60 m - Muži (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 20.1.2018 - 11:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 06.69 | q | 0.126 | ||||||||||||
2 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 06.76 | q | 0.129 | ||||||||||||
3 | Karol KwiatkowskiKarol Kwiatkowski | 96 | Poland | 3 | 06.87 | q | 0.183 | ||||||||||||
4 | Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil | 92 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 06.94 | q | 0.195 | ||||||||||||
5 | Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski | 98 | Poland | 6 | 07.02 | q | 0.179 | ||||||||||||
6 | Damian HalgasDamian Halgas | 93 | Poland | 2 | 07.07 | q | 0.160 | ||||||||||||
7 | Natan FiedeňNatan Fiedeň | 98 | Poland | 1 | 07.14 | q | 0.141 | ||||||||||||
8 | Ivo PospíšilIvo Pospíšil | 97 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 07.16 | q | 0.182 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 20.1.2018 - 11:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SuchánekMichal Suchánek | 96 | VSK Univerzita Brno | 3 | 07.19 | 0.148 | |||||||||||||
2 | Peter LučanskýPeter Lučanský | 96 | Slovakia | 2 | 07.20 | 0.160 | |||||||||||||
3 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.22 | 0.155 | |||||||||||||
4 | Jiří KorejzJiří Korejz | 96 | VSK Univerzita Brno | 8 | 07.27 | 0.205 | |||||||||||||
Jakub OndriskaJakub Ondriska | 96 | VSK Univerzita Brno | 7 | 07.27 | 0.202 | ||||||||||||||
6 | Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 07.29 | 0.208 | |||||||||||||
7 | Kamil SztanderskiKamil Sztanderski | 98 | Poland | 6 | 07.40 | 0.190 | |||||||||||||
8 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 5 | 07.41 | 0.160 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 20.1.2018 - 11:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.27 | 0.149 | |||||||||||||
2 | Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | VSK Univerzita Brno | 5 | 07.32 | 0.160 | |||||||||||||
3 | Petr PlevaPetr Pleva | 98 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 07.43 | 0.196 | |||||||||||||
4 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 07.54 | 0.167 | |||||||||||||
5 | Ondřej JurákOndřej Jurák | 96 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 07.55 | 0.166 | |||||||||||||
6 | Dawid DybalaDawid Dybala | 98 | Poland | 3 | 07.63 | 0.210 | |||||||||||||
7 | Jakub KubičnýJakub Kubičný | 95 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 07.73 | 0.169 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (so, 20.1.2018 - 11:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mariusz SyzdekMariusz Syzdek | 89 | Poland | 2 | 07.34 | 0.153 | |||||||||||||
2 | Jiří HabichJiří Habich | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.36 | 0.143 | |||||||||||||
3 | Ondřej ŠandoOndřej Šando | 98 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 07.83 | 0.190 | |||||||||||||
Oldřich CmajdálkaOldřich Cmajdálka | 97 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 07.83 | 0.149 | ||||||||||||||
Ondřej HabrOndřej Habr | 99 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 3 | 07.83 | 0.208 | ||||||||||||||
6 | Matouš JemelkaMatouš Jemelka | 96 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 6 | 07.90 | 0.191 | |||||||||||||
7 | Silvestr MatochaSilvestr Matocha | 89 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 08.09 | 0.361 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 06.69 | q | 0.126 | |
2 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 06.76 | q | 0.129 | |
3 | Karol KwiatkowskiKarol Kwiatkowski | 96 | Poland | 3 | 06.87 | q | 0.183 | |
4 | Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil | 92 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 06.94 | q | 0.195 | |
5 | Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski | 98 | Poland | 6 | 07.02 | q | 0.179 | |
6 | Damian HalgasDamian Halgas | 93 | Poland | 2 | 07.07 | q | 0.160 | |
7 | Natan FiedeňNatan Fiedeň | 98 | Poland | 1 | 07.14 | q | 0.141 | |
8 | Ivo PospíšilIvo Pospíšil | 97 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 07.16 | q | 0.182 | |
9 | Michal SuchánekMichal Suchánek | 96 | VSK Univerzita Brno | 3 | 07.19 | 0.148 | ||
10 | Peter LučanskýPeter Lučanský | 96 | Slovakia | 2 | 07.20 | 0.160 | ||
11 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.22 | 0.155 | ||
12 | Jakub OndriskaJakub Ondriska | 96 | VSK Univerzita Brno | 7 | 07.27 | 0.202 | ||
12 | Jiří KorejzJiří Korejz | 96 | VSK Univerzita Brno | 8 | 07.27 | 0.205 | ||
12 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.27 | 0.149 | ||
15 | Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 07.29 | 0.208 | ||
16 | Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | VSK Univerzita Brno | 5 | 07.32 | 0.160 | ||
17 | Mariusz SyzdekMariusz Syzdek | 89 | Poland | 2 | 07.34 | 0.153 | ||
18 | Jiří HabichJiří Habich | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.36 | 0.143 | ||
19 | Kamil SztanderskiKamil Sztanderski | 98 | Poland | 6 | 07.40 | 0.190 | ||
20 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 5 | 07.41 | 0.160 | ||
21 | Petr PlevaPetr Pleva | 98 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 07.43 | 0.196 | ||
22 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 07.54 | 0.167 | ||
23 | Ondřej JurákOndřej Jurák | 96 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | 07.55 | 0.166 | ||
24 | Dawid DybalaDawid Dybala | 98 | Poland | 3 | 07.63 | 0.210 | ||
25 | Jakub KubičnýJakub Kubičný | 95 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 07.73 | 0.169 | ||
26 | Ondřej ŠandoOndřej Šando | 98 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 07.83 | 0.190 | ||
26 | Oldřich CmajdálkaOldřich Cmajdálka | 97 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 07.83 | 0.149 | ||
26 | Ondřej HabrOndřej Habr | 99 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 3 | 07.83 | 0.208 | ||
29 | Matouš JemelkaMatouš Jemelka | 96 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 6 | 07.90 | 0.191 | ||
30 | Silvestr MatochaSilvestr Matocha | 89 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 08.09 | 0.361 |
60 m - Muži (Finále)
Finále (so, 20.1.2018 - 13:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 06.66 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 06.72 | ||||||||||||||
3 | Karol KwiatkowskiKarol Kwiatkowski | 96 | Poland | 3 | 06.84 | ||||||||||||||
4 | Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski | 98 | Poland | 2 | 06.93 | ||||||||||||||
5 | Damian HalgasDamian Halgas | 93 | Poland | 7 | 07.04 | ||||||||||||||
6 | Ivo PospíšilIvo Pospíšil | 97 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 07.18 | ||||||||||||||
7 | Natan FiedeňNatan Fiedeň | 98 | Poland | 1 | 07.20 | ||||||||||||||
Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil | 92 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Junioři (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 20.1.2018 - 11:21) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jacek MajewskiJacek Majewski | 00 | Poland | 4 | 06.99 | q | 0.140 | ||||||||||||
2 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.10 | q | 0.144 | ||||||||||||
3 | Matěj NamysloMatěj Namyslo | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.15 | q | 0.172 | ||||||||||||
4 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 07.25 | q | 0.173 | ||||||||||||
5 | Marek SechraMarek Sechra | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.39 | 0.158 | |||||||||||||
6 | Adam BěhávkaAdam Běhávka | 99 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 07.43 | 0.327 | |||||||||||||
Filip ZemanFilip Zeman | 99 | JAC Brno | 7 | DQ 162.7 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 20.1.2018 - 11:21) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 07.28 | q | 0.154 | ||||||||||||
2 | David DvořákDavid Dvořák | 99 | VSK Univerzita Brno | 5 | 07.36 | 0.172 | |||||||||||||
Tomáš MoravecTomáš Moravec | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.36 | 0.146 | ||||||||||||||
4 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 6 | 07.42 | 0.352 | |||||||||||||
Kasper PrzeradzkiKasper Przeradzki | 00 | Poland | 3 | 07.42 | 0.234 | ||||||||||||||
6 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 7 | 07.45 | 0.183 | |||||||||||||
7 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 1 | 07.49 | 0.145 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 20.1.2018 - 11:21) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KristekLukáš Kristek | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 07.41 | 0.193 | |||||||||||||
2 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 07.51 | 0.161 | |||||||||||||
3 | Jan VašíčekJan Vašíček | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 07.57 | 0.230 | |||||||||||||
4 | Petr LisníkPetr Lisník | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 07.67 | 0.166 | |||||||||||||
5 | Andrzej PribulaAndrzej Pribula | 00 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 07.77 | 0.192 | |||||||||||||
Lukáš MartiňákLukáš Martiňák | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DQ 162.7 | |||||||||||||||
Mateusz PazdierzMateusz Pazdierz | 00 | Poland | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (so, 20.1.2018 - 11:21) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj DluhošMatěj Dluhoš | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 07.57 | 0.199 | |||||||||||||
2 | Vojtěch DušekVojtěch Dušek | 00 | VSK Univerzita Brno | 5 | 07.64 | 0.193 | |||||||||||||
3 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 07.65 | 0.194 | |||||||||||||
4 | Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica | 00 | VSK Univerzita Brno | 6 | 07.73 | 0.186 | |||||||||||||
5 | Antonín HorčičkaAntonín Horčička | 00 | VSK Univerzita Brno | 1 | 07.77 | 0.181 | |||||||||||||
6 | Martin BelfínMartin Belfín | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 07.81 | 0.191 | |||||||||||||
7 | Jiří ŠůstalJiří Šůstal | 99 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 07.96 | 0.393 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 5 (so, 20.1.2018 - 11:21) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rafal PajakRafal Pajak | 99 | Poland | 2 | 07.08 | q | 0.169 | ||||||||||||
2 | Pawel DzidaPawel Dzida | 99 | Poland | 7 | 07.09 | q | 0.160 | ||||||||||||
3 | Marcin GibasMarcin Gibas | 99 | Poland | 6 | 07.17 | q | 0.408 | ||||||||||||
4 | Mateusz ZiebaMateusz Zieba | 00 | Poland | 4 | 07.82 | 0.234 | |||||||||||||
5 | Jiří ŠtichaJiří Šticha | 00 | TJ Start Havířov | 3 | 07.86 | 0.173 | |||||||||||||
6 | Jakub VrátnýJakub Vrátný | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.56 | 0.414 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jacek MajewskiJacek Majewski | 00 | Poland | 4 | 06.99 | q | 0.140 | |
2 | Rafal PajakRafal Pajak | 99 | Poland | 2 | 07.08 | q | 0.169 | |
3 | Pawel DzidaPawel Dzida | 99 | Poland | 7 | 07.09 | q | 0.160 | |
4 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.10 | q | 0.144 | |
5 | Matěj NamysloMatěj Namyslo | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.15 | q | 0.172 | |
6 | Marcin GibasMarcin Gibas | 99 | Poland | 6 | 07.17 | q | 0.408 | |
7 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 07.25 | q | 0.173 | |
8 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 07.28 | q | 0.154 | |
9 | David DvořákDavid Dvořák | 99 | VSK Univerzita Brno | 5 | 07.36 | 0.172 | ||
9 | Tomáš MoravecTomáš Moravec | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.36 | 0.146 | ||
11 | Marek SechraMarek Sechra | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.39 | 0.158 | ||
12 | Lukáš KristekLukáš Kristek | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 07.41 | 0.193 | ||
13 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 6 | 07.42 | 0.352 | ||
13 | Kasper PrzeradzkiKasper Przeradzki | 00 | Poland | 3 | 07.42 | 0.234 | ||
15 | Adam BěhávkaAdam Běhávka | 99 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 07.43 | 0.327 | ||
16 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 7 | 07.45 | 0.183 | ||
17 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 1 | 07.49 | 0.145 | ||
18 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 07.51 | 0.161 | ||
19 | Jan VašíčekJan Vašíček | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 07.57 | 0.230 | ||
19 | Matěj DluhošMatěj Dluhoš | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 07.57 | 0.199 | ||
21 | Vojtěch DušekVojtěch Dušek | 00 | VSK Univerzita Brno | 5 | 07.64 | 0.193 | ||
22 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 07.65 | 0.194 | ||
23 | Petr LisníkPetr Lisník | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 07.67 | 0.166 | ||
24 | Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica | 00 | VSK Univerzita Brno | 6 | 07.73 | 0.186 | ||
25 | Antonín HorčičkaAntonín Horčička | 00 | VSK Univerzita Brno | 1 | 07.77 | 0.181 | ||
25 | Andrzej PribulaAndrzej Pribula | 00 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 07.77 | 0.192 | ||
27 | Martin BelfínMartin Belfín | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 07.81 | 0.191 | ||
28 | Mateusz ZiebaMateusz Zieba | 00 | Poland | 4 | 07.82 | 0.234 | ||
29 | Jiří ŠtichaJiří Šticha | 00 | TJ Start Havířov | 3 | 07.86 | 0.173 | ||
30 | Jiří ŠůstalJiří Šůstal | 99 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 07.96 | 0.393 | ||
31 | Jakub VrátnýJakub Vrátný | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.56 | 0.414 | ||
Filip ZemanFilip Zeman | 99 | JAC Brno | 7 | DQ 162.7 | ||||
Lukáš MartiňákLukáš Martiňák | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DQ 162.7 | ||||
Mateusz PazdierzMateusz Pazdierz | 00 | Poland | 5 | DNS |
60 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 20.1.2018 - 13:41) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rafal PajakRafal Pajak | 99 | Poland | 5 | 07.01 | ||||||||||||||
2 | Jacek MajewskiJacek Majewski | 00 | Poland | 4 | 07.02 | ||||||||||||||
3 | Pawel DzidaPawel Dzida | 99 | Poland | 3 | 07.04 | ||||||||||||||
4 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.09 | ||||||||||||||
5 | Matěj NamysloMatěj Namyslo | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.11 | ||||||||||||||
Marcin GibasMarcin Gibas | 99 | Poland | 7 | 07.11 | |||||||||||||||
7 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 07.23 | ||||||||||||||
8 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 07.36 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 20.1.2018 - 13:42) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 07.02 | ||||||||||||||
2 | Jakub SikorskiJakub Sikorski | 01 | Poland | 5 | 07.10 | ||||||||||||||
3 | Bartosz TaradajBartosz Taradaj | 01 | Poland | 3 | 07.23 | ||||||||||||||
4 | Viktor KocourekViktor Kocourek | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.28 | ||||||||||||||
5 | Oktawius KuleszaOktawius Kulesza | 01 | Poland | 2 | 07.33 | ||||||||||||||
6 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 1 | 07.37 | ||||||||||||||
7 | Jan MautnerJan Mautner | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 07.38 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | JAC Brno | 8 | 07.45 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 20.1.2018 - 11:22) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 5 | 07.05 | q | 0.185 | ||||||||||||
2 | Jakub SikorskiJakub Sikorski | 01 | Poland | 4 | 07.14 | q | 0.164 | ||||||||||||
3 | Bartosz TaradajBartosz Taradaj | 01 | Poland | 6 | 07.21 | q | 0.199 | ||||||||||||
4 | Viktor KocourekViktor Kocourek | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.32 | q | 0.186 | ||||||||||||
5 | Oktawius KuleszaOktawius Kulesza | 01 | Poland | 1 | 07.33 | q | 0.168 | ||||||||||||
6 | Jan MautnerJan Mautner | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.34 | q | 0.168 | ||||||||||||
7 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 07.51 | 0.194 | |||||||||||||
Bartosz PtakBartosz Ptak | 01 | Poland | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 20.1.2018 - 11:22) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 2 | 07.39 | q | 0.158 | ||||||||||||
2 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | JAC Brno | 7 | 07.49 | q | 0.200 | ||||||||||||
3 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.56 | 0.166 | |||||||||||||
4 | David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 07.58 | 0.176 | |||||||||||||
5 | Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa | 01 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 07.59 | 0.186 | |||||||||||||
6 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 8 | 07.63 | 0.158 | |||||||||||||
7 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 07.67 | 0.148 | |||||||||||||
8 | Patryk KowaliszynPatryk Kowaliszyn | 01 | Poland | 4 | 07.71 | 0.194 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 20.1.2018 - 11:22) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš StachTomáš Stach | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.54 | 0.165 | |||||||||||||
2 | Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.56 | 0.164 | |||||||||||||
3 | Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 07.59 | 0.186 | |||||||||||||
4 | Marek CelfrMarek Celfr | 02 | JAC Brno | 2 | 07.61 | 0.170 | |||||||||||||
5 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 07.64 | 0.206 | |||||||||||||
6 | Michal MoroňMichal Moroň | 02 | Poland | 4 | 07.78 | 0.162 | |||||||||||||
Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DQ 162.7 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (so, 20.1.2018 - 11:22) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PruknerJakub Prukner | 01 | VSK Univerzita Brno | 3 | 07.63 | ||||||||||||||
2 | Václav PfefferVáclav Pfeffer | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 07.69 | ||||||||||||||
3 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 07.73 | ||||||||||||||
4 | Tomasz KapsTomasz Kaps | 01 | Poland | 1 | 07.74 | ||||||||||||||
5 | Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš | 02 | JAC Brno | 8 | 07.77 | ||||||||||||||
Michal ChlubaMichal Chluba | 03 | Poland | 7 | 07.77 | |||||||||||||||
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě | 01 | VSK Univerzita Brno | 4 | DNS | |||||||||||||||
Šimon VlčekŠimon Vlček | 02 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 5 (so, 20.1.2018 - 11:22) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patryk OrzolPatryk Orzol | 02 | Poland | 1 | 07.77 | ||||||||||||||
2 | Tomáš ChytilTomáš Chytil | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 07.80 | ||||||||||||||
3 | Filip AdámekFilip Adámek | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 07.86 | ||||||||||||||
4 | Milosz CitakMilosz Citak | 03 | Poland | 2 | 07.93 | ||||||||||||||
5 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 07.96 | ||||||||||||||
6 | Igor JaenelIgor Jaenel | 04 | Poland | 8 | 08.86 | ||||||||||||||
Adrian SwietekAdrian Swietek | 01 | Poland | 7 | DNS | |||||||||||||||
Marek MacuraMarek Macura | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 6 (so, 20.1.2018 - 11:22) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik CholewaDominik Cholewa | 01 | Poland | 6 | 07.79 | ||||||||||||||
2 | Lukáš CochlarLukáš Cochlar | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 07.95 | ||||||||||||||
3 | Šimon MorcinekŠimon Morcinek | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | 07.99 | ||||||||||||||
4 | Mateusz WojtkowiakMateusz Wojtkowiak | 03 | Poland | 7 | 08.49 | ||||||||||||||
Grzegorz BremoraGrzegorz Bremora | 98 | Poland | 2 | DNS | |||||||||||||||
Tadeáš BöhmTadeáš Böhm | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | DNS | |||||||||||||||
Michal KaizarMichal Kaizar | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 7 (so, 20.1.2018 - 11:22) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukasz UrbanekLukasz Urbanek | 03 | Poland | 7 | 07.61 | ||||||||||||||
2 | Cyprian BrillaCyprian Brilla | 03 | Poland | 2 | 07.67 | ||||||||||||||
3 | Daniel HieronimDaniel Hieronim | 00 | Poland | 6 | 07.72 | ||||||||||||||
4 | Ivan CharbakaIvan Charbaka | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 07.76 | ||||||||||||||
5 | Tobiasz BarnabasTobiasz Barnabas | 02 | Poland | 3 | 07.93 | ||||||||||||||
6 | Marek ŽemlaMarek Žemla | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.15 | ||||||||||||||
7 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 08.46 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 5 | 07.05 | q | 0.185 | |
2 | Jakub SikorskiJakub Sikorski | 01 | Poland | 4 | 07.14 | q | 0.164 | |
3 | Bartosz TaradajBartosz Taradaj | 01 | Poland | 6 | 07.21 | q | 0.199 | |
4 | Viktor KocourekViktor Kocourek | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.32 | q | 0.186 | |
5 | Oktawius KuleszaOktawius Kulesza | 01 | Poland | 1 | 07.33 | q | 0.168 | |
6 | Jan MautnerJan Mautner | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.34 | q | 0.168 | |
7 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 2 | 07.39 | q | 0.158 | |
8 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | JAC Brno | 7 | 07.49 | q | 0.200 | |
9 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 07.51 | 0.194 | ||
10 | Tomáš StachTomáš Stach | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.54 | 0.165 | ||
11 | Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.56 | 0.164 | ||
11 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.56 | 0.166 | ||
13 | David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 07.58 | 0.176 | ||
14 | Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa | 01 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 07.59 | 0.186 | ||
14 | Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 07.59 | 0.186 | ||
16 | Marek CelfrMarek Celfr | 02 | JAC Brno | 2 | 07.61 | 0.170 | ||
16 | Lukasz UrbanekLukasz Urbanek | 03 | Poland | 7 | 07.61 | |||
18 | Jakub PruknerJakub Prukner | 01 | VSK Univerzita Brno | 3 | 07.63 | |||
18 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 8 | 07.63 | 0.158 | ||
20 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 07.64 | 0.206 | ||
21 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 07.67 | 0.148 | ||
21 | Cyprian BrillaCyprian Brilla | 03 | Poland | 2 | 07.67 | |||
23 | Václav PfefferVáclav Pfeffer | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 07.69 | |||
24 | Patryk KowaliszynPatryk Kowaliszyn | 01 | Poland | 4 | 07.71 | 0.194 | ||
25 | Daniel HieronimDaniel Hieronim | 00 | Poland | 6 | 07.72 | |||
26 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 07.73 | |||
27 | Tomasz KapsTomasz Kaps | 01 | Poland | 1 | 07.74 | |||
28 | Ivan CharbakaIvan Charbaka | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 07.76 | |||
29 | Michal ChlubaMichal Chluba | 03 | Poland | 7 | 07.77 | |||
29 | Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš | 02 | JAC Brno | 8 | 07.77 | |||
29 | Patryk OrzolPatryk Orzol | 02 | Poland | 1 | 07.77 | |||
32 | Michal MoroňMichal Moroň | 02 | Poland | 4 | 07.78 | 0.162 | ||
33 | Dominik CholewaDominik Cholewa | 01 | Poland | 6 | 07.79 | |||
34 | Tomáš ChytilTomáš Chytil | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 07.80 | |||
35 | Filip AdámekFilip Adámek | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 07.86 | |||
36 | Milosz CitakMilosz Citak | 03 | Poland | 2 | 07.93 | |||
36 | Tobiasz BarnabasTobiasz Barnabas | 02 | Poland | 3 | 07.93 | |||
38 | Lukáš CochlarLukáš Cochlar | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 07.95 | |||
39 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 07.96 | |||
40 | Šimon MorcinekŠimon Morcinek | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | 07.99 | |||
41 | Marek ŽemlaMarek Žemla | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.15 | |||
42 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 08.46 | |||
43 | Mateusz WojtkowiakMateusz Wojtkowiak | 03 | Poland | 7 | 08.49 | |||
44 | Igor JaenelIgor Jaenel | 04 | Poland | 8 | 08.86 | |||
Bartosz PtakBartosz Ptak | 01 | Poland | 7 | DNS | ||||
Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | ||||
Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DQ 162.7 | ||||
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě | 01 | VSK Univerzita Brno | 4 | DNS | ||||
Šimon VlčekŠimon Vlček | 02 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | ||||
Adrian SwietekAdrian Swietek | 01 | Poland | 7 | DNS | ||||
Marek MacuraMarek Macura | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNS | ||||
Grzegorz BremoraGrzegorz Bremora | 98 | Poland | 2 | DNS | ||||
Tadeáš BöhmTadeáš Böhm | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | DNS | ||||
Michal KaizarMichal Kaizar | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS |
60 m - Ženy (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 20.1.2018 - 10:52) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marcela PírkováMarcela Pírková | 96 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.46 | q | 0.158 | ||||||||||||
2 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.57 | q | 0.145 | ||||||||||||
3 | Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.76 | q | 0.182 | ||||||||||||
4 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.91 | q | 0.236 | ||||||||||||
Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.91 | q | 0.150 | |||||||||||||
6 | Karolína CoufalováKarolína Coufalová | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 08.29 | 0.220 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 20.1.2018 - 10:52) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdalena WronkaMagdalena Wronka | 95 | Poland | 7 | 07.91 | q | 0.348 | ||||||||||||
2 | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková | 96 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 08.20 | q | 0.212 | ||||||||||||
3 | Anna FreibergerováAnna Freibergerová | 96 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 08.55 | 0.155 | |||||||||||||
4 | Markéta StránskáMarkéta Stránská | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 6 | 08.77 | 0.190 | |||||||||||||
Larisa CiesielskaLarisa Ciesielska | 98 | Poland | 3 | DNS | |||||||||||||||
Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 20.1.2018 - 10:52) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Malgorzata SzadeMalgorzata Szade | 00 | Poland | 7 | 08.13 | q | 0.359 | ||||||||||||
2 | Aneta PalánováAneta Palánová | 97 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 08.50 | 0.419 | |||||||||||||
3 | Iveta MocharováIveta Mocharová | 98 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 08.68 | 0.199 | |||||||||||||
4 | Barbora OlivkováBarbora Olivková | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.78 | 0.436 | |||||||||||||
5 | Monika NavrátilováMonika Navrátilová | 00 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 3 | 09.03 | 0.178 | |||||||||||||
6 | Sabina KramnáSabina Kramná | 98 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 09.19 | 0.193 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marcela PírkováMarcela Pírková | 96 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.46 | q | 0.158 | |
2 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.57 | q | 0.145 | |
3 | Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.76 | q | 0.182 | |
4 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.91 | q | 0.236 | |
4 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.91 | q | 0.150 | |
4 | Magdalena WronkaMagdalena Wronka | 95 | Poland | 7 | 07.91 | q | 0.348 | |
7 | Malgorzata SzadeMalgorzata Szade | 00 | Poland | 7 | 08.13 | q | 0.359 | |
8 | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková | 96 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 08.20 | q | 0.212 | |
9 | Karolína CoufalováKarolína Coufalová | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 08.29 | 0.220 | ||
10 | Aneta PalánováAneta Palánová | 97 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 08.50 | 0.419 | ||
11 | Anna FreibergerováAnna Freibergerová | 96 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 08.55 | 0.155 | ||
12 | Iveta MocharováIveta Mocharová | 98 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 08.68 | 0.199 | ||
13 | Markéta StránskáMarkéta Stránská | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 6 | 08.77 | 0.190 | ||
14 | Barbora OlivkováBarbora Olivková | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.78 | 0.436 | ||
15 | Monika NavrátilováMonika Navrátilová | 00 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 3 | 09.03 | 0.178 | ||
16 | Sabina KramnáSabina Kramná | 98 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 09.19 | 0.193 | ||
Larisa CiesielskaLarisa Ciesielska | 98 | Poland | 3 | DNS | ||||
Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 4 | DNS |
60 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 20.1.2018 - 13:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marcela PírkováMarcela Pírková | 96 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.43 | ||||||||||||||
2 | Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.69 | ||||||||||||||
3 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.82 | ||||||||||||||
4 | Magdalena WronkaMagdalena Wronka | 95 | Poland | 6 | 07.84 | ||||||||||||||
5 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.88 | ||||||||||||||
6 | Malgorzata SzadeMalgorzata Szade | 00 | Poland | 1 | 08.07 | ||||||||||||||
7 | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková | 96 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 08.27 | ||||||||||||||
Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 20.1.2018 - 13:26) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.80 | ||||||||||||||
2 | Natalia MachNatalia Mach | 99 | Poland | 5 | 07.82 | ||||||||||||||
3 | Magdalena MiekiňskaMagdalena Miekiňska | 99 | Poland | 4 | 07.85 | ||||||||||||||
4 | Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová | 99 | Slovakia | 2 | 07.87 | ||||||||||||||
Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 07.87 | |||||||||||||||
6 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.23 | ||||||||||||||
7 | Adriana GrulichováAdriana Grulichová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.26 | ||||||||||||||
Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková | 00 | TJ Sokol Opava | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 20.1.2018 - 10:51) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdalena MiekiňskaMagdalena Miekiňska | 99 | Poland | 4 | 07.80 | q | 0.184 | ||||||||||||
2 | Natalia MachNatalia Mach | 99 | Poland | 5 | 07.84 | q | 0.208 | ||||||||||||
3 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.88 | q | 0.178 | ||||||||||||
4 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 07.97 | q | 0.336 | ||||||||||||
Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová | 99 | Slovakia | 6 | 07.97 | q | 0.187 | |||||||||||||
6 | Lucie HrdličkováLucie Hrdličková | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.30 | 0.197 | |||||||||||||
7 | Alicja SlomkaAlicja Slomka | 99 | Poland | 1 | 08.54 | 0.175 | |||||||||||||
Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | ASK Blansko | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 20.1.2018 - 10:51) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adriana GrulichováAdriana Grulichová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.25 | q | 0.200 | ||||||||||||
2 | Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková | 00 | TJ Sokol Opava | 5 | 08.28 | q | 0.531 | ||||||||||||
3 | Hana TrundováHana Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 08.34 | 0.277 | |||||||||||||
4 | Sabina PohlSabina Pohl | 99 | Poland | 4 | 08.37 | 0.194 | |||||||||||||
5 | Patrycja HruzikPatrycja Hruzik | 00 | Poland | 3 | 08.47 | 0.205 | |||||||||||||
6 | Klaudia SczepanikKlaudia Sczepanik | 00 | Poland | 6 | 08.54 | 0.166 | |||||||||||||
7 | Jana NovákováJana Nováková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.60 | 0.179 | |||||||||||||
Johana MičánkováJohana Mičánková | 00 | JAC Brno | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 20.1.2018 - 10:51) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.25 | q | 0.168 | ||||||||||||
2 | Nikola PlocováNikola Plocová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 08.35 | 0.168 | |||||||||||||
3 | Lenka JaroškováLenka Jarošková | 00 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 08.52 | 0.183 | |||||||||||||
4 | Jagoda BialekJagoda Bialek | 00 | Poland | 3 | 08.60 | 0.314 | |||||||||||||
5 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.64 | 0.328 | |||||||||||||
6 | Simona KrampotováSimona Krampotová | 99 | SKM Valašské Meziříčí | 7 | 08.66 | 0.162 | |||||||||||||
7 | Karolína RozsypalováKarolína Rozsypalová | 00 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 09.07 | 0.176 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (so, 20.1.2018 - 10:51) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sylwa CiupekSylwa Ciupek | 00 | Poland | 4 | 08.32 | 0.415 | |||||||||||||
2 | Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 08.45 | 0.233 | |||||||||||||
3 | Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.71 | 0.352 | |||||||||||||
4 | Jana BartošováJana Bartošová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 08.72 | 0.152 | |||||||||||||
5 | Valerie BínováValerie Bínová | 00 | TJ Oslavany | 6 | 08.87 | 0.175 | |||||||||||||
6 | Kateřina PavlasováKateřina Pavlasová | 00 | Atletický klub Havířov, z.s. | 1 | 09.20 | 0.171 | |||||||||||||
7 | Petra NovákováPetra Nováková | 99 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 09.60 | 0.342 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdalena MiekiňskaMagdalena Miekiňska | 99 | Poland | 4 | 07.80 | q | 0.184 | |
2 | Natalia MachNatalia Mach | 99 | Poland | 5 | 07.84 | q | 0.208 | |
3 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.88 | q | 0.178 | |
4 | Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová | 99 | Slovakia | 6 | 07.97 | q | 0.187 | |
4 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 07.97 | q | 0.336 | |
6 | Adriana GrulichováAdriana Grulichová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.25 | q | 0.200 | |
6 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.25 | q | 0.168 | |
8 | Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková | 00 | TJ Sokol Opava | 5 | 08.28 | q | 0.531 | |
9 | Lucie HrdličkováLucie Hrdličková | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.30 | 0.197 | ||
10 | Sylwa CiupekSylwa Ciupek | 00 | Poland | 4 | 08.32 | 0.415 | ||
11 | Hana TrundováHana Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 08.34 | 0.277 | ||
12 | Nikola PlocováNikola Plocová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 08.35 | 0.168 | ||
13 | Sabina PohlSabina Pohl | 99 | Poland | 4 | 08.37 | 0.194 | ||
14 | Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 08.45 | 0.233 | ||
15 | Patrycja HruzikPatrycja Hruzik | 00 | Poland | 3 | 08.47 | 0.205 | ||
16 | Lenka JaroškováLenka Jarošková | 00 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 08.52 | 0.183 | ||
17 | Klaudia SczepanikKlaudia Sczepanik | 00 | Poland | 6 | 08.54 | 0.166 | ||
17 | Alicja SlomkaAlicja Slomka | 99 | Poland | 1 | 08.54 | 0.175 | ||
19 | Jana NovákováJana Nováková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.60 | 0.179 | ||
19 | Jagoda BialekJagoda Bialek | 00 | Poland | 3 | 08.60 | 0.314 | ||
21 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.64 | 0.328 | ||
22 | Simona KrampotováSimona Krampotová | 99 | SKM Valašské Meziříčí | 7 | 08.66 | 0.162 | ||
23 | Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.71 | 0.352 | ||
24 | Jana BartošováJana Bartošová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 08.72 | 0.152 | ||
25 | Valerie BínováValerie Bínová | 00 | TJ Oslavany | 6 | 08.87 | 0.175 | ||
26 | Karolína RozsypalováKarolína Rozsypalová | 00 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 09.07 | 0.176 | ||
27 | Kateřina PavlasováKateřina Pavlasová | 00 | Atletický klub Havířov, z.s. | 1 | 09.20 | 0.171 | ||
28 | Petra NovákováPetra Nováková | 99 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 09.60 | 0.342 | ||
Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | ASK Blansko | 7 | DNS | ||||
Johana MičánkováJohana Mičánková | 00 | JAC Brno | 1 | DNS |
60 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 20.1.2018 - 10:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.77 | q | 0.138 | ||||||||||||
2 | Julia PolakJulia Polak | 01 | Poland | 4 | 07.78 | q | 0.202 | ||||||||||||
3 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 07.84 | q | 0.162 | ||||||||||||
4 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 07.89 | q | 0.150 | ||||||||||||
5 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 1 | 07.97 | q | 0.170 | ||||||||||||
6 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 08.32 | 0.179 | |||||||||||||
Emilia KielkowskaEmilia Kielkowska | 01 | Poland | 6 | DNS | |||||||||||||||
Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz | 03 | Poland | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 20.1.2018 - 10:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola HerzováNikola Herzová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 08.16 | 0.151 | |||||||||||||
2 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 08.18 | 0.216 | |||||||||||||
3 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 08.21 | 0.180 | |||||||||||||
4 | Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 08.22 | 0.185 | |||||||||||||
5 | Julia MucJulia Muc | 01 | Poland | 3 | 08.30 | 0.176 | |||||||||||||
6 | Antonia MichalakAntonia Michalak | 01 | Poland | 5 | 08.31 | 0.194 | |||||||||||||
7 | Markéta BaroňováMarkéta Baroňová | 02 | TJ Sokol Opava | 7 | 08.33 | 0.161 | |||||||||||||
8 | Denisa PláškováDenisa Plášková | 02 | VSK Univerzita Brno | 8 | 08.41 | 0.205 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 20.1.2018 - 10:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oliwia ZimolagOliwia Zimolag | 05 | Poland | 7 | 08.15 | q | 0.201 | ||||||||||||
2 | Marie SchubertováMarie Schubertová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 08.24 | 0.209 | |||||||||||||
3 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 08.31 | 0.190 | |||||||||||||
4 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.33 | 0.178 | |||||||||||||
5 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 08.39 | 0.391 | |||||||||||||
6 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.44 | 0.151 | |||||||||||||
7 | Anna DziadziaAnna Dziadzia | 02 | Poland | 1 | 08.45 | 0.248 | |||||||||||||
8 | Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová | 02 | AK Šternberk z.s. | 8 | 08.46 | 0.168 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (so, 20.1.2018 - 10:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ValíkováKateřina Valíková | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 08.34 | 0.342 | |||||||||||||
Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 08.34 | 0.220 | ||||||||||||||
3 | Alicja NaporaAlicja Napora | 03 | Poland | 5 | 08.52 | 0.249 | |||||||||||||
4 | Klaudia LakotaKlaudia Lakota | 01 | Poland | 7 | 08.56 | 0.171 | |||||||||||||
5 | Justýna DaňkováJustýna Daňková | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 08.60 | ||||||||||||||
6 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 08.72 | 0.225 | |||||||||||||
Anna DziadziaAnna Dziadzia | 02 | Poland | |||||||||||||||||
Yevhenya MurnykYevhenya Murnyk | 02 | JAC Brno | 2 | DNS | |||||||||||||||
Beáta KupkováBeáta Kupková | 02 | TJ Sokol Opava | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Rozběh 5 (so, 20.1.2018 - 10:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka MatulováLenka Matulová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 08.46 | 0.219 | |||||||||||||
2 | Zuzana WawrykaZuzana Wawryka | 04 | Poland | 8 | 08.47 | 0.158 | |||||||||||||
3 | Zuzana RehákováZuzana Reháková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 08.48 | 0.149 | |||||||||||||
4 | Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.52 | 0.145 | |||||||||||||
5 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 08.57 | 0.204 | |||||||||||||
6 | Ewa SzczyrbaEwa Szczyrba | 01 | Poland | 7 | 08.62 | 0.202 | |||||||||||||
7 | Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková | 02 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 08.70 | 0.370 | |||||||||||||
8 | Simona ŽiškováSimona Žišková | 02 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 08.72 | 0.181 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 6 (so, 20.1.2018 - 10:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika TuckaDominika Tucka | 01 | Poland | 8 | 08.57 | 0.406 | |||||||||||||
Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 5 | 08.57 | 0.176 | ||||||||||||||
3 | Agáta TepláAgáta Teplá | 02 | VSK Univerzita Brno | 4 | 08.60 | 0.325 | |||||||||||||
4 | Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.84 | 0.401 | |||||||||||||
5 | Adéla HlochováAdéla Hlochová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 08.92 | 0.360 | |||||||||||||
6 | Patrycja GajewskaPatrycja Gajewska | 04 | Poland | 1 | 08.99 | 0.310 | |||||||||||||
Tereza MartinkováTereza Martinková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DQ 162.7 | |||||||||||||||
Hana HájkováHana Hájková | 02 | AK Slovan Moravská Třebová | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 7 (so, 20.1.2018 - 10:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natalia NykazaNatalia Nykaza | 01 | Poland | 1 | 08.61 | 0.193 | |||||||||||||
2 | Šárka PallováŠárka Pallová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.62 | 0.209 | |||||||||||||
3 | Marie SvozilováMarie Svozilová | 02 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 08.78 | 0.201 | |||||||||||||
Sára VitovskáSára Vitovská | 01 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 08.78 | 0.203 | ||||||||||||||
5 | Anna KolegarováAnna Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 08.79 | 0.400 | |||||||||||||
6 | Julia ŠlusarczykJulia Šlusarczyk | 05 | Poland | 8 | 08.86 | 0.309 | |||||||||||||
7 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.93 | 0.253 | |||||||||||||
8 | Julia CzarneckaJulia Czarnecka | 05 | Poland | 7 | 09.38 | 0.368 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 8 (so, 20.1.2018 - 10:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martyna ZieburaMartyna Ziebura | 01 | Poland | 7 | 07.74 | q | 0.150 | ||||||||||||
2 | Magda CzajkowskaMagda Czajkowska | 03 | Poland | 2 | 08.59 | 0.567 | |||||||||||||
3 | Aneta KolegarováAneta Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 08.85 | 0.259 | |||||||||||||
4 | Petra PicmausováPetra Picmausová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.04 | 0.180 | |||||||||||||
5 | Markéta SikorováMarkéta Sikorová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 09.22 | 0.193 | |||||||||||||
6 | Kateřina JurkovičováKateřina Jurkovičová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.27 | 0.190 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 9 (so, 20.1.2018 - 10:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich | 03 | Poland | 4 | 08.33 | 0.181 | |||||||||||||
2 | Lucie KunčarováLucie Kunčarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.42 | 0.159 | |||||||||||||
3 | Lucie HöfrováLucie Höfrová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.56 | 0.195 | |||||||||||||
4 | Darina KřenkováDarina Křenková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 09.01 | 0.223 | |||||||||||||
5 | Natalie MarešováNatalie Marešová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.18 | 0.163 | |||||||||||||
6 | Eliška HubáčkováEliška Hubáčková | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 09.48 | 0.192 | |||||||||||||
7 | Aneta MacháčkováAneta Macháčková | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 8 | 10.17 | 0.178 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 10 (so, 20.1.2018 - 10:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie SlovákováLucie Slováková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.90 | 0.198 | |||||||||||||
2 | Denisa PánkováDenisa Pánková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 09.13 | 0.171 | |||||||||||||
3 | Sofie GálováSofie Gálová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.27 | 0.427 | |||||||||||||
4 | Aneta PavlisováAneta Pavlisová | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 3 | 09.43 | 0.350 | |||||||||||||
Adriana GrulichováAdriana Grulichová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Laura TrávníkováLaura Trávníková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Barbora VoznicováBarbora Voznicová | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 11 (so, 20.1.2018 - 10:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alicja GoebelAlicja Goebel | 03 | Poland | 5 | 08.15 | q | 0.319 | ||||||||||||
2 | Marta GawelekMarta Gawelek | 01 | Poland | 7 | 08.27 | 0.198 | |||||||||||||
3 | Klára JelínkováKlára Jelínková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.53 | 0.170 | |||||||||||||
4 | Wiktoria CitakWiktoria Citak | 03 | Poland | 4 | 08.73 | 0.383 | |||||||||||||
5 | Lenka MatelováLenka Matelová | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 09.63 | 0.208 | |||||||||||||
Tereza KutáčováTereza Kutáčová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martyna ZieburaMartyna Ziebura | 01 | Poland | 7 | 07.74 | q | 0.150 | |
2 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.77 | q | 0.138 | |
3 | Julia PolakJulia Polak | 01 | Poland | 4 | 07.78 | q | 0.202 | |
4 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 07.84 | q | 0.162 | |
5 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 07.89 | q | 0.150 | |
6 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 1 | 07.97 | q | 0.170 | |
7 | Oliwia ZimolagOliwia Zimolag | 05 | Poland | 7 | 08.15 | q | 0.201 | |
7 | Alicja GoebelAlicja Goebel | 03 | Poland | 5 | 08.15 | q | 0.319 | |
9 | Nikola HerzováNikola Herzová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 08.16 | 0.151 | ||
10 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 08.18 | 0.216 | ||
11 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 08.21 | 0.180 | ||
12 | Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 08.22 | 0.185 | ||
13 | Marie SchubertováMarie Schubertová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 08.24 | 0.209 | ||
14 | Marta GawelekMarta Gawelek | 01 | Poland | 7 | 08.27 | 0.198 | ||
15 | Julia MucJulia Muc | 01 | Poland | 3 | 08.30 | 0.176 | ||
16 | Antonia MichalakAntonia Michalak | 01 | Poland | 5 | 08.31 | 0.194 | ||
16 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 08.31 | 0.190 | ||
18 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 08.32 | 0.179 | ||
19 | Markéta BaroňováMarkéta Baroňová | 02 | TJ Sokol Opava | 7 | 08.33 | 0.161 | ||
19 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.33 | 0.178 | ||
19 | Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich | 03 | Poland | 4 | 08.33 | 0.181 | ||
22 | Kateřina ValíkováKateřina Valíková | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 08.34 | 0.342 | ||
22 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 08.34 | 0.220 | ||
24 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 08.39 | 0.391 | ||
25 | Denisa PláškováDenisa Plášková | 02 | VSK Univerzita Brno | 8 | 08.41 | 0.205 | ||
26 | Lucie KunčarováLucie Kunčarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.42 | 0.159 | ||
27 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.44 | 0.151 | ||
28 | Anna DziadziaAnna Dziadzia | 02 | Poland | 1 | 08.45 | 0.248 | ||
29 | Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová | 02 | AK Šternberk z.s. | 8 | 08.46 | 0.168 | ||
29 | Lenka MatulováLenka Matulová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 08.46 | 0.219 | ||
31 | Zuzana WawrykaZuzana Wawryka | 04 | Poland | 8 | 08.47 | 0.158 | ||
32 | Zuzana RehákováZuzana Reháková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 08.48 | 0.149 | ||
33 | Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.52 | 0.145 | ||
33 | Alicja NaporaAlicja Napora | 03 | Poland | 5 | 08.52 | 0.249 | ||
35 | Klára JelínkováKlára Jelínková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.53 | 0.170 | ||
36 | Lucie HöfrováLucie Höfrová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.56 | 0.195 | ||
36 | Klaudia LakotaKlaudia Lakota | 01 | Poland | 7 | 08.56 | 0.171 | ||
38 | Dominika TuckaDominika Tucka | 01 | Poland | 8 | 08.57 | 0.406 | ||
38 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 08.57 | 0.204 | ||
38 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 5 | 08.57 | 0.176 | ||
41 | Magda CzajkowskaMagda Czajkowska | 03 | Poland | 2 | 08.59 | 0.567 | ||
42 | Agáta TepláAgáta Teplá | 02 | VSK Univerzita Brno | 4 | 08.60 | 0.325 | ||
42 | Justýna DaňkováJustýna Daňková | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 08.60 | |||
44 | Natalia NykazaNatalia Nykaza | 01 | Poland | 1 | 08.61 | 0.193 | ||
45 | Šárka PallováŠárka Pallová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.62 | 0.209 | ||
45 | Ewa SzczyrbaEwa Szczyrba | 01 | Poland | 7 | 08.62 | 0.202 | ||
47 | Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková | 02 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 08.70 | 0.370 | ||
48 | Simona ŽiškováSimona Žišková | 02 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 08.72 | 0.181 | ||
48 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 08.72 | 0.225 | ||
50 | Wiktoria CitakWiktoria Citak | 03 | Poland | 4 | 08.73 | 0.383 | ||
51 | Marie SvozilováMarie Svozilová | 02 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 08.78 | 0.201 | ||
51 | Sára VitovskáSára Vitovská | 01 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 08.78 | 0.203 | ||
53 | Anna KolegarováAnna Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 08.79 | 0.400 | ||
54 | Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.84 | 0.401 | ||
55 | Aneta KolegarováAneta Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 08.85 | 0.259 | ||
56 | Julia ŠlusarczykJulia Šlusarczyk | 05 | Poland | 8 | 08.86 | 0.309 | ||
57 | Lucie SlovákováLucie Slováková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.90 | 0.198 | ||
58 | Adéla HlochováAdéla Hlochová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 08.92 | 0.360 | ||
59 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.93 | 0.253 | ||
60 | Patrycja GajewskaPatrycja Gajewska | 04 | Poland | 1 | 08.99 | 0.310 | ||
61 | Darina KřenkováDarina Křenková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 09.01 | 0.223 | ||
62 | Petra PicmausováPetra Picmausová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.04 | 0.180 | ||
63 | Denisa PánkováDenisa Pánková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 09.13 | 0.171 | ||
64 | Natalie MarešováNatalie Marešová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.18 | 0.163 | ||
65 | Markéta SikorováMarkéta Sikorová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 09.22 | 0.193 | ||
66 | Kateřina JurkovičováKateřina Jurkovičová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.27 | 0.190 | ||
66 | Sofie GálováSofie Gálová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.27 | 0.427 | ||
68 | Julia CzarneckaJulia Czarnecka | 05 | Poland | 7 | 09.38 | 0.368 | ||
69 | Aneta PavlisováAneta Pavlisová | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 3 | 09.43 | 0.350 | ||
70 | Eliška HubáčkováEliška Hubáčková | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 09.48 | 0.192 | ||
71 | Lenka MatelováLenka Matelová | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 09.63 | 0.208 | ||
72 | Aneta MacháčkováAneta Macháčková | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 8 | 10.17 | 0.178 | ||
Emilia KielkowskaEmilia Kielkowska | 01 | Poland | 6 | DNS | ||||
Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz | 03 | Poland | 7 | DNS | ||||
Anna DziadziaAnna Dziadzia | 02 | Poland | ||||||
Yevhenya MurnykYevhenya Murnyk | 02 | JAC Brno | 2 | DNS | ||||
Beáta KupkováBeáta Kupková | 02 | TJ Sokol Opava | 8 | DNS | ||||
Tereza MartinkováTereza Martinková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DQ 162.7 | ||||
Hana HájkováHana Hájková | 02 | AK Slovan Moravská Třebová | 3 | DNS | ||||
Adriana GrulichováAdriana Grulichová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNS | ||||
Laura TrávníkováLaura Trávníková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | DNS | ||||
Barbora VoznicováBarbora Voznicová | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | DNS | ||||
Tereza KutáčováTereza Kutáčová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | DNS |
60 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 20.1.2018 - 13:27) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia PolakJulia Polak | 01 | Poland | 3 | 07.67 | ||||||||||||||
2 | Martyna ZieburaMartyna Ziebura | 01 | Poland | 4 | 07.73 | ||||||||||||||
3 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.80 | ||||||||||||||
4 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 07.82 | ||||||||||||||
5 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 07.97 | ||||||||||||||
6 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 7 | 08.00 | ||||||||||||||
7 | Oliwia ZimolagOliwia Zimolag | 05 | Poland | 1 | 08.17 | ||||||||||||||
8 | Alicja GoebelAlicja Goebel | 03 | Poland | 8 | 08.18 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 17:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natan FiedeňNatan Fiedeň | 98 | Poland | 5 | 21.90 | ||||||||||||||
2 | Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski | 98 | Poland | 3 | 21.91 | ||||||||||||||
3 | Damian HalgasDamian Halgas | 93 | Poland | 4 | 22.47 | ||||||||||||||
4 | Ondřej JurákOndřej Jurák | 96 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 23.88 | ||||||||||||||
5 | Jakub KubičnýJakub Kubičný | 95 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 24.76 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 17:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 3 | 22.71 | ||||||||||||||
2 | Peter LučanskýPeter Lučanský | 96 | Slovakia | 5 | 22.80 | ||||||||||||||
3 | Štěpán JuránekŠtěpán Juránek | 90 | VSK Univerzita Brno | 6 | 23.11 | ||||||||||||||
4 | Matouš JemelkaMatouš Jemelka | 96 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 1 | 25.24 | ||||||||||||||
5 | Ondřej HabrOndřej Habr | 99 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 2 | 25.67 | ||||||||||||||
David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 17:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SuchánekMichal Suchánek | 96 | VSK Univerzita Brno | 4 | 22.45 | ||||||||||||||
2 | Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | VSK Univerzita Brno | 5 | 22.58 | ||||||||||||||
3 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 23.32 | ||||||||||||||
4 | Milosz CitakMilosz Citak | 03 | Poland | 1 | 24.76 | ||||||||||||||
5 | Oldřich CmajdálkaOldřich Cmajdálka | 97 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 25.28 | ||||||||||||||
Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 17:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KorejzJiří Korejz | 96 | VSK Univerzita Brno | 3 | 22.94 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 98 | SK Hranice, z.s. | 4 | 22.97 | ||||||||||||||
3 | Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 6 | 22.98 | ||||||||||||||
4 | David DvořákDavid Dvořák | 99 | VSK Univerzita Brno | 5 | 23.37 | ||||||||||||||
5 | Jakub OndriskaJakub Ondriska | 96 | VSK Univerzita Brno | 1 | 23.40 | ||||||||||||||
6 | Dawid DybalaDawid Dybala | 98 | Poland | 2 | 24.98 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natan FiedeňNatan Fiedeň | 98 | Poland | 5 | 21.90 | |||
2 | Przemyslaw KozlowskiPrzemyslaw Kozlowski | 98 | Poland | 3 | 21.91 | |||
3 | Michal SuchánekMichal Suchánek | 96 | VSK Univerzita Brno | 4 | 22.45 | |||
4 | Damian HalgasDamian Halgas | 93 | Poland | 4 | 22.47 | |||
5 | Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | VSK Univerzita Brno | 5 | 22.58 | |||
6 | Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 3 | 22.71 | |||
7 | Peter LučanskýPeter Lučanský | 96 | Slovakia | 5 | 22.80 | |||
8 | Jiří KorejzJiří Korejz | 96 | VSK Univerzita Brno | 3 | 22.94 | |||
9 | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 98 | SK Hranice, z.s. | 4 | 22.97 | |||
10 | Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 6 | 22.98 | |||
11 | Štěpán JuránekŠtěpán Juránek | 90 | VSK Univerzita Brno | 6 | 23.11 | |||
12 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 23.32 | |||
13 | David DvořákDavid Dvořák | 99 | VSK Univerzita Brno | 5 | 23.37 | |||
14 | Jakub OndriskaJakub Ondriska | 96 | VSK Univerzita Brno | 1 | 23.40 | |||
15 | Ondřej JurákOndřej Jurák | 96 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 23.88 | |||
16 | Milosz CitakMilosz Citak | 03 | Poland | 1 | 24.76 | |||
17 | Jakub KubičnýJakub Kubičný | 95 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 24.76 | |||
18 | Dawid DybalaDawid Dybala | 98 | Poland | 2 | 24.98 | |||
19 | Matouš JemelkaMatouš Jemelka | 96 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 1 | 25.24 | |||
20 | Oldřich CmajdálkaOldřich Cmajdálka | 97 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 25.28 | |||
21 | Ondřej HabrOndřej Habr | 99 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 2 | 25.67 | |||
David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNS | ||||
Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | DNS |
200 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 17:06) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 22.62 | ||||||||||||||
2 | Jacek MajewskiJacek Majewski | 00 | Poland | 3 | 23.03 | ||||||||||||||
3 | Tomáš MoravecTomáš Moravec | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 24.18 | ||||||||||||||
Daniel HieronimDaniel Hieronim | 00 | Poland | 6 | DNS | |||||||||||||||
David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 17:06) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | JAC Brno | 3 | 22.76 | ||||||||||||||
2 | Kasper PrzeradzkiKasper Przeradzki | 00 | Poland | 5 | 22.80 | ||||||||||||||
3 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 4 | 23.11 | ||||||||||||||
4 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 24.03 | ||||||||||||||
5 | Lukáš KristekLukáš Kristek | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 24.09 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 17:06) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 22.49 | ||||||||||||||
2 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 4 | 22.61 | ||||||||||||||
3 | Filip ZemanFilip Zeman | 99 | JAC Brno | 3 | 22.78 | ||||||||||||||
4 | Jan VašíčekJan Vašíček | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 24.15 | ||||||||||||||
5 | Petr OpatrnýPetr Opatrný | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 26.84 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 17:06) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 23.17 | ||||||||||||||
2 | Adam BěhávkaAdam Běhávka | 99 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 23.18 | ||||||||||||||
3 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 23.45 | ||||||||||||||
4 | Jan PíšekJan Píšek | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 23.72 | ||||||||||||||
5 | Petr KukuczkaPetr Kukuczka | 99 | TJ Sokol Opava | 3 | 24.05 | ||||||||||||||
6 | Aleš KučeraAleš Kučera | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 25.53 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (so, 20.1.2018 - 17:06) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 23.75 | ||||||||||||||
2 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 23.78 | ||||||||||||||
3 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 1 | 24.29 | ||||||||||||||
4 | Matěj DluhošMatěj Dluhoš | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 24.85 | ||||||||||||||
5 | Martin BelfínMartin Belfín | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 25.39 | ||||||||||||||
Mateusz PazdierzMateusz Pazdierz | 00 | Poland | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (so, 20.1.2018 - 17:06) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PajakJakub Pajak | 01 | Poland | 6 | 22.47 | ||||||||||||||
2 | Filip KulpeckiFilip Kulpecki | 99 | Poland | 1 | 24.44 | ||||||||||||||
3 | Andrzej PribulaAndrzej Pribula | 00 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 25.39 | ||||||||||||||
4 | René CankovRené Cankov | 00 | TJ TŽ Třinec | 2 | 25.43 | ||||||||||||||
5 | Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica | 00 | VSK Univerzita Brno | 3 | 25.48 | ||||||||||||||
6 | Jakub VrátnýJakub Vrátný | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 28.32 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PajakJakub Pajak | 01 | Poland | 6 | 22.47 | |||
2 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 22.49 | |||
3 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 4 | 22.61 | |||
4 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 22.62 | |||
5 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | JAC Brno | 3 | 22.76 | |||
6 | Filip ZemanFilip Zeman | 99 | JAC Brno | 3 | 22.78 | |||
7 | Kasper PrzeradzkiKasper Przeradzki | 00 | Poland | 5 | 22.80 | |||
8 | Jacek MajewskiJacek Majewski | 00 | Poland | 3 | 23.03 | |||
9 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 4 | 23.11 | |||
10 | Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 23.17 | |||
11 | Adam BěhávkaAdam Běhávka | 99 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 23.18 | |||
12 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 23.45 | |||
13 | Jan PíšekJan Píšek | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 23.72 | |||
14 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 23.75 | |||
15 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 23.78 | |||
16 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 24.03 | |||
17 | Petr KukuczkaPetr Kukuczka | 99 | TJ Sokol Opava | 3 | 24.05 | |||
18 | Lukáš KristekLukáš Kristek | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 24.09 | |||
19 | Jan VašíčekJan Vašíček | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 24.15 | |||
20 | Tomáš MoravecTomáš Moravec | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 24.18 | |||
21 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 1 | 24.29 | |||
22 | Filip KulpeckiFilip Kulpecki | 99 | Poland | 1 | 24.44 | |||
23 | Matěj DluhošMatěj Dluhoš | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 24.85 | |||
24 | Andrzej PribulaAndrzej Pribula | 00 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 25.39 | |||
25 | Martin BelfínMartin Belfín | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 25.39 | |||
26 | René CankovRené Cankov | 00 | TJ TŽ Třinec | 2 | 25.43 | |||
27 | Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica | 00 | VSK Univerzita Brno | 3 | 25.48 | |||
28 | Aleš KučeraAleš Kučera | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 25.53 | |||
29 | Petr OpatrnýPetr Opatrný | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 26.84 | |||
30 | Jakub VrátnýJakub Vrátný | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 28.32 | |||
Daniel HieronimDaniel Hieronim | 00 | Poland | 6 | DNS | ||||
David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | DNS | ||||
Mateusz PazdierzMateusz Pazdierz | 00 | Poland | 4 | DNS |
200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 17:07) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartosz TaradajBartosz Taradaj | 01 | Poland | 4 | 23.07 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | JAC Brno | 5 | 23.26 | ||||||||||||||
3 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 23.60 | ||||||||||||||
4 | Robin SloukaRobin Slouka | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 24.64 | ||||||||||||||
5 | Filip AdámekFilip Adámek | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 25.67 | ||||||||||||||
6 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 27.13 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 17:07) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 23.59 | ||||||||||||||
2 | Viktor KocourekViktor Kocourek | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 24.05 | ||||||||||||||
3 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 24.27 | ||||||||||||||
4 | Marek CelfrMarek Celfr | 02 | JAC Brno | 2 | 24.59 | ||||||||||||||
5 | Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš | 02 | JAC Brno | 5 | 24.78 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 17:07) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kacper MorawskiKacper Morawski | 02 | Poland | 3 | 23.58 | ||||||||||||||
2 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 5 | 23.87 | ||||||||||||||
3 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 2 | 24.18 | ||||||||||||||
4 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 24.59 | ||||||||||||||
Oktawius KuleszaOktawius Kulesza | 01 | Poland | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 17:07) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 4 | 23.49 | ||||||||||||||
2 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 24.26 | ||||||||||||||
3 | Pawel WiewiorkaPawel Wiewiorka | 02 | Poland | 3 | 25.17 | ||||||||||||||
Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (so, 20.1.2018 - 17:07) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 24.00 | ||||||||||||||
2 | Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 24.16 | ||||||||||||||
3 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 24.44 | ||||||||||||||
4 | Adrian StrzopAdrian Strzop | 01 | Poland | 5 | 24.56 | ||||||||||||||
5 | Sergej ObradovičSergej Obradovič | 01 | Serbia | 4 | 25.45 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (so, 20.1.2018 - 17:07) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 6 | 24.47 | ||||||||||||||
2 | Šimon VlčekŠimon Vlček | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 24.68 | ||||||||||||||
3 | Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa | 01 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 25.02 | ||||||||||||||
4 | Jan PetrášJan Petráš | 01 | AK Kroměříž | 2 | 26.81 | ||||||||||||||
Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (so, 20.1.2018 - 17:07) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 23.80 | ||||||||||||||
2 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 24.40 | ||||||||||||||
3 | Jakub PruknerJakub Prukner | 01 | VSK Univerzita Brno | 1 | 24.80 | ||||||||||||||
4 | Jan VavříčekJan Vavříček | 01 | TJ Sokol Opava | 4 | 24.99 | ||||||||||||||
5 | Tomáš ChytilTomáš Chytil | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 25.53 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 8 (so, 20.1.2018 - 17:07) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milosz KusMilosz Kus | 02 | Poland | 4 | 23.99 | ||||||||||||||
2 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 24.80 | ||||||||||||||
3 | Michal KadlecMichal Kadlec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 26.00 | ||||||||||||||
4 | Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 26.30 | ||||||||||||||
Tadeáš BöhmTadeáš Böhm | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | DNS | |||||||||||||||
Daniel HieronimDaniel Hieronim | 00 | Poland | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartosz TaradajBartosz Taradaj | 01 | Poland | 4 | 23.07 | |||
2 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | JAC Brno | 5 | 23.26 | |||
3 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 4 | 23.49 | |||
4 | Kacper MorawskiKacper Morawski | 02 | Poland | 3 | 23.58 | |||
5 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 23.59 | |||
6 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 23.60 | |||
7 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 23.80 | |||
8 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 5 | 23.87 | |||
9 | Milosz KusMilosz Kus | 02 | Poland | 4 | 23.99 | |||
10 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 24.00 | |||
11 | Viktor KocourekViktor Kocourek | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 24.05 | |||
12 | Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 24.16 | |||
13 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 2 | 24.18 | |||
14 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 24.26 | |||
15 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 24.27 | |||
16 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 24.40 | |||
17 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 24.44 | |||
18 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 6 | 24.47 | |||
19 | Adrian StrzopAdrian Strzop | 01 | Poland | 5 | 24.56 | |||
20 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 24.59 | |||
21 | Marek CelfrMarek Celfr | 02 | JAC Brno | 2 | 24.59 | |||
22 | Robin SloukaRobin Slouka | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 24.64 | |||
23 | Šimon VlčekŠimon Vlček | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 24.68 | |||
24 | Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš | 02 | JAC Brno | 5 | 24.78 | |||
25 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 24.80 | |||
26 | Jakub PruknerJakub Prukner | 01 | VSK Univerzita Brno | 1 | 24.80 | |||
27 | Jan VavříčekJan Vavříček | 01 | TJ Sokol Opava | 4 | 24.99 | |||
28 | Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa | 01 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 25.02 | |||
29 | Pawel WiewiorkaPawel Wiewiorka | 02 | Poland | 3 | 25.17 | |||
30 | Sergej ObradovičSergej Obradovič | 01 | Serbia | 4 | 25.45 | |||
31 | Tomáš ChytilTomáš Chytil | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 25.53 | |||
32 | Filip AdámekFilip Adámek | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 25.67 | |||
33 | Michal KadlecMichal Kadlec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 26.00 | |||
34 | Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 26.30 | |||
35 | Jan PetrášJan Petráš | 01 | AK Kroměříž | 2 | 26.81 | |||
36 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 27.13 | |||
Oktawius KuleszaOktawius Kulesza | 01 | Poland | 4 | DNS | ||||
Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | DNS | ||||
Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 6 | DNS | ||||
Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 4 | DNS | ||||
Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | ||||
Tadeáš BöhmTadeáš Böhm | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | DNS | ||||
Daniel HieronimDaniel Hieronim | 00 | Poland | 3 | DNS |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 16:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena SymerskáAlena Symerská | 96 | AK Kroměříž | 3 | 24.07 | ||||||||||||||
2 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 24.13 | ||||||||||||||
3 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 26.21 | ||||||||||||||
4 | Dominika TuckaDominika Tucka | 01 | Poland | 2 | 26.97 | ||||||||||||||
5 | Anna FreibergerováAnna Freibergerová | 96 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 27.15 | ||||||||||||||
6 | Sabina KramnáSabina Kramná | 98 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 31.56 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 16:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Malgorzata SzadeMalgorzata Szade | 00 | Poland | 4 | 26.02 | ||||||||||||||
2 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 27.26 | ||||||||||||||
3 | Karolína CoufalováKarolína Coufalová | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 27.88 | ||||||||||||||
4 | Wiktoria CitakWiktoria Citak | 03 | Poland | 1 | 28.84 | ||||||||||||||
5 | Barbora OlivkováBarbora Olivková | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 29.81 | ||||||||||||||
Monika NavrátilováMonika Navrátilová | 00 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena SymerskáAlena Symerská | 96 | AK Kroměříž | 3 | 24.07 | |||
2 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 24.13 | |||
3 | Malgorzata SzadeMalgorzata Szade | 00 | Poland | 4 | 26.02 | |||
4 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 26.21 | |||
5 | Dominika TuckaDominika Tucka | 01 | Poland | 2 | 26.97 | |||
6 | Anna FreibergerováAnna Freibergerová | 96 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 27.15 | |||
7 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 27.26 | |||
8 | Karolína CoufalováKarolína Coufalová | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 27.88 | |||
9 | Wiktoria CitakWiktoria Citak | 03 | Poland | 1 | 28.84 | |||
10 | Barbora OlivkováBarbora Olivková | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 29.81 | |||
11 | Sabina KramnáSabina Kramná | 98 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 31.56 | |||
Monika NavrátilováMonika Navrátilová | 00 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 2 | DNS |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 16:26) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 25.28 | ||||||||||||||
2 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 25.48 | ||||||||||||||
3 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 6 | 26.75 | ||||||||||||||
4 | Jana NovákováJana Nováková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 28.35 | ||||||||||||||
Natalia ZawronekNatalia Zawronek | 99 | Poland | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 16:26) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natalia MachNatalia Mach | 99 | Poland | 4 | 25.75 | ||||||||||||||
2 | Malgorzata ZamoraMalgorzata Zamora | 99 | Poland | 3 | 26.56 | ||||||||||||||
3 | Katarzyna CieslarKatarzyna Cieslar | 99 | Poland | 5 | 27.20 | ||||||||||||||
4 | Sabina PohlSabina Pohl | 99 | Poland | 6 | 27.52 | ||||||||||||||
5 | Klaudia SczepanikKlaudia Sczepanik | 00 | Poland | 2 | 28.44 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 16:26) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sylwa CiupekSylwa Ciupek | 00 | Poland | 5 | 26.86 | ||||||||||||||
2 | Lucie HrdličkováLucie Hrdličková | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 27.01 | ||||||||||||||
3 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 27.81 | ||||||||||||||
4 | Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 28.03 | ||||||||||||||
Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | ASK Blansko | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 16:26) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 27.03 | ||||||||||||||
2 | Barbora BegováBarbora Begová | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 27.38 | ||||||||||||||
3 | Dominika BochníčkováDominika Bochníčková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 27.40 | ||||||||||||||
4 | Hana TrundováHana Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 27.64 | ||||||||||||||
5 | Justyna ZwiasJustyna Zwias | 99 | Poland | 6 | 28.10 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (so, 20.1.2018 - 16:26) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 27.96 | ||||||||||||||
2 | Aleksandra KielianAleksandra Kielian | 00 | Poland | 2 | 28.29 | ||||||||||||||
3 | Jagoda BialekJagoda Bialek | 00 | Poland | 6 | 28.86 | ||||||||||||||
4 | Karolína RozsypalováKarolína Rozsypalová | 00 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 31.67 | ||||||||||||||
Barbora HadašováBarbora Hadašová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DQ 162.7 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (so, 20.1.2018 - 16:26) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona KrampotováSimona Krampotová | 99 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 28.96 | ||||||||||||||
2 | Valerie BínováValerie Bínová | 00 | TJ Oslavany | 5 | 30.15 | ||||||||||||||
3 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 30.45 | ||||||||||||||
4 | Eva TešnarováEva Tešnarová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 31.16 | ||||||||||||||
5 | Alice ProcházkováAlice Procházková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 31.45 | ||||||||||||||
6 | Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 31.76 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 25.28 | |||
2 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 25.48 | |||
3 | Natalia MachNatalia Mach | 99 | Poland | 4 | 25.75 | |||
4 | Malgorzata ZamoraMalgorzata Zamora | 99 | Poland | 3 | 26.56 | |||
5 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 6 | 26.75 | |||
6 | Sylwa CiupekSylwa Ciupek | 00 | Poland | 5 | 26.86 | |||
7 | Lucie HrdličkováLucie Hrdličková | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 27.01 | |||
8 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 27.03 | |||
9 | Katarzyna CieslarKatarzyna Cieslar | 99 | Poland | 5 | 27.20 | |||
10 | Barbora BegováBarbora Begová | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 27.38 | |||
11 | Dominika BochníčkováDominika Bochníčková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 27.40 | |||
12 | Sabina PohlSabina Pohl | 99 | Poland | 6 | 27.52 | |||
13 | Hana TrundováHana Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 27.64 | |||
14 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 27.81 | |||
15 | Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 27.96 | |||
16 | Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 28.03 | |||
17 | Justyna ZwiasJustyna Zwias | 99 | Poland | 6 | 28.10 | |||
18 | Aleksandra KielianAleksandra Kielian | 00 | Poland | 2 | 28.29 | |||
19 | Jana NovákováJana Nováková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 28.35 | |||
20 | Klaudia SczepanikKlaudia Sczepanik | 00 | Poland | 2 | 28.44 | |||
21 | Jagoda BialekJagoda Bialek | 00 | Poland | 6 | 28.86 | |||
22 | Simona KrampotováSimona Krampotová | 99 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 28.96 | |||
23 | Valerie BínováValerie Bínová | 00 | TJ Oslavany | 5 | 30.15 | |||
24 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 30.45 | |||
25 | Eva TešnarováEva Tešnarová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 31.16 | |||
26 | Alice ProcházkováAlice Procházková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 31.45 | |||
27 | Karolína RozsypalováKarolína Rozsypalová | 00 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 31.67 | |||
28 | Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 31.76 | |||
Natalia ZawronekNatalia Zawronek | 99 | Poland | 3 | DNS | ||||
Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | ASK Blansko | 4 | DNS | ||||
Barbora HadašováBarbora Hadašová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DQ 162.7 |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 16:27) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 26.19 | ||||||||||||||
2 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | 26.60 | ||||||||||||||
3 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | JAC Brno | 4 | 26.80 | ||||||||||||||
4 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 26.90 | ||||||||||||||
5 | Simona ŽiškováSimona Žišková | 02 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 29.44 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 16:27) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 25.82 | ||||||||||||||
2 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 25.88 | ||||||||||||||
3 | Joanna KlasikJoanna Klasik | 02 | Poland | 5 | 27.52 | ||||||||||||||
4 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 27.97 | ||||||||||||||
5 | Pavlína VašinováPavlína Vašinová | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 28.47 | ||||||||||||||
6 | Natalia SobikNatalia Sobik | 02 | Poland | 1 | 28.89 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 16:27) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska | 01 | Poland | 3 | 27.56 | ||||||||||||||
2 | Weronika NagiecWeronika Nagiec | 02 | Poland | 2 | 27.80 | ||||||||||||||
3 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AK Šternberk z.s. | 5 | 27.99 | ||||||||||||||
4 | Justýna DaňkováJustýna Daňková | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 28.24 | ||||||||||||||
5 | Tereza NěmčanskáTereza Němčanská | 02 | MC atletika Brno | 4 | 28.57 | ||||||||||||||
6 | Anna DziadziaAnna Dziadzia | 02 | Poland | 1 | 28.90 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 16:27) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára KučerováBára Kučerová | 01 | AK Šternberk z.s. | 2 | 27.05 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ValíkováKateřina Valíková | 02 | TJ Sokol Opava | 5 | 27.28 | ||||||||||||||
3 | Marie SchubertováMarie Schubertová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 28.06 | ||||||||||||||
4 | Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 28.30 | ||||||||||||||
5 | Laura TrávníkováLaura Trávníková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 28.80 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (so, 20.1.2018 - 16:27) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 26.94 | ||||||||||||||
2 | Aleksandra RybkaAleksandra Rybka | 01 | Poland | 5 | 27.27 | ||||||||||||||
3 | Tereza SmolkováTereza Smolková | 01 | TJ Sokol Opava | 2 | 27.59 | ||||||||||||||
4 | Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 27.89 | ||||||||||||||
5 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 28.10 | ||||||||||||||
6 | Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 28.96 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (so, 20.1.2018 - 16:27) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 27.61 | ||||||||||||||
2 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 27.66 | ||||||||||||||
3 | Natalia NykazaNatalia Nykaza | 01 | Poland | 5 | 27.84 | ||||||||||||||
4 | Julia HajdukJulia Hajduk | 01 | Poland | 4 | 27.91 | ||||||||||||||
5 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 28.54 | ||||||||||||||
6 | Kateřina KorgerováKateřina Korgerová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 29.05 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (so, 20.1.2018 - 16:27) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková | 02 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 28.33 | ||||||||||||||
2 | Agáta TepláAgáta Teplá | 02 | VSK Univerzita Brno | 4 | 28.60 | ||||||||||||||
3 | Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 28.98 | ||||||||||||||
4 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 1 | 29.08 | ||||||||||||||
5 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 5 | 29.31 | ||||||||||||||
6 | Lenka MatelováLenka Matelová | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 31.86 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 8 (so, 20.1.2018 - 16:27) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka MatulováLenka Matulová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 28.27 | ||||||||||||||
2 | Aneta KolegarováAneta Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 29.13 | ||||||||||||||
3 | Anna KolegarováAnna Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 29.24 | ||||||||||||||
4 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 29.41 | ||||||||||||||
5 | Monika BartošováMonika Bartošová | 02 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 30.66 | ||||||||||||||
6 | Aneta MacháčkováAneta Macháčková | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 35.94 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 9 (so, 20.1.2018 - 16:27) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MagerováKarolína Magerová | 02 | TJ Sokol Opava | 1 | 28.39 | ||||||||||||||
2 | Beáta KupkováBeáta Kupková | 02 | TJ Sokol Opava | 6 | 28.54 | ||||||||||||||
3 | Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 29.03 | ||||||||||||||
4 | Sára VitovskáSára Vitovská | 01 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 30.47 | ||||||||||||||
5 | Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 30.86 | ||||||||||||||
6 | Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 31.38 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 25.82 | |||
2 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 25.88 | |||
3 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 26.19 | |||
4 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | 26.60 | |||
5 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | JAC Brno | 4 | 26.80 | |||
6 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 26.90 | |||
7 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 26.94 | |||
8 | Bára KučerováBára Kučerová | 01 | AK Šternberk z.s. | 2 | 27.05 | |||
9 | Aleksandra RybkaAleksandra Rybka | 01 | Poland | 5 | 27.27 | |||
10 | Kateřina ValíkováKateřina Valíková | 02 | TJ Sokol Opava | 5 | 27.28 | |||
11 | Joanna KlasikJoanna Klasik | 02 | Poland | 5 | 27.52 | |||
12 | Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska | 01 | Poland | 3 | 27.56 | |||
13 | Tereza SmolkováTereza Smolková | 01 | TJ Sokol Opava | 2 | 27.59 | |||
14 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 27.61 | |||
15 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 27.66 | |||
16 | Weronika NagiecWeronika Nagiec | 02 | Poland | 2 | 27.80 | |||
17 | Natalia NykazaNatalia Nykaza | 01 | Poland | 5 | 27.84 | |||
18 | Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 27.89 | |||
19 | Julia HajdukJulia Hajduk | 01 | Poland | 4 | 27.91 | |||
20 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 27.97 | |||
21 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AK Šternberk z.s. | 5 | 27.99 | |||
22 | Marie SchubertováMarie Schubertová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 28.06 | |||
23 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 28.10 | |||
24 | Justýna DaňkováJustýna Daňková | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 28.24 | |||
25 | Lenka MatulováLenka Matulová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 28.27 | |||
26 | Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 28.30 | |||
27 | Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková | 02 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 28.33 | |||
28 | Karolína MagerováKarolína Magerová | 02 | TJ Sokol Opava | 1 | 28.39 | |||
29 | Pavlína VašinováPavlína Vašinová | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 28.47 | |||
30 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 28.54 | |||
31 | Beáta KupkováBeáta Kupková | 02 | TJ Sokol Opava | 6 | 28.54 | |||
32 | Tereza NěmčanskáTereza Němčanská | 02 | MC atletika Brno | 4 | 28.57 | |||
33 | Agáta TepláAgáta Teplá | 02 | VSK Univerzita Brno | 4 | 28.60 | |||
34 | Laura TrávníkováLaura Trávníková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 28.80 | |||
35 | Natalia SobikNatalia Sobik | 02 | Poland | 1 | 28.89 | |||
36 | Anna DziadziaAnna Dziadzia | 02 | Poland | 1 | 28.90 | |||
37 | Veronika HanáčkováVeronika Hanáčková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 28.96 | |||
38 | Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 28.98 | |||
39 | Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 29.03 | |||
40 | Kateřina KorgerováKateřina Korgerová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 29.05 | |||
41 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 1 | 29.08 | |||
42 | Aneta KolegarováAneta Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 29.13 | |||
43 | Anna KolegarováAnna Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 29.24 | |||
44 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 5 | 29.31 | |||
45 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 29.41 | |||
46 | Simona ŽiškováSimona Žišková | 02 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 29.44 | |||
47 | Sára VitovskáSára Vitovská | 01 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 30.47 | |||
48 | Monika BartošováMonika Bartošová | 02 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 30.66 | |||
49 | Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 30.86 | |||
50 | Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 31.38 | |||
51 | Lenka MatelováLenka Matelová | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 31.86 | |||
52 | Aneta MacháčkováAneta Macháčková | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 35.94 |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 15:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 3 | 49.60 | ||||||||||||||
2 | David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 50.65 | ||||||||||||||
3 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 50.66 | ||||||||||||||
4 | Jan SadilJan Sadil | 96 | TJ Dukla Praha | 6 | 51.19 | ||||||||||||||
5 | Adam HajdukAdam Hajduk | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 51.39 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 15:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Peter LučanskýPeter Lučanský | 96 | Slovakia | 2 | 49.56 | ||||||||||||||
2 | Štěpán JuránekŠtěpán Juránek | 90 | VSK Univerzita Brno | 5 | 50.43 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 98 | SK Hranice, z.s. | 4 | 50.69 | ||||||||||||||
4 | Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 6 | 50.70 | ||||||||||||||
5 | Ludvík SalamonLudvík Salamon | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 53.11 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 15:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 52.05 | ||||||||||||||
2 | Jakub KubičnýJakub Kubičný | 95 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 53.26 | ||||||||||||||
3 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 54.22 | ||||||||||||||
4 | Dawid BubalaDawid Bubala | 97 | Poland | 3 | 58.32 | ||||||||||||||
Jakub OndriskaJakub Ondriska | 96 | VSK Univerzita Brno | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Peter LučanskýPeter Lučanský | 96 | Slovakia | 2 | 49.56 | |||
2 | Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 3 | 49.60 | |||
3 | Štěpán JuránekŠtěpán Juránek | 90 | VSK Univerzita Brno | 5 | 50.43 | |||
4 | David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 50.65 | |||
5 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 50.66 | |||
6 | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 98 | SK Hranice, z.s. | 4 | 50.69 | |||
7 | Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 6 | 50.70 | |||
8 | Jan SadilJan Sadil | 96 | TJ Dukla Praha | 6 | 51.19 | |||
9 | Adam HajdukAdam Hajduk | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 51.39 | |||
10 | Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 52.05 | |||
11 | Ludvík SalamonLudvík Salamon | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 53.11 | |||
12 | Jakub KubičnýJakub Kubičný | 95 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 53.26 | |||
13 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 54.22 | |||
14 | Dawid BubalaDawid Bubala | 97 | Poland | 3 | 58.32 | |||
Jakub OndriskaJakub Ondriska | 96 | VSK Univerzita Brno | 2 | DNS |
400 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 15:16) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 4 | 49.47 | ||||||||||||||
2 | Marek SechraMarek Sechra | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 49.86 | ||||||||||||||
3 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 5 | 50.52 | ||||||||||||||
4 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 51.93 | ||||||||||||||
Jakub KwašniakJakub Kwašniak | 99 | Poland | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 15:16) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 49.33 | ||||||||||||||
2 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 51.45 | ||||||||||||||
3 | Leonardt HorákLeonardt Horák | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 51.99 | ||||||||||||||
4 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 52.85 | ||||||||||||||
5 | Dominik CzerniecDominik Czerniec | 00 | Poland | 2 | 55.53 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 15:16) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch DušekVojtěch Dušek | 00 | VSK Univerzita Brno | 4 | 55.22 | ||||||||||||||
2 | Aleš KučeraAleš Kučera | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 55.48 | ||||||||||||||
3 | Jakub MrlíkJakub Mrlík | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 56.99 | ||||||||||||||
4 | Petr FrancPetr Franc | 98 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 59.01 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 15:16) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamil GlabekKamil Glabek | 00 | Poland | 2 | 53.47 | ||||||||||||||
2 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 53.78 | ||||||||||||||
3 | Petr KukuczkaPetr Kukuczka | 99 | TJ Sokol Opava | 6 | 53.91 | ||||||||||||||
4 | Antonín HorčičkaAntonín Horčička | 00 | VSK Univerzita Brno | 5 | 55.67 | ||||||||||||||
5 | Petr OpatrnýPetr Opatrný | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 59.70 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 49.33 | |||
2 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 4 | 49.47 | |||
3 | Marek SechraMarek Sechra | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 49.86 | |||
4 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 5 | 50.52 | |||
5 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 51.45 | |||
6 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 51.93 | |||
7 | Leonardt HorákLeonardt Horák | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 51.99 | |||
8 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 52.85 | |||
9 | Kamil GlabekKamil Glabek | 00 | Poland | 2 | 53.47 | |||
10 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 53.78 | |||
11 | Petr KukuczkaPetr Kukuczka | 99 | TJ Sokol Opava | 6 | 53.91 | |||
12 | Vojtěch DušekVojtěch Dušek | 00 | VSK Univerzita Brno | 4 | 55.22 | |||
13 | Aleš KučeraAleš Kučera | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 55.48 | |||
14 | Dominik CzerniecDominik Czerniec | 00 | Poland | 2 | 55.53 | |||
15 | Antonín HorčičkaAntonín Horčička | 00 | VSK Univerzita Brno | 5 | 55.67 | |||
16 | Jakub MrlíkJakub Mrlík | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 56.99 | |||
17 | Petr FrancPetr Franc | 98 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 59.01 | |||
18 | Petr OpatrnýPetr Opatrný | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 59.70 | |||
Jakub KwašniakJakub Kwašniak | 99 | Poland | 6 | DNS |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 15:17) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 50.68 | ||||||||||||||
2 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 5 | 51.25 | ||||||||||||||
3 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 3 | 51.98 | ||||||||||||||
4 | Kamil SwalskiKamil Swalski | 01 | Poland | 2 | 53.51 | ||||||||||||||
5 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 57.81 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 15:17) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | 52.22 | ||||||||||||||
2 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 52.91 | ||||||||||||||
3 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 53.11 | ||||||||||||||
4 | Jakub KitaJakub Kita | 01 | Poland | 5 | 53.25 | ||||||||||||||
5 | Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 2 | 54.27 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 15:17) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 3 | 52.47 | ||||||||||||||
2 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 2 | 52.48 | ||||||||||||||
3 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 52.94 | ||||||||||||||
4 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 53.16 | ||||||||||||||
5 | Bartolomiej RóžanskiBartolomiej Róžanski | 02 | Poland | 5 | 53.33 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 15:17) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 55.27 | ||||||||||||||
2 | Sergej ObradovičSergej Obradovič | 01 | Serbia | 4 | 57.11 | ||||||||||||||
3 | Michal KadlecMichal Kadlec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 57.17 | ||||||||||||||
4 | Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 58.81 | ||||||||||||||
Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | DQ 162.7 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (so, 20.1.2018 - 15:17) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal LadakMichal Ladak | 01 | Poland | 3 | 55.53 | ||||||||||||||
2 | Jan VavříčekJan Vavříček | 01 | TJ Sokol Opava | 5 | 56.71 | ||||||||||||||
3 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 1 | 57.05 | ||||||||||||||
4 | David PetrDavid Petr | 02 | TJ Slezan Opava, z.s. | 6 | 59.30 | ||||||||||||||
5 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 59.44 | ||||||||||||||
6 | Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 61.52 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 50.68 | |||
2 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 5 | 51.25 | |||
3 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 3 | 51.98 | |||
4 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | 52.22 | |||
5 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 3 | 52.47 | |||
6 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 2 | 52.48 | |||
7 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 52.91 | |||
8 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 52.94 | |||
9 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 53.11 | |||
10 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 53.16 | |||
11 | Jakub KitaJakub Kita | 01 | Poland | 5 | 53.25 | |||
12 | Bartolomiej RóžanskiBartolomiej Róžanski | 02 | Poland | 5 | 53.33 | |||
13 | Kamil SwalskiKamil Swalski | 01 | Poland | 2 | 53.51 | |||
14 | Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 2 | 54.27 | |||
15 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 55.27 | |||
16 | Michal LadakMichal Ladak | 01 | Poland | 3 | 55.53 | |||
17 | Jan VavříčekJan Vavříček | 01 | TJ Sokol Opava | 5 | 56.71 | |||
18 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 1 | 57.05 | |||
19 | Sergej ObradovičSergej Obradovič | 01 | Serbia | 4 | 57.11 | |||
20 | Michal KadlecMichal Kadlec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 57.17 | |||
21 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 57.81 | |||
22 | Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 58.81 | |||
23 | David PetrDavid Petr | 02 | TJ Slezan Opava, z.s. | 6 | 59.30 | |||
24 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 59.44 | |||
25 | Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 61.52 | |||
Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | ||||
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | DQ 162.7 |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 14:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HálováKateřina Hálová | 81 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 56.52 | ||||||||||||||
2 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 60.63 | ||||||||||||||
3 | Tereza ČaladiTereza Čaladi | 96 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 61.71 | ||||||||||||||
4 | Julia ZagajskaJulia Zagajska | 03 | Poland | 2 | 63.10 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 14:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková | 96 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 62.23 | ||||||||||||||
2 | Anežka LíznerováAnežka Líznerová | 98 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 64.99 | ||||||||||||||
3 | Julia LiberkowskaJulia Liberkowska | 03 | Poland | 2 | 68.35 | ||||||||||||||
Daniela JanatováDaniela Janatová | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HálováKateřina Hálová | 81 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 56.52 | |||
2 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 60.63 | |||
3 | Tereza ČaladiTereza Čaladi | 96 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 61.71 | |||
4 | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková | 96 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 62.23 | |||
5 | Julia ZagajskaJulia Zagajska | 03 | Poland | 2 | 63.10 | |||
6 | Anežka LíznerováAnežka Líznerová | 98 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 64.99 | |||
7 | Julia LiberkowskaJulia Liberkowska | 03 | Poland | 2 | 68.35 | |||
Daniela JanatováDaniela Janatová | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | DNS |
400 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 14:46) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová | 99 | Slovakia | 4 | 60.06 | ||||||||||||||
2 | Wiktoria SynowiecWiktoria Synowiec | 00 | Poland | 5 | 60.28 | ||||||||||||||
3 | Malgorzata ZamoraMalgorzata Zamora | 99 | Poland | 3 | 60.52 | ||||||||||||||
4 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 71.15 | ||||||||||||||
5 | Alice ProcházkováAlice Procházková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 74.97 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 14:46) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika BochníčkováDominika Bochníčková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 59.05 | ||||||||||||||
2 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 61.39 | ||||||||||||||
3 | Eliška FreibergerováEliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 61.66 | ||||||||||||||
4 | Katarzyna CieslarKatarzyna Cieslar | 99 | Poland | 4 | 62.23 | ||||||||||||||
5 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 63.40 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 14:46) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 3 | 59.79 | ||||||||||||||
2 | Libuše ŠantováLibuše Šantová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 60.62 | ||||||||||||||
3 | Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 61.50 | ||||||||||||||
4 | Justyna ZwiasJustyna Zwias | 99 | Poland | 4 | 62.43 | ||||||||||||||
5 | Ilona PorebskaIlona Porebska | 99 | Poland | 2 | 65.66 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika BochníčkováDominika Bochníčková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 59.05 | |||
2 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 3 | 59.79 | |||
3 | Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová | 99 | Slovakia | 4 | 60.06 | |||
4 | Wiktoria SynowiecWiktoria Synowiec | 00 | Poland | 5 | 60.28 | |||
5 | Malgorzata ZamoraMalgorzata Zamora | 99 | Poland | 3 | 60.52 | |||
6 | Libuše ŠantováLibuše Šantová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 60.62 | |||
7 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 61.39 | |||
8 | Natálie NěmečkováNatálie Němečková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 61.50 | |||
9 | Eliška FreibergerováEliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 61.66 | |||
10 | Katarzyna CieslarKatarzyna Cieslar | 99 | Poland | 4 | 62.23 | |||
11 | Justyna ZwiasJustyna Zwias | 99 | Poland | 4 | 62.43 | |||
12 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 63.40 | |||
13 | Ilona PorebskaIlona Porebska | 99 | Poland | 2 | 65.66 | |||
14 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 71.15 | |||
15 | Alice ProcházkováAlice Procházková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 74.97 |
400 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 14:47) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 58.50 | ||||||||||||||
2 | Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska | 01 | Poland | 3 | 60.83 | ||||||||||||||
3 | Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 63.87 | ||||||||||||||
4 | Tereza NěmčanskáTereza Němčanská | 02 | MC atletika Brno | 2 | 64.83 | ||||||||||||||
5 | Bára KučerováBára Kučerová | 01 | AK Šternberk z.s. | 5 | 65.68 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 14:47) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sandra SobstelSandra Sobstel | 01 | Poland | 4 | 58.68 | ||||||||||||||
2 | Marta KalmukMarta Kalmuk | 01 | Poland | 5 | 60.50 | ||||||||||||||
3 | Tereza SmolkováTereza Smolková | 01 | TJ Sokol Opava | 3 | 60.60 | ||||||||||||||
4 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 62.94 | ||||||||||||||
5 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 64.92 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 14:47) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 61.86 | ||||||||||||||
2 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 62.13 | ||||||||||||||
3 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 62.86 | ||||||||||||||
4 | Karolína MagerováKarolína Magerová | 02 | TJ Sokol Opava | 2 | 63.65 | ||||||||||||||
5 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 63.86 | ||||||||||||||
6 | Marta KuboszekMarta Kuboszek | 01 | Poland | 1 | 64.80 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 14:47) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 61.35 | ||||||||||||||
2 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 6 | 66.77 | ||||||||||||||
3 | Petra TáborskáPetra Táborská | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 67.20 | ||||||||||||||
4 | Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 69.12 | ||||||||||||||
5 | Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 69.34 | ||||||||||||||
6 | Karolína KleiblováKarolína Kleiblová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 69.95 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 58.50 | |||
2 | Sandra SobstelSandra Sobstel | 01 | Poland | 4 | 58.68 | |||
3 | Marta KalmukMarta Kalmuk | 01 | Poland | 5 | 60.50 | |||
4 | Tereza SmolkováTereza Smolková | 01 | TJ Sokol Opava | 3 | 60.60 | |||
5 | Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska | 01 | Poland | 3 | 60.83 | |||
6 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 61.35 | |||
7 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 61.86 | |||
8 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 62.13 | |||
9 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 62.86 | |||
10 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 62.94 | |||
11 | Karolína MagerováKarolína Magerová | 02 | TJ Sokol Opava | 2 | 63.65 | |||
12 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 63.86 | |||
13 | Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 63.87 | |||
14 | Marta KuboszekMarta Kuboszek | 01 | Poland | 1 | 64.80 | |||
15 | Tereza NěmčanskáTereza Němčanská | 02 | MC atletika Brno | 2 | 64.83 | |||
16 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 64.92 | |||
17 | Bára KučerováBára Kučerová | 01 | AK Šternberk z.s. | 5 | 65.68 | |||
18 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 6 | 66.77 | |||
19 | Petra TáborskáPetra Táborská | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 67.20 | |||
20 | Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 69.12 | |||
21 | Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 69.34 | |||
22 | Karolína KleiblováKarolína Kleiblová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 69.95 |
800 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 13:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš SymerskýLukáš Symerský | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 1:51.01 | ||||||||||||||
2 | Ludvík SalamonLudvík Salamon | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 1:54.98 | ||||||||||||||
3 | Grzegorz KaczanGrzegorz Kaczan | 93 | Poland | 1 | 1:55.22 | ||||||||||||||
4 | Jakub OstropolskiJakub Ostropolski | 00 | Poland | 3 | 1:55.75 | ||||||||||||||
5 | Martin KováčechMartin Kováčech | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 1:55.97 | ||||||||||||||
6 | Grzegorz BremoraGrzegorz Bremora | 98 | Poland | 2 | 1:56.08 | ||||||||||||||
7 | Jan KunčickýJan Kunčický | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 1:57.41 | ||||||||||||||
8 | Leonardt HorákLeonardt Horák | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 1:58.12 | ||||||||||||||
Jakub ŠevčíkJakub Ševčík | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 13:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robert LukasiakRobert Lukasiak | 95 | Poland | 2 | 1:56.01 | ||||||||||||||
2 | Lukáš OžanaLukáš Ožana | 97 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 7 | 1:56.63 | ||||||||||||||
3 | Jan SadilJan Sadil | 96 | TJ Dukla Praha | 8 | 1:57.72 | ||||||||||||||
4 | Adrian ZieležnikAdrian Zieležnik | 00 | Poland | 5 | 1:58.90 | ||||||||||||||
5 | Kamil KubickiKamil Kubicki | 98 | Poland | 4 | 2:00.21 | ||||||||||||||
6 | Piotr SlonkaPiotr Slonka | 99 | Poland | 3 | 2:06.70 | ||||||||||||||
7 | Olaf GluszekOlaf Gluszek | 01 | Poland | 1 | 2:08.97 | ||||||||||||||
Remigiusz CzerneckiRemigiusz Czernecki | 00 | Poland | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 13:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŠkojecJakub Škojec | 00 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1:58.45 | |||||||||||||||
2 | Vít PalzerVít Palzer | 97 | TJ Sokol Opava | 1:59.26 | |||||||||||||||
3 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 1:59.55 | |||||||||||||||
4 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 2:01.46 | |||||||||||||||
5 | Radim BočekRadim Boček | 99 | TJ Sokol Opava | 2:01.66 | |||||||||||||||
6 | Pawel HajdukPawel Hajduk | 99 | Poland | 2:04.32 | |||||||||||||||
7 | Michael AudaMichael Auda | 00 | JAC Brno | 2:04.82 | |||||||||||||||
8 | Filip ZátopekFilip Zátopek | 97 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2:14.10 | |||||||||||||||
9 | Maciej HarezaMaciej Hareza | 01 | Poland | 2:17.55 | |||||||||||||||
10 | Arkadiusz SolgaArkadiusz Solga | 02 | Poland | 2:21.01 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 13:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 2:03.41 | |||||||||||||||
2 | Jan BergerJan Berger | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2:04.09 | |||||||||||||||
3 | Oldřich MaláníkOldřich Maláník | 99 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2:05.17 | |||||||||||||||
4 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2:06.46 | |||||||||||||||
5 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:08.76 | |||||||||||||||
6 | Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2:10.89 | |||||||||||||||
7 | Milan SerafinMilan Serafin | 65 | SK Aritma Praha | 2:13.51 | |||||||||||||||
8 | Petr JežekPetr Ježek | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 2:14.23 | |||||||||||||||
9 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 2:20.96 | |||||||||||||||
10 | Igor JaenelIgor Jaenel | 04 | Poland | 2:40.80 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 5 (so, 20.1.2018 - 13:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 2:07.78 | |||||||||||||||
2 | Lukáš KvakLukáš Kvak | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2:08.56 | |||||||||||||||
3 | Martin BláhaMartin Bláha | 02 | TJ Sokol Opava | 2:14.93 | |||||||||||||||
4 | Libor VysloužilLibor Vysloužil | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 2:16.49 | |||||||||||||||
5 | Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2:16.59 | |||||||||||||||
6 | Jakub SehnálekJakub Sehnálek | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2:18.62 | |||||||||||||||
7 | Matěj SmělíkMatěj Smělík | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2:19.91 | |||||||||||||||
8 | Matěj ŠtěrbaMatěj Štěrba | 02 | TJ Sokol Opava | 2:24.86 | |||||||||||||||
Vít UlehlaVít Ulehla | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | DNS | ||||||||||||||||
Adam FeranecAdam Feranec | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš SymerskýLukáš Symerský | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 1:51.01 | |||
2 | Ludvík SalamonLudvík Salamon | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 1:54.98 | |||
3 | Grzegorz KaczanGrzegorz Kaczan | 93 | Poland | 1 | 1:55.22 | |||
4 | Jakub OstropolskiJakub Ostropolski | 00 | Poland | 3 | 1:55.75 | |||
5 | Martin KováčechMartin Kováčech | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 1:55.97 | |||
6 | Robert LukasiakRobert Lukasiak | 95 | Poland | 2 | 1:56.01 | |||
7 | Grzegorz BremoraGrzegorz Bremora | 98 | Poland | 2 | 1:56.08 | |||
8 | Lukáš OžanaLukáš Ožana | 97 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 7 | 1:56.63 | |||
9 | Jan KunčickýJan Kunčický | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 1:57.41 | |||
10 | Jan SadilJan Sadil | 96 | TJ Dukla Praha | 8 | 1:57.72 | |||
11 | Leonardt HorákLeonardt Horák | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 1:58.12 | |||
12 | Jakub ŠkojecJakub Škojec | 00 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1:58.45 | ||||
13 | Adrian ZieležnikAdrian Zieležnik | 00 | Poland | 5 | 1:58.90 | |||
14 | Vít PalzerVít Palzer | 97 | TJ Sokol Opava | 1:59.26 | ||||
15 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 1:59.55 | ||||
16 | Kamil KubickiKamil Kubicki | 98 | Poland | 4 | 2:00.21 | |||
17 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 2:01.46 | ||||
18 | Radim BočekRadim Boček | 99 | TJ Sokol Opava | 2:01.66 | ||||
19 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 2:03.41 | ||||
20 | Jan BergerJan Berger | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2:04.09 | ||||
21 | Pawel HajdukPawel Hajduk | 99 | Poland | 2:04.32 | ||||
22 | Michael AudaMichael Auda | 00 | JAC Brno | 2:04.82 | ||||
23 | Oldřich MaláníkOldřich Maláník | 99 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2:05.17 | ||||
24 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2:06.46 | ||||
25 | Piotr SlonkaPiotr Slonka | 99 | Poland | 3 | 2:06.70 | |||
26 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 2:07.78 | ||||
27 | Lukáš KvakLukáš Kvak | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2:08.56 | ||||
28 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:08.76 | ||||
29 | Olaf GluszekOlaf Gluszek | 01 | Poland | 1 | 2:08.97 | |||
30 | Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2:10.89 | ||||
31 | Milan SerafinMilan Serafin | 65 | SK Aritma Praha | 2:13.51 | ||||
32 | Filip ZátopekFilip Zátopek | 97 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2:14.10 | ||||
33 | Petr JežekPetr Ježek | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 2:14.23 | ||||
34 | Martin BláhaMartin Bláha | 02 | TJ Sokol Opava | 2:14.93 | ||||
35 | Libor VysloužilLibor Vysloužil | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 2:16.49 | ||||
36 | Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2:16.59 | ||||
37 | Maciej HarezaMaciej Hareza | 01 | Poland | 2:17.55 | ||||
38 | Jakub SehnálekJakub Sehnálek | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2:18.62 | ||||
39 | Matěj SmělíkMatěj Smělík | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2:19.91 | ||||
40 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 2:20.96 | ||||
41 | Arkadiusz SolgaArkadiusz Solga | 02 | Poland | 2:21.01 | ||||
42 | Matěj ŠtěrbaMatěj Štěrba | 02 | TJ Sokol Opava | 2:24.86 | ||||
43 | Igor JaenelIgor Jaenel | 04 | Poland | 2:40.80 | ||||
Jakub ŠevčíkJakub Ševčík | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DNF | ||||
Remigiusz CzerneckiRemigiusz Czernecki | 00 | Poland | 6 | DNS | ||||
Vít UlehlaVít Ulehla | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | DNS | |||||
Adam FeranecAdam Feranec | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | DNS |
800 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 12:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrycja SuchowieckaPatrycja Suchowiecka | 97 | Poland | 3 | 2:11.84 | ||||||||||||||
2 | Nicola SzeligaNicola Szeliga | 00 | Poland | 5 | 2:17.76 | ||||||||||||||
3 | Julia HanJulia Han | 99 | Poland | 1 | 2:19.36 | ||||||||||||||
4 | Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 10 | 2:20.18 | ||||||||||||||
5 | Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 2:20.68 | ||||||||||||||
6 | Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 2:22.17 | ||||||||||||||
7 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:25.75 | ||||||||||||||
8 | Klaudia WarmińskaKlaudia Warmińska | 03 | Poland | 6 | 2:27.97 | ||||||||||||||
9 | Ewa PalaEwa Pala | 03 | Poland | 2 | 2:35.56 | ||||||||||||||
Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 12:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 2:19.72 | ||||||||||||||
2 | Eliška FreibergerováEliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:21.27 | ||||||||||||||
3 | Julia BartzakJulia Bartzak | 01 | Poland | 3 | 2:23.03 | ||||||||||||||
4 | Natalia OchnickaNatalia Ochnicka | 03 | Poland | 7 | 2:24.26 | ||||||||||||||
5 | Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:25.49 | ||||||||||||||
6 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 2:26.81 | ||||||||||||||
7 | Tereza MikolajczakováTereza Mikolajczaková | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 10 | 2:35.48 | ||||||||||||||
8 | Monika BartošováMonika Bartošová | 02 | SK Speed Brno, spolek | 1 | 2:40.74 | ||||||||||||||
9 | Sandra KuriataSandra Kuriata | 00 | Poland | 2 | 2:41.06 | ||||||||||||||
Kinga MrowiecKinga Mrowiec | 01 | Poland | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 12:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona VydržalováSimona Vydržalová | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 2:25.09 | ||||||||||||||
2 | Klára VildomcováKlára Vildomcová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 2:38.18 | ||||||||||||||
3 | Inga HoldysInga Holdys | 02 | Poland | 6 | 2:38.80 | ||||||||||||||
4 | Martyna SzyszkaMartyna Szyszka | 02 | Poland | 9 | 2:40.01 | ||||||||||||||
5 | Vendula KamenickáVendula Kamenická | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 2:40.53 | ||||||||||||||
6 | Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:41.98 | ||||||||||||||
7 | Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 2:42.02 | ||||||||||||||
8 | Denisa PánkováDenisa Pánková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 2:42.67 | ||||||||||||||
9 | Anna BelaníkováAnna Belaníková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 2:42.69 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 12:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína KleiblováKarolína Kleiblová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 2:36.08 | ||||||||||||||
2 | Natálie MrázkováNatálie Mrázková | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 2:37.17 | ||||||||||||||
3 | Nicol GruberováNicol Gruberová | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 2:40.18 | ||||||||||||||
4 | Kateřina HolonováKateřina Holonová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:42.74 | ||||||||||||||
5 | Natalia BartoňNatalia Bartoň | 02 | Poland | 9 | 2:44.03 | ||||||||||||||
6 | Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 2:44.60 | ||||||||||||||
7 | Petra TáborskáPetra Táborská | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 2:45.11 | ||||||||||||||
8 | Anežka JežováAnežka Ježová | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | 2:46.98 | ||||||||||||||
9 | Lenka MatelováLenka Matelová | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 2:58.56 | ||||||||||||||
10 | Aneta MacháčkováAneta Macháčková | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 3:20.89 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrycja SuchowieckaPatrycja Suchowiecka | 97 | Poland | 3 | 2:11.84 | |||
2 | Nicola SzeligaNicola Szeliga | 00 | Poland | 5 | 2:17.76 | |||
3 | Julia HanJulia Han | 99 | Poland | 1 | 2:19.36 | |||
4 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 2:19.72 | |||
5 | Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 10 | 2:20.18 | |||
6 | Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 2:20.68 | |||
7 | Eliška FreibergerováEliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:21.27 | |||
8 | Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 2:22.17 | |||
9 | Julia BartzakJulia Bartzak | 01 | Poland | 3 | 2:23.03 | |||
10 | Natalia OchnickaNatalia Ochnicka | 03 | Poland | 7 | 2:24.26 | |||
11 | Simona VydržalováSimona Vydržalová | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 2:25.09 | |||
12 | Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:25.49 | |||
13 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:25.75 | |||
14 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 2:26.81 | |||
15 | Klaudia WarmińskaKlaudia Warmińska | 03 | Poland | 6 | 2:27.97 | |||
16 | Tereza MikolajczakováTereza Mikolajczaková | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 10 | 2:35.48 | |||
17 | Ewa PalaEwa Pala | 03 | Poland | 2 | 2:35.56 | |||
18 | Karolína KleiblováKarolína Kleiblová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 2:36.08 | |||
19 | Natálie MrázkováNatálie Mrázková | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 2:37.17 | |||
20 | Klára VildomcováKlára Vildomcová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 2:38.18 | |||
21 | Inga HoldysInga Holdys | 02 | Poland | 6 | 2:38.80 | |||
22 | Martyna SzyszkaMartyna Szyszka | 02 | Poland | 9 | 2:40.01 | |||
23 | Nicol GruberováNicol Gruberová | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 2:40.18 | |||
24 | Vendula KamenickáVendula Kamenická | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 2:40.53 | |||
25 | Monika BartošováMonika Bartošová | 02 | SK Speed Brno, spolek | 1 | 2:40.74 | |||
26 | Sandra KuriataSandra Kuriata | 00 | Poland | 2 | 2:41.06 | |||
27 | Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:41.98 | |||
28 | Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 2:42.02 | |||
29 | Denisa PánkováDenisa Pánková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 2:42.67 | |||
30 | Anna BelaníkováAnna Belaníková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 2:42.69 | |||
31 | Kateřina HolonováKateřina Holonová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:42.74 | |||
32 | Natalia BartoňNatalia Bartoň | 02 | Poland | 9 | 2:44.03 | |||
33 | Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 2:44.60 | |||
34 | Petra TáborskáPetra Táborská | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 2:45.11 | |||
35 | Anežka JežováAnežka Ježová | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | 2:46.98 | |||
36 | Lenka MatelováLenka Matelová | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 2:58.56 | |||
37 | Aneta MacháčkováAneta Macháčková | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 3:20.89 | |||
Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 4 | DNS | ||||
Kinga MrowiecKinga Mrowiec | 01 | Poland | 8 | DNS |
1500 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 16:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dawid MalinaDawid Malina | 91 | Poland | 5 | 4:01.49 | ||||||||||||||
2 | Damian PolečDamian Poleč | 97 | Poland | 6 | 4:03.73 | ||||||||||||||
3 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 4:05.41 | ||||||||||||||
4 | Dawid MysiukDawid Mysiuk | 01 | Poland | 7 | 4:07.23 | ||||||||||||||
5 | Tomáš BátrlaTomáš Bátrla | 99 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 4:12.57 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 4:13.34 | ||||||||||||||
7 | Patrik PastorPatrik Pastor | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 4:20.28 | ||||||||||||||
8 | David WittekDavid Wittek | 98 | TJ Sokol Opava | 3 | 4:21.89 | ||||||||||||||
9 | Martin GogelaMartin Gogela | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 11 | 4:22.47 | ||||||||||||||
10 | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | VSK Univerzita Brno | 12 | 4:24.19 | ||||||||||||||
11 | Matěj BeňovičMatěj Beňovič | 96 | TJ Sokol Opava | 2 | 4:25.91 | ||||||||||||||
12 | Petr ŽďáraPetr Žďára | 02 | AK Kroměříž | 4 | 4:30.36 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 16:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 4:29.19 | ||||||||||||||
2 | Petr PazourekPetr Pazourek | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 4:32.94 | ||||||||||||||
3 | Marek GilíkMarek Gilík | 99 | TJ Sokol Opava | 1 | 4:37.71 | ||||||||||||||
4 | Michael BauchnerMichael Bauchner | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 4:40.39 | ||||||||||||||
5 | Ondřej VajdaOndřej Vajda | 02 | TJ Sokol Opava | 13 | 4:42.31 | ||||||||||||||
6 | Daniel JuříčekDaniel Juříček | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 4:43.49 | ||||||||||||||
7 | Kazimierz KudrysKazimierz Kudrys | 02 | Poland | 8 | 4:44.19 | ||||||||||||||
8 | Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 4:50.50 | ||||||||||||||
9 | Jan PorubaJan Poruba | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 12 | 4:51.75 | ||||||||||||||
10 | Karel BaštýřKarel Baštýř | 01 | TJ Sokol Opava | 3 | 4:53.83 | ||||||||||||||
11 | Libor VysloužilLibor Vysloužil | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 4:54.36 | ||||||||||||||
12 | Oskar SliwkaOskar Sliwka | 01 | Poland | 9 | 4:55.94 | ||||||||||||||
13 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 11 | 5:00.10 | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dawid MalinaDawid Malina | 91 | Poland | 5 | 4:01.49 | |||
2 | Damian PolečDamian Poleč | 97 | Poland | 6 | 4:03.73 | |||
3 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 4:05.41 | |||
4 | Dawid MysiukDawid Mysiuk | 01 | Poland | 7 | 4:07.23 | |||
5 | Tomáš BátrlaTomáš Bátrla | 99 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 4:12.57 | |||
6 | Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 4:13.34 | |||
7 | Patrik PastorPatrik Pastor | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 4:20.28 | |||
8 | David WittekDavid Wittek | 98 | TJ Sokol Opava | 3 | 4:21.89 | |||
9 | Martin GogelaMartin Gogela | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 11 | 4:22.47 | |||
10 | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | VSK Univerzita Brno | 12 | 4:24.19 | |||
11 | Matěj BeňovičMatěj Beňovič | 96 | TJ Sokol Opava | 2 | 4:25.91 | |||
12 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 4:29.19 | |||
13 | Petr ŽďáraPetr Žďára | 02 | AK Kroměříž | 4 | 4:30.36 | |||
14 | Petr PazourekPetr Pazourek | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 4:32.94 | |||
15 | Marek GilíkMarek Gilík | 99 | TJ Sokol Opava | 1 | 4:37.71 | |||
16 | Michael BauchnerMichael Bauchner | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 4:40.39 | |||
17 | Ondřej VajdaOndřej Vajda | 02 | TJ Sokol Opava | 13 | 4:42.31 | |||
18 | Daniel JuříčekDaniel Juříček | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 4:43.49 | |||
19 | Kazimierz KudrysKazimierz Kudrys | 02 | Poland | 8 | 4:44.19 | |||
20 | Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 4:50.50 | |||
21 | Jan PorubaJan Poruba | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 12 | 4:51.75 | |||
22 | Karel BaštýřKarel Baštýř | 01 | TJ Sokol Opava | 3 | 4:53.83 | |||
23 | Libor VysloužilLibor Vysloužil | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 4:54.36 | |||
24 | Oskar SliwkaOskar Sliwka | 01 | Poland | 9 | 4:55.94 | |||
25 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 11 | 5:00.10 |
1500 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 15:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona VrzalováSimona Vrzalová | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 4:16.50 | ||||||||||||||
2 | Karolina GizaKarolina Giza | 89 | Poland | 5 | 4:24.15 | ||||||||||||||
3 | Eliška SurmováEliška Surmová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 4:36.74 | ||||||||||||||
4 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 1 | 4:36.92 | ||||||||||||||
5 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 4:38.78 | ||||||||||||||
6 | Angelika StepienAngelika Stepien | 00 | Poland | 7 | 4:41.24 | ||||||||||||||
7 | Eliška KalousováEliška Kalousová | 98 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 4:41.63 | ||||||||||||||
8 | Lucie FilipováLucie Filipová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 10 | 4:56.65 | ||||||||||||||
Magdalena KrawczykMagdalena Krawczyk | 92 | Poland | 3 | DNS | |||||||||||||||
Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 15:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 5:01.52 | ||||||||||||||
2 | Ivana LubojackáIvana Lubojacká | 98 | TJ TŽ Třinec | 6 | 5:12.06 | ||||||||||||||
3 | Anežka LíznerováAnežka Líznerová | 98 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 5:24.22 | ||||||||||||||
4 | Veronika PopelkováVeronika Popelková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 5:26.05 | ||||||||||||||
5 | Hana HudcováHana Hudcová | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 9 | 5:37.59 | ||||||||||||||
6 | Lucie MatějováLucie Matějová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 5:45.90 | ||||||||||||||
7 | Petra NovákováPetra Nováková | 99 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 6:19.39 | ||||||||||||||
Michaela BaklikováMichaela Bakliková | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | DNS | |||||||||||||||
Simona VydržalováSimona Vydržalová | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona VrzalováSimona Vrzalová | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 4:16.50 | |||
2 | Karolina GizaKarolina Giza | 89 | Poland | 5 | 4:24.15 | |||
3 | Eliška SurmováEliška Surmová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 4:36.74 | |||
4 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 1 | 4:36.92 | |||
5 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 4:38.78 | |||
6 | Angelika StepienAngelika Stepien | 00 | Poland | 7 | 4:41.24 | |||
7 | Eliška KalousováEliška Kalousová | 98 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 4:41.63 | |||
8 | Lucie FilipováLucie Filipová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 10 | 4:56.65 | |||
9 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 5:01.52 | |||
10 | Ivana LubojackáIvana Lubojacká | 98 | TJ TŽ Třinec | 6 | 5:12.06 | |||
11 | Anežka LíznerováAnežka Líznerová | 98 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 5:24.22 | |||
12 | Veronika PopelkováVeronika Popelková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 5:26.05 | |||
13 | Hana HudcováHana Hudcová | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 9 | 5:37.59 | |||
14 | Lucie MatějováLucie Matějová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 5:45.90 | |||
15 | Petra NovákováPetra Nováková | 99 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 6:19.39 | |||
Magdalena KrawczykMagdalena Krawczyk | 92 | Poland | 3 | DNS | ||||
Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | DNF | ||||
Michaela BaklikováMichaela Bakliková | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | DNS | ||||
Simona VydržalováSimona Vydržalová | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | DNS |
3000 m - Muži
(so, 20.1.2018 - 10:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš ChwistekLukáš Chwistek | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08:37.16 | ||||||||||||||
2 | Jiří NěmečekJiří Němeček | 82 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 08:46.11 | ||||||||||||||
3 | Jan KosteckýJan Kostecký | 91 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 09:02.88 | ||||||||||||||
4 | Grzegorz SzulikGrzegorz Szulik | 81 | Poland | 2 | 09:38.27 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
3000 m - Junioři
(so, 20.1.2018 - 10:20) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štefan PrášekŠtefan Prášek | 00 | VSK Univerzita Brno | 5 | 09:29.35 | ||||||||||||||
2 | Michal DžuberaMichal Džubera | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 09:40.90 | ||||||||||||||
3 | Jan RistovskýJan Ristovský | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 09:43.39 | ||||||||||||||
4 | Lukáš SpevákLukáš Spevák | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 10:33.18 | ||||||||||||||
Pavel KrausPavel Kraus | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
3000 m - Dorostenci
(so, 20.1.2018 - 10:20) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav VandrovecVáclav Vandrovec | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 11 | 09:12.53 | ||||||||||||||
2 | Pavel StaníčekPavel Staníček | 01 | VSK Univerzita Brno | 10 | 09:18.90 | ||||||||||||||
3 | Patrik StankovPatrik Stankov | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 14 | 09:41.07 | ||||||||||||||
4 | David ŠpokDavid Špok | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 12 | 10:13.07 | ||||||||||||||
5 | Marek KrišicaMarek Krišica | 02 | TJ TŽ Třinec | 13 | 10:41.84 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
3000 m - Ženy
(so, 20.1.2018 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivana LubojackáIvana Lubojacká | 98 | TJ TŽ Třinec | 7 | 11:14.62 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
3000 m - Juniorky
(so, 20.1.2018 - 10:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 10:38.57 | ||||||||||||||
2 | Sarah JanulíkováSarah Janulíková | 99 | AK Šternberk z.s. | 9 | 11:41.22 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
3000 m - Dorostenky
(so, 20.1.2018 - 10:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta SikorováMarkéta Sikorová | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | 11:01.06 | ||||||||||||||
2 | Tereza MarszalkováTereza Marszalková | 01 | TJ TŽ Třinec | 8 | 11:07.23 | ||||||||||||||
3 | Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová | 02 | TJ TŽ Třinec | 3 | 11:33.67 | ||||||||||||||
4 | Tereza MazlováTereza Mazlová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 12:18.08 | ||||||||||||||
5 | Vendula KolářováVendula Kolářová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 13:50.79 | ||||||||||||||
6 | Zoe ZdražilováZoe Zdražilová | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 13:53.29 | ||||||||||||||
Michaela BaklikováMichaela Bakliková | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 20.1.2018 - 12:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin PokornýMartin Pokorný | 88 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.97 | q | |||||||||||||
2 | Jiří OdvářkaJiří Odvářka | 96 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 08.27 | q | |||||||||||||
3 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 08.68 | q | |||||||||||||
4 | Marek OšmeraMarek Ošmera | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 08.82 | q | |||||||||||||
5 | Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 09.03 | q | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 20.1.2018 - 12:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michael HavlíkMichael Havlík | 88 | AK Slovan Moravská Třebová | 4 | 08.81 | q | |||||||||||||
2 | Filip ŠilerFilip Šiler | 83 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.90 | q | |||||||||||||
3 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 5 | 09.55 | q | |||||||||||||
4 | Ondřej ŠandoOndřej Šando | 98 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 09.60 | ||||||||||||||
5 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 10.57 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin PokornýMartin Pokorný | 88 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.97 | q | ||
2 | Jiří OdvářkaJiří Odvářka | 96 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 08.27 | q | ||
3 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 08.68 | q | ||
4 | Michael HavlíkMichael Havlík | 88 | AK Slovan Moravská Třebová | 4 | 08.81 | q | ||
5 | Marek OšmeraMarek Ošmera | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 08.82 | q | ||
6 | Filip ŠilerFilip Šiler | 83 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.90 | q | ||
7 | Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 09.03 | q | ||
8 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 5 | 09.55 | q | ||
9 | Ondřej ŠandoOndřej Šando | 98 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 09.60 | |||
10 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 10.57 |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále (so, 20.1.2018 - 14:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin PokornýMartin Pokorný | 88 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.93 | ||||||||||||||
2 | Jiří OdvářkaJiří Odvářka | 96 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 08.20 | ||||||||||||||
3 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 08.81 | ||||||||||||||
4 | Filip ŠilerFilip Šiler | 83 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.86 | ||||||||||||||
5 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 8 | 08.88 | ||||||||||||||
6 | Michael HavlíkMichael Havlík | 88 | AK Slovan Moravská Třebová | 6 | 08.92 | ||||||||||||||
7 | Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 08.93 | ||||||||||||||
Marek OšmeraMarek Ošmera | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)
Finále (so, 20.1.2018 - 14:25) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 08.26 | ||||||||||||||
2 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.82 | ||||||||||||||
3 | Lukáš MartiňákLukáš Martiňák | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.09 | ||||||||||||||
4 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 2 | 09.10 | ||||||||||||||
5 | Jiří ŠůstalJiří Šůstal | 99 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 09.67 | ||||||||||||||
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh (so, 20.1.2018 - 12:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 08.23 | q | |||||||||||||
2 | Lukáš MartiňákLukáš Martiňák | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.83 | q | |||||||||||||
3 | Tomáš SláčíkTomáš Sláčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 08.90 | q | |||||||||||||
4 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.92 | q | |||||||||||||
5 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 6 | 09.24 | q | |||||||||||||
6 | Jiří ŠůstalJiří Šůstal | 99 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 09.64 | q | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 20.1.2018 - 12:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel LawsonSamuel Lawson | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 08.15 | q | |||||||||||||
2 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.53 | q | |||||||||||||
3 | Kacper MorawskiKacper Morawski | 02 | Poland | 2 | 08.57 | q | |||||||||||||
4 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 08.70 | q | |||||||||||||
5 | David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 09.21 | ||||||||||||||
Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DQ 162.7 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 20.1.2018 - 12:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pawel WiewiorkaPawel Wiewiorka | 02 | Poland | 4 | 08.82 | q | |||||||||||||
2 | Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 08.86 | q | |||||||||||||
3 | Matěj ŠkovránMatěj Škovrán | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.94 | q | |||||||||||||
4 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 08.94 | ||||||||||||||
5 | Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 08.98 | ||||||||||||||
6 | Tomáš KozmíkTomáš Kozmík | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 09.20 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 20.1.2018 - 12:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.75 | q | |||||||||||||
2 | Václav PfefferVáclav Pfeffer | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 09.20 | ||||||||||||||
3 | Jakub DominasJakub Dominas | 01 | Poland | 3 | 09.39 | ||||||||||||||
4 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 09.64 | ||||||||||||||
5 | Robin SloukaRobin Slouka | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 10.26 | ||||||||||||||
Tomasz PaliwodaTomasz Paliwoda | 01 | Poland | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel LawsonSamuel Lawson | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 08.15 | q | ||
2 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.53 | q | ||
3 | Kacper MorawskiKacper Morawski | 02 | Poland | 2 | 08.57 | q | ||
4 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 08.70 | q | ||
5 | Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.75 | q | ||
6 | Pawel WiewiorkaPawel Wiewiorka | 02 | Poland | 4 | 08.82 | q | ||
7 | Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 08.86 | q | ||
8 | Matěj ŠkovránMatěj Škovrán | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.94 | q | ||
8 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 08.94 | |||
10 | Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 08.98 | |||
11 | Václav PfefferVáclav Pfeffer | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 09.20 | |||
11 | Tomáš KozmíkTomáš Kozmík | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 09.20 | |||
13 | David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 09.21 | |||
14 | Jakub DominasJakub Dominas | 01 | Poland | 3 | 09.39 | |||
15 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 09.64 | |||
16 | Robin SloukaRobin Slouka | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 10.26 | |||
Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DQ 162.7 | ||||
Tomasz PaliwodaTomasz Paliwoda | 01 | Poland | 7 | DNS |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 20.1.2018 - 14:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel LawsonSamuel Lawson | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 08.06 | ||||||||||||||
2 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.40 | ||||||||||||||
3 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 08.54 | ||||||||||||||
4 | Kacper MorawskiKacper Morawski | 02 | Poland | 3 | 08.66 | ||||||||||||||
5 | Pawel WiewiorkaPawel Wiewiorka | 02 | Poland | 7 | 08.73 | ||||||||||||||
6 | Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.76 | ||||||||||||||
7 | Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 08.97 | ||||||||||||||
8 | Matěj ŠkovránMatěj Škovrán | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.16 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Finále)
Finále (so, 20.1.2018 - 14:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 08.93 | ||||||||||||||
2 | Tereza ČaladiTereza Čaladi | 96 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 09.22 | ||||||||||||||
3 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 09.26 | ||||||||||||||
4 | Barbora HadašováBarbora Hadašová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.51 | ||||||||||||||
5 | Libuše ŠantováLibuše Šantová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.57 | ||||||||||||||
6 | Aleksandra KielianAleksandra Kielian | 00 | Poland | 7 | 09.62 | ||||||||||||||
7 | Daniela JanatováDaniela Janatová | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 09.63 | ||||||||||||||
8 | Nikola DvorskáNikola Dvorská | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 09.96 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 20.1.2018 - 12:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 09.15 | q | |||||||||||||
2 | Tereza ČaladiTereza Čaladi | 96 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 09.30 | q | |||||||||||||
3 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 09.43 | q | |||||||||||||
4 | Daniela JanatováDaniela Janatová | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 09.47 | q | |||||||||||||
5 | Barbora HadašováBarbora Hadašová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.53 | q | |||||||||||||
6 | Aleksandra KielianAleksandra Kielian | 00 | Poland | 2 | 09.75 | q | |||||||||||||
Nikola PlocováNikola Plocová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 20.1.2018 - 12:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libuše ŠantováLibuše Šantová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.85 | q | |||||||||||||
2 | Nikola DvorskáNikola Dvorská | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 09.88 | q | |||||||||||||
3 | Nikola GavendováNikola Gavendová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.12 | ||||||||||||||
4 | Veronika ZotykováVeronika Zotyková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.15 | ||||||||||||||
5 | Barbora BegováBarbora Begová | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 10.17 | ||||||||||||||
6 | Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 10.34 | ||||||||||||||
Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 09.15 | q | ||
2 | Tereza ČaladiTereza Čaladi | 96 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 09.30 | q | ||
3 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 09.43 | q | ||
4 | Daniela JanatováDaniela Janatová | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 09.47 | q | ||
5 | Barbora HadašováBarbora Hadašová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.53 | q | ||
6 | Aleksandra KielianAleksandra Kielian | 00 | Poland | 2 | 09.75 | q | ||
7 | Libuše ŠantováLibuše Šantová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.85 | q | ||
8 | Nikola DvorskáNikola Dvorská | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 09.88 | q | ||
9 | Nikola GavendováNikola Gavendová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.12 | |||
10 | Veronika ZotykováVeronika Zotyková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.15 | |||
11 | Barbora BegováBarbora Begová | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 10.17 | |||
12 | Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 10.34 | |||
Nikola PlocováNikola Plocová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | DNS | ||||
Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 20.1.2018 - 11:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.24 | q | |||||||||||||
2 | Weronika NagiecWeronika Nagiec | 02 | Poland | 5 | 09.29 | q | |||||||||||||
3 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.32 | q | |||||||||||||
4 | Joanna KlasikJoanna Klasik | 02 | Poland | 7 | 09.52 | q | |||||||||||||
5 | Aleksandra RybkaAleksandra Rybka | 01 | Poland | 2 | 09.85 | ||||||||||||||
6 | Martyna WoznicaMartyna Woznica | 02 | Poland | 4 | 11.12 | ||||||||||||||
Bára SajdokováBára Sajdoková | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 20.1.2018 - 11:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia HajdukJulia Hajduk | 01 | Poland | 2 | 09.24 | q | |||||||||||||
2 | Valerie StratilováValerie Stratilová | 01 | TJ Sokol Opava | 4 | 09.24 | q | |||||||||||||
3 | Lucie HöfrováLucie Höfrová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.53 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KorgerováKateřina Korgerová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 09.60 | ||||||||||||||
5 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 09.72 | ||||||||||||||
6 | Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.73 | ||||||||||||||
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 20.1.2018 - 11:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klaudia LakotaKlaudia Lakota | 01 | Poland | 4 | 09.48 | q | |||||||||||||
2 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 09.87 | ||||||||||||||
3 | Adéla KalousováAdéla Kalousová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 10.11 | ||||||||||||||
4 | Natalia SobikNatalia Sobik | 02 | Poland | 2 | 10.14 | ||||||||||||||
5 | Justýna DaňkováJustýna Daňková | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 10.59 | ||||||||||||||
6 | Patrycja NaporaPatrycja Napora | 02 | Poland | 7 | 10.76 | ||||||||||||||
Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz | 03 | Poland | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (so, 20.1.2018 - 11:50) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.48 | q | |||||||||||||
2 | Zofia MehlichZofia Mehlich | 01 | Poland | 6 | 09.70 | ||||||||||||||
3 | Natálie MatuškováNatálie Matušková | 01 | TJ Start Havířov | 5 | 09.98 | ||||||||||||||
4 | Lucie KunčarováLucie Kunčarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.10 | ||||||||||||||
5 | Laura TrávníkováLaura Trávníková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 10.40 | ||||||||||||||
6 | Anna HolonováAnna Holonová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.58 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia HajdukJulia Hajduk | 01 | Poland | 2 | 09.24 | q | ||
1 | Valerie StratilováValerie Stratilová | 01 | TJ Sokol Opava | 4 | 09.24 | q | ||
1 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.24 | q | ||
4 | Weronika NagiecWeronika Nagiec | 02 | Poland | 5 | 09.29 | q | ||
5 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.32 | q | ||
6 | Klaudia LakotaKlaudia Lakota | 01 | Poland | 4 | 09.48 | q | ||
6 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.48 | q | ||
8 | Joanna KlasikJoanna Klasik | 02 | Poland | 7 | 09.52 | q | ||
9 | Lucie HöfrováLucie Höfrová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.53 | |||
10 | Kateřina KorgerováKateřina Korgerová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 09.60 | |||
11 | Zofia MehlichZofia Mehlich | 01 | Poland | 6 | 09.70 | |||
12 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 09.72 | |||
13 | Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.73 | |||
14 | Aleksandra RybkaAleksandra Rybka | 01 | Poland | 2 | 09.85 | |||
15 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 09.87 | |||
16 | Natálie MatuškováNatálie Matušková | 01 | TJ Start Havířov | 5 | 09.98 | |||
17 | Lucie KunčarováLucie Kunčarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.10 | |||
18 | Adéla KalousováAdéla Kalousová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 10.11 | |||
19 | Natalia SobikNatalia Sobik | 02 | Poland | 2 | 10.14 | |||
20 | Laura TrávníkováLaura Trávníková | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 10.40 | |||
21 | Anna HolonováAnna Holonová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.58 | |||
22 | Justýna DaňkováJustýna Daňková | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 10.59 | |||
23 | Patrycja NaporaPatrycja Napora | 02 | Poland | 7 | 10.76 | |||
24 | Martyna WoznicaMartyna Woznica | 02 | Poland | 4 | 11.12 | |||
Bára SajdokováBára Sajdoková | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | DNS | ||||
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | DNS | ||||
Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz | 03 | Poland | 1 | DNS |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 20.1.2018 - 14:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.00 | ||||||||||||||
2 | Weronika NagiecWeronika Nagiec | 02 | Poland | 6 | 09.02 | ||||||||||||||
3 | Julia HajdukJulia Hajduk | 01 | Poland | 4 | 09.26 | ||||||||||||||
4 | Valerie StratilováValerie Stratilová | 01 | TJ Sokol Opava | 5 | 09.48 | ||||||||||||||
5 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.52 | ||||||||||||||
6 | Joanna KlasikJoanna Klasik | 02 | Poland | 8 | 09.55 | ||||||||||||||
7 | Klaudia LakotaKlaudia Lakota | 01 | Poland | 1 | 09.67 | ||||||||||||||
Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Skok vysoký - Muži
(so, 20.1.2018 - 14:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.561.611.661.711.761.811.841.871.901.931.961.992.022.05 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
01 | 2.02 | ------OOOXOXXOXOOXXX | |||||||||||||||
2= |
Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 1.96 | ------O---XO-XXX | |||||||||||||||
2= |
David BrabecDavid Brabec
SSK Vítkovice, z.s. |
92 | 1.96 | ------O---XO-XXX | |||||||||||||||
4 |
Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 1.90 | ---OOOOXOOXXX | |||||||||||||||
5 |
Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s. |
93 | 1.90 | ----O--OXO-XXX | |||||||||||||||
6 |
Adam FialaAdam Fiala
SSK Vítkovice, z.s. |
93 | 1.84 | ----OOOXXX | |||||||||||||||
7 |
Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s. |
98 | 1.84 | ----OOXOXXX | |||||||||||||||
8 |
Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s. |
98 | 1.81 | -----XO-XX | |||||||||||||||
9 |
Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 1.76 | OOOOOXXX | |||||||||||||||
10 |
Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 1.76 | OOOOXOXXX | |||||||||||||||
11 |
Michal MoroňMichal Moroň
Poland |
02 | 1.76 | --OXOXOXXX | |||||||||||||||
12= |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 1.71 | -OOOXXX | |||||||||||||||
12= |
Jan PospíšilJan Pospíšil
VSK Univerzita Brno |
01 | 1.71 | -OOOXXX | |||||||||||||||
14 |
Marek ŽemlaMarek Žemla
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 1.66 | OOOXXX | |||||||||||||||
15 |
Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 1.66 | XOOXOXXX | |||||||||||||||
16 |
Rudolf WittekRudolf Wittek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 1.66 | OXXOXOXXX | |||||||||||||||
17 |
David ŠpokDavid Špok
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 1.66 | OXXOXXOXXX | |||||||||||||||
18 |
Michael HavlíkMichael Havlík
AK Slovan Moravská Třebová |
88 | 1.61 | OXXOXXX | |||||||||||||||
Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
TJ Slezan Opava, z.s. |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Jan HolecJan Holec
TJ Sokol Opava |
82 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
Skok vysoký - Ženy
(so, 20.1.2018 - 12:45) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.321.371.421.471.521.571.601.631.661.691.721.741.761.781.80 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 22 | 1.76 | ----OOOOOOO-XOXXX | ||||||||||||||
2 |
Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
Univerzitní sportovní klub ... |
98 | 19 | 1.69 | ----OOOOXXOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 1 | 1.69 | -----OOOOXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 20 | 1.66 | -----OOOXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 17 | 1.66 | ---OOOOXOXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
JAC Brno |
02 | 21 | 1.63 | --OOOOOXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Agnieszka OkseniukAgnieszka Okseniuk
Poland |
96 | 2 | 1.60 | ---OOOOXXX | ||||||||||||||
8 |
Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 18 | 1.60 | -----OXOXXX | ||||||||||||||
9 |
Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 3 | 1.60 | --OOXOXOXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 16 | 1.57 | ----OOXXX | ||||||||||||||
11 |
Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 15 | 1.57 | ---XOOXXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Martyna WoznicaMartyna Woznica
Poland |
02 | 7 | 1.52 | -OOXOXXOXXX | ||||||||||||||
13 |
Maria ZurczakMaria Zurczak
Poland |
02 | 8 | 1.52 | XOOOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
14= |
Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 13 | 1.47 | -XOXOOXXX | ||||||||||||||
14= |
Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 14 | 1.47 | -XOXOOXXX | ||||||||||||||
16 |
Sofie GálováSofie Gálová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 12 | 1.42 | OOOXXX | ||||||||||||||
17 |
Barbora VoznicováBarbora Voznicová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
02 | 6 | 1.42 | OOXOXXX | ||||||||||||||
18 |
Markéta SikorováMarkéta Sikorová
Atletický klub Bohumín, z.s. |
02 | 11 | 1.37 | OOXXX | ||||||||||||||
19 |
Eliška HubáčkováEliška Hubáčková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
02 | 9 | 1.32 | XOXXX | ||||||||||||||
20 |
Barbora KrólováBarbora Królová
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 10 | 1.32 | XXOXXX | ||||||||||||||
Marie SvozilováMarie Svozilová
TJ Valašské Meziříčí |
02 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Martina TyrlíkováMartina Tyrlíková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
02 | 5 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
Skok o tyči - Muži
(so, 20.1.2018 - 10:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.712.913.113.313.513.713.864.014.164.264.364.464.564.664.76 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický oddíl Slavia Haví... |
97 | 2 | 4.26 | ------OOOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 3 | 4.26 | -------XXOOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Michael HavlíkMichael Havlík
AK Slovan Moravská Třebová |
88 | 1 | 2.91 | -OXXX | ||||||||||||||
Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol Opava |
93 | 4 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Skok o tyči - Junioři
(so, 20.1.2018 - 10:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.712.913.113.313.513.713.864.014.164.264.364.464.564.664.76 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub GawlowskiJakub Gawlowski
Poland |
00 | 5 | 4.46 | -------XO-XOXOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Arkadiusz CiesielskiArkadiusz Ciesielski
Poland |
99 | 4 | 4.16 | ------XOOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ Třinec |
00 | 3 | 4.16 | -----OXOXOXXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 2 | 4.01 | ----XOXOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
00 | 1 | 2.91 | XOXOXXX | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Skok o tyči - Dorostenci
(so, 20.1.2018 - 10:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.712.913.113.313.513.713.864.014.164.264.364.464.564.664.76 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adrian KupczakAdrian Kupczak
Poland |
02 | 6 | 4.46 | ------O-OXOOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Maciej KrzempekMaciej Krzempek
Poland |
01 | 5 | 4.16 | ------OOXOXXX | ||||||||||||||
3= |
Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 3 | 3.11 | -OOXXX | ||||||||||||||
3= |
Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 4 | 3.11 | -OOXXX | ||||||||||||||
5 |
Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ Třinec |
01 | 3.11 | -XOOXXX | |||||||||||||||
6 |
Marek MacuraMarek Macura
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 2 | 2.91 | OXOXXX | ||||||||||||||
Theo BebarTheo Bebar
Atletický klub Bohumín, z.s. |
01 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Skok o tyči - Ženy
(so, 20.1.2018 - 12:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.032.232.432.632.833.033.133.233.333.433.533.633.73 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Agata PuchalkaAgata Puchalka
Poland |
97 | 4 | 3.63 | -----XXO-OOOOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
98 | 3 | 2.43 | -OOXXX | ||||||||||||||
Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Skok o tyči - Juniorky
(so, 20.1.2018 - 12:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.032.232.432.632.833.033.133.233.333.433.533.633.733.81 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol Opava |
00 | 2 | 3.73 | ----OO-XO-XOXOXXOOXX- | ||||||||||||||
2 |
Dominika SwierkotDominika Swierkot
Poland |
99 | 3 | 3.23 | -----O-XXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s. |
99 | 1 | 3.03 | ----OOXXX | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Skok o tyči - Dorostenky
(so, 20.1.2018 - 12:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 2.032.232.432.632.833.033.133.233.333.433.533.63 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Mja ChamotMja Chamot
Poland |
03 | 2 | 3.03 | ----OOXXX | ||||||||||||||
2 |
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol Opava |
01 | 11 | 2.83 | --OOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Maja JurzakMaja Jurzak
Poland |
01 | 12 | 2.63 | --OOXXX | ||||||||||||||
4 |
Martyna BalcarMartyna Balcar
Poland |
04 | 1 | 2.63 | -XOOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová
TJ TŽ Třinec |
01 | 8 | 2.63 | -OOXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 9 | 2.63 | -OXOXXOXXX | ||||||||||||||
7= |
Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
01 | 4 | 2.43 | OOOXXX | ||||||||||||||
7= |
Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 7 | 2.43 | OOOXXX | ||||||||||||||
7= |
Kamila ChrapekKamila Chrapek
Poland |
03 | 3 | 2.43 | OOOXXX | ||||||||||||||
10 |
Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 6 | 2.23 | XOXOXXX | ||||||||||||||
11 |
Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 5 | 2.23 | OXXOXXX | ||||||||||||||
Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 10 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Skok daleký - Muži
(so, 20.1.2018 - 13:40) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 21 | 7.24 | 7.13 | X | X | 7.13 | 7.02 | X | 7.24 | ||||||||
2 |
Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol Opava |
91 | 17 | 6.58 | X | 6.11 | X | 6.11 | 5.91 | X | 6.58 | ||||||||
3 |
Eliáš UrbanEliáš Urban
JAC Brno |
00 | 19 | 6.54 | X | 6.23 | 6.34 | 6.34 | X | X | 6.54 | ||||||||
4 |
Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
00 | 16 | 6.53 | 5.97 | X | 6.53 | 6.53 | 5.98 | X | X | ||||||||
5 |
Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s. |
96 | 14 | 6.43 | 2.82 | 6.12 | 6.01 | 6.12 | 4.69 | 6.43 | 6.25 | ||||||||
6 |
Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 20 | 6.39 | 4.05 | 6.38 | 6.39 | 6.39 | 4.27 | X | - | ||||||||
7 |
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 15 | 6.34 | 6.16 | X | X | 6.16 | - | X | 6.34 | ||||||||
8 |
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 12 | 6.08 | 5.31 | 5.38 | 6.08 | 6.08 | 5.84 | X | X | ||||||||
9 |
Lukáš KristekLukáš Kristek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
99 | 3 | 6.02 | 6.02 | 5.64 | 5.70 | 6.02 | |||||||||||
10 |
Jakub DominasJakub Dominas
Poland |
01 | 22 | 5.99 | 5.99 | X | 5.92 | 5.99 | |||||||||||
11 |
Jan VařekaJan Vařeka
Atletický klub Prostějov, z... |
99 | 11 | 5.91 | 5.91 | 5.48 | 5.10 | 5.91 | |||||||||||
12 |
Jiří ŠtichaJiří Šticha
TJ Start Havířov |
00 | 5 | 5.71 | X | X | 5.71 | 5.71 | |||||||||||
13 |
Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
00 | 4 | 5.46 | 5.35 | 5.46 | 5.20 | 5.46 | |||||||||||
14 |
Silvestr MatochaSilvestr Matocha
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
89 | 2 | 5.45 | X | 5.45 | X | 5.45 | |||||||||||
15 |
Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
99 | 7 | 5.36 | 5.36 | X | 4.35 | 5.36 | |||||||||||
16 |
Jan ThiemelJan Thiemel
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 10 | 5.05 | 5.05 | 5.03 | 5.04 | 5.05 | |||||||||||
17 |
Marcin SokolMarcin Sokol
Poland |
00 | 8 | 5.01 | X | 4.83 | 5.01 | 5.01 | |||||||||||
18 |
Matouš JemelkaMatouš Jemelka
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
96 | 1 | 4.50 | 4.11 | 4.50 | 4.49 | 4.50 | |||||||||||
19 |
Jakub VrátnýJakub Vrátný
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
00 | 6 | 4.37 | 4.37 | 4.32 | 3.96 | 4.37 | |||||||||||
Lukasz KowalkowskiLukasz Kowalkowski
Poland |
99 | 9 | NM | ||||||||||||||||
Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ Třinec |
97 | 18 | NM | ||||||||||||||||
Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 13 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
Skok daleký - Dorostenci
(so, 20.1.2018 - 10:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 19 | 6.44 | 6.34 | 6.40 | 6.44 | 6.44 | 6.42 | 6.34 | 6.38 | ||||||||
2 |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 16 | 6.36 | 5.97 | X | 6.19 | 6.19 | X | 6.36 | 6.33 | ||||||||
3 |
Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 15 | 6.11 | 5.78 | X | X | 5.78 | 6.11 | X | X | ||||||||
4 |
Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 13 | 6.04 | 5.58 | 5.83 | 5.70 | 5.83 | 5.89 | X | 6.04 | ||||||||
5 |
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 17 | 5.91 | 5.91 | 5.89 | 5.85 | 5.91 | X | X | X | ||||||||
6 |
Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 18 | 5.91 | 5.59 | 5.66 | X | 5.66 | 5.51 | 5.91 | 5.52 | ||||||||
7 |
Dominik CholewaDominik Cholewa
Poland |
01 | 2 | 5.66 | 5.48 | 5.39 | 5.39 | 5.48 | 5.61 | 5.66 | 5.58 | ||||||||
8 |
Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 1 | 5.40 | 5.40 | 5.26 | 5.20 | 5.40 | 5.15 | 5.36 | 4.98 | ||||||||
9 |
Šimon MorcinekŠimon Morcinek
TJ TŽ Třinec |
01 | 10 | 5.20 | 5.20 | 5.02 | 5.19 | 5.20 | |||||||||||
10 |
Rudolf WittekRudolf Wittek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 14 | 5.18 | 5.18 | X | X | 5.18 | |||||||||||
11 |
Michal KadlecMichal Kadlec
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 11 | 5.17 | 5.12 | 5.17 | 4.97 | 5.17 | |||||||||||
12 |
František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 7 | 5.12 | 4.94 | 5.12 | 5.06 | 5.12 | |||||||||||
13 |
Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC Brno |
02 | 8 | 5.08 | 4.43 | 4.89 | 5.08 | 5.08 | |||||||||||
14 |
Lukáš CochlarLukáš Cochlar
Atletický klub Emila Zátopk... |
01 | 12 | 5.03 | 4.63 | 4.81 | 5.03 | 5.03 | |||||||||||
15 |
Marek ŽemlaMarek Žemla
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 6 | 4.69 | 4.10 | 4.69 | 4.41 | 4.69 | |||||||||||
16 |
Michal TešnarMichal Tešnar
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 9 | 4.62 | 4.62 | X | 4.46 | 4.62 | |||||||||||
17 |
Krystian MuszakKrystian Muszak
Poland |
01 | 4 | 3.87 | 3.78 | 3.87 | 3.84 | 3.87 | |||||||||||
Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
TJ Slezan Opava, z.s. |
02 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Michal MadejaMichal Madeja
Poland |
02 | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
Skok daleký - Ženy
(so, 20.1.2018 - 11:20) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
98 | 3 | 4.89 | 4.57 | X | 4.82 | 4.82 | X | 4.89 | 4.56 | ||||||||
2 |
Magdalena PeciakMagdalena Peciak
Poland |
95 | 6 | 4.86 | X | 4.77 | 4.72 | 4.77 | X | 4.86 | 4.66 | ||||||||
3 |
Aneta PalánováAneta Palánová
AK Olymp Brno, spolek |
97 | 12 | 4.72 | X | 4.72 | X | 4.72 | X | 4.48 | X | ||||||||
4 |
Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková
SSK Vítkovice, z.s. |
94 | 14 | 3.03 | 3.03 | X | X | 3.03 | |||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Skok daleký - Juniorky
(so, 20.1.2018 - 11:20) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 16 | 5.54 | 5.19 | 5.40 | 5.33 | 5.40 | 5.54 | X | X | ||||||||
2 |
Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 13 | 5.27 | X | X | 4.92 | 4.92 | 4.97 | 5.27 | X | ||||||||
3 |
Anísa FilaliAnísa Filali
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 2 | 5.09 | 5.09 | X | X | 5.09 | X | X | 5.03 | ||||||||
4 |
Lucie HrdličkováLucie Hrdličková
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 15 | 5.00 | 3.98 | 4.91 | 4.71 | 4.91 | X | 5.00 | X | ||||||||
5 |
Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 10 | 4.56 | 4.53 | 4.33 | X | 4.53 | 4.51 | 4.21 | 4.56 | ||||||||
6 |
Markéta StránskáMarkéta Stránská
AK Slovan Moravská Třebová |
00 | 11 | 4.50 | X | 4.50 | X | 4.50 | |||||||||||
7 |
Alicja SlomkaAlicja Slomka
Poland |
99 | 8 | 4.39 | X | X | 4.39 | 4.39 | |||||||||||
8 |
Jana BartošováJana Bartošová
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 1 | 4.33 | X | 4.33 | 4.12 | 4.33 | |||||||||||
9 |
Karolína RozsypalováKarolína Rozsypalová
Atletika Holešov, z.s. |
00 | 7 | 4.21 | 4.21 | X | X | 4.21 | |||||||||||
10 |
Monika NavrátilováMonika Navrátilová
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
00 | 4 | 4.13 | 4.13 | 4.02 | 4.00 | 4.13 | |||||||||||
11 |
Agnieszka BobekAgnieszka Bobek
Poland |
00 | 9 | 4.11 | 4.11 | 4.08 | 3.90 | 4.11 | |||||||||||
12 |
Petra NovákováPetra Nováková
Atletika Holešov, z.s. |
99 | 5 | 3.70 | X | X | 3.70 | 3.70 | |||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Skok daleký - Dorostenky
(so, 20.1.2018 - 12:10) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bára HolainováBára Holainová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 25 | 5.24 | 5.20 | 5.03 | 5.24 | 5.24 | 5.23 | 5.20 | 5.00 | ||||||||
2 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 31 | 5.22 | 5.20 | 5.22 | 5.21 | 5.22 | X | 5.19 | X | ||||||||
3 |
Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 29 | 5.18 | X | 5.15 | 4.96 | 5.15 | 5.18 | X | X | ||||||||
4 |
Sara KordekSara Kordek
Poland |
01 | 1 | 5.07 | 5.05 | 5.07 | 4.84 | 5.07 | - | - | - | ||||||||
5 |
Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
02 | 21 | 4.99 | X | X | 4.99 | 4.99 | X | X | 4.84 | ||||||||
6 |
Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 27 | 4.95 | 4.85 | 4.74 | 4.84 | 4.85 | 4.75 | 4.95 | 4.80 | ||||||||
7 |
Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopk... |
02 | 19 | 4.94 | X | 4.91 | 4.91 | 4.91 | 4.94 | X | X | ||||||||
8 |
Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 22 | 4.88 | 4.86 | 4.76 | 4.85 | 4.86 | X | 4.69 | 4.88 | ||||||||
9 |
Pavlína VašinováPavlína Vašinová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
01 | 24 | 4.83 | 4.83 | 4.60 | 4.64 | 4.83 | |||||||||||
10 |
Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 20 | 4.79 | 4.79 | 4.67 | 4.72 | 4.79 | |||||||||||
11 |
Yevhenya MurnykYevhenya Murnyk
JAC Brno |
02 | 26 | 4.79 | 4.79 | X | 4.70 | 4.79 | |||||||||||
12 |
Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 28 | 4.77 | X | X | 4.77 | 4.77 | |||||||||||
13 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 23 | 4.72 | - | X | 4.72 | 4.72 | |||||||||||
14 |
Agáta TepláAgáta Teplá
VSK Univerzita Brno |
02 | 13 | 4.66 | 4.66 | X | 4.52 | 4.66 | |||||||||||
15 |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start Havířov |
01 | 11 | 4.62 | 4.55 | 4.62 | 4.00 | 4.62 | |||||||||||
16 |
Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 17 | 4.58 | 4.52 | X | 4.58 | 4.58 | |||||||||||
17 |
Eva KřekováEva Křeková
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 15 | 4.56 | X | 4.41 | 4.56 | 4.56 | |||||||||||
18 |
Lucie SlovákováLucie Slováková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 4 | 4.49 | 4.37 | 4.09 | 4.49 | 4.49 | |||||||||||
19 |
Denisa PláškováDenisa Plášková
VSK Univerzita Brno |
02 | 3 | 4.47 | X | 3.31 | 4.47 | 4.47 | |||||||||||
20 |
Oliwia ZimolagOliwia Zimolag
Poland |
05 | 8 | 4.46 | 4.46 | 4.03 | 4.02 | 4.46 | |||||||||||
21 |
Barbora KrólováBarbora Królová
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 14 | 4.41 | 4.33 | 4.41 | 4.41 | 4.41 | |||||||||||
22 |
Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 16 | 4.40 | 4.40 | 4.26 | 2.94 | 4.40 | |||||||||||
23 |
Sára VitovskáSára Vitovská
Atletika Holešov, z.s. |
01 | 9 | 4.29 | X | 4.29 | 3.96 | 4.29 | |||||||||||
24 |
Kamila SzulierzKamila Szulierz
Poland |
01 | 10 | 4.26 | 4.26 | X | 4.02 | 4.26 | |||||||||||
25 |
Zuzana RehákováZuzana Reháková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 7 | 4.25 | 4.15 | X | 4.25 | 4.25 | |||||||||||
26 |
Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 2 | 4.20 | 4.20 | 3.80 | 3.84 | 4.20 | |||||||||||
27 |
Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopk... |
01 | 12 | 4.09 | X | X | 4.09 | 4.09 | |||||||||||
28 |
Lucie PopováLucie Popová
Atletický klub Emila Zátopk... |
02 | 6 | 3.92 | 3.85 | X | 3.92 | 3.92 | |||||||||||
Adéla HlochováAdéla Hlochová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 18 | DNP | ||||||||||||||||
Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 30 | DNP | ||||||||||||||||
Daria WoítallaDaria Woítalla
Poland |
02 | 5 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
Trojskok - Muži
(so, 20.1.2018 - 16:25) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita Brno |
98 | 15 | 15.20 | 13.18 | 14.29 | X | 14.29 | 14.56 | 14.74 | 15.20 | ||||||||
2 |
Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s. |
90 | 6 | 14.85 | X | X | 14.00 | 14.00 | 14.85 | X | 14.25 | ||||||||
3 |
Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol Opava |
91 | 16 | 14.63 | 14.48 | 14.57 | X | 14.57 | X | 14.63 | 14.59 | ||||||||
4 |
František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ Třinec |
00 | 13 | 14.52 | X | X | 14.52 | 14.52 | X | 14.47 | X | ||||||||
5 |
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s. |
00 | 12 | 13.72 | 13.37 | 13.15 | 13.31 | 13.37 | 13.55 | 13.72 | 13.23 | ||||||||
6 |
Bartosz ŠwierczynaBartosz Šwierczyna
Poland |
98 | 14 | 13.33 | 13.33 | 13.27 | X | 13.33 | X | 13.29 | X | ||||||||
7 |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 2 | 13.11 | 12.42 | 12.83 | 12.97 | 12.97 | 12.62 | 13.11 | 11.76 | ||||||||
8 |
Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 8 | 12.79 | 12.79 | X | 11.30 | 12.79 | 11.39 | X | - | ||||||||
9 |
Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s. |
98 | 9 | 12.73 | 12.40 | 12.45 | 12.73 | 12.73 | |||||||||||
10 |
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 3 | 12.72 | 12.72 | X | X | 12.72 | |||||||||||
11 |
Patryk SwobodaPatryk Swoboda
Poland |
00 | 10 | 12.59 | X | 12.47 | 12.59 | 12.59 | |||||||||||
12 |
Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
01 | 11 | 11.78 | X | 11.68 | 11.78 | 11.78 | |||||||||||
13 |
Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra Otrokovice |
00 | 7 | 11.72 | X | 11.72 | X | 11.72 | |||||||||||
14 |
Jiří ŠůstalJiří Šůstal
Atletika Holešov, z.s. |
99 | 4 | 11.71 | 11.71 | X | 11.71 | 11.71 | |||||||||||
15 |
Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ Třinec |
02 | 5 | 11.43 | X | X | 11.43 | 11.43 | |||||||||||
Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ Třinec |
01 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Trojskok - Ženy
(so, 20.1.2018 - 14:55) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana ĎurkechováZuzana Ďurkechová
Slovakia |
97 | 6 | 12.29 | X | 12.29 | X | 12.29 | X | X | X | ||||||||
2 |
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
Univerzitní sportovní klub ... |
98 | 18 | 12.21 | X | 11.84 | 12.21 | 12.21 | 12.13 | X | X | ||||||||
3 |
Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp Brno, spolek |
97 | 19 | 12.01 | X | 11.97 | X | 11.97 | X | X | 12.01 | ||||||||
4 |
Johana MičánkováJohana Mičánková
JAC Brno |
00 | 16 | 11.73 | X | 11.14 | 11.73 | 11.73 | X | X | 11.69 | ||||||||
5 |
Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 17 | 11.52 | 11.52 | 11.21 | 11.43 | 11.52 | 11.48 | 11.48 | X | ||||||||
6 |
Anísa FilaliAnísa Filali
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 1 | 11.19 | 10.52 | 10.71 | 10.60 | 10.71 | 10.90 | 10.57 | 11.19 | ||||||||
7 |
Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol Opava |
02 | 5 | 10.69 | 10.52 | 10.31 | 10.60 | 10.60 | 10.69 | X | 10.43 | ||||||||
8 |
Nikola DvorskáNikola Dvorská
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
00 | 12 | 10.68 | 10.68 | X | X | 10.68 | 10.59 | X | X | ||||||||
9 |
Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 15 | 10.57 | X | X | 10.57 | 10.57 | |||||||||||
10 |
Petra FritschováPetra Fritschová
JAC Brno |
99 | 11 | 10.56 | 10.56 | X | X | 10.56 | |||||||||||
11 |
Yevhenya MurnykYevhenya Murnyk
JAC Brno |
02 | 3 | 10.54 | 10.54 | 10.34 | 10.38 | 10.54 | |||||||||||
12 |
Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
98 | 10 | 10.50 | 10.50 | 10.44 | 10.03 | 10.50 | |||||||||||
13 |
Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol Opava |
02 | 13 | 10.46 | 10.19 | 10.43 | 10.46 | 10.46 | |||||||||||
14 |
Magdalena PeciakMagdalena Peciak
Poland |
95 | 7 | 10.25 | X | X | 10.25 | 10.25 | |||||||||||
15 |
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 9 | 10.23 | X | 10.23 | X | 10.23 | |||||||||||
16 |
Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 2 | 10.20 | 10.20 | 10.17 | 10.19 | 10.20 | |||||||||||
17 |
Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 8 | 10.11 | 9.93 | 10.00 | 10.11 | 10.11 | |||||||||||
18 |
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec |
01 | 14 | 09.44 | X | X | 9.44 | 9.44 | |||||||||||
Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Dorostenky
(so, 20.1.2018 - 10:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 16 | 13.66 | X | 13.15 | 12.84 | 13.15 | 13.07 | X | 13.66 | ||||||||
2 |
Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 15 | 13.16 | 11.85 | 12.18 | 12.32 | 12.32 | X | 13.16 | 12.10 | ||||||||
3 |
Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 13 | 12.63 | 11.18 | 12.42 | 12.63 | 12.63 | 12.06 | 12.37 | X | ||||||||
4 |
Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 14 | 12.39 | X | X | 12.39 | 12.39 | X | X | X | ||||||||
5 |
Hana HájkováHana Hájková
AK Slovan Moravská Třebová |
02 | 12 | 11.43 | 11.43 | 10.76 | X | 11.43 | 11.06 | 11.10 | X | ||||||||
6 |
Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 11 | 10.96 | X | 9.95 | 10.23 | 10.23 | 10.00 | 10.96 | X | ||||||||
7 |
Marie SvozilováMarie Svozilová
TJ Valašské Meziříčí |
02 | 2 | 10.70 | X | 10.42 | 10.70 | 10.70 | 10.50 | 10.34 | 10.50 | ||||||||
8 |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 10 | 10.30 | 9.38 | 10.24 | 10.26 | 10.26 | 9.95 | 10.30 | X | ||||||||
9 |
Klára JelínkováKlára Jelínková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 9 | 10.18 | 10.18 | X | 10.15 | 10.18 | |||||||||||
10 |
Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ Třinec |
02 | 7 | 10.17 | 8.94 | 9.32 | 10.17 | 10.17 | |||||||||||
11 |
Martina TyrlíkováMartina Tyrlíková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
02 | 8 | 09.80 | 9.80 | 9.77 | 9.19 | 9.80 | |||||||||||
12 |
Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopk... |
01 | 6 | 09.19 | X | 9.19 | 7.75 | 9.19 | |||||||||||
13 |
Aneta PavlisováAneta Pavlisová
Atletický oddíl Slavia Haví... |
01 | 4 | 08.48 | 7.42 | 8.48 | 8.28 | 8.48 | |||||||||||
14 |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start Havířov |
01 | 1 | 08.24 | 8.21 | 7.89 | 8.24 | 8.24 | |||||||||||
15 |
Barbora VoznicováBarbora Voznicová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
02 | 3 | 08.19 | X | 7.56 | 8.19 | 8.19 | |||||||||||
Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Ženy
(so, 20.1.2018 - 11:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK Vítkovice, z.s. |
93 | 5 | 14.95 | 13.79 | 14.95 | 14.48 | 14.95 | X | 14.44 | 14.88 | ||||||||
2 |
Veronika BártováVeronika Bártová
SSK Vítkovice, z.s. |
98 | 4 | 12.32 | 11.91 | 12.32 | 12.18 | 12.32 | X | 12.10 | 12.02 | ||||||||
3 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
97 | 3 | 11.92 | 11.72 | X | X | 11.72 | 11.57 | 11.42 | 11.92 | ||||||||
4 |
Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ Sokol Opava |
97 | 1 | 11.77 | 11.45 | 11.73 | X | 11.73 | 11.08 | 11.77 | X | ||||||||
5 |
Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp Brno, spolek |
98 | 2 | 10.93 | 10.87 | X | 10.93 | 10.93 | X | 10.82 | 10.89 | ||||||||
Celkem 5 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Juniorky
(so, 20.1.2018 - 11:00) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 10 | 13.27 | 13.00 | 12.96 | X | 13.00 | X | 13.27 | 13.23 | ||||||||
2 |
Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
00 | 9 | 12.97 | 12.69 | X | X | 12.69 | 12.97 | 12.09 | 12.43 | ||||||||
3 |
Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 8 | 11.81 | 11.51 | 11.39 | 11.81 | 11.81 | 11.17 | 11.26 | 11.50 | ||||||||
4 |
Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 7 | 11.46 | 11.29 | 11.21 | 11.46 | 11.46 | 11.29 | X | 11.45 | ||||||||
5 |
Michaela VedrováMichaela Vedrová
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 6 | 10.81 | 9.73 | 10.69 | X | 10.69 | X | 10.21 | 10.81 | ||||||||
6 |
Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
99 | 5 | 09.56 | 8.89 | 9.29 | 9.54 | 9.54 | 9.24 | 9.56 | 9.15 | ||||||||
7 |
Adéla RyndováAdéla Ryndová
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 1 | 08.87 | 7.47 | 7.87 | 8.30 | 8.30 | 7.56 | 8.87 | 8.58 | ||||||||
8 |
Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 4 | 08.83 | 8.30 | 8.72 | 8.68 | 8.72 | 8.22 | X | 8.83 | ||||||||
9 |
Wiktoria KuraWiktoria Kura
Poland |
00 | 3 | 07.97 | 7.97 | 7.91 | 7.93 | 7.97 | |||||||||||
10 |
Weronika KuraWeronika Kura
Poland |
00 | 2 | 07.90 | 7.50 | 7.90 | X | 7.90 | |||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Vrh koulí 5kg - Dorostenci
(so, 20.1.2018 - 12:20) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VSK Univerzita Brno |
01 | 17 | 16.33 | 15.11 | 16.32 | 16.33 | 16.33 | 16.18 | X | X | ||||||||
2 |
Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol Opava |
01 | 18 | 15.66 | 15.37 | 15.66 | X | 15.66 | 14.71 | X | X | ||||||||
3 |
Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 12 | 14.84 | 13.34 | 14.37 | 14.84 | 14.84 | X | X | 14.60 | ||||||||
4 |
Adam BubíkAdam Bubík
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
01 | 16 | 13.66 | X | 12.45 | 12.50 | 12.50 | 11.60 | 13.66 | 12.99 | ||||||||
5 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
VSK Univerzita Brno |
01 | 10 | 12.80 | 12.29 | 9.28 | 12.78 | 12.78 | 12.80 | X | X | ||||||||
6 |
Adam SkácelAdam Skácel
AK Kroměříž |
01 | 13 | 12.45 | 11.90 | 10.00 | 11.30 | 11.90 | 11.80 | 12.45 | 12.16 | ||||||||
7 |
Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 15 | 12.22 | 11.50 | 11.47 | 12.04 | 12.04 | X | 12.22 | 11.35 | ||||||||
8 |
Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 3 | 11.90 | 11.90 | 11.49 | 11.78 | 11.90 | 11.82 | 11.38 | X | ||||||||
9 |
Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol Opava |
02 | 9 | 11.19 | 11.19 | 10.37 | 10.17 | 11.19 | |||||||||||
10 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 8 | 10.94 | 10.94 | X | X | 10.94 | |||||||||||
11 |
Krzystof PlewniaKrzystof Plewnia
Poland |
01 | 14 | 10.87 | 10.74 | 10.87 | 10.43 | 10.87 | |||||||||||
12 |
Kamil KuliszKamil Kulisz
Poland |
02 | 7 | 10.10 | X | 9.91 | 10.10 | 10.10 | |||||||||||
13 |
Bartosz KsiazczykBartosz Ksiazczyk
Poland |
03 | 6 | 09.15 | 9.15 | 8.35 | 8.22 | 9.15 | |||||||||||
14 |
Pavel MynaříkPavel Mynařík
Atletika Holešov, z.s. |
02 | 5 | 09.13 | 8.85 | 9.13 | 8.78 | 9.13 | |||||||||||
Adam FeranecAdam Feranec
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Tomáš DuroňTomáš Duroň
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Filip ChodilFilip Chodil
TJ Sokol Opava |
01 | 11 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Vrh koulí 6kg - Junioři
(so, 20.1.2018 - 13:25) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš BortelTomáš Bortel
Atletický klub Emila Zátopk... |
99 | 8 | 16.03 | 16.03 | 15.49 | 15.77 | 16.03 | X | 15.49 | 15.59 | ||||||||
2 |
Adam HorákAdam Horák
VSK Univerzita Brno |
99 | 9 | 15.08 | X | 13.88 | 14.57 | 14.57 | 15.08 | X | 15.02 | ||||||||
3 |
Mateusz KinMateusz Kin
Poland |
99 | 2 | 14.43 | X | X | 14.43 | 14.43 | 14.17 | 13.95 | X | ||||||||
4 |
Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 7 | 13.03 | X | 12.85 | X | 12.85 | X | 12.83 | 13.03 | ||||||||
5 |
Jakub KasalaJakub Kasala
Atletický klub Zlín, z.s. |
99 | 1 | 12.38 | 12.38 | 12.05 | 12.13 | 12.38 | X | 12.24 | 11.92 | ||||||||
6 |
Filip ZemanFilip Zeman
JAC Brno |
99 | 5 | 11.35 | 10.57 | 11.16 | 11.35 | 11.35 | 11.12 | X | 10.89 | ||||||||
Jiří ŠtichaJiří Šticha
TJ Start Havířov |
00 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Dominik ŠpilháčekDominik Špilháček
TJ Sokol Opava |
00 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Pavel TesařPavel Tesař
TJ Sokol Opava |
00 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 20.1.2018 - 14:25) official | Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Mariusz SyzdekMariusz Syzdek
Poland |
89 | 1 | 14.36 | 13.61 | 13.93 | 14.36 | 14.36 | 13.93 | X | 13.75 | ||||||||
2 |
Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 4 | 12.55 | 12.21 | X | X | 12.21 | 12.55 | 12.17 | 12.32 | ||||||||
3 |
Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s. |
98 | 3 | 11.52 | 9.50 | X | 11.52 | 11.52 | X | X | 10.97 | ||||||||
Martin KollárMartin Kollár
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
90 | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Mateusz PawelecMateusz Pawelec
Poland |
98 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |