Back

 / Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Ostrava (21. 1. 2018)

Skok daleký - Žáci

(ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 6.21
2 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 6.00
3 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 5.92
4 Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.74
5 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5.74
6 Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 5.67
7 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 5.57
8 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 5.46
9 Patrik KremelPatrik Kremel
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 5.29
10 Ondřej BudíkOndřej Budík
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 5.26
11 Sebastian RausSebastian Raus
BYAC BrnoBYAC Brno
03 5.25
12 Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC BrnoBYAC Brno
03 5.19
13 Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 5.15
14 Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 5.08
15 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 5.04
16 Mikuláš SikoraMikuláš Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 4.95
17 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 4.91
18 Roman TodorovRoman Todorov
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 4.89
19 Pavel PeksaPavel Peksa
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 4.88
20 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 4.79
21 Adrian OndraszekAdrian Ondraszek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.76
22 Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 4.75
23 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 4.58
24 Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 4.54
25 Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 4.50
26 Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.45
27 Pavel ŠichnárekPavel Šichnárek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 4.44
28 Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 4.36
29 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček
Orel VyškovOrel Vyškov
04 4.23
30 Tomáš KlementTomáš Klement
BYAC BrnoBYAC Brno
03 4.01
31 Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 3.92
32 Vojtěch SlintákVojtěch Slinták
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 3.76
Martin ViznerMartin Vizner
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 DNS
Michal KadeřábekMichal Kadeřábek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 DNS
Celkem 34 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

Ml. žáci 1 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek MatyskaMarek Matyska
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 5.14
2 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.82
3 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.66
4 Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 4.57
5 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 4.55
6 Václav HamšíkVáclav Hamšík
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
05 4.46
7 Aleš KarolAleš Karol
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 4.42
8 Václav OravaVáclav Orava
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 4.41
9 Adam NeugebauerAdam Neugebauer
TJ OslavanyTJ Oslavany
05 4.31
10 Michal KozaMichal Koza
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4.31
11 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4.25
12 Dominik HeczkoDominik Heczko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.21
13 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 4.17
14 Prokop ŠvancerProkop Švancer
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4.14
15 Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 4.13
16 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 4.10
17 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 4.08
18 Matouš AdámekMatouš Adámek
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 4.07
19 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4.07
20 Boleslav KočíBoleslav Kočí
BYAC BrnoBYAC Brno
06 3.90
21 Ondřej SvačinaOndřej Svačina
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 3.85
22 David KarolaDavid Karola
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
06 3.84
23 Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.72
24 Jiří MalotaJiří Malota
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 3.65
25 Ondřej BeránekOndřej Beránek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.58
26 Jindřich PolákJindřich Polák
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 3.51
27 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.49
28 Filip KlimentFilip Kliment
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 3.46
29 Jakub ŠimčíkJakub Šimčík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 2.88
Daniel KupkaDaniel Kupka
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 DNS
Celkem 30 závodníků
Ml. žáci 2 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
06 4.21
2 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.19
3 Daniel ChytilDaniel Chytil
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 4.09
4 Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 4.02
5 Matěj SikoraMatěj Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.02
6 Denis PyšDenis Pyš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 3.97
7 Jakub SadílekJakub Sadílek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 3.92
8 Matěj MooreMatěj Moore
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 3.91
9 Šimon LánskýŠimon Lánský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 3.89
10 Jakub BitterJakub Bitter
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 3.88
11 Ondřej DamekOndřej Damek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3.88
12 Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 3.77
13 Filip KozubíkFilip Kozubík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.77
14 Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.75
15 Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.72
16 Hynek JankůHynek Janků
Orel VyškovOrel Vyškov
06 3.67
17 Tomáš DavidTomáš David
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.65
18 Jan JašekJan Jašek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.59
19 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.51
20 Ondřej DrongOndřej Drong
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 3.43
21 Matyáš FilipMatyáš Filip
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 3.40
22 Štěpán MarekŠtěpán Marek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.39
23 Jan BílekJan Bílek
BYAC BrnoBYAC Brno
06 3.38
24 Matěj BokMatěj Bok
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.29
25 Prokop ŘíhaProkop Říha
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 3.20
26 Jakub TobolaJakub Tobola
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3.18
27 Jan VitásekJan Vitásek
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 3.08
28 Daniel BulkaDaniel Bulka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 2.82
Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 DNS
Matěj OzaniakMatěj Ozaniak
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 DNS
Jan ŽurovecJan Žurovec
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 NM
Max BartoňMax Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 NM
Michal TrobmikMichal Trobmik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 NM
Jindřich BardoňJindřich Bardoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 NM
Celkem 34 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále 1 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.25
2 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 5.24
3 Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 5.23
4 Anna CagašováAnna Cagašová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 5.16
5 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.13
6 Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 5.11
7 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 4.96
8 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 4.95
9 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 4.88
10 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 4.87
11 Elen VlčkováElen Vlčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 4.82
12 Anna KolářováAnna Kolářová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4.79
13 Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.78
14 Aneta DokulilováAneta Dokulilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.75
15 Tereza ŠiškováTereza Šišková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4.73
16 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 4.73
17 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 4.71
18 Sabina VantuchováSabina Vantuchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.67
19 Denisa PeričováDenisa Peričová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 4.61
20 Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 4.45
21 Nela GoišováNela Goišová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4.45
22 Eva KovaříkováEva Kovaříková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.41
23 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.38
24 Sára FojtíkováSára Fojtíková
JAC BrnoJAC Brno
04 4.35
25 Karolína VlkováKarolína Vlková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 4.32
26 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC BrnoJAC Brno
04 4.25
27 Helena JuříčkováHelena Juříčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 4.18
28 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 4.15
29 Natálie NovákováNatálie Nováková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 3.90
Ester VančurováEster Vančurová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
03 DNS
Ema JanůEma Janů
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 DNS
Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 NM
Michaela BurianováMichaela Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 NM
Celkem 33 závodníků
Finále 2 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna BužgováKristýna Bužgová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 4.90
2 Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 4.55
3 Lucie DlouháLucie Dlouhá
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 4.36
4 Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4.30
5 Ema FridrichováEma Fridrichová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 4.22
6 Jolana HašováJolana Hašová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 4.16
7 Patrície MartinkovičováPatrície Martinkovičová
JAC BrnoJAC Brno
04 4.12
8 Marie VrbováMarie Vrbová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
04 4.11
9 Anežka HenzlováAnežka Henzlová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 4.10
10 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 4.03
11 Viktorie BlažkováViktorie Blažková
JAC BrnoJAC Brno
04 4.00
12 Lenka VyvlečkováLenka Vyvlečková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 3.96
13 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová
JAC BrnoJAC Brno
04 3.96
14 Magdaléna LaštovkováMagdaléna Laštovková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 3.96
15 Tereza LukoszováTereza Lukoszová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 3.94
16 Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 3.90
17 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 3.86
18 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková
JAC BrnoJAC Brno
04 3.84
19 Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová
JAC BrnoJAC Brno
04 3.66
20 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 3.58
21 Natálie PosmykováNatálie Posmyková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 3.56
22 Sabina VolkováSabina Volková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3.53
23 Kristýna DolanskáKristýna Dolanská
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 3.52
24 Aneta MotykováAneta Motyková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3.50
25 Eliška BuroňováEliška Buroňová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 3.43
26 Veronika RusínováVeronika Rusínová
JAC BrnoJAC Brno
04 3.21
27 Nela ZahradníkováNela Zahradníková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 3.19
28 Alexandra OlšováAlexandra Olšová
AK KroměřížAK Kroměříž
04 3.05
Eliška TarkotováEliška Tarkotová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 DNS
Petra VaverkováPetra Vaverková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 DNS
Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
03 DNS
Johana NěmečkováJohana Němečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 DNS
Marta KlobáskováMarta Klobásková
JAC BrnoJAC Brno
03 DNS
Celkem 33 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále 1 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 5.11
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.81
3 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 4.70
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.66
5 Klára ChmelařováKlára Chmelařová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 4.52
6 Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 4.51
7 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 4.42
8 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4.41
9 Agáta AndělováAgáta Andělová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 4.31
10 Michaela SochováMichaela Sochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.25
11 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 4.24
12 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 4.23
13 Natálie ZychováNatálie Zychová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4.23
14 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 4.22
15 Julie VálkováJulie Válková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 4.20
16 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.11
17 Helena BryšováHelena Bryšová
JAC BrnoJAC Brno
05 4.06
18 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 4.04
19 Kateřina HolešováKateřina Holešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4.04
20 Luisa KlementováLuisa Klementová
ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun
06 4.01
21 Ivana RýdlováIvana Rýdlová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 3.98
22 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 3.94
23 Eliška MučkováEliška Mučková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 3.89
24 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 3.84
25 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 3.77
26 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 3.77
27 Tereza BartoňováTereza Bartoňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.75
28 Pavlína ŠťavíkováPavlína Šťavíková
JAC BrnoJAC Brno
05 3.70
29 Michaela PetrželováMichaela Petrželová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 3.61
30 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 3.58
31 Sofie KrchováSofie Krchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 3.53
32 Hana KlanicováHana Klanicová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 3.51
33 Sabina PospíšilováSabina Pospíšilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3.47
34 Anna VýmolováAnna Výmolová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3.44
35 Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 3.43
36 Lucie FolknerováLucie Folknerová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 3.40
37 Kateřina SkýpalováKateřina Skýpalová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 3.35
38 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 3.27
39 Michaela KovářováMichaela Kovářová
JAC BrnoJAC Brno
05 3.25
40 Anežka ŘíháčkováAnežka Říháčková
BYAC BrnoBYAC Brno
06 3.13
Kateřina GrunikováKateřina Gruniková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 DNS
Celkem 41 závodníků
Finále 2 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 4.29
2 Tereza KočvarováTereza Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 3.95
3 Lea ErmisováLea Ermisová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 3.84
4 Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 3.79
5 Crystal Serafim SallCrystal Serafim Sall
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 3.75
6 Kateřina PolkováKateřina Polková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 3.71
7 Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3.70
8 Anna StrnadelAnna Strnadel
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 3.58
9 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.57
10 Michaela KluzováMichaela Kluzová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3.56
11 Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 3.55
12 Barbora KáňováBarbora Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.55
13 Anežka KraisováAnežka Kraisová
Orel VyškovOrel Vyškov
05 3.49
14 Vendula TrojanováVendula Trojanová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 3.49
15 Dorota CiencialováDorota Ciencialová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3.49
16 Nikola BobokováNikola Boboková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3.47
17 Nikola TešnarováNikola Tešnarová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 3.41
18 Kristýna KlímkováKristýna Klímková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 3.32
19 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.30
20 Franziska SchmidFranziska Schmid
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 3.30
21 Lucie SvobodováLucie Svobodová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 3.29
22 Vanda KřížkováVanda Křížková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.28
23 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.27
24 Adéla RohlováAdéla Rohlová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 3.27
25 Michaela MolkováMichaela Molková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.23
26 Viktorie ZnášikováViktorie Znášiková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 3.21
27 Natálie MóryováNatálie Móryová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 3.12
28 Adéla PopováAdéla Popová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.07
29 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.01
30= Natálie BieniekováNatálie Bienieková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 3.00
30= Julie VlčkováJulie Vlčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 3.00
32 Nikol VuováNikol Vuová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 2.96
33 Iva RigouletováIva Rigouletová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 2.82
34 Andrea MalinkováAndrea Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 2.80
Klára ChmelařováKlára Chmelařová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 DNS
Sára FilípkováSára Filípková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 DNS
Natálie JedličkováNatálie Jedličková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 DNS
Kateřina ChudejováKateřina Chudejová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 NM
Vanessa GleňováVanessa Gleňová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 NM
Barbora OndováBarbora Ondová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 NM
Celkem 40 závodníků