300 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 14.1.2018 - 13:46) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | SSK Vítkovice | 4 | 35.86 | ||||||||||||||
2 | David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice | 5 | 35.94 | ||||||||||||||
3 | Adrián PavelkaAdrián Pavelka | 99 | Slovensko | 3 | 36.60 | ||||||||||||||
4 | Michal LadakMichal Ladak | 01 | Polsko | 6 | 39.39 | ||||||||||||||
5 | Jan VašíčekJan Vašíček | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 39.96 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 14.1.2018 - 13:46) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 36.25 | ||||||||||||||
2 | Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 36.50 | ||||||||||||||
3 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 37.69 | ||||||||||||||
4 | Roger KlosRoger Klos | 93 | Polsko | 2 | 38.02 | ||||||||||||||
Leonardt HorákLeonardt Horák | 00 | SSK Vítkovice | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 14.1.2018 - 13:46) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 37.17 | ||||||||||||||
2 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 40.20 | ||||||||||||||
3 | Aleš KučeraAleš Kučera | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 40.40 | ||||||||||||||
4 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 40.51 | ||||||||||||||
Ludvík SalamonLudvík Salamon | 98 | SSK Vítkovice | 3 | DNS | |||||||||||||||
Adam HajdukAdam Hajduk | 98 | SSK Vítkovice | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (ne, 14.1.2018 - 13:46) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr BužgaPetr Bužga | 00 | SSK Vítkovice | 5 | 38.12 | ||||||||||||||
2 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 40.84 | ||||||||||||||
3 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice | 2 | 41.04 | ||||||||||||||
4 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 42.09 | ||||||||||||||
Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | SK Hranice, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Šimon KostolnýŠimon Kostolný | 03 | Slovensko | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (ne, 14.1.2018 - 13:46) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 42.79 | ||||||||||||||
2 | Ondřej MondekOndřej Mondek | 05 | AK Šternberk z.s. | 1 | 50.11 | ||||||||||||||
3 | Dominik VereskovDominik Vereskov | 06 | AK Šternberk z.s. | 6 | 50.87 | ||||||||||||||
4 | Jan JašekJan Jašek | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 51.66 | ||||||||||||||
Andrzej WalczakAndrzej Walczak | 05 | Polsko | 3 | DNS | |||||||||||||||
Adam JarzynaAdam Jarzyna | 05 | Polsko | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (ne, 14.1.2018 - 13:46) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice | 1 | 40.56 | ||||||||||||||
2 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 45.44 | ||||||||||||||
3 | Tomáš BundilTomáš Bundil | 04 | AK Šternberk z.s. | 4 | 48.90 | ||||||||||||||
4 | Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 51.20 | ||||||||||||||
Adam HrčekAdam Hrček | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | DNS | |||||||||||||||
Daniel DlugošDaniel Dlugoš | 06 | SSK Vítkovice | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | SSK Vítkovice | 4 | 35.86 | |||
2 | David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice | 5 | 35.94 | |||
3 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 36.25 | |||
4 | Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 36.50 | |||
5 | Adrián PavelkaAdrián Pavelka | 99 | Slovensko | 3 | 36.60 | |||
6 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 37.17 | |||
7 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 37.69 | |||
8 | Roger KlosRoger Klos | 93 | Polsko | 2 | 38.02 | |||
9 | Petr BužgaPetr Bužga | 00 | SSK Vítkovice | 5 | 38.12 | |||
10 | Michal LadakMichal Ladak | 01 | Polsko | 6 | 39.39 | |||
11 | Jan VašíčekJan Vašíček | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 39.96 | |||
12 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 40.20 | |||
13 | Aleš KučeraAleš Kučera | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 40.40 | |||
14 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 40.51 | |||
15 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice | 1 | 40.56 | |||
16 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 40.84 | |||
17 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice | 2 | 41.04 | |||
18 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 42.09 | |||
19 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 42.79 | |||
20 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 45.44 | |||
21 | Tomáš BundilTomáš Bundil | 04 | AK Šternberk z.s. | 4 | 48.90 | |||
22 | Ondřej MondekOndřej Mondek | 05 | AK Šternberk z.s. | 1 | 50.11 | |||
23 | Dominik VereskovDominik Vereskov | 06 | AK Šternberk z.s. | 6 | 50.87 | |||
24 | Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 51.20 | |||
25 | Jan JašekJan Jašek | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 51.66 | |||
Leonardt HorákLeonardt Horák | 00 | SSK Vítkovice | 2 | DNS | ||||
Ludvík SalamonLudvík Salamon | 98 | SSK Vítkovice | 3 | DNS | ||||
Adam HajdukAdam Hajduk | 98 | SSK Vítkovice | 5 | DNS | ||||
Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | SK Hranice, z.s. | 3 | DNS | ||||
Šimon KostolnýŠimon Kostolný | 03 | Slovensko | 4 | DNS | ||||
Andrzej WalczakAndrzej Walczak | 05 | Polsko | 3 | DNS | ||||
Adam JarzynaAdam Jarzyna | 05 | Polsko | 5 | DNS | ||||
Adam HrčekAdam Hrček | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | DNS | ||||
Daniel DlugošDaniel Dlugoš | 06 | SSK Vítkovice | 6 | DNS |
300 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 14.1.2018 - 13:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina VávrováKateřina Vávrová | 98 | SSK Vítkovice | 5 | 40.21 | ||||||||||||||
2 | Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová | 99 | Slovensko | 4 | 40.65 | ||||||||||||||
3 | Lucia MatějíčkováLucia Matějíčková | 98 | Slovensko | 2 | 43.83 | ||||||||||||||
4 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 43.90 | ||||||||||||||
5 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 03 | SK Hranice, z.s. | 6 | 47.21 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 14.1.2018 - 13:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | ASK Blansko | 5 | 42.09 | ||||||||||||||
2 | Sandra SobstelSandra Sobstel | 01 | Polsko | 4 | 42.37 | ||||||||||||||
3 | Joanna KlasikJoanna Klasik | 02 | Polsko | 3 | 43.72 | ||||||||||||||
4 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 2 | 44.86 | ||||||||||||||
Weronika LeszekWeronika Leszek | 03 | Polsko | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 14.1.2018 - 13:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie BučičováNatálie Bučičová | 99 | Slovensko | 4 | 42.38 | ||||||||||||||
2 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 5 | 42.71 | ||||||||||||||
3 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice | 3 | 43.26 | ||||||||||||||
4 | Justýna DaňkováJustýna Daňková | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 45.26 | ||||||||||||||
5 | Natalia SobikNatalia Sobik | 02 | Polsko | 2 | 46.33 | ||||||||||||||
6 | Tereza KovalskáTereza Kovalská | 06 | SSK Vítkovice | 1 | 52.99 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (ne, 14.1.2018 - 13:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 44.04 | ||||||||||||||
2 | Adéla SalamonováAdéla Salamonová | 03 | SSK Vítkovice | 5 | 47.78 | ||||||||||||||
3 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice | 4 | 48.08 | ||||||||||||||
4 | Ivana MáchováIvana Máchová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 48.99 | ||||||||||||||
5 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice | 1 | 53.23 | ||||||||||||||
Monika LorenzováMonika Lorenzová | 04 | TJ Sokol Přísnotice | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (ne, 14.1.2018 - 13:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 47.57 | ||||||||||||||
2 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 4 | 48.31 | ||||||||||||||
3 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 49.11 | ||||||||||||||
Hanna PrzeździnkHanna Przeździnk | 06 | Polsko | 1 | DNS | |||||||||||||||
Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska | 05 | Polsko | 2 | DNS | |||||||||||||||
Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel Vyškov | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (ne, 14.1.2018 - 13:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina JeličováSabina Jeličová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 45.58 | ||||||||||||||
2 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 45.59 | ||||||||||||||
3 | Vendula ŽáčkováVendula Žáčková | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 48.12 | ||||||||||||||
4 | Lucie KomárkováLucie Komárková | 01 | AK Šternberk z.s. | 3 | 48.81 | ||||||||||||||
Klaudia StronkKlaudia Stronk | 05 | Polsko | 4 | DNS | |||||||||||||||
Simona ŽiškováSimona Žišková | 02 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (ne, 14.1.2018 - 13:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára ŠebestíkováSára Šebestíková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 49.72 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 5 | 50.68 | ||||||||||||||
3 | Leona KratochvilováLeona Kratochvilová | 04 | AK Šternberk z.s. | 2 | 50.97 | ||||||||||||||
4 | Michaela MelčákováMichaela Melčáková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 51.30 | ||||||||||||||
5 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 55.25 | ||||||||||||||
Dominika WasalaDominika Wasala | 06 | Polsko | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 8 (ne, 14.1.2018 - 13:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice | 3 | 38.72 | ||||||||||||||
2 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice | 4 | 41.11 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice | 3 | 38.72 | |||
2 | Kateřina VávrováKateřina Vávrová | 98 | SSK Vítkovice | 5 | 40.21 | |||
3 | Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová | 99 | Slovensko | 4 | 40.65 | |||
4 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice | 4 | 41.11 | |||
5 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | ASK Blansko | 5 | 42.09 | |||
6 | Sandra SobstelSandra Sobstel | 01 | Polsko | 4 | 42.37 | |||
7 | Natálie BučičováNatálie Bučičová | 99 | Slovensko | 4 | 42.38 | |||
8 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 5 | 42.71 | |||
9 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice | 3 | 43.26 | |||
10 | Joanna KlasikJoanna Klasik | 02 | Polsko | 3 | 43.72 | |||
11 | Lucia MatějíčkováLucia Matějíčková | 98 | Slovensko | 2 | 43.83 | |||
12 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 43.90 | |||
13 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 44.04 | |||
14 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 2 | 44.86 | |||
15 | Justýna DaňkováJustýna Daňková | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 45.26 | |||
16 | Sabina JeličováSabina Jeličová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 45.58 | |||
17 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 45.59 | |||
18 | Natalia SobikNatalia Sobik | 02 | Polsko | 2 | 46.33 | |||
19 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 03 | SK Hranice, z.s. | 6 | 47.21 | |||
20 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 47.57 | |||
21 | Adéla SalamonováAdéla Salamonová | 03 | SSK Vítkovice | 5 | 47.78 | |||
22 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice | 4 | 48.08 | |||
23 | Vendula ŽáčkováVendula Žáčková | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 48.12 | |||
24 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 4 | 48.31 | |||
25 | Lucie KomárkováLucie Komárková | 01 | AK Šternberk z.s. | 3 | 48.81 | |||
26 | Ivana MáchováIvana Máchová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 48.99 | |||
27 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 49.11 | |||
28 | Sára ŠebestíkováSára Šebestíková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 49.72 | |||
29 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 5 | 50.68 | |||
30 | Leona KratochvilováLeona Kratochvilová | 04 | AK Šternberk z.s. | 2 | 50.97 | |||
31 | Michaela MelčákováMichaela Melčáková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 51.30 | |||
32 | Tereza KovalskáTereza Kovalská | 06 | SSK Vítkovice | 1 | 52.99 | |||
33 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice | 1 | 53.23 | |||
34 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 55.25 | |||
Weronika LeszekWeronika Leszek | 03 | Polsko | 6 | DNS | ||||
Monika LorenzováMonika Lorenzová | 04 | TJ Sokol Přísnotice | 2 | DNS | ||||
Hanna PrzeździnkHanna Przeździnk | 06 | Polsko | 1 | DNS | ||||
Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska | 05 | Polsko | 2 | DNS | ||||
Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel Vyškov | 3 | DNS | ||||
Klaudia StronkKlaudia Stronk | 05 | Polsko | 4 | DNS | ||||
Simona ŽiškováSimona Žišková | 02 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | DNS | ||||
Dominika WasalaDominika Wasala | 06 | Polsko | 3 | DNS |