3000 m - Muži (Běh)
Běh 1 (čt, 8.2.2018 - 19:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dávid MázuchDávid Mázuch | 96 | Slovakia | 4 | 08:48.18 | ||||||||||||||
2 | Miroslav BorovkaMiroslav Borovka | 98 | Slovakia | 6 | 08:53.36 | ||||||||||||||
3 | Tomáš KřivdaTomáš Křivda | 99 | SK Nové Město nad Metují | 9 | 09:00.04 | ||||||||||||||
4 | Patrik PastorPatrik Pastor | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09:29.57 | ||||||||||||||
5 | Jan ŠvejnohaJan Švejnoha | 01 | VSK Univerzita Brno | 5 | 09:34.71 | ||||||||||||||
Dawid MalinaDawid Malina | 91 | Poland | 1 | DNS | |||||||||||||||
Marcin CieplakMarcin Cieplak | 91 | Poland | 2 | DNS | |||||||||||||||
René SasynRené Sasyn | 00 | TJ Dukla Praha | 3 | DNS | |||||||||||||||
Michal RůžekMichal Růžek | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 10 | DNS | |||||||||||||||
Jan VítekJan Vítek | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (čt, 8.2.2018 - 19:00) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bonifác BoháčBonifác Boháč | 01 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 09:44.57 | ||||||||||||||
2 | Adam JanošíkAdam Janošík | 01 | AK Šternberk z.s. | 2 | 09:52.46 | ||||||||||||||
3 | Ondřej VajdaOndřej Vajda | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 10:09.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub KonderlaJakub Konderla | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | 10:32.27 | ||||||||||||||
5 | Adam ValíkAdam Valík | 03 | TJ Sokol Opava | 10 | 10:35.27 | ||||||||||||||
6 | Matyáš DoležalMatyáš Doležal | 02 | AK Šternberk z.s. | 3 | 10:36.68 | ||||||||||||||
7 | František SvětnickýFrantišek Světnický | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 10:38.92 | ||||||||||||||
8 | Michal BauerMichal Bauer | 82 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 10:39.88 | ||||||||||||||
9 | Karel BaštýřKarel Baštýř | 01 | TJ Sokol Opava | 7 | 10:41.55 | ||||||||||||||
Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 9 | DNS | |||||||||||||||
Karel WankeKarel Wanke | 02 | TJ Sokol Opava | 11 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dávid MázuchDávid Mázuch | 96 | Slovakia | 4 | 08:48.18 | |||
2 | Miroslav BorovkaMiroslav Borovka | 98 | Slovakia | 6 | 08:53.36 | |||
3 | Tomáš KřivdaTomáš Křivda | 99 | SK Nové Město nad Metují | 9 | 09:00.04 | |||
4 | Patrik PastorPatrik Pastor | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09:29.57 | |||
5 | Jan ŠvejnohaJan Švejnoha | 01 | VSK Univerzita Brno | 5 | 09:34.71 | |||
6 | Bonifác BoháčBonifác Boháč | 01 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 09:44.57 | |||
7 | Adam JanošíkAdam Janošík | 01 | AK Šternberk z.s. | 2 | 09:52.46 | |||
8 | Ondřej VajdaOndřej Vajda | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 10:09.00 | |||
9 | Jakub KonderlaJakub Konderla | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | 10:32.27 | |||
10 | Adam ValíkAdam Valík | 03 | TJ Sokol Opava | 10 | 10:35.27 | |||
11 | Matyáš DoležalMatyáš Doležal | 02 | AK Šternberk z.s. | 3 | 10:36.68 | |||
12 | František SvětnickýFrantišek Světnický | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 10:38.92 | |||
13 | Michal BauerMichal Bauer | 82 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 10:39.88 | |||
14 | Karel BaštýřKarel Baštýř | 01 | TJ Sokol Opava | 7 | 10:41.55 | |||
Dawid MalinaDawid Malina | 91 | Poland | 1 | DNS | ||||
Marcin CieplakMarcin Cieplak | 91 | Poland | 2 | DNS | ||||
René SasynRené Sasyn | 00 | TJ Dukla Praha | 3 | DNS | ||||
Michal RůžekMichal Růžek | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 10 | DNS | ||||
Jan VítekJan Vítek | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 8 | DNS | ||||
Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 9 | DNS | ||||
Karel WankeKarel Wanke | 02 | TJ Sokol Opava | 11 | DNS |
3000 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (čt, 8.2.2018 - 18:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta ChlebikováAneta Chlebiková | 97 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10:07.76 | ||||||||||||||
2 | Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 10:22.62 | ||||||||||||||
3 | Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10:30.60 | ||||||||||||||
4 | Eva GalaczováEva Galaczová | 96 | TJ TŽ Třinec | 4 | 11:30.70 | ||||||||||||||
5 | Tereza CharvátováTereza Charvátová | 02 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 1 | 11:30.99 | ||||||||||||||
6 | Ema MarkováEma Marková | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 12:41.08 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |