Zpět

 / Čokoládová tretra - základní kolo

Zlín (16. 5. 2018)

-

01 (st, 16.5.2018 - 09:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ŠilhartLukáš Šilhart 111129 MŠ OSVOBODITELŮ ZLÍNMŠ OSVOBODITELŮ ZLÍN 1 19.28
2 Marek BurianMarek Burian 120420 MŠ LÍPA, OKRES ZLÍNMŠ LÍPA, OKRES ZLÍN 4 20.23
3 Samuel MartinSamuel Martin 110727 ZŠ ZLÍN DŘEVNICKÁ, ATLETICKÝ KLUB ZLÍNZŠ ZLÍN DŘEVNICKÁ, ATLETICK... 8 20.32
4 Matyáš KrajčaMatyáš Krajča 110609 MŠ OSVOBODITELŮ ZLÍNMŠ OSVOBODITELŮ ZLÍN 2 20.32
5 Martin FardaMartin Farda 120520 MATEŘSKÁ ŠKOLA ZLÍN-LOUKYMATEŘSKÁ ŠKOLA ZLÍN-LOUKY 6 20.58
6 Šimon KošíkŠimon Košík 121114 ZlínZlín 7 24.33
7 Jan BrucháčekJan Brucháček 120921 ZlínZlín 5 24.47
8 štěpán Košíkštěpán Košík 121114 ZlínZlín 3 24.82
Celkem 8 závodníků
02 (st, 16.5.2018 - 09:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HavlištaDaniel Havlišta 120627 MŠ OSVOBODITELŮ ZLÍNMŠ OSVOBODITELŮ ZLÍN 5 19.40
2 Ondřej ŠiškaOndřej Šiška 111009 MŠ OSVOBODITELŮ ZLÍNMŠ OSVOBODITELŮ ZLÍN 1 21.21
3 Mikuláš KrejčíMikuláš Krejčí 110909 MŠ ZLÍN-LOUKYMŠ ZLÍN-LOUKY 3 22.08
4 Libor KamenářLibor Kamenář 120504 MŠ ŠTÍPAMŠ ŠTÍPA 4 23.02
5 David MirošDavid Miroš 111011 MŠ LÍPA, OKRES ZLÍNMŠ LÍPA, OKRES ZLÍN 2 23.09
6 Aleš KrajčaAleš Krajča 120619 MŠ LÍPAMŠ LÍPA 6 23.14
7 Šimon MeravýŠimon Meravý 121202 ZŠ TRÁVNÍKY - OTROKOVICEZŠ TRÁVNÍKY - OTROKOVICE 7 23.33
8 Jirka RatajskýJirka Ratajský 121019 ZlínZlín 8 28.28
Celkem 8 závodníků

-

01 (st, 16.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Věra VabrouškováVěra Vabroušková 110726 ZŠ Komenského Zlín MalenoviceZŠ Komenského Zlín Malenovice 7 19.12
MS Linda ŠilberskáLinda Šilberská 110127 ZŠ Komenského Zlín MalenoviceZŠ Komenského Zlín Malenovice 3 19.43
3 Eva DaňkováEva Daňková 120116 MŠ LÍPA, OKRES ZLÍNMŠ LÍPA, OKRES ZLÍN 5 21.41
4 Aneta PospíšilíkováAneta Pospíšilíková 120926 AK AHA VYŠKOV, Z.S.AK AHA VYŠKOV, Z.S. 6 21.49
5 Simona OpluštilováSimona Opluštilová 120810 MŠ OSVOBODITELŮ ZLÍNMŠ OSVOBODITELŮ ZLÍN 4 22.73
Celkem 5 závodníků
02 (st, 16.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie ChalupovaViktorie Chalupova 110901 MS SOKOLSKA,ZLIN,ATLETICKY KLUB ZLINMS SOKOLSKA,ZLIN,ATLETICKY ... 6 18.78
2 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 120407 AHA VYŠKOVAHA VYŠKOV 7 20.03
3 Viktorie Anna NešporováViktorie Anna Nešporová 111122 AUKRO BERANI ZLÍNAUKRO BERANI ZLÍN 3 21.07
4 Kristýna ČmolíkováKristýna Čmolíková 120223 MŠ OSVOBODITELŮ ZLÍNMŠ OSVOBODITELŮ ZLÍN 5 22.23
5 Nela HolbováNela Holbová 110509 MŠ LÍPA, OKRES ZLÍNMŠ LÍPA, OKRES ZLÍN 4 23.05
6 Nina VáclavkováNina Václavková 121214 ZlínZlín 8 23.61
Celkem 6 závodníků