | ||
20 | Tereza BeranováTereza Beranová | 99 | AC Čáslav z.s. | 2 | 64.18 | 0.615 |
400 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 25.2.2018 - 12:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Edita SklenskáEdita Sklenská | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 56.17 | 0.161 | |||||||||||||
2 | Dominika BochníčkováDominika Bochníčková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 56.97 | 0.169 | |||||||||||||
3 | Veronika PetráskováVeronika Petrásková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 56.97 | 0.183 | |||||||||||||
4 | Tereza ŠkodováTereza Škodová | 99 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 57.66 | 0.530 | |||||||||||||
5 | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | AK Sokolov | 4 | 60.75 | 0.171 | |||||||||||||
Ester MerunkováEster Merunková | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KozlováAnna Kozlová | 01 | AC Čáslav z.s. | 6 | 58.12 | Q | 0.242 | ||||||||||||
2 | Eliška ČechováEliška Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 58.58 | q | 0.380 | ||||||||||||
3 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 4 | 58.76 | 0.270 | |||||||||||||
4 | Tereza SmolkováTereza Smolková | 01 | TJ Sokol Opava | 3 | 60.28 | 0.169 | |||||||||||||
5 | Kristina JánskáKristina Jánská | 01 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 60.89 | 0.285 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 58.27 | Q | 0.151 | ||||||||||||
2 | Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová | 01 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 4 | 59.28 | 0.177 | |||||||||||||
3 | Ester ČervinkováEster Červinková | 02 | TJ Dukla Praha | 3 | 60.36 | 0.191 | |||||||||||||
4 | Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová | 02 | AK Bílina | 2 | 60.52 | 0.372 | |||||||||||||
Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | DNF | 0.231 | ||||||||||||||
Bára KučerováBára Kučerová | 01 | AK Šternberk z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 6 | 57.14 | Q | 0.372 | ||||||||||||
2 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 59.85 | 0.198 | |||||||||||||
3 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 60.00 | 0.172 | |||||||||||||
4 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 60.19 | 0.427 | |||||||||||||
5 | Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 60.71 | 0.217 | |||||||||||||
6 | Róza Emily BennettRóza Emily Bennett | 02 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 60.82 | 0.593 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 24.2.2018 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KorbováAnna Korbová | 01 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 57.81 | Q | 0.278 | ||||||||||||
2 | Jitka NovosadováJitka Novosadová | 02 | AC Čáslav z.s. | 6 | 57.97 | q | 0.252 | ||||||||||||
3 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 60.39 | 0.189 | |||||||||||||
4 | Eliška FrydrychováEliška Frydrychová | 01 | AC Choceň, spolek | 1 | 60.40 | 0.242 | |||||||||||||
5 | Veronika ČižinskáVeronika Čižinská | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 60.84 | 0.373 | |||||||||||||
6 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 62.16 | 0.206 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 6 | 57.14 | Q | 0.372 | |
2 | Anna KorbováAnna Korbová | 01 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 57.81 | Q | 0.278 | |
3 | Jitka NovosadováJitka Novosadová | 02 | AC Čáslav z.s. | 6 | 57.97 | q | 0.252 | |
4 | Anna KozlováAnna Kozlová | 01 | AC Čáslav z.s. | 6 | 58.12 | Q | 0.242 | |
5 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 58.27 | Q | 0.151 | |
6 | Eliška ČechováEliška Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 58.58 | q | 0.380 | |
7 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 4 | 58.76 | 0.270 | ||
8 | Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová | 01 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 4 | 59.28 | 0.177 | ||
9 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 59.85 | 0.198 | ||
10 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 60.00 | 0.172 | ||
11 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 60.19 | 0.427 | ||
12 | Tereza SmolkováTereza Smolková | 01 | TJ Sokol Opava | 3 | 60.28 | 0.169 | ||
13 | Ester ČervinkováEster Červinková | 02 | TJ Dukla Praha | 3 | 60.36 | 0.191 | ||
14 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 60.39 | 0.189 | ||
15 | Eliška FrydrychováEliška Frydrychová | 01 | AC Choceň, spolek | 1 | 60.40 | 0.242 | ||
16 | Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová | 02 | AK Bílina | 2 | 60.52 | 0.372 | ||
17 | Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 60.71 | 0.217 | ||
18 | Róza Emily BennettRóza Emily Bennett | 02 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 60.82 | 0.593 | ||
19 | Veronika ČižinskáVeronika Čižinská | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 60.84 | 0.373 | ||
20 | Kristina JánskáKristina Jánská | 01 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 60.89 | 0.285 | ||
21 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 62.16 | 0.206 | ||
Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | DNF | 0.231 | |||
Bára KučerováBára Kučerová | 01 | AK Šternberk z.s. | 1 | DNS |
400 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 25.2.2018 - 11:50) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 56.82 | 0.171 | |||||||||||||
2 | Anna KozlováAnna Kozlová | 01 | AC Čáslav z.s. | 4 | 56.97 | 0.215 | |||||||||||||
3 | Jitka NovosadováJitka Novosadová | 02 | AC Čáslav z.s. | 2 | 57.25 | 0.161 | |||||||||||||
4 | Anna KorbováAnna Korbová | 01 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 57.52 | 0.183 | |||||||||||||
5 | Eliška ČechováEliška Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 58.22 | 0.530 | |||||||||||||
Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5 | DNF | 0.169 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Junioři (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strnad Roberto FajardoStrnad Roberto Fajardo | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | 2:00.00 | Q | |||||||||||||||||
2 | Jakub ŠkojecJakub Škojec | 00 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 2:00.36 | Q | |||||||||||||||||
3 | Antonín MatějčekAntonín Matějček | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 2:01.27 | q | |||||||||||||||||
4 | David ŠtefekDavid Štefek | 99 | MÍLAŘI Domažlice | 4 | 2:01.83 | ||||||||||||||||||
5 | David JanouchDavid Janouch | 00 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 2:04.86 | ||||||||||||||||||
6 | Matěj PavingerMatěj Pavinger | 00 | SK Jeseniova | 1 | 2:05.76 | ||||||||||||||||||
7 | Martin KoutníkMartin Koutník | 00 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 2 | 2:06.11 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel UrbanDaniel Urban | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 2:01.15 | Q | |||||||||||||||||
2 | Miloslav NovotnýMiloslav Novotný | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 2:01.19 | Q | |||||||||||||||||
3 | Ota ŠkvorOta Škvor | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 2:01.43 | ||||||||||||||||||
4 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | 2:03.81 | ||||||||||||||||||
5 | Martin OlšanskýMartin Olšanský | 99 | SC Radotín Praha | 2 | 2:04.15 | ||||||||||||||||||
6 | Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 2:05.59 | ||||||||||||||||||
7 | David ŠvihálekDavid Švihálek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 2:10.03 | ||||||||||||||||||
8 | Radim BrožRadim Brož | 00 | A. C. Sparta Praha | 6 | 2:10.99 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 1:59.41 | Q | |||||||||||||||||
2 | Michael AudaMichael Auda | 00 | JAC Brno | 4 | 1:59.76 | Q | |||||||||||||||||
3 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 2:00.20 | q | |||||||||||||||||
4 | Radim BočekRadim Boček | 99 | TJ Sokol Opava | 3 | 2:02.13 | ||||||||||||||||||
5 | Adam KolářAdam Kolář | 00 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 1 | 2:02.76 | ||||||||||||||||||
6 | Jakub RadaJakub Rada | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 2:03.25 | ||||||||||||||||||
7 | Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 2:05.00 | ||||||||||||||||||
8 | Aleš KučeraAleš Kučera | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 2:11.86 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 1:59.41 | Q | ||
2 | Michael AudaMichael Auda | 00 | JAC Brno | 4 | 1:59.76 | Q | ||
3 | Strnad Roberto FajardoStrnad Roberto Fajardo | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | 2:00.00 | Q | ||
4 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 2:00.20 | q | ||
5 | Jakub ŠkojecJakub Škojec | 00 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 2:00.36 | Q | ||
6 | Daniel UrbanDaniel Urban | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 2:01.15 | Q | ||
7 | Miloslav NovotnýMiloslav Novotný | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 2:01.19 | Q | ||
8 | Antonín MatějčekAntonín Matějček | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 2:01.27 | q | ||
9 | Ota ŠkvorOta Škvor | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 2:01.43 | |||
10 | David ŠtefekDavid Štefek | 99 | MÍLAŘI Domažlice | 4 | 2:01.83 | |||
11 | Radim BočekRadim Boček | 99 | TJ Sokol Opava | 3 | 2:02.13 | |||
12 | Adam KolářAdam Kolář | 00 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 1 | 2:02.76 | |||
13 | Jakub RadaJakub Rada | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 2:03.25 | |||
14 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | 2:03.81 | |||
15 | Martin OlšanskýMartin Olšanský | 99 | SC Radotín Praha | 2 | 2:04.15 | |||
16 | David JanouchDavid Janouch | 00 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 2:04.86 | |||
17 | Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 2:05.00 | |||
18 | Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 2:05.59 | |||
19 | Matěj PavingerMatěj Pavinger | 00 | SK Jeseniova | 1 | 2:05.76 | |||
20 | Martin KoutníkMartin Koutník | 00 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 2 | 2:06.11 | |||
21 | David ŠvihálekDavid Švihálek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 2:10.03 | |||
22 | Radim BrožRadim Brož | 00 | A. C. Sparta Praha | 6 | 2:10.99 | |||
23 | Aleš KučeraAleš Kučera | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 2:11.86 |
800 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 25.2.2018 - 11:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strnad Roberto FajardoStrnad Roberto Fajardo | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 2 | NL 1:55.12 | ||||||||||||||||||
2 | Jakub ŠkojecJakub Škojec | 00 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 1:55.43 | ||||||||||||||||||
3 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 1:56.03 | ||||||||||||||||||
4 | Antonín MatějčekAntonín Matějček | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 1:57.89 | ||||||||||||||||||
5 | Miloslav NovotnýMiloslav Novotný | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 1:58.11 | ||||||||||||||||||
6 | Daniel UrbanDaniel Urban | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 1:58.58 | ||||||||||||||||||
7 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 2:00.11 | ||||||||||||||||||
8 | Michael AudaMichael Auda | 00 | JAC Brno | 1 | 2:06.81 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 15:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KováčechMartin Kováčech | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:04.00 | Q | |||||||||||||||||
2 | Ondřej HofmannOndřej Hofmann | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 2:04.51 | Q | |||||||||||||||||
3 | Martin PechaMartin Pecha | 01 | AC Čáslav z.s. | 3 | 2:05.36 | ||||||||||||||||||
4 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 1 | 2:06.18 | ||||||||||||||||||
5 | Vojtěch ZechaVojtěch Zecha | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 6 | 2:06.52 | ||||||||||||||||||
6 | Petr BahenskýPetr Bahenský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 2:07.95 | ||||||||||||||||||
7 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 2:09.37 | ||||||||||||||||||
8 | Jakub PodanýJakub Podaný | 01 | AC Čáslav z.s. | 1 | 2:09.73 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 15:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | 2:02.25 | Q | |||||||||||||||||
2 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 2:02.61 | Q | |||||||||||||||||
3 | Jakub KolínJakub Kolín | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 2:02.79 | ||||||||||||||||||
4 | Viktor GebauerViktor Gebauer | 01 | TJ Sokol Opava | 2 | 2:03.46 | ||||||||||||||||||
5 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 2:05.06 | ||||||||||||||||||
6 | Adam KořínekAdam Kořínek | 02 | TJ Dukla Praha | 1 | 2:06.97 | ||||||||||||||||||
7 | Robert CulliverRobert Culliver | 02 | SC Radotín Praha | 1 | 2:10.02 | ||||||||||||||||||
8 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | SK Aritma Praha | 6 | 2:10.41 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 15:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš JaníkTadeáš Janík | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 1:59.53 | Q | |||||||||||||||||
2 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 2:00.31 | Q | |||||||||||||||||
3 | Jiří JanečekJiří Janeček | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 2:01.32 | q | |||||||||||||||||
4 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 2:02.16 | q | |||||||||||||||||
5 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | Atletika Litvínov, z.s. | 1 | 2:03.76 | ||||||||||||||||||
6 | Jan ŠeboJan Šebo | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 2:06.08 | ||||||||||||||||||
7 | Roman StehnoRoman Stehno | 02 | AC Čáslav z.s. | 1 | 2:07.54 | ||||||||||||||||||
8 | Ondřej GlozaOndřej Gloza | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 2:14.08 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš JaníkTadeáš Janík | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 1:59.53 | Q | ||
2 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 2:00.31 | Q | ||
3 | Jiří JanečekJiří Janeček | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 2:01.32 | q | ||
4 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 2:02.16 | q | ||
5 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | 2:02.25 | Q | ||
6 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 2:02.61 | Q | ||
7 | Jakub KolínJakub Kolín | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 2:02.79 | |||
8 | Viktor GebauerViktor Gebauer | 01 | TJ Sokol Opava | 2 | 2:03.46 | |||
9 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | Atletika Litvínov, z.s. | 1 | 2:03.76 | |||
10 | Martin KováčechMartin Kováčech | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:04.00 | Q | ||
11 | Ondřej HofmannOndřej Hofmann | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 2:04.51 | Q | ||
12 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 2:05.06 | |||
13 | Martin PechaMartin Pecha | 01 | AC Čáslav z.s. | 3 | 2:05.36 | |||
14 | Jan ŠeboJan Šebo | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 2:06.08 | |||
15 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 1 | 2:06.18 | |||
16 | Vojtěch ZechaVojtěch Zecha | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 6 | 2:06.52 | |||
17 | Adam KořínekAdam Kořínek | 02 | TJ Dukla Praha | 1 | 2:06.97 | |||
18 | Roman StehnoRoman Stehno | 02 | AC Čáslav z.s. | 1 | 2:07.54 | |||
19 | Petr BahenskýPetr Bahenský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 2:07.95 | |||
20 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 2:09.37 | |||
21 | Jakub PodanýJakub Podaný | 01 | AC Čáslav z.s. | 1 | 2:09.73 | |||
22 | Robert CulliverRobert Culliver | 02 | SC Radotín Praha | 1 | 2:10.02 | |||
23 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | SK Aritma Praha | 6 | 2:10.41 | |||
24 | Ondřej GlozaOndřej Gloza | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 2:14.08 |
800 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 25.2.2018 - 11:20) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KováčechMartin Kováčech | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | NL 1:54.93 | ||||||||||||||||||
2 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | 1:55.03 | ||||||||||||||||||
3 | Tadeáš JaníkTadeáš Janík | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 1:55.86 | ||||||||||||||||||
4 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 3 | 1:58.64 | ||||||||||||||||||
5 | Ondřej HofmannOndřej Hofmann | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 1:59.87 | ||||||||||||||||||
6 | Jiří JanečekJiří Janeček | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 1 | 2:00.25 | ||||||||||||||||||
7 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 2:01.42 | ||||||||||||||||||
8 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 2:02.61 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 15:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela ČervínováMichaela Červínová | 99 | ASK Lovosice | 3 | 2:19.90 | Q | |||||||||||||||||
2 | Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 2:19.99 | Q | |||||||||||||||||
3 | Veronika TvrzováVeronika Tvrzová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 2:20.57 | ||||||||||||||||||
4 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:20.61 | ||||||||||||||||||
5 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 2:22.56 | ||||||||||||||||||
6 | Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 2:23.60 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 15:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 2:20.99 | Q | |||||||||||||||||
2 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 2:22.03 | Q | |||||||||||||||||
3 | Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:22.63 | ||||||||||||||||||
4 | Simona VydržalováSimona Vydržalová | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 2:24.76 | ||||||||||||||||||
5 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 2:29.77 | ||||||||||||||||||
6 | Klára VildomcováKlára Vildomcová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 2:32.26 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 15:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 2:18.19 | Q | |||||||||||||||||
2 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 2:18.31 | Q | |||||||||||||||||
3 | Eliška FreibergerováEliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 2:18.64 | q | |||||||||||||||||
4 | Denisa ŠediváDenisa Šedivá | 99 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 2:19.04 | q | |||||||||||||||||
5 | Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková | 00 | AC Falcon Rokycany z.s. | 1 | 2:34.55 | ||||||||||||||||||
6 | Tereza HulákováTereza Huláková | 00 | A. C. Sparta Praha | 6 | 2:35.74 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 2:18.19 | Q | ||
2 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 2:18.31 | Q | ||
3 | Eliška FreibergerováEliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 2:18.64 | q | ||
4 | Denisa ŠediváDenisa Šedivá | 99 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 2:19.04 | q | ||
5 | Michaela ČervínováMichaela Červínová | 99 | ASK Lovosice | 3 | 2:19.90 | Q | ||
6 | Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 2:19.99 | Q | ||
7 | Veronika TvrzováVeronika Tvrzová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 2:20.57 | |||
8 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:20.61 | |||
9 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 2:20.99 | Q | ||
10 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 2:22.03 | Q | ||
11 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 2:22.56 | |||
12 | Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:22.63 | |||
13 | Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 2:23.60 | |||
14 | Simona VydržalováSimona Vydržalová | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 2:24.76 | |||
15 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 2:29.77 | |||
16 | Klára VildomcováKlára Vildomcová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 2:32.26 | |||
17 | Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková | 00 | AC Falcon Rokycany z.s. | 1 | 2:34.55 | |||
18 | Tereza HulákováTereza Huláková | 00 | A. C. Sparta Praha | 6 | 2:35.74 |
800 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 25.2.2018 - 11:10) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | NL 2:12.88 | ||||||||||||||||||
2 | Michaela ČervínováMichaela Červínová | 99 | ASK Lovosice | 2 | 2:14.18 | ||||||||||||||||||
3 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 2:15.24 | ||||||||||||||||||
4 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 2:15.55 | ||||||||||||||||||
5 | Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 2:16.12 | ||||||||||||||||||
6 | Denisa ŠediváDenisa Šedivá | 99 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 2:16.73 | ||||||||||||||||||
7 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 2:20.72 | ||||||||||||||||||
8 | Eliška FreibergerováEliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 2:21.25 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 2:15.16 | Q | |||||||||||||||||
2 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 5 | 2:15.79 | Q | |||||||||||||||||
3 | Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková | 02 | SK Aritma Praha | 6 | 2:16.06 | q | |||||||||||||||||
4 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:22.52 | ||||||||||||||||||
5 | Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 2:27.27 | ||||||||||||||||||
6 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 2:32.21 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 2:22.06 | Q | |||||||||||||||||
2 | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 2:22.73 | Q | |||||||||||||||||
3 | Eliška OnderkováEliška Onderková | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 2:23.44 | ||||||||||||||||||
Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | DNF | |||||||||||||||||||
Julie ČervinkováJulie Červinková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||||||
Lucie AdlerováLucie Adlerová | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | DNS | |||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 2:20.08 | Q | |||||||||||||||||
2 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 2:20.16 | Q | |||||||||||||||||
3 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 2:20.31 | q | |||||||||||||||||
4 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 5 | 2:21.71 | ||||||||||||||||||
5 | Simona PelováSimona Pelová | 01 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 2:24.23 | ||||||||||||||||||
6 | Tereza MervartováTereza Mervartová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 2:31.19 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 2:15.16 | Q | ||
2 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 5 | 2:15.79 | Q | ||
3 | Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková | 02 | SK Aritma Praha | 6 | 2:16.06 | q | ||
4 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 2:20.08 | Q | ||
5 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 2:20.16 | Q | ||
6 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 2:20.31 | q | ||
7 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 5 | 2:21.71 | |||
8 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 2:22.06 | Q | ||
9 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:22.52 | |||
10 | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 2:22.73 | Q | ||
11 | Eliška OnderkováEliška Onderková | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 2:23.44 | |||
12 | Simona PelováSimona Pelová | 01 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 2:24.23 | |||
13 | Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 2:27.27 | |||
14 | Tereza MervartováTereza Mervartová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 2:31.19 | |||
15 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 2:32.21 | |||
Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | DNF | ||||
Julie ČervinkováJulie Červinková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | DNS | ||||
Lucie AdlerováLucie Adlerová | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | DNS |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 25.2.2018 - 11:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 6 | MR 2:12.01 | ||||||||||||||||||
2 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 5 | 2:14.48 | ||||||||||||||||||
3 | Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková | 02 | SK Aritma Praha | 3 | 2:15.34 | ||||||||||||||||||
4 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 2:16.02 | ||||||||||||||||||
5 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 2:16.14 | ||||||||||||||||||
6 | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 2:17.93 | ||||||||||||||||||
7 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 2:21.77 | ||||||||||||||||||
8 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 2:27.16 | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Junioři
(ne, 25.2.2018 - 13:50) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KotyzaDaniel Kotyza | 00 | VSK Univerzita Brno | 1 | 4:07.67 | ||||||||||||||
2 | David KlíčDavid Klíč | 00 | VSK Univerzita Brno | 3 | 4:10.84 | ||||||||||||||
3 | Jan KunčickýJan Kunčický | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 4:11.42 | ||||||||||||||
4 | Martin ŠilhavýMartin Šilhavý | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 4:12.07 | ||||||||||||||
5 | Matyáš JánskýMatyáš Jánský | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 4:14.64 | ||||||||||||||
6 | Ondřej KramnýOndřej Kramný | 00 | TJ Sokol Opava | 7 | 4:14.83 | ||||||||||||||
7 | Štefan PrášekŠtefan Prášek | 00 | VSK Univerzita Brno | 10 | 4:15.64 | ||||||||||||||
8 | Lukáš KrýslLukáš Krýsl | 99 | AC Domažlice, z. s. | 12 | 4:16.71 | ||||||||||||||
9 | Karel KulíšekKarel Kulíšek | 99 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 6 | 4:18.28 | ||||||||||||||
10 | Jan KarafiátJan Karafiát | 99 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 15 | 4:20.51 | ||||||||||||||
11 | Jan BergerJan Berger | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 13 | 4:21.57 | ||||||||||||||
12 | Michal RůžekMichal Růžek | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 14 | 4:21.71 | ||||||||||||||
13 | Vojtěch MálekVojtěch Málek | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 9 | 4:21.72 | ||||||||||||||
14 | Oldřich MaláníkOldřich Maláník | 99 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 11 | 4:21.89 | ||||||||||||||
15 | Zbyněk MalecZbyněk Malec | 00 | A. C. TEPO Kladno | 16 | 4:21.92 | ||||||||||||||
Tomáš BátrlaTomáš Bátrla | 99 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
1500 m - Dorostenci
(ne, 25.2.2018 - 13:40) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HodboďOndřej Hodboď | 01 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | 4:06.28 | ||||||||||||||
2 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 4:06.52 | ||||||||||||||
3 | Marek StrnadMarek Strnad | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 1 | 4:07.12 | ||||||||||||||
4 | Pavel StaníčekPavel Staníček | 01 | VSK Univerzita Brno | 8 | 4:09.98 | ||||||||||||||
5 | Roman PazderaRoman Pazdera | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 4:10.94 | ||||||||||||||
6 | Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 4:15.54 | ||||||||||||||
7 | Jan VítekJan Vítek | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 12 | 4:18.41 | ||||||||||||||
8 | Martin GogelaMartin Gogela | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 9 | 4:18.94 | ||||||||||||||
9 | Lukáš VíchaLukáš Vícha | 02 | TJ Sokol Opava | 11 | 4:19.65 | ||||||||||||||
10 | Patrik PastorPatrik Pastor | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 4:20.79 | ||||||||||||||
11 | Šimon ŘehulaŠimon Řehula | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 16 | 4:20.97 | ||||||||||||||
12 | Patrik StankovPatrik Stankov | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10 | 4:21.30 | ||||||||||||||
13 | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | VSK Univerzita Brno | 14 | 4:23.46 | ||||||||||||||
14 | Martin PechaMartin Pecha | 01 | AC Čáslav z.s. | 15 | 4:25.97 | ||||||||||||||
15 | Patrik LučanPatrik Lučan | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 13 | 4:30.21 | ||||||||||||||
Nico BokettaNico Boketta | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
1500 m - Juniorky
(ne, 25.2.2018 - 13:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška SurmováEliška Surmová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 4:33.52 | ||||||||||||||
2 | Bára StýblováBára Stýblová | 99 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 4:39.74 | ||||||||||||||
3 | Alice ProkešováAlice Prokešová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 4:41.99 | ||||||||||||||
4 | Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 4:42.46 | ||||||||||||||
5 | Bára PlacatkováBára Placatková | 00 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 6 | 4:44.74 | ||||||||||||||
6 | Veronika NovotnáVeronika Novotná | 00 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 8 | 4:50.07 | ||||||||||||||
7 | Lucie FilipováLucie Filipová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 4:50.41 | ||||||||||||||
8 | Anna PerglerováAnna Perglerová | 00 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 9 | 4:54.51 | ||||||||||||||
9 | Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | 4:57.72 | ||||||||||||||
10 | Klára KačerovskáKlára Kačerovská | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 10 | 4:58.92 | ||||||||||||||
11 | Denisa SlámováDenisa Slámová | 00 | ASK Slavia Praha | 12 | 5:14.01 | ||||||||||||||
12 | Nicole ČadkováNicole Čadková | 99 | A. C. TEPO Kladno | 11 | 5:19.76 | ||||||||||||||
13 | Klára StýblováKlára Stýblová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 13 | 5:28.32 | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
1500 m - Dorostenky
(ne, 25.2.2018 - 13:20) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna MálkováAnna Málková | 01 | SK Jeseniova | 5 | NL 4:36.53 | ||||||||||||||
2 | Adéla HlucháAdéla Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 2 | 4:37.02 | ||||||||||||||
3 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 1 | 4:37.11 | ||||||||||||||
4 | Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 4:42.64 | ||||||||||||||
5 | Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková | 01 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 7 | 4:50.75 | ||||||||||||||
6 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 4:52.71 | ||||||||||||||
7 | Veronika PiklováVeronika Piklová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 12 | 4:54.12 | ||||||||||||||
8 | Tereza HlucháTereza Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 4 | 5:00.50 | ||||||||||||||
9 | Eliška OnderkováEliška Onderková | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 11 | 5:03.20 | ||||||||||||||
10 | Tereza CibikováTereza Cibiková | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 8 | 5:04.54 | ||||||||||||||
11 | Veronika PopelkováVeronika Popelková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 13 | 5:06.95 | ||||||||||||||
12 | Veronika HynkováVeronika Hynková | 02 | AC Pardubice | 15 | 5:07.02 | ||||||||||||||
13 | Kateřina KřenkováKateřina Křenková | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 14 | 5:16.40 | ||||||||||||||
14 | Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 10 | 5:16.84 | ||||||||||||||
15 | Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 9 | 5:22.95 | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
3000 m - Junioři
(so, 24.2.2018 - 17:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KotyzaDaniel Kotyza | 00 | VSK Univerzita Brno | 7 | 08:51.08 | ||||||||||||||
2 | David KlíčDavid Klíč | 00 | VSK Univerzita Brno | 5 | 08:53.47 | ||||||||||||||
3 | Matyáš JánskýMatyáš Jánský | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09:00.03 | ||||||||||||||
4 | Borek PožárBorek Požár | 00 | Běžecký klub F-C Kadaň | 11 | 09:00.11 | ||||||||||||||
5 | Karel KulíšekKarel Kulíšek | 99 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 9 | 09:09.46 | ||||||||||||||
6 | Zbyněk MalecZbyněk Malec | 00 | A. C. TEPO Kladno | 10 | 09:10.33 | ||||||||||||||
7 | Ondřej JílekOndřej Jílek | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 09:19.46 | ||||||||||||||
8 | Tomáš KřivdaTomáš Křivda | 99 | SK Nové Město nad Metují | 8 | 09:23.57 | ||||||||||||||
9 | Jan RistovskýJan Ristovský | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 12 | 09:26.72 | ||||||||||||||
10 | Šimon KobližekŠimon Kobližek | 99 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | 09:31.52 | ||||||||||||||
11 | Michal DžuberaMichal Džubera | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09:52.31 | ||||||||||||||
12 | Vítek FialaVítek Fiala | 00 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 10:00.38 | ||||||||||||||
René SasynRené Sasyn | 00 | TJ Dukla Praha | 13 | DNF | |||||||||||||||
David VondrášekDavid Vondrášek | 99 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 14 | DNS | |||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
3000 m - Dorostenci
(so, 24.2.2018 - 17:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nico BokettaNico Boketta | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | NL 08:49.65 | ||||||||||||||
2 | Roman PazderaRoman Pazdera | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 08:55.05 | ||||||||||||||
3 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 08:57.86 | ||||||||||||||
4 | Michal HanykMichal Hanyk | 02 | AC Turnov, z. s. | 6 | 09:07.69 | ||||||||||||||
5 | Jan MálekJan Málek | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 09:09.08 | ||||||||||||||
6 | Pavel StaníčekPavel Staníček | 01 | VSK Univerzita Brno | 7 | 09:09.11 | ||||||||||||||
7 | Václav VandrovecVáclav Vandrovec | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 09:09.56 | ||||||||||||||
8 | Jan ŠvejnohaJan Švejnoha | 01 | VSK Univerzita Brno | 11 | 09:10.72 | ||||||||||||||
9 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | 09:13.64 | ||||||||||||||
10 | Kryštof VránaKryštof Vrána | 01 | AC Praha 1890 | 9 | 09:17.70 | ||||||||||||||
11 | Patrik PastorPatrik Pastor | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 09:22.97 | ||||||||||||||
12 | Martin GogelaMartin Gogela | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 12 | 09:35.96 | ||||||||||||||
13 | Patrik StankovPatrik Stankov | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 14 | 09:42.20 | ||||||||||||||
14 | Bonifác BoháčBonifác Boháč | 01 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 15 | 09:48.60 | ||||||||||||||
15 | Patrik BouškaPatrik Bouška | 01 | TJ Chyšky,z.s. | 13 | 09:55.44 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
3000 m - Juniorky
(so, 24.2.2018 - 17:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alice ProkešováAlice Prokešová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | NL 10:17.89 | ||||||||||||||
2 | Bára StýblováBára Stýblová | 99 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 10:18.03 | ||||||||||||||
3 | Bára PlacatkováBára Placatková | 00 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 5 | 10:20.91 | ||||||||||||||
4 | Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 10:21.29 | ||||||||||||||
5 | Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 10:25.77 | ||||||||||||||
6 | Lucie FilipováLucie Filipová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 10:28.88 | ||||||||||||||
7 | Anita ZikmundováAnita Zikmundová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 10:47.36 | ||||||||||||||
8 | Kristýna HavelkováKristýna Havelková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 11 | 11:33.79 | ||||||||||||||
9 | Klára StýblováKlára Stýblová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 10 | 11:43.94 | ||||||||||||||
10 | Denisa SlámováDenisa Slámová | 00 | ASK Slavia Praha | 9 | 11:52.80 | ||||||||||||||
11 | Tereza IndruchováTereza Indruchová | 99 | SK Hranice, z.s. | 7 | 12:15.77 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
3000 m - Dorostenky
(so, 24.2.2018 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla KoláčkováAdéla Koláčková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 10:13.94 | ||||||||||||||
2 | Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková | 01 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 3 | 10:33.59 | ||||||||||||||
3 | Tereza HlucháTereza Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 2 | 10:39.14 | ||||||||||||||
4 | Tereza MarszalkováTereza Marszalková | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | 10:49.32 | ||||||||||||||
5 | Veronika HynkováVeronika Hynková | 02 | AC Pardubice | 12 | 10:55.78 | ||||||||||||||
6 | Veronika PiklováVeronika Piklová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 10:56.24 | ||||||||||||||
7 | Markéta SikorováMarkéta Sikorová | 01 | TJ TŽ Třinec | 4 | 11:00.15 | ||||||||||||||
8 | Tereza CibikováTereza Cibiková | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 8 | 11:10.13 | ||||||||||||||
9 | Anna HrdličkováAnna Hrdličková | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | 11:14.83 | ||||||||||||||
10 | Tereza CharvátováTereza Charvátová | 02 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 9 | 11:31.78 | ||||||||||||||
11 | Veronika PopelkováVeronika Popelková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 10 | 11:35.46 | ||||||||||||||
12 | Eliška MartínkováEliška Martínková | 02 | AC Turnov, z. s. | 11 | 11:41.94 | ||||||||||||||
13 | Lenka PolákováLenka Poláková | 01 | TJ Sokol Opava | 14 | 12:08.85 | ||||||||||||||
14 | Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 13 | 12:26.57 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 10:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David RybaDavid Ryba | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 08.08 | Q | 0.208 | ||||||||||||
2 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 08.37 | Q | 0.148 | ||||||||||||
3 | Bořek PeštaBořek Pešta | 00 | Spartak Praha 4 | 3 | 08.48 | 0.167 | |||||||||||||
4 | Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.58 | 0.156 | |||||||||||||
5 | Lukáš MartiňákLukáš Martiňák | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.72 | 0.173 | |||||||||||||
6 | Radek StehnoRadek Stehno | 99 | ASK Slavia Praha | 8 | 09.03 | 0.200 | |||||||||||||
7 | Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický | 00 | SK Jeseniova | 7 | 09.24 | 0.206 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 10:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský | 99 | TJ Dukla Praha | 4 | 08.16 | Q | 0.170 | ||||||||||||
2 | Vojtěch NovákVojtěch Novák | 99 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 08.28 | Q | 0.135 | ||||||||||||
3 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 08.31 | q | 0.167 | ||||||||||||
4 | Lukáš KuthanLukáš Kuthan | 99 | AC Pardubice | 3 | 08.39 | q | 0.152 | ||||||||||||
5 | Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 08.56 | 0.164 | |||||||||||||
6 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | 08.63 | 0.179 | |||||||||||||
7 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 8 | 09.11 | 0.164 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 10:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 08.21 | Q | 0.335 | ||||||||||||
2 | Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 08.40 | Q | 0.148 | ||||||||||||
3 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 08.48 | 0.186 | |||||||||||||
4 | David HerákDavid Herák | 00 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 08.65 | 0.158 | |||||||||||||
5 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.66 | 0.177 | |||||||||||||
6 | Ondřej MašekOndřej Mašek | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 8 | 09.06 | 0.211 | |||||||||||||
Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | DQ 162.7 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David RybaDavid Ryba | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 08.08 | Q | 0.208 | |
2 | Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský | 99 | TJ Dukla Praha | 4 | 08.16 | Q | 0.170 | |
3 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 08.21 | Q | 0.335 | |
4 | Vojtěch NovákVojtěch Novák | 99 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 08.28 | Q | 0.135 | |
5 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 08.31 | q | 0.167 | |
6 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 08.37 | Q | 0.148 | |
7 | Lukáš KuthanLukáš Kuthan | 99 | AC Pardubice | 3 | 08.39 | q | 0.152 | |
8 | Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 08.40 | Q | 0.148 | |
9 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 08.48 | 0.186 | ||
10 | Bořek PeštaBořek Pešta | 00 | Spartak Praha 4 | 3 | 08.48 | 0.167 | ||
11 | Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 08.56 | 0.164 | ||
12 | Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.58 | 0.156 | ||
13 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | 08.63 | 0.179 | ||
14 | David HerákDavid Herák | 00 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 08.65 | 0.158 | ||
15 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.66 | 0.177 | ||
16 | Lukáš MartiňákLukáš Martiňák | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.72 | 0.173 | ||
17 | Radek StehnoRadek Stehno | 99 | ASK Slavia Praha | 8 | 09.03 | 0.200 | ||
18 | Ondřej MašekOndřej Mašek | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 8 | 09.06 | 0.211 | ||
19 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 8 | 09.11 | 0.164 | ||
20 | Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický | 00 | SK Jeseniova | 7 | 09.24 | 0.206 | ||
Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | DQ 162.7 |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)
Finále (so, 24.2.2018 - 12:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David RybaDavid Ryba | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | NL 07.93 | 0.203 | |||||||||||||
2 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 07.94 | 0.157 | |||||||||||||
3 | Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský | 99 | TJ Dukla Praha | 4 | 08.03 | 0.169 | |||||||||||||
4 | Vojtěch NovákVojtěch Novák | 99 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 08.25 | 0.150 | |||||||||||||
5 | Lukáš KuthanLukáš Kuthan | 99 | AC Pardubice | 8 | 08.26 | 0.152 | |||||||||||||
6 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 1 | 08.37 | 0.163 | |||||||||||||
7 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 08.40 | 0.167 | |||||||||||||
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | A. C. Sparta Praha | 4 | 07.90 | Q | 0.146 | ||||||||||||
2 | Sebastian MertaSebastian Merta | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 08.07 | Q | 0.143 | ||||||||||||
3 | Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.37 | q | 0.181 | ||||||||||||
4 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 08.55 | 0.204 | |||||||||||||
5 | Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.71 | 0.176 | |||||||||||||
6 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 08.74 | 0.202 | |||||||||||||
7 | Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 08.78 | 0.217 | |||||||||||||
8 | Vojtěch KupkaVojtěch Kupka | 02 | TJ Dukla Praha | 2 | 10.26 | 0.191 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín WijasAntonín Wijas | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 08.20 | Q | 0.159 | ||||||||||||
2 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 08.39 | Q | 0.179 | ||||||||||||
3 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 08.39 | q | 0.366 | ||||||||||||
4 | Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 08.60 | 0.177 | |||||||||||||
5 | Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 08.64 | 0.167 | |||||||||||||
6 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC Pardubice | 3 | 08.81 | 0.144 | |||||||||||||
7 | Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.84 | 0.209 | |||||||||||||
8 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | 09.00 | 0.154 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.09 | Q | 0.168 | ||||||||||||
2 | Samuel LawsonSamuel Lawson | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 08.18 | Q | 0.185 | ||||||||||||
3 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 6 | 08.44 | 0.207 | |||||||||||||
4 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.54 | 0.185 | |||||||||||||
5 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | 08.66 | 0.194 | |||||||||||||
6 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 08.72 | 0.195 | |||||||||||||
7 | David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 08.88 | 0.159 | |||||||||||||
8 | Maxim KňávaMaxim Kňáva | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 08.93 | 0.339 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | A. C. Sparta Praha | 4 | 07.90 | Q | 0.146 | |
2 | Sebastian MertaSebastian Merta | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 08.07 | Q | 0.143 | |
3 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.09 | Q | 0.168 | |
4 | Samuel LawsonSamuel Lawson | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 08.18 | Q | 0.185 | |
5 | Antonín WijasAntonín Wijas | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 08.20 | Q | 0.159 | |
6 | Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.37 | q | 0.181 | |
7 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 08.39 | Q | 0.179 | |
8 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 08.39 | q | 0.366 | |
9 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 6 | 08.44 | 0.207 | ||
10 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.54 | 0.185 | ||
11 | Ondřej HorejšOndřej Horejš | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 08.55 | 0.204 | ||
12 | Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 08.60 | 0.177 | ||
13 | Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 08.64 | 0.167 | ||
14 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | 08.66 | 0.194 | ||
15 | Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.71 | 0.176 | ||
16 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 08.72 | 0.195 | ||
17 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 08.74 | 0.202 | ||
18 | Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 08.78 | 0.217 | ||
19 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC Pardubice | 3 | 08.81 | 0.144 | ||
20 | Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.84 | 0.209 | ||
21 | David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 08.88 | 0.159 | ||
22 | Maxim KňávaMaxim Kňáva | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 08.93 | 0.339 | ||
23 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | 09.00 | 0.154 | ||
24 | Vojtěch KupkaVojtěch Kupka | 02 | TJ Dukla Praha | 2 | 10.26 | 0.191 |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 24.2.2018 - 12:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | A. C. Sparta Praha | 4 | =MR 07.87 | 0.137 | |||||||||||||
2 | Sebastian MertaSebastian Merta | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 07.98 | 0.154 | |||||||||||||
3 | Antonín WijasAntonín Wijas | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.06 | 0.171 | |||||||||||||
4 | Samuel LawsonSamuel Lawson | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 08.07 | 0.181 | |||||||||||||
5 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.13 | 0.178 | |||||||||||||
6 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 08.24 | 0.188 | |||||||||||||
7 | Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 1 | 08.33 | 0.163 | |||||||||||||
8 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 08.34 | 0.169 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 10:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 08.55 | Q | 0.165 | ||||||||||||
2 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 09.02 | Q | 0.335 | ||||||||||||
3 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 09.07 | q | 0.170 | ||||||||||||
4 | Nikola PlocováNikola Plocová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 09.38 | 0.333 | |||||||||||||
5 | Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková | 00 | AC Pardubice | 2 | 09.40 | 0.145 | |||||||||||||
6 | Jitka NečáskováJitka Nečásková | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | 09.69 | 0.186 | |||||||||||||
7 | Anita KelemenováAnita Kelemenová | 00 | AC Domažlice, z. s. | 7 | 09.78 | 0.203 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 10:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.62 | Q | 0.158 | ||||||||||||
2 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 08.99 | Q | 0.181 | ||||||||||||
3 | Tereza ČurdováTereza Čurdová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 09.22 | 0.357 | |||||||||||||
4 | Barbora HadašováBarbora Hadašová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.37 | 0.220 | |||||||||||||
5 | Libuše ŠantováLibuše Šantová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.65 | 0.260 | |||||||||||||
6 | Kateřina DrimajováKateřina Drimajová | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 09.69 | 0.157 | |||||||||||||
7 | Denisa ZárubováDenisa Zárubová | 99 | ASK Slavia Praha | 1 | 09.99 | 0.174 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 10:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Renata ProcházkováRenata Procházková | 99 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 08.72 | Q | 0.285 | ||||||||||||
2 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 08.86 | Q | 0.171 | ||||||||||||
3 | Eliška MarkofováEliška Markofová | 00 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 09.15 | q | 0.200 | ||||||||||||
4 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 6 | 09.41 | 0.368 | |||||||||||||
5 | Barbora BegováBarbora Begová | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 09.64 | 0.357 | |||||||||||||
6 | Veronika JégrováVeronika Jégrová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 09.68 | 0.156 | |||||||||||||
7 | Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 10.12 | 0.379 | |||||||||||||
8 | Lenka FialováLenka Fialová | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | 10.70 | 0.274 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 08.55 | Q | 0.165 | |
2 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.62 | Q | 0.158 | |
3 | Renata ProcházkováRenata Procházková | 99 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 08.72 | Q | 0.285 | |
4 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 08.86 | Q | 0.171 | |
5 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 08.99 | Q | 0.181 | |
6 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 09.02 | Q | 0.335 | |
7 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 09.07 | q | 0.170 | |
8 | Eliška MarkofováEliška Markofová | 00 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 09.15 | q | 0.200 | |
9 | Tereza ČurdováTereza Čurdová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 09.22 | 0.357 | ||
10 | Barbora HadašováBarbora Hadašová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.37 | 0.220 | ||
11 | Nikola PlocováNikola Plocová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 09.38 | 0.333 | ||
12 | Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková | 00 | AC Pardubice | 2 | 09.40 | 0.145 | ||
13 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 6 | 09.41 | 0.368 | ||
14 | Barbora BegováBarbora Begová | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 09.64 | 0.357 | ||
15 | Libuše ŠantováLibuše Šantová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.65 | 0.260 | ||
16 | Veronika JégrováVeronika Jégrová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 09.68 | 0.156 | ||
17 | Kateřina DrimajováKateřina Drimajová | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 09.69 | 0.157 | ||
18 | Jitka NečáskováJitka Nečásková | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | 09.69 | 0.186 | ||
19 | Anita KelemenováAnita Kelemenová | 00 | AC Domažlice, z. s. | 7 | 09.78 | 0.203 | ||
20 | Denisa ZárubováDenisa Zárubová | 99 | ASK Slavia Praha | 1 | 09.99 | 0.174 | ||
21 | Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 10.12 | 0.379 | ||
22 | Lenka FialováLenka Fialová | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | 10.70 | 0.274 |
60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Finále)
Finále (so, 24.2.2018 - 12:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 08.45 | 0.137 | |||||||||||||
2 | Renata ProcházkováRenata Procházková | 99 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 08.58 | 0.189 | |||||||||||||
3 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 08.60 | 0.162 | |||||||||||||
4 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 08.79 | 0.146 | |||||||||||||
5 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.95 | 0.152 | |||||||||||||
6 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | 09.14 | 0.277 | |||||||||||||
7 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 09.15 | 0.170 | |||||||||||||
8 | Eliška MarkofováEliška Markofová | 00 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 8 | 09.38 | 0.204 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 24.2.2018 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 08.52 | Q | 0.177 | ||||||||||||
2 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.69 | Q | 0.343 | ||||||||||||
3 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 08.81 | q | 0.180 | ||||||||||||
4 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 08.87 | 0.181 | |||||||||||||
5 | Daniela VolnáDaniela Volná | 02 | AC TJ Jičín | 2 | 08.92 | 0.202 | |||||||||||||
6 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 09.09 | 0.138 | |||||||||||||
7 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | SK Dobruška z.s. | 1 | 09.12 | 0.134 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 24.2.2018 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 08.58 | Q | 0.166 | ||||||||||||
2 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 08.63 | Q | 0.152 | ||||||||||||
3 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 08.78 | q | 0.341 | ||||||||||||
4 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 1 | 08.82 | 0.136 | |||||||||||||
5 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 08.94 | 0.229 | |||||||||||||
6 | Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 09.07 | 0.158 | |||||||||||||
7 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 7 | 09.47 | 0.193 | |||||||||||||
8 | Eliška DamaškováEliška Damašková | 01 | TJ Dukla Praha | 8 | 09.53 | 0.192 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 24.2.2018 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 4 | 08.55 | Q | 0.155 | ||||||||||||
2 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.74 | Q | 0.153 | ||||||||||||
3 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 08.90 | 0.173 | |||||||||||||
4 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 6 | 08.99 | 0.204 | |||||||||||||
5 | Iveta DrudíkováIveta Drudíková | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 09.11 | 0.179 | |||||||||||||
6 | Kristina JánskáKristina Jánská | 01 | SK Nové Město nad Metují | 8 | 09.21 | 0.240 | |||||||||||||
7 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 09.28 | 0.187 | |||||||||||||
8 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 7 | 09.89 | 0.186 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 08.52 | Q | 0.177 | |
2 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 4 | 08.55 | Q | 0.155 | |
3 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 08.58 | Q | 0.166 | |
4 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 08.63 | Q | 0.152 | |
5 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.69 | Q | 0.343 | |
6 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.74 | Q | 0.153 | |
7 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 08.78 | q | 0.341 | |
8 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 08.81 | q | 0.180 | |
9 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 1 | 08.82 | 0.136 | ||
10 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 08.87 | 0.181 | ||
11 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 08.90 | 0.173 | ||
12 | Daniela VolnáDaniela Volná | 02 | AC TJ Jičín | 2 | 08.92 | 0.202 | ||
13 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 08.94 | 0.229 | ||
14 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 6 | 08.99 | 0.204 | ||
15 | Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 09.07 | 0.158 | ||
16 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 09.09 | 0.138 | ||
17 | Iveta DrudíkováIveta Drudíková | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 09.11 | 0.179 | ||
18 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | SK Dobruška z.s. | 1 | 09.12 | 0.134 | ||
19 | Kristina JánskáKristina Jánská | 01 | SK Nové Město nad Metují | 8 | 09.21 | 0.240 | ||
20 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 09.28 | 0.187 | ||
21 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 7 | 09.47 | 0.193 | ||
22 | Eliška DamaškováEliška Damašková | 01 | TJ Dukla Praha | 8 | 09.53 | 0.192 | ||
23 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 7 | 09.89 | 0.186 |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 24.2.2018 - 12:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | =NL 08.41 | 0.157 | |||||||||||||
2 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 5 | 08.44 | 0.141 | |||||||||||||
3 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 08.49 | 0.177 | |||||||||||||
4 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 08.55 | 0.347 | |||||||||||||
5 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 08.57 | 0.309 | |||||||||||||
6 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.67 | 0.135 | |||||||||||||
7 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 08.75 | 0.176 | |||||||||||||
8 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 1 | 08.78 | 0.170 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
4 x 200 m - Junioři
Junioři 1 (ne, 25.2.2018 - 14:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bárta, Bosák, Boudný, Němejc Bárta, Bosák, Boudný, Němejc | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | MR 1:28.49 | 0.163 | ||||||||||||||
2 | Havlas, Janský, Hampel, Beneš Havlas, Janský, Hampel, Beneš | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 1:28.82 | 0.169 | ||||||||||||||
3 | Běhounek, Vích, Pekárek, Komárek Běhounek, Vích, Pekárek, Komárek | ASK Slavia Praha | 3 | 1:31.05 | 0.159 | ||||||||||||||
4 | A Jonák, Lehar, Novák, Krsek A Jonák, Lehar, Novák, Krsek | A. C. TEPO Kladno | 6 | 1:36.51 | 0.185 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Junioři 2 (ne, 25.2.2018 - 14:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Romanchenkov, Majerčák, Zajíc, Běhávka Romanchenkov, Majerčák, Zajíc, Běhávka | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 1:32.40 | 0.172 | ||||||||||||||
2 | Fajardo Strnad, Chloupek J., Páleník, Vejražka D. Fajardo Strnad, Chloupek J., Páleník, Vejražka D. | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | 1:36.04 | 0.220 | ||||||||||||||
Blachowicz, Pavinger, Vokrouhlický, Seidl Blachowicz, Pavinger, Vokrouhlický, Seidl | SK Jeseniova | 4 | DQ 170.7 | 0.244 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Junioři 3 (ne, 25.2.2018 - 14:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kutan, Kubík, Franěk, Holub Kutan, Kubík, Franěk, Holub | AC Pardubice | 4 | 1:29.73 | 0.177 | ||||||||||||||
2 | Kozák, Wooler, Pešta, Nevole Kozák, Wooler, Pešta, Nevole | Spartak Praha 4 | 5 | 1:31.24 | 0.161 | ||||||||||||||
Velíšek, Töpfer, Hlaváček, Dutý Velíšek, Töpfer, Hlaváček, Dutý | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | DQ 170.7 | 0.179 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bárta, Bosák, Boudný, Němejc Bárta, Bosák, Boudný, Němejc | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | MR 1:28.49 | 0.163 | |||
2 | Havlas, Janský, Hampel, Beneš Havlas, Janský, Hampel, Beneš | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 1:28.82 | 0.169 | |||
3 | Kutan, Kubík, Franěk, Holub Kutan, Kubík, Franěk, Holub | AC Pardubice | 4 | 1:29.73 | 0.177 | |||
4 | Běhounek, Vích, Pekárek, Komárek Běhounek, Vích, Pekárek, Komárek | ASK Slavia Praha | 3 | 1:31.05 | 0.159 | |||
5 | Kozák, Wooler, Pešta, Nevole Kozák, Wooler, Pešta, Nevole | Spartak Praha 4 | 5 | 1:31.24 | 0.161 | |||
6 | Romanchenkov, Majerčák, Zajíc, Běhávka Romanchenkov, Majerčák, Zajíc, Běhávka | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 1:32.40 | 0.172 | |||
7 | Fajardo Strnad, Chloupek J., Páleník, Vejražka D. Fajardo Strnad, Chloupek J., Páleník, Vejražka D. | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | 1:36.04 | 0.220 | |||
8 | A Jonák, Lehar, Novák, Krsek A Jonák, Lehar, Novák, Krsek | A. C. TEPO Kladno | 6 | 1:36.51 | 0.185 | |||
Blachowicz, Pavinger, Vokrouhlický, Seidl Blachowicz, Pavinger, Vokrouhlický, Seidl | SK Jeseniova | 4 | DQ 170.7 | 0.244 | ||||
Velíšek, Töpfer, Hlaváček, Dutý Velíšek, Töpfer, Hlaváček, Dutý | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | DQ 170.7 | 0.179 |
4 x 200 m - Dorostenci
Dorostenci 1 (ne, 25.2.2018 - 14:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A Höffner, Wijas, Ornst, Havelka A Höffner, Wijas, Ornst, Havelka | ASK Slavia Praha | 5 | MR 1:29.97 | 0.174 | ||||||||||||||
2 | Kocourek, Mautner, Pospíšil, Lawson Kocourek, Mautner, Pospíšil, Lawson | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 1:31.72 | 0.205 | ||||||||||||||
3 | Rež, Páník, Vrba, Procházka Rež, Páník, Vrba, Procházka | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 1:31.94 | 0.226 | ||||||||||||||
4 | Macík, Kupka, Ayeni, Pulese Macík, Kupka, Ayeni, Pulese | TJ Dukla Praha | 4 | 1:33.29 | 0.192 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Dorostenci 2 (ne, 25.2.2018 - 14:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Horký, Merta, Škrabák, Ruda Horký, Merta, Škrabák, Ruda | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 1:33.54 | 0.247 | ||||||||||||||
2 | Řehák, Konvalina, Křeček, Krakuvčík Řehák, Konvalina, Křeček, Krakuvčík | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 1:35.68 | 0.171 | ||||||||||||||
3 | Mareček, Špicar, Raba, Mikeš Mareček, Špicar, Raba, Mikeš | AC Pardubice | 4 | 1:35.77 | 0.191 | ||||||||||||||
B Novotný, Paták, Schneider, Šachta B Novotný, Paták, Schneider, Šachta | ASK Slavia Praha | 6 | DQ 170.7 | 0.359 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Dorostenci 3 (ne, 25.2.2018 - 14:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dohnal, Grégr J., Lenhart, Grégr L. Dohnal, Grégr J., Lenhart, Grégr L. | AK Šternberk z.s. | 4 | 1:34.40 | 0.178 | ||||||||||||||
2 | Had, Vaidiš, Petrikovič, Sztrapek Had, Vaidiš, Petrikovič, Sztrapek | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 1:34.73 | 0.185 | ||||||||||||||
Pustka, Sedlář, Omasta, Vajda Pustka, Sedlář, Omasta, Vajda | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 170.7 | 0.176 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Dorostenci 4 (ne, 25.2.2018 - 14:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Juráš, Kostrhun, Petrjanoš, Oberndorfer Juráš, Kostrhun, Petrjanoš, Oberndorfer | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 1:34.60 | 0.202 | ||||||||||||||
2 | Bílý, Safář, Ponocný, Hanyk Bílý, Safář, Ponocný, Hanyk | AC Turnov, z. s. | 5 | 1:36.33 | 0.193 | ||||||||||||||
3 | Podaný, Stehno Ro., Pecha, Tláskal Podaný, Stehno Ro., Pecha, Tláskal | AC Čáslav z.s. | 3 | 1:37.54 | 0.176 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Dorostenci 5 (ne, 25.2.2018 - 14:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdražil, Večeřa, Nováček, Kolář Zdražil, Večeřa, Nováček, Kolář | Atletika Poruba z.s. | 4 | 1:35.57 | 0.193 | ||||||||||||||
2 | Šabata, Hofmann, Sudek, Škrland Šabata, Hofmann, Sudek, Škrland | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 1:37.28 | 0.216 | ||||||||||||||
3 | Kučera, Staněk, Holub, Pražák Kučera, Staněk, Holub, Pražák | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 1:39.86 | 0.202 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A Höffner, Wijas, Ornst, Havelka A Höffner, Wijas, Ornst, Havelka | ASK Slavia Praha | 5 | MR 1:29.97 | 0.174 | |||
2 | Kocourek, Mautner, Pospíšil, Lawson Kocourek, Mautner, Pospíšil, Lawson | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 1:31.72 | 0.205 | |||
3 | Rež, Páník, Vrba, Procházka Rež, Páník, Vrba, Procházka | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 1:31.94 | 0.226 | |||
4 | Macík, Kupka, Ayeni, Pulese Macík, Kupka, Ayeni, Pulese | TJ Dukla Praha | 4 | 1:33.29 | 0.192 | |||
5 | Horký, Merta, Škrabák, Ruda Horký, Merta, Škrabák, Ruda | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 1:33.54 | 0.247 | |||
6 | Dohnal, Grégr J., Lenhart, Grégr L. Dohnal, Grégr J., Lenhart, Grégr L. | AK Šternberk z.s. | 4 | 1:34.40 | 0.178 | |||
7 | Juráš, Kostrhun, Petrjanoš, Oberndorfer Juráš, Kostrhun, Petrjanoš, Oberndorfer | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 1:34.60 | 0.202 | |||
8 | Had, Vaidiš, Petrikovič, Sztrapek Had, Vaidiš, Petrikovič, Sztrapek | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 1:34.73 | 0.185 | |||
9 | Zdražil, Večeřa, Nováček, Kolář Zdražil, Večeřa, Nováček, Kolář | Atletika Poruba z.s. | 4 | 1:35.57 | 0.193 | |||
10 | Řehák, Konvalina, Křeček, Krakuvčík Řehák, Konvalina, Křeček, Krakuvčík | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 1:35.68 | 0.171 | |||
11 | Mareček, Špicar, Raba, Mikeš Mareček, Špicar, Raba, Mikeš | AC Pardubice | 4 | 1:35.77 | 0.191 | |||
12 | Bílý, Safář, Ponocný, Hanyk Bílý, Safář, Ponocný, Hanyk | AC Turnov, z. s. | 5 | 1:36.33 | 0.193 | |||
13 | Šabata, Hofmann, Sudek, Škrland Šabata, Hofmann, Sudek, Škrland | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 1:37.28 | 0.216 | |||
14 | Podaný, Stehno Ro., Pecha, Tláskal Podaný, Stehno Ro., Pecha, Tláskal | AC Čáslav z.s. | 3 | 1:37.54 | 0.176 | |||
15 | Kučera, Staněk, Holub, Pražák Kučera, Staněk, Holub, Pražák | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 1:39.86 | 0.202 | |||
B Novotný, Paták, Schneider, Šachta B Novotný, Paták, Schneider, Šachta | ASK Slavia Praha | 6 | DQ 170.7 | 0.359 | ||||
Pustka, Sedlář, Omasta, Vajda Pustka, Sedlář, Omasta, Vajda | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 170.7 | 0.176 |
4 x 200 m - Juniorky
Juniorky 1 (ne, 25.2.2018 - 14:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kaiserová, Petrásková, Turnerová, Kerbachová Kaiserová, Petrásková, Turnerová, Kerbachová | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | MR 1:39.93 | 0.257 | ||||||||||||||
2 | A Dlabajová, Výletová, Sklenská, Holubářová A Dlabajová, Výletová, Sklenská, Holubářová | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 1:41.75 | 0.158 | ||||||||||||||
3 | A Kolingerová, Staňková, Matoušková, Duchoňová A Kolingerová, Staňková, Matoušková, Duchoňová | ASK Slavia Praha | 3 | 1:42.12 | 0.197 | ||||||||||||||
4 | Chocholoušová, Zámečníková, Nováková, Bartakovičová Chocholoušová, Zámečníková, Nováková, Bartakovičová | AC Pardubice | 6 | 1:42.29 | 0.340 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Juniorky 2 (ne, 25.2.2018 - 14:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vildová, Merunková, Hoffmannová, Černá Vildová, Merunková, Hoffmannová, Černá | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 1:44.61 | 0.352 | ||||||||||||||
Novosadová, Beranová, Grodlová, Kozlová Novosadová, Beranová, Grodlová, Kozlová | AC Čáslav z.s. | 4 | DQ 170.6c | 0.236 | |||||||||||||||
B Šimková, Dyrynková, Marková, Matějková B Šimková, Dyrynková, Marková, Matějková | ASK Slavia Praha | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Čurdová, Bennett, Chocholová, Jonášová Čurdová, Bennett, Chocholová, Jonášová | A. C. TEPO Kladno | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Juniorky 3 (ne, 25.2.2018 - 14:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cikánová, Husáková, Eibichová, Maštalířová Cikánová, Husáková, Eibichová, Maštalířová | SK Jeseniova | 4 | 1:43.49 | 0.213 | ||||||||||||||
2 | Hladíková, Freibergerová, Jeřábková, Bochníčková Hladíková, Freibergerová, Jeřábková, Bochníčková | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 1:48.29 | 0.265 | ||||||||||||||
3 | B Plocová, Vildomcová, Heřmánková, Škrabalová B Plocová, Vildomcová, Heřmánková, Škrabalová | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 1:48.77 | 0.222 | ||||||||||||||
4 | Duchoslavová, Hájková, Junková, Bartošková Duchoslavová, Hájková, Junková, Bartošková | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 1:49.91 | 0.184 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kaiserová, Petrásková, Turnerová, Kerbachová Kaiserová, Petrásková, Turnerová, Kerbachová | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | MR 1:39.93 | 0.257 | |||
2 | A Dlabajová, Výletová, Sklenská, Holubářová A Dlabajová, Výletová, Sklenská, Holubářová | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 1:41.75 | 0.158 | |||
3 | A Kolingerová, Staňková, Matoušková, Duchoňová A Kolingerová, Staňková, Matoušková, Duchoňová | ASK Slavia Praha | 3 | 1:42.12 | 0.197 | |||
4 | Chocholoušová, Zámečníková, Nováková, Bartakovičová Chocholoušová, Zámečníková, Nováková, Bartakovičová | AC Pardubice | 6 | 1:42.29 | 0.340 | |||
5 | Cikánová, Husáková, Eibichová, Maštalířová Cikánová, Husáková, Eibichová, Maštalířová | SK Jeseniova | 4 | 1:43.49 | 0.213 | |||
6 | Vildová, Merunková, Hoffmannová, Černá Vildová, Merunková, Hoffmannová, Černá | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 1:44.61 | 0.352 | |||
7 | Hladíková, Freibergerová, Jeřábková, Bochníčková Hladíková, Freibergerová, Jeřábková, Bochníčková | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 1:48.29 | 0.265 | |||
8 | B Plocová, Vildomcová, Heřmánková, Škrabalová B Plocová, Vildomcová, Heřmánková, Škrabalová | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 1:48.77 | 0.222 | |||
9 | Duchoslavová, Hájková, Junková, Bartošková Duchoslavová, Hájková, Junková, Bartošková | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 1:49.91 | 0.184 | |||
Novosadová, Beranová, Grodlová, Kozlová Novosadová, Beranová, Grodlová, Kozlová | AC Čáslav z.s. | 4 | DQ 170.6c | 0.236 | ||||
B Šimková, Dyrynková, Marková, Matějková B Šimková, Dyrynková, Marková, Matějková | ASK Slavia Praha | 6 | DNS | |||||
Čurdová, Bennett, Chocholová, Jonášová Čurdová, Bennett, Chocholová, Jonášová | A. C. TEPO Kladno | 5 | DNS |
4 x 200 m - Dorostenky
Dorostenky 1 (ne, 25.2.2018 - 14:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novotná, Rappová, Kopecká, Hůlková Novotná, Rappová, Kopecká, Hůlková | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | MR 1:41.78 | 0.169 | ||||||||||||||
2 | Píchalová, Burianová, Vágnerová, Hettlerová Píchalová, Burianová, Vágnerová, Hettlerová | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 1:42.05 | 0.211 | ||||||||||||||
3 | Šámalová, Cymbálová, Hollasová, Marková Šámalová, Cymbálová, Hollasová, Marková | ASK Slavia Praha | 5 | 1:43.79 | 0.166 | ||||||||||||||
Kožuškaničová, Kubíčková, Kolářová, Mičunková Kožuškaničová, Kubíčková, Kolářová, Mičunková | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Dorostenky 2 (ne, 25.2.2018 - 14:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miková, Janků, Křížková, Zabloudilová Miková, Janků, Křížková, Zabloudilová | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 1:44.69 | 0.176 | ||||||||||||||
2 | Semecká, Červinková, Supová, Damašková Semecká, Červinková, Supová, Damašková | TJ Dukla Praha | 4 | 1:44.71 | 0.159 | ||||||||||||||
3 | Tichá, Málková, Ulmanová, Krbcová Tichá, Málková, Ulmanová, Krbcová | SK Jeseniova | 3 | 1:46.37 | 0.230 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Dorostenky 3 (ne, 25.2.2018 - 14:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rabiňáková, Kotková, Šimůnková, Kaletová Rabiňáková, Kotková, Šimůnková, Kaletová | Spartak Praha 4 | 4 | 1:46.35 | 0.167 | ||||||||||||||
2 | Černochová, Pavlíková, Znamínková, Šafránková Černochová, Pavlíková, Znamínková, Šafránková | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 1:46.52 | 0.234 | ||||||||||||||
3 | Šínová E., Dufková, Šínová A., Čižinská Šínová E., Dufková, Šínová A., Čižinská | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 1:46.61 | 0.188 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Dorostenky 4 (ne, 25.2.2018 - 14:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kupková, Kordová, Voříšková, Dondová Kupková, Kordová, Voříšková, Dondová | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 1:44.52 | 0.206 | ||||||||||||||
2 | Urbášková, Červená, Krejčířová, Petrová, Urbášková, Červená, Krejčířová, Petrová, | AK Šternberk z.s. | 5 | 1:47.16 | 0.173 | ||||||||||||||
Smýkalová, Daňková, Fridrichová, Vitovská Smýkalová, Daňková, Fridrichová, Vitovská | Atletika Holešov, z.s. | 3 | DNF | 0.290 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novotná, Rappová, Kopecká, Hůlková Novotná, Rappová, Kopecká, Hůlková | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | MR 1:41.78 | 0.169 | |||
2 | Píchalová, Burianová, Vágnerová, Hettlerová Píchalová, Burianová, Vágnerová, Hettlerová | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 1:42.05 | 0.211 | |||
3 | Šámalová, Cymbálová, Hollasová, Marková Šámalová, Cymbálová, Hollasová, Marková | ASK Slavia Praha | 5 | 1:43.79 | 0.166 | |||
4 | Kupková, Kordová, Voříšková, Dondová Kupková, Kordová, Voříšková, Dondová | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 1:44.52 | 0.206 | |||
5 | Miková, Janků, Křížková, Zabloudilová Miková, Janků, Křížková, Zabloudilová | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 1:44.69 | 0.176 | |||
6 | Semecká, Červinková, Supová, Damašková Semecká, Červinková, Supová, Damašková | TJ Dukla Praha | 4 | 1:44.71 | 0.159 | |||
7 | Rabiňáková, Kotková, Šimůnková, Kaletová Rabiňáková, Kotková, Šimůnková, Kaletová | Spartak Praha 4 | 4 | 1:46.35 | 0.167 | |||
8 | Tichá, Málková, Ulmanová, Krbcová Tichá, Málková, Ulmanová, Krbcová | SK Jeseniova | 3 | 1:46.37 | 0.230 | |||
9 | Černochová, Pavlíková, Znamínková, Šafránková Černochová, Pavlíková, Znamínková, Šafránková | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 1:46.52 | 0.234 | |||
10 | Šínová E., Dufková, Šínová A., Čižinská Šínová E., Dufková, Šínová A., Čižinská | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 1:46.61 | 0.188 | |||
11 | Urbášková, Červená, Krejčířová, Petrová, Urbášková, Červená, Krejčířová, Petrová, | AK Šternberk z.s. | 5 | 1:47.16 | 0.173 | |||
Kožuškaničová, Kubíčková, Kolářová, Mičunková Kožuškaničová, Kubíčková, Kolářová, Mičunková | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | DNS | |||||
Smýkalová, Daňková, Fridrichová, Vitovská Smýkalová, Daňková, Fridrichová, Vitovská | Atletika Holešov, z.s. | 3 | DNF | 0.290 |
Skok vysoký - Junioři
(ne, 25.2.2018 - 11:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.761.811.861.911.962.002.042.072.112.132.152.172.19 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 13 | 2.11 | ----OXOOOXO-XXX | ||||||||||||||
2 |
Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4 |
99 | 8 | 2.04 | -OOOXOXXOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO Kladno |
99 | 11 | 2.00 | -OOOXXOXOXXX | ||||||||||||||
4= |
Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 12 | 2.00 | --OOOXXOXXX | ||||||||||||||
4= |
Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 5 | 2.00 | --OOOXXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia Praha |
99 | 10 | 1.96 | -OOXOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 7 | 1.96 | OOOOXXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Filip MoravecFilip Moravec
Sportovní klub Týniště nad ... |
00 | 4 | 1.86 | OOOXXX | ||||||||||||||
9 |
Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ Třinec |
00 | 9 | 1.86 | XOOOXXX | ||||||||||||||
10 |
Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 2 | 1.86 | -XOXOXXX | ||||||||||||||
11 |
Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 6 | 1.86 | OXXOXXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha |
00 | 3 | 1.76 | XOXXX | ||||||||||||||
Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK Jeseniova |
00 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Skok vysoký - Dorostenci
(ne, 25.2.2018 - 09:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.731.791.831.871.901.931.961.992.012.032.05 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 17 | NL 2.03 | --OO-OXO-OOXXX | ||||||||||||||
2 |
Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
01 | 16 | 1.99 | --OOOOOOX-XX | ||||||||||||||
3 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 15 | 1.90 | --OOOX-XX | ||||||||||||||
4= |
Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Jaroměř |
02 | 9 | 1.83 | OXOOXXX | ||||||||||||||
4= |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 13 | 1.83 | OXOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Abu Mike AminuAbu Mike Aminu
TJ Sokol Velké Meziříčí |
01 | 1 | 1.83 | XXOOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Stanislav BělkaStanislav Bělka
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 10 | 1.83 | XOOXXOXXX | ||||||||||||||
8= |
Jakub MarečekJakub Mareček
AC Pardubice |
02 | 12 | 1.79 | OOXXX | ||||||||||||||
8= |
Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol Milevsko |
02 | 8 | 1.79 | OOXXX | ||||||||||||||
10= |
Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 5 | 1.79 | OXOXXX | ||||||||||||||
10= |
Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 2 | 1.79 | OXOXXX | ||||||||||||||
10= |
Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 11 | 1.79 | OXOXXX | ||||||||||||||
13= |
Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
02 | 6 | 1.73 | OXXX | ||||||||||||||
13= |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 7 | 1.73 | OXXX | ||||||||||||||
15 |
Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 4 | 1.73 | XOXXX | ||||||||||||||
16 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
VSK Univerzita Brno |
01 | 3 | 1.73 | XXOXXX | ||||||||||||||
Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 14 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
Skok vysoký - Juniorky
(so, 24.2.2018 - 16:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.481.531.581.631.681.711.741.761.781.80 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lada DoležalováLada Doležalová
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 14 | 1.74 | --OOOOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Hana VáchováHana Váchová
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 15 | 1.74 | -OOOOOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 1 | 1.68 | -OOOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Nikol JankuNikol Janku
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 13 | 1.68 | -OXOOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 12 | 1.63 | --XOOXXX | ||||||||||||||
6= |
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 8 | 1.58 | -OXOXXX | ||||||||||||||
6= |
Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
00 | 10 | 1.58 | -OXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 9 | 1.58 | OOXXOXXX | ||||||||||||||
9= |
Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
99 | 5 | 1.53 | OOXXX | ||||||||||||||
9= |
Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia Praha |
00 | 2 | 1.53 | OOXXX | ||||||||||||||
9= |
Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, z.s. |
00 | 7 | 1.53 | OOXXX | ||||||||||||||
12 |
Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO Kladno |
00 | 11 | 1.53 | OXXOXXX | ||||||||||||||
13 |
Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
AC Pardubice |
99 | 4 | 1.48 | XOXXX | ||||||||||||||
14 |
Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
99 | 6 | 1.48 | XXOXXX | ||||||||||||||
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha |
99 | 3 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Skok vysoký - Dorostenky
(so, 24.2.2018 - 14:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.561.621.671.721.751.781.811.83 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 12 | 1.78 | OXOOOXOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 13 | 1.78 | OOOXXOOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ Třinec |
01 | 14 | 1.75 | OOOXOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia Praha |
01 | 11 | 1.72 | OOXOXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 10 | 1.67 | OOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
01 | 7 | 1.67 | XOOXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
JAC Brno |
02 | 8 | 1.62 | OOXXX | ||||||||||||||
8 |
Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak Vlašim |
02 | 4 | 1.62 | OXOXXX | ||||||||||||||
9= |
Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 5 | 1.62 | OXXOXXX | ||||||||||||||
9= |
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 |
02 | 9 | 1.62 | OXXOXXX | ||||||||||||||
11 |
Karolína ŘádkováKarolína Řádková
AC Pardubice |
01 | 3 | 1.62 | XOXXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁ |
01 | 1 | 1.56 | XXOXXX | ||||||||||||||
Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 6 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Skok o tyči - Junioři
(ne, 25.2.2018 - 10:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 3.633.833.984.134.234.334.434.534.614.694.75 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip BartoněkFilip Bartoněk
PSK Olymp Praha, z.s. |
00 | 8 | 4.75 | -----XO-OOXOO | ||||||||||||||
2 |
Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava z.s. |
99 | 9 | 4.53 | -----O-OX-X-X | ||||||||||||||
3 |
Patrik SeidlPatrik Seidl
SK Jeseniova |
99 | 7 | 4.23 | ---XOOXXX | ||||||||||||||
4 |
David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 6 | 4.13 | -OOOXXX | ||||||||||||||
5= |
Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
99 | 5 | 4.13 | OOOXOXXX | ||||||||||||||
5= |
Jakub FiřtJakub Fiřt
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 2 | 4.13 | OOOXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
00 | 1 | 3.98 | OXOXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ Třinec |
00 | 4 | 3.98 | -XXOXXOXXX | ||||||||||||||
Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Skok o tyči - Dorostenci
(so, 24.2.2018 - 16:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.893.093.293.493.693.894.044.144.244.344.344.494.544.594.64 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 13 | 4.34 | -------OOXXXO | ||||||||||||||
2 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 12 | 4.24 | ----OOOOOXXXX | ||||||||||||||
3 |
Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
01 | 11 | 4.14 | ----OXOXXOOXXX | ||||||||||||||
4 |
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno |
02 | 8 | 3.89 | --O-OOXXX | ||||||||||||||
5 |
Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 4 | 3.89 | --OOOXXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia Praha |
01 | 10 | 3.89 | --XOOOXXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 9 | 3.69 | ---XOXOXXX | ||||||||||||||
8= |
Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 6 | 3.49 | -OOXOXXX | ||||||||||||||
8= |
Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta Praha |
01 | 5 | 3.49 | -OOXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 2 | 3.29 | OOXXOXXX | ||||||||||||||
Marek MacuraMarek Macura
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC Čejkovice |
02 | 7 | DNS | ||||||||||||||||
David HašekDavid Hašek
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 3 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Skok o tyči - Juniorky
(so, 24.2.2018 - 13:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.772.973.173.323.473.623.773.924.034.184.334.43 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 13 | NL 4.33 | --------OOXXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová
AC Pardubice |
00 | 9 | 3.92 | ---OXOOOXXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 12 | 3.77 | ----OOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia Praha |
99 | 10 | 3.77 | ---OOXOXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol Opava |
00 | 11 | 3.62 | -OOOXOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC Čejkovice |
99 | 8 | 3.62 | --XOOXXOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Karolína TomáškováKarolína Tomášková
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 5 | 3.32 | OOXOOXXX | ||||||||||||||
8= |
Vendula ŠírováVendula Šírová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
00 | 7 | 3.17 | OOOXXX | ||||||||||||||
8= |
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s. |
99 | 4 | 3.17 | OOOXXX | ||||||||||||||
10 |
Margit JunkováMargit Junková
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 3 | 3.17 | -XXOOXXX | ||||||||||||||
11 |
Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC Čejkovice |
99 | 6 | 3.17 | OOXXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Anna PelcováAnna Pelcová
AC Slovan Liberec, z.s. |
99 | 2 | 2.97 | OXOXXX | ||||||||||||||
13 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 1 | 2.77 | OXXX | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Skok o tyči - Dorostenky
(so, 24.2.2018 - 10:10) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.322.522.672.822.923.023.123.223.323.403.483.543.62 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia Praha |
02 | 15 | 3.54 | -------OOOX-OXXX | ||||||||||||||
2 |
Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol Opava |
02 | 14 | 3.48 | ---OOOOXOXOXXOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Eliška HezkáEliška Hezká
AC Pardubice |
02 | 13 | 3.32 | -----OOXOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Anna RydvalováAnna Rydvalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 12 | 3.32 | ---O-XXOXXOOXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol Opava |
01 | 6 | 3.12 | -OOOOXOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav z.s. |
02 | 11 | 3.12 | --XXOXOOXOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 10 | 3.02 | ---O-OXXX | ||||||||||||||
8 |
Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika Chrudim, z.s. |
01 | 8 | 3.02 | --OOOXOXXX | ||||||||||||||
9 |
Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 7 | 2.92 | -OXOXOXOXXX | ||||||||||||||
10= |
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK Dobruška z.s. |
01 | 4 | 2.82 | -XOXOOXXX | ||||||||||||||
10= |
Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová
TJ TŽ Třinec |
01 | 2 | 2.82 | -XOXOOXXX | ||||||||||||||
12 |
Johana KřepelkováJohana Křepelková
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 5 | 2.82 | OOOXOXXX | ||||||||||||||
13 |
Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 9 | 2.67 | --OXXX | ||||||||||||||
14 |
Natálie FridrichNatálie Fridrich
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 1 | 2.52 | OOXXX | ||||||||||||||
15 |
Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 3 | 2.52 | OXOXXX | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Skok daleký - Junioři
(so, 24.2.2018 - 10:05) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 15 | 7.20 | X | 7.20 | 7.02 | 7.20 | 7.04 | X | X | ||||||||
2 |
Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla Praha |
00 | 14 | 7.19 | 6.55 | 6.94 | 6.98 | 6.98 | 7.15 | 7.08 | 7.19 | ||||||||
3 |
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia Praha |
99 | 10 | 6.87 | X | X | 6.55 | 6.55 | X | 6.87 | 6.65 | ||||||||
4 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 13 | 6.72 | 6.72 | 6.58 | X | 6.72 | 6.71 | X | X | ||||||||
5 |
Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
99 | 7 | 6.50 | 6.48 | 6.33 | 6.32 | 6.48 | 6.50 | 6.29 | 6.09 | ||||||||
6 |
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha |
00 | 6 | 6.48 | X | X | 6.40 | 6.40 | - | 6.48 | X | ||||||||
7 |
Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s. |
00 | 5 | 6.39 | 6.39 | 6.31 | 6.37 | 6.39 | 6.29 | 6.21 | 6.25 | ||||||||
8 |
Eliáš UrbanEliáš Urban
JAC Brno |
00 | 9 | 6.35 | X | 6.35 | X | 6.35 | 6.27 | X | X | ||||||||
9 |
Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC Pardubice |
00 | 8 | 6.29 | 6.13 | X | 6.29 | 6.29 | |||||||||||
10 |
Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 11 | 6.29 | 4.77 | X | 6.29 | 6.29 | |||||||||||
11 |
Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 4 | 6.23 | X | 6.23 | 6.10 | 6.23 | |||||||||||
12 |
Vladimir KostičVladimir Kostič
ASK Slavia Praha |
00 | 2 | 6.07 | 5.96 | 5.90 | 6.07 | 6.07 | |||||||||||
13 |
Lukáš KristekLukáš Kristek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
99 | 1 | 5.70 | 5.70 | 5.66 | 5.36 | 5.70 | |||||||||||
Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s. |
99 | 12 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Skok daleký - Dorostenci
(so, 24.2.2018 - 13:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 15 | 6.78 | X | 6.33 | 6.52 | 6.52 | 6.78 | 6.70 | 6.75 | ||||||||
2 |
Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
01 | 13 | 6.75 | 6.59 | X | 6.58 | 6.59 | 6.75 | 5.29 | X | ||||||||
3 |
Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
01 | 11 | 6.59 | 6.51 | 6.33 | 6.52 | 6.52 | 6.36 | X | 6.59 | ||||||||
4 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 10 | 6.59 | 5.70 | 6.27 | 6.59 | 6.59 | X | 6.52 | X | ||||||||
5 |
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 14 | 6.55 | 5.18 | 5.83 | 6.23 | 6.23 | 6.05 | 6.22 | 6.55 | ||||||||
6 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC Pardubice |
02 | 3 | 6.39 | 6.37 | 6.26 | 6.39 | 6.39 | X | 6.32 | X | ||||||||
7 |
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno |
02 | 4 | 6.36 | 6.30 | 6.28 | 6.36 | 6.36 | 6.17 | X | X | ||||||||
8 |
Jakub MarečekJakub Mareček
AC Pardubice |
02 | 6 | 6.24 | 6.08 | 5.88 | 6.24 | 6.24 | 6.17 | 5.92 | 6.02 | ||||||||
9 |
Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 1 | 6.11 | 5.41 | 5.47 | 6.11 | 6.11 | |||||||||||
10 |
Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 9 | 6.09 | 5.75 | 5.92 | 6.09 | 6.09 | |||||||||||
11 |
Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 2 | 6.07 | 6.00 | 5.44 | 6.07 | 6.07 | |||||||||||
12 |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 8 | 6.06 | X | 6.05 | 6.06 | 6.06 | |||||||||||
13 |
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 7 | 5.99 | 5.88 | 5.99 | 5.94 | 5.99 | |||||||||||
14 |
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 5 | 5.84 | 5.84 | 5.75 | 5.80 | 5.84 | |||||||||||
Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia Praha |
02 | 12 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Skok daleký - Juniorky
(so, 24.2.2018 - 11:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 12 | 5.91 | X | 5.83 | 5.91 | 5.91 | 5.75 | 3.65 | X | ||||||||
2 |
Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK Jeseniova |
00 | 10 | 5.70 | X | 5.69 | X | 5.69 | 5.70 | X | X | ||||||||
3 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 11 | 5.61 | X | X | 5.49 | 5.49 | 5.32 | X | 5.61 | ||||||||
4 |
Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 8 | 5.37 | X | 5.27 | X | 5.27 | 5.37 | X | 5.05 | ||||||||
5 |
Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia Praha |
00 | 9 | 5.27 | 5.05 | 5.17 | 5.18 | 5.18 | 5.27 | X | 5.25 | ||||||||
6 |
Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO Kladno |
00 | 3 | 5.24 | 5.16 | X | 5.21 | 5.21 | 5.24 | X | X | ||||||||
7 |
Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO Kladno |
99 | 6 | 5.22 | 4.91 | 5.22 | 4.96 | 5.22 | 4.88 | X | X | ||||||||
8 |
Lucie HrdličkováLucie Hrdličková
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 7 | 5.10 | 5.09 | 4.95 | 4.82 | 5.09 | 4.80 | X | 5.10 | ||||||||
9 |
Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto z.s. |
99 | 2 | 4.95 | 4.95 | 4.88 | 4.71 | 4.95 | |||||||||||
10 |
Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, z.s. |
00 | 5 | 4.89 | X | X | 4.89 | 4.89 | |||||||||||
11 |
Denisa ZárubováDenisa Zárubová
ASK Slavia Praha |
99 | 1 | 4.57 | 4.39 | 4.39 | 4.57 | 4.57 | |||||||||||
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 4 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Skok daleký - Dorostenky
(so, 24.2.2018 - 15:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 12 | NL 6.01 | 5.74 | 5.78 | 6.01 | 6.01 | 5.89 | X | 5.86 | ||||||||
2 |
Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ Jičín |
02 | 16 | 5.85 | 5.45 | 5.70 | 5.75 | 5.75 | 5.51 | 5.85 | 5.85 | ||||||||
3 |
Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC Pardubice |
01 | 14 | 5.82 | 5.82 | 5.61 | X | 5.82 | 5.68 | 5.79 | 5.65 | ||||||||
4 |
Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 15 | 5.69 | 5.01 | 5.44 | 5.65 | 5.65 | 5.69 | 3.87 | 5.24 | ||||||||
5 |
Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 13 | 5.68 | 5.34 | 5.35 | 5.68 | 5.68 | 5.43 | 5.61 | 5.62 | ||||||||
6 |
Barbara PíchalováBarbara Píchalová
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 10 | 5.67 | 5.63 | X | 5.44 | 5.63 | 5.40 | X | 5.67 | ||||||||
7 |
Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 3 | 5.59 | 5.41 | X | 5.59 | 5.59 | 5.59 | X | X | ||||||||
8 |
Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 11 | 5.53 | 5.33 | 5.27 | 5.53 | 5.53 | 5.35 | X | 5.37 | ||||||||
9 |
Sofie ŠámalováSofie Šámalová
ASK Slavia Praha |
01 | 9 | 5.46 | 5.46 | 5.17 | 5.17 | 5.46 | |||||||||||
10 |
Eliška DamaškováEliška Damašková
TJ Dukla Praha |
01 | 8 | 5.30 | 5.30 | 5.23 | 5.23 | 5.30 | |||||||||||
11 |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 7 | 5.29 | 5.01 | 4.97 | 5.29 | 5.29 | |||||||||||
12 |
Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4 |
02 | 2 | 5.28 | X | 5.17 | 5.28 | 5.28 | |||||||||||
13 |
Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro, spolek |
02 | 1 | 5.24 | 5.24 | X | 4.98 | 5.24 | |||||||||||
14 |
Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK Bílina |
01 | 4 | 5.22 | 5.14 | 5.05 | 5.22 | 5.22 | |||||||||||
15 |
Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 5 | 5.20 | X | 5.20 | X | 5.20 | |||||||||||
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 6 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Trojskok - Junioři
(so, 24.2.2018 - 17:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ Třinec |
00 | 14 | 14.94 | X | 14.23 | 14.65 | 14.65 | 14.64 | X | 14.94 | ||||||||
2 |
Šimon HánaŠimon Hána
Atletický klub Zlín, z.s. |
99 | 15 | 14.94 | 13.68 | 14.45 | 14.59 | 14.59 | 14.55 | 14.94 | X | ||||||||
3 |
Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 11 | 14.60 | 13.74 | 14.39 | 14.10 | 14.39 | 14.56 | 14.60 | X | ||||||||
4 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 8 | 14.48 | 13.33 | 14.12 | 14.48 | 14.48 | 14.43 | 13.94 | 14.36 | ||||||||
5 |
Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla Praha |
00 | 9 | 14.25 | X | 13.28 | 13.76 | 13.76 | 14.25 | 13.93 | 14.14 | ||||||||
6 |
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO Kladno |
99 | 12 | 13.86 | 13.62 | 13.86 | X | 13.86 | X | 13.57 | X | ||||||||
7 |
Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 10 | 13.30 | 12.93 | 13.25 | X | 13.25 | X | 13.30 | 11.97 | ||||||||
8 |
David HerákDavid Herák
A. C. TEPO Kladno |
00 | 4 | 13.14 | 13.14 | 12.67 | 12.57 | 13.14 | 13.02 | 12.21 | X | ||||||||
9 |
Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
99 | 6 | 13.00 | 12.55 | 13.00 | 12.41 | 13.00 | |||||||||||
10 |
Jan ŠedivýJan Šedivý
ŠAK Novoborská Praha |
00 | 7 | 12.92 | 12.45 | 12.92 | X | 12.92 | |||||||||||
11 |
Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 5 | 12.73 | 12.73 | X | 12.56 | 12.73 | |||||||||||
12 |
Jakub FiřtJakub Fiřt
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 2 | 12.49 | 12.23 | 12.00 | 12.49 | 12.49 | |||||||||||
13 |
Jiří ŠůstalJiří Šůstal
Atletika Holešov, z.s. |
99 | 1 | 12.48 | 11.87 | 11.75 | 12.48 | 12.48 | |||||||||||
14 |
Albert WeberAlbert Weber
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 3 | 12.36 | 11.94 | 12.36 | 12.04 | 12.36 | |||||||||||
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s. |
00 | 13 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Trojskok - Dorostenci
(ne, 25.2.2018 - 11:15) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
01 | 14 | NL 14.08 | 13.66 | 12.13 | 13.48 | 13.66 | 14.08 | X | 14.06 | ||||||||
2 |
Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 12 | 13.38 | 12.86 | X | X | 12.86 | 13.34 | X | 13.38 | ||||||||
3 |
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 8 | 13.27 | 11.90 | 13.19 | 13.08 | 13.19 | 13.13 | 13.25 | 13.27 | ||||||||
4 |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 11 | 13.09 | 12.59 | 12.92 | 13.05 | 13.05 | 12.79 | 12.98 | 13.09 | ||||||||
5 |
Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava z.s. |
01 | 9 | 13.02 | 13.02 | 11.37 | 12.80 | 13.02 | 12.66 | X | X | ||||||||
6 |
Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK Jeseniova |
01 | 10 | 12.94 | X | X | 12.73 | 12.73 | 11.58 | 12.94 | X | ||||||||
7 |
Alessandro PuleseAlessandro Pulese
TJ Dukla Praha |
01 | 13 | 12.81 | 12.57 | 12.64 | X | 12.64 | X | 12.81 | 11.27 | ||||||||
8 |
Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 3 | 12.42 | 12.42 | 11.92 | 11.86 | 12.42 | 11.78 | 11.89 | 11.69 | ||||||||
9 |
David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
02 | 6 | 12.27 | X | 12.27 | 11.98 | 12.27 | |||||||||||
10 |
Michal KulhánekMichal Kulhánek
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
01 | 5 | 12.19 | 12.19 | 12.18 | 11.99 | 12.19 | |||||||||||
11 |
Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 7 | 12.10 | 11.90 | 11.85 | 12.10 | 12.10 | |||||||||||
12 |
Kryštof BesserKryštof Besser
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 1 | 11.97 | 11.97 | 11.88 | 11.88 | 11.97 | |||||||||||
13 |
Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ Třinec |
02 | 2 | 11.87 | 11.82 | 11.87 | 11.60 | 11.87 | |||||||||||
David NěmečekDavid Němeček
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Trojskok - Juniorky
(ne, 25.2.2018 - 09:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 16 | MR 12.71 | 12.34 | X | 12.62 | 12.62 | 12.63 | X | 12.71 | ||||||||
2 |
Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK Jeseniova |
00 | 13 | 12.62 | X | X | 12.51 | 12.51 | X | 12.62 | X | ||||||||
3 |
Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 15 | 12.08 | 11.75 | 11.70 | 11.62 | 11.75 | 11.83 | 11.91 | 12.08 | ||||||||
4 |
Johana MičánkováJohana Mičánková
JAC Brno |
00 | 11 | 12.05 | X | X | 11.87 | 11.87 | 11.74 | 11.84 | 12.05 | ||||||||
5 |
Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK Lovosice |
99 | 8 | 11.89 | 11.70 | X | 11.89 | 11.89 | - | X | X | ||||||||
6 |
Linda PrůšováLinda Průšová
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 12 | 11.72 | 10.93 | 11.72 | 11.59 | 11.72 | X | 11.62 | 11.58 | ||||||||
7 |
Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Dukla Praha |
00 | 14 | 11.58 | X | 10.89 | 11.58 | 11.58 | X | 11.31 | 11.24 | ||||||||
8 |
Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO Kladno |
99 | 9 | 11.54 | 11.54 | X | 11.42 | 11.54 | X | 11.11 | X | ||||||||
9 |
Natálie MarkováNatálie Marková
ASK Slavia Praha |
00 | 10 | 11.44 | X | 11.44 | X | 11.44 | |||||||||||
10 |
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s. |
99 | 6 | 11.43 | 11.27 | 10.78 | 11.43 | 11.43 | |||||||||||
11 |
Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 7 | 11.39 | X | 11.27 | 11.39 | 11.39 | |||||||||||
12 |
Anísa FilaliAnísa Filali
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 5 | 10.78 | X | X | 10.78 | 10.78 | |||||||||||
13 |
Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s. |
99 | 1 | 10.70 | 10.22 | 10.70 | 10.37 | 10.70 | |||||||||||
14 |
Eliška VybíralováEliška Vybíralová
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 3 | 10.60 | X | 10.60 | 10.56 | 10.60 | |||||||||||
15 |
Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika Jihlava z.s. |
00 | 4 | 10.54 | 10.54 | 10.22 | X | 10.54 | |||||||||||
16 |
Petra FritschováPetra Fritschová
JAC Brno |
99 | 2 | 10.47 | X | 10.47 | 10.35 | 10.47 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Trojskok - Dorostenky
(ne, 25.2.2018 - 12:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 15 | NL 11.87 | 11.22 | 9.68 | 11.56 | 11.56 | 11.87 | 11.73 | 11.69 | ||||||||
2 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 16 | 11.85 | 11.68 | 11.82 | X | 11.82 | 11.85 | 11.67 | 11.84 | ||||||||
3 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 13 | 11.70 | 11.28 | X | 11.02 | 11.28 | X | X | 11.70 | ||||||||
4 |
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
01 | 14 | 11.68 | 10.86 | X | 11.46 | 11.46 | X | 11.68 | 11.43 | ||||||||
5 |
Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 4 | 11.40 | 10.98 | 11.00 | 11.40 | 11.40 | 11.25 | 11.31 | 11.31 | ||||||||
6 |
Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 9 | 11.37 | 11.22 | 11.36 | 11.32 | 11.36 | 11.37 | 11.35 | 10.90 | ||||||||
7 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 8 | 11.35 | 11.25 | 11.35 | 10.20 | 11.35 | X | 10.88 | 11.16 | ||||||||
8 |
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec |
01 | 6 | 11.18 | X | 11.11 | 11.14 | 11.14 | 10.62 | 11.18 | 11.14 | ||||||||
9 |
Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 5 | 11.06 | X | 10.64 | 11.06 | 11.06 | |||||||||||
10 |
Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 7 | 10.93 | 10.92 | 10.93 | 10.87 | 10.93 | |||||||||||
11 |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 1 | 10.93 | 9.73 | X | 10.93 | 10.93 | |||||||||||
12 |
Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol Opava |
02 | 10 | 10.86 | 10.48 | X | 10.86 | 10.86 | |||||||||||
13 |
Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 11 | 10.85 | 10.67 | 10.71 | 10.85 | 10.85 | |||||||||||
14 |
Nikol KubicováNikol Kubicová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 2 | 10.76 | 10.51 | 10.76 | 10.58 | 10.76 | |||||||||||
15 |
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia Praha |
02 | 3 | 10.14 | 10.14 | 9.90 | 9.74 | 10.14 | |||||||||||
Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol Opava |
02 | 12 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Dorostenky
(so, 24.2.2018 - 10:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 15 | 13.95 | 13.73 | 13.95 | X | 13.95 | X | X | X | ||||||||
2 |
Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s. |
01 | 14 | 13.87 | 12.54 | 12.69 | 13.55 | 13.55 | 13.87 | X | 12.99 | ||||||||
3 |
Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká Lípa |
01 | 13 | 13.13 | 12.07 | X | 13.04 | 13.04 | X | 12.41 | 13.13 | ||||||||
4 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 10 | 13.09 | 11.86 | 13.09 | 12.01 | 13.09 | X | 12.97 | 12.94 | ||||||||
5 |
Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO Kladno |
01 | 11 | 12.91 | 12.41 | X | 12.91 | 12.91 | 12.44 | X | X | ||||||||
6 |
Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 7 | 12.61 | 11.79 | 12.05 | 12.61 | 12.61 | 12.09 | X | 12.04 | ||||||||
7 |
Ivana KoktaváIvana Koktavá
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
01 | 8 | 12.59 | 11.71 | 11.76 | 12.59 | 12.59 | X | X | X | ||||||||
8 |
Eliška VeseláEliška Veselá
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 3 | 12.54 | 12.02 | 11.72 | 12.18 | 12.18 | 12.07 | 12.45 | 12.54 | ||||||||
9 |
Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 4 | 12.01 | 11.15 | 12.01 | 11.66 | 12.01 | |||||||||||
10 |
Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 12 | 11.99 | 11.97 | 11.99 | 11.36 | 11.99 | |||||||||||
11 |
Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s. |
01 | 16 | 11.80 | 11.80 | 11.15 | 11.13 | 11.80 | |||||||||||
12 |
Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 5 | 11.65 | 11.65 | 11.06 | X | 11.65 | |||||||||||
13 |
Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC Turnov, z. s. |
02 | 6 | 11.44 | 11.44 | 10.25 | 11.37 | 11.44 | |||||||||||
14 |
Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 2 | 11.29 | 10.95 | 11.18 | 11.29 | 11.29 | |||||||||||
15 |
Hana HájkováHana Hájková
AK Slovan Moravská Třebová |
02 | 1 | 10.82 | 10.67 | X | 10.82 | 10.82 | |||||||||||
Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 9 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Juniorky
(ne, 25.2.2018 - 10:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 15 | NL 14.42 | 14.05 | X | X | 14.05 | X | 14.42 | X | ||||||||
2 |
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 14 | 13.46 | 11.77 | 11.64 | 12.29 | 12.29 | 12.37 | 13.46 | 12.31 | ||||||||
3 |
Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika Chrudim, z.s. |
99 | 13 | 12.45 | 12.45 | X | 12.10 | 12.45 | 11.54 | 12.13 | X | ||||||||
4 |
Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
00 | 12 | 12.32 | 11.49 | 11.61 | 12.29 | 12.29 | 12.32 | 12.14 | 11.88 | ||||||||
5 |
Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolek |
99 | 11 | 12.16 | 11.76 | 12.16 | 11.87 | 12.16 | 11.30 | 11.23 | X | ||||||||
6 |
Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 10 | 12.11 | 11.19 | 12.11 | 11.25 | 12.11 | 11.46 | 11.76 | 11.78 | ||||||||
7 |
Michaela VedrováMichaela Vedrová
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 9 | 11.75 | 10.60 | 11.09 | X | 11.09 | X | 11.75 | X | ||||||||
8 |
Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 |
00 | 7 | 10.93 | 10.17 | 10.93 | 10.84 | 10.93 | X | X | 10.65 | ||||||||
9 |
Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
00 | 6 | 10.49 | 9.61 | 10.23 | 10.49 | 10.49 | |||||||||||
10 |
Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 8 | 10.43 | 9.88 | 9.72 | 10.43 | 10.43 | |||||||||||
11 |
Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
AC Pardubice |
99 | 1 | 10.20 | 9.83 | 10.20 | 9.33 | 10.20 | |||||||||||
12 |
Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 4 | 10.14 | 10.14 | X | 9.54 | 10.14 | |||||||||||
13 |
Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
AC Pardubice |
00 | 3 | 10.10 | 9.74 | 10.10 | 9.53 | 10.10 | |||||||||||
14 |
Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 2 | 09.50 | X | 9.50 | X | 9.50 | |||||||||||
15 |
Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
99 | 5 | 09.43 | 8.62 | 9.43 | 8.80 | 9.43 | |||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Vrh koulí 5kg - Dorostenci
(so, 24.2.2018 - 12:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol Opava |
01 | 14 | NL 17.05 | 16.46 | X | X | 16.46 | X | X | 17.05 | ||||||||
2 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VSK Univerzita Brno |
01 | 15 | 15.80 | 15.02 | 15.51 | 14.23 | 15.51 | X | 15.80 | X | ||||||||
3 |
Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 12 | 15.65 | 14.69 | 14.66 | 15.08 | 15.08 | 14.52 | 14.39 | 15.65 | ||||||||
4 |
Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 13 | 14.41 | X | 13.15 | 13.90 | 13.90 | 14.41 | X | 12.66 | ||||||||
5 |
Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 2 | 14.28 | 13.95 | X | 13.62 | 13.95 | X | 14.28 | X | ||||||||
6 |
Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 4 | 14.16 | 14.16 | X | 12.71 | 14.16 | X | X | 13.17 | ||||||||
7 |
Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s. |
02 | 10 | 13.78 | 13.78 | 13.39 | X | 13.78 | X | 13.54 | X | ||||||||
8 |
Adam BubíkAdam Bubík
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
01 | 11 | 13.73 | 13.73 | 13.38 | X | 13.73 | X | 12.37 | 13.44 | ||||||||
9 |
Adam SkácelAdam Skácel
AK Kroměříž |
01 | 6 | 13.66 | 12.41 | 12.21 | 13.66 | 13.66 | |||||||||||
10 |
Petr FomenkoPetr Fomenko
PSK Olymp Praha, z.s. |
01 | 1 | 13.28 | 13.28 | 12.30 | 13.15 | 13.28 | |||||||||||
11 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
VSK Univerzita Brno |
01 | 3 | 13.12 | 11.59 | 12.52 | 13.12 | 13.12 | |||||||||||
12 |
Moritz MlenskýMoritz Mlenský
ASK Lovosice |
02 | 9 | 12.88 | X | 11.29 | 12.88 | 12.88 | |||||||||||
13 |
Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 8 | 12.71 | 11.63 | 11.59 | 12.71 | 12.71 | |||||||||||
14 |
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 5 | 12.32 | 11.69 | 11.78 | 12.32 | 12.32 | |||||||||||
15 |
Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia Praha |
01 | 7 | 11.91 | X | 11.91 | X | 11.91 | |||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Vrh koulí 6kg - Junioři
(ne, 25.2.2018 - 13:20) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 15 | 18.08 | 17.35 | 17.73 | 17.88 | 17.88 | 18.08 | X | X | ||||||||
2 |
Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s. |
00 | 14 | 17.21 | 16.36 | 16.28 | 16.92 | 16.92 | 17.16 | 17.21 | 16.89 | ||||||||
3 |
Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
ASK Slavia Praha |
99 | 13 | 16.78 | 16.49 | X | 16.07 | 16.49 | 16.78 | X | 16.54 | ||||||||
4 |
Tomáš BortelTomáš Bortel
Atletický klub Emila Zátopk... |
99 | 12 | 16.28 | 14.91 | 15.41 | 14.42 | 15.41 | 15.96 | X | 16.28 | ||||||||
5 |
Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 11 | 16.10 | 14.28 | 15.42 | 15.29 | 15.42 | 15.27 | 16.10 | 15.59 | ||||||||
6 |
Adam HorákAdam Horák
VSK Univerzita Brno |
99 | 9 | 15.27 | 14.90 | 15.27 | X | 15.27 | X | 15.06 | 15.06 | ||||||||
7 |
Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
99 | 7 | 14.90 | 13.34 | 14.20 | 14.90 | 14.90 | 14.58 | X | X | ||||||||
8 |
Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 10 | 14.59 | X | X | 14.59 | 14.59 | X | 14.39 | 14.58 | ||||||||
9 |
David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
00 | 8 | 14.51 | 14.51 | 13.93 | 14.48 | 14.51 | |||||||||||
10 |
Jan GročekJan Groček
TJ Spartak Vlašim |
00 | 3 | 14.21 | 14.21 | 13.99 | 14.06 | 14.21 | |||||||||||
11 |
Josef PapJosef Pap
ASK ELNA Počerady |
00 | 6 | 13.62 | 13.57 | 13.62 | X | 13.62 | |||||||||||
12 |
Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 4 | 13.60 | 13.60 | X | X | 13.60 | |||||||||||
13 |
Martin RybářMartin Rybář
SK Jeseniova |
00 | 2 | 13.23 | 13.23 | 12.53 | X | 13.23 | |||||||||||
14 |
Matěj VeselýMatěj Veselý
ASK Slavia Praha |
99 | 1 | 13.18 | 12.90 | 13.18 | X | 13.18 | |||||||||||
Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s. |
00 | 5 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |