100 m - Junioři (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 12:10) official | Vítr: -0.1 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 10.60 | Q | 0.157 | ||||||||||||
2 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 10.76 | Q | 0.154 | ||||||||||||
3 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 3 | 11.06 | q | 0.174 | ||||||||||||
4 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 11.37 | 0.186 | |||||||||||||
5 | Matyáš KoškaMatyáš Koška | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 7 | 11.46 | 0.163 | |||||||||||||
6 | Jan JanovskýJan Janovský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 11.46 | 0.151 | |||||||||||||
7 | Dalibor HavelkaDalibor Havelka | 00 | TJ Znojmo, z.s. | 2 | 11.63 | 0.109 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 12:10) official | Vítr: -0.4 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 10.94 | Q | 0.209 | ||||||||||||
2 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 11.14 | Q | 0.300 | ||||||||||||
3 | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 11.29 | q | 0.179 | ||||||||||||
4 | Jan MusilJan Musil | 00 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 11.34 | 0.174 | |||||||||||||
5 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 7 | 11.59 | 0.177 | |||||||||||||
6 | Lukáš NovotnýLukáš Novotný | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 8 | 11.62 | 0.165 | |||||||||||||
7 | Adam BosákAdam Bosák | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 11.66 | 0.190 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 12:10) official | Vítr: +0.6 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 10.82 | Q | 0.163 | ||||||||||||
2 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 11.01 | Q | 0.159 | ||||||||||||
3 | Matouš BoudnýMatouš Boudný | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 11.32 | 0.185 | |||||||||||||
4 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 7 | 11.51 | 0.202 | |||||||||||||
5 | Adam RoztočilAdam Roztočil | 99 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 11.56 | 0.195 | |||||||||||||
6 | Vladimir KostičVladimir Kostič | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 11.65 | 0.155 | |||||||||||||
7 | Zdeněk MašekZdeněk Mašek | 00 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 1 | 11.87 | 0.151 | |||||||||||||
Jan BenešJan Beneš | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 10.60 | Q | 0.157 | |
2 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 10.76 | Q | 0.154 | |
3 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 10.82 | Q | 0.163 | |
4 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 10.94 | Q | 0.209 | |
5 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 11.01 | Q | 0.159 | |
6 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 3 | 11.06 | q | 0.174 | |
7 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 11.14 | Q | 0.300 | |
8 | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 11.29 | q | 0.179 | |
9 | Matouš BoudnýMatouš Boudný | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 11.32 | 0.185 | ||
10 | Jan MusilJan Musil | 00 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 11.34 | 0.174 | ||
11 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 11.37 | 0.186 | ||
12 | Matyáš KoškaMatyáš Koška | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 7 | 11.46 | 0.163 | ||
13 | Jan JanovskýJan Janovský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 11.46 | 0.151 | ||
14 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 7 | 11.51 | 0.202 | ||
15 | Adam RoztočilAdam Roztočil | 99 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 11.56 | 0.195 | ||
16 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 7 | 11.59 | 0.177 | ||
17 | Lukáš NovotnýLukáš Novotný | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 8 | 11.62 | 0.165 | ||
18 | Dalibor HavelkaDalibor Havelka | 00 | TJ Znojmo, z.s. | 2 | 11.63 | 0.109 | ||
19 | Vladimir KostičVladimir Kostič | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 11.65 | 0.155 | ||
20 | Adam BosákAdam Bosák | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 11.66 | 0.190 | ||
21 | Zdeněk MašekZdeněk Mašek | 00 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 1 | 11.87 | 0.151 | ||
Jan BenešJan Beneš | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | DNS |
100 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 23.6.2018 - 15:05) official | Vítr: -0.7 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 10.62 | 0.166 | |||||||||||||
2 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | 10.66 | 0.163 | |||||||||||||
3 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 10.76 | 0.179 | |||||||||||||
4 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 10.81 | 0.151 | |||||||||||||
5 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 11.02 | 0.161 | |||||||||||||
6 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 11.06 | 0.160 | |||||||||||||
7 | Vilém StráskýVilém Stráský | 99 | VSK Univerzita Brno | 2 | 11.20 | 0.149 | |||||||||||||
8 | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | 11.30 | 0.168 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 11:55) official | Vítr: +0.7 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 10.94 | Q | 0.185 | ||||||||||||
2 | Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Spartak Praha 4 | 5 | 11.19 | Q | 0.163 | ||||||||||||
3 | František VejmělekFrantišek Vejmělek | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 11.37 | 0.181 | |||||||||||||
4 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 8 | 11.45 | 0.146 | |||||||||||||
5 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 11.47 | 0.194 | |||||||||||||
6 | Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 11.80 | 0.172 | |||||||||||||
7 | Michal PazderaMichal Pazdera | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 7 | 13.38 | 0.172 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 11:55) official | Vítr: -1.5 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub JanekJakub Janek | 01 | VSK Univerzita Brno | 4 | 11.27 | Q | 0.172 | ||||||||||||
2 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 5 | 11.35 | Q | 0.162 | ||||||||||||
3 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 11.40 | 0.186 | |||||||||||||
4 | David ČechtickýDavid Čechtický | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 11.45 | 0.166 | |||||||||||||
5 | Michal BlažekMichal Blažek | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 11.51 | 0.165 | |||||||||||||
6 | Viktor KašákViktor Kašák | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 11.52 | 0.155 | |||||||||||||
7 | Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec | 01 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 11.71 | 0.157 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 11:55) official | Vítr: +0.9 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 11.06 | Q | 0.172 | ||||||||||||
2 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | 11.08 | Q | 0.151 | ||||||||||||
3 | Armin NtemoArmin Ntemo | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 11.13 | q | 0.183 | ||||||||||||
4 | Tomáš RadostnýTomáš Radostný | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 11.22 | q | 0.153 | ||||||||||||
5 | Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 8 | 11.44 | 0.164 | |||||||||||||
6 | Viktor KocourekViktor Kocourek | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 11.45 | 0.171 | |||||||||||||
7 | Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 11.47 | 0.187 | |||||||||||||
8 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 11.51 | 0.337 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 10.94 | Q | 0.185 | |
2 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 11.06 | Q | 0.172 | |
3 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | 11.08 | Q | 0.151 | |
4 | Armin NtemoArmin Ntemo | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 11.13 | q | 0.183 | |
5 | Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Spartak Praha 4 | 5 | 11.19 | Q | 0.163 | |
6 | Tomáš RadostnýTomáš Radostný | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 11.22 | q | 0.153 | |
7 | Jakub JanekJakub Janek | 01 | VSK Univerzita Brno | 4 | 11.27 | Q | 0.172 | |
8 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 5 | 11.35 | Q | 0.162 | |
9 | František VejmělekFrantišek Vejmělek | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 11.37 | 0.181 | ||
10 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 11.40 | 0.186 | ||
11 | Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 8 | 11.44 | 0.164 | ||
12 | Viktor KocourekViktor Kocourek | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 11.45 | 0.171 | ||
13 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 8 | 11.45 | 0.146 | ||
14 | David ČechtickýDavid Čechtický | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 11.45 | 0.166 | ||
15 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 11.47 | 0.194 | ||
16 | Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 11.47 | 0.187 | ||
17 | Michal BlažekMichal Blažek | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 11.51 | 0.165 | ||
18 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 11.51 | 0.337 | ||
19 | Viktor KašákViktor Kašák | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 11.52 | 0.155 | ||
20 | Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec | 01 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 11.71 | 0.157 | ||
21 | Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 11.80 | 0.172 | ||
22 | Michal PazderaMichal Pazdera | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 7 | 13.38 | 0.172 |
100 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 23.6.2018 - 15:00) official | Vítr: +0.7 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 10.86 | 0.166 | |||||||||||||
2 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 11.10 | 0.151 | |||||||||||||
3 | Jakub JanekJakub Janek | 01 | VSK Univerzita Brno | 3 | 11.12 | 0.179 | |||||||||||||
4 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 11.15 | 0.163 | |||||||||||||
5 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 8 | 11.28 | 0.161 | |||||||||||||
6 | Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Spartak Praha 4 | 7 | 11.29 | 0.160 | |||||||||||||
7 | Tomáš RadostnýTomáš Radostný | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 11.40 | 0.168 | |||||||||||||
Armin NtemoArmin Ntemo | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 0.149 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 11:40) official | Vítr: +1.3 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana KaiserováJohana Kaiserová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 11.91 | Q | 0.357 | ||||||||||||
2 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 12.27 | Q | 0.213 | ||||||||||||
3 | Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová | 00 | AC Pardubice | 7 | 12.30 | Q | 0.202 | ||||||||||||
4 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 12.43 | q | 0.340 | ||||||||||||
5 | Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 12.44 | 0.216 | |||||||||||||
6 | Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | AC Pardubice | 2 | 12.57 | 0.341 | |||||||||||||
7 | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 8 | 12.81 | 0.190 | |||||||||||||
8 | Barbora BradováBarbora Bradová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 13.28 | 0.168 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 11:40) official | Vítr: -1.6 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 12.22 | Q | 0.295 | ||||||||||||
2 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | SK Jeseniova | 5 | 12.34 | Q | 0.157 | ||||||||||||
3 | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | SK Jeseniova | 3 | 12.35 | Q | 0.179 | ||||||||||||
4 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 12.35 | q | 0.368 | ||||||||||||
5 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 7 | 12.74 | 0.177 | |||||||||||||
6 | Eliška NovotnáEliška Novotná | 00 | TJ VS Tábor, z. s. | 8 | 12.90 | 0.262 | |||||||||||||
7 | Adéla JiránkováAdéla Jiránková | 00 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 12.97 | 0.155 | |||||||||||||
8 | Karolína KondrátováKarolína Kondrátová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 13.26 | 0.183 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana KaiserováJohana Kaiserová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 11.91 | Q | 0.357 | |
2 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 12.22 | Q | 0.295 | |
3 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 12.27 | Q | 0.213 | |
4 | Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová | 00 | AC Pardubice | 7 | 12.30 | Q | 0.202 | |
5 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | SK Jeseniova | 5 | 12.34 | Q | 0.157 | |
6 | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | SK Jeseniova | 3 | 12.35 | Q | 0.179 | |
7 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 12.35 | q | 0.368 | |
8 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 12.43 | q | 0.340 | |
9 | Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 12.44 | 0.216 | ||
10 | Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | AC Pardubice | 2 | 12.57 | 0.341 | ||
11 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 7 | 12.74 | 0.177 | ||
12 | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 8 | 12.81 | 0.190 | ||
13 | Eliška NovotnáEliška Novotná | 00 | TJ VS Tábor, z. s. | 8 | 12.90 | 0.262 | ||
14 | Adéla JiránkováAdéla Jiránková | 00 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 12.97 | 0.155 | ||
15 | Karolína KondrátováKarolína Kondrátová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 13.26 | 0.183 | ||
16 | Barbora BradováBarbora Bradová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 13.28 | 0.168 |
100 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 23.6.2018 - 14:55) official | Vítr: +1.0 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana KaiserováJohana Kaiserová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 11.88 | 0.157 | |||||||||||||
2 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 11.97 | 0.169 | |||||||||||||
3 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 12.26 | 0.218 | |||||||||||||
4 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | SK Jeseniova | 6 | 12.27 | 0.159 | |||||||||||||
5 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 12.33 | 0.195 | |||||||||||||
6 | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | SK Jeseniova | 8 | 12.35 | 0.187 | |||||||||||||
7 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 12.38 | 0.137 | |||||||||||||
8 | Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová | 00 | AC Pardubice | 7 | 12.46 | 0.262 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 11:25) official | Vítr: -1.6 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 12.18 | Q | 0.188 | ||||||||||||
2 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 5 | 12.45 | Q | 0.188 | ||||||||||||
3 | Kateřina DondováKateřina Dondová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 12.69 | 0.201 | |||||||||||||
4 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 12.74 | 0.336 | |||||||||||||
5 | Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 12.79 | 0.222 | |||||||||||||
6 | Lucie FialováLucie Fialová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 12.91 | 0.176 | |||||||||||||
7 | Nikola HerzováNikola Herzová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 12.94 | 0.315 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 11:25) official | Vítr: -2.6 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | AC Pardubice | 5 | 12.46 | Q | 0.156 | ||||||||||||
2 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 4 | 12.46 | Q | 0.194 | ||||||||||||
3 | Tereza KršováTereza Kršová | 01 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 12.63 | q | 0.217 | ||||||||||||
4 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 7 | 12.74 | 0.197 | |||||||||||||
5 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | SK Jeseniova | 6 | 12.80 | 0.157 | |||||||||||||
6 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 8 | 13.08 | 0.169 | |||||||||||||
7 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 13.09 | 0.216 | |||||||||||||
8 | Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 13.19 | 0.343 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 11:25) official | Vítr: -2.0 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 12.41 | Q | 0.194 | ||||||||||||
2 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 12.66 | Q | 0.146 | ||||||||||||
3 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 12.68 | q | 0.140 | ||||||||||||
4 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 12.88 | 0.171 | |||||||||||||
5 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 12.88 | 0.178 | |||||||||||||
6 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 8 | 13.05 | 0.162 | |||||||||||||
7 | Anna VánišováAnna Vánišová | 01 | AC Čáslav z.s. | 2 | 13.10 | 0.311 | |||||||||||||
8 | Andrea GabriškováAndrea Gabrišková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 13.12 | 0.213 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 12.18 | Q | 0.188 | |
2 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 12.41 | Q | 0.194 | |
3 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 5 | 12.45 | Q | 0.188 | |
4 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | AC Pardubice | 5 | 12.46 | Q | 0.156 | |
5 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 4 | 12.46 | Q | 0.194 | |
6 | Tereza KršováTereza Kršová | 01 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 12.63 | q | 0.217 | |
7 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 12.66 | Q | 0.146 | |
8 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 12.68 | q | 0.140 | |
9 | Kateřina DondováKateřina Dondová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 12.69 | 0.201 | ||
10 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 7 | 12.74 | 0.197 | ||
11 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 12.74 | 0.336 | ||
12 | Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 12.79 | 0.222 | ||
13 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | SK Jeseniova | 6 | 12.80 | 0.157 | ||
14 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 12.88 | 0.171 | ||
15 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 12.88 | 0.178 | ||
16 | Lucie FialováLucie Fialová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 12.91 | 0.176 | ||
17 | Nikola HerzováNikola Herzová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 12.94 | 0.315 | ||
18 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 8 | 13.05 | 0.162 | ||
19 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 8 | 13.08 | 0.169 | ||
20 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 13.09 | 0.216 | ||
21 | Anna VánišováAnna Vánišová | 01 | AC Čáslav z.s. | 2 | 13.10 | 0.311 | ||
22 | Andrea GabriškováAndrea Gabrišková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 13.12 | 0.213 | ||
23 | Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 13.19 | 0.343 |
100 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 23.6.2018 - 14:50) official | Vítr: +0.7 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 12.06 | 0.185 | |||||||||||||
2 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 12.15 | 0.179 | |||||||||||||
3 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 7 | 12.23 | 0.154 | |||||||||||||
4 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | AC Pardubice | 3 | 12.28 | 0.144 | |||||||||||||
5 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 12.50 | 0.137 | |||||||||||||
6 | Tereza KršováTereza Kršová | 01 | TJ VS Tábor, z. s. | 2 | 12.58 | 0.200 | |||||||||||||
7 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 6 | 12.68 | 0.195 | |||||||||||||
8 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | 13.33 | 0.177 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Junioři (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (ne, 24.6.2018 - 11:45) official | Vítr: -1.1 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 21.37 | Q | 0.158 | ||||||||||||
2 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 21.64 | Q | 0.186 | ||||||||||||
3 | Dan KováčDan Kováč | 99 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 6 | 22.48 | q | 0.377 | ||||||||||||
4 | Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský | 99 | TJ Dukla Praha | 3 | 22.49 | 0.188 | |||||||||||||
5 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 23.41 | 0.225 | |||||||||||||
6 | Hynek HampelHynek Hampel | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 23.68 | 0.188 | |||||||||||||
Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 24.6.2018 - 11:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 21.89 | Q | 0.158 | ||||||||||||
2 | Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník | 00 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 22.40 | Q | 0.159 | ||||||||||||
3 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 7 | 22.44 | q | 0.189 | ||||||||||||
4 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 22.83 | 0.332 | |||||||||||||
5 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 23.08 | 0.220 | |||||||||||||
6 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 6 | 23.99 | 0.186 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 24.6.2018 - 11:45) official | Vítr: -0.4 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 21.32 | Q | 0.154 | ||||||||||||
2 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 22.19 | Q | 0.184 | ||||||||||||
3 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 22.63 | 0.196 | |||||||||||||
4 | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 22.81 | 0.181 | |||||||||||||
5 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 22.87 | 0.181 | |||||||||||||
6 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 7 | 23.29 | 0.191 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 21.32 | Q | 0.154 | |
2 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 21.37 | Q | 0.158 | |
3 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 21.64 | Q | 0.186 | |
4 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 21.89 | Q | 0.158 | |
5 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 22.19 | Q | 0.184 | |
6 | Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník | 00 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 22.40 | Q | 0.159 | |
7 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 7 | 22.44 | q | 0.189 | |
8 | Dan KováčDan Kováč | 99 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 6 | 22.48 | q | 0.377 | |
9 | Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský | 99 | TJ Dukla Praha | 3 | 22.49 | 0.188 | ||
10 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 22.63 | 0.196 | ||
11 | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 22.81 | 0.181 | ||
12 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 22.83 | 0.332 | ||
13 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 22.87 | 0.181 | ||
14 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 23.08 | 0.220 | ||
15 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 7 | 23.29 | 0.191 | ||
16 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 23.41 | 0.225 | ||
17 | Hynek HampelHynek Hampel | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 23.68 | 0.188 | ||
18 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 6 | 23.99 | 0.186 | ||
Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 8 | DNS |
200 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 24.6.2018 - 14:45) official | Vítr: +1.2 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | 21.14 | 0.178 | |||||||||||||
2 | Tomáš NěmejcTomáš Němejc | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 21.41 | 0.161 | |||||||||||||
3 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 21.53 | 0.189 | |||||||||||||
4 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 22.07 | 0.190 | |||||||||||||
5 | Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník | 00 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 8 | 22.34 | 0.160 | |||||||||||||
6 | Dan KováčDan Kováč | 99 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 1 | 22.83 | 0.183 | |||||||||||||
7 | Matyáš FraněkMatyáš Franěk | 00 | AC Pardubice | 2 | 22.89 | 0.177 | |||||||||||||
Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (ne, 24.6.2018 - 11:30) official | Vítr: +4.3 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 21.78 | Q | 0.189 | ||||||||||||
2 | František VejmělekFrantišek Vejmělek | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 22.29 | Q | 0.207 | ||||||||||||
3 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 22.33 | q | 0.176 | ||||||||||||
4 | David ČechtickýDavid Čechtický | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 22.49 | q | 0.216 | ||||||||||||
5 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 22.74 | 0.183 | |||||||||||||
6 | Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 22.92 | 0.173 | |||||||||||||
7 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | ASK Slavia Praha | 8 | 23.23 | 0.260 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 24.6.2018 - 11:30) official | Vítr: -0.8 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Spartak Praha 4 | 4 | 22.52 | Q | 0.188 | ||||||||||||
2 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 23.03 | Q | 0.232 | ||||||||||||
3 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 23.11 | 0.245 | |||||||||||||
4 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 6 | 23.22 | 0.224 | |||||||||||||
5 | Kryštof JelínekKryštof Jelínek | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 23.47 | 0.287 | |||||||||||||
6 | Viktor KašákViktor Kašák | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | 23.49 | 0.180 | |||||||||||||
Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | DNF | 0.190 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 24.6.2018 - 11:30) official | Vítr: +0.3 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub JanekJakub Janek | 01 | VSK Univerzita Brno | 5 | 22.58 | Q | 0.220 | ||||||||||||
2 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 4 | 22.60 | Q | 0.186 | ||||||||||||
3 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 22.61 | 0.203 | |||||||||||||
4 | Tomáš RadostnýTomáš Radostný | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 22.98 | 0.157 | |||||||||||||
5 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 7 | 23.10 | 0.318 | |||||||||||||
6 | Daniel HoluschaDaniel Holuscha | 02 | TJ Sokol Opava | 2 | 23.39 | 0.178 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 21.78 | Q | 0.189 | |
2 | František VejmělekFrantišek Vejmělek | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 22.29 | Q | 0.207 | |
3 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 22.33 | q | 0.176 | |
4 | David ČechtickýDavid Čechtický | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 22.49 | q | 0.216 | |
5 | Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Spartak Praha 4 | 4 | 22.52 | Q | 0.188 | |
6 | Jakub JanekJakub Janek | 01 | VSK Univerzita Brno | 5 | 22.58 | Q | 0.220 | |
7 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 4 | 22.60 | Q | 0.186 | |
8 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 22.61 | 0.203 | ||
9 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 22.74 | 0.183 | ||
10 | Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 22.92 | 0.173 | ||
11 | Tomáš RadostnýTomáš Radostný | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 22.98 | 0.157 | ||
12 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 23.03 | Q | 0.232 | |
13 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 7 | 23.10 | 0.318 | ||
14 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 23.11 | 0.245 | ||
15 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 6 | 23.22 | 0.224 | ||
16 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | ASK Slavia Praha | 8 | 23.23 | 0.260 | ||
17 | Daniel HoluschaDaniel Holuscha | 02 | TJ Sokol Opava | 2 | 23.39 | 0.178 | ||
18 | Kryštof JelínekKryštof Jelínek | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 23.47 | 0.287 | ||
19 | Viktor KašákViktor Kašák | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | 23.49 | 0.180 | ||
Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | DNF | 0.190 |
200 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 24.6.2018 - 14:40) official | Vítr: +0.6 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 21.90 | 0.202 | |||||||||||||
2 | Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Spartak Praha 4 | 5 | 22.26 | 0.164 | |||||||||||||
3 | František VejmělekFrantišek Vejmělek | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 22.44 | 0.184 | |||||||||||||
4 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 7 | 22.47 | 0.157 | |||||||||||||
5 | Jakub JanekJakub Janek | 01 | VSK Univerzita Brno | 3 | 22.51 | 0.235 | |||||||||||||
6 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 22.70 | 0.201 | |||||||||||||
7 | David ČechtickýDavid Čechtický | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 22.90 | 0.158 | |||||||||||||
8 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | 22.93 | 0.188 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 24.6.2018 - 14:35) official | Vítr: +0.5 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 24.31 | 0.191 | |||||||||||||
2 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 24.70 | 0.354 | |||||||||||||
3 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 24.82 | 0.367 | |||||||||||||
4 | Kamila VšetičkováKamila Všetičková | 00 | TJ Baník Stříbro, spolek | 7 | 25.25 | 0.190 | |||||||||||||
5 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 25.72 | 0.304 | |||||||||||||
6 | Jana HolubcováJana Holubcová | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | 26.01 | 0.166 | |||||||||||||
Jana NovotnáJana Novotná | 99 | TJ Dukla Praha | 6 | DNS | |||||||||||||||
Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | AC Pardubice | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (ne, 24.6.2018 - 11:15) official | Vítr: +1.8 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 25.40 | Q | 0.179 | ||||||||||||
2 | Kamila VšetičkováKamila Všetičková | 00 | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | 25.53 | Q | 0.174 | ||||||||||||
3 | Jana HolubcováJana Holubcová | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 7 | 25.89 | q | 0.161 | ||||||||||||
4 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 26.03 | 0.219 | |||||||||||||
5 | Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 26.48 | 0.374 | |||||||||||||
6 | Aneta PalaštukováAneta Palaštuková | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 26.93 | 0.235 | |||||||||||||
7 | Hana TrundováHana Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 27.15 | 0.267 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 24.6.2018 - 11:15) official | Vítr: +0.7 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 25.09 | Q | 0.259 | ||||||||||||
2 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 25.37 | Q | 0.177 | ||||||||||||
3 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | 25.72 | q | 0.218 | ||||||||||||
4 | Ester MerunkováEster Merunková | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 25.96 | 0.257 | |||||||||||||
5 | Eliška NovotnáEliška Novotná | 00 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | 26.35 | 0.290 | |||||||||||||
6 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 26.58 | 0.189 | |||||||||||||
7 | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 8 | 26.78 | 0.211 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 24.6.2018 - 11:15) official | Vítr: +1.0 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | TJ Dukla Praha | 3 | 25.67 | Q | 0.225 | ||||||||||||
2 | Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | AC Pardubice | 7 | 26.30 | Q | 0.282 | ||||||||||||
3 | Aneta TiralováAneta Tiralová | 00 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 26.52 | 0.193 | |||||||||||||
Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DQ 162.7 | |||||||||||||||
Anna TouskováAnna Tousková | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | DNF | 0.189 | ||||||||||||||
Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | SK Jeseniova | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 25.09 | Q | 0.259 | |
2 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 25.37 | Q | 0.177 | |
3 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 25.40 | Q | 0.179 | |
4 | Kamila VšetičkováKamila Všetičková | 00 | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | 25.53 | Q | 0.174 | |
5 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | TJ Dukla Praha | 3 | 25.67 | Q | 0.225 | |
6 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | 25.72 | q | 0.218 | |
7 | Jana HolubcováJana Holubcová | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 7 | 25.89 | q | 0.161 | |
8 | Ester MerunkováEster Merunková | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 25.96 | 0.257 | ||
9 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 26.03 | 0.219 | ||
10 | Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | AC Pardubice | 7 | 26.30 | Q | 0.282 | |
11 | Eliška NovotnáEliška Novotná | 00 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | 26.35 | 0.290 | ||
12 | Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 26.48 | 0.374 | ||
13 | Aneta TiralováAneta Tiralová | 00 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 26.52 | 0.193 | ||
14 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 26.58 | 0.189 | ||
15 | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 8 | 26.78 | 0.211 | ||
16 | Aneta PalaštukováAneta Palaštuková | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 26.93 | 0.235 | ||
17 | Hana TrundováHana Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 27.15 | 0.267 | ||
Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DQ 162.7 | ||||
Anna TouskováAnna Tousková | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | DNF | 0.189 | |||
Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | SK Jeseniova | 5 | DNS |
200 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (ne, 24.6.2018 - 11:00) official | Vítr: +1.0 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 24.19 | Q | 0.156 | ||||||||||||
2 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 24.95 | Q | 0.140 | ||||||||||||
3 | Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 25.51 | q | 0.243 | ||||||||||||
4 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 8 | 25.74 | 0.207 | |||||||||||||
5 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 25.91 | 0.199 | |||||||||||||
6 | Kateřina DondováKateřina Dondová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 25.98 | 0.336 | |||||||||||||
7 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 6 | 26.31 | 0.211 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 24.6.2018 - 11:00) official | Vítr: +1.7 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 24.45 | Q | 0.158 | ||||||||||||
2 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 24.61 | Q | 0.181 | ||||||||||||
3 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 25.14 | q | 0.369 | ||||||||||||
4 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 7 | 25.72 | 0.175 | |||||||||||||
5 | Sofie ŠámalováSofie Šámalová | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 26.06 | 0.347 | |||||||||||||
6 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 2 | 26.38 | 0.276 | |||||||||||||
Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 24.6.2018 - 11:00) official | Vítr: +1.2 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 4 | 25.16 | Q | 0.182 | ||||||||||||
2 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 25.42 | Q | 0.198 | ||||||||||||
3 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | AC Pardubice | 6 | 25.67 | 0.160 | |||||||||||||
4 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | SK Jeseniova | 3 | 25.81 | 0.180 | |||||||||||||
5 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 26.03 | 0.153 | |||||||||||||
6 | Tereza KršováTereza Kršová | 01 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | 26.13 | 0.209 | |||||||||||||
7 | Jitka NovosadováJitka Novosadová | 02 | AC Čáslav z.s. | 8 | 26.17 | 0.586 | |||||||||||||
8 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 26.27 | 0.148 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 24.19 | Q | 0.156 | |
2 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 24.45 | Q | 0.158 | |
3 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 24.61 | Q | 0.181 | |
4 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 24.95 | Q | 0.140 | |
5 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 25.14 | q | 0.369 | |
6 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 4 | 25.16 | Q | 0.182 | |
7 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 25.42 | Q | 0.198 | |
8 | Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 25.51 | q | 0.243 | |
9 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | AC Pardubice | 6 | 25.67 | 0.160 | ||
10 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 7 | 25.72 | 0.175 | ||
11 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 8 | 25.74 | 0.207 | ||
12 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | SK Jeseniova | 3 | 25.81 | 0.180 | ||
13 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 25.91 | 0.199 | ||
14 | Kateřina DondováKateřina Dondová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 25.98 | 0.336 | ||
15 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 26.03 | 0.153 | ||
16 | Sofie ŠámalováSofie Šámalová | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 26.06 | 0.347 | ||
17 | Tereza KršováTereza Kršová | 01 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | 26.13 | 0.209 | ||
18 | Jitka NovosadováJitka Novosadová | 02 | AC Čáslav z.s. | 8 | 26.17 | 0.586 | ||
19 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 26.27 | 0.148 | ||
20 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 6 | 26.31 | 0.211 | ||
21 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 2 | 26.38 | 0.276 | ||
Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | DNS |
200 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 24.6.2018 - 14:30) official | Vítr: +1.1 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 23.92 | 0.316 | |||||||||||||
2 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 24.38 | 0.231 | |||||||||||||
3 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 24.42 | 0.182 | |||||||||||||
4 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | 24.62 | 0.195 | |||||||||||||
5 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 24.94 | 0.349 | |||||||||||||
6 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | 25.08 | 0.158 | |||||||||||||
7 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 25.41 | 0.213 | |||||||||||||
8 | Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 25.76 | 0.195 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m - Junioři (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HolubOndřej Holub | 99 | AC Pardubice | 4 | 48.62 | Q | 0.239 | ||||||||||||
2 | Ladislav TöpferLadislav Töpfer | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 48.81 | Q | 0.151 | ||||||||||||
3 | Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 5 | 49.13 | q | 0.154 | ||||||||||||
4 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 50.49 | q | 0.195 | ||||||||||||
5 | Karel HanzlíkKarel Hanzlík | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 51.28 | 0.192 | |||||||||||||
6 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 6 | 51.39 | 0.184 | |||||||||||||
7 | Martin ZemanMartin Zeman | 00 | TJ Desná, z.s. | 8 | 51.40 | 0.165 | |||||||||||||
8 | Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 52.92 | 0.183 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 48.74 | Q | 0.170 | ||||||||||||
2 | Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 48.90 | Q | 0.193 | ||||||||||||
3 | Josef AdamecJosef Adamec | 99 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 50.59 | 0.206 | |||||||||||||
4 | Daniel SuchánekDaniel Suchánek | 99 | VSK Univerzita Brno | 6 | 50.59 | 0.243 | |||||||||||||
5 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 51.04 | 0.218 | |||||||||||||
6 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 51.44 | 0.196 | |||||||||||||
7 | Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 52.63 | 0.166 | |||||||||||||
8 | Hynek HampelHynek Hampel | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 52.77 | 0.181 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 49.66 | Q | 0.194 | ||||||||||||
2 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 3 | 50.26 | Q | 0.200 | ||||||||||||
3 | Valerij LunhulValerij Lunhul | 99 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 8 | 50.51 | 0.217 | |||||||||||||
4 | Lukáš KillarLukáš Killar | 99 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 51.53 | 0.183 | |||||||||||||
5 | Vojtěch MichalVojtěch Michal | 99 | Spartak Praha 4 | 1 | 52.51 | 0.201 | |||||||||||||
6 | Lukáš ŠebíkLukáš Šebík | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 53.18 | 0.174 | |||||||||||||
Daniel UrbanDaniel Urban | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | DNF | 0.269 | ||||||||||||||
Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HolubOndřej Holub | 99 | AC Pardubice | 4 | 48.62 | Q | 0.239 | |
2 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 48.74 | Q | 0.170 | |
3 | Ladislav TöpferLadislav Töpfer | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 48.81 | Q | 0.151 | |
4 | Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 48.90 | Q | 0.193 | |
5 | Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 5 | 49.13 | q | 0.154 | |
6 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 49.66 | Q | 0.194 | |
7 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 3 | 50.26 | Q | 0.200 | |
8 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 50.49 | q | 0.195 | |
9 | Valerij LunhulValerij Lunhul | 99 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 8 | 50.51 | 0.217 | ||
10 | Josef AdamecJosef Adamec | 99 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 50.59 | 0.206 | ||
11 | Daniel SuchánekDaniel Suchánek | 99 | VSK Univerzita Brno | 6 | 50.59 | 0.243 | ||
12 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 51.04 | 0.218 | ||
13 | Karel HanzlíkKarel Hanzlík | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 51.28 | 0.192 | ||
14 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 6 | 51.39 | 0.184 | ||
15 | Martin ZemanMartin Zeman | 00 | TJ Desná, z.s. | 8 | 51.40 | 0.165 | ||
16 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 51.44 | 0.196 | ||
17 | Lukáš KillarLukáš Killar | 99 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 51.53 | 0.183 | ||
18 | Vojtěch MichalVojtěch Michal | 99 | Spartak Praha 4 | 1 | 52.51 | 0.201 | ||
19 | Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 52.63 | 0.166 | ||
20 | Hynek HampelHynek Hampel | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 52.77 | 0.181 | ||
21 | Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 52.92 | 0.183 | ||
22 | Lukáš ŠebíkLukáš Šebík | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 53.18 | 0.174 | ||
Daniel UrbanDaniel Urban | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | DNF | 0.269 | |||
Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | DNS |
400 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 24.6.2018 - 13:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 46.93 | 0.154 | |||||||||||||
2 | Ondřej HolubOndřej Holub | 99 | AC Pardubice | 4 | 47.74 | 0.187 | |||||||||||||
3 | Ladislav TöpferLadislav Töpfer | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 48.45 | 0.164 | |||||||||||||
4 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 48.46 | 0.189 | |||||||||||||
5 | Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 2 | 49.11 | 0.266 | |||||||||||||
6 | Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 49.21 | 0.180 | |||||||||||||
7 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 8 | 50.34 | 0.179 | |||||||||||||
8 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 50.70 | 0.359 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 16:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC Pardubice | 5 | 50.12 | Q | 0.161 | ||||||||||||
2 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 50.76 | Q | 0.196 | ||||||||||||
3 | Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka | 01 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 51.58 | 0.184 | |||||||||||||
4 | David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 3 | 51.71 | 0.163 | |||||||||||||
5 | Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 8 | 52.48 | 0.160 | |||||||||||||
6 | Martin VencbauerMartin Vencbauer | 01 | JAC Brno | 6 | 54.15 | 0.152 | |||||||||||||
7 | Robert CulliverRobert Culliver | 02 | SC Radotín Praha | 2 | 54.62 | 0.186 | |||||||||||||
Tomáš SeveraTomáš Severa | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 16:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 50.61 | Q | 0.216 | ||||||||||||
2 | David NěmečekDavid Němeček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 50.68 | Q | 0.175 | ||||||||||||
3 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 3 | 51.24 | q | 0.187 | ||||||||||||
4 | Jiří NývltJiří Nývlt | 01 | A. C. Sparta Praha | 7 | 51.99 | 0.201 | |||||||||||||
5 | František HorkýFrantišek Horký | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 52.29 | 0.197 | |||||||||||||
6 | Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 52.66 | 0.195 | |||||||||||||
7 | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 53.23 | 0.196 | |||||||||||||
8 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | SK Aritma Praha | 1 | 55.57 | 0.158 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 16:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KubanOndřej Kuban | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 50.89 | Q | 0.193 | ||||||||||||
2 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | 50.98 | Q | 0.202 | ||||||||||||
3 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 4 | 51.13 | q | 0.178 | ||||||||||||
4 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 51.87 | 0.156 | |||||||||||||
5 | Josef KuníkJosef Kuník | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 7 | 52.43 | 0.196 | |||||||||||||
6 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | ASK Slavia Praha | 8 | 52.88 | 0.152 | |||||||||||||
7 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 53.56 | 0.208 | |||||||||||||
8 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 55.55 | 0.185 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC Pardubice | 5 | 50.12 | Q | 0.161 | |
2 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 50.61 | Q | 0.216 | |
3 | David NěmečekDavid Němeček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 50.68 | Q | 0.175 | |
4 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 50.76 | Q | 0.196 | |
5 | Ondřej KubanOndřej Kuban | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 50.89 | Q | 0.193 | |
6 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | 50.98 | Q | 0.202 | |
7 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 4 | 51.13 | q | 0.178 | |
8 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 3 | 51.24 | q | 0.187 | |
9 | Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka | 01 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 51.58 | 0.184 | ||
10 | David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 3 | 51.71 | 0.163 | ||
11 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 51.87 | 0.156 | ||
12 | Jiří NývltJiří Nývlt | 01 | A. C. Sparta Praha | 7 | 51.99 | 0.201 | ||
13 | František HorkýFrantišek Horký | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 52.29 | 0.197 | ||
14 | Josef KuníkJosef Kuník | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 7 | 52.43 | 0.196 | ||
15 | Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 8 | 52.48 | 0.160 | ||
16 | Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 52.66 | 0.195 | ||
17 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | ASK Slavia Praha | 8 | 52.88 | 0.152 | ||
18 | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 53.23 | 0.196 | ||
19 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 53.56 | 0.208 | ||
20 | Martin VencbauerMartin Vencbauer | 01 | JAC Brno | 6 | 54.15 | 0.152 | ||
21 | Robert CulliverRobert Culliver | 02 | SC Radotín Praha | 2 | 54.62 | 0.186 | ||
22 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 55.55 | 0.185 | ||
23 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | SK Aritma Praha | 1 | 55.57 | 0.158 | ||
Tomáš SeveraTomáš Severa | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | DNS |
400 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 24.6.2018 - 13:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 49.75 | 0.321 | |||||||||||||
2 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 49.96 | 0.207 | |||||||||||||
3 | Ondřej KubanOndřej Kuban | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 50.13 | 0.199 | |||||||||||||
4 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC Pardubice | 4 | 50.46 | 0.179 | |||||||||||||
5 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 8 | 51.10 | 0.213 | |||||||||||||
6 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 1 | 51.28 | 0.170 | |||||||||||||
7 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 2 | 51.60 | 0.206 | |||||||||||||
8 | David NěmečekDavid Němeček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 62.32 | 0.214 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 55.89 | Q | 0.213 | ||||||||||||
2 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | JAC Brno | 3 | 57.47 | Q | 0.331 | ||||||||||||
3 | Klára HulínskáKlára Hulínská | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 59.25 | 0.387 | |||||||||||||
4 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 7 | 59.46 | 0.205 | |||||||||||||
5 | Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 60.52 | 0.356 | |||||||||||||
6 | Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 8 | 60.73 | 0.379 | |||||||||||||
7 | Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 1 | 65.47 | 0.175 | |||||||||||||
Ester MerunkováEster Merunková | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Edita SklenskáEdita Sklenská | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 57.23 | Q | 0.592 | ||||||||||||
2 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | SK Jeseniova | 3 | 57.81 | Q | 0.217 | ||||||||||||
3 | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | AK Sokolov | 5 | 58.98 | q | 0.169 | ||||||||||||
4 | Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková | 00 | TJ Dukla Praha | 7 | 59.38 | 0.165 | |||||||||||||
5 | Aneta TiralováAneta Tiralová | 00 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | 59.80 | 0.182 | |||||||||||||
6 | Hana TrundováHana Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 59.93 | 0.187 | |||||||||||||
7 | Tereza GrodlováTereza Grodlová | 00 | AC Čáslav z.s. | 2 | 62.17 | 0.461 | |||||||||||||
8 | Tereza BeranováTereza Beranová | 99 | AC Čáslav z.s. | 1 | 63.73 | 0.271 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna TouskováAnna Tousková | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 58.18 | Q | 0.152 | ||||||||||||
2 | Tereza ŠkodováTereza Škodová | 99 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 58.92 | Q | 0.174 | ||||||||||||
3 | Kateřina MachalcováKateřina Machalcová | 00 | SC Start Karlovy Vary | 3 | 58.94 | q | 0.331 | ||||||||||||
4 | Šárka HájkováŠárka Hájková | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 59.36 | 0.300 | |||||||||||||
5 | Lucía VítováLucía Vítová | 00 | TJ Sokol na Mělníce, oddíl ... | 8 | 60.34 | 0.612 | |||||||||||||
6 | Lada HallmanováLada Hallmanová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 60.72 | 0.571 | |||||||||||||
7 | Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková | 00 | AC Čáslav z.s. | 1 | 61.22 | 0.195 | |||||||||||||
8 | Aneta PalaštukováAneta Palaštuková | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 61.86 | 0.239 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 55.89 | Q | 0.213 | |
2 | Edita SklenskáEdita Sklenská | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 57.23 | Q | 0.592 | |
3 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | JAC Brno | 3 | 57.47 | Q | 0.331 | |
4 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | SK Jeseniova | 3 | 57.81 | Q | 0.217 | |
5 | Anna TouskováAnna Tousková | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 58.18 | Q | 0.152 | |
6 | Tereza ŠkodováTereza Škodová | 99 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 58.92 | Q | 0.174 | |
7 | Kateřina MachalcováKateřina Machalcová | 00 | SC Start Karlovy Vary | 3 | 58.94 | q | 0.331 | |
8 | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | AK Sokolov | 5 | 58.98 | q | 0.169 | |
9 | Klára HulínskáKlára Hulínská | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 59.25 | 0.387 | ||
10 | Šárka HájkováŠárka Hájková | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 59.36 | 0.300 | ||
11 | Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková | 00 | TJ Dukla Praha | 7 | 59.38 | 0.165 | ||
12 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 7 | 59.46 | 0.205 | ||
13 | Aneta TiralováAneta Tiralová | 00 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | 59.80 | 0.182 | ||
14 | Hana TrundováHana Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 59.93 | 0.187 | ||
15 | Lucía VítováLucía Vítová | 00 | TJ Sokol na Mělníce, oddíl ... | 8 | 60.34 | 0.612 | ||
16 | Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 60.52 | 0.356 | ||
17 | Lada HallmanováLada Hallmanová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 60.72 | 0.571 | ||
18 | Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 8 | 60.73 | 0.379 | ||
19 | Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková | 00 | AC Čáslav z.s. | 1 | 61.22 | 0.195 | ||
20 | Aneta PalaštukováAneta Palaštuková | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 61.86 | 0.239 | ||
21 | Tereza GrodlováTereza Grodlová | 00 | AC Čáslav z.s. | 2 | 62.17 | 0.461 | ||
22 | Tereza BeranováTereza Beranová | 99 | AC Čáslav z.s. | 1 | 63.73 | 0.271 | ||
23 | Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 1 | 65.47 | 0.175 | ||
Ester MerunkováEster Merunková | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | DNS |
400 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 24.6.2018 - 13:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 55.87 | 0.364 | |||||||||||||
2 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | JAC Brno | 6 | 56.85 | 0.274 | |||||||||||||
3 | Edita SklenskáEdita Sklenská | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 56.88 | 0.202 | |||||||||||||
4 | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | AK Sokolov | 1 | 57.71 | 0.225 | |||||||||||||
5 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | SK Jeseniova | 7 | 58.03 | 0.269 | |||||||||||||
6 | Anna TouskováAnna Tousková | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 58.06 | 0.264 | |||||||||||||
7 | Kateřina MachalcováKateřina Machalcová | 00 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 58.38 | 0.323 | |||||||||||||
8 | Tereza ŠkodováTereza Škodová | 99 | SK Nové Město nad Metují | 8 | 58.97 | 0.140 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika MilotováVeronika Milotová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 57.34 | Q | 0.213 | ||||||||||||
2 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 57.67 | Q | 0.291 | ||||||||||||
3 | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 7 | 59.05 | q | 0.243 | ||||||||||||
4 | Anna SuchomelováAnna Suchomelová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 8 | 59.16 | 0.262 | |||||||||||||
5 | Alžběta PourováAlžběta Pourová | 02 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 59.27 | 0.194 | |||||||||||||
6 | Jitka NovosadováJitka Novosadová | 02 | AC Čáslav z.s. | 5 | 59.92 | 0.301 | |||||||||||||
7 | Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 60.18 | 0.3281 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KozlováAnna Kozlová | 01 | AC Čáslav z.s. | 4 | 56.56 | Q | 0.586 | ||||||||||||
2 | Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 56.76 | Q | 0.332 | ||||||||||||
3 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 57.97 | q | 0.174 | ||||||||||||
4 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 8 | 59.63 | 0.550 | |||||||||||||
5 | Róza Emily BennettRóza Emily Bennett | 02 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 60.23 | 0.181 | |||||||||||||
6 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 60.58 | 0.398 | |||||||||||||
7 | Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 61.09 | 0.363 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KorbováAnna Korbová | 01 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 57.07 | Q | 0.266 | ||||||||||||
2 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 58.31 | Q | 0.162 | ||||||||||||
3 | Natálie KopeckáNatálie Kopecká | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 59.83 | 0.211 | |||||||||||||
4 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 60.43 | 0.216 | |||||||||||||
5 | Eliška FrydrychováEliška Frydrychová | 01 | AC Choceň, spolek | 2 | 60.78 | 0.488 | |||||||||||||
6 | Tereza SmolkováTereza Smolková | 01 | TJ Sokol Opava | 8 | 60.90 | 0.195 | |||||||||||||
7 | Klára KucharčukováKlára Kucharčuková | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 61.86 | 0.284 | |||||||||||||
Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | DNF | 0.187 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KozlováAnna Kozlová | 01 | AC Čáslav z.s. | 4 | 56.56 | Q | 0.586 | |
2 | Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 56.76 | Q | 0.332 | |
3 | Anna KorbováAnna Korbová | 01 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 57.07 | Q | 0.266 | |
4 | Veronika MilotováVeronika Milotová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 57.34 | Q | 0.213 | |
5 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 57.67 | Q | 0.291 | |
6 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 57.97 | q | 0.174 | |
7 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 58.31 | Q | 0.162 | |
8 | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 7 | 59.05 | q | 0.243 | |
9 | Anna SuchomelováAnna Suchomelová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 8 | 59.16 | 0.262 | ||
10 | Alžběta PourováAlžběta Pourová | 02 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 59.27 | 0.194 | ||
11 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 8 | 59.63 | 0.550 | ||
12 | Natálie KopeckáNatálie Kopecká | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 59.83 | 0.211 | ||
13 | Jitka NovosadováJitka Novosadová | 02 | AC Čáslav z.s. | 5 | 59.92 | 0.301 | ||
14 | Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 60.18 | 0.3281 | ||
15 | Róza Emily BennettRóza Emily Bennett | 02 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 60.23 | 0.181 | ||
16 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 60.43 | 0.216 | ||
17 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 60.58 | 0.398 | ||
18 | Eliška FrydrychováEliška Frydrychová | 01 | AC Choceň, spolek | 2 | 60.78 | 0.488 | ||
19 | Tereza SmolkováTereza Smolková | 01 | TJ Sokol Opava | 8 | 60.90 | 0.195 | ||
20 | Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 61.09 | 0.363 | ||
21 | Klára KucharčukováKlára Kucharčuková | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 61.86 | 0.284 | ||
Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | DNF | 0.187 |
400 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 24.6.2018 - 13:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KorbováAnna Korbová | 01 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 56.65 | 0.240 | |||||||||||||
2 | Veronika MilotováVeronika Milotová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 56.83 | 0.208 | |||||||||||||
3 | Anna KozlováAnna Kozlová | 01 | AC Čáslav z.s. | 4 | 57.10 | 0.392 | |||||||||||||
4 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 57.57 | 0.258 | |||||||||||||
5 | Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 58.16 | 0.237 | |||||||||||||
6 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 58.47 | 0.267 | |||||||||||||
7 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 59.48 | 0.237 | |||||||||||||
8 | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 59.55 | 0.233 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Junioři (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 13:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel UrbanDaniel Urban | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 1:59.51 | Q | |||||||||||||
2 | Miloslav NovotnýMiloslav Novotný | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 1:59.83 | Q | |||||||||||||
3 | Leonardt HorákLeonardt Horák | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:00.32 | ||||||||||||||
4 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 2:01.22 | ||||||||||||||
5 | David ŠtefekDavid Štefek | 99 | MÍLAŘI Domažlice | 7 | 2:01.25 | ||||||||||||||
6 | Matěj PavingerMatěj Pavinger | 00 | SK Jeseniova | 1 | 2:02.76 | ||||||||||||||
7 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | ASK Slavia Praha | 8 | 2:03.05 | ||||||||||||||
8 | Martin KulhánekMartin Kulhánek | 00 | Spartak Praha 4 | 2 | 2:05.47 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 13:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | AC Domažlice, z. s. | 4 | 1:58.86 | Q | |||||||||||||
2 | Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 1:59.42 | Q | |||||||||||||
3 | Jan KunčickýJan Kunčický | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 1:59.77 | ||||||||||||||
4 | Šimon ProcházkaŠimon Procházka | 00 | TJ Dukla Praha | 7 | 2:00.15 | ||||||||||||||
5 | Tomáš MartínekTomáš Martínek | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 2:01.08 | ||||||||||||||
6 | Martin OlšanskýMartin Olšanský | 99 | SC Radotín Praha | 8 | 2:01.81 | ||||||||||||||
7 | Adam KolářAdam Kolář | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 2:01.94 | ||||||||||||||
8 | David JanouchDavid Janouch | 00 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 2:02.75 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 13:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KotyzaDaniel Kotyza | 00 | VSK Univerzita Brno | 4 | 1:57.86 | Q | |||||||||||||
2 | Strnad Roberto FajardoStrnad Roberto Fajardo | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | 1:58.17 | Q | |||||||||||||
3 | Antonín MatějčekAntonín Matějček | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 1:59.25 | q | |||||||||||||
4 | Radim BočekRadim Boček | 99 | TJ Sokol Opava | 6 | 1:59.49 | q | |||||||||||||
5 | Petr PavlišenPetr Pavlišen | 99 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 7 | 2:00.42 | ||||||||||||||
6 | Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 2:00.45 | ||||||||||||||
7 | Lukáš KillarLukáš Killar | 99 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 8 | 2:01.76 | ||||||||||||||
8 | Jakub RadaJakub Rada | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 1 | 2:02.15 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KotyzaDaniel Kotyza | 00 | VSK Univerzita Brno | 4 | 1:57.86 | Q | ||
2 | Strnad Roberto FajardoStrnad Roberto Fajardo | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | 1:58.17 | Q | ||
3 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | AC Domažlice, z. s. | 4 | 1:58.86 | Q | ||
4 | Antonín MatějčekAntonín Matějček | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 1:59.25 | q | ||
5 | Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 1:59.42 | Q | ||
6 | Radim BočekRadim Boček | 99 | TJ Sokol Opava | 6 | 1:59.49 | q | ||
7 | Daniel UrbanDaniel Urban | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 1:59.51 | Q | ||
8 | Jan KunčickýJan Kunčický | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 1:59.77 | |||
9 | Miloslav NovotnýMiloslav Novotný | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 1:59.83 | Q | ||
10 | Šimon ProcházkaŠimon Procházka | 00 | TJ Dukla Praha | 7 | 2:00.15 | |||
11 | Leonardt HorákLeonardt Horák | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:00.32 | |||
12 | Petr PavlišenPetr Pavlišen | 99 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 7 | 2:00.42 | |||
13 | Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 2:00.45 | |||
14 | Tomáš MartínekTomáš Martínek | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 2:01.08 | |||
15 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 2:01.22 | |||
16 | David ŠtefekDavid Štefek | 99 | MÍLAŘI Domažlice | 7 | 2:01.25 | |||
17 | Lukáš KillarLukáš Killar | 99 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 8 | 2:01.76 | |||
18 | Martin OlšanskýMartin Olšanský | 99 | SC Radotín Praha | 8 | 2:01.81 | |||
19 | Adam KolářAdam Kolář | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 2:01.94 | |||
20 | Jakub RadaJakub Rada | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 1 | 2:02.15 | |||
21 | David JanouchDavid Janouch | 00 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 2:02.75 | |||
22 | Matěj PavingerMatěj Pavinger | 00 | SK Jeseniova | 1 | 2:02.76 | |||
23 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | ASK Slavia Praha | 8 | 2:03.05 | |||
24 | Martin KulhánekMartin Kulhánek | 00 | Spartak Praha 4 | 2 | 2:05.47 |
800 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 24.6.2018 - 14:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KotyzaDaniel Kotyza | 00 | VSK Univerzita Brno | 3 | 1:56.48 | ||||||||||||||
2 | Daniel UrbanDaniel Urban | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 1:57.61 | ||||||||||||||
3 | Jakub KarlachJakub Karlach | 00 | AC Domažlice, z. s. | 5 | 1:57.79 | ||||||||||||||
4 | Strnad Roberto FajardoStrnad Roberto Fajardo | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | 1:58.95 | ||||||||||||||
5 | Antonín MatějčekAntonín Matějček | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 8 | 2:00.01 | ||||||||||||||
6 | Miloslav NovotnýMiloslav Novotný | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 2:00.02 | ||||||||||||||
7 | Radim BočekRadim Boček | 99 | TJ Sokol Opava | 2 | 2:00.78 | ||||||||||||||
8 | Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 2:03.56 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 12:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 1:58.74 | Q | |||||||||||||
2 | Jakub KolínJakub Kolín | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 1:58.93 | Q | |||||||||||||
3 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 1:59.11 | q | |||||||||||||
4 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 1:59.59 | q | |||||||||||||
5 | Jakub JonJakub Jon | 01 | SK Nové Město nad Metují | 7 | 2:01.49 | ||||||||||||||
6 | Adam KořínekAdam Kořínek | 02 | TJ Dukla Praha | 8 | 2:04.15 | ||||||||||||||
7 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | SK Aritma Praha | 1 | 2:05.03 | ||||||||||||||
8 | Martin VencbauerMartin Vencbauer | 01 | JAC Brno | 2 | 2:05.31 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 12:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš JaníkTadeáš Janík | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 2:00.58 | Q | |||||||||||||
2 | Pavel StaníčekPavel Staníček | 01 | VSK Univerzita Brno | 5 | 2:01.01 | Q | |||||||||||||
3 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 2:02.18 | ||||||||||||||
4 | Ondřej HofmannOndřej Hofmann | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 2:02.51 | ||||||||||||||
5 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 2:02.84 | ||||||||||||||
6 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 8 | 2:03.00 | ||||||||||||||
7 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | Atletika Litvínov, z.s. | 7 | 2:04.70 | ||||||||||||||
8 | Jan ŠeboJan Šebo | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 2:09.93 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 12:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin PechaMartin Pecha | 01 | AC Čáslav z.s. | 5 | 1:59.67 | Q | |||||||||||||
2 | Jiří JanečekJiří Janeček | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 2:00.12 | Q | |||||||||||||
3 | Šimon ŘehulaŠimon Řehula | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 2:00.22 | ||||||||||||||
4 | Viktor GebauerViktor Gebauer | 01 | TJ Sokol Opava | 6 | 2:02.44 | ||||||||||||||
5 | Matěj MacháčekMatěj Macháček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 2:03.80 | ||||||||||||||
6 | Marek VoborskýMarek Voborský | 01 | TJ Dukla Praha | 1 | 2:04.64 | ||||||||||||||
7 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 8 | 2:08.08 | ||||||||||||||
8 | Roman StehnoRoman Stehno | 02 | AC Čáslav z.s. | 2 | 2:08.85 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 1:58.74 | Q | ||
2 | Jakub KolínJakub Kolín | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 1:58.93 | Q | ||
3 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 1:59.11 | q | ||
4 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 1:59.59 | q | ||
5 | Martin PechaMartin Pecha | 01 | AC Čáslav z.s. | 5 | 1:59.67 | Q | ||
6 | Jiří JanečekJiří Janeček | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 2:00.12 | Q | ||
7 | Šimon ŘehulaŠimon Řehula | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 2:00.22 | |||
8 | Tadeáš JaníkTadeáš Janík | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 2:00.58 | Q | ||
9 | Pavel StaníčekPavel Staníček | 01 | VSK Univerzita Brno | 5 | 2:01.01 | Q | ||
10 | Jakub JonJakub Jon | 01 | SK Nové Město nad Metují | 7 | 2:01.49 | |||
11 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 2:02.18 | |||
12 | Viktor GebauerViktor Gebauer | 01 | TJ Sokol Opava | 6 | 2:02.44 | |||
13 | Ondřej HofmannOndřej Hofmann | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 2:02.51 | |||
14 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 2:02.84 | |||
15 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 8 | 2:03.00 | |||
16 | Matěj MacháčekMatěj Macháček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 2:03.80 | |||
17 | Adam KořínekAdam Kořínek | 02 | TJ Dukla Praha | 8 | 2:04.15 | |||
18 | Marek VoborskýMarek Voborský | 01 | TJ Dukla Praha | 1 | 2:04.64 | |||
19 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | Atletika Litvínov, z.s. | 7 | 2:04.70 | |||
20 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | SK Aritma Praha | 1 | 2:05.03 | |||
21 | Martin VencbauerMartin Vencbauer | 01 | JAC Brno | 2 | 2:05.31 | |||
22 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 8 | 2:08.08 | |||
23 | Roman StehnoRoman Stehno | 02 | AC Čáslav z.s. | 2 | 2:08.85 | |||
24 | Jan ŠeboJan Šebo | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 2:09.93 |
800 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 24.6.2018 - 14:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 1:55.61 | ||||||||||||||
2 | Jiří JanečekJiří Janeček | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 1:56.07 | ||||||||||||||
3 | Pavel StaníčekPavel Staníček | 01 | VSK Univerzita Brno | 7 | 1:56.18 | ||||||||||||||
4 | Tadeáš JaníkTadeáš Janík | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 1:56.77 | ||||||||||||||
5 | Martin PechaMartin Pecha | 01 | AC Čáslav z.s. | 6 | 1:57.87 | ||||||||||||||
6 | Jakub KolínJakub Kolín | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 8 | 1:58.04 | ||||||||||||||
7 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 1:58.22 | ||||||||||||||
8 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 1:58.38 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 12:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 2:18.07 | Q | |||||||||||||
2 | Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 2:18.45 | Q | |||||||||||||
3 | Denisa ŠediváDenisa Šedivá | 99 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 2:18.48 | Q | |||||||||||||
4 | Veronika TvrzováVeronika Tvrzová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 2:19.07 | q | |||||||||||||
5 | Eliška FreibergerováEliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 2:19.11 | q | |||||||||||||
6 | Lucía VítováLucía Vítová | 00 | TJ Sokol na Mělníce, oddíl ... | 8 | 2:23.09 | ||||||||||||||
7 | Tereza LukášováTereza Lukášová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 2:25.81 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 12:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka SoučkováAnežka Součková | 00 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 2:19.31 | Q | |||||||||||||
2 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 2:20.03 | Q | |||||||||||||
3 | Michaela ČervínováMichaela Červínová | 99 | ASK Lovosice | 5 | 2:20.05 | Q | |||||||||||||
4 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 2:21.05 | ||||||||||||||
5 | Simona VydržalováSimona Vydržalová | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 2:22.57 | ||||||||||||||
6 | Johana ŠigutováJohana Šigutová | 99 | AC Choceň, spolek | 2 | 2:25.45 | ||||||||||||||
7 | Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:25.62 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 2:18.07 | Q | ||
2 | Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 2:18.45 | Q | ||
3 | Denisa ŠediváDenisa Šedivá | 99 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 2:18.48 | Q | ||
4 | Veronika TvrzováVeronika Tvrzová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 2:19.07 | q | ||
5 | Eliška FreibergerováEliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 2:19.11 | q | ||
6 | Anežka SoučkováAnežka Součková | 00 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 2:19.31 | Q | ||
7 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 2:20.03 | Q | ||
8 | Michaela ČervínováMichaela Červínová | 99 | ASK Lovosice | 5 | 2:20.05 | Q | ||
9 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 2:21.05 | |||
10 | Simona VydržalováSimona Vydržalová | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 2:22.57 | |||
11 | Lucía VítováLucía Vítová | 00 | TJ Sokol na Mělníce, oddíl ... | 8 | 2:23.09 | |||
12 | Johana ŠigutováJohana Šigutová | 99 | AC Choceň, spolek | 2 | 2:25.45 | |||
13 | Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:25.62 | |||
14 | Tereza LukášováTereza Lukášová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 2:25.81 |
800 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 24.6.2018 - 13:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 2:14.16 | ||||||||||||||
2 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 2:15.28 | ||||||||||||||
3 | Anežka SoučkováAnežka Součková | 00 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 8 | 2:16.62 | ||||||||||||||
4 | Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 2:17.72 | ||||||||||||||
5 | Veronika TvrzováVeronika Tvrzová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 2:17.84 | ||||||||||||||
6 | Denisa ŠediváDenisa Šedivá | 99 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | 2:19.29 | ||||||||||||||
7 | Eliška FreibergerováEliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:20.12 | ||||||||||||||
8 | Michaela ČervínováMichaela Červínová | 99 | ASK Lovosice | 3 | 2:26.23 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 12:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | 4 | 2:20.66 | Q | |||||||||||||
2 | Julie ČervinkováJulie Červinková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 2:21.38 | Q | |||||||||||||
3 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 2:22.54 | ||||||||||||||
4 | Adéla ČadováAdéla Čadová | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 2:22.66 | ||||||||||||||
5 | Tereza MervartováTereza Mervartová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 6 | 2:24.51 | ||||||||||||||
6 | Simona PelováSimona Pelová | 01 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 2:25.16 | ||||||||||||||
7 | Simona HildprandtováSimona Hildprandtová | 01 | SC Radotín Praha | 1 | 2:34.34 | ||||||||||||||
Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 3 | DNS | |||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 12:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 2:21.19 | Q | |||||||||||||
2 | Adéla SádlováAdéla Sádlová | 01 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 2:21.22 | Q | |||||||||||||
3 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 3 | 2:21.45 | ||||||||||||||
4 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 2:23.47 | ||||||||||||||
5 | Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká | 01 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 2:25.12 | ||||||||||||||
6 | Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 2:25.62 | ||||||||||||||
7 | Kateřina JebaváKateřina Jebavá | 01 | SK Nové Město nad Metují | 8 | 2:28.06 | ||||||||||||||
8 | Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 2:29.28 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 12:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka ČechováLenka Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 2:19.24 | Q | |||||||||||||
2 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 4 | 2:19.44 | Q | |||||||||||||
3 | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 2:19.57 | q | |||||||||||||
4 | Martina DrásalováMartina Drásalová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 2:19.71 | q | |||||||||||||
5 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 2:21.09 | ||||||||||||||
6 | Adéla FořtováAdéla Fořtová | 01 | TJ Sušice | 2 | 2:22.64 | ||||||||||||||
7 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | 2:23.40 | ||||||||||||||
8 | Eliška FrydrychováEliška Frydrychová | 01 | AC Choceň, spolek | 1 | 2:26.34 | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka ČechováLenka Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 2:19.24 | Q | ||
2 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 4 | 2:19.44 | Q | ||
3 | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 2:19.57 | q | ||
4 | Martina DrásalováMartina Drásalová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 2:19.71 | q | ||
5 | Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | 4 | 2:20.66 | Q | ||
6 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 2:21.09 | |||
7 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 2:21.19 | Q | ||
8 | Adéla SádlováAdéla Sádlová | 01 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 2:21.22 | Q | ||
9 | Julie ČervinkováJulie Červinková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 2:21.38 | Q | ||
10 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 3 | 2:21.45 | |||
11 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 2:22.54 | |||
12 | Adéla FořtováAdéla Fořtová | 01 | TJ Sušice | 2 | 2:22.64 | |||
13 | Adéla ČadováAdéla Čadová | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 2:22.66 | |||
14 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | 2:23.40 | |||
15 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 2:23.47 | |||
16 | Tereza MervartováTereza Mervartová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 6 | 2:24.51 | |||
17 | Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká | 01 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 2:25.12 | |||
18 | Simona PelováSimona Pelová | 01 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 2:25.16 | |||
19 | Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 2:25.62 | |||
20 | Eliška FrydrychováEliška Frydrychová | 01 | AC Choceň, spolek | 1 | 2:26.34 | |||
21 | Kateřina JebaváKateřina Jebavá | 01 | SK Nové Město nad Metují | 8 | 2:28.06 | |||
22 | Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 2:29.28 | |||
23 | Simona HildprandtováSimona Hildprandtová | 01 | SC Radotín Praha | 1 | 2:34.34 | |||
Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 3 | DNS |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 24.6.2018 - 13:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | 4 | NR 2:03.51 | ||||||||||||||
2 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5 | 2:08.57 | ||||||||||||||
3 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 3 | 2:12.65 | ||||||||||||||
4 | Lenka ČechováLenka Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 2:14.13 | ||||||||||||||
5 | Adéla SádlováAdéla Sádlová | 01 | SK Nové Město nad Metují | 7 | 2:15.00 | ||||||||||||||
6 | Julie ČervinkováJulie Červinková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 2:16.12 | ||||||||||||||
7 | Martina DrásalováMartina Drásalová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 2:25.23 | ||||||||||||||
Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | DNF | |||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Junioři
(so, 23.6.2018 - 11:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KotyzaDaniel Kotyza | 00 | VSK Univerzita Brno | 1 | 4:08.72 | ||||||||||||||
2 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 4:10.08 | ||||||||||||||
3 | René SasynRené Sasyn | 00 | TJ Dukla Praha | 2 | 4:11.09 | ||||||||||||||
4 | Petr PavlišenPetr Pavlišen | 99 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 10 | 4:12.21 | ||||||||||||||
5 | Martin ŠilhavýMartin Šilhavý | 99 | AC Domažlice, z. s. | 8 | 4:12.60 | ||||||||||||||
6 | Jan KunčickýJan Kunčický | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 4:13.71 | ||||||||||||||
7 | Tomáš LukešTomáš Lukeš | 00 | SK Nové Město nad Metují | 9 | 4:14.90 | ||||||||||||||
8 | Oldřich MaláníkOldřich Maláník | 99 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 11 | 4:15.10 | ||||||||||||||
9 | Ondřej KramnýOndřej Kramný | 00 | TJ Sokol Opava | 7 | 4:15.26 | ||||||||||||||
10 | David KlíčDavid Klíč | 00 | VSK Univerzita Brno | 5 | 4:15.59 | ||||||||||||||
11 | Martin OlšanskýMartin Olšanský | 99 | SC Radotín Praha | 15 | 4:17.59 | ||||||||||||||
12 | Jan BergerJan Berger | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 14 | 4:18.93 | ||||||||||||||
13 | Lukáš KrýslLukáš Krýsl | 99 | AC Domažlice, z. s. | 12 | 4:19.90 | ||||||||||||||
14 | Jan KarafiátJan Karafiát | 99 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 13 | 4:29.38 | ||||||||||||||
Tomáš MartínekTomáš Martínek | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1500 m - Dorostenci
(so, 23.6.2018 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 3:59.12 | ||||||||||||||
2 | Jan MálekJan Málek | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 3:59.29 | ||||||||||||||
3 | Martin KováčechMartin Kováčech | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 3:59.39 | ||||||||||||||
4 | Marek StrnadMarek Strnad | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3 | 4:00.31 | ||||||||||||||
5 | Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 4:05.68 | ||||||||||||||
6 | Patrik PastorPatrik Pastor | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 4:10.33 | ||||||||||||||
7 | Petr ŽďáraPetr Žďára | 02 | AK Kroměříž | 11 | 4:11.72 | ||||||||||||||
8 | Jan ŠvejdaJan Švejda | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 10 | 4:12.64 | ||||||||||||||
9 | Jakub BárekJakub Bárek | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 9 | 4:15.67 | ||||||||||||||
10 | Jan VítekJan Vítek | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 13 | 4:16.56 | ||||||||||||||
11 | Vít VladykaVít Vladyka | 01 | A. C. Sparta Praha | 14 | 4:19.91 | ||||||||||||||
12 | Michal PernerMichal Perner | 02 | AC Čáslav z.s. | 16 | 4:20.60 | ||||||||||||||
13 | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | VSK Univerzita Brno | 8 | 4:22.09 | ||||||||||||||
14 | Lukáš KvakLukáš Kvak | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 15 | 4:24.27 | ||||||||||||||
15 | Lukáš DruneckýLukáš Drunecký | 01 | A. C. TEPO Kladno | 12 | 4:30.89 | ||||||||||||||
16 | Jiří KabrdaJiří Kabrda | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 4:40.10 | ||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
1500 m - Juniorky
(so, 23.6.2018 - 10:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška SurmováEliška Surmová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 4:30.62 | ||||||||||||||
2 | Bára StýblováBára Stýblová | 99 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 4:32.08 | ||||||||||||||
3 | Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 4:38.90 | ||||||||||||||
4 | Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová | 99 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 4 | 4:47.76 | ||||||||||||||
5 | Anna PerglerováAnna Perglerová | 00 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 6 | 4:50.64 | ||||||||||||||
6 | Anita ZikmundováAnita Zikmundová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 4:52.23 | ||||||||||||||
7 | Simona VydržalováSimona Vydržalová | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 4:58.69 | ||||||||||||||
8 | Klára MachkováKlára Machková | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 8 | 5:14.35 | ||||||||||||||
9 | Natálie MrázkováNatálie Mrázková | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 9 | 5:15.85 | ||||||||||||||
10 | Klára StýblováKlára Stýblová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 10 | 5:28.21 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Dorostenky
(so, 23.6.2018 - 10:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 1 | 4:42.19 | ||||||||||||||
2 | Anna MálkováAnna Málková | 01 | SK Jeseniova | 2 | 4:43.82 | ||||||||||||||
3 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 4:44.87 | ||||||||||||||
4 | Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková | 02 | SK Aritma Praha | 5 | 4:48.60 | ||||||||||||||
5 | Kateřina TůmováKateřina Tůmová | 01 | SK Nové Město nad Metují | 6 | 4:58.35 | ||||||||||||||
6 | Kateřina SvobodováKateřina Svobodová | 02 | TJ Jilemnice | 9 | 5:01.60 | ||||||||||||||
7 | Jana PekařováJana Pekařová | 02 | AC Turnov, z. s. | 11 | 5:07.76 | ||||||||||||||
8 | Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 8 | 5:11.12 | ||||||||||||||
9 | Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 5:11.69 | ||||||||||||||
10 | Veronika PopelkováVeronika Popelková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 10 | 5:11.98 | ||||||||||||||
11 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 12 | 5:20.28 | ||||||||||||||
12 | Melanie CarpentierMelanie Carpentier | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 13 | 5:20.63 | ||||||||||||||
Adéla HlucháAdéla Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
3000 m - Dorostenci
(ne, 24.6.2018 - 10:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan MálekJan Málek | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 08:42.81 | ||||||||||||||
2 | Nico BokettaNico Boketta | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 08:42.94 | ||||||||||||||
3 | Ondřej HodboďOndřej Hodboď | 01 | SKP Nymburk, z.s. | 1 | 08:43.02 | ||||||||||||||
4 | Roman PazderaRoman Pazdera | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 08:44.44 | ||||||||||||||
5 | Václav VandrovecVáclav Vandrovec | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 08:51.37 | ||||||||||||||
6 | Patrik PastorPatrik Pastor | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09:04.41 | ||||||||||||||
7 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 09:04.97 | ||||||||||||||
8 | Jan ŠvejnohaJan Švejnoha | 01 | VSK Univerzita Brno | 9 | 09:06.21 | ||||||||||||||
9 | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | VSK Univerzita Brno | 11 | 09:19.50 | ||||||||||||||
10 | Martin GogelaMartin Gogela | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 16 | 09:21.18 | ||||||||||||||
11 | Jan ŠvejdaJan Švejda | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 12 | 09:29.35 | ||||||||||||||
12 | Vít VladykaVít Vladyka | 01 | A. C. Sparta Praha | 13 | 09:33.21 | ||||||||||||||
13 | Patrik BouškaPatrik Bouška | 01 | TJ Chyšky,z.s. | 14 | 09:37.43 | ||||||||||||||
14 | Patrik LučanPatrik Lučan | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 15 | 09:42.27 | ||||||||||||||
Michal HanykMichal Hanyk | 02 | AC Turnov, z. s. | 10 | DNS | |||||||||||||||
Vojtěch DryákVojtěch Dryák | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
3000 m - Juniorky
(ne, 24.6.2018 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška SurmováEliška Surmová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09:58.82 | ||||||||||||||
2 | Bára StýblováBára Stýblová | 99 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 09:59.34 | ||||||||||||||
3 | Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 10:03.93 | ||||||||||||||
4 | Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 10:15.85 | ||||||||||||||
5 | Alice ProkešováAlice Prokešová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 10:19.01 | ||||||||||||||
6 | Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová | 99 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 6 | 10:21.43 | ||||||||||||||
7 | Anita ZikmundováAnita Zikmundová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 10:32.21 | ||||||||||||||
8 | Hana PavelkováHana Pavelková | 00 | AK Most | 7 | 10:39.27 | ||||||||||||||
9 | Veronika NovotnáVeronika Novotná | 00 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 12 | 10:40.43 | ||||||||||||||
10 | Klára KačerovskáKlára Kačerovská | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 9 | 10:47.44 | ||||||||||||||
11 | Anna PerglerováAnna Perglerová | 00 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 11 | 10:55.86 | ||||||||||||||
12 | Eliška RosenbaumováEliška Rosenbaumová | 99 | Rozběháme Česko, z.ú | 16 | 11:21.60 | ||||||||||||||
13 | Kristýna HavelkováKristýna Havelková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 14 | 11:31.61 | ||||||||||||||
14 | Klára StýblováKlára Stýblová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 15 | 11:36.19 | ||||||||||||||
15 | Hana HudcováHana Hudcová | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 13 | 11:56.94 | ||||||||||||||
Lenka PardamcováLenka Pardamcová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 10 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
3000 m - Dorostenky
(ne, 24.6.2018 - 09:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla KoláčkováAdéla Koláčková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 09:59.96 | ||||||||||||||
2 | Anna MálkováAnna Málková | 01 | SK Jeseniova | 6 | 10:17.05 | ||||||||||||||
3 | Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková | 01 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 2 | 10:24.93 | ||||||||||||||
4 | Tereza HlucháTereza Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 3 | 10:37.52 | ||||||||||||||
5 | Veronika HynkováVeronika Hynková | 02 | AC Pardubice | 4 | 10:40.67 | ||||||||||||||
6 | Tereza MarszalkováTereza Marszalková | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | 10:44.19 | ||||||||||||||
7 | Markéta SikorováMarkéta Sikorová | 01 | TJ TŽ Třinec | 9 | 10:50.36 | ||||||||||||||
8 | Anna KochováAnna Kochová | 01 | AC TJ Jičín | 8 | 10:53.18 | ||||||||||||||
9 | Jana PekařováJana Pekařová | 02 | AC Turnov, z. s. | 10 | 11:00.18 | ||||||||||||||
10 | Šárka PůstováŠárka Půstová | 02 | VSK Univerzita Brno | 12 | 11:26.84 | ||||||||||||||
11 | Linda DuškováLinda Dušková | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 13 | 11:27.22 | ||||||||||||||
12 | Veronika PopelkováVeronika Popelková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 14 | 11:30.66 | ||||||||||||||
13 | Anna BelaníkováAnna Belaníková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 15 | 11:42.65 | ||||||||||||||
14 | Tereza CibikováTereza Cibiková | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 11 | 11:51.53 | ||||||||||||||
15 | Eliška MartínkováEliška Martínková | 02 | AC Turnov, z. s. | 16 | 12:10.89 | ||||||||||||||
Veronika PiklováVeronika Piklová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
5000 m - Junioři
(ne, 24.6.2018 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David FollerDavid Foller | 99 | VSK Univerzita Brno | 15:09.01 | |||||||||||||||
2 | René SasynRené Sasyn | 00 | TJ Dukla Praha | 15:11.10 | |||||||||||||||
3 | David KlíčDavid Klíč | 00 | VSK Univerzita Brno | 15:12.17 | |||||||||||||||
4 | Jan PešavaJan Pešava | 00 | TJ Jablonné nad Orlicí | 15:15.08 | |||||||||||||||
5 | Borek PožárBorek Požár | 00 | Běžecký klub F-C Kadaň | 15:36.16 | |||||||||||||||
6 | Jan RistovskýJan Ristovský | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 15:51.33 | |||||||||||||||
7 | Filip VabroušekFilip Vabroušek | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 15:52.65 | |||||||||||||||
8 | Matěj KonvalinkaMatěj Konvalinka | 99 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 15:55.50 | |||||||||||||||
9 | Jiří PodešvaJiří Podešva | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 16:09.65 | |||||||||||||||
10 | Michal RůžekMichal Růžek | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 16:14.41 | |||||||||||||||
11 | Vítek FialaVítek Fiala | 00 | SKP Union Cheb - z.s. | 16:15.74 | |||||||||||||||
12 | Zbyněk MalecZbyněk Malec | 00 | A. C. TEPO Kladno | 16:23.59 | |||||||||||||||
13 | Lukáš KrýslLukáš Krýsl | 99 | AC Domažlice, z. s. | 16:30.55 | |||||||||||||||
14 | Jan SkaličkaJan Skalička | 00 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 16:32.99 | |||||||||||||||
David VondrášekDavid Vondrášek | 99 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 13:55) official | Vítr: +0.7 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 13.94 | Q | 0.190 | ||||||||||||
2 | Pavlína MinářováPavlína Minářová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 14.27 | Q | 0.160 | ||||||||||||
3 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 14.64 | q | 0.314 | ||||||||||||
4 | Jana HolubcováJana Holubcová | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | 14.72 | q | 0.154 | ||||||||||||
5 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 15.18 | 0.552 | |||||||||||||
6 | Barbora HložkováBarbora Hložková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 15.85 | 0.376 | |||||||||||||
7 | Eliška ReindlováEliška Reindlová | 00 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 16.78 | 0.134 | |||||||||||||
Anita KelemenováAnita Kelemenová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 8 | DNF | 0.252 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 13:55) official | Vítr: -2.1 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 14.25 | Q | 0.389 | ||||||||||||
2 | Renata ProcházkováRenata Procházková | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 14.40 | Q | 0.397 | ||||||||||||
3 | Eliška MarkofováEliška Markofová | 00 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 15.01 | 0.183 | |||||||||||||
4 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 7 | 15.16 | 0.185 | |||||||||||||
5 | Lenka KoubkováLenka Koubková | 00 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 15.65 | 0.183 | |||||||||||||
6 | Libuše ŠantováLibuše Šantová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 16.22 | 0.292 | |||||||||||||
7 | Kateřina DrimajováKateřina Drimajová | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 16.52 | 0.142 | |||||||||||||
8 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 16.65 | 0.590 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 13:55) official | Vítr: -1.7 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 14.00 | Q | 0.159 | ||||||||||||
2 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 14.20 | Q | 0.182 | ||||||||||||
3 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 14.73 | 0.189 | |||||||||||||
4 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | 15.00 | 0.393 | |||||||||||||
5 | Nikola PlocováNikola Plocová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 15.22 | 0.296 | |||||||||||||
6 | Veronika MacháčkováVeronika Macháčková | 99 | Spartak Praha 4 | 2 | 15.95 | 0.404 | |||||||||||||
Tereza ČurdováTereza Čurdová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 8 | DQ 168.7b | 0.212 | ||||||||||||||
Barbora BegováBarbora Begová | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | DNF | 0.376 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 13.94 | Q | 0.190 | |
2 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 14.00 | Q | 0.159 | |
3 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 14.20 | Q | 0.182 | |
4 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 14.25 | Q | 0.389 | |
5 | Pavlína MinářováPavlína Minářová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 14.27 | Q | 0.160 | |
6 | Renata ProcházkováRenata Procházková | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 14.40 | Q | 0.397 | |
7 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 14.64 | q | 0.314 | |
8 | Jana HolubcováJana Holubcová | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | 14.72 | q | 0.154 | |
9 | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 14.73 | 0.189 | ||
10 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | 15.00 | 0.393 | ||
11 | Eliška MarkofováEliška Markofová | 00 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 15.01 | 0.183 | ||
12 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 7 | 15.16 | 0.185 | ||
13 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 15.18 | 0.552 | ||
14 | Nikola PlocováNikola Plocová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 15.22 | 0.296 | ||
15 | Lenka KoubkováLenka Koubková | 00 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 15.65 | 0.183 | ||
16 | Barbora HložkováBarbora Hložková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 15.85 | 0.376 | ||
17 | Veronika MacháčkováVeronika Macháčková | 99 | Spartak Praha 4 | 2 | 15.95 | 0.404 | ||
18 | Libuše ŠantováLibuše Šantová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 16.22 | 0.292 | ||
19 | Kateřina DrimajováKateřina Drimajová | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 16.52 | 0.142 | ||
20 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 16.65 | 0.590 | ||
21 | Eliška ReindlováEliška Reindlová | 00 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 16.78 | 0.134 | ||
22 | Tereza ČurdováTereza Čurdová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 8 | DQ 168.7b | 0.212 | ||
Anita KelemenováAnita Kelemenová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 8 | DNF | 0.252 | |||
Barbora BegováBarbora Begová | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | DNF | 0.376 |
100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Finále)
Finále (so, 23.6.2018 - 15:20) official | Vítr: -1.1 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 13.94 | 0.150 | |||||||||||||
2 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 13.95 | 0.157 | |||||||||||||
3 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | 14.00 | 0.558 | |||||||||||||
4 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 14.03 | 0.436 | |||||||||||||
5 | Renata ProcházkováRenata Procházková | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 14.46 | 0.379 | |||||||||||||
6 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 14.94 | 0.162 | |||||||||||||
7 | Jana HolubcováJana Holubcová | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | 15.91 | 0.150 | |||||||||||||
Pavlína MinářováPavlína Minářová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | DNF | 0.158 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 13:40) official | Vítr: +0.2 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 14.02 | Q | 0.170 | ||||||||||||
2 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 3 | 14.06 | Q | 0.174 | ||||||||||||
3 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 14.25 | q | 0.148 | ||||||||||||
4 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 6 | 14.76 | 0.177 | |||||||||||||
5 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 14.90 | 0.130 | |||||||||||||
6 | Lenka BártováLenka Bártová | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2 | 14.95 | 0.200 | |||||||||||||
7 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | 15.36 | 0.213 | |||||||||||||
8 | Anna ŘezníkováAnna Řezníková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 15.38 | 0.199 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 13:40) official | Vítr: -1.5 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 13.95 | Q | 0.330 | ||||||||||||
2 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 5 | 14.04 | Q | 0.157 | ||||||||||||
3 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 14.22 | q | 0.186 | ||||||||||||
4 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 7 | 14.57 | 0.178 | |||||||||||||
5 | Kateřina HollasováKateřina Hollasová | 01 | ASK Slavia Praha | 1 | 15.21 | 0.258 | |||||||||||||
6 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 15.51 | 0.218 | |||||||||||||
7 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | SK Dobruška z.s. | 8 | 15.57 | 0.135 | |||||||||||||
Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 6 | DQ 168.7b | 0.222 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 13:40) official | Vítr: -1.0 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 14.11 | Q | 0.331 | ||||||||||||
2 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 14.28 | Q | 0.161 | ||||||||||||
3 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 3 | 14.37 | 0.163 | |||||||||||||
4 | Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 14.80 | 0.179 | |||||||||||||
5 | Tereza SmítkováTereza Smítková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 7 | 15.08 | 0.270 | |||||||||||||
6 | Lenka ZykánováLenka Zykánová | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 8 | 15.12 | 0.405 | |||||||||||||
7 | Nela NikodemováNela Nikodemová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 15.15 | 0.259 | |||||||||||||
8 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 15.34 | 0.180 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 13.95 | Q | 0.330 | |
2 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 14.02 | Q | 0.170 | |
3 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 5 | 14.04 | Q | 0.157 | |
4 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 3 | 14.06 | Q | 0.174 | |
5 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 14.11 | Q | 0.331 | |
6 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 14.22 | q | 0.186 | |
7 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 14.25 | q | 0.148 | |
8 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 14.28 | Q | 0.161 | |
9 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 3 | 14.37 | 0.163 | ||
10 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 7 | 14.57 | 0.178 | ||
11 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 6 | 14.76 | 0.177 | ||
12 | Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 14.80 | 0.179 | ||
13 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 14.90 | 0.130 | ||
14 | Lenka BártováLenka Bártová | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2 | 14.95 | 0.200 | ||
15 | Tereza SmítkováTereza Smítková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 7 | 15.08 | 0.270 | ||
16 | Lenka ZykánováLenka Zykánová | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 8 | 15.12 | 0.405 | ||
17 | Nela NikodemováNela Nikodemová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 15.15 | 0.259 | ||
18 | Kateřina HollasováKateřina Hollasová | 01 | ASK Slavia Praha | 1 | 15.21 | 0.258 | ||
19 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 15.34 | 0.180 | ||
20 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | 15.36 | 0.213 | ||
21 | Anna ŘezníkováAnna Řezníková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 15.38 | 0.199 | ||
22 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 15.51 | 0.218 | ||
23 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | SK Dobruška z.s. | 8 | 15.57 | 0.135 | ||
Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 6 | DQ 168.7b | 0.222 |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 23.6.2018 - 15:15) official | Vítr: -2.1 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 13.90 | 0.178 | |||||||||||||
2 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 13.95 | 0.196 | |||||||||||||
3 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 6 | 13.97 | 0.190 | |||||||||||||
4 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 14.08 | 0.196 | |||||||||||||
5 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 14.15 | 0.142 | |||||||||||||
6 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 7 | 14.18 | 0.170 | |||||||||||||
7 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 14.20 | 0.158 | |||||||||||||
8 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 14.30 | 0.156 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 14:30) official | Vítr: +1.0 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David RybaDavid Ryba | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 13.97 | Q | 0.186 | ||||||||||||
2 | Vojtěch AdamecVojtěch Adamec | 99 | AC Pardubice | 3 | 14.35 | Q | 0.172 | ||||||||||||
3 | Jan RejhaJan Rejha | 99 | AC TJ Jičín | 5 | 14.95 | 0.158 | |||||||||||||
4 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 14.96 | 0.187 | |||||||||||||
5 | Bořek PeštaBořek Pešta | 00 | Spartak Praha 4 | 6 | 15.18 | 0.205 | |||||||||||||
6 | Tomáš PraskýTomáš Praský | 99 | Atletika Litvínov, z.s. | 7 | 15.92 | 0.559 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 14:30) official | Vítr: -1.4 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský | 99 | TJ Dukla Praha | 4 | 14.15 | Q | 0.181 | ||||||||||||
2 | Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 14.71 | Q | 0.172 | ||||||||||||
3 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 14.84 | q | 0.210 | ||||||||||||
4 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 15.30 | 0.203 | |||||||||||||
5 | Patrik SeidlPatrik Seidl | 99 | SK Jeseniova | 7 | 15.54 | 0.176 | |||||||||||||
Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | DQ 168.7b | 0.167 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 14:30) official | Vítr: -1.6 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 14.46 | Q | 0.164 | ||||||||||||
2 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 14.68 | Q | 0.202 | ||||||||||||
3 | Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 14.88 | q | 0.192 | ||||||||||||
4 | Lukáš MartiňákLukáš Martiňák | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 15.38 | 0.171 | |||||||||||||
5 | Josef HorákJosef Horák | 99 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 15.65 | 0.171 | |||||||||||||
Vojtěch NovákVojtěch Novák | 99 | A. C. TEPO Kladno | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David RybaDavid Ryba | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 13.97 | Q | 0.186 | |
2 | Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský | 99 | TJ Dukla Praha | 4 | 14.15 | Q | 0.181 | |
3 | Vojtěch AdamecVojtěch Adamec | 99 | AC Pardubice | 3 | 14.35 | Q | 0.172 | |
4 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 14.46 | Q | 0.164 | |
5 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 14.68 | Q | 0.202 | |
6 | Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 14.71 | Q | 0.172 | |
7 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 14.84 | q | 0.210 | |
8 | Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 14.88 | q | 0.192 | |
9 | Jan RejhaJan Rejha | 99 | AC TJ Jičín | 5 | 14.95 | 0.158 | ||
10 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 14.96 | 0.187 | ||
11 | Bořek PeštaBořek Pešta | 00 | Spartak Praha 4 | 6 | 15.18 | 0.205 | ||
12 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 15.30 | 0.203 | ||
13 | Lukáš MartiňákLukáš Martiňák | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 15.38 | 0.171 | ||
14 | Patrik SeidlPatrik Seidl | 99 | SK Jeseniova | 7 | 15.54 | 0.176 | ||
15 | Josef HorákJosef Horák | 99 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 15.65 | 0.171 | ||
16 | Tomáš PraskýTomáš Praský | 99 | Atletika Litvínov, z.s. | 7 | 15.92 | 0.559 | ||
Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | DQ 168.7b | 0.167 | |||
Vojtěch NovákVojtěch Novák | 99 | A. C. TEPO Kladno | 3 | DNS |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)
Finále (so, 23.6.2018 - 15:30) official | Vítr: -0.7 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David RybaDavid Ryba | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 14.10 | 0.202 | |||||||||||||
2 | Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský | 99 | TJ Dukla Praha | 5 | 14.25 | 0.185 | |||||||||||||
3 | Vojtěch AdamecVojtěch Adamec | 99 | AC Pardubice | 6 | 14.26 | 0.182 | |||||||||||||
4 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 14.37 | 0.183 | |||||||||||||
5 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 14.56 | 0.195 | |||||||||||||
6 | Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 14.57 | 0.160 | |||||||||||||
7 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 14.79 | 0.162 | |||||||||||||
Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | DNF | 0.217 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 14:15) official | Vítr: -1.3 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | A. C. Sparta Praha | 4 | 13.88 | Q | 0.148 | ||||||||||||
2 | Daniel StádníkDaniel Stádník | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 14.93 | Q | 0.194 | ||||||||||||
3 | Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 15.01 | q | 0.181 | ||||||||||||
4 | Václav ChudomelVáclav Chudomel | 01 | AC Pardubice | 2 | 15.18 | 0.403 | |||||||||||||
5 | Václav ValachVáclav Valach | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 7 | 15.44 | 0.142 | |||||||||||||
6 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | 15.55 | 0.173 | |||||||||||||
7 | Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 15.84 | 0.163 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 14:15) official | Vítr: -0.5 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sebastian MertaSebastian Merta | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 14.08 | Q | 0.154 | ||||||||||||
2 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 14.34 | Q | 0.189 | ||||||||||||
3 | Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 14.99 | q | 0.171 | ||||||||||||
4 | Vojtěch KupkaVojtěch Kupka | 02 | TJ Dukla Praha | 3 | 15.33 | 0.191 | |||||||||||||
5 | Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 7 | 15.47 | 0.175 | |||||||||||||
6 | Tomáš KozmíkTomáš Kozmík | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 15.67 | 0.194 | |||||||||||||
7 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 15.77 | 0.167 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 14:15) official | Vítr: -1.1 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 14.36 | Q | 0.174 | ||||||||||||
2 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 5 | 15.01 | Q | 0.229 | ||||||||||||
3 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 15.03 | 0.206 | |||||||||||||
4 | Adam RybákAdam Rybák | 01 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 7 | 15.72 | 0.196 | |||||||||||||
5 | Maxim KňávaMaxim Kňáva | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 15.80 | 0.391 | |||||||||||||
Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 3 | 15.80 | 0.170 | ||||||||||||||
7 | Jakub PodanýJakub Podaný | 01 | AC Čáslav z.s. | 2 | 16.08 | 0.502 | |||||||||||||
8 | Tomáš NovýTomáš Nový | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 16.21 | 0.193 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | A. C. Sparta Praha | 4 | 13.88 | Q | 0.148 | |
2 | Sebastian MertaSebastian Merta | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 14.08 | Q | 0.154 | |
3 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 14.34 | Q | 0.189 | |
4 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 14.36 | Q | 0.174 | |
5 | Daniel StádníkDaniel Stádník | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 14.93 | Q | 0.194 | |
6 | Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 14.99 | q | 0.171 | |
7 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 5 | 15.01 | Q | 0.229 | |
8 | Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 15.01 | q | 0.181 | |
9 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 15.03 | 0.206 | ||
10 | Václav ChudomelVáclav Chudomel | 01 | AC Pardubice | 2 | 15.18 | 0.403 | ||
11 | Vojtěch KupkaVojtěch Kupka | 02 | TJ Dukla Praha | 3 | 15.33 | 0.191 | ||
12 | Václav ValachVáclav Valach | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 7 | 15.44 | 0.142 | ||
13 | Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 7 | 15.47 | 0.175 | ||
14 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | 15.55 | 0.173 | ||
15 | Tomáš KozmíkTomáš Kozmík | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 15.67 | 0.194 | ||
16 | Adam RybákAdam Rybák | 01 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 7 | 15.72 | 0.196 | ||
17 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 15.77 | 0.167 | ||
18 | Maxim KňávaMaxim Kňáva | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 15.80 | 0.391 | ||
18 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 3 | 15.80 | 0.170 | ||
20 | Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 15.84 | 0.163 | ||
21 | Jakub PodanýJakub Podaný | 01 | AC Čáslav z.s. | 2 | 16.08 | 0.502 | ||
22 | Tomáš NovýTomáš Nový | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 16.21 | 0.193 |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 23.6.2018 - 15:25) official | Vítr: -0.6 m/s | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | A. C. Sparta Praha | 4 | 13.77 | 0.132 | |||||||||||||
2 | Sebastian MertaSebastian Merta | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 14.14 | 0.175 | |||||||||||||
3 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 14.30 | 0.186 | |||||||||||||
4 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 14.34 | 0.214 | |||||||||||||
5 | Daniel StádníkDaniel Stádník | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 15.08 | 0.161 | |||||||||||||
6 | Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 15.40 | 0.187 | |||||||||||||
7 | Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 15.42 | 0.167 | |||||||||||||
8 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 8 | 15.51 | 0.235 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 17:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | A. C. Sparta Praha | 4 | 38.63 | Q | 0.143 | ||||||||||||
2 | Michal BlažekMichal Blažek | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 39.63 | Q | 0.204 | ||||||||||||
3 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 40.38 | 0.186 | |||||||||||||
4 | Jakub PodanýJakub Podaný | 01 | AC Čáslav z.s. | 2 | 40.79 | 0.172 | |||||||||||||
5 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | 40.88 | 0.211 | |||||||||||||
6 | Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 40.98 | 0.172 | |||||||||||||
7 | Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 42.15 | 0.192 | |||||||||||||
8 | Kryštof BesserKryštof Besser | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 1 | 43.02 | 0.250 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 17:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 38.01 | Q | 0.186 | ||||||||||||
2 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 5 | 38.89 | Q | 0.209 | ||||||||||||
3 | Robert HlaváčekRobert Hlaváček | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 8 | 39.99 | q | 0.182 | ||||||||||||
4 | Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 40.05 | q | 0.192 | ||||||||||||
5 | Jakub ChloupekJakub Chloupek | 02 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 7 | 40.58 | 0.339 | |||||||||||||
6 | Václav ValachVáclav Valach | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 1 | 40.95 | 0.175 | |||||||||||||
7 | Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 41.14 | 0.195 | |||||||||||||
Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | DNF | 0.220 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 17:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 39.24 | Q | 0.179 | ||||||||||||
2 | Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 39.49 | Q | 0.203 | ||||||||||||
3 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 40.17 | 0.244 | |||||||||||||
4 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 40.19 | 0.238 | |||||||||||||
5 | Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 40.56 | 0.153 | |||||||||||||
6 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 41.81 | 0.229 | |||||||||||||
7 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 42.41 | 0.179 | |||||||||||||
Adam SudekAdam Sudek | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 8 | DNF | 0.274 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 38.01 | Q | 0.186 | |
2 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | A. C. Sparta Praha | 4 | 38.63 | Q | 0.143 | |
3 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 5 | 38.89 | Q | 0.209 | |
4 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 39.24 | Q | 0.179 | |
5 | Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 39.49 | Q | 0.203 | |
6 | Michal BlažekMichal Blažek | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 39.63 | Q | 0.204 | |
7 | Robert HlaváčekRobert Hlaváček | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 8 | 39.99 | q | 0.182 | |
8 | Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 40.05 | q | 0.192 | |
9 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 40.17 | 0.244 | ||
10 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 40.19 | 0.238 | ||
11 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 40.38 | 0.186 | ||
12 | Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 40.56 | 0.153 | ||
13 | Jakub ChloupekJakub Chloupek | 02 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 7 | 40.58 | 0.339 | ||
14 | Jakub PodanýJakub Podaný | 01 | AC Čáslav z.s. | 2 | 40.79 | 0.172 | ||
15 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | 40.88 | 0.211 | ||
16 | Václav ValachVáclav Valach | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 1 | 40.95 | 0.175 | ||
17 | Petr VacátkoPetr Vacátko | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 40.98 | 0.172 | ||
18 | Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 41.14 | 0.195 | ||
19 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 41.81 | 0.229 | ||
20 | Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 42.15 | 0.192 | ||
21 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 42.41 | 0.179 | ||
22 | Kryštof BesserKryštof Besser | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 1 | 43.02 | 0.250 | ||
Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | DNF | 0.220 | |||
Adam SudekAdam Sudek | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 8 | DNF | 0.274 |
300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 24.6.2018 - 12:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | A. C. Sparta Praha | 5 | NR 36.32 | 0.161 | |||||||||||||
2 | Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 37.49 | 0.208 | |||||||||||||
3 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 38.39 | 0.179 | |||||||||||||
4 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 6 | 38.69 | 0.245 | |||||||||||||
5 | Michal BlažekMichal Blažek | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 38.81 | 0.166 | |||||||||||||
6 | Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 39.31 | 0.184 | |||||||||||||
7 | Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 39.38 | 0.215 | |||||||||||||
8 | Robert HlaváčekRobert Hlaváček | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 40.02 | 0.166 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 17:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 44.03 | Q | 0.279 | ||||||||||||
2 | Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová | 02 | AK Bílina | 7 | 44.56 | Q | 0.278 | ||||||||||||
3 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 5 | 44.61 | q | 0.202 | ||||||||||||
4 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 45.11 | 0.201 | |||||||||||||
5 | Lucie ProcházkováLucie Procházková | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | 46.62 | 0.351 | |||||||||||||
6 | Kristina JánskáKristina Jánská | 01 | SK Nové Město nad Metují | 6 | 46.66 | 0.341 | |||||||||||||
7 | Karolína MagerováKarolína Magerová | 02 | TJ Sokol Opava | 1 | 47.77 | 0.281 | |||||||||||||
Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | DNF | 0.136 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 17:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 43.49 | Q | 0.219 | ||||||||||||
2 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 5 | 44.23 | Q | 0.240 | ||||||||||||
3 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 45.43 | 0.302 | |||||||||||||
4 | Kateřina TicháKateřina Tichá | 01 | SK Jeseniova | 3 | 45.46 | 0.217 | |||||||||||||
5 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 45.71 | 0.207 | |||||||||||||
6 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 45.78 | 0.177 | |||||||||||||
7 | Tereza SupováTereza Supová | 02 | TJ Dukla Praha | 7 | 46.79 | 0.263 | |||||||||||||
8 | Nela NikodemováNela Nikodemová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 47.74 | 0.196 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 17:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 44.11 | Q | 0.204 | ||||||||||||
2 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 44.87 | Q | 0.205 | ||||||||||||
3 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 5 | 45.05 | q | 0.250 | ||||||||||||
4 | Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 45.84 | 0.208 | |||||||||||||
5 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 8 | 46.12 | 0.258 | |||||||||||||
6 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 46.52 | 0.267 | |||||||||||||
7 | Anna FeitováAnna Feitová | 02 | ASK Slavia Praha | 1 | 47.02 | 0.154 | |||||||||||||
8 | Tereza SmítkováTereza Smítková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 49.15 | 0.323 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 43.49 | Q | 0.219 | |
2 | Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 44.03 | Q | 0.279 | |
3 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 44.11 | Q | 0.204 | |
4 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 5 | 44.23 | Q | 0.240 | |
5 | Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová | 02 | AK Bílina | 7 | 44.56 | Q | 0.278 | |
6 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 5 | 44.61 | q | 0.202 | |
7 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 44.87 | Q | 0.205 | |
8 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 5 | 45.05 | q | 0.250 | |
9 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 45.11 | 0.201 | ||
10 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 45.43 | 0.302 | ||
11 | Kateřina TicháKateřina Tichá | 01 | SK Jeseniova | 3 | 45.46 | 0.217 | ||
12 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 45.71 | 0.207 | ||
13 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 45.78 | 0.177 | ||
14 | Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 45.84 | 0.208 | ||
15 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 8 | 46.12 | 0.258 | ||
16 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 46.52 | 0.267 | ||
17 | Lucie ProcházkováLucie Procházková | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | 46.62 | 0.351 | ||
18 | Kristina JánskáKristina Jánská | 01 | SK Nové Město nad Metují | 6 | 46.66 | 0.341 | ||
19 | Tereza SupováTereza Supová | 02 | TJ Dukla Praha | 7 | 46.79 | 0.263 | ||
20 | Anna FeitováAnna Feitová | 02 | ASK Slavia Praha | 1 | 47.02 | 0.154 | ||
21 | Nela NikodemováNela Nikodemová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 47.74 | 0.196 | ||
22 | Karolína MagerováKarolína Magerová | 02 | TJ Sokol Opava | 1 | 47.77 | 0.281 | ||
23 | Tereza SmítkováTereza Smítková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 49.15 | 0.323 | ||
Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | DNF | 0.136 |
300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 24.6.2018 - 12:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 42.90 | 0.214 | |||||||||||||
2 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 43.26 | 0.216 | |||||||||||||
3 | Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 44.00 | 0.361 | |||||||||||||
4 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 44.66 | 0.333 | |||||||||||||
5 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 6 | 44.84 | 0.291 | |||||||||||||
6 | Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová | 02 | AK Bílina | 7 | 44.98 | 0.358 | |||||||||||||
7 | Sára ZámečníkováSára Zámečníková | 01 | AC Pardubice | 1 | 45.03 | 0.133 | |||||||||||||
8 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 45.15 | 0.372 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Junioři (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 17:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav LuhanVáclav Luhan | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 53.82 | Q | 0.168 | ||||||||||||
2 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 55.64 | Q | 0.183 | ||||||||||||
3 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 56.16 | q | 0.221 | ||||||||||||
4 | Martin KulhánekMartin Kulhánek | 00 | Spartak Praha 4 | 6 | 58.66 | 0.246 | |||||||||||||
5 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 59.52 | 0.180 | |||||||||||||
6 | Jan JelínekJan Jelínek | 00 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | 61.81 | 0.239 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 17:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 55.16 | Q | 0.194 | ||||||||||||
2 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 55.73 | Q | 0.329 | ||||||||||||
3 | Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 56.26 | q | 0.177 | ||||||||||||
4 | Lukáš HvastaLukáš Hvasta | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 57.90 | 0.214 | |||||||||||||
5 | Petr BužgaPetr Bužga | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 59.17 | 0.225 | |||||||||||||
6 | Daniel BezuchaDaniel Bezucha | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 59.27 | 0.197 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 17:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch AdamecVojtěch Adamec | 99 | AC Pardubice | 5 | 53.70 | Q | 0.187 | ||||||||||||
2 | Antonín JanetkaAntonín Janetka | 99 | AK Bílina | 4 | 54.22 | Q | 0.346 | ||||||||||||
3 | Bořek PeštaBořek Pešta | 00 | Spartak Praha 4 | 3 | 56.51 | 0.196 | |||||||||||||
4 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 57.10 | 0.175 | |||||||||||||
5 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | ASK Slavia Praha | 6 | 57.27 | 0.236 | |||||||||||||
6 | Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický | 00 | SK Jeseniova | 2 | 58.62 | 0.196 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch AdamecVojtěch Adamec | 99 | AC Pardubice | 5 | 53.70 | Q | 0.187 | |
2 | Václav LuhanVáclav Luhan | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 53.82 | Q | 0.168 | |
3 | Antonín JanetkaAntonín Janetka | 99 | AK Bílina | 4 | 54.22 | Q | 0.346 | |
4 | Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 55.16 | Q | 0.194 | |
5 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 55.64 | Q | 0.183 | |
6 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 55.73 | Q | 0.329 | |
7 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 56.16 | q | 0.221 | |
8 | Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 56.26 | q | 0.177 | |
9 | Bořek PeštaBořek Pešta | 00 | Spartak Praha 4 | 3 | 56.51 | 0.196 | ||
10 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 57.10 | 0.175 | ||
11 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | ASK Slavia Praha | 6 | 57.27 | 0.236 | ||
12 | Lukáš HvastaLukáš Hvasta | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 57.90 | 0.214 | ||
13 | Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický | 00 | SK Jeseniova | 2 | 58.62 | 0.196 | ||
14 | Martin KulhánekMartin Kulhánek | 00 | Spartak Praha 4 | 6 | 58.66 | 0.246 | ||
15 | Petr BužgaPetr Bužga | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 59.17 | 0.225 | ||
16 | Daniel BezuchaDaniel Bezucha | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 59.27 | 0.197 | ||
17 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 59.52 | 0.180 | ||
18 | Jan JelínekJan Jelínek | 00 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | 61.81 | 0.239 |
400 m překážek [91,4 cm] - Junioři (Finále)
Finále (ne, 24.6.2018 - 12:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 54.07 | 0.199 | |||||||||||||
2 | Václav LuhanVáclav Luhan | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 54.51 | 0.185 | |||||||||||||
3 | Antonín JanetkaAntonín Janetka | 99 | AK Bílina | 6 | 54.54 | 0.209 | |||||||||||||
4 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 8 | 55.34 | 0.210 | |||||||||||||
5 | Vojtěch AdamecVojtěch Adamec | 99 | AC Pardubice | 4 | 55.48 | 0.186 | |||||||||||||
6 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 55.97 | 0.208 | |||||||||||||
7 | Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 56.10 | 0.169 | |||||||||||||
8 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 56.33 | 0.192 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 17:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 61.45 | Q | 0.203 | ||||||||||||
2 | Nikola PlocováNikola Plocová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 63.94 | Q | 0.390 | ||||||||||||
3 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 65.47 | q | 0.208 | ||||||||||||
4 | Lenka KoubkováLenka Koubková | 00 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 67.41 | 0.253 | |||||||||||||
5 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 68.16 | 0.214 | |||||||||||||
6 | Anna PtákováAnna Ptáková | 99 | SK Nové Město nad Metují | 8 | 69.13 | 0.389 | |||||||||||||
7 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | 70.72 | 0.384 | |||||||||||||
Kateřina FialováKateřina Fialová | 00 | TJ Dukla Praha | 1 | DNS | 0.179 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 17:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 61.76 | Q | 0.174 | ||||||||||||
2 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 63.56 | Q | 0.202 | ||||||||||||
3 | Libuše ŠantováLibuše Šantová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 66.32 | q | 0.521 | ||||||||||||
4 | Jana KovandováJana Kovandová | 00 | A. C. Sparta Praha | 8 | 68.19 | 0.232 | |||||||||||||
5 | Lenka FialováLenka Fialová | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 70.11 | 0.279 | |||||||||||||
6 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 99 | AC Pardubice | 6 | 70.37 | 0.154 | |||||||||||||
7 | Anežka JurečkováAnežka Jurečková | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 75.10 | 0.164 | |||||||||||||
Karolína TomáškováKarolína Tomášková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 17:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KrupařováLucie Krupařová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 60.98 | Q | 0.353 | ||||||||||||
2 | Jitka NečáskováJitka Nečásková | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 64.57 | Q | 0.380 | ||||||||||||
3 | Šárka HájkováŠárka Hájková | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 67.08 | 0.269 | |||||||||||||
4 | Veronika MacháčkováVeronika Macháčková | 99 | Spartak Praha 4 | 7 | 68.18 | 0.222 | |||||||||||||
5 | Anita KelemenováAnita Kelemenová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 8 | 69.18 | 0.344 | |||||||||||||
6 | Jana HoškováJana Hošková | 99 | TJ Sušice | 1 | 70.50 | 0.205 | |||||||||||||
7 | Kristýna CoufalováKristýna Coufalová | 00 | Spartak Praha 4 | 2 | 70.61 | 0.321 | |||||||||||||
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | DNF | 0.212 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KrupařováLucie Krupařová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 60.98 | Q | 0.353 | |
2 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 61.45 | Q | 0.203 | |
3 | Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 61.76 | Q | 0.174 | |
4 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 63.56 | Q | 0.202 | |
5 | Nikola PlocováNikola Plocová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 63.94 | Q | 0.390 | |
6 | Jitka NečáskováJitka Nečásková | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 64.57 | Q | 0.380 | |
7 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 65.47 | q | 0.208 | |
8 | Libuše ŠantováLibuše Šantová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 66.32 | q | 0.521 | |
9 | Šárka HájkováŠárka Hájková | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 67.08 | 0.269 | ||
10 | Lenka KoubkováLenka Koubková | 00 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 67.41 | 0.253 | ||
11 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 99 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 68.16 | 0.214 | ||
12 | Veronika MacháčkováVeronika Macháčková | 99 | Spartak Praha 4 | 7 | 68.18 | 0.222 | ||
13 | Jana KovandováJana Kovandová | 00 | A. C. Sparta Praha | 8 | 68.19 | 0.232 | ||
14 | Anna PtákováAnna Ptáková | 99 | SK Nové Město nad Metují | 8 | 69.13 | 0.389 | ||
15 | Anita KelemenováAnita Kelemenová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 8 | 69.18 | 0.344 | ||
16 | Lenka FialováLenka Fialová | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 70.11 | 0.279 | ||
17 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 99 | AC Pardubice | 6 | 70.37 | 0.154 | ||
18 | Jana HoškováJana Hošková | 99 | TJ Sušice | 1 | 70.50 | 0.205 | ||
19 | Kristýna CoufalováKristýna Coufalová | 00 | Spartak Praha 4 | 2 | 70.61 | 0.321 | ||
20 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | 70.72 | 0.384 | ||
21 | Anežka JurečkováAnežka Jurečková | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 75.10 | 0.164 | ||
Kateřina FialováKateřina Fialová | 00 | TJ Dukla Praha | 1 | DNS | 0.179 | |||
Karolína TomáškováKarolína Tomášková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | DNS | ||||
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | DNF | 0.212 |
400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 24.6.2018 - 12:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KrupařováLucie Krupařová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 59.66 | 0.234 | |||||||||||||
2 | Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 60.34 | 0.201 | |||||||||||||
3 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 60.45 | 0.190 | |||||||||||||
4 | Nikola PlocováNikola Plocová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 62.96 | 0.178 | |||||||||||||
5 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 63.08 | 0.167 | |||||||||||||
6 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 64.19 | 0.199 | |||||||||||||
7 | Jitka NečáskováJitka Nečásková | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 8 | 64.82 | 0.205 | |||||||||||||
8 | Libuše ŠantováLibuše Šantová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 67.12 | 0.168 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky
(so, 23.6.2018 - 18:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika HynkováVeronika Hynková | 02 | AC Pardubice | 5 | 5:11.38 | ||||||||||||||
2 | Veronika PiklováVeronika Piklová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 5:13.19 | ||||||||||||||
3 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 5:14.46 | ||||||||||||||
4 | Markéta SikorováMarkéta Sikorová | 01 | TJ TŽ Třinec | 4 | 5:20.76 | ||||||||||||||
5 | Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová | 02 | TJ TŽ Třinec | 6 | 5:30.29 | ||||||||||||||
6 | Tereza CibikováTereza Cibiková | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | 5:31.06 | ||||||||||||||
7 | Emma HoráčkováEmma Horáčková | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 5:32.44 | ||||||||||||||
8 | Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 5:49.18 | ||||||||||||||
9 | Tereza MazlováTereza Mazlová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 9 | 5:53.45 | ||||||||||||||
10 | Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 11 | 5:53.77 | ||||||||||||||
11 | Natálie ŘehákováNatálie Řeháková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 14 | 5:54.70 | ||||||||||||||
12 | Michala VeldováMichala Veldová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 13 | 5:55.25 | ||||||||||||||
13 | Dominika ŠindelkováDominika Šindelková | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 10 | 5:57.14 | ||||||||||||||
14 | Michaela VundererováMichaela Vundererová | 02 | AC Turnov, z. s. | 12 | 6:03.84 | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
2000 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci
(so, 23.6.2018 - 18:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HodboďOndřej Hodboď | 01 | SKP Nymburk, z.s. | 1 | 6:02.06 | ||||||||||||||
2 | Michal HanykMichal Hanyk | 02 | AC Turnov, z. s. | 3 | 6:07.16 | ||||||||||||||
3 | Jan ŠvejnohaJan Švejnoha | 01 | VSK Univerzita Brno | 2 | 6:19.62 | ||||||||||||||
4 | Kryštof VránaKryštof Vrána | 01 | AC Praha 1890 | 4 | 6:24.76 | ||||||||||||||
5 | Patrik StankovPatrik Stankov | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 6:31.99 | ||||||||||||||
6 | Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 6:34.04 | ||||||||||||||
7 | David MartínekDavid Martínek | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 10 | 6:37.56 | ||||||||||||||
8 | Jan BužgaJan Bužga | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 6:37.83 | ||||||||||||||
9 | Petr BahenskýPetr Bahenský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 9 | 6:40.03 | ||||||||||||||
10 | Adam JanošíkAdam Janošík | 01 | AK Šternberk z.s. | 7 | 6:45.03 | ||||||||||||||
11 | Štěpán NedělaŠtěpán Neděla | 01 | TJ Spartak Vlašim | 11 | 6:51.20 | ||||||||||||||
12 | Adam MatulkaAdam Matulka | 01 | TJ Baník Stříbro, spolek | 13 | 7:00.58 | ||||||||||||||
13 | Jiří ČermákJiří Čermák | 02 | AC Turnov, z. s. | 14 | 7:06.79 | ||||||||||||||
14 | Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 15 | 7:09.93 | ||||||||||||||
15 | Jiří SadilJiří Sadil | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 16 | 7:10.27 | ||||||||||||||
Ondřej GlozaOndřej Gloza | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 12 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
2000 m překážek [76,2 cm] - Juniorky
(so, 23.6.2018 - 18:35) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie FilipováLucie Filipová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 7:03.05 | ||||||||||||||
2 | Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 7:13.05 | ||||||||||||||
3 | Lenka PardamcováLenka Pardamcová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 7:16.63 | ||||||||||||||
4 | Ingrid TillmannIngrid Tillmann | 00 | AC Čáslav z.s. | 6 | 7:26.61 | ||||||||||||||
5 | Aneta JedličkováAneta Jedličková | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 8:01.01 | ||||||||||||||
6 | Denisa ŠantínováDenisa Šantínová | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 8:27.25 | ||||||||||||||
7 | Tereza LichnovskáTereza Lichnovská | 00 | TJ Sokol Opava | 7 | 8:30.68 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
3000 m překážek [91,4 cm] - Junioři
(so, 23.6.2018 - 19:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David FollerDavid Foller | 99 | VSK Univerzita Brno | 1 | 09:38.44 | ||||||||||||||
2 | Matyáš JánskýMatyáš Jánský | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 09:47.49 | ||||||||||||||
3 | Pavel KrausPavel Kraus | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09:57.29 | ||||||||||||||
4 | Borek PožárBorek Požár | 00 | Běžecký klub F-C Kadaň | 3 | 10:04.16 | ||||||||||||||
5 | Václav JislVáclav Jisl | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 10:10.25 | ||||||||||||||
6 | David ŠtrosDavid Štros | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 10:14.94 | ||||||||||||||
7 | Petr PazourekPetr Pazourek | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 10:22.78 | ||||||||||||||
8 | Michal DžuberaMichal Džubera | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 10:29.55 | ||||||||||||||
9 | Patrik SlanýPatrik Slaný | 99 | TJ Sokol Opava | 10 | 10:41.57 | ||||||||||||||
10 | Jiří MartinkaJiří Martinka | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 12 | 11:01.35 | ||||||||||||||
11 | Miroslav SedláčekMiroslav Sedláček | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 9 | 11:08.69 | ||||||||||||||
12 | Ondřej BurešOndřej Bureš | 99 | A. C. Sparta Praha | 11 | 11:11.12 | ||||||||||||||
13 | Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 13 | 11:33.47 | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
4 x 100 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 23.6.2018 - 19:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Řehák, Holub, Jíra, Hampl Řehák, Holub, Jíra, Hampl | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 41.98 | 0.193 | ||||||||||||||
2 | Michal, Nevole, Macháček, Kozák Michal, Nevole, Macháček, Kozák | Spartak Praha 4 | 7 | 42.67 | 0.190 | ||||||||||||||
3 | Franěk, Kubík, Holub, Adamec Franěk, Kubík, Holub, Adamec | AC Pardubice | 3 | 42.98 | 0.194 | ||||||||||||||
4 | Petřík, Běhounek, Machotka, Pekárek Petřík, Běhounek, Machotka, Pekárek | ASK Slavia Praha | 6 | 43.01 | 0.251 | ||||||||||||||
5 | Fikrle, Lauber, Hanzlík, Pruner Fikrle, Lauber, Hanzlík, Pruner | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 45.49 | 0.361 | ||||||||||||||
6 | Moucha, Novotný, Rada, Koška Moucha, Novotný, Rada, Koška | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 8 | 52.21 | 0.221 | ||||||||||||||
Bartoněk, Havlas, Jánský, Janovský Bartoněk, Havlas, Jánský, Janovský | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | DQ 170,11 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 100 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 23.6.2018 - 19:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ayeni, Macík, Kupka, Adam Ayeni, Macík, Kupka, Adam | TJ Dukla Praha | 3 | 44.37 | 0.209 | ||||||||||||||
2 | Juráš, Oberndorfer, Petrjanoš, Halášek Juráš, Oberndorfer, Petrjanoš, Halášek | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 45.05 | 0.183 | ||||||||||||||
3 | Blažek, Pšenka, Kušnír, Svoboda Blažek, Pšenka, Kušnír, Svoboda | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 45.26 | 0.190 | ||||||||||||||
Nguyen, Jolínok, Radostný, Čechtický Nguyen, Jolínok, Radostný, Čechtický | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | DQ 170.7 | 0.192 | |||||||||||||||
Škrabák, Merta, Horký, Rada Škrabák, Merta, Horký, Rada | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | DQ 170.7 | 0.203 | |||||||||||||||
Hofner, Ornst, Havelka, Schneider Hofner, Ornst, Havelka, Schneider | ASK Slavia Praha | 2 | DNF | 0.171 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 23.6.2018 - 19:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sychra, Bujdák, Holub M., Pražák Sychra, Bujdák, Holub M., Pražák | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 44.05 | 0.170 | ||||||||||||||
2 | Raba, Flekač, Špicar, Mikeš Raba, Flekač, Špicar, Mikeš | AC Pardubice | 4 | 44.16 | 0.195 | ||||||||||||||
3 | Křeček, Zákora, Konvalina, Krakuvčík Křeček, Zákora, Konvalina, Krakuvčík | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 44.96 | 0.193 | ||||||||||||||
4 | Vaidiš, Had, Sztrapek, Petrikovič Vaidiš, Had, Sztrapek, Petrikovič | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 45.44 | 0.214 | ||||||||||||||
5 | Lazar, Severa, Šalanda, Šlouf Lazar, Severa, Šalanda, Šlouf | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 6 | 46.30 | 0.241 | ||||||||||||||
6 | Žák, Culliver, Oulický, Lenghart Žák, Culliver, Oulický, Lenghart | SC Radotín Praha | 2 | 47.80 | 0.237 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sychra, Bujdák, Holub M., Pražák Sychra, Bujdák, Holub M., Pražák | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 44.05 | 0.170 | |||
2 | Raba, Flekač, Špicar, Mikeš Raba, Flekač, Špicar, Mikeš | AC Pardubice | 4 | 44.16 | 0.195 | |||
3 | Ayeni, Macík, Kupka, Adam Ayeni, Macík, Kupka, Adam | TJ Dukla Praha | 3 | 44.37 | 0.209 | |||
4 | Křeček, Zákora, Konvalina, Krakuvčík Křeček, Zákora, Konvalina, Krakuvčík | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 44.96 | 0.193 | |||
5 | Juráš, Oberndorfer, Petrjanoš, Halášek Juráš, Oberndorfer, Petrjanoš, Halášek | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 45.05 | 0.183 | |||
6 | Blažek, Pšenka, Kušnír, Svoboda Blažek, Pšenka, Kušnír, Svoboda | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 45.26 | 0.190 | |||
7 | Vaidiš, Had, Sztrapek, Petrikovič Vaidiš, Had, Sztrapek, Petrikovič | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 45.44 | 0.214 | |||
8 | Nguyen, Jolínok, Radostný, Čechtický Nguyen, Jolínok, Radostný, Čechtický | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | DQ 170.7 | 0.192 | |||
9 | Lazar, Severa, Šalanda, Šlouf Lazar, Severa, Šalanda, Šlouf | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 6 | 46.30 | 0.241 | |||
10 | Žák, Culliver, Oulický, Lenghart Žák, Culliver, Oulický, Lenghart | SC Radotín Praha | 2 | 47.80 | 0.237 | |||
Škrabák, Merta, Horký, Rada Škrabák, Merta, Horký, Rada | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | DQ 170.7 | 0.203 | ||||
Hofner, Ornst, Havelka, Schneider Hofner, Ornst, Havelka, Schneider | ASK Slavia Praha | 2 | DNF | 0.171 |
4 x 100 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 23.6.2018 - 19:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | U20 Hettlerová, Kaiserová, Kolingerová, Záhorová U20 Hettlerová, Kaiserová, Kolingerová, Záhorová | Czech Republic | 3 | 45.45 | 0.196 | ||||||||||||||
2 | Maštalířová, Eibichová, Cikánová A., Tiplicová Maštalířová, Eibichová, Cikánová A., Tiplicová | SK Jeseniova | 7 | 47.71 | 0.178 | ||||||||||||||
3 | Štolová, Turnerová, Burajová, Pondělíčková Štolová, Turnerová, Burajová, Pondělíčková | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 47.94 | 0.151 | ||||||||||||||
4 | Staňková, Matoušková, Palaštuková, Jíchová Staňková, Matoušková, Palaštuková, Jíchová | ASK Slavia Praha | 4 | 47.99 | 0.347 | ||||||||||||||
5 | Procházková, Krupařová, Sklenská, Holubářová Procházková, Krupařová, Sklenská, Holubářová | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 48.00 | 0.332 | ||||||||||||||
6 | Čelišová, Kelemenová, Čechová, Suchá Čelišová, Kelemenová, Čechová, Suchá | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 50.09 | 0.204 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 23.6.2018 - 19:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chocholoušková, Horníková, Hezká, Bartakovičová Chocholoušková, Horníková, Hezká, Bartakovičová | AC Pardubice | 4 | 49.52 | 0.347 | ||||||||||||||
2 | Patočková, Daťková, Stolínová, Brečkayová Patočková, Daťková, Stolínová, Brečkayová | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 52.48 | 0.196 | ||||||||||||||
Kovandová J., Kovandová M., Blechová, Šeblová Kovandová J., Kovandová M., Blechová, Šeblová | A. C. Sparta Praha | 2 | DNF | 0.204 | |||||||||||||||
Krejčí, Smíšková, Hložková, Benová Krejčí, Smíšková, Hložková, Benová | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | DNF | 0.332 | |||||||||||||||
Trundová H., Trundová M., Kucharčuková, Drimajová Trundová H., Trundová M., Kucharčuková, Drimajová | TJ Šumperk, z.s. | 5 | DNF | 0.151 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | U20 Hettlerová, Kaiserová, Kolingerová, Záhorová U20 Hettlerová, Kaiserová, Kolingerová, Záhorová | Czech Republic | 3 | 45.45 | 0.196 | |||
2 | Maštalířová, Eibichová, Cikánová A., Tiplicová Maštalířová, Eibichová, Cikánová A., Tiplicová | SK Jeseniova | 7 | 47.71 | 0.178 | |||
3 | Štolová, Turnerová, Burajová, Pondělíčková Štolová, Turnerová, Burajová, Pondělíčková | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 47.94 | 0.151 | |||
4 | Staňková, Matoušková, Palaštuková, Jíchová Staňková, Matoušková, Palaštuková, Jíchová | ASK Slavia Praha | 4 | 47.99 | 0.347 | |||
5 | Procházková, Krupařová, Sklenská, Holubářová Procházková, Krupařová, Sklenská, Holubářová | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 48.00 | 0.332 | |||
6 | Chocholoušková, Horníková, Hezká, Bartakovičová Chocholoušková, Horníková, Hezká, Bartakovičová | AC Pardubice | 4 | 49.52 | 0.347 | |||
7 | Čelišová, Kelemenová, Čechová, Suchá Čelišová, Kelemenová, Čechová, Suchá | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 50.09 | 0.204 | |||
8 | Patočková, Daťková, Stolínová, Brečkayová Patočková, Daťková, Stolínová, Brečkayová | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 52.48 | 0.196 | |||
Kovandová J., Kovandová M., Blechová, Šeblová Kovandová J., Kovandová M., Blechová, Šeblová | A. C. Sparta Praha | 2 | DNF | 0.204 | ||||
Krejčí, Smíšková, Hložková, Benová Krejčí, Smíšková, Hložková, Benová | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | DNF | 0.332 | ||||
Trundová H., Trundová M., Kucharčuková, Drimajová Trundová H., Trundová M., Kucharčuková, Drimajová | TJ Šumperk, z.s. | 5 | DNF | 0.151 |
4 x 100 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 23.6.2018 - 19:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štanclová, Novotná, Milotová, Hůlková Štanclová, Novotná, Milotová, Hůlková | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 47.05 | 0.257 | ||||||||||||||
2 | Kvasničková, Tamchynová, Zámečníková, Nováková Kvasničková, Tamchynová, Zámečníková, Nováková | AC Pardubice | 7 | 48.22 | 0.191 | ||||||||||||||
3 | A Semecká, Cymbálová, Šámalová, Marková A Semecká, Cymbálová, Šámalová, Marková | ASK Slavia Praha | 3 | 48.27 | 0.180 | ||||||||||||||
4 | Liunggren, Joklová, Zedníková, Supová Liunggren, Joklová, Zedníková, Supová | TJ Dukla Praha | 1 | 49.60 | 0.156 | ||||||||||||||
5 | Ulmanová, Šťastná, Tichá, Husáková Ulmanová, Šťastná, Tichá, Husáková | SK Jeseniova | 6 | 49.95 | 0.358 | ||||||||||||||
6 | Šlehubrová, Znamínková, Růžičková, Šafránková Šlehubrová, Znamínková, Růžičková, Šafránková | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 50.81 | 0.240 | ||||||||||||||
7 | Moravcová, Basíková, Zykánová, Kršová Moravcová, Basíková, Zykánová, Kršová | TJ VS Tábor, z. s. | 8 | 51.94 | 0.254 | ||||||||||||||
Miková, Křížková, Zabloudilová, Dlabajová Miková, Křížková, Zabloudilová, Dlabajová | AK Olymp Brno, spolek | 5 | DQ 170.7 | 0.376 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 23.6.2018 - 19:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hlouchová, Novosadová, Vánišová, Kozlová A. Hlouchová, Novosadová, Vánišová, Kozlová A. | AC Čáslav z.s. | 6 | 49.11 | 0.225 | ||||||||||||||
2 | Hymplová, Kotková, Kaletová, Rabiňáková Hymplová, Kotková, Kaletová, Rabiňáková | Spartak Praha 4 | 4 | 49.28 | 0.339 | ||||||||||||||
3 | Štorková, Jonášová, Kuhwegová, Všetečková Štorková, Jonášová, Kuhwegová, Všetečková | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 51.58 | 0.206 | ||||||||||||||
4 | C Dorňáková, Šebáková, Feitová, Draslavová C Dorňáková, Šebáková, Feitová, Draslavová | ASK Slavia Praha | 2 | 52.02 | 0.199 | ||||||||||||||
5 | Ticháčková, Táborská, Pexová, Hobzová A. Ticháčková, Táborská, Pexová, Hobzová A. | SC Radotín Praha | 8 | 53.13 | 0.215 | ||||||||||||||
Kupková, Voříšková, Kordová, Domdová Kupková, Voříšková, Kordová, Domdová | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | DNF | 0.333 | |||||||||||||||
B Novotná, Hollasová, Šťastná, Kotrhonzová B Novotná, Hollasová, Šťastná, Kotrhonzová | ASK Slavia Praha | 7 | DNF | 0.224 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štanclová, Novotná, Milotová, Hůlková Štanclová, Novotná, Milotová, Hůlková | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 47.05 | 0.257 | |||
2 | Kvasničková, Tamchynová, Zámečníková, Nováková Kvasničková, Tamchynová, Zámečníková, Nováková | AC Pardubice | 7 | 48.22 | 0.191 | |||
3 | A Semecká, Cymbálová, Šámalová, Marková A Semecká, Cymbálová, Šámalová, Marková | ASK Slavia Praha | 3 | 48.27 | 0.180 | |||
4 | Hlouchová, Novosadová, Vánišová, Kozlová A. Hlouchová, Novosadová, Vánišová, Kozlová A. | AC Čáslav z.s. | 6 | 49.11 | 0.225 | |||
5 | Hymplová, Kotková, Kaletová, Rabiňáková Hymplová, Kotková, Kaletová, Rabiňáková | Spartak Praha 4 | 4 | 49.28 | 0.339 | |||
6 | Liunggren, Joklová, Zedníková, Supová Liunggren, Joklová, Zedníková, Supová | TJ Dukla Praha | 1 | 49.60 | 0.156 | |||
7 | Ulmanová, Šťastná, Tichá, Husáková Ulmanová, Šťastná, Tichá, Husáková | SK Jeseniova | 6 | 49.95 | 0.358 | |||
8 | Šlehubrová, Znamínková, Růžičková, Šafránková Šlehubrová, Znamínková, Růžičková, Šafránková | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 50.81 | 0.240 | |||
8 | Miková, Křížková, Zabloudilová, Dlabajová Miková, Křížková, Zabloudilová, Dlabajová | AK Olymp Brno, spolek | 5 | DQ 170.7 | 0.376 | |||
9 | Štorková, Jonášová, Kuhwegová, Všetečková Štorková, Jonášová, Kuhwegová, Všetečková | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 51.58 | 0.206 | |||
10 | Moravcová, Basíková, Zykánová, Kršová Moravcová, Basíková, Zykánová, Kršová | TJ VS Tábor, z. s. | 8 | 51.94 | 0.254 | |||
11 | C Dorňáková, Šebáková, Feitová, Draslavová C Dorňáková, Šebáková, Feitová, Draslavová | ASK Slavia Praha | 2 | 52.02 | 0.199 | |||
12 | Ticháčková, Táborská, Pexová, Hobzová A. Ticháčková, Táborská, Pexová, Hobzová A. | SC Radotín Praha | 8 | 53.13 | 0.215 | |||
Kupková, Voříšková, Kordová, Domdová Kupková, Voříšková, Kordová, Domdová | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | DNF | 0.333 | ||||
B Novotná, Hollasová, Šťastná, Kotrhonzová B Novotná, Hollasová, Šťastná, Kotrhonzová | ASK Slavia Praha | 7 | DNF | 0.224 |
4 x 400 m - Junioři
(ne, 24.6.2018 - 15:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kubík, Adamec, Franěk, Holub Kubík, Adamec, Franěk, Holub | AC Pardubice | 4 | 3:21.53 | 0.188 | ||||||||||||||
2 | Běhounek, Vích, Machotka, Sadirov Běhounek, Vích, Machotka, Sadirov | ASK Slavia Praha | 5 | 3:23.63 | 0.261 | ||||||||||||||
3 | Novotný, Urban, Macháček, Volejník Novotný, Urban, Macháček, Volejník | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 3:23.67 | 0.211 | ||||||||||||||
4 | Kuban, Šebík, Hampel, Beneš Kuban, Šebík, Hampel, Beneš | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 3:27.12 | 0.375 | ||||||||||||||
5 | Rada, Koška, Kulhánek, Novotný Rada, Koška, Kulhánek, Novotný | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 1 | 3:32.79 | 0.225 | ||||||||||||||
6 | Hvasta, Dvořák T., Pazourek, Stibal Hvasta, Dvořák T., Pazourek, Stibal | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 3:33.99 | 0.256 | ||||||||||||||
7 | Kučera, Drunecký, Herák, Krsek Kučera, Drunecký, Herák, Krsek | A. C. TEPO Kladno | 6 | 3:43.83 | 0.279 | ||||||||||||||
Michal, Kulhánek, Nevole, Pešta Michal, Kulhánek, Nevole, Pešta | Spartak Praha 4 | 2 | DQ 162.7 | 0.016 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
4 x 400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 24.6.2018 - 15:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ornst, Novotný, Schneider, Havelka Ornst, Novotný, Schneider, Havelka | ASK Slavia Praha | 4 | 3:27.01 | 0.230 | ||||||||||||||
2 | Pánek, Sobotka, Kašpar, Lehár Pánek, Sobotka, Kašpar, Lehár | A. C. TEPO Kladno | 5 | 3:27.10 | 0.364 | ||||||||||||||
3 | Petrikovič, Vaidiš, Had, Sztrapek Petrikovič, Vaidiš, Had, Sztrapek | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 3:28.83 | 0.603 | ||||||||||||||
4 | Rež, Pánik, Procházka, Pokorný Rež, Pánik, Procházka, Pokorný | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 3:29.58 | 0.310 | ||||||||||||||
5 | Kořínek, Kupka, Ayeni, Macík Kořínek, Kupka, Ayeni, Macík | TJ Dukla Praha | 3 | 3:33.06 | 0.178 | ||||||||||||||
6 | Derka, Lenomar, Hajzler, Bárek Derka, Lenomar, Hajzler, Bárek | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 3:40.44 | 0.177 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 24.6.2018 - 15:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dohnal, Grégr L., Tichý, Grégr J. Dohnal, Grégr L., Tichý, Grégr J. | AK Šternberk z.s. | 3 | 3:32.11 | 0.225 | ||||||||||||||
2 | Stehno, Podaný, Tláskal, Pecha Stehno, Podaný, Tláskal, Pecha | AC Čáslav z.s. | 5 | 3:32.19 | 0.214 | ||||||||||||||
3 | Gnip, Bokketa, Krnek, Novák Gnip, Bokketa, Krnek, Novák | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 3:35.45 | 0.167 | ||||||||||||||
4 | Šabata, Hotmann, Sudek, Škrland Šabata, Hotmann, Sudek, Škrland | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 3:36.13 | 0.233 | ||||||||||||||
5 | Juráš, Petrjanoš, Halášek, Oberndorfer Juráš, Petrjanoš, Halášek, Oberndorfer | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 3:37.12 | 0.157 | ||||||||||||||
6 | Šlouf, Severa, Šalanda, Lazar Šlouf, Severa, Šalanda, Lazar | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 6 | 3:40.66 | 0.233 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ornst, Novotný, Schneider, Havelka Ornst, Novotný, Schneider, Havelka | ASK Slavia Praha | 4 | 3:27.01 | 0.230 | |||
2 | Pánek, Sobotka, Kašpar, Lehár Pánek, Sobotka, Kašpar, Lehár | A. C. TEPO Kladno | 5 | 3:27.10 | 0.364 | |||
3 | Petrikovič, Vaidiš, Had, Sztrapek Petrikovič, Vaidiš, Had, Sztrapek | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 3:28.83 | 0.603 | |||
4 | Rež, Pánik, Procházka, Pokorný Rež, Pánik, Procházka, Pokorný | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 3:29.58 | 0.310 | |||
5 | Dohnal, Grégr L., Tichý, Grégr J. Dohnal, Grégr L., Tichý, Grégr J. | AK Šternberk z.s. | 3 | 3:32.11 | 0.225 | |||
6 | Stehno, Podaný, Tláskal, Pecha Stehno, Podaný, Tláskal, Pecha | AC Čáslav z.s. | 5 | 3:32.19 | 0.214 | |||
7 | Kořínek, Kupka, Ayeni, Macík Kořínek, Kupka, Ayeni, Macík | TJ Dukla Praha | 3 | 3:33.06 | 0.178 | |||
8 | Gnip, Bokketa, Krnek, Novák Gnip, Bokketa, Krnek, Novák | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 3:35.45 | 0.167 | |||
9 | Šabata, Hotmann, Sudek, Škrland Šabata, Hotmann, Sudek, Škrland | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 3:36.13 | 0.233 | |||
10 | Juráš, Petrjanoš, Halášek, Oberndorfer Juráš, Petrjanoš, Halášek, Oberndorfer | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 3:37.12 | 0.157 | |||
11 | Derka, Lenomar, Hajzler, Bárek Derka, Lenomar, Hajzler, Bárek | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 3:40.44 | 0.177 | |||
12 | Šlouf, Severa, Šalanda, Lazar Šlouf, Severa, Šalanda, Lazar | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 6 | 3:40.66 | 0.233 |
4 x 400 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (ne, 24.6.2018 - 15:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A Holubářová, Dlabajová, Sklenská, Krupařová A Holubářová, Dlabajová, Sklenská, Krupařová | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 3:50.73 | 0.369 | ||||||||||||||
2 | Kordová, Žáková, Voříšková, Stýblová B. Kordová, Žáková, Voříšková, Stýblová B. | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 3:58.61 | 0.250 | ||||||||||||||
3 | Palaštuková, Matoušková, Šimková. Matějková Palaštuková, Matoušková, Šimková. Matějková | ASK Slavia Praha | 7 | 4:00.05 | 0.195 | ||||||||||||||
4 | Ptáková, Jánská, Škodová, Jádlová Ptáková, Jánská, Škodová, Jádlová | SK Nové Město nad Metují | 6 | 4:04.32 | 0.213 | ||||||||||||||
5 | Trundová A., Trundová M., Kucharčuková, Drásalová Trundová A., Trundová M., Kucharčuková, Drásalová | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 4:07.82 | 0.379 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 24.6.2018 - 15:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Špádová, Čadová, Krouská, Nečásková Špádová, Čadová, Krouská, Nečásková | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 4:03.24 | 0.185 | ||||||||||||||
2 | Joklová, Fialová, Supová, Řežábková Joklová, Fialová, Supová, Řežábková | TJ Dukla Praha | 6 | 4:07.25 | 0.387 | ||||||||||||||
3 | Novosadová, Lorenčíková, Grodlová, Kozlová Novosadová, Lorenčíková, Grodlová, Kozlová | AC Čáslav z.s. | 4 | 4:10.17 | 0.379 | ||||||||||||||
4 | Freibergerová, Matějáková, Dobrovolná, Kouřilová Freibergerová, Matějáková, Dobrovolná, Kouřilová | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 4:15.14 | 0.214 | ||||||||||||||
5 | Frydrychová, Hlávková, Šigutová, Leksová Frydrychová, Hlávková, Šigutová, Leksová | AC Choceň, spolek | 7 | 4:26.69 | 0.167 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A Holubářová, Dlabajová, Sklenská, Krupařová A Holubářová, Dlabajová, Sklenská, Krupařová | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 3:50.73 | 0.369 | |||
2 | Kordová, Žáková, Voříšková, Stýblová B. Kordová, Žáková, Voříšková, Stýblová B. | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 3:58.61 | 0.250 | |||
3 | Palaštuková, Matoušková, Šimková. Matějková Palaštuková, Matoušková, Šimková. Matějková | ASK Slavia Praha | 7 | 4:00.05 | 0.195 | |||
4 | Špádová, Čadová, Krouská, Nečásková Špádová, Čadová, Krouská, Nečásková | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 4:03.24 | 0.185 | |||
5 | Ptáková, Jánská, Škodová, Jádlová Ptáková, Jánská, Škodová, Jádlová | SK Nové Město nad Metují | 6 | 4:04.32 | 0.213 | |||
6 | Joklová, Fialová, Supová, Řežábková Joklová, Fialová, Supová, Řežábková | TJ Dukla Praha | 6 | 4:07.25 | 0.387 | |||
7 | Trundová A., Trundová M., Kucharčuková, Drásalová Trundová A., Trundová M., Kucharčuková, Drásalová | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 4:07.82 | 0.379 | |||
8 | Novosadová, Lorenčíková, Grodlová, Kozlová Novosadová, Lorenčíková, Grodlová, Kozlová | AC Čáslav z.s. | 4 | 4:10.17 | 0.379 | |||
9 | Freibergerová, Matějáková, Dobrovolná, Kouřilová Freibergerová, Matějáková, Dobrovolná, Kouřilová | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 4:15.14 | 0.214 | |||
10 | Frydrychová, Hlávková, Šigutová, Leksová Frydrychová, Hlávková, Šigutová, Leksová | AC Choceň, spolek | 7 | 4:26.69 | 0.167 |
4 x 400 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (ne, 24.6.2018 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milotová, Kopecká, Hůlková, Šmilauderová Milotová, Kopecká, Hůlková, Šmilauderová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 3:52.51 | 0.275 | ||||||||||||||
2 | Fornůsková, Zemaníková, Borová, Suchánková Fornůsková, Zemaníková, Borová, Suchánková | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 3:55.32 | 0.271 | ||||||||||||||
3 | Eibichová, Málková, Tichá, Husáková Eibichová, Málková, Tichá, Husáková | SK Jeseniova | 3 | 3:56.47 | 0.158 | ||||||||||||||
4 | Dorňáková, Šámalová, Procházková, Cymbalová Dorňáková, Šámalová, Procházková, Cymbalová | ASK Slavia Praha | 6 | 4:05.04 | 0.288 | ||||||||||||||
5 | Štorková, Všetečková, Jonášová, Kuwegová Štorková, Všetečková, Jonášová, Kuwegová | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 4:06.67 | 0.163 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 24.6.2018 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dušková, Štěrbová, Navrátilová, Korbová Dušková, Štěrbová, Navrátilová, Korbová | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 4:01.75 | 0.212 | ||||||||||||||
2 | Bennett, Pelová, Lamačová, Quadrátová Bennett, Pelová, Lamačová, Quadrátová | A. C. TEPO Kladno | 5 | 4:02.26 | 0.185 | ||||||||||||||
3 | Hrdličková, Kotková, Rabiňáková, Kaletová Hrdličková, Kotková, Rabiňáková, Kaletová | Spartak Praha 4 | 3 | 4:06.89 | 0.178 | ||||||||||||||
4 | Jinderlová, Babická K., Maršálková, Babická T. Jinderlová, Babická K., Maršálková, Babická T. | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 4:10.90 | 0.282 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milotová, Kopecká, Hůlková, Šmilauderová Milotová, Kopecká, Hůlková, Šmilauderová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 3:52.51 | 0.275 | |||
2 | Fornůsková, Zemaníková, Borová, Suchánková Fornůsková, Zemaníková, Borová, Suchánková | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 3:55.32 | 0.271 | |||
3 | Eibichová, Málková, Tichá, Husáková Eibichová, Málková, Tichá, Husáková | SK Jeseniova | 3 | 3:56.47 | 0.158 | |||
4 | Dušková, Štěrbová, Navrátilová, Korbová Dušková, Štěrbová, Navrátilová, Korbová | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 4:01.75 | 0.212 | |||
5 | Bennett, Pelová, Lamačová, Quadrátová Bennett, Pelová, Lamačová, Quadrátová | A. C. TEPO Kladno | 5 | 4:02.26 | 0.185 | |||
6 | Dorňáková, Šámalová, Procházková, Cymbalová Dorňáková, Šámalová, Procházková, Cymbalová | ASK Slavia Praha | 6 | 4:05.04 | 0.288 | |||
7 | Štorková, Všetečková, Jonášová, Kuwegová Štorková, Všetečková, Jonášová, Kuwegová | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 4:06.67 | 0.163 | |||
8 | Hrdličková, Kotková, Rabiňáková, Kaletová Hrdličková, Kotková, Rabiňáková, Kaletová | Spartak Praha 4 | 3 | 4:06.89 | 0.178 | |||
9 | Jinderlová, Babická K., Maršálková, Babická T. Jinderlová, Babická K., Maršálková, Babická T. | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 4:10.90 | 0.282 |
Skok vysoký - Junioři
(ne, 24.6.2018 - 09:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.791.841.891.921.951.982.002.022.042.062.082.102.122.142.16 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 12 | 2.02 | OOOOOOXX-OXXX | ||||||||||||||
2 |
Jiří SedlákJiří Sedlák
TJ Baník Stříbro, spolek |
99 | 11 | 2.00 | OOOXOXOXOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 14 | 2.00 | -OOOXXOXXOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia Praha |
99 | 15 | 2.00 | -OOOOXOXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 7 | 1.95 | XOOXOXXOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 13 | 1.95 | -OOXOXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 10 | 1.92 | XOOOOXXX | ||||||||||||||
8 |
Adam VašAdam Vaš
TJ Nová Včelnice, z.s. |
00 | 6 | 1.92 | OOXXOOXXX | ||||||||||||||
9 |
Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ Třinec |
00 | 8 | 1.92 | OXOXOXXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Filip MoravecFilip Moravec
Sportovní klub Týniště nad ... |
00 | 4 | 1.79 | OXXX | ||||||||||||||
11= |
Tomáš PraskýTomáš Praský
Atletika Litvínov, z.s. |
99 | 2 | 1.79 | XOXXX | ||||||||||||||
11= |
Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 5 | 1.79 | XOXXX | ||||||||||||||
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha |
00 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
TJ Sokol Velké Meziříčí |
99 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia Praha |
99 | 9 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Skok vysoký - Dorostenci
(ne, 24.6.2018 - 12:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.791.841.891.931.972.002.022.042.062.082.10 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 14 | 2.06 | -O-OOOOOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
01 | 16 | 2.04 | -XOOOXOO-XXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 15 | 2.02 | --XOXOXXOOOX-XX | ||||||||||||||
4 |
Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 7 | 1.93 | OOXXOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 11 | 1.89 | OOXOXXX | ||||||||||||||
6= |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 10 | 1.84 | OOXXX | ||||||||||||||
6= |
Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 5 | 1.84 | OOXXX | ||||||||||||||
8= |
Abu Mike AminuAbu Mike Aminu
TJ Sokol Velké Meziříčí |
01 | 1 | 1.84 | XOOXXX | ||||||||||||||
8= |
Adam RybákAdam Rybák
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
01 | 13 | 1.84 | XOOXXX | ||||||||||||||
10 |
Jakub MarečekJakub Mareček
AC Pardubice |
02 | 9 | 1.84 | OXOXXX | ||||||||||||||
11 |
Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK Most |
01 | 12 | 1.84 | XOXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 2 | 1.79 | XOXXX | ||||||||||||||
13 |
Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 8 | 1.79 | XXOXXX | ||||||||||||||
Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 4 | NM | ||||||||||||||||
Jan SuchýJan Suchý
AC Domažlice, z. s. |
01 | 3 | NM | ||||||||||||||||
Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol Milevsko |
02 | 6 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok vysoký - Juniorky
(so, 23.6.2018 - 17:05) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.531.571.611.651.681.711.741.77 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla Praha |
99 | 15 | 1.74 | -XOOOOXOXXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Lada DoležalováLada Doležalová
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 12 | 1.71 | OOOXOXXOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 10 | 1.68 | OOOOXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 14 | 1.65 | OOOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO Kladno |
00 | 9 | 1.65 | OXOXXOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 13 | 1.65 | -OOXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
00 | 8 | 1.65 | XOXXOXXOXOXXX | ||||||||||||||
8= |
Monika KopeckáMonika Kopecká
TJ VS Tábor, z. s. |
00 | 6 | 1.61 | OOXOXXX | ||||||||||||||
8= |
Nikol JankuNikol Janku
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 11 | 1.61 | OOXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 7 | 1.57 | OXOXXX | ||||||||||||||
11 |
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 5 | 1.53 | OXXX | ||||||||||||||
Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, z.s. |
00 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 2 | NM | ||||||||||||||||
Petra MelicherováPetra Melicherová
SC Radotín Praha |
99 | 4 | NM | ||||||||||||||||
Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
99 | 3 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Skok vysoký - Dorostenky
(so, 23.6.2018 - 14:20) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.501.561.611.661.711.741.771.801.821.84 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ Třinec |
01 | 17 | 1.77 | --OOOOXXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 16 | 1.77 | -OOXOXOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia Praha |
01 | 11 | 1.71 | -OOOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
01 | 14 | 1.66 | --XOOXXX | ||||||||||||||
5= |
Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ Jičín |
02 | 13 | 1.66 | -OOXOXXX | ||||||||||||||
5= |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
JAC Brno |
02 | 12 | 1.66 | -OOXOXXX | ||||||||||||||
5= |
Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 10 | 1.66 | -OOXOXXX | ||||||||||||||
8= |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 9 | 1.66 | -XOOXOXXX | ||||||||||||||
8= |
Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 8 | 1.66 | -XOOXOXXX | ||||||||||||||
10= |
Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 15 | 1.61 | --O-XXX | ||||||||||||||
10= |
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 |
02 | 7 | 1.61 | --O-XXX | ||||||||||||||
12 |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start Havířov |
01 | 6 | 1.56 | OOXXX | ||||||||||||||
13 |
Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 4 | 1.56 | XOXXX | ||||||||||||||
14 |
Adéla BerkováAdéla Berková
A. C. TEPO Kladno |
02 | 5 | 1.50 | XXOXXX | ||||||||||||||
Pavlína PerglováPavlína Perglová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. |
01 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Karolína ŘádkováKarolína Řádková
AC Pardubice |
01 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁ |
01 | 2 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
Skok o tyči - Junioři
(so, 23.6.2018 - 16:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 3.453.653.854.054.204.354.504.654.754.855.00 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip BartoněkFilip Bartoněk
PSK Olymp Praha, z.s. |
00 | 9 | 4.85 | -----OOX-OOXXX | ||||||||||||||
2 |
Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava z.s. |
99 | 10 | 4.75 | -----OOOOXX | ||||||||||||||
3 |
Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
99 | 7 | 4.20 | --OOOXX | ||||||||||||||
4 |
David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 5 | 4.20 | --OXOOXX | ||||||||||||||
5 |
Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 3 | 4.20 | --XOXOOXX | ||||||||||||||
6 |
Patrik SeidlPatrik Seidl
SK Jeseniova |
99 | 8 | 4.05 | ---OXX | ||||||||||||||
7 |
Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
00 | 2 | 4.05 | OOOXOXX | ||||||||||||||
8= |
Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ Třinec |
00 | 4 | 3.85 | --OXX | ||||||||||||||
8= |
Jakub FiřtJakub Fiřt
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 6 | 3.85 | --OXX | ||||||||||||||
Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s. |
00 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Skok o tyči - Dorostenci
(so, 23.6.2018 - 13:40) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 3.203.403.603.753.904.054.204.304.404.554.704.78 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 16 | 4.70 | ------OOOOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 15 | 4.30 | ----XOOXOOXX | ||||||||||||||
3 |
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno |
02 | 14 | 4.20 | ----OOXOXX | ||||||||||||||
4 |
Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia Praha |
01 | 12 | 4.20 | ---XOOXXOXXOXX | ||||||||||||||
5 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 10 | 4.05 | OOXO-OXXOXX | ||||||||||||||
6 |
Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
01 | 13 | 3.90 | ----XXOXX | ||||||||||||||
7 |
František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová Paka |
02 | 9 | 3.75 | --OOXX | ||||||||||||||
8 |
Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 8 | 3.75 | OXXOOOXX | ||||||||||||||
9 |
Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 11 | 3.75 | ---XOXX | ||||||||||||||
10 |
David RybaDavid Ryba
AC Pardubice |
02 | 7 | 3.75 | XOOOXOXX | ||||||||||||||
11= |
Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ Třinec |
01 | 4 | 3.75 | XOOXXOXXOXX | ||||||||||||||
11= |
Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC Čejkovice |
02 | 6 | 3.75 | XOOXXOXXOXX | ||||||||||||||
13 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 5 | 3.60 | -XXOOXX | ||||||||||||||
14 |
Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol Opava |
01 | 1 | 3.60 | OOXOXX | ||||||||||||||
15 |
Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol Opava |
02 | 3 | 3.60 | OXOXXOXX | ||||||||||||||
16 |
Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 2 | 3.40 | OXOXX | ||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok o tyči - Juniorky
(so, 23.6.2018 - 16:40) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.422.622.823.023.173.323.473.623.743.863.964.054.144.234.324.414.52 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 16 | 4.32 | -----------O-OXXO-XXX | ||||||||||||||
2 |
Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 15 | 3.96 | -------OOXOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol Opava |
00 | 12 | 3.62 | ---OOOXOXXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Karolína TomáškováKarolína Tomášková
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 8 | 3.47 | ---OOXOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC Čejkovice |
99 | 11 | 3.47 | ----OXOXXOXXX | ||||||||||||||
6= |
Margit JunkováMargit Junková
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 5 | 3.32 | ---OOOXXX | ||||||||||||||
6= |
Vendula ŠírováVendula Šírová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
00 | 10 | 3.32 | ---OOOXXX | ||||||||||||||
8 |
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK Olymp Brno, spolek |
99 | 9 | 3.32 | --OXOOXOXXX | ||||||||||||||
9 |
Anna PelcováAnna Pelcová
AC Slovan Liberec, z.s. |
99 | 6 | 3.02 | --OXXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Anna ČinkováAnna Činková
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 4 | 2.62 | OOXXX | ||||||||||||||
11 |
Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
SKM Valašské Meziříčí |
00 | 3 | 2.62 | XOXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ VS Tábor, z. s. |
00 | 2 | 2.42 | OXXX | ||||||||||||||
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia Praha |
99 | 13 | DNS | ||||||||||||||||
Anna BoukalováAnna Boukalová
AC Mladá Boleslav z.s. |
99 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová
AC Pardubice |
00 | 14 | NM | ||||||||||||||||
Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC Čejkovice |
99 | 7 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok o tyči - Dorostenky
(so, 23.6.2018 - 13:50) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.452.652.853.003.153.283.413.513.613.703.773.823.873.90 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia Praha |
02 | 16 | 3.82 | ------XOOOO-O-XXX | ||||||||||||||
2 |
Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol Opava |
02 | 15 | 3.61 | ----OOXOXOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Eliška HezkáEliška Hezká
AC Pardubice |
02 | 14 | 3.41 | -----XOOXX-X | ||||||||||||||
4 |
Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
01 | 6 | 3.28 | OOXOXOOXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Pavla BuřičováPavla Buřičová
TJ VS Tábor, z. s. |
01 | 8 | 3.15 | -OOXOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 12 | 3.15 | -OOOXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Anna RydvalováAnna Rydvalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 13 | 3.15 | --XOOXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 5 | 3.15 | --OXOXXOXXX | ||||||||||||||
9 |
Barbora KordíkováBarbora Kordíková
Spartak Praha 4 |
01 | 4 | 3.00 | -OOOXXX | ||||||||||||||
10 |
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol Opava |
01 | 11 | 3.00 | -OOXOXXX | ||||||||||||||
11= |
Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika Chrudim, z.s. |
01 | 7 | 2.85 | -OOXXX | ||||||||||||||
11= |
Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 2 | 2.85 | -OOXXX | ||||||||||||||
13= |
Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 3 | 2.85 | --XOXXX | ||||||||||||||
13= |
Johana KřepelkováJohana Křepelková
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 1 | 2.85 | --XOXXX | ||||||||||||||
13= |
Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 9 | 2.85 | --XOXXX | ||||||||||||||
16 |
Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav z.s. |
02 | 10 | 2.85 | -OXXOXXX | ||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok daleký - Junioři
(so, 23.6.2018 - 16:40) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla Praha |
00 | 15 | 7.21 +0.1 m/s | 7.13+1.0 | 6.77-0.1 | X | 7.13 | 7.11-1.1 | 6.98-0.3 | 7.21+0.1 | ||||||||
2 |
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia Praha |
99 | 14 | 7.06 +0.2 m/s | 6.69+0.6 | 6.96+0.1 | 6.86-0.1 | 6.96 | 6.99+0.0 | 6.91-0.3 | 7.06+0.2 | ||||||||
3 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 13 | 6.97 +0.8 m/s | 4.85-0.7 | 6.50+0.5 | 6.88+0.4 | 6.88 | 6.78+0.2 | X | 6.97+0.8 | ||||||||
4 |
Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 16 | 6.96 +0.7 m/s | 6.81+0.4 | 6.87+1.1 | 6.96+0.7 | 6.96 | X | 6.91+0.0 | X | ||||||||
5 |
Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s. |
99 | 12 | 6.92 +0.4 m/s | 6.86+1.5 | X | 6.92+0.4 | 6.92 | X | X | X | ||||||||
6 |
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s. |
00 | 10 | 6.83 +1.6 m/s | X | 6.82+0.2 | 6.64+0.5 | 6.82 | 6.60-0.6 | 6.72-0.2 | 6.83+1.6 | ||||||||
7 |
Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 8 | 6.71 +0.5 m/s | 6.71+0.5 | 6.63+0.2 | 6.57+0.9 | 6.71 | 6.46-0.4 | X | X | ||||||||
8 |
Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
99 | 7 | 6.63 +1.3 m/s | 6.53+0.3 | 6.51+1.0 | 6.63+1.3 | 6.63 | 6.55+0.4 | X | X | ||||||||
9 |
Jan RejhaJan Rejha
AC TJ Jičín |
99 | 11 | 6.44 +0.6 m/s | 6.42+0.2 | 6.37+1.1 | 6.44+0.6 | 6.44 | |||||||||||
10 |
Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s. |
00 | 9 | 6.39 +0.0 m/s | 6.39+0.0 | 6.28+0.0 | X | 6.39 | |||||||||||
11 |
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha |
00 | 4 | 6.22 +1.4 m/s | X | 6.22+1.4 | X | 6.22 | |||||||||||
12 |
Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol Opava |
99 | 1 | 6.11 +0.6 m/s | 5.83+0.7 | 6.11+0.6 | 6.07-0.2 | 6.11 | |||||||||||
13 |
Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol Jaroměř |
00 | 2 | 6.11 +0.7 m/s | 6.01+1.9 | X | 6.11+0.7 | 6.11 | |||||||||||
14 |
Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 6 | 6.09 +1.9 m/s | 6.09+1.9 | 6.01+0.9 | 6.08+1.8 | 6.09 | |||||||||||
15 |
Tomáš PraskýTomáš Praský
Atletika Litvínov, z.s. |
99 | 3 | 5.85 +3.0 m/s | 5.83 +1.4 m/s | 5.85+3.0 | 5.83+1.4 | X | 5.85 | ||||||||||
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO Kladno |
99 | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok daleký - Dorostenci
(so, 23.6.2018 - 14:35) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 17 | 6.89 -0.4 m/s | X | 6.89-0.4 | 4.60+0.6 | 6.89 | 5.12+0.5 | - | X | ||||||||
2 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 15 | 6.78 +1.1 m/s | 6.42-0.7 | 6.58+0.8 | 6.66+1.4 | 6.66 | 6.78+1.1 | 6.60+0.4 | 6.51+0.5 | ||||||||
3 |
Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 16 | 6.69 +0.7 m/s | 6.47+0.6 | 6.40-1.0 | 6.62+0.1 | 6.62 | 6.69+0.7 | 6.65+1.7 | X | ||||||||
4 |
Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
01 | 14 | 6.62 +1.4 m/s | 6.28+0.6 | 6.44+1.4 | 6.42+2.0 | 6.44 | 6.46+1.4 | 6.61+0.4 | 6.62+1.4 | ||||||||
5 |
František VejmělekFrantišek Vejmělek
Atletika Jihlava z.s. |
01 | 13 | 6.44 +1.2 m/s | 6.17+0.6 | 6.11+1.7 | 6.42+0.4 | 6.42 | 6.21+0.2 | 6.21+2.4 | 6.44+1.2 | ||||||||
6 |
Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 5 | 6.38 +0.7 m/s | 6.38+0.7 | X | 6.28-0.3 | 6.38 | X | X | 6.36+0.0 | ||||||||
7 |
Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 11 | 6.32 +0.7 m/s | X | 6.28-0.5 | 6.32+0.7 | 6.32 | X | 6.31+0.8 | 5.98+0.4 | ||||||||
8 |
David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
02 | 9 | 6.32 +0.8 m/s | 6.06+0.2 | 6.30+0.3 | 6.32+0.8 | 6.32 | 6.20+1.7 | X | 6.22+1.0 | ||||||||
9 |
Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol Milevsko |
02 | 4 | 6.30 +0.2 m/s | 5.98-0.9 | 6.30+0.2 | 6.25-0.6 | 6.30 | |||||||||||
10 |
Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia Praha |
02 | 7 | 6.27 +1.0 m/s | 5.97-0.4 | 6.27+1.0 | 6.25+1.2 | 6.27 | |||||||||||
11 |
Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 12 | 6.23 -0.2 m/s | X | 6.13+0.2 | 6.23-0.2 | 6.23 | |||||||||||
12 |
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 6 | 6.21 +1.5 m/s | 5.89-0.1 | 6.16+0.7 | 6.21+1.5 | 6.21 | |||||||||||
13 |
Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 1 | 6.19 +0.4 m/s | 6.19+0.4 | X | 6.01-0.9 | 6.19 | |||||||||||
14 |
Daniel NevrlaDaniel Nevrla
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 3 | 6.13 +0.6 m/s | 5.87+1.1 | 6.13+0.6 | 5.81-0.6 | 6.13 | |||||||||||
15 |
Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
01 | 10 | 6.12 -0.5 m/s | X | 6.12-0.5 | 6.08+0.7 | 6.12 | |||||||||||
16 |
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC Pardubice |
02 | 8 | 5.99 +0.6 m/s | 5.10+0.3 | X | 5.99+0.6 | 5.99 | |||||||||||
17 |
Samuel SlabýSamuel Slabý
SK Kotlářka Praha, z.s. |
02 | 2 | 5.95 +1.4 m/s | 5.82+1.0 | 5.95+1.4 | 5.72-1.7 | 5.95 | |||||||||||
Celkem 17 závodníků |
Skok daleký - Juniorky
(so, 23.6.2018 - 12:55) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 16 | 6.14 -0.3 m/s | X-2.5 | 6.14-0.3 | X-0.5 | 6.14 | 6.00+0.4 | X-0.5 | X+1.2 | ||||||||
2 |
Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla Praha |
99 | 14 | 5.85 +0.0 m/s | 5.62+0.0 | 5.85+0.0 | 5.25-2.4 | 5.85 | 5.65+0.6 | 5.60+1.0 | 5.44-0.2 | ||||||||
3 |
Pavlína MinářováPavlína Minářová
AK Olymp Brno, spolek |
99 | 15 | 5.84 +0.1 m/s | 5.48-0.2 | 5.60-1.5 | 5.63-0.9 | 5.63 | 5.84+0.1 | 5.68-1.1 | X+0.8 | ||||||||
4 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 13 | 5.63 -0.5 m/s | 5.63-0.5 | 5.610.5 | 5.37-0.3 | 5.63 | X+1.4 | X+0.6 | X+0.8 | ||||||||
5 |
Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia Praha |
00 | 9 | 5.32 -1.0 m/s | X+0.1 | 5.01-1.1 | 5.32-1.0 | 5.32 | X+1.3 | 5.19-1.2 | X+1.1 | ||||||||
6 |
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 10 | 5.27 -0.6 m/s | 5.18+1.3 | 5.23-1.6 | 5.27-0.6 | 5.27 | X+0.8 | 5.24-0.5 | X+0.8 | ||||||||
7 |
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK Olymp Brno, spolek |
99 | 12 | 5.27 +0.1 m/s | 5.27+0.1 | 3.48-2.2 | 5.17-0.9 | 5.27 | 5.18+0.5 | 5.10-0.4 | 5.14-0.5 | ||||||||
8 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta Praha |
99 | 3 | 5.21 +0.8 m/s | X | X-0.1 | 5.21+0.8 | 5.21 | 4.90+0.4 | X-0.5 | X-0.3 | ||||||||
9 |
Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 11 | 5.16 -0.4 m/s | 5.16-0.4 | 5.13-0.2 | 5.13-0.3 | 5.16 | |||||||||||
10 |
Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia Praha |
00 | 5 | 5.15 +1.4 m/s | 5.15+1.4 | 5.03-0.7 | X-0.3 | 5.15 | |||||||||||
11 |
Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto z.s. |
99 | 2 | 5.09 +1.1 m/s | 4.84+0.2 | 4.54+1.2 | 5.09+1.1 | 5.09 | |||||||||||
12 |
Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO Kladno |
00 | 7 | 5.06 +0.2 m/s | 5.06+0.2 | 4.99-1.2 | X+0.1 | 5.06 | |||||||||||
13 |
Lucie HrdličkováLucie Hrdličková
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 6 | 4.90 -0.1 m/s | 4.82+1.6 | 4.90-0.1 | X-0.6 | 4.90 | |||||||||||
14 |
Kateřina FialováKateřina Fialová
TJ Dukla Praha |
00 | 1 | 4.89 -1.1 m/s | 4.79+0.0 | 4.89-1.1 | 4.85-0.1 | 4.89 | |||||||||||
Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, z.s. |
00 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia Praha |
00 | 8 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Skok daleký - Dorostenky
(so, 23.6.2018 - 10:40) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 16 | 5.95 +0.5 m/s | 5.62+1.1 | 5.70+1.8 | 5.95+0.5 | 5.95 | 4.16-1.4 | 5.55-0.4 | 5.32-2.2 | ||||||||
2 |
Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC Pardubice |
01 | 11 | 5.71 +3.3 m/s | 5.52 -0.2 m/s | 5.47+0.2 | 5.52-0.2 | X+1.7 | 5.52 | 5.71+3.3 | X+0.3 | 5.46-0.3 | |||||||
3 |
Sofie ŠámalováSofie Šámalová
ASK Slavia Praha |
01 | 12 | 5.65 +1.3 m/s | 5.29+1.0 | 5.65+1.1 | 5.65+1.3 | 5.65 | 5.50+0.4 | X+0.9 | X-0.5 | ||||||||
4 |
Eliška SemeckáEliška Semecká
ASK Slavia Praha |
02 | 10 | 5.63 -0.7 m/s | 5.63-0.7 | X-0.9 | 5.35-0.9 | 5.63 | 5.47-0.5 | - | 5.15-2.5 | ||||||||
5 |
Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 8 | 5.61 +0.4 m/s | X+0.7 | 5.61+0.4 | X+1.9 | 5.61 | X+0.5 | X+0.2 | X-2.0 | ||||||||
6 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 9 | 5.59 +0.0 m/s | 5.42+0.1 | 5.57+0.5 | X+1.2 | 5.57 | 4.24+1.1 | 5.29+0.9 | 5.59+0.0 | ||||||||
7 |
Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 7 | 5.52 +2.7 m/s | 5.49 +1.3 m/s | X+2.9 | X+0.7 | 5.49+1.3 | 5.49 | 5.52+2.7 | X+1.0 | X+0.8 | |||||||
8 |
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK Dobruška z.s. |
01 | 1 | 5.49 +2.2 m/s | 5.24 +0.5 m/s | 5.24+0.5 | 5.49+2.2 | 5.13+0.6 | 5.49 | 5.15+1.9 | 5.07+0.5 | X-1.4 | |||||||
9 |
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 |
02 | 6 | 5.47 +2.2 m/s | 5.44 +0.4 m/s | 5.27+0.2 | 5.44+0.4 | 5.47+2.2 | 5.47 | ||||||||||
10 |
Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 14 | 5.36 +0.1 m/s | 5.35+2.1 | 5.36+0.1 | 5.17+0.0 | 5.36 | |||||||||||
11 |
Nikola SteinerováNikola Steinerová
AKM Viktoria Plzeň |
02 | 4 | 5.28 +2.4 m/s | 5.10 +0.2 m/s | 5.28+2.4 | 5.10+0.2 | 4.76+0.3 | 5.28 | ||||||||||
12 |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 3 | 5.24 -0.5 m/s | 5.13+0.2 | 4.96+0.5 | 5.24-0.5 | 5.24 | |||||||||||
13 |
Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol Opava |
02 | 2 | 5.18 +0.0 m/s | 5.11+2.1 | 4.93+1.2 | 5.18+0.0 | 5.18 | |||||||||||
14 |
Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ Jičín |
02 | 15 | 5.13 -0.6 m/s | X+1.3 | X+0.2 | 5.13-0.6 | 5.13 | |||||||||||
Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 13 | NM | ||||||||||||||||
Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol Opava |
02 | 5 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Trojskok - Junioři
(ne, 24.6.2018 - 12:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 15 | 14.76 +0.1 m/s | 14.28+2.6 | 14.58+1.8 | 14.55+0.8 | 14.58 | 14.24+1.2 | 14.14+0.3 | 14.76+0.1 | ||||||||
2 |
František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ Třinec |
00 | 16 | 14.63 +0.8 m/s | X | 14.63+0.8 | 14.56+0.7 | 14.63 | X | X | X | ||||||||
3 |
Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita Brno |
99 | 14 | 14.18 +0.9 m/s | 13.77+1.6 | 11.49+1.9 | 13.60+0.4 | 13.77 | 13.54+1.2 | 14.18+0.9 | 14.09+0.4 | ||||||||
4 |
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s. |
00 | 12 | 14.18 +0.3 m/s | 13.16+0.6 | 13.47+1.3 | 13.96-0.5 | 13.96 | 14.08+0.9 | 14.18+0.3 | 13.70+0.7 | ||||||||
5 |
Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla Praha |
00 | 13 | 13.89 -1.1 m/s | 13.33+0.6 | 13.37+0.9 | 12.64-0.1 | 13.37 | 13.89-1.1 | X | X | ||||||||
6 |
Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s. |
99 | 5 | 13.68 -1.1 m/s | 12.40+0.4 | 12.11+1.4 | 13.11-0.1 | 13.11 | 13.00+0.8 | 13.23+0.7 | 13.68-1.1 | ||||||||
7 |
David HerákDavid Herák
A. C. TEPO Kladno |
00 | 9 | 13.32 +0.4 m/s | 13.32+0.4 | 12.72+0.5 | 12.93+1.6 | 13.32 | 12.61+0.0 | 13.05+0.6 | 13.17-0.5 | ||||||||
8 |
Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ Třinec |
00 | 2 | 13.29 +1.7 m/s | 12.67+0.2 | 13.29+1.7 | X | 13.29 | 12.99+0.2 | 12.75+0.4 | 11.79+0.4 | ||||||||
9 |
Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 10 | 13.00 +0.5 m/s | 12.72+0.8 | 12.89+0.4 | 13.00+0.5 | 13.00 | |||||||||||
10 |
Jan ŠedivýJan Šedivý
ŠAK Novoborská Praha |
00 | 8 | 12.95 +2.0 m/s | X | 12.95+2.0 | X | 12.95 | |||||||||||
11 |
Martin ŠtípekMartin Štípek
Atletický klub Zlín, z.s. |
99 | 6 | 12.76 +0.5 m/s | 12.38+1.4 | 12.67+0.9 | 12.76+0.5 | 12.76 | |||||||||||
12 |
Albert WeberAlbert Weber
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 4 | 12.76 +3.7 m/s | 12.63 +0.7 m/s | 12.63+0.7 | 12.76+3.7 | 12.37+0.7 | 12.76 | ||||||||||
13 |
Jakub FiřtJakub Fiřt
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 3 | 12.74 +1.4 m/s | 12.45+1.5 | 12.55+2.1 | 12.74+1.4 | 12.74 | |||||||||||
14 |
Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | 1 | 12.60 +1.1 m/s | 12.60+1.1 | 12.42+1.0 | 12.56+1.3 | 12.60 | |||||||||||
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO Kladno |
99 | 11 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Trojskok - Dorostenci
(ne, 24.6.2018 - 14:35) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
01 | 16 | 14.31 -0.3 m/s | 14.03-1.0 | 14.05+0.7 | 13.59+0.4 | 14.05 | 13.91-0.2 | 13.90+0.2 | 14.31-0.3 | ||||||||
2 |
Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 15 | 14.13 +0.2 m/s | 13.84-0.7 | 13.68+0.1 | X | 13.84 | 14.13+0.2 | 13.97+0.6 | 14.02+1.1 | ||||||||
3 |
Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 12 | 13.82 +0.1 m/s | 13.34-0.2 | 13.78+0.1 | X | 13.78 | X | 13.47+0.7 | 13.82+0.1 | ||||||||
4 |
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 13 | 13.67 +0.9 m/s | 13.41+1.2 | 13.23+1.2 | 13.31-0.1 | 13.41 | 13.57-0.8 | 13.67+0.9 | 13.55+0.8 | ||||||||
5 |
Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 5 | 13.52 -0.7 m/s | 12.91+1.0 | 13.33+0.2 | 13.44+0.2 | 13.44 | 13.38+0.4 | 13.46+2.6 | 13.52-0.7 | ||||||||
6 |
Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ Třinec |
02 | 7 | 13.30 +0.1 m/s | 12.56+1.5 | 12.90+1.2 | 13.30+0.1 | 13.30 | X | 13.15+2.4 | 13.14+0.6 | ||||||||
7 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 10 | 13.26 -0.2 m/s | 13.10+0.2 | X | 13.23-0.1 | 13.23 | 13.26-0.2 | 11.69+0.7 | 13.24+0.4 | ||||||||
8 |
Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK Jeseniova |
01 | 14 | 13.11 +0.4 m/s | 11.54-0.7 | 12.54+0.8 | 13.11+0.4 | 13.11 | X | X | X | ||||||||
9 |
Michal KulhánekMichal Kulhánek
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
01 | 6 | 13.04 +0.7 m/s | X | 13.04+0.7 | 12.81-0.8 | 13.04 | |||||||||||
10 |
David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
02 | 8 | 12.97 +0.6 m/s | 12.42+0.6 | 12.97+0.6 | 12.53-0.2 | 12.97 | |||||||||||
11 |
Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 9 | 12.87 +0.7 m/s | 12.45+0.9 | 12.87+0.7 | 12.51+0.2 | 12.87 | |||||||||||
12 |
Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 2 | 12.77 +1.9 m/s | 12.77+1.9 | 11.28+0.1 | 12.31-0.1 | 12.77 | |||||||||||
13 |
Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 3 | 12.44 +0.9 m/s | 12.44+2.3 | 12.30+0.6 | 12.44+0.9 | 12.44 | |||||||||||
14 |
Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 1 | 12.37 -0.6 m/s | 12.28+0.9 | 12.37-0.6 | 12.34+0.2 | 12.37 | |||||||||||
15 |
Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
02 | 4 | 12.20 +2.4 m/s | 12.11 -0.6 m/s | 12.20+2.4 | 11.97+1.0 | 12.11-0.6 | 12.20 | ||||||||||
16 |
Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava z.s. |
01 | 11 | 11.25 +0.6 m/s | X | 11.25+0.6 | X | 11.25 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Trojskok - Juniorky
(ne, 24.6.2018 - 11:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 16 | 12.53 +0.1 m/s | 12.39-0.4 | X | 12.45-1.0 | 12.45 | 10.66-0.7 | 12.11+0.7 | 12.53+0.1 | ||||||||
2 |
Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 14 | 12.14 +0.9 m/s | 12.14+0.9 | 12.06-0.5 | X | 12.14 | X | 12.08-0.2 | X | ||||||||
3 |
Johana MičánkováJohana Mičánková
JAC Brno |
00 | 13 | 11.80 +0.1 m/s | 11.80+0.1 | X | 11.69-1.1 | 11.80 | X | X | X | ||||||||
4 |
Linda PrůšováLinda Průšová
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 12 | 11.44 +0.0 m/s | 11.32-0.1 | 11.44+0.0 | X | 11.44 | 11.40+1.2 | X | 09.59-1.9 | ||||||||
5 |
Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 8 | 11.41 -1.5 m/s | 11.29-1.8 | 11.37-0.8 | X | 11.37 | 11.41-1.5 | X | 11.29+0.7 | ||||||||
6 |
Tina KititiTina Kititi
ŠAK Novoborská Praha |
99 | 10 | 11.35 +0.0 m/s | 11.02-0.7 | 11.07-0.4 | 11.06+1.3 | 11.07 | 11.29-1.4 | 11.28-2.0 | 11.35+0.0 | ||||||||
7 |
Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO Kladno |
99 | 11 | 11.17 +0.6 m/s | 11.17+0.6 | X | X | 11.17 | 11.02+0.2 | 10.58-2.1 | X | ||||||||
8 |
Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
00 | 5 | 11.06 +0.2 m/s | 10.86-0.7 | 11.05+0.3 | 10.95-1.6 | 11.05 | 11.06+0.2 | X | - | ||||||||
9 |
Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 9 | 11.00 -0.7 m/s | 10.52+0.1 | 10.46+0.2 | 11.00-0.7 | 11.00 | |||||||||||
10 |
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK Olymp Brno, spolek |
99 | 7 | 10.86 +1.0 m/s | 10.86+1.0 | 10.84-1.0 | 10.84-0.7 | 10.86 | |||||||||||
11 |
Nikol JankuNikol Janku
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 4 | 10.86 -1.3 m/s | X | 10.86-1.3 | 10.24-0.9 | 10.86 | |||||||||||
12 |
Lucie HrdličkováLucie Hrdličková
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 1 | 10.80 -1.1 m/s | 10.80-1.1 | 10.39+0.2 | 09.97-3.2 | 10.80 | |||||||||||
13 |
Nikola DvorskáNikola Dvorská
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
00 | 6 | 10.79 +0.2 m/s | 10.49-1.4 | 10.79+0.2 | X | 10.79 | |||||||||||
14 |
Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika Jihlava z.s. |
00 | 2 | 10.38 -0.9 m/s | 10.25-1.7 | 10.14-0.6 | 10.38-0.9 | 10.38 | |||||||||||
15 |
Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s. |
99 | 3 | 10.36 +0.1 m/s | X | 10.36+0.1 | 09.71-1.7 | 10.36 | |||||||||||
Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK Jeseniova |
00 | 15 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Trojskok - Dorostenky
(ne, 24.6.2018 - 09:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 16 | 12.10 +0.3 m/s | X+1.0 | 11.70+0.0 | 9.80+0.2 | 11.70 | 11.82+0.3 | 12.10+0.3 | 11.83+0.6 | ||||||||
2 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 15 | 12.06 +1.2 m/s | X+0.8 | 11.69+0.4 | 11.45+0.1 | 11.69 | 11.54-0.5 | 12.06+1.2 | 11.66-1.5 | ||||||||
3 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 14 | 11.71 +1.7 m/s | 11.11+1.6 | X-0.1 | 11.52-0.4 | 11.52 | 11.50-1.0 | 11.71+1.7 | 11.70+0.3 | ||||||||
4 |
Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 12 | 11.39 +0.6 m/s | X+1.8 | 11.18-0.2 | 11.39+0.6 | 11.39 | 10.89-0.8 | X+1.5 | 11.01+1.3 | ||||||||
5 |
Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 8 | 11.37 +0.5 m/s | 11.33+1.9 | 11.07+0.6 | 11.32+0.1 | 11.33 | 11.12-1.3 | 11.27+0.9 | 11.37+0.5 | ||||||||
6 |
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
01 | 13 | 11.37 +1.0 m/s | 11.31+0.9 | 11.37+1.0 | 11.25-1.3 | 11.37 | 11.21+0.0 | X+1.5 | 11.12+0.4 | ||||||||
7 |
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec |
01 | 10 | 11.28 -0.2 m/s | 11.17-0.1 | 11.22+0.3 | X-0.1 | 11.22 | 10.99-1.5 | 11.28-0.2 | 11.23+0.6 | ||||||||
8 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 9 | 11.14 +1.1 m/s | 11.14+1.1 | 11.06+0.7 | 10.63-0.1 | 11.14 | 10.57+0.4 | 10.69-0.9 | 10.83+1.1 | ||||||||
9 |
Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 7 | 11.11 +1.0 m/s | 11.11+1.0 | 11.05+0.1 | X+0.3 | 11.11 | |||||||||||
10 |
Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol Opava |
02 | 4 | 11.09 +0.4 m/s | 10.99+1.4 | 11.09+0.4 | 11.08-0.3 | 11.09 | |||||||||||
11 |
Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 5 | 11.05 +2.5 m/s | 10.96 -0.3 m/s | 11.05+2.5 | 10.42+1.7 | 10.96-0.3 | 11.05 | ||||||||||
12 |
Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 11 | 10.97 -0.5 m/s | 10.93-0.2 | 10.68+1.3 | 10.97-0.5 | 10.97 | |||||||||||
13 |
Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia Praha |
02 | 2 | 10.94 +0.9 m/s | 10.57+2.4 | 10.94+0.9 | 10.85-0.4 | 10.94 | |||||||||||
14 |
Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol Opava |
02 | 3 | 10.78 +0.5 m/s | 10.59+1.8 | 10.78+0.5 | 10.67+1.1 | 10.78 | |||||||||||
15 |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 6 | 10.78 +1.5 m/s | 10.78+1.5 | 10.49+1.6 | 10.50-0.2 | 10.78 | |||||||||||
16 |
Nikol KubicováNikol Kubicová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 1 | 10.67 +0.5 m/s | 10.67+0.5 | X+1.2 | 10.53+0.1 | 10.67 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Dorostenky
(ne, 24.6.2018 - 09:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká Lípa |
01 | 18 | 14.54 | 14.09 | 13.49 | 13.51 | 14.09 | 13.95 | 13.63 | 14.54 | ||||||||
2 |
Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 12 | 13.79 | 13.00 | 13.07 | 13.30 | 13.30 | 13.31 | X | 13.79 | ||||||||
3 |
Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 19 | 13.71 | X | 13.28 | 13.12 | 13.28 | 13.41 | 13.65 | 13.71 | ||||||||
4 |
Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 15 | 13.59 | 12.65 | 12.54 | 13.06 | 13.06 | 13.59 | 13.40 | 13.56 | ||||||||
5 |
Anna KotounováAnna Kotounová
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
01 | 14 | 13.39 | X | 12.75 | 12.86 | 12.86 | 12.63 | 12.81 | 13.39 | ||||||||
6 |
Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s. |
01 | 16 | 13.20 | 12.37 | 12.54 | 13.20 | 13.20 | 12.70 | 12.87 | 12.88 | ||||||||
7 |
Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 17 | 13.16 | X | 13.09 | X | 13.09 | 13.16 | X | X | ||||||||
8 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 13 | 13.16 | 12.55 | 12.65 | 13.16 | 13.16 | 12.86 | 11.70 | X | ||||||||
9 |
Eliška VeseláEliška Veselá
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 9 | 12.78 | 12.05 | 12.78 | X | 12.78 | |||||||||||
10 |
Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
01 | 3 | 12.29 | 11.67 | 11.86 | 12.29 | 12.29 | |||||||||||
11 |
Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s. |
01 | 2 | 12.01 | 11.96 | 11.05 | 12.01 | 12.01 | |||||||||||
12 |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
01 | 4 | 11.99 | 11.10 | 11.99 | 11.24 | 11.99 | |||||||||||
13 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 10 | 11.96 | 11.81 | 11.96 | X | 11.96 | |||||||||||
14 |
Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 5 | 11.82 | 11.82 | X | 11.14 | 11.82 | |||||||||||
15 |
Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO Kladno |
01 | 11 | 11.76 | 10.91 | 11.76 | 10.82 | 11.76 | |||||||||||
16 |
Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 6 | 11.59 | 11.59 | 11.52 | 11.41 | 11.59 | |||||||||||
17 |
Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
01 | 1 | 11.45 | 11.39 | 11.45 | 10.75 | 11.45 | |||||||||||
18 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 7 | 10.71 | 10.71 | 10.56 | X | 10.71 | |||||||||||
19 |
Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC Turnov, z. s. |
02 | 8 | 10.19 | 10.19 | X | X | 10.19 | |||||||||||
Celkem 19 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Juniorky
(ne, 24.6.2018 - 11:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 16 | 13.47 | 12.83 | 12.75 | 12.54 | 12.83 | 13.41 | 13.42 | 13.47 | ||||||||
2 |
Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
00 | 14 | 12.88 | 12.51 | 12.05 | 12.88 | 12.88 | 12.81 | 12.74 | 12.00 | ||||||||
3 |
Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolek |
99 | 12 | 12.23 | 11.15 | 11.69 | 11.79 | 11.79 | 12.23 | 11.56 | 12.15 | ||||||||
4 |
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 15 | 12.01 | 12.01 | X | 11.99 | 12.01 | X | X | 11.94 | ||||||||
5 |
Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 11 | 11.58 | 10.77 | 11.58 | X | 11.58 | X | X | X | ||||||||
6 |
Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 |
00 | 10 | 11.49 | 11.02 | 11.30 | 11.14 | 11.30 | 11.08 | 11.34 | 11.49 | ||||||||
7 |
Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
AC Pardubice |
00 | 9 | 11.18 | 10.55 | 11.18 | 11.12 | 11.18 | 10.76 | 11.09 | 10.93 | ||||||||
8 |
Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
00 | 7 | 10.86 | 10.54 | 10.67 | 10.86 | 10.86 | |||||||||||
9 |
Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
00 | 6 | 10.36 | 09.31 | 09.65 | 10.36 | 10.36 | |||||||||||
10 |
Lucie ŽivnáLucie Živná
SK Kotlářka Praha, z.s. |
99 | 2 | 10.14 | 09.26 | 10.14 | 10.07 | 10.14 | |||||||||||
11 |
Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
99 | 5 | 09.70 | 09.35 | 09.18 | 09.70 | 09.70 | |||||||||||
12 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta Praha |
99 | 3 | 09.50 | 09.15 | 09.11 | 09.50 | 09.50 | |||||||||||
13 |
Tereza StaňkováTereza Staňková
TJ Šumperk, z.s. |
00 | 1 | 09.42 | 08.78 | 07.96 | 09.42 | 09.42 | |||||||||||
14 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
A. C. Sparta Praha |
00 | 4 | 09.09 | 09.09 | X | 08.53 | 09.09 | |||||||||||
Michaela VedrováMichaela Vedrová
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 13 | DNS | ||||||||||||||||
Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 8 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Vrh koulí 5kg - Dorostenci
(ne, 24.6.2018 - 12:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol Opava |
01 | 16 | 18.59 | 16.66 | 17.69 | 18.17 | 18.17 | 18.59 | 17.21 | X | ||||||||
2 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VSK Univerzita Brno |
01 | 15 | 16.27 | 16.27 | 16.27 | 15.89 | 16.27 | X | X | X | ||||||||
3 |
Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 14 | 15.58 | 15.58 | 14.74 | 15.18 | 15.58 | 15.44 | X | X | ||||||||
4 |
Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 13 | 15.56 | 14.98 | 15.56 | - | 15.56 | - | - | - | ||||||||
5 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
VSK Univerzita Brno |
01 | 10 | 14.21 | 13.41 | 12.32 | 14.02 | 14.02 | 14.21 | 14.13 | 12.98 | ||||||||
6 |
Adam BubíkAdam Bubík
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
01 | 6 | 14.16 | 13.63 | X | 14.16 | 14.16 | X | X | X | ||||||||
7 |
Michael PečinkaMichael Pečinka
Sportovní klub Bystřice n.P. |
01 | 8 | 13.84 | 13.79 | 13.58 | 13.52 | 13.79 | 13.00 | 12.81 | 13.84 | ||||||||
8 |
Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 9 | 13.79 | 13.17 | X | 13.79 | 13.79 | X | X | X | ||||||||
9 |
Petr FomenkoPetr Fomenko
PSK Olymp Praha, z.s. |
01 | 7 | 13.35 | 13.35 | 12.88 | 13.12 | 13.35 | |||||||||||
10 |
Radim DostálRadim Dostál
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 1 | 13.17 | 13.03 | 12.84 | 13.17 | 13.17 | |||||||||||
11 |
Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia Praha |
01 | 4 | 13.13 | 13.13 | 12.48 | 12.27 | 13.13 | |||||||||||
12 |
Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO Kladno |
02 | 3 | 13.04 | 13.04 | 12.36 | 12.85 | 13.04 | |||||||||||
13 |
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 5 | 12.82 | 12.82 | 12.80 | 12.65 | 12.82 | |||||||||||
14 |
Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 12 | 12.79 | X | 12.08 | 12.79 | 12.79 | |||||||||||
15 |
Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 11 | 12.52 | 12.52 | X | 11.94 | 12.52 | |||||||||||
16 |
Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 2 | NM | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Vrh koulí 6kg - Junioři
(ne, 24.6.2018 - 14:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
ASK Slavia Praha |
99 | 15 | 18.13 | 17.99 | 17.10 | 18.12 | 18.12 | 17.94 | 18.01 | 18.13 | ||||||||
2 |
Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s. |
00 | 13 | 17.79 | 16.59 | 17.32 | 17.07 | 17.32 | 17.48 | 17.51 | 17.79 | ||||||||
3 |
Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 14 | 17.59 | 16.98 | X | X | 16.98 | 17.20 | 17.38 | 17.59 | ||||||||
4 |
David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
00 | 12 | 16.18 | 15.20 | 15.28 | 15.19 | 15.28 | X | 12.79 | 16.18 | ||||||||
5 |
Tomáš BortelTomáš Bortel
Atletický klub Emila Zátopk... |
99 | 11 | 16.00 | 12.90 | 15.96 | 16.00 | 16.00 | X | X | X | ||||||||
6 |
Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
99 | 9 | 15.76 | X | 15.35 | 15.26 | 15.35 | X | 15.05 | 15.76 | ||||||||
7 |
Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 10 | 15.21 | X | 14.77 | 15.21 | 15.21 | X | 11.79 | X | ||||||||
8 |
Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 8 | 14.98 | 14.21 | 14.87 | X | 14.87 | 14.98 | 14.39 | X | ||||||||
9 |
Jan GročekJan Groček
ASK Slavia Praha |
00 | 6 | 13.84 | 12.38 | 13.37 | 13.84 | 13.84 | |||||||||||
10 |
Matěj VeselýMatěj Veselý
ASK Slavia Praha |
99 | 5 | 13.40 | 13.24 | 13.40 | 13.28 | 13.40 | |||||||||||
11 |
Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. Hradec, z.s. |
00 | 3 | 13.15 | 12.69 | 13.15 | 13.12 | 13.15 | |||||||||||
12 |
Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra Litomyšl |
00 | 2 | 12.86 | 12.86 | 12.77 | 12.63 | 12.86 | |||||||||||
13 |
Jan EfflerJan Effler
AC Česká Lípa |
00 | 7 | 12.65 | X | 12.36 | 12.65 | 12.65 | |||||||||||
14 |
Martin RybářMartin Rybář
SK Jeseniova |
00 | 4 | 12.54 | 12.54 | X | 12.07 | 12.54 | |||||||||||
15 |
Adam VidunaAdam Viduna
A. C. TEPO Kladno |
00 | 1 | 12.26 | 12.04 | X | 12.26 | 12.26 | |||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Hod diskem 1kg - Juniorky
(so, 23.6.2018 - 14:35) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika Chrudim, z.s. |
99 | 16 | 48.10 | 40.57 | X | 48.10 | 48.10 | X | X | X | ||||||||
2 |
Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 14 | 43.88 | 42.21 | 41.60 | X | 42.21 | X | X | 43.88 | ||||||||
3 |
Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolek |
99 | 15 | 43.66 | 43.23 | X | 43.44 | 43.44 | 40.64 | 43.66 | X | ||||||||
4 |
Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
00 | 13 | 42.50 | 42.50 | 39.03 | 39.76 | 42.50 | 39.26 | 40.73 | X | ||||||||
5 |
Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 12 | 37.41 | 37.41 | 36.92 | 36.98 | 37.41 | 36.13 | X | X | ||||||||
6 |
Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 |
00 | 7 | 37.02 | 37.02 | 31.86 | X | 37.02 | X | 34.72 | X | ||||||||
7 |
Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 10 | 36.54 | X | 36.01 | X | 36.01 | 36.54 | X | X | ||||||||
8 |
Michaela VedrováMichaela Vedrová
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 11 | 36.49 | X | 32.98 | 34.88 | 34.88 | X | 34.12 | 36.49 | ||||||||
9 |
Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 9 | 33.71 | 33.71 | X | 31.12 | 33.71 | |||||||||||
10 |
Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
99 | 6 | 32.34 | 31.44 | 32.34 | 30.22 | 32.34 | |||||||||||
11 |
Marie KlanicováMarie Klanicová
SKM Valašské Meziříčí |
99 | 1 | 31.48 | 31.48 | X | 28.50 | 31.48 | |||||||||||
12 |
Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
00 | 5 | 30.21 | 30.21 | 28.50 | X | 30.21 | |||||||||||
13 |
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Most |
99 | 3 | 29.77 | 29.77 | 26.77 | 25.86 | 29.77 | |||||||||||
14 |
Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 4 | 28.35 | 27.83 | X | 28.35 | 28.35 | |||||||||||
15 |
Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
AC Pardubice |
00 | 8 | 28.30 | X | 28.30 | X | 28.30 | |||||||||||
16 |
Soňa DvořákováSoňa Dvořáková
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
00 | 2 | 27.61 | X | 27.61 | 27.09 | 27.61 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Hod diskem 1kg - Dorostenky
(so, 23.6.2018 - 16:25) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 16 | 37.19 | 34.26 | X | 37.19 | 37.19 | X | 34.38 | X | ||||||||
2 |
Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
01 | 11 | 35.70 | 28.58 | 32.49 | 34.52 | 34.52 | 31.97 | 35.70 | 33.55 | ||||||||
3 |
Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 9 | 35.13 | 33.94 | X | 33.30 | 33.94 | 34.46 | 35.13 | 35.08 | ||||||||
4 |
Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 14 | 34.98 | 29.07 | 34.98 | X | 34.98 | X | 29.86 | 34.76 | ||||||||
5 |
Michaela NeprašováMichaela Neprašová
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 12 | 34.96 | 34.96 | X | X | 34.96 | 32.18 | 33.01 | 33.61 | ||||||||
6 |
Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Znojmo, z.s. |
01 | 6 | 34.66 | 32.74 | 32.92 | 34.66 | 34.66 | X | X | 31.45 | ||||||||
7 |
Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 4 | 33.58 | X | 33.58 | X | 33.58 | 33.02 | 32.88 | 29.92 | ||||||||
8 |
Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 2 | 33.57 | 33.57 | 25.71 | 28.95 | 33.57 | 25.73 | X | X | ||||||||
9 |
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol Opava |
02 | 13 | 33.25 | 33.19 | 33.25 | X | 33.25 | |||||||||||
10 |
Pavlína PerglováPavlína Perglová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. |
01 | 3 | 32.03 | 30.68 | 24.53 | 32.03 | 32.03 | |||||||||||
11 |
Agáta RichterováAgáta Richterová
SK Jeseniova |
01 | 8 | 31.04 | 30.05 | 31.04 | X | 31.04 | |||||||||||
12 |
Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
02 | 7 | 30.99 | X | X | 30.99 | 30.99 | |||||||||||
13 |
Anna JenčkeAnna Jenčke
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 5 | 30.79 | 30.79 | 29.86 | X | 30.79 | |||||||||||
14 |
Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 1 | 23.85 | 16.40 | X | 23.85 | 23.85 | |||||||||||
15 |
Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO Kladno |
01 | 15 | 22.59 | X | 22.59 | X | 22.59 | |||||||||||
Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 10 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(so, 23.6.2018 - 10:35) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s. |
02 | 15 | 52.74 | 47.54 | 52.74 | X | 52.74 | X | X | 43.85 | ||||||||
2 |
Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 16 | 48.02 | 38.48 | X | 48.02 | 48.02 | 46.97 | 44.19 | X | ||||||||
3 |
Petr FomenkoPetr Fomenko
PSK Olymp Praha, z.s. |
01 | 10 | 43.22 | 39.14 | 43.22 | X | 43.22 | 41.68 | X | X | ||||||||
4 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VSK Univerzita Brno |
01 | 11 | 43.04 | X | 40.24 | 43.02 | 43.02 | X | 43.04 | X | ||||||||
5 |
Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 4 | 41.71 | X | X | 41.71 | 41.71 | X | X | X | ||||||||
6 |
Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol Opava |
01 | 14 | 40.96 | X | 36.02 | 40.96 | 40.96 | X | 38.17 | X | ||||||||
7 |
Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 9 | 40.57 | X | 40.57 | 38.60 | 40.57 | X | 39.28 | X | ||||||||
8 |
Tobiáš ZapletalTobiáš Zapletal
PSK Olymp Praha, z.s. |
02 | 3 | 39.35 | X | 39.31 | X | 39.31 | 39.35 | 34.50 | X | ||||||||
9 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
VSK Univerzita Brno |
01 | 12 | 39.27 | 38.80 | X | 39.27 | 39.27 | |||||||||||
10 |
Adam SkácelAdam Skácel
AK Kroměříž |
01 | 5 | 38.93 | 33.94 | X | 38.93 | 38.93 | |||||||||||
11 |
Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol Opava |
02 | 2 | 38.35 | 34.70 | 38.35 | 36.73 | 38.35 | |||||||||||
12 |
Oto MosesOto Moses
TJ Spartak Vlašim |
01 | 7 | 37.16 | 37.16 | 35.62 | X | 37.16 | |||||||||||
13 |
Tomáš FlekačTomáš Flekač
AC Pardubice |
02 | 1 | 36.82 | 36.82 | 34.95 | X | 36.82 | |||||||||||
14 |
Filip ChodilFilip Chodil
TJ Sokol Opava |
01 | 13 | 36.46 | X | 30.70 | 36.46 | 36.46 | |||||||||||
15 |
Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol Opava |
02 | 6 | 31.99 | 29.09 | 31.99 | X | 31.99 | |||||||||||
Michael PečinkaMichael Pečinka
Sportovní klub Bystřice n.P. |
01 | 8 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Hod diskem 1,75kg - Junioři
(so, 23.6.2018 - 13:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 16 | 59.11 | X | 58.19 | 59.11 | 59.11 | 57.35 | X | X | ||||||||
2 |
Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 15 | 56.99 | 55.05 | 54.82 | 56.99 | 56.99 | X | 53.64 | 54.62 | ||||||||
3 |
Petr ProcházkaPetr Procházka
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 13 | 54.50 | X | 43.00 | 54.50 | 54.50 | X | X | X | ||||||||
4 |
Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s. |
00 | 14 | 52.47 | X | X | 52.47 | 52.47 | 51.16 | X | X | ||||||||
5 |
Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
ASK Slavia Praha |
99 | 10 | 48.25 | X | 48.25 | X | 48.25 | X | X | X | ||||||||
6 |
Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 11 | 46.58 | 43.14 | X | 42.42 | 43.14 | 44.42 | 46.58 | 44.98 | ||||||||
7 |
Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta Praha |
00 | 9 | 45.16 | 37.14 | 45.16 | X | 45.16 | X | X | 42.40 | ||||||||
8 |
Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L. |
99 | 8 | 42.56 | 37.91 | X | 42.56 | 42.56 | 39.16 | 41.42 | X | ||||||||
9 |
Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 6 | 42.18 | 42.04 | 42.18 | X | 42.18 | |||||||||||
10 |
Jan ŽákJan Žák
AC Slovan Liberec, z.s. |
00 | 5 | 41.34 | 39.35 | 41.34 | 40.64 | 41.34 | |||||||||||
11 |
Jan GročekJan Groček
ASK Slavia Praha |
00 | 4 | 41.03 | X | 41.03 | 41.03 | 41.03 | |||||||||||
12 |
Matěj VeselýMatěj Veselý
ASK Slavia Praha |
99 | 3 | 40.84 | 35.40 | 40.84 | X | 40.84 | |||||||||||
13 |
Adam HorákAdam Horák
VSK Univerzita Brno |
99 | 7 | 40.48 | X | 40.48 | X | 40.48 | |||||||||||
14 |
Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s. |
00 | 12 | 40.37 | 39.54 | X | 40.37 | 40.37 | |||||||||||
15 |
Pavel PadělekPavel Padělek
ASK Slavia Praha |
00 | 2 | 39.69 | X | X | 39.69 | 39.69 | |||||||||||
Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra Litomyšl |
00 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Hod kladivem 3kg - Dorostenky
(so, 23.6.2018 - 13:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela NeprašováMichaela Neprašová
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 15 | 55.37 | |||||||||||||||
2 |
Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Znojmo, z.s. |
01 | 16 | 53.92 | |||||||||||||||
3 |
Eliška KopeckáEliška Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 9 | 48.56 | |||||||||||||||
4 |
Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 10 | 47.73 | |||||||||||||||
5 |
Linda ČechováLinda Čechová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 12 | 47.55 | |||||||||||||||
6 |
Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC Turnov, z. s. |
02 | 11 | 45.82 | |||||||||||||||
7 |
Kristýna CharvátováKristýna Charvátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 4 | 44.64 | |||||||||||||||
8 |
Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ Třinec |
02 | 7 | 43.96 | |||||||||||||||
9 |
Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 13 | 42.44 | |||||||||||||||
10 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 2 | 42.26 | |||||||||||||||
11 |
Barbora ŽeljazkováBarbora Željazková
Hvězda Pardubice z.s. |
02 | 8 | 41.68 | |||||||||||||||
12 |
Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 3 | 40.40 | |||||||||||||||
13 |
Marie HanzlováMarie Hanzlová
AC Turnov, z. s. |
01 | 6 | 39.90 | |||||||||||||||
14 |
Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO Kladno |
01 | 14 | 39.27 | |||||||||||||||
15 |
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia Praha |
02 | 5 | 38.83 | |||||||||||||||
16 |
Adéla JavůrkováAdéla Javůrková
A. C. TEPO Kladno |
02 | 1 | 37.32 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Hod kladivem 4kg - Juniorky
(so, 23.6.2018 - 10:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina SkypalováKateřina Skypalová
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 16 | 60.13 | |||||||||||||||
2 |
Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 14 | 53.33 | |||||||||||||||
3 |
Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
00 | 13 | 48.67 | |||||||||||||||
4 |
Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
99 | 12 | 46.97 | |||||||||||||||
5 |
Eliška KrákorováEliška Krákorová
AC Slovan Liberec, z.s. |
99 | 11 | 45.39 | |||||||||||||||
6 |
Anežka PourováAnežka Pourová
Atletika Klatovy |
00 | 10 | 41.45 | |||||||||||||||
7 |
Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 5 | 38.53 | |||||||||||||||
8 |
Veronika ProcházkováVeronika Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 7 | 36.70 | |||||||||||||||
9 |
Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 8 | 33.81 | |||||||||||||||
10 |
Soňa DvořákováSoňa Dvořáková
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
00 | 6 | 32.03 | |||||||||||||||
11 |
Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Choceň, spolek |
00 | 1 | 32.02 | |||||||||||||||
Veronika HejdováVeronika Hejdová
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
00 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO Kladno |
00 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
00 | 15 | NM | ||||||||||||||||
Daniela KubalováDaniela Kubalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
00 | 9 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Hod kladivem 5kg - Dorostenci
(so, 23.6.2018 - 15:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 15 | 70.32 | |||||||||||||||
2 |
Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s. |
02 | 16 | 67.67 | |||||||||||||||
3 |
Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 14 | 56.44 | |||||||||||||||
4 |
Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol Opava |
02 | 13 | 56.06 | |||||||||||||||
5 |
Martin BuryanMartin Buryan
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 12 | 54.66 | |||||||||||||||
6 |
Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 10 | 47.14 | |||||||||||||||
7 |
Filip ChodilFilip Chodil
TJ Sokol Opava |
01 | 9 | 45.73 | |||||||||||||||
8 |
Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 7 | 45.59 | |||||||||||||||
9 |
Adam BubíkAdam Bubík
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
01 | 8 | 43.25 | |||||||||||||||
10 |
Jan CabadajJan Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 4 | 43.24 | |||||||||||||||
11 |
Vít MálekVít Málek
SK Jeseniova |
01 | 5 | 42.90 | |||||||||||||||
12 |
Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s. |
02 | 11 | 40.94 | |||||||||||||||
13 |
Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia Praha |
01 | 3 | 38.35 | |||||||||||||||
14 |
Karel RůžičkaKarel Růžička
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 1 | 37.11 | |||||||||||||||
15 |
David BlechaDavid Blecha
A. C. TEPO Kladno |
01 | 2 | 36.28 | |||||||||||||||
Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 6 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Hod kladivem 6kg - Junioři
(so, 23.6.2018 - 18:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 16 | 57.78 | |||||||||||||||
2 |
Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 14 | 54.27 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s. |
00 | 13 | 51.89 | |||||||||||||||
4 |
Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra Litomyšl |
00 | 15 | 51.72 | |||||||||||||||
5 |
Jan VostřelJan Vostřel
TJ Jiskra Litomyšl |
00 | 12 | 51.43 | |||||||||||||||
6 |
Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 8 | 48.08 | |||||||||||||||
7 |
Adam HorákAdam Horák
VSK Univerzita Brno |
99 | 9 | 47.60 | |||||||||||||||
8 |
Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s. |
00 | 7 | 46.53 | |||||||||||||||
9 |
Jan ŽákJan Žák
AC Slovan Liberec, z.s. |
00 | 6 | 45.61 | |||||||||||||||
10 |
Samuel CamaraSamuel Camara
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
00 | 11 | 41.68 | |||||||||||||||
11 |
Oldřich SýkoraOldřich Sýkora
A. C. TEPO Kladno |
00 | 10 | 41.64 | |||||||||||||||
12 |
Matěj VeselýMatěj Veselý
ASK Slavia Praha |
99 | 3 | 40.41 | |||||||||||||||
13 |
Pavel PadělekPavel Padělek
ASK Slavia Praha |
00 | 5 | 38.71 | |||||||||||||||
14 |
Dominik ŠpilháčekDominik Špilháček
TJ Sokol Opava |
00 | 1 | 34.65 | |||||||||||||||
15 |
Martin RybářMartin Rybář
SK Jeseniova |
00 | 4 | 32.84 | |||||||||||||||
16 |
David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s. |
00 | 2 | 30.84 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Hod oštěpem 500g - Dorostenky
(ne, 24.6.2018 - 11:30) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ivana KoktaváIvana Koktavá
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
01 | 16 | 49.82 | 49.82 | X | 43.05 | 49.82 | 43.24 | 42.66 | 45.96 | ||||||||
2 |
Hana HájkováHana Hájková
AK Slovan Moravská Třebová |
02 | 15 | 46.13 | 43.21 | X | X | 43.21 | 43.06 | X | 46.13 | ||||||||
3 |
Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 11 | 45.91 | 38.35 | 41.84 | X | 41.84 | - | X | 45.91 | ||||||||
4 |
Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 12 | 45.05 | 42.97 | 43.90 | 44.36 | 44.36 | 42.66 | 42.64 | 45.05 | ||||||||
5 |
Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s. |
01 | 14 | 44.66 | 42.85 | X | 44.43 | 44.43 | 44.04 | 44.66 | X | ||||||||
6 |
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol Opava |
02 | 6 | 42.47 | 39.57 | X | 40.69 | 40.69 | 42.47 | 38.91 | X | ||||||||
7 |
Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK Jeseniova |
01 | 9 | 42.33 | 38.43 | X | 36.70 | 38.43 | 42.33 | X | 40.61 | ||||||||
8 |
Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 13 | 41.29 | 40.38 | 41.29 | 40.42 | 41.29 | X | 38.33 | 39.47 | ||||||||
9 |
Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 4 | 38.37 | 36.55 | 35.67 | 38.37 | 38.37 | |||||||||||
10 |
Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 2 | 38.18 | 38.17 | 36.86 | 38.18 | 38.18 | |||||||||||
11 |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start Havířov |
01 | 1 | 36.42 | 31.23 | 36.42 | X | 36.42 | |||||||||||
12 |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
01 | 8 | 35.33 | 35.11 | 35.33 | 33.53 | 35.33 | |||||||||||
13 |
Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
01 | 3 | 35.26 | 34.03 | 35.26 | 34.50 | 35.26 | |||||||||||
14 |
Tereza ObuškevičováTereza Obuškevičová
ASK Slavia Praha |
02 | 5 | 34.68 | 34.22 | 34.68 | 34.32 | 34.68 | |||||||||||
15 |
Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
AC Turnov, z. s. |
01 | 10 | 34.22 | 34.22 | X | 33.54 | 34.22 | |||||||||||
16 |
Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak Vlašim |
02 | 7 | 34.10 | 34.10 | X | 33.05 | 34.10 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Hod oštěpem 600g - Juniorky
(ne, 24.6.2018 - 09:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela VedrováMichaela Vedrová
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 15 | 44.08 | 41.35 | 44.08 | 43.72 | 44.08 | X | 42.22 | X | ||||||||
2 |
Andrea BalíkováAndrea Balíková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 14 | 43.53 | 43.53 | 42.78 | 40.30 | 43.53 | 41.04 | 39.67 | 42.17 | ||||||||
3 |
Viktorie JohánkováViktorie Johánková
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 7 | 43.21 | 36.83 | 41.16 | 43.21 | 43.21 | 37.39 | 41.51 | 37.68 | ||||||||
4 |
Eliška PapežováEliška Papežová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 12 | 42.64 | 39.94 | 40.81 | 42.64 | 42.64 | 41.58 | X | X | ||||||||
5 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 16 | 42.00 | 42.00 | X | 37.24 | 42.00 | 38.68 | 41.80 | 40.28 | ||||||||
6 |
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 13 | 40.71 | 40.71 | 40.27 | X | 40.71 | 39.00 | X | X | ||||||||
7 |
Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 |
00 | 8 | 39.89 | 35.17 | 39.39 | X | 39.39 | X | 35.92 | 39.89 | ||||||||
8 |
Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
00 | 10 | 38.79 | 38.46 | X | 38.79 | 38.79 | X | X | X | ||||||||
9 |
Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 4 | 38.25 | 35.25 | 38.25 | 36.87 | 38.25 | |||||||||||
10 |
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia Praha |
99 | 2 | 37.57 | 37.57 | 33.67 | 33.42 | 37.57 | |||||||||||
11 |
Valentina WenigováValentina Wenigová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
00 | 9 | 37.31 | 35.50 | X | 37.31 | 37.31 | |||||||||||
12 |
Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 3 | 36.69 | 34.65 | 36.69 | 34.72 | 36.69 | |||||||||||
13 |
Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 5 | 35.39 | 35.39 | X | 33.87 | 35.39 | |||||||||||
14 |
Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol Opava |
00 | 1 | 29.92 | 29.92 | 22.04 | X | 29.92 | |||||||||||
Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
00 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Denisa HoláDenisa Holá
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 11 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Hod oštěpem 700g - Dorostenci
(ne, 24.6.2018 - 14:40) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin FlorianMartin Florian
AC TJ Jičín |
01 | 14 | 73.67 | 63.36 | 63.33 | 58.32 | 63.36 | 67.30 | 73.67 | 65.63 | ||||||||
2 |
František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová Paka |
02 | 17 | 63.84 | 60.70 | X | 58.36 | 60.70 | 60.71 | 62.99 | 63.84 | ||||||||
3 |
Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 13 | 59.57 | 51.73 | 59.57 | X | 59.57 | X | 55.24 | X | ||||||||
4 |
Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 16 | 57.94 | 52.44 | 54.46 | 53.42 | 54.46 | 55.84 | 57.94 | 57.76 | ||||||||
5 |
Michael RubášMichael Rubáš
AC Domažlice, z. s. |
01 | 5 | 56.51 | 54.05 | 56.51 | 46.03 | 56.51 | 54.16 | - | 54.97 | ||||||||
6 |
Tomáš BoudaTomáš Bouda
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 15 | 55.60 | 50.86 | 55.60 | X | 55.60 | X | X | 55.03 | ||||||||
7 |
Adam HynečekAdam Hyneček
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 9 | 54.46 | X | 47.69 | 54.09 | 54.09 | 52.42 | 53.63 | 54.46 | ||||||||
8 |
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC Pardubice |
02 | 7 | 53.79 | 53.79 | 53.73 | 34.99 | 53.79 | X | X | X | ||||||||
9 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC Pardubice |
02 | 3 | 53.09 | 48.52 | X | 53.09 | 53.09 | |||||||||||
10 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VSK Univerzita Brno |
01 | 11 | 52.99 | X | 52.99 | X | 52.99 | |||||||||||
11 |
David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
02 | 4 | 52.42 | 52.42 | 49.68 | 49.39 | 52.42 | |||||||||||
12 |
Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol Opava |
02 | 10 | 51.95 | 50.00 | 51.95 | 47.32 | 51.95 | |||||||||||
13 |
Jonáš FiedlerJonáš Fiedler
Atletika Litvínov, z.s. |
01 | 12 | 51.24 | 50.02 | 51.24 | X | 51.24 | |||||||||||
14 |
Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 2 | 49.42 | 49.37 | 44.46 | 49.42 | 49.42 | |||||||||||
15 |
Adam SkácelAdam Skácel
AK Kroměříž |
01 | 8 | 49.37 | 49.37 | X | 48.42 | 49.37 | |||||||||||
16 |
Kryštof OpluštilKryštof Opluštil
AC Čejkovice |
02 | 1 | 45.79 | 45.79 | 45.68 | X | 45.79 | |||||||||||
Sebastian WilkSebastian Wilk
BYAC Brno |
01 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
Hod oštěpem 800g - Junioři
(ne, 24.6.2018 - 13:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kryštof KozačKryštof Kozač
SK Jeseniova |
99 | 12 | 59.89 | 58.46 | X | 59.89 | 59.89 | X | 59.34 | X | ||||||||
2 |
Radek JůdaRadek Jůda
Atletika Klatovy |
99 | 11 | 57.10 | 53.48 | 57.10 | X | 57.10 | X | 53.51 | X | ||||||||
3 |
Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
99 | 10 | 56.99 | 54.99 | 56.99 | 56.30 | 56.99 | X | X | X | ||||||||
4 |
Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ Strakonice |
00 | 9 | 56.35 | 52.35 | 53.20 | - | 53.20 | 56.35 | X | X | ||||||||
5 |
Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO Kladno |
99 | 6 | 54.07 | 46.86 | 48.66 | 51.86 | 51.86 | 54.07 | X | X | ||||||||
6 |
Jan GročekJan Groček
ASK Slavia Praha |
00 | 8 | 52.91 | 52.91 | 49.54 | 50.44 | 52.91 | X | 50.55 | X | ||||||||
7 |
Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol Opava |
99 | 5 | 52.22 | 44.28 | 42.00 | 52.22 | 52.22 | 47.58 | 44.70 | 50.31 | ||||||||
8 |
Lukáš KrálLukáš Král
AK Kroměříž |
99 | 7 | 51.81 | 51.81 | 51.69 | X | 51.81 | 51.61 | X | X | ||||||||
9 |
Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L. |
99 | 4 | 50.59 | 50.59 | X | 48.36 | 50.59 | |||||||||||
10 |
Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
00 | 1 | 47.49 | 47.49 | 44.11 | 46.47 | 47.49 | |||||||||||
11 |
Zdeněk LandaZdeněk Landa
A. C. TEPO Kladno |
99 | 3 | 45.98 | 43.84 | 41.76 | 45.98 | 45.98 | |||||||||||
12 |
Lukáš PařízekLukáš Pařízek
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
99 | 2 | 44.41 | X | X | 44.41 | 44.41 | |||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Chůze dráha 5000 m - Dorostenci
(so, 23.6.2018 - 08:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 24:21.30 | ||||||||||||||
2 | Petr DušekPetr Dušek | 01 | AC Rumburk, z.s. | 4 | 24:49.54 | ||||||||||||||
3 | Daniel BaliczDaniel Balicz | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 28:25.88 | ||||||||||||||
4 | Jan PorubaJan Poruba | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 28:55.38 | ||||||||||||||
5 | Václav Pavel HavelkaVáclav Pavel Havelka | 02 | Spartak Praha 4 | 7 | 34:22.58 | ||||||||||||||
Filip KryštůfekFilip Kryštůfek | 01 | AC Rumburk, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Chůze dráha 5000 m - Dorostenky
(so, 23.6.2018 - 08:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška MartínkováEliška Martínková | 02 | AC Turnov, z. s. | 7 | 26:05.38 | ||||||||||||||
2 | Jana ZikmundováJana Zikmundová | 02 | AC Turnov, z. s. | 10 | 26:53.70 | ||||||||||||||
3 | Sabina BočkováSabina Bočková | 01 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 13 | 28:07.80 | ||||||||||||||
4 | Anna MachačováAnna Machačová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 28:45.18 | ||||||||||||||
5 | Kristýna DenkováKristýna Denková | 02 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 29:03.25 | ||||||||||||||
6 | Tereza KotáskováTereza Kotásková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 12 | 29:26.18 | ||||||||||||||
7 | Karolína HoličováKarolína Holičová | 02 | AC Rumburk, z.s. | 4 | 29:49.12 | ||||||||||||||
8 | Denisa PánkováDenisa Pánková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 14 | 31:12.60 | ||||||||||||||
9 | Leona HanulíkováLeona Hanulíková | 02 | Orel Vyškov | 15 | 31:18.88 | ||||||||||||||
10 | Pavla CinkánováPavla Cinkánová | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 32:32.60 | ||||||||||||||
11 | Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 8 | 33:15.71 | ||||||||||||||
12 | Kateřina HoškováKateřina Hošková | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 34:24.17 | ||||||||||||||
13 | Martina TypltováMartina Typltová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 9 | 35:07.09 | ||||||||||||||
Ivana KvasničkováIvana Kvasničková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | DNS | |||||||||||||||
Veronika FürstováVeronika Fürstová | 01 | AC Rumburk, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Chůze dráha 10000 m - Junioři
(so, 23.6.2018 - 09:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 46:17.29 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch LibnarVojtěch Libnar | 99 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 47:34.22 | ||||||||||||||
3 | Jan ZástavaJan Zástava | 00 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 53:47.04 | ||||||||||||||
4 | Jan ČervenkaJan Červenka | 00 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 56:45.63 | ||||||||||||||
Kryštof SchubertKryštof Schubert | 99 | SK Nové Město nad Metují | 3 | DQ 230.7a | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Chůze dráha 10000 m - Juniorky
(so, 23.6.2018 - 09:26) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Ema HačundováEma Hačundová | 99 | Slovakia | 5 | 48:52.46 | ||||||||||||||
MS | Adéla JohanováAdéla Johanová | 99 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 60:11.77 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |