600 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 6.1.2018 - 13:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice | 2 | 1:22.68 | ||||||||||||||
2 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 10 | 1:23.09 | ||||||||||||||
3 | Jan SadilJan Sadil | 96 | TJ Dukla Praha | 9 | 1:23.73 | ||||||||||||||
4 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 1:23.91 | ||||||||||||||
5 | Robert LukasiakRobert Lukasiak | 95 | Polsko | 8 | 1:24.07 | ||||||||||||||
6 | Kamil SwalskiKamil Swalski | 01 | Polsko | 9 | 1:27.18 | ||||||||||||||
7 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 1:27.86 | ||||||||||||||
8 | Pawel HajdukPawel Hajduk | 99 | Polsko | 5 | 1:28.99 | ||||||||||||||
9 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 1:30.36 | ||||||||||||||
10 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 7 | 1:30.43 | ||||||||||||||
Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (so, 6.1.2018 - 13:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 98 | SK Hranice, z.s. | 9 | 1:26.77 | ||||||||||||||
2 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | AC Prostějov | 1 | 1:27.03 | ||||||||||||||
3 | Mateusz JarominMateusz Jaromin | 00 | Polsko | 3 | 1:27.17 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch ZechaVojtěch Zecha | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 10 | 1:29.63 | ||||||||||||||
5 | Vít CharvátVít Charvát | 01 | AK Šternberk z.s. | 2 | 1:29.97 | ||||||||||||||
6 | Petr JežekPetr Ježek | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 4 | 1:33.14 | ||||||||||||||
7 | Ariel SzymczakAriel Szymczak | 01 | Polsko | 7 | 1:35.76 | ||||||||||||||
8 | Daniel MičolaDaniel Mičola | 98 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 5 | 1:48.02 | ||||||||||||||
9 | Petr ŠkrobákPetr Škrobák | 01 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 8 | 1:48.73 | ||||||||||||||
Martin SpěvákMartin Spěvák | 00 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 3 (so, 6.1.2018 - 13:05) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam JanošíkAdam Janošík | 01 | AK Šternberk z.s. | 2 | 1:33.83 | ||||||||||||||
2 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 1 | 1:34.02 | ||||||||||||||
3 | Jakub MrlíkJakub Mrlík | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 1:35.46 | ||||||||||||||
4 | Štěpán PohlŠtěpán Pohl | 02 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 6 | 1:36.80 | ||||||||||||||
5 | Aleš KociánAleš Kocián | 82 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 3 | 1:37.28 | ||||||||||||||
6 | Michal PaškoMichal Paško | 99 | Slovensko | 11 | 1:38.44 | ||||||||||||||
7 | Petr OpatrnýPetr Opatrný | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 1:39.44 | ||||||||||||||
8 | Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 1:40.35 | ||||||||||||||
9 | Libor VysloužilLibor Vysloužil | 89 | AC Prostějov | 10 | 1:40.82 | ||||||||||||||
10 | Radim SlovákRadim Slovák | 01 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 7 | 1:42.79 | ||||||||||||||
11 | Petr ŠkrobákPetr Škrobák | 72 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 9 | 1:58.72 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice | 2 | 1:22.68 | |||
2 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 10 | 1:23.09 | |||
3 | Jan SadilJan Sadil | 96 | TJ Dukla Praha | 9 | 1:23.73 | |||
4 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 4 | 1:23.91 | |||
5 | Robert LukasiakRobert Lukasiak | 95 | Polsko | 8 | 1:24.07 | |||
6 | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 98 | SK Hranice, z.s. | 9 | 1:26.77 | |||
7 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | AC Prostějov | 1 | 1:27.03 | |||
8 | Mateusz JarominMateusz Jaromin | 00 | Polsko | 3 | 1:27.17 | |||
9 | Kamil SwalskiKamil Swalski | 01 | Polsko | 9 | 1:27.18 | |||
10 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 1:27.86 | |||
11 | Pawel HajdukPawel Hajduk | 99 | Polsko | 5 | 1:28.99 | |||
12 | Vojtěch ZechaVojtěch Zecha | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 10 | 1:29.63 | |||
13 | Vít CharvátVít Charvát | 01 | AK Šternberk z.s. | 2 | 1:29.97 | |||
14 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 1:30.36 | |||
15 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 7 | 1:30.43 | |||
16 | Petr JežekPetr Ježek | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 4 | 1:33.14 | |||
17 | Adam JanošíkAdam Janošík | 01 | AK Šternberk z.s. | 2 | 1:33.83 | |||
18 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 1 | 1:34.02 | |||
19 | Jakub MrlíkJakub Mrlík | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 1:35.46 | |||
20 | Ariel SzymczakAriel Szymczak | 01 | Polsko | 7 | 1:35.76 | |||
21 | Štěpán PohlŠtěpán Pohl | 02 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 6 | 1:36.80 | |||
22 | Aleš KociánAleš Kocián | 82 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 3 | 1:37.28 | |||
23 | Michal PaškoMichal Paško | 99 | Slovensko | 11 | 1:38.44 | |||
24 | Petr OpatrnýPetr Opatrný | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 1:39.44 | |||
25 | Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 1:40.35 | |||
26 | Libor VysloužilLibor Vysloužil | 89 | AC Prostějov | 10 | 1:40.82 | |||
27 | Radim SlovákRadim Slovák | 01 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 7 | 1:42.79 | |||
28 | Daniel MičolaDaniel Mičola | 98 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 5 | 1:48.02 | |||
29 | Petr ŠkrobákPetr Škrobák | 01 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 8 | 1:48.73 | |||
30 | Petr ŠkrobákPetr Škrobák | 72 | Atletický oddíl SVČ Rožnov ... | 9 | 1:58.72 | |||
Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | DNS | ||||
Martin SpěvákMartin Spěvák | 00 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | DNS |
600 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 6.1.2018 - 12:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 9 | 1:36.83 | ||||||||||||||
2 | Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 1:40.03 | ||||||||||||||
3 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 1:40.89 | ||||||||||||||
4 | Julia HanJulia Han | 99 | Polsko | 3 | 1:41.40 | ||||||||||||||
5 | Eliška FreibergerováEliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 1:41.62 | ||||||||||||||
6 | Marta KalmukMarta Kalmuk | 01 | Polsko | 5 | 1:42.07 | ||||||||||||||
7 | Kateřina KrtkováKateřina Krtková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 7 | 1:42.68 | ||||||||||||||
8 | Radka ŠkovranováRadka Škovranová | 99 | Slovensko | 8 | 1:43.24 | ||||||||||||||
9 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno | 1 | 1:44.70 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (so, 6.1.2018 - 12:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 1:38.73 | ||||||||||||||
2 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 1:39.40 | ||||||||||||||
3 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice | 4 | 1:41.87 | ||||||||||||||
4 | Klára HatinováKlára Hatinová | 00 | Slovensko | 9 | 1:43.98 | ||||||||||||||
5 | Simona VydržalováSimona Vydržalová | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 8 | 1:44.32 | ||||||||||||||
6 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AK Šternberk z.s. | 3 | 1:48.87 | ||||||||||||||
7 | Anežka LíznerováAnežka Líznerová | 98 | AC Prostějov | 1 | 1:53.23 | ||||||||||||||
8 | Dominika ŠindelkováDominika Šindelková | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 1:55.43 | ||||||||||||||
9 | Petra TáborskáPetra Táborská | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 1:57.43 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 3 (so, 6.1.2018 - 12:45) official | Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 1:45.62 | ||||||||||||||
2 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 1:45.68 | ||||||||||||||
3 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 1:47.32 | ||||||||||||||
4 | Monika BartošováMonika Bartošová | 02 | SK Speed Brno, spolek | 1 | 1:50.93 | ||||||||||||||
5 | Daria NajbergDaria Najberg | 03 | Polsko | 7 | 2:03.15 | ||||||||||||||
6 | Patricie ChýlkováPatricie Chýlková | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 2:07.86 | ||||||||||||||
7 | Leona ZemčíkováLeona Zemčíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 2:11.73 | ||||||||||||||
8 | Patricja KurowskaPatricja Kurowska | 05 | Polsko | 6 | 2:16.59 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 9 | 1:36.83 | |||
2 | Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 1:38.73 | |||
3 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 1:39.40 | |||
4 | Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 1:40.03 | |||
5 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6 | 1:40.89 | |||
6 | Julia HanJulia Han | 99 | Polsko | 3 | 1:41.40 | |||
7 | Eliška FreibergerováEliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 1:41.62 | |||
8 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice | 4 | 1:41.87 | |||
9 | Marta KalmukMarta Kalmuk | 01 | Polsko | 5 | 1:42.07 | |||
10 | Kateřina KrtkováKateřina Krtková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 7 | 1:42.68 | |||
11 | Radka ŠkovranováRadka Škovranová | 99 | Slovensko | 8 | 1:43.24 | |||
12 | Klára HatinováKlára Hatinová | 00 | Slovensko | 9 | 1:43.98 | |||
13 | Simona VydržalováSimona Vydržalová | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 8 | 1:44.32 | |||
14 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno | 1 | 1:44.70 | |||
15 | Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 1:45.62 | |||
16 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 1:45.68 | |||
17 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 1:47.32 | |||
18 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AK Šternberk z.s. | 3 | 1:48.87 | |||
19 | Monika BartošováMonika Bartošová | 02 | SK Speed Brno, spolek | 1 | 1:50.93 | |||
20 | Anežka LíznerováAnežka Líznerová | 98 | AC Prostějov | 1 | 1:53.23 | |||
21 | Dominika ŠindelkováDominika Šindelková | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 1:55.43 | |||
22 | Petra TáborskáPetra Táborská | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 1:57.43 | |||
23 | Daria NajbergDaria Najberg | 03 | Polsko | 7 | 2:03.15 | |||
24 | Patricie ChýlkováPatricie Chýlková | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 2:07.86 | |||
25 | Leona ZemčíkováLeona Zemčíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 2:11.73 | |||
26 | Patricja KurowskaPatricja Kurowska | 05 | Polsko | 6 | 2:16.59 |