800 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 13:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš SymerskýLukáš Symerský | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 1:51.01 | ||||||||||||||
2 | Ludvík SalamonLudvík Salamon | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 1:54.98 | ||||||||||||||
3 | Grzegorz KaczanGrzegorz Kaczan | 93 | Poland | 1 | 1:55.22 | ||||||||||||||
4 | Jakub OstropolskiJakub Ostropolski | 00 | Poland | 3 | 1:55.75 | ||||||||||||||
5 | Martin KováčechMartin Kováčech | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 1:55.97 | ||||||||||||||
6 | Grzegorz BremoraGrzegorz Bremora | 98 | Poland | 2 | 1:56.08 | ||||||||||||||
7 | Jan KunčickýJan Kunčický | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 1:57.41 | ||||||||||||||
8 | Leonardt HorákLeonardt Horák | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 1:58.12 | ||||||||||||||
Jakub ŠevčíkJakub Ševčík | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 13:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robert LukasiakRobert Lukasiak | 95 | Poland | 2 | 1:56.01 | ||||||||||||||
2 | Lukáš OžanaLukáš Ožana | 97 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 7 | 1:56.63 | ||||||||||||||
3 | Jan SadilJan Sadil | 96 | TJ Dukla Praha | 8 | 1:57.72 | ||||||||||||||
4 | Adrian ZieležnikAdrian Zieležnik | 00 | Poland | 5 | 1:58.90 | ||||||||||||||
5 | Kamil KubickiKamil Kubicki | 98 | Poland | 4 | 2:00.21 | ||||||||||||||
6 | Piotr SlonkaPiotr Slonka | 99 | Poland | 3 | 2:06.70 | ||||||||||||||
7 | Olaf GluszekOlaf Gluszek | 01 | Poland | 1 | 2:08.97 | ||||||||||||||
Remigiusz CzerneckiRemigiusz Czernecki | 00 | Poland | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 13:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŠkojecJakub Škojec | 00 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1:58.45 | |||||||||||||||
2 | Vít PalzerVít Palzer | 97 | TJ Sokol Opava | 1:59.26 | |||||||||||||||
3 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 1:59.55 | |||||||||||||||
4 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 2:01.46 | |||||||||||||||
5 | Radim BočekRadim Boček | 99 | TJ Sokol Opava | 2:01.66 | |||||||||||||||
6 | Pawel HajdukPawel Hajduk | 99 | Poland | 2:04.32 | |||||||||||||||
7 | Michael AudaMichael Auda | 00 | JAC Brno | 2:04.82 | |||||||||||||||
8 | Filip ZátopekFilip Zátopek | 97 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2:14.10 | |||||||||||||||
9 | Maciej HarezaMaciej Hareza | 01 | Poland | 2:17.55 | |||||||||||||||
10 | Arkadiusz SolgaArkadiusz Solga | 02 | Poland | 2:21.01 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 13:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 2:03.41 | |||||||||||||||
2 | Jan BergerJan Berger | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2:04.09 | |||||||||||||||
3 | Oldřich MaláníkOldřich Maláník | 99 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2:05.17 | |||||||||||||||
4 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2:06.46 | |||||||||||||||
5 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:08.76 | |||||||||||||||
6 | Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2:10.89 | |||||||||||||||
7 | Milan SerafinMilan Serafin | 65 | SK Aritma Praha | 2:13.51 | |||||||||||||||
8 | Petr JežekPetr Ježek | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 2:14.23 | |||||||||||||||
9 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 2:20.96 | |||||||||||||||
10 | Igor JaenelIgor Jaenel | 04 | Poland | 2:40.80 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 5 (so, 20.1.2018 - 13:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 2:07.78 | |||||||||||||||
2 | Lukáš KvakLukáš Kvak | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2:08.56 | |||||||||||||||
3 | Martin BláhaMartin Bláha | 02 | TJ Sokol Opava | 2:14.93 | |||||||||||||||
4 | Libor VysloužilLibor Vysloužil | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 2:16.49 | |||||||||||||||
5 | Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2:16.59 | |||||||||||||||
6 | Jakub SehnálekJakub Sehnálek | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2:18.62 | |||||||||||||||
7 | Matěj SmělíkMatěj Smělík | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2:19.91 | |||||||||||||||
8 | Matěj ŠtěrbaMatěj Štěrba | 02 | TJ Sokol Opava | 2:24.86 | |||||||||||||||
Vít UlehlaVít Ulehla | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | DNS | ||||||||||||||||
Adam FeranecAdam Feranec | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš SymerskýLukáš Symerský | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 1:51.01 | |||
2 | Ludvík SalamonLudvík Salamon | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 1:54.98 | |||
3 | Grzegorz KaczanGrzegorz Kaczan | 93 | Poland | 1 | 1:55.22 | |||
4 | Jakub OstropolskiJakub Ostropolski | 00 | Poland | 3 | 1:55.75 | |||
5 | Martin KováčechMartin Kováčech | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 1:55.97 | |||
6 | Robert LukasiakRobert Lukasiak | 95 | Poland | 2 | 1:56.01 | |||
7 | Grzegorz BremoraGrzegorz Bremora | 98 | Poland | 2 | 1:56.08 | |||
8 | Lukáš OžanaLukáš Ožana | 97 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 7 | 1:56.63 | |||
9 | Jan KunčickýJan Kunčický | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 1:57.41 | |||
10 | Jan SadilJan Sadil | 96 | TJ Dukla Praha | 8 | 1:57.72 | |||
11 | Leonardt HorákLeonardt Horák | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 1:58.12 | |||
12 | Jakub ŠkojecJakub Škojec | 00 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1:58.45 | ||||
13 | Adrian ZieležnikAdrian Zieležnik | 00 | Poland | 5 | 1:58.90 | |||
14 | Vít PalzerVít Palzer | 97 | TJ Sokol Opava | 1:59.26 | ||||
15 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 1:59.55 | ||||
16 | Kamil KubickiKamil Kubicki | 98 | Poland | 4 | 2:00.21 | |||
17 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 2:01.46 | ||||
18 | Radim BočekRadim Boček | 99 | TJ Sokol Opava | 2:01.66 | ||||
19 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 2:03.41 | ||||
20 | Jan BergerJan Berger | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2:04.09 | ||||
21 | Pawel HajdukPawel Hajduk | 99 | Poland | 2:04.32 | ||||
22 | Michael AudaMichael Auda | 00 | JAC Brno | 2:04.82 | ||||
23 | Oldřich MaláníkOldřich Maláník | 99 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2:05.17 | ||||
24 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2:06.46 | ||||
25 | Piotr SlonkaPiotr Slonka | 99 | Poland | 3 | 2:06.70 | |||
26 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 2:07.78 | ||||
27 | Lukáš KvakLukáš Kvak | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2:08.56 | ||||
28 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:08.76 | ||||
29 | Olaf GluszekOlaf Gluszek | 01 | Poland | 1 | 2:08.97 | |||
30 | Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2:10.89 | ||||
31 | Milan SerafinMilan Serafin | 65 | SK Aritma Praha | 2:13.51 | ||||
32 | Filip ZátopekFilip Zátopek | 97 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2:14.10 | ||||
33 | Petr JežekPetr Ježek | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 2:14.23 | ||||
34 | Martin BláhaMartin Bláha | 02 | TJ Sokol Opava | 2:14.93 | ||||
35 | Libor VysloužilLibor Vysloužil | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 2:16.49 | ||||
36 | Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2:16.59 | ||||
37 | Maciej HarezaMaciej Hareza | 01 | Poland | 2:17.55 | ||||
38 | Jakub SehnálekJakub Sehnálek | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2:18.62 | ||||
39 | Matěj SmělíkMatěj Smělík | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2:19.91 | ||||
40 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 2:20.96 | ||||
41 | Arkadiusz SolgaArkadiusz Solga | 02 | Poland | 2:21.01 | ||||
42 | Matěj ŠtěrbaMatěj Štěrba | 02 | TJ Sokol Opava | 2:24.86 | ||||
43 | Igor JaenelIgor Jaenel | 04 | Poland | 2:40.80 | ||||
Jakub ŠevčíkJakub Ševčík | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DNF | ||||
Remigiusz CzerneckiRemigiusz Czernecki | 00 | Poland | 6 | DNS | ||||
Vít UlehlaVít Ulehla | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | DNS | |||||
Adam FeranecAdam Feranec | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | DNS |
800 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 20.1.2018 - 12:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrycja SuchowieckaPatrycja Suchowiecka | 97 | Poland | 3 | 2:11.84 | ||||||||||||||
2 | Nicola SzeligaNicola Szeliga | 00 | Poland | 5 | 2:17.76 | ||||||||||||||
3 | Julia HanJulia Han | 99 | Poland | 1 | 2:19.36 | ||||||||||||||
4 | Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 10 | 2:20.18 | ||||||||||||||
5 | Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 2:20.68 | ||||||||||||||
6 | Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 2:22.17 | ||||||||||||||
7 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:25.75 | ||||||||||||||
8 | Klaudia WarmińskaKlaudia Warmińska | 03 | Poland | 6 | 2:27.97 | ||||||||||||||
9 | Ewa PalaEwa Pala | 03 | Poland | 2 | 2:35.56 | ||||||||||||||
Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (so, 20.1.2018 - 12:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 2:19.72 | ||||||||||||||
2 | Eliška FreibergerováEliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:21.27 | ||||||||||||||
3 | Julia BartzakJulia Bartzak | 01 | Poland | 3 | 2:23.03 | ||||||||||||||
4 | Natalia OchnickaNatalia Ochnicka | 03 | Poland | 7 | 2:24.26 | ||||||||||||||
5 | Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:25.49 | ||||||||||||||
6 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 2:26.81 | ||||||||||||||
7 | Tereza MikolajczakováTereza Mikolajczaková | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 10 | 2:35.48 | ||||||||||||||
8 | Monika BartošováMonika Bartošová | 02 | SK Speed Brno, spolek | 1 | 2:40.74 | ||||||||||||||
9 | Sandra KuriataSandra Kuriata | 00 | Poland | 2 | 2:41.06 | ||||||||||||||
Kinga MrowiecKinga Mrowiec | 01 | Poland | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 3 (so, 20.1.2018 - 12:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona VydržalováSimona Vydržalová | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 2:25.09 | ||||||||||||||
2 | Klára VildomcováKlára Vildomcová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 2:38.18 | ||||||||||||||
3 | Inga HoldysInga Holdys | 02 | Poland | 6 | 2:38.80 | ||||||||||||||
4 | Martyna SzyszkaMartyna Szyszka | 02 | Poland | 9 | 2:40.01 | ||||||||||||||
5 | Vendula KamenickáVendula Kamenická | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 2:40.53 | ||||||||||||||
6 | Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:41.98 | ||||||||||||||
7 | Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 2:42.02 | ||||||||||||||
8 | Denisa PánkováDenisa Pánková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 2:42.67 | ||||||||||||||
9 | Anna BelaníkováAnna Belaníková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 2:42.69 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 4 (so, 20.1.2018 - 12:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína KleiblováKarolína Kleiblová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 2:36.08 | ||||||||||||||
2 | Natálie MrázkováNatálie Mrázková | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 2:37.17 | ||||||||||||||
3 | Nicol GruberováNicol Gruberová | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 2:40.18 | ||||||||||||||
4 | Kateřina HolonováKateřina Holonová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:42.74 | ||||||||||||||
5 | Natalia BartoňNatalia Bartoň | 02 | Poland | 9 | 2:44.03 | ||||||||||||||
6 | Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 2:44.60 | ||||||||||||||
7 | Petra TáborskáPetra Táborská | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 2:45.11 | ||||||||||||||
8 | Anežka JežováAnežka Ježová | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | 2:46.98 | ||||||||||||||
9 | Lenka MatelováLenka Matelová | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 2:58.56 | ||||||||||||||
10 | Aneta MacháčkováAneta Macháčková | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 3:20.89 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrycja SuchowieckaPatrycja Suchowiecka | 97 | Poland | 3 | 2:11.84 | |||
2 | Nicola SzeligaNicola Szeliga | 00 | Poland | 5 | 2:17.76 | |||
3 | Julia HanJulia Han | 99 | Poland | 1 | 2:19.36 | |||
4 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 2:19.72 | |||
5 | Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 10 | 2:20.18 | |||
6 | Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 2:20.68 | |||
7 | Eliška FreibergerováEliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:21.27 | |||
8 | Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 2:22.17 | |||
9 | Julia BartzakJulia Bartzak | 01 | Poland | 3 | 2:23.03 | |||
10 | Natalia OchnickaNatalia Ochnicka | 03 | Poland | 7 | 2:24.26 | |||
11 | Simona VydržalováSimona Vydržalová | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 2:25.09 | |||
12 | Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:25.49 | |||
13 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:25.75 | |||
14 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 2:26.81 | |||
15 | Klaudia WarmińskaKlaudia Warmińska | 03 | Poland | 6 | 2:27.97 | |||
16 | Tereza MikolajczakováTereza Mikolajczaková | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 10 | 2:35.48 | |||
17 | Ewa PalaEwa Pala | 03 | Poland | 2 | 2:35.56 | |||
18 | Karolína KleiblováKarolína Kleiblová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 2:36.08 | |||
19 | Natálie MrázkováNatálie Mrázková | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 2:37.17 | |||
20 | Klára VildomcováKlára Vildomcová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 2:38.18 | |||
21 | Inga HoldysInga Holdys | 02 | Poland | 6 | 2:38.80 | |||
22 | Martyna SzyszkaMartyna Szyszka | 02 | Poland | 9 | 2:40.01 | |||
23 | Nicol GruberováNicol Gruberová | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 2:40.18 | |||
24 | Vendula KamenickáVendula Kamenická | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 2:40.53 | |||
25 | Monika BartošováMonika Bartošová | 02 | SK Speed Brno, spolek | 1 | 2:40.74 | |||
26 | Sandra KuriataSandra Kuriata | 00 | Poland | 2 | 2:41.06 | |||
27 | Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:41.98 | |||
28 | Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 2:42.02 | |||
29 | Denisa PánkováDenisa Pánková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 2:42.67 | |||
30 | Anna BelaníkováAnna Belaníková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 2:42.69 | |||
31 | Kateřina HolonováKateřina Holonová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:42.74 | |||
32 | Natalia BartoňNatalia Bartoň | 02 | Poland | 9 | 2:44.03 | |||
33 | Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 2:44.60 | |||
34 | Petra TáborskáPetra Táborská | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 2:45.11 | |||
35 | Anežka JežováAnežka Ježová | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | 2:46.98 | |||
36 | Lenka MatelováLenka Matelová | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 2:58.56 | |||
37 | Aneta MacháčkováAneta Macháčková | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 3:20.89 | |||
Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | ASK Blansko | 4 | DNS | ||||
Kinga MrowiecKinga Mrowiec | 01 | Poland | 8 | DNS |