Back

 / Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Ostrava (21. 1. 2018)

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek HrubýMarek Hrubý
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
05 11.16
2 Martin GrulichMartin Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 09.30
3 Vít HolíkVít Holík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 08.47
4 Matyáš ZachMatyáš Zach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 08.00
5 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 07.80
6 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 07.77
7 Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 07.71
8 Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 07.48
9 Martin LangerMartin Langer
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 07.43
10 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 06.76
11 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 06.69
12 Martin KubátMartin Kubát
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 06.57
13 Oliver GrzychOliver Grzych
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 06.56
14 Patrik GančarčíkPatrik Gančarčík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 06.33
15 Jiří KusJiří Kus
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 05.90
16 Matěj BrydniakMatěj Brydniak
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 05.82
17 Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 05.46
18 Daniel BulkaDaniel Bulka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 05.21
Daniel JuchelkaDaniel Juchelka
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 DNS
Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 DNS
Filip ŽurekFilip Žurek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 DNS
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 14.49
2 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 10.45
3 Valérie LuzarováValérie Luzarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 10.29
4 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 10.10
5 Stela HolasováStela Holasová
JAC BrnoJAC Brno
04 09.40
6 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 08.74
7 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 08.47
8 Tereza RačanskáTereza Račanská
Orel VyškovOrel Vyškov
04 08.14
9 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 07.86
10 Viktorie BlažkováViktorie Blažková
JAC BrnoJAC Brno
04 07.77
11 Ema ŠlezingerováEma Šlezingerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 07.71
12 Karolína JuřákováKarolína Juřáková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 07.57
13 Anežka ZukalováAnežka Zukalová
ASK BlanskoASK Blansko
03 07.48
14 Aneta BřezíkováAneta Březíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 07.35
15 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 07.27
16 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 07.20
17 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 07.14
18 Klára TurkováKlára Turková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 06.62
19 Kateřina PaczkováKateřina Paczková
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
04 06.56
20 Simona PindurováSimona Pindurová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 06.55
21 Kristýna DolanskáKristýna Dolanská
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 06.55
22 Kateřina VrubelováKateřina Vrubelová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 06.51
23 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 06.43
24 Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 06.27
25 Nela ZahradníkováNela Zahradníková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 06.25
26 Kamila BardoňováKamila Bardoňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 06.11
27 Zuzana FrancováZuzana Francová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
04 06.09
28 Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 05.99
29 Eliška BuroňováEliška Buroňová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 05.38
Kateřina NěmcováKateřina Němcová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 DNS
Celkem 30 závodníků