800 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 2.2.2018 - 13:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:11.45 | ||||||||||||||
2 | Antonín SekerkaAntonín Sekerka | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:12.55 | ||||||||||||||
3 | Lukáš BudíkLukáš Budík | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 2:12.65 | ||||||||||||||
4 | Petr BachanPetr Bachan | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 2:12.72 | ||||||||||||||
5 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 2:12.91 | ||||||||||||||
6 | František SzkatulaFrantišek Szkatula | 04 | TJ TŽ Třinec | 6 | 2:15.45 | ||||||||||||||
7 | Marek LorenčíkMarek Lorenčík | 03 | TJ Sokol Opava | 7 | 2:16.02 | ||||||||||||||
8 | Denis VáclavíkDenis Václavík | 04 | TJ Sokol Opava | 8 | 2:16.98 | ||||||||||||||
9 | Benjamin JakobBenjamin Jakob | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 9 | 2:19.84 | ||||||||||||||
10 | Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10 | 2:20.83 | ||||||||||||||
11 | Oskar MartiňákOskar Martiňák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 2:26.68 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (pá, 2.2.2018 - 13:40) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš DoušekTomáš Doušek | 04 | VSK Univerzita Brno | 2 | 2:22.30 | ||||||||||||||
2 | Mario HajzlerMario Hajzler | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 2:23.74 | ||||||||||||||
3 | Dominik GöttlicherDominik Göttlicher | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 2:24.29 | ||||||||||||||
4 | Jan StaněkJan Staněk | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 2:26.62 | ||||||||||||||
5 | Milan StaněkMilan Staněk | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 2:26.92 | ||||||||||||||
6 | Erik BulejkoErik Bulejko | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 2:29.26 | ||||||||||||||
7 | Ondřej ToufarOndřej Toufar | 04 | TJ Start Havířov | 5 | 2:34.75 | ||||||||||||||
8 | Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba | 03 | AK Šternberk z.s. | 11 | 2:35.29 | ||||||||||||||
9 | Martin VitoulMartin Vitoul | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 2:35.53 | ||||||||||||||
10 | Oliver PungeOliver Punge | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 9 | 2:39.42 | ||||||||||||||
11 | Josef RacekJosef Racek | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 2:41.76 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:11.45 | |||
2 | Antonín SekerkaAntonín Sekerka | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:12.55 | |||
3 | Lukáš BudíkLukáš Budík | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 2:12.65 | |||
4 | Petr BachanPetr Bachan | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 2:12.72 | |||
5 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 2:12.91 | |||
6 | František SzkatulaFrantišek Szkatula | 04 | TJ TŽ Třinec | 6 | 2:15.45 | |||
7 | Marek LorenčíkMarek Lorenčík | 03 | TJ Sokol Opava | 7 | 2:16.02 | |||
8 | Denis VáclavíkDenis Václavík | 04 | TJ Sokol Opava | 8 | 2:16.98 | |||
9 | Benjamin JakobBenjamin Jakob | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 9 | 2:19.84 | |||
10 | Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10 | 2:20.83 | |||
11 | Tomáš DoušekTomáš Doušek | 04 | VSK Univerzita Brno | 2 | 2:22.30 | |||
12 | Mario HajzlerMario Hajzler | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 2:23.74 | |||
13 | Dominik GöttlicherDominik Göttlicher | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 2:24.29 | |||
14 | Jan StaněkJan Staněk | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 2:26.62 | |||
15 | Oskar MartiňákOskar Martiňák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 2:26.68 | |||
16 | Milan StaněkMilan Staněk | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 2:26.92 | |||
17 | Erik BulejkoErik Bulejko | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 2:29.26 | |||
18 | Ondřej ToufarOndřej Toufar | 04 | TJ Start Havířov | 5 | 2:34.75 | |||
19 | Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba | 03 | AK Šternberk z.s. | 11 | 2:35.29 | |||
20 | Martin VitoulMartin Vitoul | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 2:35.53 | |||
21 | Oliver PungeOliver Punge | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 9 | 2:39.42 | |||
22 | Josef RacekJosef Racek | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 2:41.76 |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 2.2.2018 - 13:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BudínOndřej Budín | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 1 | 2:16.59 | ||||||||||||||
2 | Ondřej KoníčekOndřej Koníček | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 2:25.98 | ||||||||||||||
3 | Štěpán KavanŠtěpán Kavan | 05 | TJ Sokol Opava | 3 | 2:27.26 | ||||||||||||||
4 | Dalibor DvořákDalibor Dvořák | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 6 | 2:30.29 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | TJ TŽ Třinec | 4 | 2:31.56 | ||||||||||||||
6 | Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 11 | 2:33.57 | ||||||||||||||
7 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 12 | 2:34.08 | ||||||||||||||
8 | Jan CharvátekJan Charvátek | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 2:37.02 | ||||||||||||||
9 | Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 2:37.32 | ||||||||||||||
10 | Matěj MelčákMatěj Melčák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 10 | 2:37.91 | ||||||||||||||
11 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 2:43.30 | ||||||||||||||
Jonáš BorovskýJonáš Borovský | 05 | TJ Sokol Opava | 9 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 2 (pá, 2.2.2018 - 13:30) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandr TobolaAlexandr Tobola | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:41.19 | ||||||||||||||
2 | Adam KaňaAdam Kaňa | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 2:43.80 | ||||||||||||||
3 | Oliver GrzychOliver Grzych | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:45.15 | ||||||||||||||
4 | David KrovDavid Krov | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 2:46.22 | ||||||||||||||
5 | Tobiáš PupíkTobiáš Pupík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 6 | 2:46.78 | ||||||||||||||
6 | Samuel PungeSamuel Punge | 06 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 2:46.92 | ||||||||||||||
7 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 12 | 2:50.67 | ||||||||||||||
8 | Daniel DostálDaniel Dostál | 06 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 2:52.13 | ||||||||||||||
9 | Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 11 | 2:52.35 | ||||||||||||||
10 | Samuel VavrušaSamuel Vavruša | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:53.48 | ||||||||||||||
11 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 4 | 2:54.10 | ||||||||||||||
12 | Matěj KřivánekMatěj Křivánek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 13 | 2:54.72 | ||||||||||||||
13 | Kryštof SmékalKryštof Smékal | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 3:03.41 | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BudínOndřej Budín | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 1 | 2:16.59 | |||
2 | Ondřej KoníčekOndřej Koníček | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 2:25.98 | |||
3 | Štěpán KavanŠtěpán Kavan | 05 | TJ Sokol Opava | 3 | 2:27.26 | |||
4 | Dalibor DvořákDalibor Dvořák | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 6 | 2:30.29 | |||
5 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | TJ TŽ Třinec | 4 | 2:31.56 | |||
6 | Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 11 | 2:33.57 | |||
7 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 12 | 2:34.08 | |||
8 | Jan CharvátekJan Charvátek | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 2:37.02 | |||
9 | Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 2:37.32 | |||
10 | Matěj MelčákMatěj Melčák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 10 | 2:37.91 | |||
11 | Alexandr TobolaAlexandr Tobola | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:41.19 | |||
12 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 2:43.30 | |||
13 | Adam KaňaAdam Kaňa | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 2:43.80 | |||
14 | Oliver GrzychOliver Grzych | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:45.15 | |||
15 | David KrovDavid Krov | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 2:46.22 | |||
16 | Tobiáš PupíkTobiáš Pupík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 6 | 2:46.78 | |||
17 | Samuel PungeSamuel Punge | 06 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 2:46.92 | |||
18 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 12 | 2:50.67 | |||
19 | Daniel DostálDaniel Dostál | 06 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 2:52.13 | |||
20 | Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 11 | 2:52.35 | |||
21 | Samuel VavrušaSamuel Vavruša | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:53.48 | |||
22 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 4 | 2:54.10 | |||
23 | Matěj KřivánekMatěj Křivánek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 13 | 2:54.72 | |||
24 | Kryštof SmékalKryštof Smékal | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 3:03.41 | |||
Jonáš BorovskýJonáš Borovský | 05 | TJ Sokol Opava | 9 | DNS |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 2.2.2018 - 13:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:14.03 | ||||||||||||||
2 | Iva GieselováIva Gieselová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 2:19.75 | ||||||||||||||
3 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 2 | 2:24.34 | ||||||||||||||
4 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 03 | SK Hranice, z.s. | 8 | 2:27.83 | ||||||||||||||
5 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:29.79 | ||||||||||||||
6 | Vendula KociánováVendula Kociánová | 04 | TJ Valašské Meziříčí | 6 | 2:30.61 | ||||||||||||||
7 | Jana PolákováJana Poláková | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 7 | 2:30.94 | ||||||||||||||
8 | Zuzana ZouharováZuzana Zouharová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 2:38.25 | ||||||||||||||
9 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 9 | 2:50.39 | ||||||||||||||
Dorota KotáskováDorota Kotásková | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 10 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (pá, 2.2.2018 - 13:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová | 04 | TJ Uničov | 10 | 2:30.25 | ||||||||||||||
2 | Nicola MikulkováNicola Mikulková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 2:33.52 | ||||||||||||||
3 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:34.22 | ||||||||||||||
4 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 9 | 2:39.79 | ||||||||||||||
5 | Kateřina ŠimončíkováKateřina Šimončíková | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 8 | 2:39.83 | ||||||||||||||
6 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 5 | 2:40.22 | ||||||||||||||
7 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel Vyškov | 7 | 2:40.28 | ||||||||||||||
8 | Petra ČechováPetra Čechová | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 2:40.65 | ||||||||||||||
9 | Elen MelcrováElen Melcrová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 2:44.73 | ||||||||||||||
10 | Anežka JežováAnežka Ježová | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 2:44.94 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 3 (pá, 2.2.2018 - 13:20) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana ZádrapováZuzana Zádrapová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:30.94 | ||||||||||||||
2 | Lucie GolasovskáLucie Golasovská | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 2:40.88 | ||||||||||||||
3 | Kristýna PotácelováKristýna Potácelová | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 7 | 2:41.71 | ||||||||||||||
4 | Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:42.17 | ||||||||||||||
5 | Jana KleibertováJana Kleibertová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:43.38 | ||||||||||||||
6 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 04 | TJ Uničov | 4 | 2:44.55 | ||||||||||||||
7 | Veronika MáčalováVeronika Máčalová | 04 | AK Šternberk z.s. | 8 | 2:48.10 | ||||||||||||||
8 | Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 2:51.19 | ||||||||||||||
9 | Sarah ToškováSarah Tošková | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 2:54.06 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:14.03 | |||
2 | Iva GieselováIva Gieselová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 2:19.75 | |||
3 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 2 | 2:24.34 | |||
4 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 03 | SK Hranice, z.s. | 8 | 2:27.83 | |||
5 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:29.79 | |||
6 | Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová | 04 | TJ Uničov | 10 | 2:30.25 | |||
7 | Vendula KociánováVendula Kociánová | 04 | TJ Valašské Meziříčí | 6 | 2:30.61 | |||
8 | Zuzana ZádrapováZuzana Zádrapová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:30.94 | |||
9 | Jana PolákováJana Poláková | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 7 | 2:30.94 | |||
10 | Nicola MikulkováNicola Mikulková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 2:33.52 | |||
11 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:34.22 | |||
12 | Zuzana ZouharováZuzana Zouharová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 2:38.25 | |||
13 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 9 | 2:39.79 | |||
14 | Kateřina ŠimončíkováKateřina Šimončíková | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 8 | 2:39.83 | |||
15 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 5 | 2:40.22 | |||
16 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel Vyškov | 7 | 2:40.28 | |||
17 | Petra ČechováPetra Čechová | 03 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 2:40.65 | |||
18 | Lucie GolasovskáLucie Golasovská | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 2:40.88 | |||
19 | Kristýna PotácelováKristýna Potácelová | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 7 | 2:41.71 | |||
20 | Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:42.17 | |||
21 | Jana KleibertováJana Kleibertová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:43.38 | |||
22 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 04 | TJ Uničov | 4 | 2:44.55 | |||
23 | Elen MelcrováElen Melcrová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 2:44.73 | |||
24 | Anežka JežováAnežka Ježová | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 2:44.94 | |||
25 | Veronika MáčalováVeronika Máčalová | 04 | AK Šternberk z.s. | 8 | 2:48.10 | |||
26 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 9 | 2:50.39 | |||
27 | Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 2:51.19 | |||
28 | Sarah ToškováSarah Tošková | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 2:54.06 | |||
Dorota KotáskováDorota Kotásková | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 10 | DNS |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 2.2.2018 - 13:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:32.56 | ||||||||||||||
2 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 4 | 2:34.00 | ||||||||||||||
3 | Karolína VilčkováKarolína Vilčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 2:35.63 | ||||||||||||||
4 | Štěpánka DubcováŠtěpánka Dubcová | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 2:41.19 | ||||||||||||||
5 | Eliška BundilováEliška Bundilová | 06 | AK Šternberk z.s. | 6 | 2:41.28 | ||||||||||||||
6 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:42.48 | ||||||||||||||
7 | Michaela PetrželováMichaela Petrželová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 10 | 2:44.61 | ||||||||||||||
8 | Emma KotzmannováEmma Kotzmannová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 9 | 2:50.14 | ||||||||||||||
9 | Natálie BieniekováNatálie Bienieková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 2:54.36 | ||||||||||||||
10 | Veronika SedlářováVeronika Sedlářová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 3:06.74 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (pá, 2.2.2018 - 13:10) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta NovotnáAgáta Novotná | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 2:49.66 | ||||||||||||||
2 | Helena BryšováHelena Bryšová | 05 | JAC Brno | 7 | 2:50.32 | ||||||||||||||
3 | Kristýna GrégrováKristýna Grégrová | 05 | AK Šternberk z.s. | 4 | 2:54.26 | ||||||||||||||
4 | Emma KordulíkováEmma Kordulíková | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | 2:56.31 | ||||||||||||||
5 | Anna JakůbkováAnna Jakůbková | 06 | AK Šternberk z.s. | 9 | 3:00.39 | ||||||||||||||
6 | Natálie HavlíkováNatálie Havlíková | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 1 | 3:03.96 | ||||||||||||||
7 | Zlata RytířováZlata Rytířová | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 10 | 3:04.62 | ||||||||||||||
8 | Julie KachlířováJulie Kachlířová | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 3:06.84 | ||||||||||||||
Sára SikorováSára Sikorová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Tereza KrchňákováTereza Krchňáková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:32.56 | |||
2 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 4 | 2:34.00 | |||
3 | Karolína VilčkováKarolína Vilčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 2:35.63 | |||
4 | Štěpánka DubcováŠtěpánka Dubcová | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 2:41.19 | |||
5 | Eliška BundilováEliška Bundilová | 06 | AK Šternberk z.s. | 6 | 2:41.28 | |||
6 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:42.48 | |||
7 | Michaela PetrželováMichaela Petrželová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 10 | 2:44.61 | |||
8 | Agáta NovotnáAgáta Novotná | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 2:49.66 | |||
9 | Emma KotzmannováEmma Kotzmannová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 9 | 2:50.14 | |||
10 | Helena BryšováHelena Bryšová | 05 | JAC Brno | 7 | 2:50.32 | |||
11 | Kristýna GrégrováKristýna Grégrová | 05 | AK Šternberk z.s. | 4 | 2:54.26 | |||
12 | Natálie BieniekováNatálie Bienieková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 2:54.36 | |||
13 | Emma KordulíkováEmma Kordulíková | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | 2:56.31 | |||
14 | Anna JakůbkováAnna Jakůbková | 06 | AK Šternberk z.s. | 9 | 3:00.39 | |||
15 | Natálie HavlíkováNatálie Havlíková | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 1 | 3:03.96 | |||
16 | Zlata RytířováZlata Rytířová | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 10 | 3:04.62 | |||
17 | Veronika SedlářováVeronika Sedlářová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 3:06.74 | |||
18 | Julie KachlířováJulie Kachlířová | 06 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 3:06.84 | |||
Sára SikorováSára Sikorová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | DNS | ||||
Tereza KrchňákováTereza Krchňáková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS |