Back

 / PTS Meeting

Šamorín (29. 6. 2018)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 29.6.2018 - 17:30) official Vítr: +5.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mátyás DienesMátyás Dienes 01 HungaryHungary 4 10.74 0.156
2 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 SlovakiaSlovakia 5 10.77 0.178
3 Lukáš MészárosLukáš Mészáros 95 SlovakiaSlovakia 2 10.98 0.184
4 Ladislav NoskovičLadislav Noskovič 80 SlovakiaSlovakia 6 11.06 0.174
5 Lucian JančárLucian Jančár 00 SlovakiaSlovakia 7 11.16 0.219
Pavol HlúbikPavol Hlúbik 97 SlovakiaSlovakia 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 29.6.2018 - 17:40) official Vítr: +5.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HolecDominik Holec 95 SlovakiaSlovakia 3 10.77 0.193
2 Jozef BuvalaJozef Buvala 96 SlovakiaSlovakia 4 11.12 0.169
3 Dániel GrillDániel Grill 96 HungaryHungary 7 11.36 0.211
4 Adrian ZahariaAdrian Zaharia 03 HungaryHungary 2 11.52 0.173
5 Erik RevajErik Revaj 01 SlovakiaSlovakia 5 11.56 0.199
6 Nick RoserNick Roser 93 AustriaAustria 6 11.61 0.182
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Mátyás DienesMátyás Dienes 01 HungaryHungary 4 10.74 0.156
2 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 SlovakiaSlovakia 5 10.77 0.178
2 Dominik HolecDominik Holec 95 SlovakiaSlovakia 3 10.77 0.193
4 Lukáš MészárosLukáš Mészáros 95 SlovakiaSlovakia 2 10.98 0.184
5 Ladislav NoskovičLadislav Noskovič 80 SlovakiaSlovakia 6 11.06 0.174
6 Jozef BuvalaJozef Buvala 96 SlovakiaSlovakia 4 11.12 0.169
7 Lucian JančárLucian Jančár 00 SlovakiaSlovakia 7 11.16 0.219
8 Dániel GrillDániel Grill 96 HungaryHungary 7 11.36 0.211
9 Adrian ZahariaAdrian Zaharia 03 HungaryHungary 2 11.52 0.173
10 Erik RevajErik Revaj 01 SlovakiaSlovakia 5 11.56 0.199
11 Nick RoserNick Roser 93 AustriaAustria 6 11.61 0.182
Pavol HlúbikPavol Hlúbik 97 SlovakiaSlovakia 3 DNS

100 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (pá, 29.6.2018 - 19:25) official Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliveira Paulo André DeOliveira Paulo André De 98 BrazilBrazil 4 10.15 Q 0.156
2 Nascimento Rodrigo DoNascimento Rodrigo Do 94 BrazilBrazil 6 10.16 Q 0.145
3 Likoúrgos-Stéfanos TsákonasLikoúrgos-Stéfanos Tsákonas 90 GreeceGreece 5 SB 10.18 Q 0.151
4 Przemysław SłowikowskiPrzemysław Słowikowski 93 PolandPoland 7 10.24 0.171
5 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 SlovakiaSlovakia 3 PB 10.42 0.193
6 Lukáš PuchovskýLukáš Puchovský 98 SlovakiaSlovakia 2 PB 10.55 0.156
7 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 SlovakiaSlovakia 1 PB 10.79 0.168
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (pá, 29.6.2018 - 19:35) official Vítr: +2.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Brandon CarnesBrandon Carnes 95 United StatesUnited States 5 10.05 Q 0.144
2 Ján VolkoJán Volko 96 SlovakiaSlovakia 4 10.07 Q 0.154
3 Sydney SiameSydney Siame 97 ZambiaZambia 3 10.13 Q 0.174
4 Remigiusz OlszewskiRemigiusz Olszewski 92 PolandPoland 6 10.18 q 0.138
5 Jan VelebaJan Veleba 86 Czech RepublicCzech Republic 7 10.23 q 0.144
6 Jakub FendekJakub Fendek 91 SlovakiaSlovakia 2 10.76 0.161
7 Mátyás DienesMátyás Dienes 01 HungaryHungary 8 10.91 0.162
8 Peter RigoPeter Rigo 99 SlovakiaSlovakia 1 11.07 0.171
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Brandon CarnesBrandon Carnes 95 United StatesUnited States 5 10.05 Q 0.144
2 Ján VolkoJán Volko 96 SlovakiaSlovakia 4 10.07 Q 0.154
3 Sydney SiameSydney Siame 97 ZambiaZambia 3 10.13 Q 0.174
4 Oliveira Paulo André DeOliveira Paulo André De 98 BrazilBrazil 4 10.15 Q 0.156
5 Nascimento Rodrigo DoNascimento Rodrigo Do 94 BrazilBrazil 6 10.16 Q 0.145
6 Likoúrgos-Stéfanos TsákonasLikoúrgos-Stéfanos Tsákonas 90 GreeceGreece 5 SB 10.18 Q 0.151
7 Remigiusz OlszewskiRemigiusz Olszewski 92 PolandPoland 6 10.18 q 0.138
8 Jan VelebaJan Veleba 86 Czech RepublicCzech Republic 7 10.23 q 0.144
9 Przemysław SłowikowskiPrzemysław Słowikowski 93 PolandPoland 7 10.24 0.171
10 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 SlovakiaSlovakia 3 PB 10.42 0.193
11 Lukáš PuchovskýLukáš Puchovský 98 SlovakiaSlovakia 2 PB 10.55 0.156
12 Jakub FendekJakub Fendek 91 SlovakiaSlovakia 2 10.76 0.161
13 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 SlovakiaSlovakia 1 PB 10.79 0.168
14 Mátyás DienesMátyás Dienes 01 HungaryHungary 8 10.91 0.162
15 Peter RigoPeter Rigo 99 SlovakiaSlovakia 1 11.07 0.171

100 m - Muži (Finále)

Finále (pá, 29.6.2018 - 20:55) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sydney SiameSydney Siame 97 ZambiaZambia 3 PB 10.06 0.161
2 Ján VolkoJán Volko 96 SlovakiaSlovakia 5 NR 10.13 0.157
3 Oliveira Paulo André DeOliveira Paulo André De 98 BrazilBrazil 6 10.13 0.157
4 Remigiusz OlszewskiRemigiusz Olszewski 92 PolandPoland 7 10.21 0.164
5 Brandon CarnesBrandon Carnes 95 United StatesUnited States 4 10.24 0.145
6 Przemysław SłowikowskiPrzemysław Słowikowski 93 PolandPoland 8 10.33 0.156
7 Jan VelebaJan Veleba 86 Czech RepublicCzech Republic 1 10.43 0.131
Nascimento Rodrigo DoNascimento Rodrigo Do 94 BrazilBrazil 2 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 29.6.2018 - 17:50) official Vítr: +3.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alina KalistratovaAlina Kalistratova 96 UkraineUkraine 4 11.62 0.189
2 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia 5 11.94 0.220
3 Viktória ForsterViktória Forster 02 SlovakiaSlovakia 3 12.01 0.145
4 Magdalena MiekiňskaMagdalena Miekiňska 99 PolandPoland 6 12.10 0.190
5 Emilia KielkowskaEmilia Kielkowska 01 PolandPoland 2 12.22 0.164
6 Pálma NagyPálma Nagy 01 HungaryHungary 7 12.24 0.265
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 29.6.2018 - 18:00) official Vítr: +5.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 SlovakiaSlovakia 4 11.83 0.179
2 Vladimíra ŠibováVladimíra Šibová 90 SlovakiaSlovakia 6 12.03 0.176
3 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 SlovakiaSlovakia 5 12.09 0.189
4 Patricia GarčárováPatricia Garčárová 99 SlovakiaSlovakia 3 12.10 0.175
5 Aliz JóAliz Jó 04 HungaryHungary 2 12.94 0.397
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Alina KalistratovaAlina Kalistratova 96 UkraineUkraine 4 11.62 0.189
2 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 SlovakiaSlovakia 4 11.83 0.179
3 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia 5 11.94 0.220
4 Viktória ForsterViktória Forster 02 SlovakiaSlovakia 3 12.01 0.145
5 Vladimíra ŠibováVladimíra Šibová 90 SlovakiaSlovakia 6 12.03 0.176
6 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 SlovakiaSlovakia 5 12.09 0.189
7 Magdalena MiekiňskaMagdalena Miekiňska 99 PolandPoland 6 12.10 0.190
8 Patricia GarčárováPatricia Garčárová 99 SlovakiaSlovakia 3 12.10 0.175
9 Emilia KielkowskaEmilia Kielkowska 01 PolandPoland 2 12.22 0.164
10 Pálma NagyPálma Nagy 01 HungaryHungary 7 12.24 0.265
11 Aliz JóAliz Jó 04 HungaryHungary 2 12.94 0.397

400 m - Muži

(pá, 29.6.2018 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miklós KovácsMiklós Kovács 93 HungaryHungary 4 50.99 0.198
2 Martin KochMartin Koch 93 SlovakiaSlovakia 5 52.01 0.174
3 Ján ĎubašákJán Ďubašák 95 SlovakiaSlovakia 2 52.33 0.243
4 Igor LíškaIgor Líška 89 SlovakiaSlovakia 6 52.89 0.217
5 Stanislav MrvaStanislav Mrva 95 SlovakiaSlovakia 3 52.93 0.575
6 Samuel LazarSamuel Lazar 00 SlovakiaSlovakia 7 56.68 0.261
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy

(pá, 29.6.2018 - 19:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anita HorvatAnita Horvat 96 SloveniaSlovenia 6 52.26 0.228
2 Amantle MontshoAmantle Montsho 83 BotswanaBotswana 5 52.55 0.204
3 Iveta PutalováIveta Putalová 88 SlovakiaSlovakia 4 SB 52.89 0.201
4 Justyna SaganiakJustyna Saganiak 95 PolandPoland 7 PB 53.00 0.199
5 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 SlovakiaSlovakia 3 53.20 0.177
6 Moroko GalefeleMoroko Galefele 97 BotswanaBotswana 1 53.92 0.241
7 Susanne WalliSusanne Walli 96 AustriaAustria 8 54.16 0.506
8 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 SlovakiaSlovakia 2 PB 54.79 0.280
Celkem 8 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 29.6.2018 - 17:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matúš TalánMatúš Talán 96 SlovakiaSlovakia 4 1:54.63
2 Alexander JablokovAlexander Jablokov 91 SlovakiaSlovakia 3 1:55.70
3 Cristian TautCristian Taut 96 RomaniaRomania 6 1:57.55
4 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Czech RepublicCzech Republic 7 1:58.12
5 Leonard LendvorskýLeonard Lendvorský 92 SlovakiaSlovakia 5 1:59.87
6 Peter ĎuricaPeter Ďurica 97 SlovakiaSlovakia 2 2:00.72
7 Patrik DrugdaPatrik Drugda 97 SlovakiaSlovakia 1 2:01.21
Adam HajdukAdam HajdukPACE 98 Czech RepublicCzech Republic 8 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4003Hajduk Adam (CZE)54.49
60040Talán Matúš (SVK)1:24.11
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 29.6.2018 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matúš BabulíkMatúš Babulík 97 SlovakiaSlovakia 3 1:58.23
2 David MazúchDavid Mazúch 96 SlovakiaSlovakia 4 2:01.26
3 Lukáš HrončekLukáš Hronček 00 SlovakiaSlovakia 2 2:01.57
4 Oldřich MalánikOldřich Malánik 99 Czech RepublicCzech Republic 5 2:03.40
5 Jan KarafiatJan Karafiat 99 Czech RepublicCzech Republic 6 2:09.79
6 Peter HalászPeter Halász 93 SlovakiaSlovakia 7 2:10.43
7 Simon LesedrSimon Lesedr 03 AustriaAustria 1 2:26.72
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40016Babulík Matúš (SVK)57.47
60016Babulík Matúš (SVK)1:27.75
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Matúš TalánMatúš Talán 96 SlovakiaSlovakia 4 1:54.63
2 Alexander JablokovAlexander Jablokov 91 SlovakiaSlovakia 3 1:55.70
3 Cristian TautCristian Taut 96 RomaniaRomania 6 1:57.55
4 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Czech RepublicCzech Republic 7 1:58.12
5 Matúš BabulíkMatúš Babulík 97 SlovakiaSlovakia 3 1:58.23
6 Leonard LendvorskýLeonard Lendvorský 92 SlovakiaSlovakia 5 1:59.87
7 Peter ĎuricaPeter Ďurica 97 SlovakiaSlovakia 2 2:00.72
8 Patrik DrugdaPatrik Drugda 97 SlovakiaSlovakia 1 2:01.21
9 David MazúchDavid Mazúch 96 SlovakiaSlovakia 4 2:01.26
10 Lukáš HrončekLukáš Hronček 00 SlovakiaSlovakia 2 2:01.57
11 Oldřich MalánikOldřich Malánik 99 Czech RepublicCzech Republic 5 2:03.40
12 Jan KarafiatJan Karafiat 99 Czech RepublicCzech Republic 6 2:09.79
13 Peter HalászPeter Halász 93 SlovakiaSlovakia 7 2:10.43
14 Simon LesedrSimon Lesedr 03 AustriaAustria 1 2:26.72
Adam HajdukAdam HajdukPACE 98 Czech RepublicCzech Republic 8 DNF

800 m - Ženy

(pá, 29.6.2018 - 20:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Mahelet MulugetaMahelet Mulugeta 95 EthiopiaEthiopia 7 2:01.83
2 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 Czech RepublicCzech Republic 4 PB 2:02.38
3 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 Czech RepublicCzech Republic 5 PB 2:02.99
4 Sara KuivistoSara Kuivisto 91 FinlandFinland 1 PB 2:03.31
5 Rose AlmanzaRose Almanza 92 CubaCuba 3 2:03.44
6 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 99 SlovakiaSlovakia 6 PB 2:03.52
7 Liga VelvereLiga Velvere 90 LatviaLatvia 2 SB 2:03.76
8 Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková 90 SlovakiaSlovakia 6 SB 2:06.13
Lenka MasnáLenka Masná 85 Czech RepublicCzech Republic 5 DNF
Olha BibikOlha BibikPACE 90 UkraineUkraine 8 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400210Bibik Olha (UKR)59.78
600209Mulugeta Mahelet (ETH)1:31.36
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži

(pá, 29.6.2018 - 20:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Boaz KiprugutBoaz Kiprugut 98 KenyaKenya 13 3:40.57
2 James MagutJames Magut 90 KenyaKenya 12 3:40.83
3 Michael KibetMichael Kibet 99 KenyaKenya 11 3:42.83
4 Charles GrethenCharles Grethen 92 LuxembourgLuxembourg 10 3:43.70
5 Adam CzerwińskiAdam Czerwiński 88 PolandPoland 6 SB 3:43.88
6 Andi NootAndi Noot 93 EstoniaEstonia 9 3:44.92
7 Andreas VojtaAndreas Vojta 89 AustriaAustria 8 SB 3:44.94
8 Roman KwiatkowskiRoman Kwiatkowski 95 PolandPoland 7 3:45.17
9 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 Czech RepublicCzech Republic 5 3:49.26
10 Jan SýkoraJan Sýkora 92 Czech RepublicCzech Republic 3 3:52.19
11 Andrej PaulínyAndrej Paulíny 01 SlovakiaSlovakia 4 PB 3:52.29
12 Jozef RepčíkJozef Repčík 86 SlovakiaSlovakia 2 3:53.04
13 David KákonaDavid Kákona 96 Czech RepublicCzech Republic 1 PB 3:54.37
Matěj PavlíčekMatěj PavlíčekPACE 92 Czech RepublicCzech Republic 14 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400238Pavlíček Matěj (CZE)56.74
800238Pavlíček Matěj (CZE)1:56.49
1200237Kiprugut Boaz (KEN)2:58.72
Celkem 14 závodníků

5000 m - Muži

(pá, 29.6.2018 - 21:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Laviniu Madalin ChisLaviniu Madalin Chis 97 RomaniaRomania 4 PB 14:16.95
2 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 Czech RepublicCzech Republic 5 14:23.57
3 Tibor SahajdaTibor Sahajda 90 SlovakiaSlovakia 2 PB 14:26.37
4 László GregorLászló Gregor 92 HungaryHungary 7 14:53.79
5 Jozef UrbanJozef Urban 86 SlovakiaSlovakia 6 15:23.04
6 Boris CsibaBoris Csiba 80 SlovakiaSlovakia 3 SB 15:40.97
7 Šimon WahlandŠimon Wahland 92 SlovakiaSlovakia 1 15:59.53
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
10005Zemaník Jakub (CZE)2:45.44
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (pá, 29.6.2018 - 19:05) official Vítr: +2.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Queen HarrisonQueen Harrison 88 United StatesUnited States 4 12.75 Q 0.150
2 Karolina KołeczekKarolina Kołeczek 93 PolandPoland 3 12.99 Q 0.147
3 Kendell WilliamsKendell Williams 95 United StatesUnited States 5 13.25 Q 0.176
4 Klaudia SorokKlaudia Sorok 98 HungaryHungary 6 13.26 q 0.163
5 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovakiaSlovakia 7 13.84 0.152
6 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Czech RepublicCzech Republic 2 14.23 0.174
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (pá, 29.6.2018 - 19:15) official Vítr: +2.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elvira HermanElvira Herman 97 BelarusBelarus 4 12.64 Q 0.163
2 Tiffani McReynoldsTiffani McReynolds 91 United StatesUnited States 3 12.81 Q 0.177
3 Klaudia WojtunikKlaudia Wojtunik 99 PolandPoland 2 13.55 Q 0.204
4 Santos Fabiana dosSantos Fabiana dos 86 BrazilBrazil 5 13.63 q 0.174
5 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia 6 13.82 0.234
6 Simona TakácsováSimona Takácsová 98 SlovakiaSlovakia 7 14.14 0.286
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Elvira HermanElvira Herman 97 BelarusBelarus 4 12.64 Q 0.163
2 Queen HarrisonQueen Harrison 88 United StatesUnited States 4 12.75 Q 0.150
3 Tiffani McReynoldsTiffani McReynolds 91 United StatesUnited States 3 12.81 Q 0.177
4 Karolina KołeczekKarolina Kołeczek 93 PolandPoland 3 12.99 Q 0.147
5 Kendell WilliamsKendell Williams 95 United StatesUnited States 5 13.25 Q 0.176
6 Klaudia SorokKlaudia Sorok 98 HungaryHungary 6 13.26 q 0.163
7 Klaudia WojtunikKlaudia Wojtunik 99 PolandPoland 2 13.55 Q 0.204
8 Santos Fabiana dosSantos Fabiana dos 86 BrazilBrazil 5 13.63 q 0.174
9 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia 6 13.82 0.234
10 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovakiaSlovakia 7 13.84 0.152
11 Simona TakácsováSimona Takácsová 98 SlovakiaSlovakia 7 14.14 0.286
12 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Czech RepublicCzech Republic 2 14.23 0.174

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (pá, 29.6.2018 - 20:45) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elvira HermanElvira Herman 97 BelarusBelarus 4 PB 12.64 0.161
2 Queen HarrisonQueen Harrison 88 United StatesUnited States 5 12.69 0.160
3 Karolina KołeczekKarolina Kołeczek 93 PolandPoland 6 13.07 0.137
4 Klaudia SorokKlaudia Sorok 98 HungaryHungary 7 13.28 0.328
5 Santos Fabiana dosSantos Fabiana dos 86 BrazilBrazil 8 13.48 0.165
6 Klaudia WojtunikKlaudia Wojtunik 99 PolandPoland 1 13.60 0.330
7 Kendell WilliamsKendell Williams 95 United StatesUnited States 2 13.68 0.160
8 Tiffani McReynoldsTiffani McReynolds 91 United StatesUnited States 3 15.82 0.156
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Muži

(pá, 29.6.2018 - 16:50) official Vítr: +2.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valdó SzücsValdó Szücs 95 HungaryHungary 5 13.82 0.150
2 Bálint SzelesBálint Szeles 98 HungaryHungary 4 14.05 0.172
3 Marco adrien DrozdaMarco adrien Drozda 94 SlovakiaSlovakia 6 14.67 0.164
4 Matej BaluchMatej Baluch 00 SlovakiaSlovakia 3 15.65 0.351
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Muži

(pá, 29.6.2018 - 19:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thomas BarrThomas Barr 92 IrelandIreland 5 SB 49.40 0.207
2 Jordin AndradeJordin Andrade 92 Cape VerdeCape Verde 4 49.64 0.180
3 Roux Hamman LeRoux Hamman Le 92 South AfricaSouth Africa 7 50.32 0.173
4 Eric AlejandroEric Alejandro 86 Puerto RicoPuerto Rico 3 SB 50.62 0.224
5 Tibor KoroknaiTibor Koroknai 90 HungaryHungary 2 50.93 0.159
6 Martin KučeraMartin Kučera 90 SlovakiaSlovakia 6 50.99 0.184
7 Martin JuránekMartin Juránek 91 Czech RepublicCzech Republic 8 53.33 0.199
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Ženy

(pá, 29.6.2018 - 21:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Holienieva, Stuy, Kachur, Bryzgina Holienieva, Stuy, Kachur, Bryzgina UkraineUkraine 3 43.95 0.169
2 Šibová, Garčarová, Tomková B., Weigertová Šibová, Garčarová, Tomková B., Weigertová SlovakiaSlovakia 2 47.38 0.196
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Muži

(pá, 29.6.2018 - 19:20) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.052.102.152.202.232.262.282.302.32
1 Maksim NedasekauMaksim Nedasekau
BelarusBelarus
98 10 2.26 --OXOXOO-XXX
2= Trevor BarryTrevor Barry
BahamasBahamas
83 7 2.23 -OOOOXXX
2= Matúš BubeníkMatúš Bubeník
SlovakiaSlovakia
89 11 SB 2.23 -OOOOXXX
4 Nauraj Singh RandhawaNauraj Singh Randhawa
MalaysiaMalaysia
92 4 2.23 -OOOXXOXXX
5= Joel CastroJoel Castro
Puerto RicoPuerto Rico
91 6 =SB 2.23 -X-OOXXOXXX
5= Edgar RiveraEdgar Rivera
MexicoMexico
91 9 2.23 -X-OOXXOXXX
7 Talles Frederico SilvaTalles Frederico Silva
BrazilBrazil
91 2 2.20 -OXOXXOXXX
8= Lukáš BeerLukáš Beer
SlovakiaSlovakia
89 3 2.15 -OOXXX
8= Mihai DonisanMihai Donisan
RomaniaRomania
88 5 2.15 -OOXXX
8= Abdulkader NuhAbdulkader Nuh
QatarQatar
99 1 SB 2.15 -OOXXX
11 Pavel SeliverstauPavel Seliverstau
BelarusBelarus
96 8 2.15 -OXXOXXX
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(pá, 29.6.2018 - 16:50) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.451.501.551.601.631.661.681.701.721.741.761.781.801.821.84
1 Luca RennerLuca Renner
HungaryHungary
98 7 1.82 ---O-O--OO-OXOOXXX
2 Tatiana DunajskáTatiana Dunajská
SlovakiaSlovakia
92 6 SB 1.80 -----O-O-OOXOOX-XX
3 Nikola GavendováNikola Gavendová
Czech RepublicCzech Republic
00 3 SB 1.76 --OOOOOXOOOXOXXX
4 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
Czech RepublicCzech Republic
98 2 1.63 OOOOOXXX
5 Patrícia BarnaPatrícia Barna
HungaryHungary
03 5 1.63 -OOXOXOXXX
6 Michaela LenhartováMichaela Lenhartová
SlovakiaSlovakia
02 4 1.60 -OXOXXOXXX
7 Laura FonferováLaura Fonferová
SlovakiaSlovakia
03 1 1.55 -XOXXOXXX
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ženy

(pá, 29.6.2018 - 20:10) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
E. Šuranová Memorial
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sha`keela SaundersSha`keela Saunders
United StatesUnited States
93 7 6.59 +0.5 m/s 6.43+0.46.59+0.5X6.596.39+0.7XX
2 Lauma GrivaLauma Griva
LatviaLatvia
84 3 6.47 +2.0 m/s 6.26-0.26.39+0.26.44+0.56.446.47+2.0X6.43+1.3
3 Yariagnis ArgüellesYariagnis Argüelles
CubaCuba
84 4 SB 6.44 +0.4 m/s 5.92+0.86.44+0.46.18+0.66.446.31+0.76.25+1.26.29+1.1
4 Kendell WilliamsKendell Williams
United StatesUnited States
95 6 6.42 +0.9 m/s X6.33+0.36.42+0.96.426.03+1.36.24+1.36.37+1.6
5 Eliana MartinsEliana Martins
BrazilBrazil
86 5 6.35 +1.3 m/s 6.10+0.0X6.25+0.46.256.35+1.3X6.21+1.8
6 Jana VelďákováJana Velďáková
SlovakiaSlovakia
81 8 6.22 +0.8 m/s X6.21+0.3X6.21X6.22+0.8X
7 Diána LestiDiána Lesti
HungaryHungary
98 1 6.15 +1.1 m/s 6.15+1.1X6.04+0.06.156.14+1.16.01+1.26.10+1.2
8 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
SlovakiaSlovakia
88 2 6.11 +1.0 m/s 6.11+1.0X5.92-0.26.115.86-0.1X6.05+1.0
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Muži

(pá, 29.6.2018 - 19:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Elvijs MisansElvijs Misans
LatviaLatvia
89 6 SB 16.66 +2.0 m/s 16.66+2.0X+2.7X+2.016.66X+1.1X+2.1X+1.4
2 Necati ErNecati Er
TurkeyTurkey
97 7 PB 16.63 +2.0 m/s 16.33+2.016.63+2.0X+1.816.63X+1.7-16.28+1.3
3 Can ÖzüpekCan Özüpek
TurkeyTurkey
96 5 16.20 +2.3 m/s 16.14 +1.9 m/s 15.71+2.316.20+2.3X+0.916.20X+1.4X+1.416.14+1.9
4 Ján ŠubaJán Šuba
SlovakiaSlovakia
94 3 SB 15.48 +1.9 m/s 15.00+2.215.48+1.9X+3.515.48X+2.2X+1.8X+0.7
5 Ondřej VodákOndřej Vodák
Czech RepublicCzech Republic
98 4 15.39 +2.3 m/s 15.28 +0.6 m/s 15.07+2.315.39+2.315.27+2.215.39X+1.415.28+0.615.08+1.3
6 Ahmad FaisalAhmad Faisal
SudanSudan
99 2 14.77 +2.3 m/s X+2.8X+2.114.77+2.314.77X+2.3X+1.8X+1.5
7 Daniel TurcsányiDaniel Turcsányi
SlovakiaSlovakia
97 1 14.76 +3.0 m/s 14.00 +1.7 m/s X14.76+3.0X+1.814.76X+2.114.03+2.414.00+1.7
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Ženy

(pá, 29.6.2018 - 17:10) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dana VelďákováDana Velďáková
SlovakiaSlovakia
81 10 14.03 +5.1 m/s 13.71 X+5.313.69+3.513.94+4.413.94X+3.014.03+5.113.71
2 Eszter BajnokEszter Bajnok
HungaryHungary
97 1 13.65 +3.8 m/s 13.43 +2.0 m/s 13.18+4.0X+5.0X+3.513.1813.65+3.813.43+2.0X+3.1
3 Krisztina HofferKrisztina Hoffer
HungaryHungary
90 9 13.31 +2.2 m/s 13.31+2.2X+3.9X+3.213.31X+4.013.23+3.6X+3.7
4 Zuzana ĎurkechováZuzana Ďurkechová
SlovakiaSlovakia
97 2 12.99 +3.5 m/s 12.38 12.35+3.612.38X+3.212.3812.71+5.4X+4.212.99+3.5
5 Beatrix SzabóBeatrix Szabó
HungaryHungary
95 3 12.82 +4.2 m/s X+3.4X+3.612.49+2.612.4912.82+4.212.77+5.612.65+2.4
6 Virág TarnóczyVirág Tarnóczy
HungaryHungary
98 7 12.26 +4.0 m/s 11.46+3.511.82+3.812.14+3.412.1412.26+4.0X+3.611.65+3.7
7 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
Czech RepublicCzech Republic
98 6 12.09 +3.2 m/s 12.09+3.2X+5.912.05+4.712.0912.07+4.2X+2.9X+3.4
8 Barbora KlímováBarbora Klímová
Czech RepublicCzech Republic
97 5 11.98 +2.8 m/s 11.98+2.8X+2.4X+3.711.9811.96+3.611.95+3.3X+4.3
9 Hana VanovčanováHana Vanovčanová
SlovakiaSlovakia
99 4 11.94 +1.7 m/s 11.86+2.711.94+1.711.80+3.111.94
10 Natalia MachNatalia Mach
PolandPoland
99 8 11.69 +3.8 m/s X+4.6X+3.111.69+3.811.69
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(pá, 29.6.2018 - 17:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina HrašnováMartina Hrašnová
SlovakiaSlovakia
83 9 67.28 62.7861.70X62.7860.9760.9567.28
2 Ana Maria OrelAna Maria Orel
EstoniaEstonia
96 7 65.23 X62.6060.5762.60X63.9265.23
3 Anamari KožulAnamari Kožul
CroatiaCroatia
96 6 64.64 62.2858.6763.2763.27X63.7664.64
4 Nikola LomnickáNikola Lomnická
SlovakiaSlovakia
88 8 62.55 60.56X62.5562.55X61.87X
5 Veronika KaňuchováVeronika Kaňuchová
SlovakiaSlovakia
93 4 61.40 XX59.9359.9361.0760.9961.40
6 Cintia GergelicsCintia Gergelics
HungaryHungary
91 5 61.00 60.3259.86X60.3260.03X61.00
7 Zsanett NémethZsanett Németh
HungaryHungary
00 2 57.84 56.8655.87X56.8657.84XX
8 Mingkamon KoomphonMingkamon Koomphon
ThailandThailand
98 3 55.96 54.5554.1555.0555.0555.96XX
9 Panwat GimsrangPanwat Gimsrang
ThailandThailand
98 1 52.00 52.0051.2551.5052.00
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(pá, 29.6.2018 - 18:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
IAAF Hammer Throw Challenge
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Wojciech NowickiWojciech Nowicki
PolandPoland
89 7 76.89 75.5375.22X75.5376.89XX
2 Pawel FajdekPawel Fajdek
PolandPoland
89 8 76.77 XXX076.77X73.98
3 Bence HalászBence Halász
HungaryHungary
97 5 75.97 73.9072.24X73.90X75.9775.29
4 Pavel BareishaPavel Bareisha
BelarusBelarus
91 4 75.30 71.2975.00X75.00X75.3074.42
5 Marcel LomnickýMarcel Lomnický
SlovakiaSlovakia
87 6 75.23 73.6775.23X75.23XX74.05
6 Sean DonnellySean Donnelly
United StatesUnited States
93 1 PB 74.50 X74.50X74.5073.4772.07X
7 Ashraf Amjad Al-SaifyAshraf Amjad Al-Saify
QatarQatar
95 3 73.53 70.8172.0273.5373.5370.7072.7373.02
8 Eivind HenriksenEivind Henriksen
NorwayNorway
90 2 72.29 X72.2971.2272.29XXX
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(pá, 29.6.2018 - 20:05) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub VadlejchJakub Vadlejch
Czech RepublicCzech Republic
90 8 88.94 X83.3088.9488.94X83.07X
2 Andrian MardareAndrian Mardare
MoldovaMoldova
95 7 82.64 79.9682.6482.2182.6480.4982.6081.22
3 Patrik ŽenúchPatrik Ženúch
SlovakiaSlovakia
90 5 SB 78.25 78.25X73.5378.2575.6576.77X
4 Vedran SamacVedran Samac
SerbiaSerbia
90 4 76.18 72.72X70.5772.7275.3174.9476.18
5 Maximilian SlezákMaximilian Slezák
SlovakiaSlovakia
96 3 PB 75.76 74.9770.8271.1474.9771.6370.0975.76
6 Jaroslav JílekJaroslav Jílek
Czech RepublicCzech Republic
89 2 75.34 X72.0675.3475.34--75.25
7 Petr FrydrychPetr Frydrych
Czech RepublicCzech Republic
88 6 73.72 72.5873.7272.1073.72XXX
8 Patrik MichalecPatrik Michalec
SlovakiaSlovakia
00 1 PB 66.64 66.6463.7063.8966.6463.08X65.16
Celkem 8 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Muži

(pá, 29.6.2018 - 20:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dawid TomalaDawid Tomala 89 PolandPoland 9 PB 10:56.98
2 Lebogang ShangeLebogang Shange 90 South AfricaSouth Africa 11 PB 11:03.32
3 Miroslav ÚradníkMiroslav Úradník 96 SlovakiaSlovakia 13 PB 11:26.22
4 Dominik ČernýDominik Černý 97 SlovakiaSlovakia 10 11:39.43
5 Matej TóthMatej Tóth 83 SlovakiaSlovakia 14 11:43.08
6 Milan RízekMilan Rízek 78 SlovakiaSlovakia 6 11:46.08
7 Jakub JelonekJakub Jelonek 85 PolandPoland 12 11:56.09
8 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Czech RepublicCzech Republic 7 12:00.63
9 Dávid TokodiDávid Tokodi 91 HungaryHungary 8 12:02.91
10 Ľubomír KubišĽubomír Kubiš 01 SlovakiaSlovakia 4 PB 12:10.73
11 Daniel KováčDaniel Kováč 01 SlovakiaSlovakia 3 PB 12:33.66
12 Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský 00 Czech RepublicCzech Republic 1 PB 13:00.63
Tomáš HlavenkaTomáš Hlavenka 77 Czech RepublicCzech Republic 5 DNF
Patrik NemčokPatrik Nemčok 03 SlovakiaSlovakia 2 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000221Shange Lebogang (RSA)3:39.47
2000221Shange Lebogang (RSA)7:20.75
Celkem 14 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Ženy

(pá, 29.6.2018 - 20:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Czaková Mária KaterinkaCzaková Mária Katerinka 88 SlovakiaSlovakia 7 MR 12:34.29
2 Monika HornákováMonika Hornáková 95 SlovakiaSlovakia 5 PB 13:02.01
3 Anett TormaAnett Torma 84 HungaryHungary 6 13:17.38
4 Ema HačundováEma Hačundová 99 SlovakiaSlovakia 4 PB 13:26.40
5 Hana BurzalováHana Burzalová 00 SlovakiaSlovakia 2 PB 13:34.29
6 Klaudia ŽárskaKlaudia Žárska 99 SlovakiaSlovakia 3 14:51.94
7 Alžbeta RagasováAlžbeta Ragasová 02 SlovakiaSlovakia 1 15:10.83
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
100094Katerinka Czaková Mária (SVK)4:08.02
200094Katerinka Czaková Mária (SVK)8:20.55
Celkem 7 závodníků