400 m - Junioři (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HolubOndřej Holub | 99 | AC Pardubice | 4 | 48.62 | Q | 0.239 | ||||||||||||
2 | Ladislav TöpferLadislav Töpfer | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 48.81 | Q | 0.151 | ||||||||||||
3 | Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 5 | 49.13 | q | 0.154 | ||||||||||||
4 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 50.49 | q | 0.195 | ||||||||||||
5 | Karel HanzlíkKarel Hanzlík | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 51.28 | 0.192 | |||||||||||||
6 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 6 | 51.39 | 0.184 | |||||||||||||
7 | Martin ZemanMartin Zeman | 00 | TJ Desná, z.s. | 8 | 51.40 | 0.165 | |||||||||||||
8 | Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 52.92 | 0.183 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 48.74 | Q | 0.170 | ||||||||||||
2 | Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 48.90 | Q | 0.193 | ||||||||||||
3 | Josef AdamecJosef Adamec | 99 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 50.59 | 0.206 | |||||||||||||
4 | Daniel SuchánekDaniel Suchánek | 99 | VSK Univerzita Brno | 6 | 50.59 | 0.243 | |||||||||||||
5 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 51.04 | 0.218 | |||||||||||||
6 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 51.44 | 0.196 | |||||||||||||
7 | Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 52.63 | 0.166 | |||||||||||||
8 | Hynek HampelHynek Hampel | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 52.77 | 0.181 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 49.66 | Q | 0.194 | ||||||||||||
2 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 3 | 50.26 | Q | 0.200 | ||||||||||||
3 | Valerij LunhulValerij Lunhul | 99 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 8 | 50.51 | 0.217 | |||||||||||||
4 | Lukáš KillarLukáš Killar | 99 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 51.53 | 0.183 | |||||||||||||
5 | Vojtěch MichalVojtěch Michal | 99 | Spartak Praha 4 | 1 | 52.51 | 0.201 | |||||||||||||
6 | Lukáš ŠebíkLukáš Šebík | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 53.18 | 0.174 | |||||||||||||
Daniel UrbanDaniel Urban | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | DNF | 0.269 | ||||||||||||||
Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HolubOndřej Holub | 99 | AC Pardubice | 4 | 48.62 | Q | 0.239 | |
2 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 48.74 | Q | 0.170 | |
3 | Ladislav TöpferLadislav Töpfer | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 48.81 | Q | 0.151 | |
4 | Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 48.90 | Q | 0.193 | |
5 | Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 5 | 49.13 | q | 0.154 | |
6 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 49.66 | Q | 0.194 | |
7 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 3 | 50.26 | Q | 0.200 | |
8 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 50.49 | q | 0.195 | |
9 | Valerij LunhulValerij Lunhul | 99 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 8 | 50.51 | 0.217 | ||
10 | Josef AdamecJosef Adamec | 99 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 50.59 | 0.206 | ||
11 | Daniel SuchánekDaniel Suchánek | 99 | VSK Univerzita Brno | 6 | 50.59 | 0.243 | ||
12 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 51.04 | 0.218 | ||
13 | Karel HanzlíkKarel Hanzlík | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 51.28 | 0.192 | ||
14 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 6 | 51.39 | 0.184 | ||
15 | Martin ZemanMartin Zeman | 00 | TJ Desná, z.s. | 8 | 51.40 | 0.165 | ||
16 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 51.44 | 0.196 | ||
17 | Lukáš KillarLukáš Killar | 99 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 51.53 | 0.183 | ||
18 | Vojtěch MichalVojtěch Michal | 99 | Spartak Praha 4 | 1 | 52.51 | 0.201 | ||
19 | Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 52.63 | 0.166 | ||
20 | Hynek HampelHynek Hampel | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 52.77 | 0.181 | ||
21 | Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 52.92 | 0.183 | ||
22 | Lukáš ŠebíkLukáš Šebík | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 53.18 | 0.174 | ||
Daniel UrbanDaniel Urban | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | DNF | 0.269 | |||
Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | DNS |
400 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 24.6.2018 - 13:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 46.93 | 0.154 | |||||||||||||
2 | Ondřej HolubOndřej Holub | 99 | AC Pardubice | 4 | 47.74 | 0.187 | |||||||||||||
3 | Ladislav TöpferLadislav Töpfer | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 48.45 | 0.164 | |||||||||||||
4 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 48.46 | 0.189 | |||||||||||||
5 | Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 2 | 49.11 | 0.266 | |||||||||||||
6 | Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 49.21 | 0.180 | |||||||||||||
7 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 8 | 50.34 | 0.179 | |||||||||||||
8 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 50.70 | 0.359 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 16:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC Pardubice | 5 | 50.12 | Q | 0.161 | ||||||||||||
2 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 50.76 | Q | 0.196 | ||||||||||||
3 | Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka | 01 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 51.58 | 0.184 | |||||||||||||
4 | David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 3 | 51.71 | 0.163 | |||||||||||||
5 | Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 8 | 52.48 | 0.160 | |||||||||||||
6 | Martin VencbauerMartin Vencbauer | 01 | JAC Brno | 6 | 54.15 | 0.152 | |||||||||||||
7 | Robert CulliverRobert Culliver | 02 | SC Radotín Praha | 2 | 54.62 | 0.186 | |||||||||||||
Tomáš SeveraTomáš Severa | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 16:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 50.61 | Q | 0.216 | ||||||||||||
2 | David NěmečekDavid Němeček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 50.68 | Q | 0.175 | ||||||||||||
3 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 3 | 51.24 | q | 0.187 | ||||||||||||
4 | Jiří NývltJiří Nývlt | 01 | A. C. Sparta Praha | 7 | 51.99 | 0.201 | |||||||||||||
5 | František HorkýFrantišek Horký | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 52.29 | 0.197 | |||||||||||||
6 | Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 52.66 | 0.195 | |||||||||||||
7 | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 53.23 | 0.196 | |||||||||||||
8 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | SK Aritma Praha | 1 | 55.57 | 0.158 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 16:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KubanOndřej Kuban | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 50.89 | Q | 0.193 | ||||||||||||
2 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | 50.98 | Q | 0.202 | ||||||||||||
3 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 4 | 51.13 | q | 0.178 | ||||||||||||
4 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 51.87 | 0.156 | |||||||||||||
5 | Josef KuníkJosef Kuník | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 7 | 52.43 | 0.196 | |||||||||||||
6 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | ASK Slavia Praha | 8 | 52.88 | 0.152 | |||||||||||||
7 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 53.56 | 0.208 | |||||||||||||
8 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 55.55 | 0.185 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC Pardubice | 5 | 50.12 | Q | 0.161 | |
2 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 50.61 | Q | 0.216 | |
3 | David NěmečekDavid Němeček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 50.68 | Q | 0.175 | |
4 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 50.76 | Q | 0.196 | |
5 | Ondřej KubanOndřej Kuban | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 50.89 | Q | 0.193 | |
6 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | 50.98 | Q | 0.202 | |
7 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 4 | 51.13 | q | 0.178 | |
8 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 3 | 51.24 | q | 0.187 | |
9 | Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka | 01 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 51.58 | 0.184 | ||
10 | David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 3 | 51.71 | 0.163 | ||
11 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 51.87 | 0.156 | ||
12 | Jiří NývltJiří Nývlt | 01 | A. C. Sparta Praha | 7 | 51.99 | 0.201 | ||
13 | František HorkýFrantišek Horký | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 52.29 | 0.197 | ||
14 | Josef KuníkJosef Kuník | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 7 | 52.43 | 0.196 | ||
15 | Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 8 | 52.48 | 0.160 | ||
16 | Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 52.66 | 0.195 | ||
17 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | ASK Slavia Praha | 8 | 52.88 | 0.152 | ||
18 | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 53.23 | 0.196 | ||
19 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 53.56 | 0.208 | ||
20 | Martin VencbauerMartin Vencbauer | 01 | JAC Brno | 6 | 54.15 | 0.152 | ||
21 | Robert CulliverRobert Culliver | 02 | SC Radotín Praha | 2 | 54.62 | 0.186 | ||
22 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 55.55 | 0.185 | ||
23 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | SK Aritma Praha | 1 | 55.57 | 0.158 | ||
Tomáš SeveraTomáš Severa | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | DNS |
400 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 24.6.2018 - 13:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 49.75 | 0.321 | |||||||||||||
2 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 49.96 | 0.207 | |||||||||||||
3 | Ondřej KubanOndřej Kuban | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 50.13 | 0.199 | |||||||||||||
4 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC Pardubice | 4 | 50.46 | 0.179 | |||||||||||||
5 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 8 | 51.10 | 0.213 | |||||||||||||
6 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 1 | 51.28 | 0.170 | |||||||||||||
7 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 2 | 51.60 | 0.206 | |||||||||||||
8 | David NěmečekDavid Němeček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 62.32 | 0.214 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 55.89 | Q | 0.213 | ||||||||||||
2 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | JAC Brno | 3 | 57.47 | Q | 0.331 | ||||||||||||
3 | Klára HulínskáKlára Hulínská | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 59.25 | 0.387 | |||||||||||||
4 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 7 | 59.46 | 0.205 | |||||||||||||
5 | Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 60.52 | 0.356 | |||||||||||||
6 | Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 8 | 60.73 | 0.379 | |||||||||||||
7 | Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 1 | 65.47 | 0.175 | |||||||||||||
Ester MerunkováEster Merunková | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Edita SklenskáEdita Sklenská | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 57.23 | Q | 0.592 | ||||||||||||
2 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | SK Jeseniova | 3 | 57.81 | Q | 0.217 | ||||||||||||
3 | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | AK Sokolov | 5 | 58.98 | q | 0.169 | ||||||||||||
4 | Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková | 00 | TJ Dukla Praha | 7 | 59.38 | 0.165 | |||||||||||||
5 | Aneta TiralováAneta Tiralová | 00 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | 59.80 | 0.182 | |||||||||||||
6 | Hana TrundováHana Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 59.93 | 0.187 | |||||||||||||
7 | Tereza GrodlováTereza Grodlová | 00 | AC Čáslav z.s. | 2 | 62.17 | 0.461 | |||||||||||||
8 | Tereza BeranováTereza Beranová | 99 | AC Čáslav z.s. | 1 | 63.73 | 0.271 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna TouskováAnna Tousková | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 58.18 | Q | 0.152 | ||||||||||||
2 | Tereza ŠkodováTereza Škodová | 99 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 58.92 | Q | 0.174 | ||||||||||||
3 | Kateřina MachalcováKateřina Machalcová | 00 | SC Start Karlovy Vary | 3 | 58.94 | q | 0.331 | ||||||||||||
4 | Šárka HájkováŠárka Hájková | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 59.36 | 0.300 | |||||||||||||
5 | Lucía VítováLucía Vítová | 00 | TJ Sokol na Mělníce, oddíl ... | 8 | 60.34 | 0.612 | |||||||||||||
6 | Lada HallmanováLada Hallmanová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 60.72 | 0.571 | |||||||||||||
7 | Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková | 00 | AC Čáslav z.s. | 1 | 61.22 | 0.195 | |||||||||||||
8 | Aneta PalaštukováAneta Palaštuková | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 61.86 | 0.239 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 55.89 | Q | 0.213 | |
2 | Edita SklenskáEdita Sklenská | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 57.23 | Q | 0.592 | |
3 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | JAC Brno | 3 | 57.47 | Q | 0.331 | |
4 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | SK Jeseniova | 3 | 57.81 | Q | 0.217 | |
5 | Anna TouskováAnna Tousková | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 58.18 | Q | 0.152 | |
6 | Tereza ŠkodováTereza Škodová | 99 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 58.92 | Q | 0.174 | |
7 | Kateřina MachalcováKateřina Machalcová | 00 | SC Start Karlovy Vary | 3 | 58.94 | q | 0.331 | |
8 | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | AK Sokolov | 5 | 58.98 | q | 0.169 | |
9 | Klára HulínskáKlára Hulínská | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 59.25 | 0.387 | ||
10 | Šárka HájkováŠárka Hájková | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 59.36 | 0.300 | ||
11 | Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková | 00 | TJ Dukla Praha | 7 | 59.38 | 0.165 | ||
12 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 7 | 59.46 | 0.205 | ||
13 | Aneta TiralováAneta Tiralová | 00 | SKP Union Cheb - z.s. | 8 | 59.80 | 0.182 | ||
14 | Hana TrundováHana Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 59.93 | 0.187 | ||
15 | Lucía VítováLucía Vítová | 00 | TJ Sokol na Mělníce, oddíl ... | 8 | 60.34 | 0.612 | ||
16 | Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 60.52 | 0.356 | ||
17 | Lada HallmanováLada Hallmanová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 60.72 | 0.571 | ||
18 | Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 8 | 60.73 | 0.379 | ||
19 | Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková | 00 | AC Čáslav z.s. | 1 | 61.22 | 0.195 | ||
20 | Aneta PalaštukováAneta Palaštuková | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 61.86 | 0.239 | ||
21 | Tereza GrodlováTereza Grodlová | 00 | AC Čáslav z.s. | 2 | 62.17 | 0.461 | ||
22 | Tereza BeranováTereza Beranová | 99 | AC Čáslav z.s. | 1 | 63.73 | 0.271 | ||
23 | Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová | 00 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 1 | 65.47 | 0.175 | ||
Ester MerunkováEster Merunková | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | DNS |
400 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 24.6.2018 - 13:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 55.87 | 0.364 | |||||||||||||
2 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | JAC Brno | 6 | 56.85 | 0.274 | |||||||||||||
3 | Edita SklenskáEdita Sklenská | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 56.88 | 0.202 | |||||||||||||
4 | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | AK Sokolov | 1 | 57.71 | 0.225 | |||||||||||||
5 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | SK Jeseniova | 7 | 58.03 | 0.269 | |||||||||||||
6 | Anna TouskováAnna Tousková | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 58.06 | 0.264 | |||||||||||||
7 | Kateřina MachalcováKateřina Machalcová | 00 | SC Start Karlovy Vary | 2 | 58.38 | 0.323 | |||||||||||||
8 | Tereza ŠkodováTereza Škodová | 99 | SK Nové Město nad Metují | 8 | 58.97 | 0.140 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 23.6.2018 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika MilotováVeronika Milotová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 57.34 | Q | 0.213 | ||||||||||||
2 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 57.67 | Q | 0.291 | ||||||||||||
3 | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 7 | 59.05 | q | 0.243 | ||||||||||||
4 | Anna SuchomelováAnna Suchomelová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 8 | 59.16 | 0.262 | |||||||||||||
5 | Alžběta PourováAlžběta Pourová | 02 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 59.27 | 0.194 | |||||||||||||
6 | Jitka NovosadováJitka Novosadová | 02 | AC Čáslav z.s. | 5 | 59.92 | 0.301 | |||||||||||||
7 | Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 60.18 | 0.3281 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 23.6.2018 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KozlováAnna Kozlová | 01 | AC Čáslav z.s. | 4 | 56.56 | Q | 0.586 | ||||||||||||
2 | Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 56.76 | Q | 0.332 | ||||||||||||
3 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 57.97 | q | 0.174 | ||||||||||||
4 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 8 | 59.63 | 0.550 | |||||||||||||
5 | Róza Emily BennettRóza Emily Bennett | 02 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 60.23 | 0.181 | |||||||||||||
6 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 60.58 | 0.398 | |||||||||||||
7 | Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 61.09 | 0.363 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 23.6.2018 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KorbováAnna Korbová | 01 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 57.07 | Q | 0.266 | ||||||||||||
2 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 58.31 | Q | 0.162 | ||||||||||||
3 | Natálie KopeckáNatálie Kopecká | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 59.83 | 0.211 | |||||||||||||
4 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 60.43 | 0.216 | |||||||||||||
5 | Eliška FrydrychováEliška Frydrychová | 01 | AC Choceň, spolek | 2 | 60.78 | 0.488 | |||||||||||||
6 | Tereza SmolkováTereza Smolková | 01 | TJ Sokol Opava | 8 | 60.90 | 0.195 | |||||||||||||
7 | Klára KucharčukováKlára Kucharčuková | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 61.86 | 0.284 | |||||||||||||
Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | DNF | 0.187 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KozlováAnna Kozlová | 01 | AC Čáslav z.s. | 4 | 56.56 | Q | 0.586 | |
2 | Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 56.76 | Q | 0.332 | |
3 | Anna KorbováAnna Korbová | 01 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 57.07 | Q | 0.266 | |
4 | Veronika MilotováVeronika Milotová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 57.34 | Q | 0.213 | |
5 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 57.67 | Q | 0.291 | |
6 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 57.97 | q | 0.174 | |
7 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 58.31 | Q | 0.162 | |
8 | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 7 | 59.05 | q | 0.243 | |
9 | Anna SuchomelováAnna Suchomelová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 8 | 59.16 | 0.262 | ||
10 | Alžběta PourováAlžběta Pourová | 02 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 59.27 | 0.194 | ||
11 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 8 | 59.63 | 0.550 | ||
12 | Natálie KopeckáNatálie Kopecká | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 59.83 | 0.211 | ||
13 | Jitka NovosadováJitka Novosadová | 02 | AC Čáslav z.s. | 5 | 59.92 | 0.301 | ||
14 | Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 60.18 | 0.3281 | ||
15 | Róza Emily BennettRóza Emily Bennett | 02 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 60.23 | 0.181 | ||
16 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 60.43 | 0.216 | ||
17 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 60.58 | 0.398 | ||
18 | Eliška FrydrychováEliška Frydrychová | 01 | AC Choceň, spolek | 2 | 60.78 | 0.488 | ||
19 | Tereza SmolkováTereza Smolková | 01 | TJ Sokol Opava | 8 | 60.90 | 0.195 | ||
20 | Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 61.09 | 0.363 | ||
21 | Klára KucharčukováKlára Kucharčuková | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 61.86 | 0.284 | ||
Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | DNF | 0.187 |
400 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 24.6.2018 - 13:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KorbováAnna Korbová | 01 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 56.65 | 0.240 | |||||||||||||
2 | Veronika MilotováVeronika Milotová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 56.83 | 0.208 | |||||||||||||
3 | Anna KozlováAnna Kozlová | 01 | AC Čáslav z.s. | 4 | 57.10 | 0.392 | |||||||||||||
4 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 57.57 | 0.258 | |||||||||||||
5 | Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 58.16 | 0.237 | |||||||||||||
6 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 58.47 | 0.267 | |||||||||||||
7 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 59.48 | 0.237 | |||||||||||||
8 | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 59.55 | 0.233 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |