Back

 / Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost

Ostrava (13. - 14. 1. 2018)

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (Sun, 14.1.2018 - 13:01) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 16.85
2 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 17.22
3 David CésarDavid César 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 17.30
4 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 18.32
5 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 19.49
Total 5 racers
Běh 2 (Sun, 14.1.2018 - 13:01) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 17.21
2 Jan PíšekJan Píšek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 17.68
3 Tomáš MoravecTomáš Moravec 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 17.70
4 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 18.46
5 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 19.34
Total 5 racers
Běh 3 (Sun, 14.1.2018 - 13:01) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 17.48
2 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 17.62
3 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 17.95
4 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 6 18.01
5 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 18.96
Total 5 racers
Běh 4 (Sun, 14.1.2018 - 13:01) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 18.09
2 Adrian StrzopAdrian Strzop 01 PolskoPolsko 3 18.12
3 Jan VašíčekJan Vašíček 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 18.17
4 Jakub DominasJakub Dominas 01 PolskoPolsko 4 18.56
5 Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 SlovenskoSlovensko 1 18.98
6 Noel PachNoel Pach 00 SlovenskoSlovensko 5 19.52
Total 6 racers
Běh 5 (Sun, 14.1.2018 - 13:01) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 17.94
2 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 18.70
3 Jan VeličkaJan Velička 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 19.05
4 Petr JežekPetr Ježek 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 19.67
5 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 20.16
6 Andrzej WalczakAndrzej Walczak 05 PolskoPolsko 4 22.50
Total 6 racers
Běh 6 (Sun, 14.1.2018 - 13:01) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Max BartoňMax Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 21.18
2 Adam JarzynaAdam Jarzyna 05 PolskoPolsko 3 21.94
3 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 22.11
4 Daniel DlugošDaniel Dlugoš 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 22.36
5 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 22.65
6 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 23.73
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 16.85
2 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 17.21
3 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 17.22
4 David CésarDavid César 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 17.30
5 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 17.48
6 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 17.62
7 Jan PíšekJan Píšek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 17.68
8 Tomáš MoravecTomáš Moravec 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 17.70
9 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 17.94
10 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 17.95
11 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 6 18.01
12 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 18.09
13 Adrian StrzopAdrian Strzop 01 PolskoPolsko 3 18.12
14 Jan VašíčekJan Vašíček 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 18.17
15 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 18.32
16 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 18.46
17 Jakub DominasJakub Dominas 01 PolskoPolsko 4 18.56
18 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 18.70
19 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 18.96
20 Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 SlovenskoSlovensko 1 18.98
21 Jan VeličkaJan Velička 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 19.05
22 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 19.34
23 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 19.49
24 Noel PachNoel Pach 00 SlovenskoSlovensko 5 19.52
25 Petr JežekPetr Ježek 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 19.67
26 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 20.16
27 Max BartoňMax Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 21.18
28 Adam JarzynaAdam Jarzyna 05 PolskoPolsko 3 21.94
29 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 22.11
30 Daniel DlugošDaniel Dlugoš 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 22.36
31 Andrzej WalczakAndrzej Walczak 05 PolskoPolsko 4 22.50
32 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 22.65
33 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 23.73

150 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (Sun, 14.1.2018 - 13:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 18.25
2 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovenskoSlovensko 4 18.93
3 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 19.90
4 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 20.05
5 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 22.58
Total 5 racers
Finále 2 (Sun, 14.1.2018 - 13:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Daniela BártováDaniela Bártová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.01
2 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 20.05
3 Karolina StetnerKarolina Stetner 00 PolskoPolsko 3 20.78
4 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 21.38
5 Lucie KomárkováLucie Komárková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 21.49
Total 5 racers
Finále 3 (Sun, 14.1.2018 - 13:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Weronika LeszekWeronika Leszek 03 PolskoPolsko 6 20.42
2 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 21.62
3 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 22.42
4 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.95
5 Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska 05 PolskoPolsko 5 23.18
Total 5 racers
Finále 4 (Sun, 14.1.2018 - 13:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 2 19.33
2 Leona MarečkováLeona Marečková 00 ASK BlanskoASK Blansko 6 19.71
3 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 22.31
4 Hanna PrzeździnkHanna Przeździnk 06 PolskoPolsko 4 24.33
5 Dominika WasalaDominika Wasala 06 PolskoPolsko 3 25.52
Total 5 racers
Finále 5 (Sun, 14.1.2018 - 13:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 22.08
2 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 22.73
3 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 23.00
4 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 23.68
5 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 24.60
Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Total 6 racers
Finále 7 (Sun, 14.1.2018 - 13:00) official Photo finish Result in PDF Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.04
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.55
Total 2 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.04
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 18.25
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.55
4 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovenskoSlovensko 4 18.93
5 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 2 19.33
6 Leona MarečkováLeona Marečková 00 ASK BlanskoASK Blansko 6 19.71
7 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 19.90
8 Daniela BártováDaniela Bártová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.01
9 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 20.05
10 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 20.05
11 Weronika LeszekWeronika Leszek 03 PolskoPolsko 6 20.42
12 Karolina StetnerKarolina Stetner 00 PolskoPolsko 3 20.78
13 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 21.38
14 Lucie KomárkováLucie Komárková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 21.49
15 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 21.62
16 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 22.08
17 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 22.31
18 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 22.42
19 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 22.58
20 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 22.73
21 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.95
22 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 23.00
23 Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska 05 PolskoPolsko 5 23.18
24 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 23.68
25 Hanna PrzeździnkHanna Przeździnk 06 PolskoPolsko 4 24.33
26 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 24.60
27 Dominika WasalaDominika Wasala 06 PolskoPolsko 3 25.52
Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS