800 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 3.2.2018 - 13:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VystrkTomáš Vystrk | 93 | VSK Univerzita Brno | 4 | 1:52.04 | ||||||||||||||
2 | Dominik SigmundDominik Sigmund | 98 | TJ Dukla Praha | 3 | 1:52.89 | ||||||||||||||
3 | Adam HajdukAdam Hajduk | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 1:55.85 | ||||||||||||||
4 | Jan KunčickýJan Kunčický | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 1:56.44 | ||||||||||||||
5 | Lukáš OžanaLukáš Ožana | 97 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 1 | 1:56.83 | ||||||||||||||
6 | Robert LukasiakRobert Lukasiak | 95 | Poland | 5 | 1:57.25 | ||||||||||||||
7 | Patrik SasínekPatrik Sasínek | 97 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 8 | 1:58.01 | ||||||||||||||
8 | Filip BugošFilip Bugoš | 00 | Slovakia | 2 | 1:58.25 | ||||||||||||||
Jakub ŠevčíkJakub Ševčík | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (so, 3.2.2018 - 13:15) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 1:57.17 | ||||||||||||||
2 | Radim BočekRadim Boček | 99 | TJ Sokol Opava | 1 | 2:00.39 | ||||||||||||||
3 | Michael AudaMichael Auda | 00 | JAC Brno | 4 | 2:00.44 | ||||||||||||||
4 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 2:02.69 | ||||||||||||||
5 | Jakub KubičnýJakub Kubičný | 95 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 2:13.29 | ||||||||||||||
6 | Aleš KociánAleš Kocián | 82 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 7 | 2:15.26 | ||||||||||||||
7 | Libor VysloužilLibor Vysloužil | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 2:16.78 | ||||||||||||||
8 | Daniel MičolaDaniel Mičola | 98 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 8 | 2:32.85 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VystrkTomáš Vystrk | 93 | VSK Univerzita Brno | 4 | 1:52.04 | |||
2 | Dominik SigmundDominik Sigmund | 98 | TJ Dukla Praha | 3 | 1:52.89 | |||
3 | Adam HajdukAdam Hajduk | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 1:55.85 | |||
4 | Jan KunčickýJan Kunčický | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 1:56.44 | |||
5 | Lukáš OžanaLukáš Ožana | 97 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 1 | 1:56.83 | |||
6 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 1:57.17 | |||
7 | Robert LukasiakRobert Lukasiak | 95 | Poland | 5 | 1:57.25 | |||
8 | Patrik SasínekPatrik Sasínek | 97 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 8 | 1:58.01 | |||
9 | Filip BugošFilip Bugoš | 00 | Slovakia | 2 | 1:58.25 | |||
10 | Radim BočekRadim Boček | 99 | TJ Sokol Opava | 1 | 2:00.39 | |||
11 | Michael AudaMichael Auda | 00 | JAC Brno | 4 | 2:00.44 | |||
12 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 2:02.69 | |||
13 | Jakub KubičnýJakub Kubičný | 95 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 2:13.29 | |||
14 | Aleš KociánAleš Kocián | 82 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 7 | 2:15.26 | |||
15 | Libor VysloužilLibor Vysloužil | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 2:16.78 | |||
16 | Daniel MičolaDaniel Mičola | 98 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 8 | 2:32.85 | |||
Jakub ŠevčíkJakub Ševčík | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | DNF |
800 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 3.2.2018 - 13:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 2 | 1:57.83 | ||||||||||||||
2 | Tadeáš JaníkTadeáš Janík | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 1:59.71 | ||||||||||||||
3 | David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 2:03.78 | ||||||||||||||
4 | Sebastián GugaSebastián Guga | 01 | Slovakia | 3 | 2:03.78 | ||||||||||||||
5 | Martin PechaMartin Pecha | 01 | AC Čáslav z.s. | 1 | 2:03.83 | ||||||||||||||
6 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 7 | 2:03.94 | ||||||||||||||
7 | Viktor GebauerViktor Gebauer | 01 | TJ Sokol Opava | 6 | 2:04.01 | ||||||||||||||
8 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | 2:11.49 | ||||||||||||||
9 | Jakub PodanýJakub Podaný | 01 | AC Čáslav z.s. | 9 | 2:14.03 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (so, 3.2.2018 - 13:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman StehnoRoman Stehno | 02 | AC Čáslav z.s. | 2 | 2:10.35 | ||||||||||||||
2 | Jan VeličkaJan Velička | 01 | TJ Start Havířov | 7 | 2:16.79 | ||||||||||||||
3 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 2:17.38 | ||||||||||||||
4 | Daniel JuříčekDaniel Juříček | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 2:17.46 | ||||||||||||||
5 | Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:18.03 | ||||||||||||||
6 | Matěj SmělíkMatěj Smělík | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 2:19.97 | ||||||||||||||
7 | František RezekFrantišek Rezek | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 2:26.59 | ||||||||||||||
8 | Antonín MikšaníkAntonín Mikšaník | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:28.82 | ||||||||||||||
Jan VavříčekJan Vavříček | 01 | TJ Sokol Opava | 9 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 2 | 1:57.83 | |||
2 | Tadeáš JaníkTadeáš Janík | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 1:59.71 | |||
3 | David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 2:03.78 | |||
4 | Sebastián GugaSebastián Guga | 01 | Slovakia | 3 | 2:03.78 | |||
5 | Martin PechaMartin Pecha | 01 | AC Čáslav z.s. | 1 | 2:03.83 | |||
6 | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 7 | 2:03.94 | |||
7 | Viktor GebauerViktor Gebauer | 01 | TJ Sokol Opava | 6 | 2:04.01 | |||
8 | Roman StehnoRoman Stehno | 02 | AC Čáslav z.s. | 2 | 2:10.35 | |||
9 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | 2:11.49 | |||
10 | Jakub PodanýJakub Podaný | 01 | AC Čáslav z.s. | 9 | 2:14.03 | |||
11 | Jan VeličkaJan Velička | 01 | TJ Start Havířov | 7 | 2:16.79 | |||
12 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 2:17.38 | |||
13 | Daniel JuříčekDaniel Juříček | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 2:17.46 | |||
14 | Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:18.03 | |||
15 | Matěj SmělíkMatěj Smělík | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 2:19.97 | |||
16 | František RezekFrantišek Rezek | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 2:26.59 | |||
17 | Antonín MikšaníkAntonín Mikšaník | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:28.82 | |||
Jan VavříčekJan Vavříček | 01 | TJ Sokol Opava | 9 | DNS |
800 m - Ženy
(so, 3.2.2018 - 12:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrycja SuchowieckaPatrycja Suchowiecka | 97 | Poland | 2 | 2:13.91 | ||||||||||||||
2 | Marie BušinováMarie Bušinová | 98 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 8 | 2:15.91 | ||||||||||||||
3 | Eliška KutrováEliška Kutrová | 93 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 2:16.39 | ||||||||||||||
4 | Vendula HlucháVendula Hluchá | 97 | TJ Sokol Opava | 3 | 2:18.66 | ||||||||||||||
5 | Dominika CoufalováDominika Coufalová | 94 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 2:19.52 | ||||||||||||||
6 | Barbora LampováBarbora Lampová | 95 | TJ Sokol Opava | 4 | 2:21.34 | ||||||||||||||
7 | Kateřina KrtkováKateřina Krtková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 2:28.79 | ||||||||||||||
8 | Ivana LubojackáIvana Lubojacká | 98 | TJ TŽ Třinec | 7 | 2:30.63 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Juniorky
(so, 3.2.2018 - 12:55) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona VydržalováSimona Vydržalová | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 2:19.61 | ||||||||||||||
2 | Eliška FreibergerováEliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:19.99 | ||||||||||||||
3 | Karin SuranováKarin Suranová | 00 | Slovakia | 3 | 2:20.76 | ||||||||||||||
4 | Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná | 00 | Slovakia | 2 | 2:22.94 | ||||||||||||||
5 | Adriana SlivkováAdriana Slivková | 99 | Slovakia | 4 | 2:23.06 | ||||||||||||||
6 | Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 2:23.29 | ||||||||||||||
7 | Zuzana GöghováZuzana Göghová | 00 | VSK Univerzita Brno | 9 | 2:27.79 | ||||||||||||||
8 | Klára VildomcováKlára Vildomcová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 2:28.50 | ||||||||||||||
9 | Valerie VranováValerie Vranová | 00 | AK Šternberk z.s. | 7 | 2:34.49 | ||||||||||||||
10 | Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 10 | 2:42.28 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
800 m - Dorostenky
(so, 3.2.2018 - 12:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 5 | 2:15.50 | ||||||||||||||
2 | Julie ČervinkováJulie Červinková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 13 | 2:25.02 | ||||||||||||||
3 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 2:25.87 | ||||||||||||||
4 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 9 | 2:28.31 | ||||||||||||||
5 | Adéla PohlováAdéla Pohlová | 02 | JAC Brno | 8 | 2:32.12 | ||||||||||||||
6 | Anna KuchtíkováAnna Kuchtíková | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 2:34.03 | ||||||||||||||
7 | Anna MaksováAnna Maksová | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 2:34.79 | ||||||||||||||
8 | Anna BelaníkováAnna Belaníková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 11 | 2:35.62 | ||||||||||||||
9 | Dagmar DoležalováDagmar Doležalová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 12 | 2:35.80 | ||||||||||||||
10 | Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 2:38.45 | ||||||||||||||
11 | Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:38.49 | ||||||||||||||
12 | Tereza KuželováTereza Kuželová | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 2:46.76 | ||||||||||||||
13 | Ema BajčíkováEma Bajčíková | 02 | TJ Valašské Meziříčí | 14 | 2:51.21 | ||||||||||||||
14 | Lucie PopováLucie Popová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 12 | 2:59.33 | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |